USA Sports - NBA, NHL, NFL és társaik

Minden ami nem foci, de sport

Melyik a kedvenc amerikai sportod (max. kettő választási lehetőség)?

NFL
31
42%
NHL
10
14%
NBA
30
41%
MLB
3
4%
 
Szavazatok száma: 74
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2011.12.14. 20:56:56

Bob_Marley írta: szerk: majd egy kis összegzés írhatnánk ki kivel szimpatizál elvileg:
Celtics: Messifan, Kalap, Én
Heast:Tocy, Game90
Lakers:Ozsimiki, kanty, fcbarca0827
Knicks:neobarca

De vannak "újak" akiket nem hallotunk nyilatkozni kiért dobog a szívük :)

Illetve oké Gamenek a kedvence a Raptors meg szereti a NYK-t is, meg más is szeret más csapatot (pl én Blazers), de kedvence kedvence mindenkinek van, szóval updateljük a listát :lol:
Magamat inkább így jellemezném:
Iverson: Game90
:D

Igazából nincs kimondott kedvenc csapatom az NBA-ben, de akikkel szimpatizálok az tényleg a Heat (Wade & Bron miatt + régebben Mourning), Knicks (Marbury, Crawford-féle csapatot sikerült megkedvelnem valami miatt :D + a mostani csapat is szimpatikus Amare-val és Melo-val), Raptors (igazából őket nem tudom megindokolni, csak :D ) hármas. De én inkább játékos függő vagyok :)

Csak kezdődjön már! 8) :
http://www.youtube.com/watch?v=wSZX8saLt80
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
socio66

2011.12.14. 17:22:50

én egyelőre a thunder és a bulls mellett teszem le a voksom, aztán várom milyen impulzusok érnek még a szezon során. :)
egyébként a 25-i este nagyon finom lesz,két élő meccs a tévében,ráadásul milyenek. :)
Avatar
Bányász
Rendfenntartó - moderátor
Hozzászólások: 3345
Csatlakozott: 2007.12.07. 21:34:15
Tartózkodási hely: Neverland

2011.12.14. 16:58:31

messideco írta:Én Miami Heat, de meccseket ritkán nézek :)
Akkor miért Miami,mi alapján választottad a Heatet? :)

Régebben elég sok meccset megnéztem de nem tudtam elkötelezni magam egy csapat mellett sem igazán. :) Mindig játékosoknak szurkoltam leginkább és így természetesen annak a csapatnak ahol az aktuális kedvenceim játszottak.(Iverson,McGrady,Wade)

Aztán következett egy rövidebb szünet NBA nélkül amikor néha néha egy egy meccsre leültem de akkor már csak Wade miatt. :)

Aztán tavaly eléggé rákaptam újfent a dologra(szemétség lett volna ezek után ha elmarad a szezon :) ) elég sok meccset megnéztem de igazából továbbra sem tudtam elkötelezni magam egyik csapat mellett sem.Ha mondanom kéne egyet akkor Heat(Wade). :) De nem halok bele ha nem nyernek vagy ilyesmi az a lényeg,h jól szórakozzak. :)
Kép
"Akinek rózsaszín a világ az hazug,aki mindent imád nem látta még úgy a tengert ha zúg..."

"A szívem a Barçában van, és egy nap ismét magamra öltöm majd ezt a mezt." Yaya Toure
marquez2
Jugador del Barça
Hozzászólások: 177
Csatlakozott: 2007.12.07. 11:09:54
Tartózkodási hely: celldömölk

2011.12.14. 16:33:19

Én blazers meg celtics, de ha egyet kell mondani akkor egyértelmüen blazers.
Kalap1988
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2638
Csatlakozott: 2007.12.11. 12:29:11
Tartózkodási hely: Magyarország,Pest megye

2011.12.14. 15:35:05

csababarca írta:Boston és a detroit a favoritom már elég rég óta,de tavaly felfigyeltem az oklahomára is,elsődlegesen Harden miatt! :)


Bostonba várható Brandon Bass után újabb érkező?

