USA Sports - NBA, NHL, NFL és társaik

Minden ami nem foci, de sport

Melyik a kedvenc amerikai sportod (max. kettő választási lehetőség)?

NFL
31
42%
NHL
10
14%
NBA
30
41%
MLB
3
4%
 
Szavazatok száma: 74
Avatar
Eazzy
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1971
Csatlakozott: 2009.11.14. 00:14:35

2011.12.04. 18:14:10

Nem aggódok, csak tudod nem értem ezeket a belökött egy mondatos dolgokat. Bár asszem MessiFan volt a Bosh sokkal jobb Garnettnél is, és ott is annyi volt az érv, hogy szerinte az. :D
De most tényleg, nem cseszi fel az agyam, ha mellé teszi, hogy szerintem Young aligha marad, mert a Spurs ajánlott neki egy giga mega szerződést. De nem, csak belöki. De mi az indok?
Ugyanígy Turnerrel. Még lehet marad is. Hát jóhogy marad, szerződése van, és nem ér még cserét.
Most attól, hogy lockout után vagyunk, még nem az van, hogy mindenki szabadon igazolható meg cserélgethető, és fantasy drafttal oldják meg a csapatok.

Paul-nál olvastam amúgy, hogy a Knicks minden vágya, de tudja, hogy oda felesleges cserét kérnie, mert nem kapna jó ellenértéket a Hornets, és ő úgy akar elmenni, hogy ne hagyja bajban NO-t. Olyan is kirőppent, hogy ha bostonba megy, akkor ott sem hosszabítana a szerződésén. Nemtom kinek kell majd úgy, hogy egy évre, aztán húz el a Knicksbe, bár gondolom sokaknak :D, egyébként meg jövőre 13 milla körül lesz helye a cap alatt a Knicksnek, annyiért meg hogy fog aláírni?
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19615
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2011.12.04. 18:00:06

Ne aggódj maradni fog Young!Nem elképzelni ne írna alá a szerződését!Plussz a Sixersnek is nagyon kell!

James-Wade dologhoz meg szerintem igenis közrejátszott, hogy nem férnek meg egymás mellett!De nézőpont kérdése :lol:

The Lakers have interest in Delonte West, who played for coach Mike Brown in Cleveland and last played for Boston, as a potential fill-in at guard.


Westet mi draftoltuk, s érzelmileg tudjuk milyen labilis, s sokszor tekint Docra mint apja, szóval maradnia kell! :lol:

While Chris Paul's first choice may be the Knicks, sources say he is also open to being traded to the Magic and Clippers.
Kép
Kép
Kép
Avatar
Eazzy
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1971
Csatlakozott: 2009.11.14. 00:14:35

2011.12.04. 17:19:20

MessiFan írta:Hát jah, szerintem még maradni is fog, viszont Young aligha.
?
Még jó hogy maradni is fog, még van hátra a szerződéséből, hiszen tavaly volt rookie.
Young aligha? Ezt mire alapozod? Oké, neki lejárt a szerződése, de új tulajok vannak most Phillyben, így szerintem mindent megtesznek majd a megtartásáért. Miért is gondolod, hogy elmegy?
Attól, hogy lockout volt, még nem fog mindenki össze-vissza vándorolni a szokottnál jobban. NBA-ben mindig is nagy cserék voltak.
Egy linket dobj már, ami miatt erre a következtetésre jutottál! Tényleg érdekel.

amit én találtam:
Rod Thorn, a Sixers GM-je azt nyilatkozta, hogy Thaddeus Young az egyik kulcsjátékosuk, mindenki szereti a csapatban, edzők és játékosok is és amíg értelmes határokon belül mozog az ajánlat, ami Youngra érkezik, meccselni fogják.
Avatar
MessiFan
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7284
Csatlakozott: 2008.02.06. 16:17:19

2011.12.04. 12:09:54

kanty írta:Egész meccsek a youtube-on?! :)
A kezdés előtt párat meglesek. :)
Bezony 8)
Kb 1 hónapja találtam rá erre a csatornára. Mindenféle meccsek vannak. Amit elsőnek néztem az a 2003-as Minnesota-Kings meccs volt. Az a kings brutális volt. Bibby, Christie, Stojakovic, Webber és Divac a padon meg Wallace és Turkoglu. A farkasoknál meg az mvp Garnett! :)
Avatar
kanty
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7783
Csatlakozott: 2009.02.27. 17:29:30

