USA Sports - NBA, NHL, NFL és társaik

Minden ami nem foci, de sport

Melyik a kedvenc amerikai sportod (max. kettő választási lehetőség)?

NFL
31
42%
NHL
10
14%
NBA
30
41%
MLB
3
4%
 
Szavazatok száma: 74
Avatar
neobarca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2775
Csatlakozott: 2009.09.05. 15:16:59
Tartózkodási hely: Zuglowe

2013.01.08. 16:13:24

Kalap1988 írta:Kalap1988 mind a 3 hozzászólása
Apám, nagyon korrekten leírtad a dolgokat. Komolyan mondom, ha nem tudnám, hogy nem szereted a Knicks-et azt mondanám NYK-s vagy. Hihetetlenül objektíven írtad le a szitut, elfogultság nélkül. Komolyan mondom tátva maradt a szám! Elismerésem. ;)

Továbbá teljes mértékben egyet is értek a leírtakkal. Fölösleges 1 meccs alapján agyon gyalázni, amikor a többi 30-on megy neki.
Ismerjük Melo-t. Tudjuk milyen. Aki szereti, szereti, aki nem az meg nem... Szerencsére nem vagyunk egyformák. :lol:
Ha majd xy a helyében lesz, megmutathatja, ő hogyan csinálná... :lol: :lol: :P
Barca Fanatics 1999-For Life!!!

"Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal" - /Oscar Wilde/
Kalap1988
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2638
Csatlakozott: 2007.12.11. 12:29:11
Tartózkodási hely: Magyarország,Pest megye

2013.01.08. 12:47:20

Az volt a bostoni védekezés alapja, hogy az amúgy sem a betöréseiről leghíresebb Anthonyra a hármason kívül ráállítottak egy alacsonyabb, de gyorsabb lábú játékost (JET,Bradley, előbbit ezért is dicsértem meg), aztán, ha szokásosan megpróbálta őket átdobni, akkor is ott kalimpáltak zavarni, Anthonynak pedig nem ment annyira a dobás (vagyis csak szakaszosan, mert volt, hogy zsinórban dobott kihagyott nélkül 8 pontot), ezért maradt ki sok, lábbal pedig képtelen volt megverni embereit. De ezenfelül védekezett rajta Pierce, Green és még mások is, tökéletesek voltak a váltások, illetve a besegítések is, ha mégis megvert valakit. Szerintem ennél jobban rajta nem lehet védekezni.
Na és igen, kapta rendesen a pofonokat, ami nem esett neki jól :) Nem lehet mindenki halvérű gyilkos :)
socio66

2013.01.08. 12:33:33

[quote="Tocy"][/quote]
ez volt az első alkalom a szezonban, hogy rajta ment el a meccs, illetve a túlvállalásán, ezért nem értem a nagy savat, korai az még.
azt sem értem miért kell folyamatosan james-hez, durant-hez hasonlítani, ők jobbak és kész, melo nem olyan sokoldalú, játékintelligenciában is gyengébb, de ez vitán felül áll, nem kell minden rossz meccse után elmondani.
ha pedig arról van szó, amit Kalap ír-merthogy még én sem láttam a meccset-, akkor pláne fölösleges a lehúzás.
most látom, hogy melo a busznál várta garnett-et. :)
megadták az alaphangot a srácok, lesznek még itt szép egymásra találások. :)
24-én jön is egyébként a második felvonás.
Kalap1988
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2638
Csatlakozott: 2007.12.11. 12:29:11
Tartózkodási hely: Magyarország,Pest megye

2013.01.08. 12:22:40

Persze, hogy meg kell oldania és az is igaz, hogy ha nem megy neki, akkor le kell adnia, passzolnia, de épp a kettő jött együtt össze, ami borzasztó rossz lehetett neki: 1. Nem ment neki, egyszerűen nem ízlett a védekezés és az, hogy feküdt párszor a földön, ült ő előbb 2, majd 4 faulttal :D Tehát elszakadt a cérna.
2. Nem volt kinek passzolni, amikor lehetett, akkor megpróbálta.
Egyébként én sem szeretem őt, de a tegnapi meccsen nem lettem volna a helyében, mert nem volt jó döntés a részéről. Ha 10-et dob rá és abból mondjuk a stat alapján 3-4 bemegy, akkor nem 6 ponttal, hanem 15-el kaptak volna ki, mert nem volt jobb megoldás (mondhatod, hogy kinek kellett volna belöbbölni, de javaslom, hogy előbb nézd meg a meccset...) és sajnos tegnap nem ment neki.... Mondhatod, hogy az mindegy, hogy mennyivel kapnak ki, de mit kapna most, ha dobott volna kb 10 pontot és kikapnak 15-el :D Ezt Heat szurkolóként is átérezhet, amikor Jamest pl a Utah ellen azért cseszték le, mert a lehető legjobb megoldást választotta.... Hibázott persze Anthony is tegnap, ez csak egy részleges felmentés, de azért ezt nem dramatizálnám túl, több meccset nyert meg idén a csapatának, mint bárki más kb az NBA-ben. (ettől nem lesz jobb, mint James és Durant, de ez tény)
Avatar
Ronaldinho&Barca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4516
Csatlakozott: 2007.10.02. 19:49:32