Látom a Mavs beerősített,Carter,Odom,West, jó kis hármas,hasznosak tudnak lenni mindhárman. De majd a szezon közben úgyis kiderül.
Én úgy gondolom, hogy a Mavs is komolyan be kíván nevezni a bajnoki címre, ezért igazoltak olyan idősebb játékosokat, akik hajtanak a bajnoki címre még és emiatt alázatosak lesznek ( West, Carter). Odom pedig az a csupaszív ember, akit be lehet majd vetni 3-as poszton is, akár Carter helyén, illetve Nowitzki cseréjének is kiváló, mert valljuk be, az a Cardinal gyerek nem váltja meg a világot :) Erősek lesznek, szerintem az okos cserék miatt idén is kell velük számolni. Igen komolyan.
Avatar
MessiFan
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7284
Csatlakozott: 2008.02.06. 16:17:19

2011.12.14. 15:17:07

Én is szeretem a Blazerst. LMA az egyik legjobb a posztján, mellette pedig Matthews és Batum azok akiket sokra tartok. Oden pedig ha nem lenne porcelánból akkor nagggyon aprítana. Őt nagyon szívesen látnám a Celticsben :)
Avatar
messideco
Presidente del Barça
Hozzászólások: 12235
Csatlakozott: 2008.07.08. 16:49:07

2011.12.14. 15:12:55

Én Miami Heat, de meccseket ritkán nézek :)
"And my heart will leave you never."
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15501
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2011.12.14. 14:55:06

Boston és a detroit a favoritom már elég rég óta,de tavaly felfigyeltem az oklahomára is,elsődlegesen Harden miatt! :)


Bostonba várható Brandon Bass után újabb érkező?

Látom a Mavs beerősített,Carter,Odom,West, jó kis hármas,hasznosak tudnak lenni mindhárman. De majd a szezon közben úgyis kiderül.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19633
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2011.12.14. 14:44:00

Hát igen, ezért írtam múltkor, hogy nálunk még az NBA gyerekcipőben jár!Nem véletlenül van az először Amerika legnagyobb rangadója bármilyen sportban a NY-Boston csata!Nem kell mondanom, hogy Yankees-Red Sox Celtics-Knicks, Bruins-Rangers a leginkább várt meccsek a tengerentúlon!
A pompa csillogás hypercity vs dokkmukások, bevándorlók!
Mivel fogja mutatni országos csatorna, ezért lesznek jó streamek :wink:
És mint múltkor írtam 30 meccsünket amerkai országos televízió fogja sugározni (a legtöbbet egy csapatra lebontva :lol: :P), ezért az alapszakasz majdnem felében lesz jó stream!

Doc: "Honestly We're in Terrible Shape"
De mondta, edzenek a srácok, s fizikailag rendbe kell tenni őket, s rend lesz!
Odom hírre reagáltatok már, valahol érthető valahol nem meglátjuk a Lakers úgyis fog valamit "robbantani", de azért Kobe sem örült :
http://www.youtube.com/watch?feature=pl ... 71Kqyvunuk

Kobe: "I Think We're Terrible"

Delonte elment a Mavshez és JO-t is akarja a bajnok, de ő remélem marad!

LETS GO CELTICS


szerk: majd egy kis összegzés írhatnánk ki kivel szimpatizál elvileg:
Celtics: Messifan, Kalap, Én
Heast:Tocy, Game90
Lakers:Ozsimiki, kanty, fcbarca0827
Knicks:neobarca

De vannak "újak" akiket nem hallotunk nyilatkozni kiért dobog a szívük :)

Illetve oké Gamenek a kedvence a Raptors meg szereti a NYK-t is, meg más is szeret más csapatot (pl én Blazers), de kedvence kedvence mindenkinek van, szóval updateljük a listát :lol:
Kép
Kép
Kép
Avatar
neobarca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2775
Csatlakozott: 2009.09.05. 15:16:59
Tartózkodási hely: Zuglowe

2011.12.14. 12:59:19

Bob!
Elvileg 25.-én magyar idő szerint 18:00 kor játsszák a NYK-BOS meccset! Azt nem is értem miért nem azt közvetíti a Sport de valahol lehet nézni élőben?

