Hazai és nemzetközi kézilabda

Minden ami nem foci, de sport
Lesy
Capitá del Barça
Hozzászólások: 707
Csatlakozott: 2007.08.23. 21:50:38
Tartózkodási hely: Liberty City

2008.03.11. 15:46:42

Szűcs Gabit a Lokiból hívja a Vilcea. A román csapat kiváló, de én azzal az edzővel 100 h nem dolgoznék együtt. A Krimből viszont elküldik a magyarokat(legalábbis úgy néz ki). A kérdés csak az: maradnak külföldön vagy hazajönnek?!? Ha az anyagiakat nézzük nyert külföld...De a Fradit + a Dferrt jó lenne +erősíteni...


....szerintem....
Varga Tamás
Az Eurobarca Anonymusa
Hozzászólások: 7479
Csatlakozott: 2005.11.22. 11:03:07
Tartózkodási hely: Campo dei Miracoli

2008.03.08. 19:00:16

Gratulálok a Pick-Szegednek és a Veszprémnek is!
Puljezsevics egy Isten! Lehetne egy öt évvel fiatalabb, akkor egy időre meg lenne oldva a kapuskérdés a magyaroknál.
Szép volt kézis fiúk!
Hajrá magyarok!
Kép
Frank Rijkaard
Capitá del Barça
Hozzászólások: 841
Csatlakozott: 2006.07.24. 15:56:30

2008.03.08. 18:57:25

BEHÚZTUK :!:
Pick Szeged - Celje 20-19
Hát mint egy 30 évvel ezelőtti kézimeccs végeredménye :)
Szívüket-lelküket kitették a srácok, fenomenálisat küzdöttek. Ez a meccs a kapusokról szólt, Puki félelmetesen védett. Ghionea hidegvérrel használta ki a ziccereit, talán ő emelhető ki még.
Sajnos jobbkezes lövőnk és beállósunk továbbra sincs :roll: Petra/Osmajic és Stamate/Djurkovic támadásban nem megoldás :roll:
Egy nagy grat kijár a fiúknak, az utolsó másodpercben megnyertük a meccset. Ez a meccs most nem a játékról szólt, hanem a küzdésről.
PICK SZEGED :!: 8)
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2008.03.06. 22:42:01

Persze ezek a dolgok másodlagosak,és az mind tény,hogy a jelenlegi kézilabda egyik legnagyobb alakja! Remélem hosszú évekig ilyen szinten marad,ez a Győri csapat meg félelmetesen jó :shock: Sok sikert nekik a BL-ben!
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2008.03.06. 22:39:33

Gomezinho írta:nekem van egy képem Anitával egy közösképem oylankis édes ennivaló és ő a legjobb kézis a fényképen szorosan megfogom ő meg engem!csak kr hogy nem mondta hogy bejövök neki! :D
Ennek nagyon örülök :roll: :lol: :lol: de attól még a Fábryban nem volt vmi aranyos... :shock:
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
Giga999

2008.03.06. 22:38:36

Én imádom a női kézit!!!Győri vagyok ebből gondolom tudjátok hogy kinek szurkolok!!!Görbe félelmetes!!!hétről hétre élőbe látom játszani hát nem tom mit mondjak ő a női kézilabda messije vagy Ronaldinhoja!!Pálinger meg a Casillas!!Remélem behúzzák a Blt nagyon jó a csapat!!MINDIG AZ ETO!!!
Avatar
Gomezinho
Capitá del Barça
Hozzászólások: 745
Csatlakozott: 2008.02.04. 14:20:41
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

2008.03.06. 22:33:00

nekem van egy képem Anitával egy közösképem oylankis édes ennivaló és ő a legjobb kézis a fényképen szorosan megfogom ő meg engem!csak kr hogy nem mondta hogy bejövök neki! :D
Ronaldinho .... cserben hagytál minket!
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2008.03.06. 22:25:38

Részben off lesz,de csak részben :)

Van a Fábryba a Női kézilabda válogatottak közül pár leányzó....többek között Görbicz Anita is....most vagy a haja miatt de rettentően fura a feje (már bocsánat :? )....sokkal szebb arca szokott lenni...vagy csak én látom most kicsit csúnyábbnak? :roll: :roll: :roll:
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2008.02.24. 18:51:10

