USA Sports - NBA, NHL, NFL és társaik

Minden ami nem foci, de sport

Melyik a kedvenc amerikai sportod (max. kettő választási lehetőség)?

NFL
31
42%
NHL
10
14%
NBA
30
41%
MLB
3
4%
 
Szavazatok száma: 74
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19633
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2015.07.04. 13:17:21

PCsabi írta:
Bob_Marley írta:ott van a Bucks, aki meg lehagyott minket, de ott sokat számít, hogy van egy igazi csábító emberke Parker személyében.
Azért meglepődnék, ha Parker annyira csábító emberke lenne :D
Én örülnék ha lenne ilyen szintű játékosunk, mert ezen sok múlik. Szerintem egy Parker-Giannis kettős csábítóan hangzik pl egy Monroenak is.

A Clippersre borzasztó kíváncsi leszek, én nem féltem őket. Doc csinált játékost Jordanből is és előtte Perkins is karrierje legjobb szakaszát Rivers alatta futotta. Hibbert pl ha rendbe rakják akkor nálam sokkal jobb mint DAJ. Azért a büntetőzése Jordannek nagyon sokat elvesz belőle, plusz gyakorlatilag csak a palánk közvetlen közelében tud bármit is kezdeni a labdával támadásban. Szerintem egy Koufos vagy Hill megszerzése nem vetné vissza őket annyira, mint sokan gondolják. És vica versa kíváncsi vagyok, hogy CP3 és Griffin maximális kiszolgálása után mire fog menni Jordan. Plusz Griffin védekezését sokan leszólják, pedig nála ebben bőven benne volt az "effort" hiánya, mert DAJ megoldotta, de meglehet nézni hogy pl a Po-ban milyen védekezéseket művelt Griffin, amikor kellett. Nem tudom most a Clipperst hova tenni, s még sok víz lefolyhat a Dunán. Én nem tudom róluk elképzelni, hogy PO ne legyen meg. Ráadásul itt még továbbra is sok minden változhat, ne felejtsük el, hogy ha a Spurs lemarad LMA-ról, akkor ők bizony az offseason eddigi legnagyobb vesztesei. Nem csak mert nincs LMA, de a padjukról sorra mennek el az emberek, s pl ha egy Cory Joseph is elmenne, akkor ott az nagyon meleg.

Meglássuk, mindenesetre én pl a Dallason se látom azt az óriási fejlődési faktort. Aminu is pl nagyon fog nekik hiányozni, irányítójuk sincs. Abban sem vagyok biztos, hogy a Dallas jobb lenne mint a Clippers.

És még egy Sanders is mekkora húzás lehetne, van még itt remény, s tényleg majd szezon közben fog kiderülni, hogy Jordan mekkora nyereség illetve mekkora veszteség egyik illetve másik csapatnál.

Rondo-Gay-Cousins meg nagy haverok, egymásra találhatnak. :D Ezen a Nyugaton eléggé nehéz, de érdemes lesz pár Kings meccset is megnézni. WCS-vel is erősödtek 10. hely környékére jók lehetnek, aztán kis szerencsével még feljebb is, ki tudja. Ők is érdekes kis csapatot hoztak össze, s McLemore-ra baromi kíváncsi vagyok, végre egy olyan ember mellette, aki passzol. Nem is labdaigényes McLemore, nyomathatja a labda nélküli mozgásokat.
Kép
Kép
Kép
Avatar
MessiFan
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7284
Csatlakozott: 2008.02.06. 16:17:19

2015.07.04. 12:59:09

PCsabi írta:Rondo, Cousins, Gay egy csapatban? Hajrá.
Nekem az az érzésem, hogy pont hogy össze fog illeni ez a hármas.
Ők lesznek a faarc team akikkel nem lehet szórakozni mert neked mennek :D
Szerintem a pályán is megértik majd egymást, kíváncsi leszek rájuk.
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2015.07.04. 11:54:38

Bob_Marley írta:ott van a Bucks, aki meg lehagyott minket, de ott sokat számít, hogy van egy igazi csábító emberke Parker személyében.
Azért meglepődnék, ha Parker annyira csábító emberke lenne :D

Rondo, Cousins, Gay egy csapatban? Hajrá. Mondjuk a Kings és RR is jól járt ezzel az 1 éves szerződéssel.

