USA Sports - NBA, NHL, NFL és társaik

Minden ami nem foci, de sport

Melyik a kedvenc amerikai sportod (max. kettő választási lehetőség)?

NFL
31
42%
NHL
10
14%
NBA
30
41%
MLB
3
4%
 
Szavazatok száma: 74
Avatar
Tocy
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3677
Csatlakozott: 2008.03.01. 09:45:15

2012.11.29. 11:43:17

Eazzy írta:Bob ezt a videot neked szeretettel:
http://www.youtube.com/watch?feature=pl ... PpOxPlCTEs

Imádom látni, ahogy PP annyira ég, hogy az már spontán öngyulladás :D
Azóta ezen röhögök :D
Avatar
Eazzy
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1971
Csatlakozott: 2009.11.14. 00:14:35

2012.11.29. 11:36:03

Bob ezt a videot neked szeretettel:
http://www.youtube.com/watch?feature=pl ... PpOxPlCTEs

Imádom látni, ahogy PP annyira ég, hogy az már spontán öngyulladás :D
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19613
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2012.11.29. 02:08:11

Kalap1988 írta: Itt voltam, de nem volt kedvem írni, meg el is fáradtam. Nagyon összeestünk a végére, egyedül az utolsó pár perc volt jobb, amikor kiegyenlítettünk. Az első félidővel viszont meg voltam elégedve. Szerencsére a végén behúztuk, de nem szabad így leülni.
Negatívumok: Az összeesés, Green, Terry játéka
Pozitívumok: Csak fel tudtunk állni, lepattanózás (mondjuk ehhez kellett a tényleg gyengén pattanozó Magic), KG ( mostanság haloványabb volt), Rondo (nagyon jól irányította az egész meccset, nem érdekelték most a statjai, mondjuk egy lepattanó kellett a td-hez :D), Lee, Sully, Barbosa. Az feltétlen jó, hogy ha nem megy 1-2 játékosnak, akkor mindig van a padról 1-2, aki előrelép, ez az előnye a borzasztó hosszú padunknak. Brooklyn és a Bucks-ot feltétlen el kellene kapni, a divízióban jelenleg 4-ikek vagyunk, ezért a konferenciában is csak 8-ak. Kellenek a keleten, illetve a divízión belül aratott sikerek, én azért egy keleti 3-ik helyet elvárnék az alapszakaszban ettől a csapattól, még akkor is, ha nem egyszerű.
Szépen összefoglaltad :D
Nem tudom a mait nézed-e eddig ma se az igazi. 20-28 az első negyed.
Érlelődik amúgy az egész szituról egy nagy hsz részemről, de nincs rá időm összeszedni :D De vannak aggályaim a csapattal kapcsolatban.

Na végre megszakadt egy 10-0s Nets futás, de így is kilátástalan egy ideje a játékunk, pattanózás nem megy, támadás ad hoc :?
A tolószékes Stackhouse szívat minket a sarok triplákkal :lol:
-18, állítom hogy ilyen gyengén mint az elmúlt 10 percben játszottunk kb 5 éve láttam a csapatot...borzalom.

Kicsit feljöttünk, de ilyeneket, hogy sima 2:1ben rondo vissza, Bass meg kiejti...

Bunyó :D
Humphriesnak nekiment Rondo (miután Hump leütötte KG-t egy ziccernél) aztán meg mindenki lökdösött meg ráncigált mindenkit, szép meccs.Persze tőlünk KG meg Rondo volt a két főkolompos :mrgreen:

Hump-Rondo kiállítva, KG tekó, Wallace is akinek ez volt a második technikaija, így ő is zuhany.
Rondo nélkül szépen le is húzhatjuk a redőnyt, ráadásul 1-2 meccset tuti kap, plusz ugye visszaeső....Nice
Így Rondo sorozata megszakadt bár ököllel is jól "asszisztált" :mrgreen:
Viccet félre téve, totál jogos volt a kiállítás, nagyon feszült a csapat, s borzasztóan is játszik.
Rondo meg még ha ronda egy falt volt Kristől, nem kellett volna odamenni keménykedni.
51-38 oda a félidő, ahhoz képest hogy volt -21 valami előrelépés, s mondjuk Hump kiesése nem olyan rossz, meg Wallace is jó patanózó, de gyakorlatilag értelmetlen a mai este....:?