Frank Rijkaard írta:Szerintem a Szeged jóval erőseb mint 5-6 évvel ezelőtt. Akkor is bennünk volt egy-két jó eredmény, de idegenben esélyünk sem volt. Az akkor felnővő generáció(Buday, Laluska, Eklemovic) szétszéledtek. Most megvertük a Veszprémet és továbbjutottunk a BL első szakaszából. Viszon az benne van, hogy a Veszprém gyengült, őket nem figyelem annyira... :roll:
Ha jól emlékszem akkor épp az idegenbeli cucc is nagyon jó volt akkoriban Szegeden is...vagy nem sziporkáztak pl Montpellier ellen akik az azelőtti kiírás győztesei voltak,és úgy jutott tovább a szeged,h otthon nagyon megverték őket,és idegenben is pazarul játszottak,de ez csak 1 példa.
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2008.02.24. 18:43:34

Szép volt Győr, továbbra is 100 %-osak 8)
Frank Rijkaard írta:Nyáron jön Laluska, úgyhogy eggyel több magyar lesz
Egy Krivokapic - Laluska duó nem rossz :)

Az előző témához:

Több pénz van, csak a játékosok teljesítménye közel sem azonos sztem.

Kik voltak a 2002-es Veszprémben, akik BL-döntőt játszottak? Perez (akkor világklasszis formában), Saracevic, Dzomba, Iváncsik, Pásztor, Diaz stb.

Az elmúlt 4-5 évben pedig olyan játékosok is itt játszottak, mint pl.: Sterbik, Buday, Fazekas, Lazarov...

De ezek a fiatal játékosok egy pár év múlva beérhetnek és akkor megint lehet egy nemzetközi szinten is jó Veszprém. Persze, ha nem viszi el őket egy nyugat európai csapat.

Ja, és nem ártana egy kicsivel erősebb magyar bajnokság. Régebben a Veszprém - Szeged - Dunaferr trió harcolt a bajnoki címért, mostanra ez kettőre csökkent.
Frank Rijkaard
Capitá del Barça
Hozzászólások: 841
Csatlakozott: 2006.07.24. 15:56:30

2008.02.24. 18:12:37

Szerintem a Szeged jóval erőseb mint 5-6 évvel ezelőtt. Akkor is bennünk volt egy-két jó eredmény, de idegenben esélyünk sem volt. Az akkor felnővő generáció(Buday, Laluska, Eklemovic) szétszéledtek. Most megvertük a Veszprémet és továbbjutottunk a BL első szakaszából. Viszon az benne van, hogy a Veszprém gyengült, őket nem figyelem annyira... :roll:
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2008.02.24. 18:02:25

Frank Rijkaard írta:A szegedi kézilabdába sokkal több pénzt ölnek mint 5 éve, ezért nincs szegedi foci, félnek, hogy elvinnék a szponzort a kéilabdától és a vízilabdától... Magyar futballvalóság...
A játékosok nemzetiségét illetően pedig sajnos az a szomorú válasz, hogy a magyar kézilabda sehol nincs. Jellemző, hogy a válogatottat eddig két kubai(Pérez,Diaz) most szerbek(Puljezevic,Eklemovic) viszik a hátukon. Állítólag egy jó generáció van kinövőben, lehet bízni az utánpótlásban.
De ha nemzetközileg fel akarod venni a versenyt sajnos muszáj külföldiekkel játszanod. A pár magyar, akik feltudják vennia versenyt a külföldiekkel, vagy Veszprémben (pl. a két Iváncsik, Gál), vagy külföldön(Buday, Nagy L., Mocsai) játszanak. Érzik Szegeden is, hogy ez nem állapot, de nem olcsó fent tartani egy magyar válogatott játékost, pl. egy román olcsóbb. Nyáron jön Laluska, úgyhogy eggyel több magyar lesz, próbálnak tenni érte, hogy ne külföldiek alkossák a kezdőcsapatot.
Hajrá Szeged!
De épp ez az ellentmondás...Több pénz van benne most,mint amikor több sanszuk volt nagyobb eredményt elérni,tehát elismertebb volt a játékerőnk,mint most. Ezt nem értem :roll:
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
Szandi
Főnökasszony
Hozzászólások: 1575
Csatlakozott: 2007.07.12. 21:01:59

2008.02.24. 17:56:01

Szép volt csajok, nagyon szép volt! Jó meccs, jó eredmény.
30-27
8)

Jöhet a Vác, majd a Nürnberg!
"Jeff Buckley a világ legkirályabb jelensége a rántotta feltalálása óta"
Nobody fucks with the Jesus.
Art too bad to be ignored.
Avatar
senzu
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1336
Csatlakozott: 2007.08.29. 21:05:39
Tartózkodási hely: Győr / Budapest