Clippers-nek meg ki kell találnia valamit, mert Nyugati Top4-ből most hirtelen a PO-ért harcoló csapatok közé estek vissza. Koufos, Biyombo, Jordan Hill nagyon nem az a szint, Hibbert meg hatalmas kérdőjel lenne (ha össze tudnának hozni egy snt-et).

Beverley-t meg egész korrekt áron sikerült megtartania a Houston-nak.
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Avatar
kanty
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7783
Csatlakozott: 2009.02.27. 17:29:30

2015.07.04. 11:16:36

Csak félszemmel tudom követni az eseményeket, de elég szép kis mozgás volt az elmúlt napokban.
Bucks tényleg érdekes lesz, már tavaly is szimpatizáltam velük, de jövőre asszem még több meccsüket megfogom nézni.
Clippersnek ezzel meg kb. reszeltek, már várom, hogy Paul mikor kezd hisztizni. :D
Az előző évtized közepesen aktív fórumozója.
Avatar
Messithebest
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3309
Csatlakozott: 2010.05.15. 20:34:35

2015.07.03. 23:08:21

hát, közben hivatalos lett, DJ :arrow: Mavs. 4év 80 milla. korrekt szerintem. Matthews és Jordan abszolút nagyon kellett nekik. még egy irányítót kéne szerezniük és kész lenne a keret.

szerk.: Rondo :arrow: Kings. 1yr/10m$.
Kép
"I don't know, why the man above gives me the hardest road, but... the man above don't put you in situations that you can't handle." - LeBron James
Avatar
MessiFan
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7284
Csatlakozott: 2008.02.06. 16:17:19

2015.07.03. 22:25:13

Én is inkább csak megszokásból említem Sullingert, mert az újonc évében teljesen beleszerettem abba hogy ilyen dagin milyen jól szedi a támadólepattanókat, remekül passzol és harcolja ki a támadókat, ráadásul a támadó arzenálja se a dobásban merül ki.
Viszont fejlődés illetve fogyás nem látszik rajta. Nem nagyon tud kibontakozni, én többet vártam tőle támadó oldalt, + a lepattanókat sem szedi már úgy mint első 2 évében. Védő oldalt 4esek fogására túl lomha, centerként meg átdobják. A másik meg, hogy fizikálisan nem bírja a 4. negyedig.
Ő vagy Kelly el lesz cserélve, de az is simán benne van, hogy mindkettő. Szeretem mindkettejüket, de ha jó helyre kerülnek nem bánom :D

DeAndre Jordan közben úgy tűnik a Dallashoz szerződik.
Ez számomra meglepő, nem gondoltam volna, hogy ott hagyja Lob City-t.
Így mi lesz a Clipperssel? Vagy lehet ez jelenti náluk majd a változást, és juthatnak el így PP-vel (is) a döntőig? Kíváncsi vagyok.

LMA remélem a Spursbe megy, de az érdekesebb most az, hogy miután a Kings Bellinellit magához vette 3 évre 19 misiért, így Rondo náluk kiesett a játszmából.
Lakers még érdeklődik iránta, ha hozzájuk megy, vicces lesz ezután a reklám után:
https://www.youtube.com/watch?v=kbawGsk-K4s" target="_blank
:mrgreen:

Túlságosan nem érdekel a sorsa, az az érzésem vele kapcsolatban, hogy túl lett pöppet értékelve, de remélem rám cáfol.
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19633
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2015.07.03. 19:23:12