Más! Friss hírek: Nené további 5évre aláírt a Denver csapatához...
Barca Fanatics 1999-For Life!!!

"Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal" - /Oscar Wilde/
Kalap1988
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2638
Csatlakozott: 2007.12.11. 12:29:11
Tartózkodási hely: Magyarország,Pest megye

2011.12.14. 12:42:57

kanty írta:http://www.sport1tv.hu/Blogok/Toros_Bal ... tes-ildiko

:) Van igazság benne.
Amúgy én már nagyon unom ezt a Paul és Howard szappanoperát. Főleg őgy, h egyik se került a Lakershez. :P
Én is unom, viszont ez a Bazska cikk.. Bár szeretem őt, de hogy is mondjam,.., egy kicsit szenzációhajhász. Valamit nagyot akart állítani ( a végére gondolok), pedig ez így abszolút nem állja meg a helyét. A világklasszis irányító nem attól világklasszis, hogy a legjobb 5-ben van gólpasszokban... Ugyanis egy bajnok csapatban van még 3-4 játékos mellette, aki meg tudja csinálni maga is a helyzetet. Persze vannak kivételek, akik borzasztó jó csapatban is top 5 gólpasszosok voltak, de ez felfogás, edző és csapat kérdése. Nem azért nem lett Stockton bajnok, mert irányító, hanem azért, mert egy bizonyos Michael Jordan-féle Bullssal állt szemben. Kidd meg azért nem lett a Nets-ben, mert nem volt elég jó a csapat. Még hiányzott 1-2 dolog. Mint ahogy Nash esetében is.. Ugyanis egyedül nem lesz bajnok senki. Szóval erősnek, megalapozatlannak és épp ezért szenzációhajhásznak érzem ezt a megállapítást.
Avatar
kanty
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7783
Csatlakozott: 2009.02.27. 17:29:30

2011.12.14. 11:43:10

http://www.sport1tv.hu/Blogok/Toros_Bal ... tes-ildiko

:) Van igazság benne.
Amúgy én már nagyon unom ezt a Paul és Howard szappanoperát. Főleg őgy, h egyik se került a Lakershez. :P
Az előző évtized közepesen aktív fórumozója.
Avatar
neobarca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2775
Csatlakozott: 2009.09.05. 15:16:59
Tartózkodási hely: Zuglowe

2011.12.13. 10:07:45

kanty írta:
neobarca írta: Itt egy meglepő hír! http://www.nemzetisport.hu/nso_hirek/nb ... og-2108783
:cry:
Odom az egyik kedvenc játékosom, nagyon sajnálom, h elmegy. Mondjuk valamilyen szinten érthető a döntése a Paul ügy után. De miért pont a Dallashoz :?: :roll:
Igen, ezt én sem értem. És azt sem, hogy minek nekik a fáradt-kopott Vince Carter...
Barca Fanatics 1999-For Life!!!

"Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal" - /Oscar Wilde/
Avatar
neobarca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2775
Csatlakozott: 2009.09.05. 15:16:59
Tartózkodási hely: Zuglowe

2011.12.13. 10:06:07

Köszi Scooby!

Hát nagyon kíváncsi leszek a csonka szezonra. Úgy érzem, hogy most tovább vihetjük mint tavaly. DE szerintem jövőre lesz ebből igazán összeszokott nagy csapat.
Na majd meglátjuk. Minden esetre Bob-ékkal kezdünk! Kd. a lehető legnehezebb... :lol:
Barca Fanatics 1999-For Life!!!

"Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal" - /Oscar Wilde/
Avatar
Scooby Bent Bwoy
Capitá del Barça
Hozzászólások: 541
Csatlakozott: 2011.05.13. 14:41:47
Tartózkodási hely: Dupla 8 dupla 0

2011.12.12. 14:34:33

neobarca írta:Valaki nem tud linkelni oldalt ahol fel vannak sorolva a friss cserék és igazolások?
http://www.nba.com/news/transactions/2011_12/

Az európai csapatok annyira nem örülhetnek, hogy kezdődik az NBA, azért szinte mindegyik játékos jól teljesített ott is, így érzékenyen érintheti őket.
Főleg D-Will, az az 50 pontos meccse egy európai kupasorozatban elég erős, de a többiek is kitettek magukért, azért megnéztem volna pl. James, Kobe esetleg Durant hogy játszik itt.
Ha jól tudom van aki olyan szerződést kötött, hogy vissza se tér idén. A Kínában lévők is mintha ilyenben lennének, tegnap legalább is még játszott Chandler, Kenyon, JR Smith, Aaron Brooks és Patrick Mills. Mondjuk itt legalább szórhatják a 40-50 pontokat. Kb. 1 hete is JR csereként 52 pont 22 lepattanó :)
"Olyan sok a sötét itt, hogy elvakít a fény,
de tesó vissza nincsen út, előre sose félj!
Tudod az élet ilyen, hogy mindig valami fáj
előre menni kell amíg van talaj amin állj."
Avatar
kanty
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7783
Csatlakozott: 2009.02.27. 17:29:30

2011.12.12. 11:50:25

neobarca írta: Itt egy meglepő hír! http://www.nemzetisport.hu/nso_hirek/nb ... og-2108783
:cry:
Odom az egyik kedvenc játékosom, nagyon sajnálom, h elmegy. Mondjuk valamilyen szinten érthető a döntése a Paul ügy után. De miért pont a Dallashoz :?: :roll:
Az előző évtized közepesen aktív fórumozója.
Kalap1988
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2638
Csatlakozott: 2007.12.11. 12:29:11
Tartózkodási hely: Magyarország,Pest megye

2011.12.12. 11:31:18

neobarca írta:Jajj már nagyon várom, hogy elkezdődjön a Szezon!

Itt egy meglepő hír! http://www.nemzetisport.hu/nso_hirek/nb ... og-2108783

Valaki nem tud linkelni oldalt ahol fel vannak sorolva a friss cserék és igazolások?
Ezek szerint a Lakersnél elkönyvelték, hogy ezzel a kerettel már nem rúgnak labdába, és a jövőt építik, hogy ne kelljen 4-5 rossz évet végigélniük amikor kiöregednek teljesen a mostaniak. Ez részben jogos, de akkor is fura, Kobet pedig megértem, érzi ő is, hogy kevesek lesznek és annyira sok nincs már neki hátra ezen a szinten...
Avatar
neobarca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2775
Csatlakozott: 2009.09.05. 15:16:59
Tartózkodási hely: Zuglowe

2011.12.12. 11:13:39

Jajj már nagyon várom, hogy elkezdődjön a Szezon!

Itt egy meglepő hír! http://www.nemzetisport.hu/nso_hirek/nb ... og-2108783

Valaki nem tud linkelni oldalt ahol fel vannak sorolva a friss cserék és igazolások?
Barca Fanatics 1999-For Life!!!

"Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal" - /Oscar Wilde/
Avatar
Eazzy
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1971
Csatlakozott: 2009.11.14. 00:14:35

2011.12.11. 20:08:06

Wade twitteren:

I guess it wasn't just a dream. NBA bball IS back. Excited 4 anotha practice 2day. Wow I cnt believe I said that..#Practice(in my AI voice)

Szakadok :D

Aki nem értené, annak ez:
http://www.youtube.com/watch?v=eGDBR2L5kzI
Avatar
MessiFan
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7284
Csatlakozott: 2008.02.06. 16:17:19

2011.12.10. 15:22:02

JO-t elcserélni szerintem hülyeség. Oké, hogy sérülékeny, de KG lesz majd a centerünk? Na akkor lenne ám sérülés a köbön.
Bár ha West is tud centert játszani azzal a magassággal, akkor ok. Meg mondjuk Bass is. Talán nincs veszve a dolog.
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19633
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2011.12.10. 15:20:54

