Hattrick.org - Eurobarca Föderáció

Játékok, Hattrick, Fantasy sportok
Avatar
Barcaman1993
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3736
Csatlakozott: 2010.03.02. 14:41:07

2011.11.17. 06:20:09

Bertalan Csincsák (110136866)
16 éves és 28 napos, következő születésnap: 2012-02-09
A játékost 84 nap múlva, ekkor hozhatod fel: 2012-02-09.
Csapat: Catala Utánpótlás Akadémia
Ország: Magyarország
Első napja a csapatban: 2011-10-01 08:34 (46 napja)
Lapok: 0
Sérülések: Egészséges
A játékos képességei

Védés: ismeretlen
Védekezés:
ismeretlen (maximum jó)
Játékszervezés:
csapnivaló (maximum csapnivaló)
Szélsőjáték:
megfelelő (maximum jó)
Átadás:
ismeretlen (maximum csapnivaló)
Gólszerzés:
ismeretlen (maximum gyenge)
Pontrúgás: ismeretlen

Most erre megint mit mondjak? Az egyik emberem minden számítást figyelembe véve 16. évében és utolsó hetében fogja elérni a remek szélsőjátékot. Emellett területen védekezést edzek. Ezt a palit megint hogyan fogom kiedzeni? Ha csak magas a védekezése, de azt kétlem.
Rammalets-Foncho, Gensana, Grácia-Vergés, Garay- Kubala, Kocsis, Evaristo, Luiz Suárez, Czibor
Avatar
Rinku
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2564
Csatlakozott: 2009.08.02. 14:28:48

2011.11.17. 01:14:54

Nos srácok, meghoztam a döntést. Befejezem a játékot. Szép volt, jó volt, hosszú volt, sok örömteli pillanatot szerzett nekem (csak a szépre és a jóra emlékezünk!), de itt a vég, befejeztem. Belefáradtam, beleszürkültem, menedzseri karrierem itt véget ér!

Köszönöm Michabee a sok-sok órát, amit rám szántál, hogy ügyesebb menedzsert faragj belőlem! :) Elláttál remek tanácsaiddal, sosem feledem őket! :wink: Mélységes baráti üdvözletem! :wink:

No de legjobban Neked köszönök mindent Szabi bácsi (szövetségi ügynöki álnevén nevén Bowlinggolyo - aki nem tudná :D), egyengetted rögös utamat a kezdetektől, a legjobbakat a játékhoz! :wink: Köszönöm a segítséged, nem lennék most itt, ahol vagyok, ha Te nem állsz a rendelkezésemre! :wink: KÖSZÖNÖM! :wink:

Kiraktam 0 eFt-ért az összes játékosomat, nézzetek be, hátha megtetszik valamelyikőjük! :wink: Csapatomra az alábbiak segítségével leltek még rá: Partizán Nyíregyháza (579163)

Sok sikert a játékhoz srácok! :wink:
Football, bloody hell. /SAF/
csabooo
Capitá del Barça
Hozzászólások: 789
Csatlakozott: 2008.10.19. 18:20:56
Tartózkodási hely: Székelyföld

2011.11.16. 20:41:35

piton írta:
csabooo írta:hát nagyon lefelé húz a szekér a hatodba..
tudtam, hogy nem lesz könnyű, múltszezonba is az utolsó fordulóban maradtam bennt, és hát azután próbáltam erősíteni a csapatot, de semmi...egy támadó jött, nem váltotta meg a világot, bár rúg egy két gólt legalább.
ami aggasztó, hogy a védelmem purc, a középpálya, hááát... végülis jó kéne legyen, mert azt edzek, de a 3 középső kpsom jó, mind természetfelettiek, de a két szélső kpm az max 3 csillagot ér el meccsenként...

a baj az, hogy nincs sok pénzem, és így nem tudok MINŐSÍTÉSI érősítészeket szerezni. Azért minősítésieket, mert már tele van a hócipőm a jobbnál jobbnak kikiáltott játékosokkal, és amikor leigazolom, jó ha felét hozzák annak, amilyennek kéne lenniük.

leghamarabb védelmet kéne erősítsek, na meg egy jó kapus..
nem tudom lehet ha kellene egy jó edző is.