BB-nek ma is pacsi, jól játszik.
68-49 Sztékház megöl minket, megyek is inkább aludni.
Kép
Kép
Kép
Avatar
Eazzy
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1971
Csatlakozott: 2009.11.14. 00:14:35

2012.11.28. 15:48:16

visca el barca írta:ha jol tudom van itt eagles szurker (eazzy?)

este mi várható carolina ellen? sportfogadas miatt kérdem, megcserélték az oddsokat, philly fel, panther le.

mi történt?
Jah én az vagyok, csak pont nem olvastam...egyébként nem játszott McCoy és Vick sem, gondolom ezért vitték lejebb az oddsokat Panthersnél. Látod, hogy nem volt véletlen :D
Idén Phillyre ne nagyon rakj :D
Avatar
Ronaldinho&Barca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4517
Csatlakozott: 2007.10.02. 19:49:32

2012.11.28. 14:07:53

kanty írta: Na, de hagyjuk a Lakers, úgy is mindenütt velünk van tele minden. :P Egy kis móka:
http://www.youtube.com/watch?feature=pl ... bXIyV3DdJc

Ja és Kevin Love ismét elég korrekt volt.
Egy mai kor "zenéjére" :D

http://www.youtube.com/watch?v=1TBd0tlld3U

A fault pedig döbbenet..
Visca El Barca!
Kép
Més que un club
Avatar
kanty
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7783
Csatlakozott: 2009.02.27. 17:29:30

2012.11.28. 12:56:43

Tocy írta: Ronaldinho&Barca: "sérült a liga egyik legintelligensebb irányítója, örüljünk, hogy szoros meccseket hozunk" WTF? Igen, így csak Bryant-Howard-Gasol marad, ja meg MWP, végülis igen, örüljetek, ha nem kaptok ki minden meccsen 40-nel, ezzel a kerettel még az is csoda lenne...omg. Irányító nélküli a Lakers? Kobe játszik, ott meg ő irányít közel 10 éve.
Sajnos ez így van.
De, ha közelebbről megnézzük a dolgokat, akkor nem olyan nagy meglepetés eddig ez a Lakers betli. Szezon előtt természetesen hatalmas volt a felhajtás, hogy négy AS játékossal mindenkit ütni fogunk, de aki kicsit is belegondolt a dolgokba az érezhette, hogy nem fog az olyan könnyen menni.
Azért mert:
-Howard és Nash is most érkezett, az egyik ugye sérülten is, és bár azóta sokat javult, de én védő oldalon sokkal, de sokkal többet várok DH12-től. Nash pedig a Princeton-ba csak kereste önmagát, aztán most ugye megy a tökölés a sérülésével, de inkább várjuk meg amíg teljesen fitt lesz, hosszút
von az sokkal jobb lesz.
-edzőcsere. Brown pont, akkor rúgták ki, amikor még kilehetett és senki sem szólhatott volna egy szót sem. Mert azért azt kijelenthetjük, hogy Barnával is állnánk így, mint jelenleg.
-jött D'Antoni, akinek a játékstílusa finoman szólva sem kedvez ennek a csapatnak, plusz ugye ismét ott van Nash, akinek ebben a rendszerben ficánkolnia kellene. Ja és visszatérve a játékstílusra, azt azért nem várhatjuk el, hogy egy ilyen korba lévő edző hipp-hopp változtat a stílusán.
-a pad, ami már-már tradicionálisan nagyon gyenge. Vagy, ha nem gyenge, akkor is elképesztően hullámzó.

Most jön egy rakás ha, de azért leírom. Tehát, HA ezek a dolgok nagyjából a helyükre kerülnek, akkor azért szerintem már idén is lesz keresnivalónk. Sokszor leírtam, de megteszem még egyszer, a gyűrűt a rájátszásban osztják, ott kell nagyot alkotni. Én pedig bízok ebben a keretben, hogy április-május környékén egy teljesen más szinten fog játszani.

Na, de hagyjuk a Lakers, úgy is mindenütt velünk van tele minden. :P Egy kis móka:
http://www.youtube.com/watch?feature=pl ... bXIyV3DdJc

Ja és Kevin Love ismét elég korrekt volt.
Az előző évtized közepesen aktív fórumozója.
Avatar
Tocy
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3677
Csatlakozott: 2008.03.01. 09:45:15

2012.11.28. 12:41:39

Kanty: Szimplán szeretem, ha kikap a Lakers, és azt is, ha Bryant nem olyan elmebeteg módon játszik, mint eddig idén, hanem ilyen gyenge dobószázalékkal, folyamatosan dobálva, sok eladott labdával...a tripla-duplán nagyon nevettem :D Nem láttam a meccset, így nem tudom ki a felelős azért, hogy Howard és Gasol nem kaptak labdát, D12 büntetőzése meg...

