Hattrick.org - Eurobarca Föderáció

Játékok, Hattrick, Fantasy sportok
kakasugynok007
Capitá del Barça
Hozzászólások: 555
Csatlakozott: 2011.01.26. 22:28:59

2012.06.30. 17:59:59

na végül visszaengedtek.

De továbbra sem bírom megcsinálni a 11.es feladatot.Valaki képekkel bemutatná,hogy mit csináljak?Itt az utasítás:

11.A mérkőzések eredményét a „Mérkőzések” oldalon találod. Kattints a legutóbbi mérkőzésedre, és olvasd el a közvetítést. A papírforma szerint az első mérkőzéseken ki fogsz kapni, de az első pár hét alatt gyorsan fejlődhetsz, megtanulod, hogyan kell beállítani a csapatot, és hogyan érheted el a leghatékonyabb edzést.

A meccsriport lépésről lépésre leírja, mi történt a mérkőzésen. Tulajdonképpen élőben is követheted a mérkőzést, amennyiben épp online vagy akkor.

Amint a mérkőzés befejeződik, megnézheted, hogy szerepeltek a játékosaid. A jobb oldalon találhatók az egyes csapatrészek értékelései, amelyeket össze is hasonlíthatsz az ellenfél értékeléseivel. Így láthatod, mik a csapat erősségei és gyengeségei.

A részleteket a jobb oldalon látható, „A csapatok” mezőben található formációs ikonokra kattintva tekintheted meg. Ez az oldal mutatja az egyes játékosok értékelését, és megnézheted, hogy az azonos poszton játszó játékosok közül melyik a jobb.
Kép
Visçค Єℓ Bคrçค Visçค Єℓ кคтคℓuภyค!
Avatar
piton
Capitá del Barça
Hozzászólások: 551
Csatlakozott: 2008.10.07. 15:33:49
Tartózkodási hely: Waitzen

2012.06.29. 21:16:49

kakasugynok007 írta: Ööööö.....nem

Egynél több csapatot nem regisztrálhatsz, még egy barátod számára sem, mert csalásnak minősül, és eltiltással büntetjük. Ha már van csapatod, de valamiért újra akarod kezdeni a játékot, először szólj a helyi GM-eknek, és várd meg, beleegyeznek-e.
Nyilván úgy mondom ezt, h nincs másik csapatod, ez alap....
Ismerek olyanokat akiket, korábban kizártak, a játékból, aztán ugyanarról a gépről regisztráltak megint és azóta játszanak, de most már szabályosan, így aztán nincs semmi gond.
kakasugynok007
Capitá del Barça
Hozzászólások: 555
Csatlakozott: 2011.01.26. 22:28:59

2012.06.29. 18:33:11

Gareth Tello írta:
kakasugynok007 írta:Ööööö.....nem

Egynél több csapatot nem regisztrálhatsz, még egy barátod számára sem, mert csalásnak minősül, és eltiltással büntetjük. Ha már van csapatod, de valamiért újra akarod kezdeni a játékot, először szólj a helyi GM-eknek, és várd meg, beleegyeznek-e.
Ez így van, én is megszívtam már emiatt.
De ha az első csapatod már megszűnt, szerintem lehet újat kreálni, én legalábbis azt csináltam, és nem lett belőle probléma.
7 hetet elvileg várni kellene.Most győzködöm az egyik GM-et.Ha nem sikerül akkor nem várok 7hetet.Veszek egy új laptopot basszus!
Kép
Visçค Єℓ Bคrçค Visçค Єℓ кคтคℓuภyค!
Gareth Tello
Az Év fórumozója 2013
Hozzászólások: 5728
Csatlakozott: 2012.03.03. 19:01:12
Tartózkodási hely: Budapest

2012.06.29. 18:26:41

kakasugynok007 írta:Ööööö.....nem

Egynél több csapatot nem regisztrálhatsz, még egy barátod számára sem, mert csalásnak minősül, és eltiltással büntetjük. Ha már van csapatod, de valamiért újra akarod kezdeni a játékot, először szólj a helyi GM-eknek, és várd meg, beleegyeznek-e.
Ez így van, én is megszívtam már emiatt.
De ha az első csapatod már megszűnt, szerintem lehet újat kreálni, én legalábbis azt csináltam, és nem lett belőle probléma.
kakasugynok007
Capitá del Barça
Hozzászólások: 555
Csatlakozott: 2011.01.26. 22:28:59

2012.06.29. 18:01:40

piton írta:
kakasugynok007 írta:
kanty írta: Regisztrálhatsz.
Köszi a gyors választ.
Az internet kapcsolatot nem bírják lenyomozni?