akit érdekel a sorsom, és tudna adni 1-2 tanácsot is, az nézzen be ide:(179956)

bár azt is meg értem, hogy ha nem olvassátok el, mert túl hosszú :roll:
de aki megteszi annak már köszönet :idea:
Ahhoz hogy sok pénzhez juss, el kellene adnod a belső középpályásaidat a 3-ból,legalább 2-őt, jó pénzt kapnál értük,amiből tudnál venni term.feletti,titáni védőket (én azt ajánlom, hogy fiatalokat vegyél 22-23 éveseket így aztán egy jó ideig nem lesz gond a védelemmel), vagy egy jó kapust, és ha van utánpótlásod a középpályára, pl. a mostani szélsőidet berakhatod a megüresedett belső posztokra. Nyilván így a középpályád gyengülni fog, de idővel újra lesz egy erős kp-ád, a védelem mellett.
Én is kp-t edzek, és így csinálom.Nem rég,az eladott középpályásaim árából, titáni gólszerzésű, remek átadással rendelkező fiatal csatárokat vettem,de a középpályám sem gyengült sokat,mert meg volt az utánpótlásom akik előléptek az A csapatba. A következő lépés a kapusom lecserélése lesz. :wink:
húú hát megfontolom az biztos, valamit kezdenem kell ezzel a helyzettel.

szerintem így is úgy is rá fog menni a szezonom, tehát ki fogok esni, így mindegy hogy most alakítok a csapaton, vagy a 7 edbe. Sőt inkább most, mert addigra még fejlődnek is a kpsaim.

még annyit kérdeznék, hogy ha eladok két belső kpsomat, abból a pénzből miből mennyit, és hány éveseket vegyek ? inkább védelembe kéne legalább 1 ember, de jó lenne kettő is, csak én 3 védős menetet játszok és inkább 2 szélsővédő vagy 1 belső, vagy hogy hozzam össze ?
Barça,Barça,Baaarça!!!
Avatar
Rinku
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2564
Csatlakozott: 2009.08.02. 14:28:48

2011.11.16. 20:19:08

MichaaBee írta:
Rinku írta:Hogy lehet törölni magam a Hattrickből?
Ne szórakozz már velem! :? Egyébként sehogy se lehet, ha abba akarod hagyni (NE!:D), akkor 7 hétig ne lépj be.
Ráuntam. Már nem hoz izgalomba... Ez a sok irracionális eredmény kiakaszt, egyetem mellett igazán foglalkozni sem tudok vele, pl. játékoskeresés, végeztem, kösz Hattrick, jó volt, de ennyi, vége.
Football, bloody hell. /SAF/
Puyol05
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1376
Csatlakozott: 2008.08.01. 20:37:32
Tartózkodási hely: Kecskemét/Freising

2011.11.16. 20:18:09

Köszönöm szépen a válaszotokat! Neked is MichaBee, és neked is Cumbee.
Benéztem hozzád, gondolom észrevetted, de mint írtam, nem most akarok még olyan játékost venni, hanem a szezon közepe után, vagy inkább a vége felé. Még nincs meg rá a keret.

Ellentámadást nem igen alkalmazok jelenleg, mivel én vagyok a csoport meghatározó csapata. Esetleg majd az V-ben, ha egyszer feljutok. De ezt még nem erre a szezonra tervezem, hanem inkább a következőben.
Üdv: Laci
I can't do this all on my own. I know, I'm no Superman!!
Koorpiklaani - Tequila
Avatar
MichaaBee
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5727
Csatlakozott: 2007.11.09. 15:12:26

2011.11.16. 16:51:43

Puyol05 írta:Üdv!

Szeretnék a közeljövőben szélső hátvédet igazolni. Milyet vegyek? Pontosabban melyek a szélső hátvédek főbb erényei? Szélsőjáték, védekezés ez alap. Plusz legyen neki átadása, ami nagyon fontos, eddig képben vagyok. A játékszervezését mennyire használja? Spece milyen legyen? Gyors?

Valami nagyon brutál játékos kéne nekem, ami ott van védekezésben is és támadásban is. Inkább afféle támadó szélső bekk. De az sem baj, ha alapban játszik.

Ja és nagyjából milyen képességekig érdemes keresgélni? Tudom, ameddig van rá money, de azért mégis...

