USA Sports - NBA, NHL, NFL és társaik

Minden ami nem foci, de sport

Melyik a kedvenc amerikai sportod (max. kettő választási lehetőség)?

NFL
31
42%
NHL
10
14%
NBA
30
41%
MLB
3
4%
 
Szavazatok száma: 74
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2014.05.04. 22:03:11

Hihetetlen. Úgy ülök most a gépem előtt, mintha a Barca elbukta volna a BL-döntőt.

Final cumulative score in 11 total games: Nets 1,070, Raptors 1,070.

Lowry:
KATT
:(

És Spurs +8, Parker állatkodik, remek.

Spurs +24, csodálatos ez a mai nap.
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15503
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2014.05.04. 21:57:52

Spurs-höz közeli az,amennyire színtelen-szagtalan csapat ez a Nets (számomra), Toronto szimpatikusabb, de mivel utálom a Heat-et, ezért végülis örülök a Brooklyn sikerének, talán ők meg tudják szorítani James-éket, jobban mint a Raptors.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
neobarca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2775
Csatlakozott: 2009.09.05. 15:16:59
Tartózkodási hely: Zuglowe

2014.05.04. 21:56:26

Basszus. :( Szép volt Nets! Drakula... =D>
Barca Fanatics 1999-For Life!!!

"Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal" - /Oscar Wilde/
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19639
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2014.05.04. 21:52:05

Ross hatalmas labdaszerzés meg is érdemli a Nets ha ezt elbukja.

Paul Pierce!!!!!! KG is jól segített be, de jött a másik öreg, Lowry not in my house. Fúúúú megint infarktus közeli meccs volt, végig sikerült vezetni, de itt a végén majdnem sikerült elbénázni.

Nagy csaták voltak, szoros meccsek, nagy visszajövetelek, ennyin múlott egy utolsó támadás és jó védekezés. Minden dicséretet megérdemel a Toronto is, 1-2 helyen tudnak erősíteni és egyben maradnak pár évig, akkor szintet léphetnek.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Bob_Marley 2014.05.04. 21:56:59-kor.
Kép
Kép
Kép
Avatar
neobarca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2775
Csatlakozott: 2009.09.05. 15:16:59
Tartózkodási hely: Zuglowe

2014.05.04. 21:50:22

Most kéne egy Boooooozzzeeer 3as... :oops:
Barca Fanatics 1999-For Life!!!

"Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal" - /Oscar Wilde/
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19639
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2014.05.04. 21:34:06

Megint a "bealvás". Nagyon oda kéne még figyelni rohadtul nincs ez megnyerve.

Joe JOHNSONNNNNNNN, hú de kellett.

Nem szabad hármast kapni, oda kéne ütni valakinek, szerintem beremeghet Lowry vagy DD is a vonalon ebben a szituban.
Kép
Kép
Kép
Avatar
neobarca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2775
Csatlakozott: 2009.09.05. 15:16:59
Tartózkodási hely: Zuglowe

2014.05.04. 21:27:25

Ajjjj. Egyszerűen nem áll össze a védelem. Szinte lehetetlen így... :(
Barca Fanatics 1999-For Life!!!

"Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal" - /Oscar Wilde/
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2014.05.04. 21:16:45

Na, a Raptors legjobbja out...

DD meg nyomja meg ezt az utolsó 8 percet, mert amit idáig csinál, az gyakorlatilag nulla.

Thornton 17 pont, jól van.

JJ kivégzi a Raptors-t.
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19639
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2014.05.04. 21:03:41

Remélem ez a DeRozan sarok tripla a dudaszóban nem indítja meg, eddig jól mennek rá a besegítések, nem nagyon tud gyűrű közelébe jutni. A védekezés kezd rendben lenni, előbb Mirza is jól védte a gyűrűt. Ez a +8 hamar leolvadhat, de ha eddig sikerült ezt felépíteni akkor be kéne húzni. Ja és amúgy is Jay-Z jobb mint Drake. :lol:

KG átérzi, hogy ez hetedik meccs. :D
Pont a problémás térdbe ütközött bele DeRozan, remélem összedrótozzák, rengeteg baja volt már azzal a térdével.

Na Amirnak ennyi volt mára ez azért nem rossz hír, figyelembe véve, hogy védő-támadó oldalon az eddigi legjobb raptor volt.
Kép
Kép
Kép
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2014.05.04. 21:03:09

DD a 3. negyed végén dobta az első büntetőit.

Utána meg egy tripla! :shock:

-8.
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Avatar
neobarca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2775
Csatlakozott: 2009.09.05. 15:16:59
Tartózkodási hely: Zuglowe

2014.05.04. 20:49:07

Áááá. Most értem csak haza. GO RAPTORS GO!!! =D> =D> =D>
Barca Fanatics 1999-For Life!!!

"Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal" - /Oscar Wilde/
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19639
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2014.05.04. 20:48:36

Game90 írta:@Bob, Heat Ray Allen miatt?
:mrgreen:
Bolondságot meg ne beszéljél. :D Ray-Ray picit átverte a Celticset, de egyéni sikereinek örülök. LBJ utóbbi évek "robotjátéka" pedig kifejezetten tetszik. Nincs semmi felesleges megmozdulás, csak a cél érdekli és könyörtelenül játszik. Nincs az mint régen, hogy bohóckodás meg egyedül megnyerem. Én ezért tartom még mindig előrébb Durantnál, mert érettebb hatékonyabb játékos szerintem.

Hopp-hopp +12, rohadt jó ma a pad.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Bob_Marley 2014.05.04. 20:51:14-kor.
Kép
Kép
Kép
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2014.05.04. 20:41:04

@Bob, Heat Ray Allen miatt?
:mrgreen:

Istenem, Amir 5. PF... :?

Valaki szóljon már DD-nek, hogy meccs van.
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7213
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2014.05.04. 20:34:02

kanty írta:
daffy írta: te hogy tudsz mindig annak a csapatnak szorítani,akinek én nem? :mrgreen:
Ezen már én is elgondolkoztam, de legalább a Barca nálunk közös, vagy nálad is, daffy? :mrgreen:
persze,semmi bajom a kézi csapattal.
Amúgy mi az, hogy A. Johson 74%-al dob a párharc során mezőnyből?
6 meccsen csak egy sikeres dobása volt,ami elérte a 2,5 méteres távolságot. azt meg ő még majdnem zsákolja.
Avatar
kanty
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7783
Csatlakozott: 2009.02.27. 17:29:30

2014.05.04. 20:29:04

daffy írta: te hogy tudsz mindig annak a csapatnak szorítani,akinek én nem? :mrgreen:
Ezen már én is elgondolkoztam, de legalább a Barca nálunk közös, vagy nálad is, daffy? :mrgreen:

Amúgy mi az, hogy A. Johson 74%-al dob a párharc során mezőnyből? :D
Az előző évtized közepesen aktív fórumozója.
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19639
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2014.05.04. 20:26:28

daffy írta:
Bob_Marley írta:Mert Game te se gondolkodsz. :D Azt hittem te legalább tudni fogod, nem titok Mark Jackson. Én is onnan tudom, hogy a NY-Philly alapszakasz meccsen erről beszéltek. :P

Nagyon kellett a végén ez a kis futás, (Deron rohadt gyenge ma, lejött és jött a futás....) Livingston végre többet vállal. Jó a pad, eddig nagyon hiányzott ez ebben a szériában.
te hogy tudsz mindig annak a csapatnak szorítani,akinek én nem? :mrgreen:
persze ha izgalmakat akarok,akkor a nets menjen tovább,de inkább ne..
thornton meg elrak 4ből 3 hármast és szór 14 pontot a félidőre. a szezonban 10 alatt átlagol.
majd jön fields és jól megfordítja a meccset. istenem de utálom szegényt,pedig nem tett semmi rosszat. mégis a hideg ráz tőle. Bob,nem kedveled véletlenül? :mrgreen:
Vajon miért szurkolok a Netsnek? :D Némi kötődés van hozzájuk 1-2 játékos miatt. Fields amúgy jó gyerek szerintem.
Clipperst Doc miatt, Netset PP-ék miatt, Macikat Tony Allen miatt, Indianat az elmúlt évek miatt, Spurs az öregek miatt, Portlandet LMA miatt, Bulls Thibo papa miatt, Bobcatset meg mert jól védekeznek. :D OKC-t is szeretném Perk miatt, de messze áll a játékstílusok attól amit szeretek, ráadásul Perkinst teljesen leépítették, szóval őket pl kifejezetten nem szeretem emiatt. Meg alapból minden játékban azokat szeretem, akik begyakorolt tudatos játékot játszanak. Nem az ad hoc jellegű dolgokat, hanem, amin lehet látni hogy munka van benne, s lehet belőle tanulni.

Félidő vége jól sikerült, de még messze a vége. Talán a rutin tényleg győzedelmeskedni fog. DeRozan is láthatóan elég ideges.
Kép
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Bob_Marley 2014.05.04. 20:32:18-kor.
Kép
Kép
Kép
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2014.05.04. 20:19:57

Bob_Marley írta:Mert Game te se gondolkodsz. :D Azt hittem te legalább tudni fogod, nem titok Mark Jackson.
Csak lusta voltam :D

Sok ez a 61 kapott pont.