És ha valahogy akkor milyen módon tudják lenyomozni,hogy én ki vagyok?
IP cím alapján, de nem kell félned, nem fognak utánad járni, a lényeg, h szabályszerűen játsszál, és akkor nem lesz semmi gond.
Ugyanarról a gépről is beregisztrálhatsz.
Ööööö.....nem

Egynél több csapatot nem regisztrálhatsz, még egy barátod számára sem, mert csalásnak minősül, és eltiltással büntetjük. Ha már van csapatod, de valamiért újra akarod kezdeni a játékot, először szólj a helyi GM-eknek, és várd meg, beleegyeznek-e.
Kép
Visçค Єℓ Bคrçค Visçค Єℓ кคтคℓuภyค!
Avatar
piton
Capitá del Barça
Hozzászólások: 551
Csatlakozott: 2008.10.07. 15:33:49
Tartózkodási hely: Waitzen

2012.06.29. 17:38:21

kakasugynok007 írta:
kanty írta: Regisztrálhatsz.
Köszi a gyors választ.
Az internet kapcsolatot nem bírják lenyomozni?

És ha valahogy akkor milyen módon tudják lenyomozni,hogy én ki vagyok?
IP cím alapján, de nem kell félned, nem fognak utánad járni, a lényeg, h szabályszerűen játsszál, és akkor nem lesz semmi gond.
Ugyanarról a gépről is beregisztrálhatsz.
kakasugynok007
Capitá del Barça
Hozzászólások: 555
Csatlakozott: 2011.01.26. 22:28:59

2012.06.29. 16:49:25

kanty írta:
kakasugynok007 írta:Sziasztok!

Ugye most engem kizártak a játékból.Ha lesz egy új laptopom akkor regisztrálhatok egy új karaktert?Le tudják nyomozni,hogy én vagyok?Például ha más neved adok meg és más lakcímet akkor úgy rendbe lesz?
Regisztrálhatsz.
Köszi a gyors választ.
Az internet kapcsolatot nem bírják lenyomozni?

És ha valahogy akkor milyen módon tudják lenyomozni,hogy én ki vagyok?
Kép
Visçค Єℓ Bคrçค Visçค Єℓ кคтคℓuภyค!
Avatar
kanty
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7783
Csatlakozott: 2009.02.27. 17:29:30

2012.06.29. 16:33:05

kakasugynok007 írta:Sziasztok!

Ugye most engem kizártak a játékból.Ha lesz egy új laptopom akkor regisztrálhatok egy új karaktert?Le tudják nyomozni,hogy én vagyok?Például ha más neved adok meg és más lakcímet akkor úgy rendbe lesz?
Regisztrálhatsz.
Az előző évtized közepesen aktív fórumozója.
kakasugynok007
Capitá del Barça
Hozzászólások: 555
Csatlakozott: 2011.01.26. 22:28:59

2012.06.29. 16:06:44

Sziasztok!

Ugye most engem kizártak a játékból.Ha lesz egy új laptopom akkor regisztrálhatok egy új karaktert?Le tudják nyomozni,hogy én vagyok?Például ha más neved adok meg és más lakcímet akkor úgy rendbe lesz?
Kép
Visçค Єℓ Bคrçค Visçค Єℓ кคтคℓuภyค!
Avatar
faithnomore
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1186
Csatlakozott: 2008.05.29. 20:24:00
Tartózkodási hely: Gyula city

2012.06.28. 12:22:26

392633467

hogy sikerült ilyen simán kiesnem? bár nem a legerősebb csapattal álltam ki de szerintem nekem kellett volna továbbjutnom
Kép
El hombre Martín...igazi balfék! A szöcske!- Horti 'Mester' Gábor
www.perfectinsanity.blog.hu
Gareth Tello
Az Év fórumozója 2013
Hozzászólások: 5728
Csatlakozott: 2012.03.03. 19:01:12
Tartózkodási hely: Budapest