Nagyjából egyetértek, de a megtartásokkal nem. :D Sullyval nem tudom mi lesz, sok fog múlni nála, hogy tud-e fogyni, milyen kondiban kezdi meg a szezont.
Thomast meg jelen pillanatban NEM SZABAD ELCSERÉLNI. Az idei FA legnagyobb tanulsága, hogy a csereemberek fizetése, illetve olyanoké akik 15-20 percre játszanak maximum, 4-5 millió környékén van. Sorolhatnám a Singler, Jerebko, Baynes, Alleb, Ajinca, Wright is ezt igazolja. Ilyen árak mellett, IT szerződése nemhogy ajándék, de gyakorlatilag jackpot. Én is agyhalált kapok néha tőle, de ő jelenleg nagyon értékes emberünk. Bradley szerződése is felértékelődik a maga 9 milliós keresetével.

Nagyjából így lövöm most az árakat:
3-6 között vannak a "percemberek", 10-20 perc között játszó játékosok.
7-12 között a hatodik ember környékén lévők, akik 20-30 perc között mozognak.
13-18 között a csapatok 4-5 számú játékosai, 3&D játékosok legfőképpen.
20+ a csapatok 2-3 opció.
30+-ra mondom a sztárokat, James is évi 40 millió körül lesz, brutál elsőre, de akörül fognak kapni a legnagyobbak.

Nyilván most a rookie szerződésből jövők a mostani viszonyokhoz képest kapták a maxokat, míg egy emelkedett sapkánál a max számítás is megváltozik, így őket nehéz besaccolni, de kb így néznek ki szerintem a fizetések.

Ehhez viszonyítva IT vagy Bradley fizetése is kifejezetten baráti. Szóval velük okosan kell majd bánni.

Draft azért kicsit csalódás volt, ezt többször írtam, aztán majd kiderül mi a helyzet Rozier-val, annyian dicsérték, meg olvastam hogy milyen jót húztunk, hogy már baromi kíváncsi vagyok rá az SL-ben. Nekem a videók alapján abszolút nincsenek nagy elvárásaim, kiderül majd mit tud. És James Youngot is végre lehet majd többet látni, s legfőképpen hogy fejlődött-e védekezésben meg lesz-e rajta némi izom. :D

FA-n azért reménykedtem, hogy egy Harrs/Monroe és előre Koufos/Lopez vonalból hozunk valakit, de be kell látni, hogy nem tudunk egyelőre vonzók lenni az FA-k körében. Így viszont legalább a flexibilitásunkat nem adtuk fel, s fognak még jönni szerintem Wallace 10 milliós fizetésért is idén, mert az is gyakorlatilag "alamizsna" kategória lassan. Megvan egy csomó draftjog, TPE, Wallace és amúgy egész korrekt szerződések. A sapka alatti hellyel azért nem számolok, mert abból úgyis mindenkinek lesz, s csakis ezért lett volna jó idén megfogni valami 2-3 opciós embert, mert jövőre még kevésbé fogunk tudni harcba szállni bármilyen FA-nál is.
Viszont Ainge eddig a cserékben jeleskedett a legjobban és egy igazi blockbuster cseréhez meg rengeteg lehetőségünk van. Én továbbra is türelmes vagyok, mert úgy látom hogy nagyon jól építkezünk és ennek már játékban és sikerben is van látszatja. Meglehet nézni egy Lakers, NY, Sixers merre tart és hogyan és mióta, persze ott van a Bucks, aki meg lehagyott minket, de ott sokat számít, hogy van egy igazi csábító emberke Parker személyében. Nagy boom játékost meg egyszer csak úgyis fogunk tudni szerezni, azért a Celtics mint franchise, eladható.
Kép
Kép
Kép
Avatar
MessiFan
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7284
Csatlakozott: 2008.02.06. 16:17:19

2015.07.03. 16:59:50

Miután az nba1 csak felbosszant ha megpróbálok belépni (ami egyik felhasználónevemmel se sikerült eddig), így ide írom a véleményem Danny Ainge eddigi munkásságáról.