Ronaldinho&Barca: "sérült a liga egyik legintelligensebb irányítója, örüljünk, hogy szoros meccseket hozunk" WTF? Igen, így csak Bryant-Howard-Gasol marad, ja meg MWP, végülis igen, örüljetek, ha nem kaptok ki minden meccsen 40-nel, ezzel a kerettel még az is csoda lenne...omg. Irányító nélküli a Lakers? Kobe játszik, ott meg ő irányít közel 10 éve.
Avatar
Ronaldinho&Barca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4517
Csatlakozott: 2007.10.02. 19:49:32

2012.11.28. 12:12:18

Kobe az egyetlen és talán MWP aki küzd a pályán. MWP eddig kiválóan teljesít, lazán 15 pont körül átlagol, le a kalappal, persze neki is becsúsznak gyenge meccsek, de kinek nem? Végig hajtja a meccseket. Kobet pedig felesleges megtalálni, a hátán viszi az egész csapatot, az hogy a pad 5 pontot hozott össze, és Howard ahhoz is hülye, hogy legalább a végén k**ja be azt a 2 nyavalyás büntetőt, arról bizony messze-messze nem Kobe tehet. Gasolról ne is beszéljünk. Irányító nélkül játsszunk hetek óta, mégis mit akarunk? Sérült a liga talán egyik legintelligensebb irányítója, örüljünk, hogy szoros meccseket hozunk.
Visca El Barca!
Kép
Més que un club
Avatar
neobarca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2775
Csatlakozott: 2009.09.05. 15:16:59
Tartózkodási hely: Zuglowe

2012.11.28. 10:59:05

kanty írta:Neo!
Visszatérve arra a gondolatmenetedre, hogy Kidd mennyire hiányzik. Igen, tényleg nagyon látszott, főleg a végjátékban, cseréltetek össze-vissza, támadásban és védekezésben, de látszott, hogy az öreg nagyon kellett volna. Amúgy minél öregebb, annál inkább tudom csodálni. Kb. még egy mankó kellene a kezébe, fizikálisan szerintem az egész NBA top5 legrosszabb játékosa között van, s mégis amikor felmegy a pályára, szimplán csak a jelenlétével is megnyugtatja a többieket.
Amúgy a meccs szerintem a végén Felton-on ment el. Ahelyett, hogy Melo kezébe adta volna a labdát, rendre elvállalta és rendre ki is hagyta. Pedig Anthony-ból ismét kijött az "állat".
Igen, szinte mindennel egyetértek amit írtál. Érdekes látni Kiddet még mindig a pályán. Megmondom őszintén, én személy szerint sosem csíptem. Nem is nagyon örültem annak, hogy idejött, de gondoltam a padon nem fog senkit sem zavarni. Bár elismerem, hogy annó Top3 irányító volt, úgy gondoltam lefőtt neki a kávé.
Erre tessék. :lol: Lehet nem a leggyorsabb, de amit mentálisan a csapatnak ad pluszt, bámulatos. Mostmár örülök, hogy minket választott.

A meccsre visszatérve, én nem feltétlen Felton nyakába varrnám a dolgot. Botrányos 3/19-cel dobott az este, nem csodálom, hogy a végére már nem volt önbizalma. Sztem J.R. Vállalt keveset a maga 7 próbálkozásával. De Chandler kivételével senkire sem mondhatom, hogy kiemelkedőt nyújtott. :(
Melo barátom hiába dobott 35 pontott, vacak volt az aránya. Továbbá senkinél sem jöttt a Trrrrrííííí eső. :(
Sheed, meg visszavehetne picit, mert nagyon belelendült ebbe a ShowMan életérzésbe. Olyanokat is eldobatt az este amiket nem szabadott volna.
Sztem Melo a végét elkapkodta, még lett volna ideje. Nem a számára legjobb helyről dobta a bogyót. Nem ez jellemző a tavalyi TOP1 Clutch Playerre. De az ő nyakába sem akarom sózni a dolgot. Mégiscsak 50 perc játék után, fáradtak már a lábak.

Öszességében vesztettünk, fáradt volt a csapat, Kidd hiányát nem tudtunk pótolni, és a Nets jobban akarta az új stadionban a győzelmet. Legalábbis én így látom.
Barca Fanatics 1999-For Life!!!

"Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal" - /Oscar Wilde/
Avatar
kanty
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7783
Csatlakozott: 2009.02.27. 17:29:30

2012.11.28. 10:09:25

Tocy írta:Na, Kobe azért vissza-visszatér a szokásoshoz :D A csapat 76 pontjából 40-et ő dobott...12/28-as mezőnymutatóval :mrgreen: Leszedett 10 lepattanót...de eladott 10 labdát :D Howardnak így könnyű 60-70%-ot hoznia, hogy kb csak az alamizsnát kell feltennie :D 17 pont, 8 pattanó, 4 blokk azért nem mutat rosszul így sem. Viszont ő, Gasol és MWP együtt nem dobott rá annyit, mint Kobe, a pad ( meg még Morris a kezdőből... ) együtt 6 pontot tudott hozzátenni, ja és természetesen kikaptak 2 ponttal, This is Lakers :D ( Bocs a Lakers-fanoktól, de nekem ez mindig baromi vicces :D )
Mi vicces? Minden kötekedés nélkül kérdem. :wink:
Amúgy ez a meccs sem Kobe-n ment el, hanem azon, hogy az utolsó percben négy büntetőt hagytunk ki. Howard csak a szokásos ilyen téren, most még elmegy, de ezt egy rájátszás meccsen nagyon megszívjuk, szoros eredménynél szépen ráállnak majd a végén, ő a büntetőket pedig szépen ki fogja hagyni.
Kobe-nál a 10 eladott labdát lehet felhozni (tripla dupla:mrgreen: ), de ezen kívül sokat nem, a vége előtt pár másodperccel ő hozott vissza a meccsbe, plusz az a 40 pont sem elhanyagolható.
Már az ilyen vereségek nem is szabnak fel, valahogy jussunk el a rájátszásig, s addig valahogy szokjanak össze a srácok. Palánk alatt sokkal jobban kellene domináljunk, s az sem ártana már, ahogy említettem, hogy ha a büntetőzés jóval jobban menne.
Eddig a szezon meglepetése nálam amúgy MWP. Úgy voltam vele, hogy Ő már olyan rossz nem lehet, hogy csalódjak benne. Felkészültem, hogy átlagolni fog 4-5 pontot, kb. 25%-al, mindezt úgy 30-32 perc alatt, de szerencsére eddig nagyon összeszedett.

Neo!
Visszatérve arra a gondolatmenetedre, hogy Kidd mennyire hiányzik. Igen, tényleg nagyon látszott, főleg a végjátékban, cseréltetek össze-vissza, támadásban és védekezésben, de látszott, hogy az öreg nagyon kellett volna. Amúgy minél öregebb, annál inkább tudom csodálni. Kb. még egy mankó kellene a kezébe, fizikálisan szerintem az egész NBA top5 legrosszabb játékosa között van, s mégis amikor felmegy a pályára, szimplán csak a jelenlétével is megnyugtatja a többieket.
Amúgy a meccs szerintem a végén Felton-on ment el. Ahelyett, hogy Melo kezébe adta volna a labdát, rendre elvállalta és rendre ki is hagyta. Pedig Anthony-ból ismét kijött az "állat".
Az előző évtized közepesen aktív fórumozója.
Avatar
Tocy
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3677
Csatlakozott: 2008.03.01. 09:45:15

2012.11.28. 08:39:51

Na, Kobe azért vissza-visszatér a szokásoshoz :D A csapat 76 pontjából 40-et ő dobott...12/28-as mezőnymutatóval :mrgreen: Leszedett 10 lepattanót...de eladott 10 labdát :D Howardnak így könnyű 60-70%-ot hoznia, hogy kb csak az alamizsnát kell feltennie :D 17 pont, 8 pattanó, 4 blokk azért nem mutat rosszul így sem. Viszont ő, Gasol és MWP együtt nem dobott rá annyit, mint Kobe, a pad ( meg még Morris a kezdőből... ) együtt 6 pontot tudott hozzátenni, ja és természetesen kikaptak 2 ponttal, This is Lakers :D ( Bocs a Lakers-fanoktól, de nekem ez mindig baromi vicces :D )

A Wolves meg nyert, Love 23 pont, 24 lepattanó :shock: :shock:

szerk.: Péntek hajnal különleges lesz: egyszerre lesz magyar tv-ben a két kedvenc csapatom, a Heat és a Saints személyében :shock: :D
Avatar
neobarca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2775
Csatlakozott: 2009.09.05. 15:16:59
Tartózkodási hely: Zuglowe

2012.11.27. 23:39:45

kanty írta:
Game90 írta:
Valaki magyarázza már meg, hogy ezt miért?

