USA Sports - NBA, NHL, NFL és társaik

Minden ami nem foci, de sport

Melyik a kedvenc amerikai sportod (max. kettő választási lehetőség)?

NFL
31
42%
NHL
10
14%
NBA
30
41%
MLB
3
4%
 
Szavazatok száma: 74
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19632
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2016.02.06. 10:18:25

Na ez dupla vagy nem dupla? :D Akkora meccs volt a Cavs elleni, hogy megér egy új posztot. :D
Nekünk most megint könnyebb a sorsolásunk, de ezt múltkor is ellőttem aztán kikaptunk a Brooklyn meg a Lakers ellen. :D Szóval most remélem a srácok összeszedik magukat és lehet feljebb kúszni a tabellán. Elkövetkezendő 8 meccsből kétszer toljuk a Philly, kétszer az Orlando, egyszer a Denver, egyszer a Wizards, egyszer a Pistons és megyünk NY-ba is a Knickhez. 6 győzelmet "elvárok" és lehet is ennyit hozni.
Lett ebből hét és a koktélcseresznye, hab, mazsola, minden pedig a Cavs ellen jött.

Avery BRADLEY!!!!!!!!!!!!!!!!
http://bleacherreport.com/articles/2614 ... -cavaliers

Nem akarom elkiabálni, de ebből:
02.07. Kings (itthon)
02.09. Bucks
02.10. Clippers (itthon)

02.12. Rising Star
02.13. D-League All Star
02.14. NBA All Star

02.19. Jazz
02.21. Nuggets
02.22. Wolves
02.25. Bucks (itthon)
ötöt illene hozni, s merek nagyot álmodni. Otthon a Clippers ellen még talán esélyesebbek is vagyunk. Minimum egy bukta úgyis becsúszik, de ez megint könnyebb menetrend.
Kép
Kép
Kép
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19632
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2016.02.05. 21:09:59

Nem közvetíti, de IT-re kíváncsi vagyok. :D

És ha már IT, akkor Sport science:
Sports Science: Isaiah Thomas

Ainge most Gallinariba szerelmes, IT akkora húzás volt, hogy én hiszek neki bárkit akar hozni. :D Az megvan, hogy a tavalyi csere? Mekkorát húztunk? MCW-Knight-Dragic? És a legjobb szerződésű IT, aki ráadásul azóta AS, s húzza a csapatot. Vicc :D
Kép
Kép
Kép
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2016.02.05. 20:54:37

P.U.Y.O.L. írta:A szombati mókát továbbra se közvetíti a Sport TV?
Nem hiszem.


Állítólag a Clippers cserélné Griffin-t, méghozzá Denver-be. És nem a Broncos-ba.
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Avatar
P.U.Y.O.L.
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2814
Csatlakozott: 2010.01.22. 10:47:15
Tartózkodási hely: Irgumburg

2016.02.05. 20:04:34

A szombati mókát továbbra se közvetíti a Sport TV?
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2016.02.05. 14:20:01

This season, Steph Curry is shooting 60.4% on shots from 28+ feet. The NBA average from 3 feet or closer is 59.5%.


Tippek:

Tripladobó: Curry
Zsákoló: LaVine
Skills: IT
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Avatar
neobarca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2775
Csatlakozott: 2009.09.05. 15:16:59
Tartózkodási hely: Zuglowe

2016.02.04. 15:36:26

Bob_Marley írta:Pofás kis névsor, tolok egyet Bartonra, mert nálam van fantasyban. :D
Én címvédést jósolok. 8) Már csak azért is mert sok sok év után LaVine húzásain ugráltam a szobámban... :oops: :D

Am Wigginsre kivi lennék. Azt nyilatkorta egyszer indulni fog de még nem heverte kim a pici lelke, hogy anno elvesztett egy zsákoló versenyt, pedig azt hitte ő nyer... :mrgreen:
Barca Fanatics 1999-For Life!!!

"Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal" - /Oscar Wilde/
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19632
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2016.02.04. 14:44:58

PCsabi írta:Bob, ehhez mit szólsz? :D

ESPN Top100:

21. Kevin Garnett, 22. Kevin Durant, 23. Steph Curry, 24. Elgin Baylor, 25. Scottie Pippen
Nincs ebben semmi extra, az egész ESPN-nél elmentek otthonról. :D Ezt már előző listáknál is szembetűnő volt. Durant nincs Pippen előtt, de tegyük fel igen, akkor hogy van Curry előtt? Teljesen logikátlan nekem.


megvannak a zsákolóverseny résztvevői: a címvédő Zach LaVine (Minnesota Timberwolves) mellett Will Barton (Denver Nuggets), Andre Drummond (Detroit Pistons) és Aaron Gordon (Orlando Magic) indulnak majd a tömőversenyen.

Pofás kis névsor, tolok egyet Bartonra, mert nálam van fantasyban. :D
Kép
Kép
Kép
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2016.02.04. 13:24:48

Bob, ehhez mit szólsz? :D

ESPN Top100:

21. Kevin Garnett, 22. Kevin Durant, 23. Steph Curry, 24. Elgin Baylor, 25. Scottie Pippen
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Avatar
nzxtpo
Capitá del Barça
Hozzászólások: 913
Csatlakozott: 2012.08.20. 18:12:58
Tartózkodási hely: Zalaegerszeg, Győr

2016.02.03. 16:11:38

Bob_Marley írta: Davis meg szerintem nem lázadó típus mint mondjuk Westbrook, sokáig ott fog maradni. Kicsit KG féle pályafutást jósolok neki. 5-6 év múlva lehet vált, de addig marad.
Én szívesen megnézném, egy olyan csapatban, amelyik playoff tényező, bajnokesélyes :roll: , nagyon jó fizikai adottságai olyan mozgékonysággal vannak megáldva, hogy öröm nézni. Évről-évre fejlődik a játék minden aspektusában, de egy konferencia döntőn, amikor a csapat élére kell állni, ott derülni ki, hogy valójában hány kiló.
Kép
"I learned all about life with a ball on my feet." - Ronaldinho
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19632
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2016.02.03. 15:46:07

Westbrook inkább az UCLA miatt. :D NY is vonzóbb mint a többi elvileg, de a játékosokat úgy néz ki ez már kevésbé motiválja. Batum elmegy Charlotteba, Monroe elmegy Milwaukeeba.....Sokkal kevesebb ma már a névérétek mint a sportszakmai. Én legalábbis ezt tapasztalom.

Davis meg szerintem nem lázadó típus mint mondjuk Westbrook, sokáig ott fog maradni. Kicsit KG féle pályafutást jósolok neki. 5-6 év múlva lehet vált, de addig marad.
Kép
Kép
Kép
Zolee23
Capitá del Barça
Hozzászólások: 573
Csatlakozott: 2009.08.17. 22:27:25
Tartózkodási hely: Budapest

2016.02.03. 15:37:30

Alapvetően egyetértek, nyilván szigorúan sportszakmai szempontból nézve a Lakers jelenleg nem egy álom csapat, sőt. Viszont LA mint város mindig is vonzóbb lesz mint pl. Philly vagy akármi.

Aztán majd kiderül persze. Mondjuk ha Durant nem is, én egy Westbrookot nagyon érzek a Lakersnek. Vagy esetleg elhozzák Derék Rózsit haknizni.

Kiváncsi vagyok hogy Davis is mikor unja meg a vergődést a NO-i mocsárban...
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19632
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2016.02.03. 15:07:47

Fradiba Radó helyett amúgy se férne be egyik se. :mrgreen:
Értem egyébként, de nekem viszont számít, hogy ha pl arról beszélünk, hogy Durant all time negyedik legjobb SF (belementünk már milyen lista stb) akkor ott minimum bajnoki cím kell. Ellenfelek, korszak ez mind igaz, s öten tolják. Sőt láthatjuk a kiegészítő személyzet, cserepad mennyire felértékelődött, de egy ilyen szintre predesztinált játékosnak bajnokságot illene hoznia a szememben, mert az egész erről szól, hogy ki a bajnok és ki veszít. Egyszer mentek döntőbe, ahol simázták őket, ez idáig kevés nálam.