2008.02.23. 22:39:00

A Győri Audi ETO KC csapata a Bajnokok Ligája középdöntőjének harmadik mérkőzésén a román válogatott gerincét adó Oltchim Rm. Valcea csapatát fogadja vasárnap a Magvassy csarnokban. A mérkőzést a Viasat3 élőben közvetíti, kezdés 16:15.

iszonyú fontos meccs lesz, meg kell lennie!
főleg, hogy hónapok óta veretlenek vagyunk :)
csak a 100% !
Frank Rijkaard
Capitá del Barça
Hozzászólások: 841
Csatlakozott: 2006.07.24. 15:56:30

2008.02.23. 22:35:34

A szegedi kézilabdába sokkal több pénzt ölnek mint 5 éve, ezért nincs szegedi foci, félnek, hogy elvinnék a szponzort a kéilabdától és a vízilabdától... Magyar futballvalóság...
A játékosok nemzetiségét illetően pedig sajnos az a szomorú válasz, hogy a magyar kézilabda sehol nincs. Jellemző, hogy a válogatottat eddig két kubai(Pérez,Diaz) most szerbek(Puljezevic,Eklemovic) viszik a hátukon. Állítólag egy jó generáció van kinövőben, lehet bízni az utánpótlásban.
De ha nemzetközileg fel akarod venni a versenyt sajnos muszáj külföldiekkel játszanod. A pár magyar, akik feltudják vennia versenyt a külföldiekkel, vagy Veszprémben (pl. a két Iváncsik, Gál), vagy külföldön(Buday, Nagy L., Mocsai) játszanak. Érzik Szegeden is, hogy ez nem állapot, de nem olcsó fent tartani egy magyar válogatott játékost, pl. egy román olcsóbb. Nyáron jön Laluska, úgyhogy eggyel több magyar lesz, próbálnak tenni érte, hogy ne külföldiek alkossák a kezdőcsapatot.
Hajrá Szeged!
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2008.02.23. 22:27:27

Sajnos így a továbbjutás nagyon nehéz lesz :?

Vito-tól kérdezném: (meg persze aki jártas benne :P )

Szóval nem is olyan rég,talán 3-4 éve lehetett,amikor a Veszprém és a Szeged is túljutott a csoportkörön,sőt azt hiszem a legjobb 4be is bekerült mindkét csapat (vagy talán csak 1ik),úgy emlékszem akkor is jóval szerényebb költségvetésünk volt :roll:
Mégis jobbak voltunk,és piacképesebbek. Nem is beszélve a Veszprém Bldöntőjéről,amit épphogy elbukott a Magdeburg ellen még anno...

Szóval mi változott? Mert szerintem lényegesen esélytelenebbek vagyunk azokhoz az évekhez képest?!

Game is írta,hogy allig volt magyar a Szegedben,hát bevallom nem igen követtem az igazolásaikat,de kezdtem magam rosszul érezni ezektől az idegen nevektől...jó nem nagy csoda,hogy vannak,de ennyieN???
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
el fuero
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1668
Csatlakozott: 2006.02.08. 08:55:48
Tartózkodási hely: IX. Ferencváros Üllői út. 129

2008.02.23. 21:49:43

Fehérvár-FTC 30-26

Óriási hangulat. Természetesen megint többen voltunk mint a hazaik.
Első félidőben vezettünk 5 góllal, de sajnos a másodikban 20 perc alatt 3 (!) gólt dobtunk...Ez mindent elmond.

Volt egy kisebbfajta balhé, de nem komoly. Jó kis túra volt.
Forza Lazio!
Frank Rijkaard
Capitá del Barça
Hozzászólások: 841
Csatlakozott: 2006.07.24. 15:56:30

2008.02.23. 19:19:49

Én kintvoltam, óriási volt a hangulat. Az elején nagyon elmentek, aztán a szívünk visszahozott szerencsére, és a az első félidőben világklasszis teljesítményt nyújtottunk. Aztán a második félidőre már egy másik Barca jött ki. Ők kijöttek Andje-ra, mi meg nem mentünk ki Romerora... Valahol 22-22nél, a bírók végleg eldöntötték a meccset, nehogy szoros legyen a vége. A TV-ből valszeg nem látszódott, amikor pl. lefordulásnál Romero olyat könyökölt Zvizejbe, hogy azt se tudta hol van. Náluk nem fújták be a kis faltokat, nálunk igen. A Pick nem olyan erős csapat, hogy elbírjon pár bírói malőrt
A másik meg a név. Volt a katalánoknál a 20-as játékos(mellesleg nagyot játszott), na őt Herbert jópárszor megtaposta, mégse fújták be neki. Viszont ahogy Romerohoz értek a védők, a bírók már fújtak... Az első félidőben fújtak egy faltot Iker ellen, ő odament a sporihoz, elkezdett ordibálni vele, a spori meg majdnem elnézést kért...
Egyébként így is nagyot küzdöttünk, Romero szinte egymaga vert meg minket, eszméletlen játékos, kár, hogy végig dobálta magát. :roll:
Puki megint nagyon nagy volt, Andjelkovic az első félidőben zseniális volt, a másodikra elfáradt, Krivoval és a szélsőkkel nem volt baj, beállósunk nem volt, meg egy jobbkezes lövő is ránkférne. :roll:
Nagyot küzdöttek a srácok, nagy grat nekik =D>
Hajrá Pick!
Szandi
Főnökasszony
Hozzászólások: 1575
Csatlakozott: 2007.07.12. 21:01:59