Remélem tud valaki segíteni.
Ha olyat akarsz, aki sokat ad a támadáshoz, de alapban is jó, akkor olyan kell, akinek a védekezése és a szélsőjátéka kb. egy szinten van. Átadás nem kell, csak ha nagyon gyakran játszol ellentámadást. Ez a két képesség kell aztán csüsz.

Ami pedig a specet illeti: nálam egyértelműen jól fejelő. A gyors az jó arra, hogy megfogd az ellenfél gyors szélsőjét, de ötödben-hatodban ilyenből nem sok van és alig használná ki. Ráadásul kétféle időjárásnál is teljesítménycsökkenést eredményezne. A jól fejelő pedig mindig hasznos. :wink:
H a t t r i c k
NBA Fantasy: EuroBarca League 2013: #1
EuroBarca Keeper League 2014, 2018, 2020: #2
Avatar
MichaaBee
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5727
Csatlakozott: 2007.11.09. 15:12:26

2011.11.16. 16:48:04

Rinku írta:Hogy lehet törölni magam a Hattrickből?
Ne szórakozz már velem! :? Egyébként sehogy se lehet, ha abba akarod hagyni (NE!:D), akkor 7 hétig ne lépj be.
H a t t r i c k
NBA Fantasy: EuroBarca League 2013: #1
EuroBarca Keeper League 2014, 2018, 2020: #2
Avatar
Rinku
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2564
Csatlakozott: 2009.08.02. 14:28:48

2011.11.16. 16:31:08

Hogy lehet törölni magam a Hattrickből?
Football, bloody hell. /SAF/
Avatar
piton
Capitá del Barça
Hozzászólások: 551
Csatlakozott: 2008.10.07. 15:33:49
Tartózkodási hely: Waitzen

2011.11.14. 19:03:18

csabooo írta:hát nagyon lefelé húz a szekér a hatodba..
tudtam, hogy nem lesz könnyű, múltszezonba is az utolsó fordulóban maradtam bennt, és hát azután próbáltam erősíteni a csapatot, de semmi...egy támadó jött, nem váltotta meg a világot, bár rúg egy két gólt legalább.
ami aggasztó, hogy a védelmem purc, a középpálya, hááát... végülis jó kéne legyen, mert azt edzek, de a 3 középső kpsom jó, mind természetfelettiek, de a két szélső kpm az max 3 csillagot ér el meccsenként...

a baj az, hogy nincs sok pénzem, és így nem tudok MINŐSÍTÉSI érősítészeket szerezni. Azért minősítésieket, mert már tele van a hócipőm a jobbnál jobbnak kikiáltott játékosokkal, és amikor leigazolom, jó ha felét hozzák annak, amilyennek kéne lenniük.

leghamarabb védelmet kéne erősítsek, na meg egy jó kapus..
nem tudom lehet ha kellene egy jó edző is.

akit érdekel a sorsom, és tudna adni 1-2 tanácsot is, az nézzen be ide:(179956)

bár azt is meg értem, hogy ha nem olvassátok el, mert túl hosszú :roll:
de aki megteszi annak már köszönet :idea:
Ahhoz hogy sok pénzhez juss, el kellene adnod a belső középpályásaidat a 3-ból,legalább 2-őt, jó pénzt kapnál értük,amiből tudnál venni term.feletti,titáni védőket (én azt ajánlom, hogy fiatalokat vegyél 22-23 éveseket így aztán egy jó ideig nem lesz gond a védelemmel), vagy egy jó kapust, és ha van utánpótlásod a középpályára, pl. a mostani szélsőidet berakhatod a megüresedett belső posztokra. Nyilván így a középpályád gyengülni fog, de idővel újra lesz egy erős kp-ád, a védelem mellett.
Én is kp-t edzek, és így csinálom.Nem rég,az eladott középpályásaim árából, titáni gólszerzésű, remek átadással rendelkező fiatal csatárokat vettem,de a középpályám sem gyengült sokat,mert meg volt az utánpótlásom akik előléptek az A csapatba. A következő lépés a kapusom lecserélése lesz. :wink:
Kép
Hattrick: Ádáz Pitonok
Avatar
Cumbee
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1451
Csatlakozott: 2009.08.16. 17:11:11

2011.11.14. 01:58:20

Puyol05 írta:Üdv!