Ő J.R. Smith, kb. a kommentátorok véleménye is ez volt. Amúgy ez a brooklyn-i nagyon pofás lett, s ahogy eddig láttam a szurkolók is kitesznek magukért.
Helyes meglátás. The Real J.R. Smith ](*,) =D>

Ezt a Brookly-nt simán vernünk kellett volna. Egész meccsen benne is volt az újabb W a csapatban. Bár így megnézve Melo és Chandler kivételével mindenki egy nagy rakás 0-volt. Smithnek nem ment ahogyan Feltonnak sem. Vicc, hogy az 50 éves Kidd hiánya mennyire meglátszott a csapaton. Ilyenkor hiányzik csak igazán Shumpert. És direkt nem Amere-t írtam. Bár sok helyen olvastam, hogy védekezésben most nagyon kellett volna az öreg. DE kérdem én: Védekezésben? Amare? Biztos ugyan arról az emberről beszélünk? :lol: :lol: :lol:
Barca Fanatics 1999-For Life!!!

"Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal" - /Oscar Wilde/
Avatar
kanty
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7783
Csatlakozott: 2009.02.27. 17:29:30

2012.11.27. 22:44:14

Game90 írta:
Valaki magyarázza már meg, hogy ezt miért?

Ő J.R. Smith, kb. a kommentátorok véleménye is ez volt. Amúgy ez a brooklyn-i aréna nagyon pofás lett, s ahogy eddig láttam a szurkolók is kitesznek magukért.

Ha már LeBron:
http://www.youtube.com/watch?v=8U65T2x2 ... e=youtu.be
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára kanty 2012.11.28. 00:12:31-kor.
Az előző évtized közepesen aktív fórumozója.
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2012.11.27. 19:51:39

All LeBron James Clutch plays of his career (2003-2012):
http://www.youtube.com/watch?v=kDCD-XCR5fs

3 kedvenc:
Magic elleni tripla (9:13nál)
Celtics elleni tripla (12:24nél)
Thunder elleni tripla (15:45nél)

A kihagyott dobások természetesen nincsenek benne :D (Jöhetnek a haterek, hogy pedig abból is lehetne csinálni egy 16 perces mix-et :mrgreen: )


Valaki magyarázza már meg, hogy ezt miért?

Kép
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Kalap1988
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2638
Csatlakozott: 2007.12.11. 12:29:11
Tartózkodási hely: Magyarország,Pest megye

2012.11.26. 13:33:00

Bob_Marley írta:
Kalap1988 írta:Lesz ma itt Celticses sorstársam? Tudom,hogy az Orlando meccs nem egy nagy rangadó, de emberi időben lesz, éjfélkor, egész hamar le lehet dőlni aludni (már mihez képest), főleg, ha eldől a meccs.
Múltkori OKC-t is félig-,meddig láttam, de erre most maradok teljesen.
Köszi egyébként az előző kiegészítést.

Jól kezdtünk, Rondo meg KG is szépen kezdett.
Moore is pályán, nagyon örülök neki, amúgy is remek szezonja van a Magicben, őt azért nagyon sajnálom hogy elment, lehetett látni hogy van benne kakaó, csak még szertelen.
Támadás közben Super Mario zenét tesznek be szervezők, zseniális :D
Ha már Mario mindig ez jut eszembe:
http://www.youtube.com/watch?v=ed4CHkN-Dkw
28-22 Lee szépen kapkodja magát egykori csapata ellen, jött is már 12 pont a padról, Barbosa és Lee vezetésével.

Rondo nagyon jó amikor így nyomja :D 8-8nál jár, semmi görcsösség, csak okos játék, türelem támadásban, s abszolút vezérel mindenkit.Remek kis videó összeállítás volt, hogy először KG-vel nyomtak egy 2-2őt majd rá nem sokkal megint elakarták játszani, rögtön kapcsolt Rondo hogy ez most kockázatos s nem lesz helye KG-nek, azonnal passz üresbe Bassnek, ő meg szokásos halálos tempó.
Megyünk 10el, Barbosa továbbra is remek.

Szépen összeestünk, a Magic meg 77%al dobált a 3ik negyedben :D
-7 és elég bosszantó adat, hogy az elmúlt 3 meccsen az ellenfelek átlagban 53%al dobáltak ellenünk ma a Magic 54en áll, a védekezés nagyon lapos.
Sully viszont ma is remek, meg az öreg KG is lassan 20-10 körül.
Megyünk 1el 3 perc hátra.
Időkérés után mi a játék???Csak a szokásos Rondo-KG alley oop :D

102-102 és 19 mp hátra, labda nálunk :D
Reddick óriásit játszik, mondjuk Terry meg iszonyat gyenge elől-hátul, Nelson is a második félidőben midnent bedobott, de ami még komikusabb, hogy sajnos ma is csinálunk egy emberből napi csúcsot, McRoberts leszedett 13 pattanót.....