2008.02.23. 18:10:51

Pedig télleg egy 2 gólos győzelemre számítottam...
Olyan volt, mint vmi fura kizökkenés, a második félidőben a szakasz, amikor elhúztak. Az a legrosszabb, hogy ha valaki megnézi csak az eredményt, akkor azt gondolja, oké, sima, egyértelmű Barca győzelem. Pedig nem. Azért szép volt Szeged! Matematikailag még van esély.
"Jeff Buckley a világ legkirályabb jelensége a rántotta feltalálása óta"
Nobody fucks with the Jesus.
Art too bad to be ignored.
Vito
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5426
Csatlakozott: 2005.02.07. 10:36:32
Tartózkodási hely: Szeged city

2008.02.23. 17:56:37

Game90 írta:Zoli, azt hittem, hogy kimész erre a meccsre :)
csak nem mentem. mire az ember feleszmél hétközben, már el is kapkodják a jegyeket. fű alatt meg nem is próbáltam. nem baj, jó volt a szívroham tv-n keresztül is. ha kinn lettem volna, most rosszabb kedvem lenne.
Drigo
Eurobarca Staff
Hozzászólások: 5459
Csatlakozott: 2005.09.07. 15:26:51
Tartózkodási hely: Felsőörs

2008.02.23. 17:56:07

Nagyon jó meccs volt a Barça is nyert, most még akár örülhetnék is.

Feltéve, hogyha nem a Szegedet verték volna. Én viszont az mondom, hogy ez a realitás szégyenkezésre semmi oka a szegedieknek.

Ahogy Zoli írta nincs egy súlycsoportban a két csapat anyagilag, persze ez igaz az összes tőlünk nyugatra elhelyezkedő csapatokra is, elsősorban a spanyolokra és a németekre.
Nehezen indúlt a meccs, de aztán 10-15 percig világszínvonalon játszott a Pick, de azt az iramot és formát nem lehetett végig tartani.

Ettől függetlenül gratulálok a Szegednek.
http://www.ZALNER.eu" target="_blank
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2008.02.23. 17:52:40

Romero és Losert döntött...

Kipattanók engem is idegesítettek :? De elég sok gólt kaptak a szegediek a 2. félidőben. Ez egy nyerhető meccs lett volna :roll:

Zoli, azt hittem, hogy kimész erre a meccsre :)
Vito
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5426
Csatlakozott: 2005.02.07. 10:36:32
Tartózkodási hely: Szeged city

2008.02.23. 17:50:14

bosszankodom, mert ez egy nyerhető meccs volt!

beállós nélkül nehéz győzni egy olyan csapat ellen, amelyik 10szer nagyobb költségvetésből gazdálkodik.
Andjelkovic a második félidőre elfáradt + távolról túl sok gólt kaptunk + kipattanók.
a második féléidőben a bírók is mindent elkövettek, hogy ne fújjanak hazai pályát :evil:
Avatar
Ordog
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3013
Csatlakozott: 2004.10.08. 18:54:45
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

2008.02.23. 17:45:12

Gém te még a betonba is belekötnél... :D

Amúgy ezt buktuk:( Kár érte, Iker Romero vmi naon durva playa... Nagy Laci jó játéka nélkül is képesek voltak több góllal győzni...

Az rettentően idegesített, hogy majdnem minden szaros kipattanó hozzájuk pattant. A fene egye meg! Hogy finom legyek és nőies...
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2008.02.23. 16:47:25

Ordog írta:Hajrá Magyarok!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ez azé' jó volt, a Szegedben kb. 3-4 magyar van :)
Nagy Laci meg 1 gólt lőtt idáig.

Első 6-7 percben nem is lőttek gólt a Szeged játékosai. Most viszont nagyon jók! 14-11 \:D/

15-14, kezdődik a 2. félidő.
Válasz küldése