Szeretnék a közeljövőben szélső hátvédet igazolni. Milyet vegyek? Pontosabban melyek a szélső hátvédek főbb erényei? Szélsőjáték, védekezés ez alap. Plusz legyen neki átadása, ami nagyon fontos, eddig képben vagyok. A játékszervezését mennyire használja? Spece milyen legyen? Gyors?

Valami nagyon brutál játékos kéne nekem, ami ott van védekezésben is és támadásban is. Inkább afféle támadó szélső bekk. De az sem baj, ha alapban játszik.

Ja és nagyjából milyen képességekig érdemes keresgélni? Tudom, ameddig van rá money, de azért mégis...

Remélem tud valaki segíteni.
Nekem épp van 1 kint a piacon, annyi, hogy benne van a korban, de elég nálam elég [auto_cenzúra] teljesít. Ha gondolod nézz rá, ma este jár le.

http://www78.hattrick.org/Club/Players/ ... =128233024

Egyébként átadás szerintem csak akkor kell, hogy ha kontrára játszol. Játékszervezésre pedig én max a középhátvédeknél figyelnék, szerintem a szélsőnél elég a védekezés és a szélsőjáték. Ha megnézet 1-1 jobb játékosért már 2 jó skillel is elég szép árat kérnek. Specben én gyorsat, jól fejelőt és még talán erőteljeset néznék, de a többiek majd úgy is mondják, ha más kell erre a posztra.
Puyol05
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1376
Csatlakozott: 2008.08.01. 20:37:32
Tartózkodási hely: Kecskemét/Freising

2011.11.13. 20:46:12

Üdv!

Szeretnék a közeljövőben szélső hátvédet igazolni. Milyet vegyek? Pontosabban melyek a szélső hátvédek főbb erényei? Szélsőjáték, védekezés ez alap. Plusz legyen neki átadása, ami nagyon fontos, eddig képben vagyok. A játékszervezését mennyire használja? Spece milyen legyen? Gyors?

Valami nagyon brutál játékos kéne nekem, ami ott van védekezésben is és támadásban is. Inkább afféle támadó szélső bekk. De az sem baj, ha alapban játszik.

Ja és nagyjából milyen képességekig érdemes keresgélni? Tudom, ameddig van rá money, de azért mégis...

Remélem tud valaki segíteni.
Üdv: Laci
I can't do this all on my own. I know, I'm no Superman!!
Koorpiklaani - Tequila
csabooo
Capitá del Barça
Hozzászólások: 789
Csatlakozott: 2008.10.19. 18:20:56
Tartózkodási hely: Székelyföld

2011.11.13. 19:38:30

hát nagyon lefelé húz a szekér a hatodba..
tudtam, hogy nem lesz könnyű, múltszezonba is az utolsó fordulóban maradtam bennt, és hát azután próbáltam erősíteni a csapatot, de semmi...egy támadó jött, nem váltotta meg a világot, bár rúg egy két gólt legalább.
ami aggasztó, hogy a védelmem purc, a középpálya, hááát... végülis jó kéne legyen, mert azt edzek, de a 3 középső kpsom jó, mind természetfelettiek, de a két szélső kpm az max 3 csillagot ér el meccsenként...

a baj az, hogy nincs sok pénzem, és így nem tudok MINŐSÍTÉSI érősítészeket szerezni. Azért minősítésieket, mert már tele van a hócipőm a jobbnál jobbnak kikiáltott játékosokkal, és amikor leigazolom, jó ha felét hozzák annak, amilyennek kéne lenniük.

leghamarabb védelmet kéne erősítsek, na meg egy jó kapus..
nem tudom lehet ha kellene egy jó edző is.

akit érdekel a sorsom, és tudna adni 1-2 tanácsot is, az nézzen be ide:(179956)

bár azt is meg értem, hogy ha nem olvassátok el, mert túl hosszú :roll:
de aki megteszi annak már köszönet :idea:
Barça,Barça,Baaarça!!!
bowlinggolyo
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1984
Csatlakozott: 2006.05.10. 11:15:00

2011.11.13. 19:32:07

Barcaman1993 írta:Köszi szépen. Akkor most fellegjárón van, érdemes lazázni a következő meccsemen? Vagy a normál is elég?
Ha nem fontos a kp,tehát simán nyersz akkor egyértelműen lazázd le és majd a legfontosabb meccsen nyomj normált,mert ha normáloznál azzal csak azt érnéd el h a ts esik tovább
Visca el Barca!!!
GO Colts GO!!!
roberto carlos silva
Barça B
Hozzászólások: 27
Csatlakozott: 2010.09.26. 16:49:44
Kapcsolat:

2011.11.13. 18:44:00

Gustavo Drago (160722956)
Portugal 32 éves és 17 napos,
Tulajdonos: Veteriner-Túrkeve
Specialitása: Gyors




Kikiáltási ár: 200 eFt



Jelenlegi képességek
Védés:katasztrofális
Védekezés:gyenge
Játékszervezés:természetfeletti
Szélsőjáték:csapnivaló
Átadás:remek
Gólszerzés:gyenge
Pontrúgás:megfelelő
Avatar
Barcaman1993
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3736
Csatlakozott: 2010.03.02. 14:41:07

2011.11.13. 13:24:17

bowlinggolyo írta:
Barcaman1993 írta:Akkor ha lazázok még1-et, akkor földi paradicsom szinten tudok tolni egy meccset? Csak mert a bajnokság 3. legerősebb csapat ellen játszom a 4. fordulóban ráadásul,l idegenben, jó lenne egy full brutál kp.
Földi paradicsom szinten biztos h nem fogsz tudni játszani ha csak nem játszol a kupában előtte,de még akkor is esik egy szintet,ha viszont nincs kupa meccsed akkor visszaesik 2 szintet,de az is elég jó kp eredményez.
Köszi szépen. Akkor most fellegjárón van, érdemes lazázni a következő meccsemen? Vagy a normál is elég?
Rammalets-Foncho, Gensana, Grácia-Vergés, Garay- Kubala, Kocsis, Evaristo, Luiz Suárez, Czibor
bowlinggolyo
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1984
Csatlakozott: 2006.05.10. 11:15:00

2011.11.13. 12:25:54

Barcaman1993 írta:Akkor ha lazázok még1-et, akkor földi paradicsom szinten tudok tolni egy meccset? Csak mert a bajnokság 3. legerősebb csapat ellen játszom a 4. fordulóban ráadásul,l idegenben, jó lenne egy full brutál kp.
Földi paradicsom szinten biztos h nem fogsz tudni játszani ha csak nem játszol a kupában előtte,de még akkor is esik egy szintet,ha viszont nincs kupa meccsed akkor visszaesik 2 szintet,de az is elég jó kp eredményez.
Visca el Barca!!!
GO Colts GO!!!
Avatar
Barcaman1993
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3736
Csatlakozott: 2010.03.02. 14:41:07

2011.11.13. 11:42:24

MichaaBee írta:
Egyébként megfelelő vezetőjű edzőnél mekkora a max. csapatszellem? Most fellegjárón van, de ennél már csak 1 magasabb szint van. Vki válaszolna nekem?
Nincs ilyen, hogy adott vezetői képességnél meg van szabva a maximum. Minden edzőnél ugyanannyit megy fel a csapatszellem, csak a gyengébbeknél jóval gyorsabban esik és nem tudja elérni a maxot. De mivel a megfelelő vezetői képesség a legmagasabb jó vezetői képességgel egyenértékű, így ott természetesen el tudja érni a földi paradicsomot. Aztán a következő meccs kezdetére mindig visszaesik. Itt egy táblázat.
Akkor ha lazázok még1-et, akkor földi paradicsom szinten tudok tolni egy meccset? Csak mert a bajnokság 3. legerősebb csapat ellen játszom a 4. fordulóban ráadásul,l idegenben, jó lenne egy full brutál kp.
Rammalets-Foncho, Gensana, Grácia-Vergés, Garay- Kubala, Kocsis, Evaristo, Luiz Suárez, Czibor
Avatar
MichaaBee
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5727
Csatlakozott: 2007.11.09. 15:12:26

2011.11.12. 21:35:25

Barcaman1993 írta:Bár ez az U20-as vezetőség eléggé szedett-vedett társaságnak tűnik. Ma 20.00-kor meccs van, erre a keretben még 1 játékos sincsen. ezt ki érti? Max. akkor ha ez emberemet meghívják :D Bár az durva lenne 17 évesen...

