Hazai és nemzetközi kézilabda

Minden ami nem foci, de sport
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2012.01.25. 20:48:56

Barcafilozófia írta:Eddig úgy néz ki, hogy behúzzuk...
Persze...
azért mert vezettünk 5 percig 4 góllal, ettől még nem húzzuk be... :roll:
mondom 2vel kapunk ki. :wink:
Avatar
Barcafilozófia
Barça B
Hozzászólások: 54
Csatlakozott: 2012.01.21. 17:48:01
Tartózkodási hely: Szerbia, Törökbecse

2012.01.25. 20:34:24

Eddig úgy néz ki, hogy behúzzuk...
Fc Barcelona rajongó tollából.
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15503
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2012.01.25. 20:31:10

Jó lenne nyerni, és a horvátok is remélem kicsit visszavesznek majd,nem nagyon erőltetik a dolgokat,mert nekik mindegy,így is úgy is csoportmásodikok.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
scott neal
Barça B
Hozzászólások: 56
Csatlakozott: 2011.07.01. 01:03:05

2012.01.25. 20:28:15

Hát fantasztikusak vagyunk eddig!Ha így játszunk tegnap,akkor ma lenne izgulni valónk az elődöntő miatt!Gyerünk srácok nyerjünk ma és legyen meg az az 5. hely.Az átlövéseink tökéletesek,és Nándi is fantasztikus!És nem tudjátok,hogy ha mi nyerünk akkor ugye játszunk az 5. helyért,ha ma nyernek a macedónok akkor a lengyel,német,macedón hármasból kikkel játszunk?Illetve ha nem gyernek akkor kikkel játszunk a német,lengyel páros közül?Előre is kösz,és rem lesz értelme így számolni,mert ma nyerünk!!:)
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2012.01.25. 20:00:04

nyerni kell, nincs mese. :lol:

na viccet félre téve egy szoros meccs legyen, ez a lényeg! :wink:

28-26-ra kikapunk. :)
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2012.01.25. 19:24:53

Csak most sikerült megnéznem a Szlovénia elleni meccset, a védekezésünk katasztrófa volt. Sajnos a franciák elleni meccs óta kisebb csalódás a csapat teljesítménye, szerintem mindenki többet várt.

Spanyolok 10 perccel a vége előtt 2-vel vezetnek Szlovénia ellen, 20:10-től pedig Magyarország - Horvátország.

Csoport állása:
1. Spanyolország 7 pont
2. Horvátország 6
3. Szlovénia 4
4. Izland 3
5. Magyarország 3
6. Franciaország 3
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Avatar
jelwaz
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1145
Csatlakozott: 2005.07.10. 18:38:11
Tartózkodási hely: A barikádokon...

2012.01.24. 22:20:39

csababarca írta:sajnos a kapusaink kritikán alul teljesítettek,vagyis nem is teljesítettek. 0.
az ő teljesítményüket majdnem megközelítették a bírók,akik a passzív játék fogalmát el felejtették beseggelni a bírói képzésen.
Szerintem a bírók jobban fújtak, mint a pl. a franciák elleni meccsünkön, de az ugye a győzelem okán senkit nem érdekel. Rajtuk bizony semmi nem múlt.

A két kapust meg megvédeném. Egy olyan lövő, aki egy átjáróházon keresztül jön, 6-osról beugrik (ennyit hogy lőhettek a hatosról), szinte szemből a kapuval, ott még az atyaúristen is csak ennyit fog. a hetesbravúrok elmaradtak, szélről kellett volna több talán.

Olyan szempontból pozitívan élem meg ezt a meccset, hogy ilyen rossz játékkal is partiban tudtunk maradni. Elég kellemetlen ez az ütemtelen, ritmustalan, játékszaggató stílus, egy normális védekezéssel még az így is gyengébb támadójátékunkkal győzhettünk volna. Putics és Krivokapic megmutatta, hogy van bennük potenciál. A többiek összetojták magukat. Sajnos Illyés leszerepelt, mint csapatkapitány ezen az EB-n szerintem, és az is bebizonyosodott, hogy Császártól függünk a legjobban (a kapusok mellett, de mondjuk ez mindenhol így van). Laluskát ki kell rakni a csapatból, lassú, körülményes.