DD 4 pont, 0 büntető, ez édeskevés, a második félidőben kéne tőle minimum 20 pont, hogy legyen esélye a Raptors-nak. Meg persze a védekezést sem ártana összekapni.
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7213
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2014.05.04. 20:18:59

Bob_Marley írta:Mert Game te se gondolkodsz. :D Azt hittem te legalább tudni fogod, nem titok Mark Jackson. Én is onnan tudom, hogy a NY-Philly alapszakasz meccsen erről beszéltek. :P

Nagyon kellett a végén ez a kis futás, (Deron rohadt gyenge ma, lejött és jött a futás....) Livingston végre többet vállal. Jó a pad, eddig nagyon hiányzott ez ebben a szériában.
te hogy tudsz mindig annak a csapatnak szorítani,akinek én nem? :mrgreen:
persze ha izgalmakat akarok,akkor a nets menjen tovább,de inkább ne..
thornton meg elrak 4ből 3 hármast és szór 14 pontot a félidőre. a szezonban 10 alatt átlagol.
majd jön fields és jól megfordítja a meccset. istenem de utálom szegényt,pedig nem tett semmi rosszat. mégis a hideg ráz tőle. Bob,nem kedveled véletlenül? :mrgreen:
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19639
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2014.05.04. 20:10:49

Mert Game te se gondolkodsz. :D Azt hittem te legalább tudni fogod, nem titok Mark Jackson. Én is onnan tudom, hogy a NY-Philly alapszakasz meccsen erről beszéltek. :P

Nagyon kellett a végén ez a kis futás, (Deron rohadt gyenge ma, lejött és jött a futás....) Livingston végre többet vállal. Jó a pad, eddig nagyon hiányzott ez ebben a szériában.
Kép
Kép
Kép
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2014.05.04. 20:02:25

Google a barátom volt :mrgreen:

Itt a második negyed közepén azért vannak problémák :? Amir zseniális, DD kevés, vállalhatna többet is, Lowry és Jonas meg mintha pályán sem lenne. Illetve Lowry és Vasquez 3-3 PF...

Thornton meg 11 pontnál :roll:

Lowry, végre!

-9 :?
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Avatar
MessiFan
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7284
Csatlakozott: 2008.02.06. 16:17:19

2014.05.04. 19:30:09

Gugli nélkül nem ment, de nem lövöm le :D
Eddig egész jó a meccs, KG-éknek kéne szurkolnom, de nem tudok nekik annyira szimpi a Raptors.
Sajnáltam, hogy nem esett ki az OKC és a Pacers, nem igazán tetszett a teljesítményük az ellenfelükkel ellentétben, akik a lelküket is kitették a pályára.
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19639
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2014.05.04. 19:09:03

Game90 írta:Csak kiszenvedte a Pacers és a Thunder...

Na, akkor stream belőve, kaja, pia bekészítve.

Go Raptors & Mavs!
-II-
Hajrá Nets és Spurs. :D
Sajnos úgy érzem a Nets nem tudja megcsinálni, de ne legyen igazam.
18 men have coached a road Game 7 in their first year. They've all lost. Jason Kidd is No. 19. Can he win? We're about to find out

Biztos írták, de google-t használni nem ér. :D Ki volt az utolsó év újonca úgy hogy nem válaszották ki az első tízben? Annyit segítek ma edző! MCW-nek örülök, nagyon kíváncsi vagyok jövőre mit fog alkotni.

Eddig olyan, amire számítani lehetett, Raptors nyomul befelé, lelkesen játszanak, Nets megfontoltan inkább tempóból. Sajnos megint úgy érzem inkább bennük van benne egy nagy futás mint a Netsben, de egyelőre iksz a meccs, úgyhogy nagy gond nincs.
Szerencsére nem esnek a kanadai triplák.

Lowry-Vaskéz 3-3 falt, ki kéne használni, hogy megvannak a csapat személyik.
Mike Tirico **attempting** to do a rap thing
https://vine.co/v/M6uMpVpZxZr" target="_blank
Game 7 between @LAClippers & @Warriors drew 6.0 million viewers, TNT's most-viewed NBA first round telecast since Lakers-Nuggets in 2012.
JJ rohadt jól kihasználja, hogy négyszer nagyobb mint az összes hátvéd.
Amir elől-hátul remekel, sajnos nem sikerült meglépni pedig volt rá sansz.
A hozzászólást 6 alkalommal szerkesztették, utoljára Bob_Marley 2014.05.04. 20:01:44-kor.
Kép
Kép
Kép
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2014.05.04. 18:54:29

ROY: MCW.

Csak kiszenvedte a Pacers és a Thunder...