2012.06.26. 20:50:58

csávidöbeszt
Barça C
Hozzászólások: 4
Csatlakozott: 2011.08.16. 16:38:35

2012.06.26. 18:09:19

Srácok hogyan jöhetnék rá hogy melyik felállás/taktika lenne megfelelő a csapatomnak? Van egy erős középpályám, nem túl erős védelemmel, egy erős és egy gyengébb csatár.. A kezdő csapatban 3 technikás játékos van ezért gondoltam a kreatív játékot, de eddig nem nagyon vált be.
szszabolcs19
Jugador del Barça
Hozzászólások: 228
Csatlakozott: 2008.09.16. 15:57:42

2012.06.24. 19:41:45

MichaaBee írta:
szszabolcs19 írta:u.i.: "Sőt, elvileg minél több támadás éri a védelmedet, annál többet tudsz visszaforgatni" -> ez CSAK olyan támadásra kell érteni, amit a meccsmotor felénk közöl?
Természetesen minden támadásra. De ezt csak az alapvető logikai kapcsolat miatt gondolom, a valóságban nyilván nincs egyenes arányosság a kevés birtoklás és a sok CA között.

Egyébként ami az edződ vezetői képességét illeti, akármilyennel leesik 1 frissítés után fellegjáróra. :)
Tudpom én is, tapasztaltam:P De amúgy ilyen vezetői képességgel nehéz bajnokságot nyerni:S

Véletlenül nem tudsz vmi olyan kalkulátort, ahol a játékosok képesség esését lehet kiszámolni? kugliban kerestem már rá elég sokszor, de sehogy sem dobta ki:S
Avatar
MichaaBee
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5727
Csatlakozott: 2007.11.09. 15:12:26

2012.06.24. 19:13:21

szszabolcs19 írta:u.i.: "Sőt, elvileg minél több támadás éri a védelmedet, annál többet tudsz visszaforgatni" -> ez CSAK olyan támadásra kell érteni, amit a meccsmotor felénk közöl?
Természetesen minden támadásra. De ezt csak az alapvető logikai kapcsolat miatt gondolom, a valóságban nyilván nincs egyenes arányosság a kevés birtoklás és a sok CA között.

Egyébként ami az edződ vezetői képességét illeti, akármilyennel leesik 1 frissítés után fellegjáróra. :)
H a t t r i c k
NBA Fantasy: EuroBarca League 2013: #1
EuroBarca Keeper League 2014, 2018, 2020: #2
szszabolcs19
Jugador del Barça
Hozzászólások: 228
Csatlakozott: 2008.09.16. 15:57:42

2012.06.24. 13:31:27

MichaaBee írta:
szszabolcs19 írta:Tudom én, csak egy kicsit dühített, hogy 1 ellentámadással kiszúrta a szememet a meccsmotor:S Van vmi összefüggés a birtoklás, és a megkapott ellentámadás között? (pl: Ellenfél 55%-ban birtokol, akkor pl: 2-3 ellent.; ha 75%-ban, akkor 1-2 ellent.)

Üdv
Nem tudok róla, kizártnak tartom, hogy ilyen legyen. Sőt, elvileg minél több támadás éri a védelmedet, annál többet tudsz visszaforgatni.

Ami jelentősen meghatározza a kiírt CA-k számát az a taktika szintje, a védelmed az ellenfél táamdásához képest és a random. Azt szokták mondani, hogy jó CA-hoz illik kétszer akkora védelmet kipakolni, mint az ellenfél támadása. Ami a személyes véleményem a CA-ról az az, hogy vagy nagyon befürödsz vele, vagy némi szerencsével nagyon megsegít.
Én is kb így vagyok vele, viszont sajna túlzottan nincs más lehetősége az embernek, mikor az ellenfél 2-3 szinttel erősebb kp-ét pakol kiellened. 1 szintnél sztem be lehet vállalni azt, hogy nem használom.