Nagy laci pedig... Kellene. Ő az a faktor, aki ilyen meccseken hozzá tudja adni a plusz 3-at. A világ egyik legjobbja, akire minden csapatnak szüksége van, hát még nekünk.
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15503
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2012.01.24. 21:57:46

Bob_Marley írta:Így van a VB kvalifikáció megvan, nem szabad a keresztvizet lehúzni a fiúkról!
Kár ezért a mérkőzésért, de eddig erőn felül teljesítettünk, s elfáradtunk sajnos!
Horvátok ellen azért még csapjunk oda "idegből" :lol:
igen ez így van, erőn felül a csoportkörben.
Csak ilyenkor olyan az ember,hogy megjön az étvágya,és talán jogosan hittünk a csodában.
Az izland elleni vereség elfogadható,azzal nincs bajom,viszont a szlovénokat verni kellett volna.
Sajnos így most nem tudok teljesen pozitívan tekinteni az EB-re,mert a csoportkör mámor,a középdöntő viszont eddig abszolút csalódás.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
scott neal
Barça B
Hozzászólások: 56
Csatlakozott: 2011.07.01. 01:03:05

2012.01.24. 21:57:22

Hát hihetelen!Hoztunk egy döntetlent a spanyolokkal,és vertük a franciákat.Erre sima vereség izlandtól,és a szlovénektől.Tényleg erre nem tudok semmit se mondani,fel idegesít nagyon,de mégis az a 2 siker a csoportban meg szépíti,de pont ezért vagyok ideges,mert ebben jóval több volt,de a sérülések is bele szóltak nagyon,ugye iváncsik és zubai is meg sérült.a mai kapus teljesítményről inkább nem is beszélnék,mert ha én állok a kapuban akk is kb ez lett volna a végeredmény,roli fogott egyet,meg nándi 2-őt talán.Na mind1 a cél áprillisban az olimpia selejtező,"Enrique-féle autokorrektor: a muszáJ pontos J :)" bejutni!!! De azért szép volt magyarok!!!
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19640
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2012.01.24. 21:54:17

Így van a VB kvalifikáció megvan, nem szabad a keresztvizet lehúzni a fiúkról!
Kár ezért a mérkőzésért, de eddig erőn felül teljesítettünk, s elfáradtunk sajnos!
Horvátok ellen azért még csapjunk oda "idegből" :lol:
Kép
Kép
Kép
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15503
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2012.01.24. 21:45:33

Nah sajnos a középdöntő két csoportját összevetve a leggyengébb csapattól is kikaptunk,így nem jön létre az amit korábban írtam. ehelyett a 9-10. helyért fogunk valószínűleg.
Elfogytunk sajnos.
Akik szerint meg nem kell Nagy Laci,az nagyon nagy tévedésben van. Sajnos ilyenkor kéne a leginkább,amikor senki sem teljesít jól. ő az egyedüli világklasszisunk,olyan nincs,hogy ő nem kell.

sajnos a kapusaink kritikán alul teljesítettek,vagyis nem is teljesítettek. 0.
az ő teljesítményüket majdnem megközelítették a bírók,akik a passzív játék fogalmát el felejtették beseggelni a bírói képzésen.

Csalódott vagyok,mert a nehezét megcsináltuk,és amikor a papírformát kellett volna érvényesíteni,akkor elbuktunk.