Lakerst akkor teljesen nem zárom ki, de ugyanazokat a fantáziákat más csapat is megtudja adni. Pénzt mindenki tud, Wizards érzelmi kötődést, tradíciót pl a Philly is (és főleg ha pl pont a Lakers pick átvándorol hozzájuk....), profi légkört GSW. Én nem látom azt a logikai útvonalat, hogy miért választaná a Lakerst más helyett, mikor bármilyen adukártyát is húz elő a Lakers, van csapat aki ugyanabban az aspektusban jobb feltételeket tud biztosítani. Egyedül az hogy ott szokott készülni meg van háza. :D

Ibaka valóban megállt a fejlődésben, de én őt többre is tartom mintsem eltakarítsa a szemetet a többiek körül....És most gyakorlatilag ezt csinálja. Tavaly legalább még tripladobást engedtek neki, próbáltak faragni a játékán. AZ új edző az meg csak Westy-KD irányvonal. Az hogy két emberes csapat abban az is benne van, hogy direkt ilyenre is csinálják és minden labdát elvisz két ember. Bostonba pl szívesen látnánk, nálunk lehetne 15-20 pont közötti játékos. :lol:

Ja és "csak" negyedikek vagyunk, mert a Hawks ellen 1-2 a mérlegünk. Katasztrófa. :D
Kép
Kép
Kép
Zolee23
Capitá del Barça
Hozzászólások: 573
Csatlakozott: 2009.08.17. 22:27:25
Tartózkodási hely: Budapest

2016.02.03. 14:33:47

Bob_Marley írta:Persze, hogy csapatsport, de egy Durant kaliberű játékos ha nem lesz bajnok akkor ott mégiscsak felmerül, hogy valamit elrontott.

2-5 ellen az túlzás, Ibakát ne felejtsük ki. :D Nekem az mindig nagy szívfájdalmam, hogy ő amúgy eléggé el van ott nyomva, s az új edző sem segített ezen.

Lakers lehet opció, de ugyanezekkel a "kondíciókkal" hogy nagy csapat nagy tradícióval rendelkezik minimum ott lenne a NY és a Boston is, akik kapásból előrébb járnak mint a Lakers. És Nyáron szerintem az egyik legnagyobb tanulság az volt, hogy már nem elég a "név". Simán aláírtak kis piacokra a játékosok, s pl egy LMA kiröhögte a Lakerst. És jövőre meg mint írtam a Liga 80%-a betud tolni max szerződést. Tehát még a pénzügyi előnyük sincsen meg.

Boston harmadik, de azért Orlandoban szép mutatvány volt kikapni +14-ről. :D
Felmerül, de mégegyszer mondom, ez többtényezős. Edző, csapattársak, milyen csapatok jönnek szembe, melyik korszakban játszol...nem egyszerű. Pl. egy Iverson, Wilkins vagy Ewing se lett soha bajnok, pedig elit játékosok.

Azért ha Ibaka lenne a legjobb kiegészítőm, nem biztos hogy nyugodt lennék. Nem rossz, de beragadt egy szintre, ami nem egy magas szint. Mondjuk azt legalább magabiztosan hozza.

Számomra egy játékos megítélésében kis túlzással semmit nem jelent ez. Pl. Messit vagy Ronaldot berakod a Fradiba, és akkor nyerjél BL-t...nem ugyanaz, de érted.

Ott a NY meg a Boston. Nyilván. Nem azt mondtam hogy a Lakersbe fog igazolni, hanem hogy van benne fantázia. Azért attól mert LMA nem így döntött, még Durant gondolhatja úgy, hogy Kobe után ő akar lennei a helyi sztár.

Aztán majd este betelefonálok az EZO TV-be, hátha tudnak valamit.
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19632
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2016.02.03. 13:51:35

Persze, hogy csapatsport, de egy Durant kaliberű játékos ha nem lesz bajnok akkor ott mégiscsak felmerül, hogy valamit elrontott.

2-5 ellen az túlzás, Ibakát ne felejtsük ki. :D Nekem az mindig nagy szívfájdalmam, hogy ő amúgy eléggé el van ott nyomva, s az új edző sem segített ezen.

Lakers lehet opció, de ugyanezekkel a "kondíciókkal" hogy nagy csapat nagy tradícióval rendelkezik minimum ott lenne a NY és a Boston is, akik kapásból előrébb járnak mint a Lakers. És Nyáron szerintem az egyik legnagyobb tanulság az volt, hogy már nem elég a "név". Simán aláírtak kis piacokra a játékosok, s pl egy LMA kiröhögte a Lakerst. És jövőre meg mint írtam a Liga 80%-a betud tolni max szerződést. Tehát még a pénzügyi előnyük sincsen meg.