Nos a draft előtt azt mondtam Celticses kollégámnak, hogy ha irányítót húzunk, az se érdekel, csak váljon be. Nos erre Ő kiakadt és majd leszedte a fejem, hogy már mi a fenének húznánk irányítót, erre tessék, együtt néztük a draftot, és az arcába röhögtem, de inkább szánalmamban nevettem.
Utána úgy döntöttünk ennyi elég is volt a draftból, miután csere nem történt.
A pálcikalábú fehér shooter gyerek nem hinném, hogy túl sok sót fog megenni az első évben, ahogyan ez a Rozi gyerek se, hiába jó védő.
Viszont Mickey egér kifejezetten tetszik, mert lehet, hogy SF méretű, de piszkosul hosszú kezei vannak és bátor gyerek, ő használható lenne, ha nem lenne előtte 4 másik PF, így Ő is inkább a D ligában fog pattogtatni főként (szerintem).

Crowder szerződése tökéletes, imádom a palit, már a Dallasban csipáztam, és ezzel a fizuval 5 évig ajándék + remek cserealap.
Jerebko nagyon szimpi volt, mert akárhányszor a pályán volt, maximálisan odatette magát, lepattanózott, védekezett, támadásban meg lomha, de voltak jó meccsei ott is. Fizuja szerintem rendben van, főleg hogy jövőre csapatopciós.
Amir Johnson... mikor megláttam a nevét, megörültem, mert szeretem a stílusát, de a fizujánál a hajamat téptem, de később kiderült neki is csapatopciós a 2. év, szóval annyira nem gáz, de én jobban preferáltam volna Basst kevesebbét hosszú távra.

Tradekre biztosan lesz szükség, mert ennyi PF felesleges, még akkor is ha small ballozni fogunk. Smart, Bradley, Sully triót nem szívesen cserélném, ellentétben Thomassal.. Őt én nem tudom elképzelni hosszú távon a csapatban.

Eddig egyébként ez az FA piac brutális. Monroe kapott a 2 legnagyobb piacról (Knicks, Lakers) maximum ajánlatot, de legkisebbet választotta. Ő tudja.
Millsap remek játékos, de szerintem túl lett fizetve, a Cavs nem tudom hogy a francba tud ilyen szerződéseket kötni, hogy lesz 3 maximumos szerződése, + Tristan és max közeli lesz, ráadásul Shumpert is 10 misit kapott...
Wade 20 milliója röhej, hiába csak 1 éves, aztán a többi annyira nem érdekel, úgyse fogja ezt elolvasni senki :D
Avatar
Messithebest
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3309
Csatlakozott: 2010.05.15. 20:34:35

2015.07.03. 16:27:08

Bucks tényleg nem néz ki rosszul, ráadásul van egy potenciális FPjük is(Parker), és egy rakat helyük a sapka alatt, ha jövőre eltudnának még kapni valakit FA-ról, azt mondom hogy megvan kelet legnagyobb esélyese 16-17re. Idén is ott voltak már a PO-ban, sztem jövőre ott lesznek a top4-ben az alapszakaszban. Cavs-Bulls-Bucks-Toronto-Miami-Hawks-Pacers-Wizards szerintem mindenképp esélyes egy playoffra, érdekes lesz Kelet jövőre, remélem jó szoros csaták lesznek és akkor végre nem kell hallgatni hogy kelet mennyire sz.r nyugathoz képest...
Kép
"I don't know, why the man above gives me the hardest road, but... the man above don't put you in situations that you can't handle." - LeBron James
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2015.07.03. 16:09:30

Crowder ennyiért ajándék.

Várható volt, hogy Wade marad, a Heat nem akarta elveszíteni az ikonját, mondjuk ezzel a szerződéssel ő járt a legjobban, máshol nem kapott volna ennyit.

Van rá esély, de meglepődnék, ha Aldridge a Suns-hoz írna alá, nem lenne erősebb csapatban, mint Portland-ben.

Tavaly is szimpatizáltam velük, de most már hivatalosan is felülök a Bucks bandwagon-ra. Tele vannak szimpatikus, fiatal játékosokkal, akikben hatalmas potenciál van ill. elég mély keretük is van: MCW/Vasquez - Middleton/Mayo - Parker - Giannis/Henson - Monroe/Pachulia.