Szerk: Na az utolsó pillanatban már gyűlnek az emberek.
Hidd el, nagyon nem szedett-vetett társaság az. :) Értik a dolgukat és jól is végzik. Keretcserekor mindig kipakolnak mindenkit az edző kivételével és csak meccs előtt hívják be. Így kiszámíthatatlan marad a felállás az ellenfél előtt. Nézd meg, majdnem minden válogatottnál ezt csinálják. :wink:
Egyébként megfelelő vezetőjű edzőnél mekkora a max. csapatszellem? Most fellegjárón van, de ennél már csak 1 magasabb szint van. Vki válaszolna nekem?
Nincs ilyen, hogy adott vezetői képességnél meg van szabva a maximum. Minden edzőnél ugyanannyit megy fel a csapatszellem, csak a gyengébbeknél jóval gyorsabban esik és nem tudja elérni a maxot. De mivel a megfelelő vezetői képesség a legmagasabb jó vezetői képességgel egyenértékű, így ott természetesen el tudja érni a földi paradicsomot. Aztán a következő meccs kezdetére mindig visszaesik. Itt egy táblázat.


Más: 3-0-ra kikaptam idegenben a második harmadosztályú meccsemen. Sajnos jobb eredményre esélyem sem volt, az ellenfél az első osztályban is oktatna valószínűleg, egyértelmű bajnokesélyes. A természetfeletti (!) középpályájával (amit Mastersben se tud minden csapat hozni) nem tudtam mit kezdeni, s a jó tördelésnek köszönhettem, hogy csak ennyi lett a vége. :)
H a t t r i c k
NBA Fantasy: EuroBarca League 2013: #1
EuroBarca Keeper League 2014, 2018, 2020: #2
Avatar
Barcaman1993
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3736
Csatlakozott: 2010.03.02. 14:41:07

2011.11.12. 20:39:37

Na nyertem 7-0-ra. Ahogy elnézem ez a bajnokság 2 meccsen fog eldőlni és az attól függ, hogy addig mennyit megy majd föl a játékosaim hűsége. Azt megmondom engem jól megszívattak, ugyanis egy teljesen új csapatot vettem a szünetben. Egyébként megfelelő vezetőjű edzőnél mekkora a max. csapatszellem? Most fellegjárón van, de ennél már csak 1 magasabb szint van. Vki válaszolna nekem?
Rammalets-Foncho, Gensana, Grácia-Vergés, Garay- Kubala, Kocsis, Evaristo, Luiz Suárez, Czibor
bowlinggolyo
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1984
Csatlakozott: 2006.05.10. 11:15:00

2011.11.12. 12:36:52

Nem tudom h kinek milyen a kezdet a csoportjában,de én végre feljutottam a 4edbe és elég siralmas lett égtem az első fordulóban 4-2re úgy h csak a középpályám nem volt jobb az ellenfelénél az összes többi magasan felette volt. A csapatom értékelése hatstats-on 304es volt úgy h lazáztam és az értékelések. megfelelő-ragyogó-ragyogó-ragyogó-kiemelkedő-kiemelkedő-kiemelkedő és kikaptam a nálam jóval alul kvalifikáltabb ellenfelemtől akinek volt egy nagyszerű-jó-jó-jó-gyenge-jó-lenyűgöző értékelése. Azt bánom csak a HT-ban h ennyire fontos a kp,pedig simán lehetne kisebb értéke is :roll:
Visca el Barca!!!
GO Colts GO!!!
Avatar
Tivornya
Capitá del Barça
Hozzászólások: 736
Csatlakozott: 2008.10.14. 17:39:21
Tartózkodási hely: Dunabogdány

2011.11.12. 12:19:10

A VI. osztály friss feljutójaként az egyik legerősebb csapattal játszom idegenben. Sokat nem várhatok el a meccstől, de azért igyekszem megnehezíteni a dolgát.
Első meccsen a másik feljutót izgalmas meccsen vertem 5-3ra, a hétközi kupameccset meg hihetetlen könnyedén hoztam 6-0ra egy másik VI. osztálybeli csapat ellen. Tehát a szezonkezdetemet jónak mondanám és élvezem a kezdeti sikereket, amiket később nagyon is meg kell becsülnöm :)
„Egy nép csak úgy semmisül meg, ha önmagát semmisíti meg. Önmagát a nép úgy semmisíti meg, ha múltját már nem látja, jelenében csavarog, jövőjében nem hisz."
„Nemzetünk szolgálatában meghalni lehet, de elfáradni soha!"
Avatar
messideco
Presidente del Barça
Hozzászólások: 12235
Csatlakozott: 2008.07.08. 16:49:07