Nah mindegy, a kvalifikációt már megszereztük a vébén,úgyhogy tragédia nincs.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
Piqué
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 321
Csatlakozott: 2010.11.17. 21:57:26

2012.01.24. 20:07:41

Sajnos szerintem eléggé elfáradtunk a végére,nehéz lesz a szlovénok elleni meccs is,de azért illene hozni.Hajrá!
Avatar
Barcafilozófia
Barça B
Hozzászólások: 54
Csatlakozott: 2012.01.21. 17:48:01
Tartózkodási hely: Szerbia, Törökbecse

2012.01.24. 20:04:19

S.Agüero írta:Ma 20:00-tól Magyarország - Szlovénia az M1-en!

Ha nyerünk, ott vagyunk a legjobb 8 között!

Tippem : 35-31

Hajrááá Magyaroszááág!!!

Kösz a tájékoztatást. :wink: [/i]
Fc Barcelona rajongó tollából.
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15503
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2012.01.24. 19:54:45

nah számolgattam kicsit az olimpia végett.
Mi ugye már selejtezünk.

OLIMPIAI KVALIFIKÁCIÓ
I. olimpiai kvalifikációs torna
Vb-2. Dánia
Vb-7. MAGYARORSZÁG
Egy európai csapat (korábban kvalifikációs tornarészvételi jogot nem szerző, az Eb-n a legjobban szereplő válogatott)
Egy afrikai csapat
II. olimpiai kvalifikációs torna
Vb-3. Spanyolország
Vb-6. Izland
Egy amerikai csapat
Egy európai csapat (korábban kvalifikációs tornarészvételi jogot nem szerző, az Eb-n a második legjobban szereplő válogatott)
III. olimpiai kvalifikációs torna
Vb-4. Svédország
Vb-5. Horvátország
Egy ázsiai csapat
Egy amerikai csapat

Ez alapján valószínű,hogy a német-szerb kettősből kerül ki a 4. ellenfelünk, mert ők fognak a legjobb helyezést elérni az eb-n azok után,akiknek már van selejtezős kvalifikációjuk.
Azt,hogy melyik lenne jobb nem tudom eldönteni.

Horvátország-Franciország 29-22.
Ez azt jelenti, hogy ha megverjük ma Szlovéniát,akkor 5-6. helyért játszunk,mivel 3.nál rosszabbak nem lehetünk a csoportban.
És utána egy horvátok elleni esetleges győzelemmel tudnánk elődöntőzni,de az nem reális.

Ez óriási eredmény a csapattól,ebben a bombaerős mezőnyben,amely mezőny sokkal erősebb,mint ami az olimpián lesz.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
barka
Jugador del Barça
Hozzászólások: 218
Csatlakozott: 2008.04.01. 12:56:28
Tartózkodási hely: Vác

2012.01.24. 15:31:17

Köszönöm a közönség nevében is, én magam is részese voltam és addig kiabáltam míg másnap teljesen elment a hangom! :) Sajnos a srácok fáradtak voltak, de minden dicséretet megérdemelnek. Ha tehetitek menjetek ki a meccsre, óriási élmény, ahogy több mint 5000 ember énekli a Ria Ria Hungáriát!
Nem bánnám ha 29-én újra mehetnék ezt kiabálni! :)

Hajrá Magyarok! Győzni kell!!
Game90 írta:Ebből is látszik, hogy a férfi kézilabdában bármi megtörténhet.

Közönség előtt le a kalappal, de ilyen impotens támadójátékkal és lyukas védelemmel max. Szudán ellen lehet nyerni. Nagyon sokat hibáztunk és a tüzet is csak Ilyésben láttam.

Franciák elleni bravúr után kár ezért a vereségért, kedden muszáj lesz nyerni Szlovénia ellen. Szerdán pedig a horvátokkal játszunk majd, szóval sok pihenőnk nem lesz.
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2012.01.24. 15:25:50

Ma 20:00-tól Magyarország - Szlovénia az M1-en!

Ha nyerünk, ott vagyunk a legjobb 8 között!