Összességében elértem azt, hogy mostmár "földi paradicsom" a csapatszellemem, ami a középszerű vk-ű edzőmnél elég hamar lemegy majd fellegjáróra. A terv, hogy lehetőleg csak lazázok, vagy normálozok a meccseken+ a taktika-> Meglátjuk, hogy mire lesz elég...

Így azért 3 belső KP-val egy nagyszerű (éppen)-t tudok hozni!:)

Üdv: Szab

u.i.: "Sőt, elvileg minél több támadás éri a védelmedet, annál többet tudsz visszaforgatni" -> ez CSAK olyan támadásra kell érteni, amit a meccsmotor felénk közöl?
Avatar
MichaaBee
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5727
Csatlakozott: 2007.11.09. 15:12:26

2012.06.24. 12:56:23

szszabolcs19 írta:Tudom én, csak egy kicsit dühített, hogy 1 ellentámadással kiszúrta a szememet a meccsmotor:S Van vmi összefüggés a birtoklás, és a megkapott ellentámadás között? (pl: Ellenfél 55%-ban birtokol, akkor pl: 2-3 ellent.; ha 75%-ban, akkor 1-2 ellent.)

Üdv
Nem tudok róla, kizártnak tartom, hogy ilyen legyen. Sőt, elvileg minél több támadás éri a védelmedet, annál többet tudsz visszaforgatni.

Ami jelentősen meghatározza a kiírt CA-k számát az a taktika szintje, a védelmed az ellenfél táamdásához képest és a random. Azt szokták mondani, hogy jó CA-hoz illik kétszer akkora védelmet kipakolni, mint az ellenfél támadása. Ami a személyes véleményem a CA-ról az az, hogy vagy nagyon befürödsz vele, vagy némi szerencsével nagyon megsegít.
H a t t r i c k
NBA Fantasy: EuroBarca League 2013: #1
EuroBarca Keeper League 2014, 2018, 2020: #2
szszabolcs19
Jugador del Barça
Hozzászólások: 228
Csatlakozott: 2008.09.16. 15:57:42

2012.06.24. 12:23:09

MichaaBee írta:
szszabolcs19 írta:
Rem, hogy nektek azért sikerült!:)
Két szinttel erősebb védelem, mint támadás, az kb nuku, főleg ha 10-12-es szinten vagyunk. :) (Ha pocsék és gyenge, akkor az más tészta.) Pocsék támadás is átmehet csodás védelmen, volt már rá nem egy példa. Bármilyen támadás átüthet bármilyen védelmet, csak nyilván sokkal kisebb az esély, minél erősebb a védelem a támadáshoz képest. De ha kiemelkedő támadás 65% birtoklás mellett 2-3-szor is átviszi a lenyűgöző védelmedet, akkor se sokat panaszkodhatsz balszerencsére. :wink: Nem volt elég erős a védelmed, hogy sok ellentámadást dolgozz ki, bár 1-2-vel több még beleférhetett volna. Összességében viszont reális eredmény született a meccseden.
Tudom én, csak egy kicsit dühített, hogy 1 ellentámadással kiszúrta a szememet a meccsmotor:S Van vmi összefüggés a birtoklás, és a megkapott ellentámadás között? (pl: Ellenfél 55%-ban birtokol, akkor pl: 2-3 ellent.; ha 75%-ban, akkor 1-2 ellent.)

Üdv
Avatar
MichaaBee
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5727
Csatlakozott: 2007.11.09. 15:12:26

2012.06.24. 11:11:11

szszabolcs19 írta:Megvolt a hétvégi bajnoki is, de egy kicsit csalódáskeltő volt számomra, picit sem ezt vártam! Ezt nem az eredményre értem, hanem a meccsre:

Svenborg 2 - 1 Catalonia (383863720)

Kérdésem az volna, hogy miért tud egy 2 szinttel erősebb védelmet átütni a támadó szekció? De ez még semmi, jártam már úgy, hogy egy sima középszerű támadás a világklasszist átütötte...:D
A másik, hogy azért személy szerint 1-nél több ellentámadásra számítottam ezen a meccsen:S Van vkinek ötlete, hogy miért nem lett több?
Néha rejtély számomra.
Specialitásban is sztem vittem a prímet, de ehhez képest semmi ilyesmit nem kaptam, na mind1.

Vmi ötlet, tanács?