Jo jó lehet nektek, de számítsatok rá a szezon 60%ban a társaival csak a betegszobán fog találkozni!álunk a PO-ban nagyon felpörgött, s sokat hozzátett, de előtte nálatok amit leművelt...Emlékszem 2009\2010 első PO kör ellenünk (4-1 ide :lol:) JO ha jól emlékszem 20% körül dobálgatott mezőnyből, ami elég derék ilyen szinten...Azért van még a tankban Jermaine-nél, de kezdőként vele számolni egész idényben necces!
Kép
Kép
Kép
Avatar
Tocy
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3677
Csatlakozott: 2008.03.01. 09:45:15

2011.12.10. 15:10:36

Bob_Marley írta:És ne felejtsük Knicks-Celtics rangadóval indulunk!Ny-Boston sportrivalizálás a legnagyobb a tengerentúlon, kár hogy ez idáig nem ér el, no mindegy stremen is jó lesz!
Ha jól tudom a mi meccseinket közvetíti legtöbbször az alapszakaszban országos csatorna, úgyhogy jó streamek lesznek! :lol:

According to Delonte West's Twitter account, he asked for a one dollar signing bonus, and from his demeanor, it obviously didn't go over very well. It's unclear whether he is referring to his negotiations with the Celtics or another team.

Átutalom neki én csak maradjon :lol:

A Westes sztorit hallottam, érdekes, hogy igazi center nélkül akarunk csapatot csinálni :? Igaz KG is tud C-t játszani, csak már a lábai nem olyanok mint a 2000res évek elején :cry: És igazoltuk Greg Stiemsma de ő D-Ligából jött fene se tudja mire képes!

Ráadásul ha JO megy a Hornetsbe (hihetetlen, hogy nem tudunk elszakadni a darazsaktól...), akkor írta twitteren ő bizony kéri tovább az útilapját Miamiba...

http://www.youtube.com/watch?v=IsYIa3cz ... r_embedded
LETS GO CELTICS
Nocsak...meg is lesz az a center? :D
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19633
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2011.12.10. 15:03:42

És ne felejtsük Knicks-Celtics rangadóval indulunk!Ny-Boston sportrivalizálás a legnagyobb a tengerentúlon, kár hogy ez idáig nem ér el, no mindegy stremen is jó lesz!
Ha jól tudom a mi meccseinket közvetíti legtöbbször az alapszakaszban országos csatorna, úgyhogy jó streamek lesznek! :lol:

According to Delonte West's Twitter account, he asked for a one dollar signing bonus, and from his demeanor, it obviously didn't go over very well. It's unclear whether he is referring to his negotiations with the Celtics or another team.

Átutalom neki én csak maradjon :lol:

A Westes sztorit hallottam, érdekes, hogy igazi center nélkül akarunk csapatot csinálni :? Igaz KG is tud C-t játszani, csak már a lábai nem olyanok mint a 2000res évek elején :cry: És igazoltuk Greg Stiemsma de ő D-Ligából jött fene se tudja mire képes!

Ráadásul ha JO megy a Hornetsbe (hihetetlen, hogy nem tudunk elszakadni a darazsaktól...), akkor írta twitteren ő bizony kéri tovább az útilapját Miamiba...

http://www.youtube.com/watch?v=IsYIa3cz ... r_embedded
LETS GO CELTICS
Kép
Kép
Kép
Avatar
Tocy
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3677
Csatlakozott: 2008.03.01. 09:45:15

2011.12.10. 14:05:45

Battiernek örülök, eddig is talán a legjobban védekező csapat voltunk, ő ezen még tud erősíteni. Tényleg már csak egy igazi center hiányzik a kezdőből...
Avatar
MessiFan
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7284
Csatlakozott: 2008.02.06. 16:17:19

2011.12.10. 13:55:04

Kár érte. Ezek a fránya térdek minden játékosnak betesznek...

The Celtics are working to complete a sign-and-trade deal with the New Orleans Hornets, and are expected to include center Jermaine O’Neal and guard Sasha Pavlovic. The Hornets are believed to have a third team willing to take O’Neal, the veteran center.

Háát nem tudom jó ötlet-e az egyetlen igazi centerünket elcserélni még egy 4-esre...
Válasz küldése