Tippem : 35-31

Hajrááá Magyaroszááág!!!
Avatar
jelwaz
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1145
Csatlakozott: 2005.07.10. 18:38:11
Tartózkodási hely: A barikádokon...

2012.01.22. 18:19:13

Már bocs, de ahogy reagáltok az is tipikusan magyar. Kikaptunk semmi baj. Nekünk ez az EB innentől kezdve nem számít! Vagyis inkább a csoportmeccsek óta már nem. Nekünk az olimpiai kvalifikációs torna fontos, az volt a lényeg, hogy továbbjussunk, és minél több éles mérkőzést játszhassunk (Eb éremre reálisna nézve nem volt esély), ami ezen felül jön, az hab a tortán. Ez a csoportban végig meg is volt, ma nem. Sok oka lehet. Egyrészről azért 3 igen erőkifacsaró meccsen vagyunk túl. Másrészrőlk az izlandiak jó játékosok, skandináv stílusban játszanak, nem lehet őket soha leírni, és kb. végig dominálni kell ellenük, mert rettenetesen nehezen törnek meg. Szerencsésen alakult a csoportunk, így csak a spanyolokkal szemben kerültünk lépéshátrányba. Ha verjük a horvátokat (és ehhez ne ebből a mérkőzésből induljunk ki), akkor ismét partiban vagyunk. Az is fontos tényező, hogy kb. nem bírtuk el az esély súlyát.

Beállók nagyon fontosak voltak ma, sajna a zubairól alkotott véleményem erősödött (0 gól). Átlövők is indiszponáltak voltak, de ez bellósnak is köszönhető. Minden átlövőnek kell zárás, visca el barca nem is tudom honnan veszed, hogy nem. Nem klasszikus zárásra kell gondolni, hanem mikor a beálló annyit elér, hogy fél (!) ütemmel később tudjon kilépni rá. De az is látszott, hogy valahogy nem akartak sikerülni a dolgok, rengeteg kapufánk volt. Szerintem ez egy nagyon jó tapasztalat volt ez a meccs, rengeteg hiányosságra rámutatott. El kell felejteni a csúnya részeket, a hibákat kijavítani. Szlovéniát verjük meg, horvátoknak nehezítsük meg a dolgát. Balic már régen nem csillog a régi fényében, kérdés, hogy mennyire kapja össze magát ilyen ki-ki meccsekre. Ettől függetlenül lesz aki megoldja a dolgokat (Vori, Alilovic, Duvjak, Lackovic és Cupic, ha nem is egész meccsen, de időszakosan hátukra tudják kapni a csapatot). A 3. hely nagyon jó lenne, akkor talán német-szerb-lengyel hármasból kapnánk ellenfelet az 5. helyért, egy újabb stílusú kézilabdával találnák szembe magunkat, ami még 1-2 hibára rávilágítana. Még, ha ki is kapunk, elég felkészülten mehetünk az olimpiáért, és ha ott meg kvalifikáljuk magunkat, akkor szerintem ennek az olimpiára lenne kihatása. Hiába az Eb a legerősebb szakmailag, presztízse azért még az olipiának nagyobb. Inkább ott "mákoljunk" be egy érmet... Egy akármilyet :D
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2012.01.22. 17:53:26

Ebből is látszik, hogy a férfi kézilabdában bármi megtörténhet.

Közönség előtt le a kalappal, de ilyen impotens támadójátékkal és lyukas védelemmel max. Szudán ellen lehet nyerni. Nagyon sokat hibáztunk és a tüzet is csak Ilyésben láttam.