Boston harmadik, de azért Orlandoban szép mutatvány volt kikapni +14-ről. :D
Kép
Kép
Kép
Zolee23
Capitá del Barça
Hozzászólások: 573
Csatlakozott: 2009.08.17. 22:27:25
Tartózkodási hely: Budapest

2016.02.03. 11:22:40

Bob_Marley írta:Szerintem is jobb játékos, de ha nem fog gyűrűt nyerni akkor marad majd neki, hogy ennyi meg ennyiszer volt pontkirály.....Van egy döntője, ahol közük nem volt hozzá és mellette semmi. És elnézve pl az idei szezont előbb érzek a CLippersben meglepetés szagot hogy megszorítsa a Spurs-GSW kettőst mint az Oklahomában.

Én a Lakerst kizárom, több okból is. Ha meg odamegy Westbrook akkor KD minek menne oda? :D Ugyanott lennének megint.
Oké, de ez csapatsport. Egy teniszben nyilván nincs miről beszélni, de a kosárlabdát öten játsszák. Ha te folyamatosan elteszel 30 pontokat, viszont melletted analfabéták vannak, azzal nem lehet mit kezdeni.

Azt akarom ezzel mondani, hogy a csapatsportokban nagyon sok mindennek össze kell állnia és jól kell működnie ahhoz, hogy valaki bajnokságot nyerjen.


Lakersnél szerintem nem lennének ugyanott. Ez a Thunder jelenleg nem azért nem nyer semmit, mert kevés a KD - Westbrook duó, hanem mert 2 az 5 ellen játszanak. Ezt még keleten ellehet adni, egy jó formában lévő LeBron utcáról összeszedett emberekkel döntőbe jut. Viszont nyugat magasabb szint.

Azért menne oda, mert jóban vannak, nyáron együtt készülnek, Durantnek van is kérója LA-ben. Aztán az üzleti részét nem is említettem. Oké, hogy a Lakers jelenleg harmat gyenge, de ha neked azt mondaná egy ilyen kaliberű csapat, hogy "gyere, aztán bárkit leigazolunk akit szeretnél" szerintem elgondolkoznál. Egy normális edzővel, meg amit lentebb írtam koncepcióval, van fantázia a Lakersben.
Avatar
nzxtpo
Capitá del Barça
Hozzászólások: 913
Csatlakozott: 2012.08.20. 18:12:58
Tartózkodási hely: Zalaegerszeg, Győr

2016.02.03. 10:38:45

Boston meg szépen felkúszott a 3. helyre, szerencséjük van ezzel a kelettel, mert még nagyon fiatalok, de tudnak gyűjteni playoff tapasztalatot, és még annyi pickjük van... :D
Kép
"I learned all about life with a ball on my feet." - Ronaldinho
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19632
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2016.02.03. 07:19:24

Szerintem is jobb játékos, de ha nem fog gyűrűt nyerni akkor marad majd neki, hogy ennyi meg ennyiszer volt pontkirály.....Van egy döntője, ahol közük nem volt hozzá és mellette semmi. És elnézve pl az idei szezont előbb érzek a CLippersben meglepetés szagot hogy megszorítsa a Spurs-GSW kettőst mint az Oklahomában.

Én a Lakerst kizárom, több okból is. Ha meg odamegy Westbrook akkor KD minek menne oda? :D Ugyanott lennének megint.
Kép
Kép
Kép
Zolee23
Capitá del Barça
Hozzászólások: 573
Csatlakozott: 2009.08.17. 22:27:25
Tartózkodási hely: Budapest

2016.02.03. 01:49:03

Mondjuk T-Macnél kategóriával jobb játékos.

Én amúgy egy Lakerst is eltudok képzelni. Igazolnak valami atletikus rim protectort (Whiteside), egy Ryan Anderson szerű jókezű PF-et, SG-be meg egy 3&D (PJ Tucker) stílusú kiegészítőt. Jövőre meg jön Westbrook. A fél liga verekedne a csere posztokért.