Na a végére egy PP erőlködés (pedig jó meccse van) Afflalo nem ment el a dobócselre, esélytelen dobás kísérlet volt.....és jöhet az OT.
Na sikerült megnyerni, voltak azért jó teljesítmények, de összességében csak a szokásos Celtics meccs, szenvedés a köbön :lol:
17 támadó pattanóért pacsi a csapatnak, múltkor majdnem sikerült lehozni a Spurs ellen úgy egy meccset, hogy nem volt támadó pati, de szerencsére Bass leszedett 1et most viszont Sully is 6 meg Bass 5, mondjuk persze a Magioc egyik gyenge pontja a magasember állomány.
Green viszont 0/9 nehéz szavakat találni rá.....Pedig az OKC ellen meg milyen jó volt (ok hogy extra motiváció) de ő továbbra is nagyon kaotikus, s iszonyat aggódok érte.

Na de a lényeg a W jöhet a Nets-Blazers-Bucks trió a jövő héten.
Itt voltam, de nem volt kedvem írni, meg el is fáradtam. Nagyon összeestünk a végére, egyedül az utolsó pár perc volt jobb, amikor kiegyenlítettünk. Az első félidővel viszont meg voltam elégedve. Szerencsére a végén behúztuk, de nem szabad így leülni.
Negatívumok: Az összeesés, Green, Terry játéka
Pozitívumok: Csak fel tudtunk állni, lepattanózás (mondjuk ehhez kellett a tényleg gyengén pattanozó Magic), KG ( mostanság haloványabb volt), Rondo (nagyon jól irányította az egész meccset, nem érdekelték most a statjai, mondjuk egy lepattanó kellett a td-hez :D), Lee, Sully, Barbosa. Az feltétlen jó, hogy ha nem megy 1-2 játékosnak, akkor mindig van a padról 1-2, aki előrelép, ez az előnye a borzasztó hosszú padunknak. Brooklyn és a Bucks-ot feltétlen el kellene kapni, a divízióban jelenleg 4-ikek vagyunk, ezért a konferenciában is csak 8-ak. Kellenek a keleten, illetve a divízión belül aratott sikerek, én azért egy keleti 3-ik helyet elvárnék az alapszakaszban ettől a csapattól, még akkor is, ha nem egyszerű.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2012.11.26. 12:58:19

ha jol tudom van itt eagles szurker (eazzy?)

este mi várható carolina ellen? sportfogadas miatt kérdem, megcserélték az oddsokat, philly fel, panther le.

mi történt?
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
Eazzy
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1971
Csatlakozott: 2009.11.14. 00:14:35

2012.11.26. 09:40:36

Holiday újabb brutál este: 33 pont 13 assziszt és csak 2 TO! Közelednek az ünnepek srácok ;D
Avatar
Cumbee
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1451
Csatlakozott: 2009.08.16. 17:11:11

2012.11.26. 03:24:27

Kluivertinho írta:Szép estét!
Valaki nem tud véletlenül egy tuti a streamet az 1 óra múlva kezdődő Giants-Packers rangadóhoz?
Nem tudom találtál-e, ha nem akkor itt egy: http://www.thefirstrow.eu/watch/155484/ ... iants.html
Avatar
Kluivertinho
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1334
Csatlakozott: 2005.06.06. 23:54:00
Tartózkodási hely: Szeged

2012.11.26. 01:14:31

Szép estét!
Valaki nem tud véletlenül egy tuti a streamet az 1 óra múlva kezdődő Giants-Packers rangadóhoz?
Kép
Kép
Patje forever!!Visca el Barca!!!
"Mi lehetne bölcsebb tanács annál, mint amit magadnak is adnál?"
"A szex jó, de a póker tovább tart." - Alfred Alvarez
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19613
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2012.11.25. 21:46:09

Kalap1988 írta:Lesz ma itt Celticses sorstársam? Tudom,hogy az Orlando meccs nem egy nagy rangadó, de emberi időben lesz, éjfélkor, egész hamar le lehet dőlni aludni (már mihez képest), főleg, ha eldől a meccs.
Múltkori OKC-t is félig-,meddig láttam, de erre most maradok teljesen.
Köszi egyébként az előző kiegészítést.