2011.12.04. 12:06:03

MessiFan írta:Hát jah, szerintem még maradni is fog, viszont Young aligha.
A lockout kezdete előtt amit kötelező megnéznie mindenkinek: http://www.youtube.com/watch?v=g7tqX_0URiE&feature=g-u
8)
Egész meccsek a youtube-on?! :)
A kezdés előtt párat meglesek. :)
Az előző évtized közepesen aktív fórumozója.
Avatar
MessiFan
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7284
Csatlakozott: 2008.02.06. 16:17:19

2011.12.04. 11:50:14

Hát jah, szerintem még maradni is fog, viszont Young aligha.
A lockout kezdete előtt amit kötelező megnéznie mindenkinek: http://www.youtube.com/watch?v=g7tqX_0URiE&feature=g-u
8)
Avatar
Eazzy
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1971
Csatlakozott: 2009.11.14. 00:14:35

2011.12.04. 10:32:28

Rá szerintem érdemes lesz figyelni majd idén:

http://www.youtube.com/watch?v=1GIYjsP5Fyw

Elején hogy elküldi kenyérért Wade-et :D

Meg remélem Youngot megtartjuk, nagyon bírom azt a srácot
Avatar
MessiFan
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7284
Csatlakozott: 2008.02.06. 16:17:19

2011.12.03. 21:07:22

kanty írta:Az NBA-re hangolódva megnéztem pár meccset az egyetemi ligából, pontosan két Duke meccset. :P Austin Rivers elég ügyes, tetszik a játéka, a papa büszke lehet rá. :P
Duke a kedvenc csapatom. Nagyon aprítanak. :)
Biztos vagyok benne hogy ott lesznek a döntőben.
Avatar
kanty
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7783
Csatlakozott: 2009.02.27. 17:29:30

2011.12.03. 20:59:34

Az NBA-re hangolódva megnéztem pár meccset az egyetemi ligából, pontosan két Duke meccset. :P Austin Rivers elég ügyes, tetszik a játéka, a papa büszke lehet rá. :P
Az előző évtized közepesen aktív fórumozója.
Zolee23
Capitá del Barça
Hozzászólások: 573
Csatlakozott: 2009.08.17. 22:27:25
Tartózkodási hely: Budapest

2011.12.03. 18:41:01

Ne tévedjünk, tavaly nem azért szívott a Heat mert hogy James és Wade nem férne meg egy csapatban.
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19615
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2011.12.02. 22:30:20

Game90 írta:Na még egy csereötlet, hogy Bob is örüljön :D :

Chris Paul and Trevor Ariza to Boston; Rajon Rondo, Avery Bradley and Emeka Okafor to Indiana; Brandon Rush, Darren Collison, Paul George, Roy Hibbert, Glen Davis and Boston's first-round pick in 2012 to New Orleans.
Na igen ezt írták!
Hát igen ez az ami csábító, de nem tudom!Erről volt már szó a tavaly deadline előtt is, csak akkor Treviza Okafor jött volna hozzánk, s adtuk volna a rondo, Perk csomagot!Valamiért Ainge szerelmes No-ba és állandóan paktál náluk :lol:
Imádom Rondot, de így szereznénk egy TOP 5ös irányító (nálam Rondo is az) mellé, egy óriási energia bomba Arizát!És Green, Ariza csomag a padról nagyon szépen hangzik!

Howard for Lebron meg ha összejön (nem tudom elképzelni), akkor LBJ megint nem lesz népszerűbb!Howard helyzete viszont tényleg nehéz, mert amíg SVG ül a padon, s ugyanaz megy évek óta (szerintem még a csarnoktakarítók is úgy vannak felvéve, hogy min 30%al dobják a 3pontost...), addig nagyon nehéz igazán ütős Magicről beszélni!Azért az a döntős Magic nem volt rossz, s ha azt nézzük előtte pont Arizáról mondtak le (a hülyék), majd Courtney Leet csapták ki, bezzeg Rashard Lewisba meg szerelmesek voltak :lol:
De ha ez tényleg összejön, s menne a Magicbe Lebron, Howard meg a Heatbe....mondjuk nagyon költözniük nem kellene, Florida Florida :lol:
De szerintem is lehet a Heat még megerősödne ezzel, mert akármi van 2 dudás egy csárdában nehéz ügy, láttuk tavaly is!De ez azért sokkolna ha csere lenne :lol:
Kép
Kép
Kép
Avatar
Tocy
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3677
Csatlakozott: 2008.03.01. 09:45:15

2011.12.02. 21:27:24

Game90 írta:
Tocy írta:Chalmers-Wade-LeBron-Bosh-Nene
Bosh - Nené ütős lenne támadásban, de védekezésben...