Dream scenario nyilván, de én valahogy nem érzem hogy a GSW elcserélné a fél csapatát.
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19632
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2016.02.02. 23:43:24

Persze, hogy úgymond Barnesért nem kár, meg fellehet tölteni a keretet stb, stb de láttunk már hasonlóból nagy bukást. Lakersnél is azt hittük, hogy na majd akkor feltöltik és hajrá, aztán Antawsn Jamison volt a ",megváltó" a padról. Nem a két csapatot akarom összehasonlítani, mert fiatalabb a GSW állomány stb, de annál azért ez bonyolultabb mintsem csupán betesszük Durantet Barnes helyére a kezdőbe....Kezdve chemistry dolgok (Barnes egy csendes gyerek, Durantnek labda kell), folytatva hogy a még gyorsabb csapat mennyire feküdne pl Durantnak. Részéről logikus, mert így nem fog bajnokságot nyerni. És akkor lehet úgy fognak róla emlékezni mint egy McGrady béta verzió.
Kép
Kép
Kép
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2016.02.02. 23:34:24

nzxtpo írta:Ha idén nyer a GSW, akkor joggal mondhatják azt, hogy nem egyszezonos csoda, uralkodóvá válnak a jelenlegi mezőnyben, amit csak és kizárólag a saját draftjaiknak és jó politikájuknak köszönhetnek, minek kockáztatnák meg a Chemistryt egy ekkora kutya idehozásával? Nálam hápog, de amennyiben nem, teljesen érthetetlen, amekkorát nyerhetnének vele, annál sokkal nagyobbat bukhatnának.
1. Ha van esélyed megszerezni Durant-et, akkor megpróbálod megszerezni őt.
2. KD is nyerni akar már.
3. Ha végül megy a Warriors-ba, akkor ott olyan dolgok történhetnek, amiket már régen látott a liga.
Bob_Marley írta:Ezeli, Barnes, Iggy mind-mind remek kiegészítő és fontos láncszem.
Barnes-t azért nagy nehezen el tudod engedni, ha érkezne a helyére egy Durant :D Iggy mondjuk nagy érvágás lenne, de szerintem azért fel tudnák tölteni a keretet.
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19632
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2016.02.02. 23:22:49

Éljen az emelkedő sapka. :D Igaza van amúgy, hogy ha bajnok akar lenni akkor a GSW a legideálisabb állomáshely. Viszont akkor feladnák az egyik nagyon fontos fegyverüket a mélységet. Ezeli, Barnes, Iggy mind-mind remek kiegészítő és fontos láncszem. Lakers gondolatot nem is értettem mikor felmerült. Durantokról, Westbrookról beszélnek aztán lehet se ők se pick. :D Phillyben előbb lesz csapat mint a Lakersnél.
Már nem tudom hol olvastam, vagy hallottam de pl Nyáron 25 csapat fog tudni adni max szerződést. :D Mi lesz itt te jó ég.


Lady Gaga will perform the national anthem at Super Bowl 50
Kép
Kép
Kép
Avatar
fcbarca0827
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3238
Csatlakozott: 2007.08.30. 14:29:21
Tartózkodási hely: Sülysáp

2016.02.02. 22:39:51

PCsabi írta:Cam Newton-os Trash Talk:
https://www.facebook.com/trashtalkhu/" target="_blank
13:11-nél elkezd becsúszni a tweetem a műsorba. \:D/ Nagy nap volt, aznap beolvasták az sms-emet a Morning Showban is. :mrgreen:
De, hogy ne legyek off az évenkénti egy hozzászólásommal: nyer a Broncos, hajrá Panthers.
KowalskymegaVega,Supernem,HollywoodUndead,Fish!
Hiperkarma,VadFruttik,EstiKornél,AWS
30Y,BagossyBrothersCompany,Useme,Elefánt
Avatar
nzxtpo
Capitá del Barça
Hozzászólások: 913
Csatlakozott: 2012.08.20. 18:12:58
Tartózkodási hely: Zalaegerszeg, Győr

2016.02.02. 22:01:55

PCsabi írta:Cam Newton-os Trash Talk:
https://www.facebook.com/trashtalkhu/" target="_blank