Előre is köszi! Üdv:)

Rem, hogy nektek azért sikerült!:)
Két szinttel erősebb védelem, mint támadás, az kb nuku, főleg ha 10-12-es szinten vagyunk. :) (Ha pocsék és gyenge, akkor az más tészta.) Pocsék támadás is átmehet csodás védelmen, volt már rá nem egy példa. Bármilyen támadás átüthet bármilyen védelmet, csak nyilván sokkal kisebb az esély, minél erősebb a védelem a támadáshoz képest. De ha kiemelkedő támadás 65% birtoklás mellett 2-3-szor is átviszi a lenyűgöző védelmedet, akkor se sokat panaszkodhatsz balszerencsére. :wink: Nem volt elég erős a védelmed, hogy sok ellentámadást dolgozz ki, bár 1-2-vel több még beleférhetett volna. Összességében viszont reális eredmény született a meccseden.
H a t t r i c k
NBA Fantasy: EuroBarca League 2013: #1
EuroBarca Keeper League 2014, 2018, 2020: #2
szszabolcs19
Jugador del Barça
Hozzászólások: 228
Csatlakozott: 2008.09.16. 15:57:42

2012.06.23. 18:17:25

Megvolt a hétvégi bajnoki is, de egy kicsit csalódáskeltő volt számomra, picit sem ezt vártam! Ezt nem az eredményre értem, hanem a meccsre:

Svenborg 2 - 1 Catalonia (383863720)

Kérdésem az volna, hogy miért tud egy 2 szinttel erősebb védelmet átütni a támadó szekció? De ez még semmi, jártam már úgy, hogy egy sima középszerű támadás a világklasszist átütötte...:D
A másik, hogy azért személy szerint 1-nél több ellentámadásra számítottam ezen a meccsen:S Van vkinek ötlete, hogy miért nem lett több?
Néha rejtély számomra.
Specialitásban is sztem vittem a prímet, de ehhez képest semmi ilyesmit nem kaptam, na mind1.

Vmi ötlet, tanács?

Előre is köszi! Üdv:)

Rem, hogy nektek azért sikerült!:)
Avatar
MichaaBee
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5727
Csatlakozott: 2007.11.09. 15:12:26

2012.06.22. 22:57:04

kakasugynok007 írta:Csak a másik gép nem volt szabad ezért erről az ip.ről erről a gépről lépett be apám a saját hattrickjába.De ha kitiltanak arról a felhasználónévről akkor miértnem csinálhatnák másikat
Csinálhatsz másikat, de lehet hogy csak 7 hét múlva. Nem vagyok benne biztos, nincs tapasztalatom ilyen téren és nem is tervezem, hogy lesz. :)

Azt viszont jegyezzétek meg, hogy 1 ip-ről 1 csapat, vagy szólni kell GM-eknek, hogy elfogadják.
H a t t r i c k
NBA Fantasy: EuroBarca League 2013: #1
EuroBarca Keeper League 2014, 2018, 2020: #2
kakasugynok007
Capitá del Barça
Hozzászólások: 555
Csatlakozott: 2011.01.26. 22:28:59

2012.06.22. 22:28:27

MichaaBee írta:
kakasugynok007 írta:Sziasztok!

Úgylátszik így 3nap alatt ki is tiltottak.Okok:-
belépés egy másik felhasználó csapatához,
- irreális áron (OP) történt transzfer(ek),
- több csapat tulajdonlása,
- csalás.

Ezek közül az első az igaz az is az apámé volt :)

Na van egy kérdésem.Szerintetek mi legyen a nevem.Én olyanra gondoltam mint pl Més Que Un Club F.C.
De ha kérlek van ötletetek akkor írjatok :)
Még jó hogy nem a világ leverése után léptem be ezen a gépen apám fiókjába.