Na, akkor stream belőve, kaja, pia bekészítve.

Go Raptors & Mavs!

Masai Ujiri went out to Maple Leaf Square, and the crowd roared and chanted, "FUCK BROOKLYN!" And Masai told them, "you know how I feel."

I told Greivis Vasquez there’s a chance he could help send KG into retirement … Big grin. “That would be cool."


Amiiiiiiir!
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Avatar
kanty
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7783
Csatlakozott: 2009.02.27. 17:29:30

2014.05.04. 14:10:28

Ejj, de sajnálom Curryéket. Hihetetlen volt a pali ma is, de a Clippers a végén összeszedettebb volt. Az eladott labdák az egész párharc során gondot jelentettek a Warriorsnak, ezen igazán ma sem tudtak változtatni.
Már a párharc előtt is írtam, hogy Bogut nagyon fog hiányozni. Jordan tényleg nagyon dominált, de azért ha nem Lee, hanem Bogut fogja, vele kell birkózzon, akkor ez nem biztos, hogy így történt volna. Persze, HA...Na, de bármennyire is fáj a GSW kiesése, dicséretet érdemel a Clippers, nagy párharc volt nagyon.

Másik ágon a Memphis tényleg dicséretet érdemel. Rendkívül kellemetlen ellenfelek voltak, és nem csak a Thunder dolgát nehezítették volna meg, azt hiszem. Kár volt itt a végén Randolph hülyesége, hiányát egy egész meccsen azért nem tudták pótolni.

Amúgy, ha Westbrook fikázás megy, amikor megérdemli, akkor most a pacsi is kijár neki, utolsó két meccsen azt játszotta, amit kellene nagyjából játsszon folyamatosan. Ma is tripla-dupla, jó dobásválasztás, remek játék. Durant meg hozta, azt amit egy ilyen szintű sztártól elvár az ember egy hetedik meccsen.
Összességében kisebb csoda, hogy "csak" 11 lett a különbség, az OKC 60%-al dobott mezőnyből, 57-el pedig a tripláról, ilyen hatékonysággal meg kb. lehetetlen megverni őket.
Összességében tehát mindhárom meccsen bejött a papírforma, az utolsó is, sajnos.

A maiaknál is ezt tippelem, mármint, hogy papírforma lesz, ez nálam Nets és Spurs továbbjutást jelent. Már írtam, de most is csak ezt tudom, valahogy nem tudom elképzelni, hogy a Raptors továbbmegy. Nagyon szimpatikus csapat, fantasztikus a közönségük, de szerintem a Nets tapasztalatbeli fölénye döntő lesz.
Másik párharc eddig kb. teljesen hidegen hagyott, egyik csapatot sem bírom igazán, sőt. :D De itt is jár a piros pont a Dallasnak. Nowitzki elég combos döntő meccseket szokott összehozni, az ő extra teljesítménye ma is kellene nagyon.
Amúgy, teljesen elképesztő volt ez az első kör, már most annyi emlékezetes megmozdulás volt, mint más években egy egész rájátszás alatt. :)
Az előző évtized közepesen aktív fórumozója.
Avatar
neobarca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2775
Csatlakozott: 2009.09.05. 15:16:59
Tartózkodási hely: Zuglowe

2014.05.04. 09:43:32

Áááá, nagy taps a Maciknak. Rendesen megszorongatták KD-ék mogyoróját. Sajnálom picit őket, bár várható volt a kiesés. Minden esetre nagyobb szó lett volna egy OKC búcsú. 8)

Indiana csak behúzta a végére. Amit az Anlanta csinált, az több mint említésre méltó. Teague rendesen összekapta magát a PO-ra. Igazi vezérré lépett elő. Milli is kifejezetten jól kente. De kivétel nélkül, sztem mindenki kihozta magából a maximumot. Hatalmas pacsi az edzőnek is. Jó volt a taktika, és hiába van mélyponton az Indiana, az ő keretük a Hawks keretékez képest elit. Nem lett végül meg a 2. meglepetés kiesés, de így is szép volt. =D>

Clippers W. Sajnálom nagyon a Warriorst és azt is, hogy ők kerültek össze. Ugyan akkor nekem ez a Rivers által vezérelt Clippers borzasztóan szimpi. Egy paraszthajszállal nekik is drukkoltam jobban, így nem bánom a továbbjutásukat. :oops: Akár mennyire is csípem, kedvelem a Warriorst, sztem a Clippers velük szemben képes megfogni az OKC-t vagy a Spurs-t is. Meglátjuk. 8)

A továbbiakban meg GO MAVS, GO RAPTORS! =D>
Barca Fanatics 1999-For Life!!!

"Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal" - /Oscar Wilde/
Válasz küldése