Adrian Wojnarowski (The Vertical, Yahoo Sports) ligaforrásokra hivatkozva azt állítja, hogy amennyiben Kevin Durant úgy dönt, hogy elhagyja az Oklahoma City Thundert, akkor a Golden State Warriors messze a legesélyesebb a leigazolására.
Ha idén nyer a GSW, akkor joggal mondhatják azt, hogy nem egyszezonos csoda, uralkodóvá válnak a jelenlegi mezőnyben, amit csak és kizárólag a saját draftjaiknak és jó politikájuknak köszönhetnek, minek kockáztatnák meg a Chemistryt egy ekkora kutya idehozásával? Nálam hápog, de amennyiben nem, teljesen érthetetlen, amekkorát nyerhetnének vele, annál sokkal nagyobbat bukhatnának.
Kép
"I learned all about life with a ball on my feet." - Ronaldinho
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2016.02.02. 21:46:26

Cam Newton-os Trash Talk:
https://www.facebook.com/trashtalkhu/" target="_blank


Adrian Wojnarowski (The Vertical, Yahoo Sports) ligaforrásokra hivatkozva azt állítja, hogy amennyiben Kevin Durant úgy dönt, hogy elhagyja az Oklahoma City Thundert, akkor a Golden State Warriors messze a legesélyesebb a leigazolására. Wojnarowski úgy tudja, hogy a kiscsatár egyelőre nem döntött még jövőjéről és nem is mostanában fog, de nagyon akar nyerni, bajnoki címeket akar bezsebelni, komoly örökséget akar maga után hagyni, ez pedig a Golden State-et a többi csapat elé helyezi - a Los Angeles Lakersnek pedig elég kevés esélye marad. Az valószínű, hogy szét fog nézni a lehetőségei között Durant, kivéve ha bajnoki címet nyer a Thunderrel, mert akkor biztosan marad jelenlegi csapatánál. A The Vertical ligaforrásoktól úgy tudja, hogy Draymond Green mindent meg fog tenni, hogy Durantet a bajnokhoz csábítsa, ha utóbbi úgy dönt, hogy vált, Steph Curry pedig az aduász lehet a tehetsége és a természete miatt.

A Warriors egyébként viszonylag egyszerűen leigazolhatja Durantet (majdnem) maximum szerződésért is, Bobby Marks capguru (The Vertical) össze is foglalta ezeket lépésekben. Megtarthatják Curryt, Green és Klay Thompsont is, hárman összesen 44 milliót keresnek jövőre. Garantálhatják Shaun Livingston szerződését 5.7 millió dollárért (jelenleg 3 millió garantált belőle). Festus Ezelinek megadhatják a QO-t, 5 millió dollárt foglal így a sapka alól, amíg el nem fogad egy másik szerződést vagy a Warriorstől, vagy egy másik csapattól. El kell cserélniük Andre Iguodala 11.1 milliós lejáróját, illetve Andrew Bogut 11 milliós szerződését is - ha utóbbi nem megy, stretch provisionnel kivásárolhatják, így 3 évig 3.6 millióval nyomja csak a sapkát.

A másik lehetőség, hogy megtartják Bogutot, de Ezeliről lemondanak, ekkor 23 millió dollárnyi sapka alatti helyük lesz. Jason Thompsont június 26-a előtt stretch provisionnel ki kell vásárolni - 6.8 milliós szerződéséből addig csak 2.6 millió garantált, az stretch segítségével kevesebb mint 900.000 dollárt jelent szezononként. Le kell mondaniuk az összes UFA-juk (Marresse Speight, Ian Clark, LeAndro Barbosa, Brandon Rush, James McAdoo, Ognjen Kuzmic) jogairól, és ami a legnehezebb, Harrison Barnes QO-ját vissza kell vonniuk és le kell mondani az ő jogairól is, így ő szabadon távozhatna, ahova akar és sapka fölött sem lehetne visszaigazolni, hiszen a Bird-jogait elveszítené.
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Avatar
varnagykrisztian
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1115
Csatlakozott: 2007.07.11. 10:26:29
Tartózkodási hely: Kaposvár

2016.02.02. 07:21:31

Köszi a NEWTON-os összefoglalót srácok.
VÁRNAGY HANNA BOGLÁRKA: 2014. MÁRCIUS 20. 07:22
PEP GUARDIOLA: 2008. JÚNIUS - 2012. MÁJUS
HÁZASSÁGKÖTÉS: 2011. SZEPTEMBER 26.
Válasz küldése