LBJ - Howard csereeötlet :) :

LeBron James to Orlando for Dwight Howard

The two best players in the league -- traded for each other! This needs to happen.

And really, this trade would help both teams. Miami solves the alpha dog dilemma with Dwyane Wade and James, whose whole was less than the sum last season, and gets a better complementary offensive player to go with Wade, not to mention a devastating defensive presence.

Orlando, meanwhile, would get to keep a superstar in town despite losing Howard, because James has three years left on his deal. Sure, he'd go Decision II on them at the end, but just before he hit free agency they could trade him for a King's ransom (you see what I did there? Six months off and 2,700 words in, and I still can make you cringe).

In the meantime, this is one trade that would instantly transform a lukewarm Florida rivalry into a furious blood feud. The two sides may want a couple additional considerations thrown in to even out the rosters a bit, but the basic LeBron-Howard deal is both fair and works under the cap.


Chalmers - Wade - Miller - Bosh - Howard...
Nem érdekel a védekezés, nyerjünk minden meccset 120-110-re :D Viccet félretéve jogos, bár Chalmers-Wade-James is jól védekezik, csak így ugye a centerünk lenne kevés ehhez...

A csere meg érdekes felvetés. Mégis csak a legnagyobb sztárunkról van szó, viszont abszolút hiányposztra érkezne egy szintén óriás kaliber, a posztján egyértelműen ellenfél nélküli Howard. Hát-hát...
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2011.12.02. 20:58:25

Na még egy csereötlet, hogy Bob is örüljön :D :

Chris Paul and Trevor Ariza to Boston; Rajon Rondo, Avery Bradley and Emeka Okafor to Indiana; Brandon Rush, Darren Collison, Paul George, Roy Hibbert, Glen Davis and Boston's first-round pick in 2012 to New Orleans.
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Avatar
MessiFan
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7284
Csatlakozott: 2008.02.06. 16:17:19

2011.12.02. 20:46:20

Érdekes csereötlet, és még van is rá esély.
Lenne végre egy jó centeretek aki nem is jó, hanem a legjobb, így is maradna Wade, és mondjuk ha Butler mégsem menne Bullsba akkor egy jó ajánlattal elcsábítaná a Heat.. Na akkor kétségkívül bajnokcsapat lenne, de sok esélyt erre sem látok.
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2011.12.02. 20:41:54

Tocy írta:Chalmers-Wade-LeBron-Bosh-Nene
Bosh - Nené ütős lenne támadásban, de védekezésben...

LBJ - Howard csereeötlet :) :

LeBron James to Orlando for Dwight Howard

The two best players in the league -- traded for each other! This needs to happen.

And really, this trade would help both teams. Miami solves the alpha dog dilemma with Dwyane Wade and James, whose whole was less than the sum last season, and gets a better complementary offensive player to go with Wade, not to mention a devastating defensive presence.

Orlando, meanwhile, would get to keep a superstar in town despite losing Howard, because James has three years left on his deal. Sure, he'd go Decision II on them at the end, but just before he hit free agency they could trade him for a King's ransom (you see what I did there? Six months off and 2,700 words in, and I still can make you cringe).

In the meantime, this is one trade that would instantly transform a lukewarm Florida rivalry into a furious blood feud. The two sides may want a couple additional considerations thrown in to even out the rosters a bit, but the basic LeBron-Howard deal is both fair and works under the cap.


Chalmers - Wade - Miller - Bosh - Howard...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára PCsabi 2011.12.02. 20:46:37-kor.
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19615
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2011.12.02. 19:19:49

Az már álom kategória :lol: Dalembert ha minden igaz Sacramentoban marad!Barrea meg nem fog aláírni minimumokért!Friss gyűrűvel az újján!West tökéletes csere PG, Bradley is talán mutat valamit idén (bár ő PGnek nagy, 2esnek meg kicsi :lol:)!Alsó posztokon nincs gond, plusz ha tényleg jönne Hill akkor lenne cseréje PP-nek Green is meg Hill is!Öreg már Grant, de azét ő még mindig nagyon jó kosaras (vele is hogy elbánt az élet sajnos a sérülésekkel)!Szóval nem aggódok, Center kellene, s jönne csereként JO!Egy olyan ember aki dupla duplát tud átlagolni, s akkor rivers összerakná a kis puzzle darabokat, s jó a foltok be lennének foltozva!
Kép
Kép
Kép
Avatar
MessiFan
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7284
Csatlakozott: 2008.02.06. 16:17:19