Rockets meg inkább arra megy rá, hogy megtartsa a játékosait (Beverley, Brewer, Josh Smith).
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19633
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2015.07.03. 08:32:11

Wade azért várható volt, hogy marad ilyen fizetési igények mellett kevés csapat mert bevállalni egy ilyen idős játékost, akiben folyamat benne van a sérülésveszély. Jól döntött, a Miami ha egészséges tud maradni, akkor ott lehet a közvetlen második vonal eleje fele a Wizards-Toronto féle csapatok között.

Wesley Matthews elment a Dallashoz, kíváncsi vagyok, hogy mit alkot majd a sérülése után. Jordan még mindig nem döntött, szerintem jó nagy hülye lenne ha elhagyná a Clipperst a Dallasért.

LMA meg kezd James meg Howard magasságokba érni...Vagy már át is lépte azt? :D Az hogy elmegy megint a Lakershez eléggé komikus. Szerintem fogalma sincs, hogy mit kezdjen magával. :D
Suns meg szerintem nem egy lottery csapat, azért Chandlerrel sokat erősödtek és jók lehetnek. Nem mondom, hogy nem lenne értelmesebb elmennie a Spursbe, de állítólag nem akar centert játszani, ráadásul ott élő legendák vennék körbe, plusz Leonard az ifjú üstökös, ő pedig a Blazersnél is azért sírt, mert csak másod-harmadhegedűs.

Rondo meg lehet megy a Lakersbe? Sok mindenkiről lemarad a Lakers, lehet vele vigasztalódnak. Én azért kicsit csalódott lennék ha odamenne. Ráadásul Clarkson és Russell mellé odavinni harmadiknak, okos. :D

A Detroitnál Baynes kicsit sok volt, de speciel a Marcus Morris féle csere szerintem kifejezetten jól sikerült. Sunsnak egyértelműn a hely miatt muszáj volt ezt meglépnie, a Pistonsba meg Marcus Morris nagyon illik SVG rendszerébe. Tud Ilyasova cseréje is lenni, akár a kezdőbe is betehetik és Johnson pad, hogy szokja a ligát. Nekem nagyon tetszett ez a húzás tőlük, mert hármas poszton eléggé lukasak voltak.

Amúgy eddig nekem a legérdekesebb a Rockets. Ők eléggé agresszívak szoktak lenni az FA piacon is mostanában és eddig semmi hír róluk. Szokásosan remekül draftoltak, de kb ennyi. Utóbbi időben kifejezetten jókat húztak, szerintem pl Capela is eléggé rendben lesz majd később és most Dekker és a pont előttünk kihúzott Harrell is jó lehet náluk.

Holnap kezdődik a Summer League, úgyhogy végre pattog a labda is nem csak a dollárok. :D
Kép
Kép
Kép
Avatar
Messithebest
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3309
Csatlakozott: 2010.05.15. 20:34:35

2015.07.03. 00:51:27

És kozben Wade is aláírt, 1 év 20 milla. Korrekt szerintem. 8)

szamomra a lenyegi kerdesek eldoltek, bár arra kinyílt a szemem miszerint Riley talalkozni fog LMAval..:D nem tudom hogy hogy akarja behuzni a sapka ala, és ha meg is oldja, ki fog padozni? Bosh a maximum szerződésével vagy Whiteside, akiben meg elég nagy potenciál van? Nem tudom hogy hogy akarja ezt Riley és Spo megoldani. De kivancsi vagyok.
Kép
"I don't know, why the man above gives me the hardest road, but... the man above don't put you in situations that you can't handle." - LeBron James
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19633
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2015.07.02. 18:13:30

Igazad volt, Monroe a Bucksba ment, kcisit meglepett tegnap, mert nem nagyon volt róla eddig szó aztán felgyorsultak az események és végül szarvas lett. Jókor is léptek közbe, mert aki lemarad a LMA-DAJ párosról az tuti ráment volna. Jó, fiatal társaság lesz ott. Ahhoz képest, hogy mi volt ott két éve, nagyon összejöttek a dolgok. Az egyik legfiatalabb kezdőjük lehet, s amúgy jól hangzik a MCW-Middleton-Parker-Giannis-Monroe ötös. És a padról Henson, Mayo-Pachulia nem rossz.