Ja és ha most kitiltottak akkor ha regisztrálok teljesen más adatokkal akkor nem tiltanak ki újra? :oops: :oops: :oops:
Hiába más adat, ha egyezik az ip. Nem tudom mi az eljárás, de tényleg nem értem, hogy mia fenéért kellett más csapathoz belépned... Ha újraregisztrálsz, akkor is jegyezd meg, hogy 1 ip - 1 csapat a szabály. :wink:
Csak a másik gép nem volt szabad ezért erről az ip.ről erről a gépről lépett be apám a saját hattrickjába.De ha kitiltanak arról a felhasználónévről akkor miértnem csinálhatnák másikat
Kép
Visçค Єℓ Bคrçค Visçค Єℓ кคтคℓuภyค!
Avatar
MichaaBee
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5727
Csatlakozott: 2007.11.09. 15:12:26

2012.06.22. 22:10:58

kakasugynok007 írta:Sziasztok!

Úgylátszik így 3nap alatt ki is tiltottak.Okok:-
belépés egy másik felhasználó csapatához,
- irreális áron (OP) történt transzfer(ek),
- több csapat tulajdonlása,
- csalás.

Ezek közül az első az igaz az is az apámé volt :)

Na van egy kérdésem.Szerintetek mi legyen a nevem.Én olyanra gondoltam mint pl Més Que Un Club F.C.
De ha kérlek van ötletetek akkor írjatok :)
Még jó hogy nem a világ leverése után léptem be ezen a gépen apám fiókjába.

Ja és ha most kitiltottak akkor ha regisztrálok teljesen más adatokkal akkor nem tiltanak ki újra? :oops: :oops: :oops:
Hiába más adat, ha egyezik az ip. Nem tudom mi az eljárás, de tényleg nem értem, hogy mia fenéért kellett más csapathoz belépned... Ha újraregisztrálsz, akkor is jegyezd meg, hogy 1 ip - 1 csapat a szabály. :wink:
H a t t r i c k
NBA Fantasy: EuroBarca League 2013: #1
EuroBarca Keeper League 2014, 2018, 2020: #2
kakasugynok007
Capitá del Barça
Hozzászólások: 555
Csatlakozott: 2011.01.26. 22:28:59

2012.06.22. 20:42:47

Sziasztok!

Úgylátszik így 3nap alatt ki is tiltottak.Okok:-
belépés egy másik felhasználó csapatához,
- irreális áron (OP) történt transzfer(ek),
- több csapat tulajdonlása,
- csalás.

Ezek közül az első az igaz az is az apámé volt :)

Na van egy kérdésem.Szerintetek mi legyen a nevem.Én olyanra gondoltam mint pl Més Que Un Club F.C.
De ha kérlek van ötletetek akkor írjatok :)
Még jó hogy nem a világ leverése után léptem be ezen a gépen apám fiókjába.

Ja és ha most kitiltottak akkor ha regisztrálok teljesen más adatokkal akkor nem tiltanak ki újra? :oops: :oops: :oops:
Kép
Visçค Єℓ Bคrçค Visçค Єℓ кคтคℓuภyค!
kakasugynok007
Capitá del Barça
Hozzászólások: 555
Csatlakozott: 2011.01.26. 22:28:59

2012.06.21. 16:22:09

kakasugynok007 írta:
Erxy írta:Szerintem hagyd. Amikor én eljutottam oda, nekem sem sikerült rájönnöm hogy működik, szóval inkább nem törődtem vele. Aztán mikor elkezdtem játszani rendesen kiírta, hogy elvégeztem. Szóval ne szenvedj vele, szerintem.
Én is reménykedek benne,hogy egyszer véletlen megcsinálom :D
De ha valaki tudja akkor az szóljon :)
Már a hattrick csapatnak is írtam :)
Kép
Visçค Єℓ Bคrçค Visçค Єℓ кคтคℓuภyค!
kakasugynok007
Capitá del Barça
Hozzászólások: 555
Csatlakozott: 2011.01.26. 22:28:59

2012.06.21. 16:08:07

Erxy írta:Szerintem hagyd. Amikor én eljutottam oda, nekem sem sikerült rájönnöm hogy működik, szóval inkább nem törődtem vele. Aztán mikor elkezdtem játszani rendesen kiírta, hogy elvégeztem. Szóval ne szenvedj vele, szerintem.
Én is reménykedek benne,hogy egyszer véletlen megcsinálom :D
De ha valaki tudja akkor az szóljon :)
Kép
Visçค Єℓ Bคrçค Visçค Єℓ кคтคℓuภyค!
Válasz küldése