2011.12.02. 19:12:58

Bob_Marley írta:Nené, David West, M.Gasol, Chandler, Affalo, DeAndre Jordan, Young, Thornton, Stuckey, Humpries

És még nevek:
Jamal Crawford, Jason Richardson, Shane Battier, Grant Hill, Samuel Dalembert, Carl Landry, Greg Oden, Jeff Green, Glen Davis, Caron Butler, J.J. Barea, Andrei Kirilenko, Chuck Hayes.

Ezekből én akiket esetleg megnéznék Celtics mezben:Nené, Gasol, Chandler, Jordan, Dalembert, egy egészséges Oden

Ezek közül valaki kell nekünk különben para van :lol:
Nálam cenyára dettó ezek közül bárki, Rondo mögé Barea meg ha mondjuk lehetséges, akkor egy kezdő cenya mögé Dalembertet meg lehetne szerezni. Vagy csak álmodom?:D
Jááj már nagyon várom. Tűkön ülök.
marquez2
Jugador del Barça
Hozzászólások: 177
Csatlakozott: 2007.12.07. 11:09:54
Tartózkodási hely: celldömölk

2011.12.02. 19:08:37

Bob_Marley írta:Hát kb a 2újonc Big 4, JO, Jeff Green, West, Bradley így állunk!
Az a baj ezzel a Paul kérdéssel, hogy Rondo kevés pontot dob, viszont Paul igazi Franchise Player, aki képes "kisújjból" dobni 25öt!Passzolásban egyenlők (de ezt is nehéz leszűrni, mert NO-ban nem voltak olyan játszótársak mint most Rondo körül), pattanóban jobb Rondo, de pontokban kb 8-10 ponttal többet átlagol Paul!Viszont azért ne felejtsük Rondo körül igazi mesterlövészek vannak!+Paul nem tudni, hogy akar-e hoszabbítani (jelnleg nem)!Sok a jó irányító, nem ott kellene cseréljünk szerintem!Én is örülnék Chandlernek, de rá kevés az esély, esetleg valami csellel mi tudnnák megfogni Nenét, annak nagyon örülnék!Ő azt mondta nem érdekli a pénz, csak bajnokesélyes csapatban szeretne játszani!
Egy jó Center kellene, még DeAndre Jordan is jó lenne, vagy akikről mostanában beszélnek Hayes vagy Landry (bár ő inkább 4es)!
Az biztos ez a herce hurca nem tesz jót se Rondonak se a csapatnak, érzelmileg kellene dönteni Rondo maradjon, ha józanl ésszel (s hosszabbít Paul), akkor meg kellene húzni a Rondo-Paul cserét, de lehet visszafelé sülne el, mert Paul elég sérülékeny már!Dec 9én indul az FA utánna könyebb lesz csere ötleteket "kieszelni" :lol:


szerk: a Miami pad biztos erősödni fog, sokan aláírnak majd minimuért, hogy nyerjenek gyűrűt!
Egyébként Top 10 szabadügynök (de vannak korlátozott FA-k köztük, s val maradnak)

Nené, David West, M.Gasol, Chandler, Affalo, DeAndre Jordan, Young, Thornton, Stuckey, Humpries

És még nevek:
Jamal Crawford, Jason Richardson, Shane Battier, Grant Hill, Samuel Dalembert, Carl Landry, Greg Oden, Jeff Green, Glen Davis, Caron Butler, J.J. Barea, Andrei Kirilenko, Chuck Hayes.