Összességében a Celtics jól kijött. A szerződések nem garantált második évesek és még mindig jobb ez, hogy Amir jött mintsem az lenne mint a Kincksnél meg a Lakersnél, akik ész nélkül mentek rá mindenkire és hoppon maradnak.

Érdekes volt/van ez a két nap, ilyen gyors dolgokra nem számítottam. Gyakorlatilag nem egy csapat már be is fejezte az FA piacot, mert készen is vannak, röpke 30-40 óra alatt. :D

Ellis :arrow: Pacers
4 év 44, elég korrektre jött ki és a Hill-Ellis páros kifejezetten ígéretes lehet, plusz egy jó Goerge. Lesz tülekedés Keleten is. :D Cavs-Bulls-Bucks-Toronto szinte borítékolható. Miami-Pacers-Hawks elég erősnek tűnik és akkor ott van a határon a a Celtics-Pistons-Nets-Charlotte-Orlando.
Kép
Kép
Kép
Avatar
Messithebest
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3309
Csatlakozott: 2010.05.15. 20:34:35

2015.07.02. 10:46:16

Én még mindig azt mondom hogy Spurs.. Nem tudom, nekem vhogy imponálóbb lenne egy contender csapat mint egy lottery csapat. Vagy esetleg a Lakerst tudom még elképzelni.

DJ6 vszeg megy Dallasba, kíváncsi vagyok h Nowoval mit alkotnak magasposzton.

Butler is elfogadta az 5 éves maxot, úgy néz ki egyben marad a Bulls is.

Közben Monroe :arrow: Bucks.(2+1yrs/50m) Tényleg alakul ott is valami, kiváncsi vagyok kit hoznak majd jövő nyáron, mert az emelkedett sapka miatt simán befér még egy maximum is.
Kép
"I don't know, why the man above gives me the hardest road, but... the man above don't put you in situations that you can't handle." - LeBron James
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19633
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2015.07.02. 02:37:45

Messithebest írta:Shumpi is hozva, JRt nem bannam ha nem fizetnenk agyon(és azt se ha ezaltal lepne), bár nem tudom kit hozhatnank helyette. Nálam meg TT kene nagyon(meg persze Lebron), meg egy csere iranyito, JR ugyis maradni fog minden bizonnyal. Viszont orulok hogy a csapat főbb kerdesei ilyen hamar eldoltek, mostmár csak Wade erdekel úgy isten igazan( najo meg egy kicsit LMA :D)
Tessék LMA:
Sources: Suns have legitimately closed the gap in pursuit of LaMarcus Aldridge. Tyson Chandler, perimeter talent. They're a real factor.
Aldridge-Chandler összejöhetne csak nem Dallasban. :D Kemény kis csapat lehetne, surranón egyszer csak megérkezett a Suns és viheti a jackpotot, a Spurs meg hoppon maradhat.

Dallas amúgy érdekes lehet, nagyon kíváncsi vagyok, hogy mi lesz a Jordan, Matthews féle lehetőségekkel. Nem bánnám ha ők is hoppon maradnának, jövő évi pickjük nálunk van, s szépen esnek szét. A kezdőjükből már hárman elmentek.

Smith-t muszáj megtartaniuk, semmi pénzük nincs igazolni.

Crowder 5 év 35 millió, nagyon korrekt szerződés. Ezzel nekünk véget is ért az FA piac érdemi része., Innentől csak cserébe tudunk beszállni, viszont a pickek és a TPE-k, Wallace lejáró miatt továbbra is lehet mozogni.