Jól kezdtünk, Rondo meg KG is szépen kezdett.
Moore is pályán, nagyon örülök neki, amúgy is remek szezonja van a Magicben, őt azért nagyon sajnálom hogy elment, lehetett látni hogy van benne kakaó, csak még szertelen.
Támadás közben Super Mario zenét tesznek be szervezők, zseniális :D
Ha már Mario mindig ez jut eszembe:
http://www.youtube.com/watch?v=ed4CHkN-Dkw
28-22 Lee szépen kapkodja magát egykori csapata ellen, jött is már 12 pont a padról, Barbosa és Lee vezetésével.

Rondo nagyon jó amikor így nyomja :D 8-8nál jár, semmi görcsösség, csak okos játék, türelem támadásban, s abszolút vezérel mindenkit.Remek kis videó összeállítás volt, hogy először KG-vel nyomtak egy 2-2őt majd rá nem sokkal megint elakarták játszani, rögtön kapcsolt Rondo hogy ez most kockázatos s nem lesz helye KG-nek, azonnal passz üresbe Bassnek, ő meg szokásos halálos tempó.
Megyünk 10el, Barbosa továbbra is remek.

Szépen összeestünk, a Magic meg 77%al dobált a 3ik negyedben :D
-7 és elég bosszantó adat, hogy az elmúlt 3 meccsen az ellenfelek átlagban 53%al dobáltak ellenünk ma a Magic 54en áll, a védekezés nagyon lapos.
Sully viszont ma is remek, meg az öreg KG is lassan 20-10 körül.
Megyünk 1el 3 perc hátra.
Időkérés után mi a játék???Csak a szokásos Rondo-KG alley oop :D

102-102 és 19 mp hátra, labda nálunk :D
Reddick óriásit játszik, mondjuk Terry meg iszonyat gyenge elől-hátul, Nelson is a második félidőben midnent bedobott, de ami még komikusabb, hogy sajnos ma is csinálunk egy emberből napi csúcsot, McRoberts leszedett 13 pattanót.....

Na a végére egy PP erőlködés (pedig jó meccse van) Afflalo nem ment el a dobócselre, esélytelen dobás kísérlet volt.....és jöhet az OT.
Na sikerült megnyerni, voltak azért jó teljesítmények, de összességében csak a szokásos Celtics meccs, szenvedés a köbön :lol:
17 támadó pattanóért pacsi a csapatnak, múltkor majdnem sikerült lehozni a Spurs ellen úgy egy meccset, hogy nem volt támadó pati, de szerencsére Bass leszedett 1et most viszont Sully is 6 meg Bass 5, mondjuk persze a Magioc egyik gyenge pontja a magasember állomány.
Green viszont 0/9 nehéz szavakat találni rá.....Pedig az OKC ellen meg milyen jó volt (ok hogy extra motiváció) de ő továbbra is nagyon kaotikus, s iszonyat aggódok érte.

Na de a lényeg a W jöhet a Nets-Blazers-Bucks trió a jövő héten.
A hozzászólást 8 alkalommal szerkesztették, utoljára Bob_Marley 2012.11.26. 02:49:21-kor.
Kép
Kép
Kép
Kalap1988
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2638
Csatlakozott: 2007.12.11. 12:29:11
Tartózkodási hely: Magyarország,Pest megye

2012.11.25. 21:43:22

Lesz ma itt Celticses sorstársam? Tudom,hogy az Orlando meccs nem egy nagy rangadó, de emberi időben lesz, éjfélkor, egész hamar le lehet dőlni aludni (már mihez képest), főleg, ha eldől a meccs.
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2012.11.25. 16:33:28

Heat 2 perccel a vége előtt 7 ponttal égett a Cavs ellen, de sikerült behúzniuk a meccset Ray Allen triplájával. Újabb meccset nyert meg az öreg :)
kanty írta: Bajnokcsapatot akarsz, s kell válasz egy európai játékost, ki lenne az? :)
Prime Dirk.