Ezekből én akiket esetleg megnéznék Celtics mezben:Nené, Gasol, Chandler, Jordan, Dalembert, egy egészséges Oden

Ezek közül valaki kell nekünk különben para van :lol:
Egy egészséges Odent már egy idje én is elnéznék, de amúgy én is olvastam, hogy lehet hagyjuk a p...ba és bepróbálkozunk Chandlerrel.
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19615
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2011.12.02. 18:45:20

Hát kb a 2újonc Big 4, JO, Jeff Green, West, Bradley így állunk!
Az a baj ezzel a Paul kérdéssel, hogy Rondo kevés pontot dob, viszont Paul igazi Franchise Player, aki képes "kisújjból" dobni 25öt!Passzolásban egyenlők (de ezt is nehéz leszűrni, mert NO-ban nem voltak olyan játszótársak mint most Rondo körül), pattanóban jobb Rondo, de pontokban kb 8-10 ponttal többet átlagol Paul!Viszont azért ne felejtsük Rondo körül igazi mesterlövészek vannak!+Paul nem tudni, hogy akar-e hoszabbítani (jelnleg nem)!Sok a jó irányító, nem ott kellene cseréljünk szerintem!Én is örülnék Chandlernek, de rá kevés az esély, esetleg valami csellel mi tudnnák megfogni Nenét, annak nagyon örülnék!Ő azt mondta nem érdekli a pénz, csak bajnokesélyes csapatban szeretne játszani!
Egy jó Center kellene, még DeAndre Jordan is jó lenne, vagy akikről mostanában beszélnek Hayes vagy Landry (bár ő inkább 4es)!
Az biztos ez a herce hurca nem tesz jót se Rondonak se a csapatnak, érzelmileg kellene dönteni Rondo maradjon, ha józanl ésszel (s hosszabbít Paul), akkor meg kellene húzni a Rondo-Paul cserét, de lehet visszafelé sülne el, mert Paul elég sérülékeny már!Dec 9én indul az FA utánna könyebb lesz csere ötleteket "kieszelni" :lol:


szerk: a Miami pad biztos erősödni fog, sokan aláírnak majd minimuért, hogy nyerjenek gyűrűt!
Egyébként Top 10 szabadügynök (de vannak korlátozott FA-k köztük, s val maradnak)

Nené, David West, M.Gasol, Chandler, Affalo, DeAndre Jordan, Young, Thornton, Stuckey, Humpries

És még nevek:
Jamal Crawford, Jason Richardson, Shane Battier, Grant Hill, Samuel Dalembert, Carl Landry, Greg Oden, Jeff Green, Glen Davis, Caron Butler, J.J. Barea, Andrei Kirilenko, Chuck Hayes.

Ezekből én akiket esetleg megnéznék Celtics mezben:Nené, Gasol, Chandler, Jordan, Dalembert, egy egészséges Oden

Ezek közül valaki kell nekünk különben para van :lol:
Kép
Kép
Kép
Avatar
Tocy
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3677
Csatlakozott: 2008.03.01. 09:45:15

2011.12.02. 18:33:58

Hát ha ezek meg valósulnak...egyrészt Nenének nagyon örülnék, bár a padunk attól még nem lesz igazán acélos, és a sűrített alapszakasz beüthet. Chalmers-Wade-LeBron-Bosh-Nene :D no mind1. Howard a Lakersben, na ez szintén jól jönne nekik, vele lenne esélyük vmi komolyabbat alkotni!
Avatar
MessiFan
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7284
Csatlakozott: 2008.02.06. 16:17:19

2011.12.02. 18:24:48

Nené a Heatbe, Howard a Lakersbe, Paul a Knicksbe... Meg fogunk halni! :D

Nekem olyan ötletem támadt, hogy Chandlert erre a szezonra érdemes lenne megszerezni (lenne is rá esély szvsz), mivel a palánk alatt nem vagyunk túl acélosak és ő tipikusan az az ember aki tör, zúz és a PO-ban nagyon megszerettem.
Szóval a big4+Chandlert és Greent és egy új padot képzelnék el a szezonra, nem pedig CP3-at és Howardot (már csak azért is mert még ha Paulra van esély, DH-ra eléggé kevés).
Murphy nem akar maradni?
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19615
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2011.12.02. 18:12:33

Érdekesség kedvéért a mai Power ranking :lol:

1 Miami
2 Dallas
3 Oklahoma City
4 Chicago
5 L.A. Lakers
6 Boston
7 Memphis
8 San Antonio
9 Orlando
10 New York
11 Portland
12 New Orleans
13 Indiana
14 Atlanta
15 Philadelphia
16 Houston
17 Denver
18 L.A. Clippers
19 Milwaukee
20 Phoenix
21 Golden State
22 New Jersey
23 Utah
24 Sacramento
25 Detroit
26 Washington
27 Minnesota
28 Toronto
29 Cleveland
30 Charlotte

Persze amit írt Kalap teljesen egyértelmű!Ezek csak játékok, sok igazolás lesz, ráadásul a szabadügynök piac még el sem kezdődött!És pl Howard kiköt New Jerseyben, azzal a Magic, Nets sokat nyer veszít!Vagy ha Nené aláír a Heathez, akkor már-már legyőzhetetlen lesz a Miami!