Egyébként Amir lehet a Rondo féle trade exception által jön, minden csak a végső szerződés kötések után derül ki.
Kép
Kép
Kép
Avatar
Messithebest
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3309
Csatlakozott: 2010.05.15. 20:34:35

2015.07.02. 02:32:11

Shumpi is hozva, JRt nem bannam ha nem fizetnenk agyon(és azt se ha ezaltal lepne), bár nem tudom kit hozhatnank helyette. Nálam meg TT kene nagyon(meg persze Lebron), meg egy csere iranyito, JR ugyis maradni fog minden bizonnyal. Viszont orulok hogy a csapat főbb kerdesei ilyen hamar eldoltek, mostmár csak Wade erdekel úgy isten igazan( najo meg egy kicsit LMA :D)
Kép
"I don't know, why the man above gives me the hardest road, but... the man above don't put you in situations that you can't handle." - LeBron James
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19633
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2015.07.02. 02:17:25

PCsabi írta:Na, nekem most van végem: Kyle Singler 5 év, 25 millió.

Brandan Wright - Grizzlies, Millsap - Hawks.
Pierce :arrow: Clippers. 8)
3 év 10,5 millió, harmadik év csapatopció.
Szerintem az egyik legjobb döntést hozta, újra Doc keze alatt, s vissza a kaliforniai gyökerekhez. Jó lesz ő oda.

Amir és Jerebko is elvileg második év csapatopció (Deals w/Amir Johnson and Jerebko have non-guaranteed 2nd years. ), szóval így azért már nem olyan gáz ez. Még ha pénzben talán soknak is tűnik, de Amir a palánk alá, s főleg védekezésben azért fejlődés pl Basshez képest.
Tobias Harrisben még mindig bízok, Wallace köré épülő csomagban, Sullyval meg draftjogokkal megspékelve, vagy még Turner stb ellehetne szerintem hozni. Plusz van Rondo féle TPE is, amit fellehet használni.

Iman Shumpert has agreed to a four-year, $40 million deal with the Cavs. Last year is a player option.
Már csak Smith hiányzik egy hasonlóval meg majd James és minden idők legtöbbet költő NBA csapata lesz a Cavs. :D
Kép
Kép
Kép
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2015.07.02. 01:04:19

Na, nekem most van végem: Kyle Singler 5 év, 25 millió.

Brandan Wright - Grizzlies, Millsap - Hawks.
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19633
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2015.07.01. 22:02:57

Na megvan az első új kelta, Amir Johnson személyében. :D Reggel már olvastam, hogy Johnsons/Gerald Green/Lopez a három kiszemeltünk, nem tudom mennyire jó biznisz két évre 24 millióért. Ennyi pénzt nem Amirra kellett volna ellőni. Csalódás eddig ami történik a Celtics háza táján, akár a draft akár az FA piac.
Jerebko is 2 év 10 millió....Nagyon hasznos volt, de egy 7-8-9 emberért ez sok.

Chandler 4 év 52 millió, repkednek a pénzek mindenhol.
Kép
Kép
Kép
Avatar
Messithebest
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3309
Csatlakozott: 2010.05.15. 20:34:35

2015.07.01. 20:59:36

Közben TT-vel is közel a megegyezés, úgy néz ki egyben marad a keret :)
NBA TV
épp most ·

Report: Cleveland Cavaliers, forward Tristan Thompson closing in on $80M deal.
Kép
"I don't know, why the man above gives me the hardest road, but... the man above don't put you in situations that you can't handle." - LeBron James
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19633
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2015.07.01. 20:49:41

Messithebest írta:közben a FA egyik(nekem a leg)fontosabb kérdése is eldőlt:
Brian Windhorst ‏@WindhorstESPN 7 min7 perccel ezelőtt
Kevin Love will accept a five-year, $110 million contract extension with the Cavs according to sources
8)
Ennek én is borzasztóan örülök. :D Nagyon nem láttam volna szívesen Bostonba (ennyi pénzért), s így szerencsére nem is fogom.