Franciák elleni bravúr után kár ezért a vereségért, kedden muszáj lesz nyerni Szlovénia ellen. Szerdán pedig a horvátokkal játszunk majd, szóval sok pihenőnk nem lesz.
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19640
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2012.01.22. 17:47:15

Kár érte, ma valóban nagyon haloványak voltunk!
Pedig mint írtam most kellene ezer fokon égni!Az Izlandiak meg a földrajzos Atlas embernek sokat köszönhetnek, de meg is érdemelték a győzelmet!Ma ez a játék sajnos kevés volt!Mindegy ez van, tovább kell lépni, s készülni a következőkre!
Kép
Kép
Kép
Avatar
Messa
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 3816
Csatlakozott: 2007.10.20. 20:59:24
Tartózkodási hely: Aba/Székesfehérvár

2012.01.22. 17:38:11

Kb Gunnarson hozza nekik a meccset, kár érte. Kicsit ilyen Gál Gyuszi típusú játékos. :P
Sóstó mellett van egy mocsár, kikapott a Zseljeznicsar. Az eredmény reális, így járt most a Real is... Real Madrid Videoton 0-1 1985.05.22
socio66

2012.01.22. 17:38:03

visca el barca írta: sajos mélyen tudásunk alatt jatszunk, egyszeruen nincs meg a tűz ami eddig megvolt.
de mi az hogy nincs meg a tűz?
mikor van meg a tűz,ha nem akkor amikor több száz magyar ott szurkol a meccseken,amikor az egész ország figyel a csapatra,amikor ott lenne a lehetőség hogy elődöntőt játszunk??
mikor?
én ezért nem is ujjongtam itt eddig hogy milyen jók vagyunk,mert ez a magyar kézilabda csak csalódást okoz hosszútávon,mikor már elhinnéd hogy talán most lesz valami,mindig pofánvágnak a csapataink.
és a hülye média is,századjára is elhiteti az emberekkel hogy most van esélyünk,erre tessék.
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15503
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2012.01.22. 17:36:07

visca el barca írta:
csababarca írta:Mondtam én,hogy nem lesz ez egyszerű. 6os fal ellen 1 jó átlövő teljesítmény. jah.
egy sincs, uhogy nem tudhatjuk, működne e :D jó zárással simán lehetne szórni őket kintről, de nekünk ma nincs ilyen játékosunk. inkább mennek az alibi passzok ezerrel, senki nem mer kintről vállalkozni.

sajos mélyen tudásunk alatt jatszunk, egyszeruen nincs meg a tűz ami eddig megvolt.

izlandiaknal meg az paradezik aki eddig nem, lásd atlason...

igen, az elv jó volt,csak a kézilabda sosem ilyen egyszerű.

sajnos várható volt egy ilyen meccs, tipikus magyar dolog ez, hurráhangulat,majd koppanás.
De hozzáteszem, izland mindig is a mumusunk volt.
Egyébként a meccs előtt is mondtam,nem tudok haragudni a srácokra,így is erőn felül teljesítettek végig.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
Initom
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2127
Csatlakozott: 2010.06.07. 16:11:17
Tartózkodási hely: Vas(trón)

2012.01.22. 17:29:05

18-23 hm...most 3-4 jó védekezzéssel meg lehet. Mikler kezd belelendülni. Lélektanilag fontos lenne egy két jó védekezééééééés.
Abi & Tito
Avatar
ferninho
Madridista
Hozzászólások: 2345
Csatlakozott: 2009.03.01. 00:01:06

2012.01.22. 17:24:06

sajnos ezt már a meccs előtt lehetett tudni, hogy ez lesz....
mindegy, ha megverjük a szlovénokat, meg a horvátokat még meg lehet :)
madridista
Avatar
Deus
Boixos Nois
Hozzászólások: 10028
Csatlakozott: 2006.07.16. 22:58:29
Tartózkodási hely: Valhalla

2012.01.22. 17:20:55

Initom írta:na ez elúszott... :?
sztem is :D Mondjuk nekem mindegy, nem is érdekel egyáltalán a kézilabda... csak örültem volna, hogy izlandiakat is odavissza csapkodják, de mégse... lol.

Na, Malaga - Barca 40 percmúlva!
KépKép
Válasz küldése