NBA-ben is tudnak hibázni:
http://espn.go.com/nba/story/_/id/86636 ... to-raptors

Egyértelműen A hét videója :mrgreen: :
http://www.youtube.com/watch?v=90-RfW7pR9g
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Kalap1988
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2638
Csatlakozott: 2007.12.11. 12:29:11
Tartózkodási hely: Magyarország,Pest megye

2012.11.24. 12:08:53

Sanama írta:
bajnokcsapatot akarsz, s kell válasz egy európai játékost, ki lenne az?
Rubio
Nálam egyértelműen Nowitzki, az európai játékosok közül ő talán az egyetlen, aki franchise playerként játszik. Parker szerintem nem, ő a Ginobili-Duncan duóval együtt az igazi és nem akkora clutch ember. Persze ő is elférne egy bajnokesélyes csapatban :) Ahogy Rubio is, de az egy más típusú csapat és ő ugye nem lesz szerintem sosem egy csapat arca (bár, ki tudja).
Egyébként Bob-nak mondom, hogy a podcast-ban az elsődleges szempont az volt, hogy legidegesítőbb 5-öst kellett írni, csak úgy részben merült fel az, hogy kit nem edzenél. Egyébként George-al meg Hibberttel ők is faxán pofára estek :D Ekéztek őket és pont akkor jött Hibbert tripla-duplája, meg George 37 pontos meccse :D Mi meg megvertük a Thundert, végre valami öröm is, nem láttam, de most letöltöm. Most már beállhatnánk egy fix teljesítményre az év végéig, mert ez a hullámzás kezd idegesítő lenni.
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2012.11.23. 23:20:38

bajnokcsapatot akarsz, s kell válasz egy európai játékost, ki lenne az?
Rubio
Avatar
kanty
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7783
Csatlakozott: 2009.02.27. 17:29:30

2012.11.23. 21:30:44

Most már több, mint három hete tart az alapszakasz, itt van pár játékos, aki szépen csendesen, de elég keményen nyomja:

Batum. Tavalyhoz képest szinte minden statisztikában fejlődött, igaz többet is több percet is kap, de azért szép csendben egy 20 pontos játékos lett belőle, melléje 6 lepattanó, több, mint 3 gólpassz. 2 steal. Nem rossz. S nem csak a statisztika szép, hanem a játéka is nagyon szórakoztató. Tavaly nálam volt fantasy-ben, idén is szerettem volna megszerezni, de sajnos nem jött össze.

Faried. Többet között volt már a hét játékosa is. Idén már kezdő Denverben, s ezt meg is hálálja, 13/11-et produkál eddig, ami elég combos, meccsenként 5,5 támadópati.

Varejano. Számomra az egész NBA egyik legérdékesebb játékosa. Olyan elképesztő számokat produkál, hogy néha csak bámulom a monitort, hogy tényleg jól látok. Dobott már 35 pontot, volt már 18 lepattanós meccse, Nets ellen 11(!) ezek közül támadó. :shock: Szimpatikus csapat nagyon a Cavs, ha így folytatják egy-két éven belül egy standard rájátszás csapat lehetnek, persze ahhoz nem ártana egy viszonylg normális padot összeszedni.

Mayo. Valahogy ebbe az emberbe nem tudok bízni. Tehetséges az igaz, de nem szívesen látnám a csapatomba. Eddig viszont a Dallas-ba szépen termel, nem hiszem, hogy sokan számítottak volna arra, hogy 22 pontos játékos lesz, mindezt 50%-kal a mezőnyből. Mondjuk borítékolható, hogy Nowitzki visszatérésével kevesebb teret kap, de nagyon hasznos és fontos eleme lehet a Dallas-nak még így is.

Lilard. Eddig ROY. A Portland hatalmasat húzott szerinte vele. Persze látszik rajta, hogy fiatal nagyon, még sokat kell fejlődnie, néha el kapja nagyon is a hév, de néhány szituációban nagyon éretten játszik. Az újoncok közül nekem eddig az ő játéka tetszik a legjobban.

Holiday. Azért ő is lépett előre szépen, + 5 pont, + 4 gólpassz, igaz az eladott labdák száma elég sok. Neki örülhetnek a Sixers drukkerek, ha már Bynum-al annyi gond van.

Noah. Imádom a srácot, szerintem az egyik legalulértékeltebb játékos az egész ligában. Pedig hatalmas munkát végez, nagyon sok piszkos munka jut neki, mondjuk nem is csoda, tudjuk ki van mellette. Idén azonban statok alapján is javult, bár többet is játszik, amit kiemelnék nála az a meccsenkénti 4 gólpassz, egy centertől ez, azért elég finom.

Na így hirtelen ennyi jutott eszembe, biztos másnak még beugranak játékosok.

Ha már volt szó a különböző kezdő ötösökről, akkor én is jövők egy kérdéssel.
Bajnokcsapatot akarsz, s kell válasz egy európai játékost, ki lenne az? :)
Az előző évtized közepesen aktív fórumozója.
Válasz küldése