Butler is aláírt, szép lassan mennek ki a nagyobb nevek szerencsére, de még mindig sok használható emberke van. Ennek én nagyon örülök, kisebb lesz a konkurencia a számunkra elérhető játékosok tekintetében.
Kép
Kép
Kép
Avatar
Messithebest
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3309
Csatlakozott: 2010.05.15. 20:34:35

2015.07.01. 20:41:39

közben a FA egyik(nekem a leg)fontosabb kérdése is eldőlt:
Brian Windhorst ‏@WindhorstESPN 7 min7 perccel ezelőtt
Kevin Love will accept a five-year, $110 million contract extension with the Cavs according to sources
8)
Kép
"I don't know, why the man above gives me the hardest road, but... the man above don't put you in situations that you can't handle." - LeBron James
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19633
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2015.07.01. 20:39:52

90 millió mellett 14 millió egy fiatal játékosért, aki elég sokoldalú szerintem bőven jó kategória. És annak tudatában, hogy Carroll mennyi volt pláne.

Ezek után nagyon félek, hogy Crowder mit fog kérni....Engem ez jobban foglalkoztat mint Middleton. :D Elnéztem volna nálunk is pl Middletiont, de rá se volt túl sok sansz.
Bass egyre sanszosabban megy, mindig szerettem kicsit sajnálom is, de az építkezési folyamatba ő már nem fér bele sajnos. 8 csapat van állítólag a listáján, sok contender vagy aközeli csapat padjára elférne egy Bass.

Monroe szerintem nem megy a Bucksba, aztán kitudja. Szerintem oda pl Lopez jobban illene, ezért írtam őt példának, de ha Monroe megy akkor meg lesz 40 milliónyi fizetésük, na bumm. :D

Kevin Love To Re-Sign With Cavaliers On Five-Year, $110M Deal:

Cavs vajon csúcsot fog idén dönteni fizetések terén? :D TT is kap egy zsírosat, akkor lesz rá sansz.
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára Bob_Marley 2015.07.01. 20:46:24-kor.
Kép
Kép
Kép
Avatar
Messithebest
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3309
Csatlakozott: 2010.05.15. 20:34:35

2015.07.01. 20:08:55

Bob_Marley írta:Szerintem Middletonért az 5 év 70 misi bőven jó kategória. Carroll kap 4 év 60 milliót, s szerintem Middleton sokoldalúbb játékos.
sztem tök irreális mind2.. max 10m/yr adnék neki.... jó mondjuk AD 5yrs/145m-s hosszabbítását már meg sem említem :D vagy Lillardnál is egy 5yrs/120m-s hosszabbítást emlegetnek.. James 5yrs/200m meg egyenesen vicc :Dd

ja egyébként a Bucks meg elvileg Monroe-t akarja.
Kép
"I don't know, why the man above gives me the hardest road, but... the man above don't put you in situations that you can't handle." - LeBron James
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19633
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2015.07.01. 20:05:25

Szerintem Middletonért az 5 év 70 misi bőven jó kategória. Carroll kap 4 év 60 milliót, s szerintem Middleton sokoldalúbb játékos.

Ez a Bucks brutál jó lehet egy két éven belül. Teszem azt most jön Robin Lopez 10 millió körül és akkor egy MCW-Parker-Giannis-Middleton-Lopez ötös keres mennyit? 35 millió dollárt? És a sapka meg lesz 90. :D

Szerintem abszolút nem dőlt el sok kérdés. Millsap helyzete is baromi érdekes lehet, Matthews, Jordan, LMA stb. Meg kell várni, hogy eldurrantsa sok csapat a lóvéját és és ügyes szerződéseket kötni olcsón (olcsóbban). Atlanta meg azért cserélt a drafton, hogy legyen helyük Millsapre és Carrollra, az egyik már tuti ment a másik 50%....Hamar lecsenghet a Hawks sztori. :(
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára Bob_Marley 2015.07.01. 20:14:28-kor.
Kép
Kép
Kép
Válasz küldése