Preseason részünkről Torontoban kezdődik Dec 18án, a hivatalos szezon menetrend pedig jövő hét elején kerül nyílványoságra!

Paul-t meg még mindig akarjuk, de (szerencsére), de ő nem akarna velünk hosszabbítani!Rondonak meg még van 3 vagy 4év a szerződéséből ráadásul nem eget rengető fizetésekkel!Rondo közeli forrás közölte twitteren nem gondol az átigazolásra Rajon,de megviselik a dolgok körülötte, mert imádja Bostont, Hornetsnél meg mindenki állítja Paul következő célállomása Boston vagy a Clippers!Volt egy ajánlat a Thunder felé Green+Rondo for Westbrook+Perk (ezzel magunkat égettük, ha már elcseréltük anno Perket....), illetve az Indiana szívesen benne lenne egy három csapatos cserében melyben mi kapnánk Pault, Rondo Indianába menne, s még emberek cserélődnének a 3 csapat között!Ráadásul olyat is olvastam, hogy Rondo állítólag az öltözőben bebeszólogatott az öregeknek ami nem tetszett, s ez is közre játszik az elcserélésben! (Egy világ összetörne bennem, ha nem fehér mezben lenne a pályán jövőre rajon)
Szóval a Paul sztori lassan Carmeloi magasságokba emelkedik :twisted:

Howard meg elvileg azt mondta, nem szeretne egyedül maradni Orlandoban, miközben sok helyen "sztárcsapatok" kezdenek kialakulni (lsd New York, Miami talán Nets és még ki tudja), s ha megy az a Lakers....

Kép

Paul elférne NY-ban megkapná a hypeot amire talán vágyik!

És az idei motiváló Celtics videó:
http://www.youtube.com/watch?v=EJuAtOaJ ... r_embedded
I am a CELTIC :lol:
Kép
Kép
Kép
Avatar
Eazzy
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1971
Csatlakozott: 2009.11.14. 00:14:35

2011.12.02. 16:38:23

Iverson back to the NBA please! :D

Ezen kívül Howard a Phillybe! :D
Kalap1988
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2638
Csatlakozott: 2007.12.11. 12:29:11
Tartózkodási hely: Magyarország,Pest megye

2011.12.02. 15:44:26

Én még nem akarok tippelni, mert elég sok játékos mozgás lesz itt még karácsonyig. Arról nem is szólva, hogy az ég adta világon semmi fogalmunk sincs arról, hogy milyen formában vannak a csapatok. Deron Williams mez visszavonultatása vicces, bár az gondolom tény, hogy sosem látott számú mezt adta el Törökországban ottléte alatt és, ha visszavonultatják, akkor ez egy darabig tartós is lehet...
A 66 meccsnek nem örülök,de annak igen, hogy többet ad majd a Sporttv, csak győzzem nézni. Mert bármennyire le lehet tölteni, én tv-én jobban szeretem.
Avatar
Tocy
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3677
Csatlakozott: 2008.03.01. 09:45:15

2011.12.02. 15:36:08

Hajrá Heat! Nyugaton meg Thunder :D Övék a jövő sztem, sok fiatal, tehetséges játékos, ha idén még nem is, de jövőre már abszolút esélyesek lehetnek. Lakers sztem kevés lesz, öregek, motiválatlanok picit, sérültek, stb...Kobe közel sem a régi. Celticsre kíváncsi leszek, talán a leginkább összerakott, összeszokott csapat, csak nem a fiatalság és a lendület jelképe...sztem a PO-ra elfáradnak. Bulls óriási esélyes, tavaly meglepetés volt még, idén már még 1 évvel rutinosabbak, összeszokottabbak, Rose is tanulhatott a tavalyi hibáiból. Mi meg...LeBront mindenki kikezdte tavaly, pedig közel sem játszott gyengén...kevesebbet vállalt ez tény, de idén ha csak ennyit csinál és bajnokok leszünk, senkit nem fog érdekelni :D Ha a sorsdöntő meccseken Wade és ő is csúcsformában lesz, nem lehet ellenfél igazság szerint...csak tavaly nem igazán sikerült ezeket összerakni. Na majd talán idén! Csak kezdjünk már :D
Válasz küldése