2011.11.12. 11:58:41

Most nézem, hogy az első meccsemen egy laza hetest kaptam :S
Jelenleg vezetek 1-0-ra :)
"And my heart will leave you never."
Avatar
Barcaman14
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4373
Csatlakozott: 2008.04.15. 16:40:28
Tartózkodási hely: Debrecen

2011.11.12. 11:13:12

László Bálint (327182988)
19 éves és 105 napos, következő születésnap: 2011-11-19
Formája megfelelő, erőnléte remek.
Kedves fickó, aki kiegyensúlyozott és balhés.
Tapasztalata pocsék, és csapnivaló vezetői képessége van.
Hűsége isteni.

Tulajdonos: Ampervadász FC (2011-07-20 óta)
TSI: 5 310
Fizetés: 274 eFt/hét
Lapok: 0
Sérülések: Egészséges

ÁTADÓLISTÁRA TÉVE
Határidő: 2011-11-15 11:11

Kikiáltási ár: 65 000 eFt

Jelenlegi képességek
Védés: 8/20 remek
Védekezés: 3/20 csapnivaló
Játékszervezés: 2/20 pocsék
Szélsőjáték: 1/20 katasztrofális
Átadás: 1/20 katasztrofális
Gólszerzés: 1/20 katasztrofális
Pontrúgás: 5/20 középszerű
Kép
„Ez a Barça ezzel a generációval értékesebbé teszi a labdarúgást, egyedülállóbb rangot ad neki." Josep Guardiola-GRÁCIES PEP!

Fc Barcelona ***-Més Que un Club-***
Avatar
Barcaman1993
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3736
Csatlakozott: 2010.03.02. 14:41:07

2011.11.11. 18:57:40

MichaaBee írta:
Barcaman1993 írta:A bosszús kiesés után most egy kicsit jobb kedvem lett. MichaBee ugye emlékszel József Fehér játékosomra? Megvettem 17 évesen 80 naposan kb, 2 edzés után már ragyogó szinten van a gólszerzése :D Mégse voilt így már olyan rossz üzlet :D
Így, hogy József Fehér nem emlékszem, de ha azt mondod, hogy 17 év vége kiemelkedő csatár, aki ragyogóra lépett, akkor igen. :) Ily módon már jó vétel volt egyértelműen.

Ki mit vár a hétvégén?
Most mondjam azt, hogy 7-8 gólt minimum? :D Bár amilyen szerencsém a meccsmotorral, akkor kihoz egy x-et nekem. A skótot megkérdeztem, azt mondja, hogy a korosztályában a TOP3-ban van csak a probléma az, hogy nincs spece. Az átadása meg gyenge, amit 2 év alatt max. megfelelőre tudok föltolni. Bár ez az U20-as vezetőség eléggé szedett-vedett társaságnak tűnik. Ma 20.00-kor meccs van, erre a keretben még 1 játékos sincsen. ezt ki érti? Max. akkor ha ez emberemet meghívják :D Bár az durva lenne 17 évesen...

Szerk: Na az utolsó pillanatban már gyűlnek az emberek.
Rammalets-Foncho, Gensana, Grácia-Vergés, Garay- Kubala, Kocsis, Evaristo, Luiz Suárez, Czibor
Avatar
MichaaBee
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5727
Csatlakozott: 2007.11.09. 15:12:26

2011.11.11. 18:03:11

Barcaman1993 írta:A bosszús kiesés után most egy kicsit jobb kedvem lett. MichaBee ugye emlékszel József Fehér játékosomra? Megvettem 17 évesen 80 naposan kb, 2 edzés után már ragyogó szinten van a gólszerzése :D Mégse voilt így már olyan rossz üzlet :D
Így, hogy József Fehér nem emlékszem, de ha azt mondod, hogy 17 év vége kiemelkedő csatár, aki ragyogóra lépett, akkor igen. :) Ily módon már jó vétel volt egyértelműen.

Ki mit vár a hétvégén?
H a t t r i c k
NBA Fantasy: EuroBarca League 2013: #1
EuroBarca Keeper League 2014, 2018, 2020: #2
Válasz küldése