2013.01.08. 12:13:39

Érdemes megnézni azt a Howard féle sérülés, az 1 hét szerintem kicsit optimista, de úgy legyen. Döbbenet ez a szezon, alapból semmi védekezés és akkor kiesnek azok az emberek, akik még oda szokták tenni magukat. Kíváncsi vagyok mi lesz így ebből, kezd elég távoli lenni az a rájátszás. Egy embert viszont rohadtul sajnálok, az Kobe. Élete talán egyik legjobb szezonját futja, óriási formában játszik, és a csapatot vagy nem tudják össze rakni, vagy kidőlnek a kulcs játékosok.
Visca El Barca!
Kép
Més que un club
Avatar
Tocy
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3677
Csatlakozott: 2008.03.01. 09:45:15

2013.01.08. 12:12:37

socio66 írta:
Tocy írta:Anthony :D 6/26. Ember, miért dobsz rá 26-ot, amikor totál homály vagy végig?
volt már olyan idén, hogy totál homály volt végig, aztán az utolsó negyedben megnyerte a meccset a csapatnak.
most nem jött össze, lehet osztani, meg húsz nevető fejet írni.
Aki homály, az ne dobjon rá 26-ot. Osztom is, meg írom a nevető fejeket is, mert ezt gondolom. Értem én, hogy kemény védekezés volt, meg hasonlók, hát mondjuk Duranten nincs az? Vagy Jamesen? Vagy akárkin...ezt mondom év eleje óta, hogy van amikor Anthony 20/26, és van, amikor 6/26. Nekem ez nem fér bele, inkább legyen csak 10 dobása, meg oké, dobja el az utolsó mp-s dobásokat, de bizony be lehetne dobálni a labdákat Chandlernek, Amarenak, Smithnek, betörés után kiosztani Kiddnek meg Novaknak. Akármilyen védekezés is van rajta, neki meg kell oldania.
Kalap1988
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2638
Csatlakozott: 2007.12.11. 12:29:11
Tartózkodási hely: Magyarország,Pest megye

2013.01.08. 11:14:44

Tocy írta:Anthony :D 6/26. Ember, miért dobsz rá 26-ot, amikor totál homály vagy végig? Ja és miért dobsz rá 12 triplát ráadásul? Amiből 4 bement. Tehát kétpontosokból 2/14? Szééép...MVP az arc. :D Grat a Bostonnak :D

OKC is kikapott, most jön nekik a nehéz idegenbeli túra, de azért nem hittem, hogy pont Washingtonban kapnak ki :D

Nowitzki visszatért a kezdőbe, de így is kikapott a Dallas Utahban...
Itt egy példa, hogy miért nem vagyok én statisztika párti :) Nézd meg a meccset és ne csak a 6/26-ot, komolyan. Brutál védekezés volt végig ( a New York is jól védekezett, Chandler meg rengeteg pattanót szedett a támadóoldalon is) és a Knicksnél támadásban csak Smith volt még igazán beszámítható, a többiek vagy alig kaptak labdát, mert nem tudtak tisztára futni ( pl Novak dobott triplát, de keveset pedig igazán rossz dobása nem nagyon volt. Ugyanis nem tudott tisztára futni, kevés volt lábbal és a jó zárások sem jöttek), amikor meg igen, akkor sem ment igazán nekik. Tehát Anthony nyakában egy olyan védekezéssel, ahol egy támadáson belül 3 különböző típusú, de ugyanolyan jó és kullancs védő váltogatja rajta egymást (igény vagy zárások szerint) egyszerűen nem tudott normális helyekre passzolni, nem lehetett mindig JR-nak... Adott ő gólpasszt is ( nem is egyet), de most ezt nem varrnám a nyakába, védekezés volt rajta, a dobásai is azért voltak olyanok, amilyenek. Sokszor küzdött a Knicks a 24 másodperccel is, aztán volt Anthonynak emiatt sok utolsó másodperces kétségbeesett dobása. Nem volt annyira clutch ma, de állandóan a nyakában voltak és valakinek dobni kell, a támadóóra csak 24.... Ennek ellenére dobott bravúr kosarakat is. A kettőjük csatáját megint Pierce nyerte,de Melo védelmében, azért rajta nem volt olyan védekezés, pedig a New York-i D sem votl rossz. Ettől függetlenül PP zseniális volt. Tőrös Balázsékat pedig pont ezért szoktam itt is leszólni, mert nem igaz, hogy nem veszik észre, hogy mennyire erős ez a Boston keret és 5 év után még mindig nem tudják, hogy Doc az összes évben csapatot csinál. Persze ettől függetlenül nem vagyunk mi még bajnokesélyesek, de, ha így működik majd a kispadunk, mint ma, akkor jajj az ellenfeleknek. Papíron ez a csapat sokat erősödött tavaly óta ( a riválisok is, köztük is van pár mondjuk, aki csak papíron), reméljük a fejlődés még folytatódik, mert a New York is erősebb ennél, de ne vegyük el a királytól, ami az övé : Annyit játszottak, amennyit engedett a kelta retesz :twisted: Rondo hiányában is nagyon jól járt labda, gyakorlatilag mindenki játéka tetszett, JET támadásban off volt, de nem hittem soha, hogy egyszer az ő vonatkozásában ezt mondom: Felnőtt védekezésben a feladathoz, Celtics szinten védekezik.
Avatar
neobarca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2775
Csatlakozott: 2009.09.05. 15:16:59
Tartózkodási hely: Zuglowe

2013.01.08. 10:48:49

Bob_Marley írta:Rondo nélkül Kelet egyik legjobbját megfogni idegenben, le a kalappal a csapat előtt, s látható, hogy Bradleyvel azért kezd visszaállni a megszokott C's D#.
3 győzelem zsinórban és jön 5 hazai meccs, LETS GO CELTICS
Szép győrelem volt, gratulálok. Sajnos beigazolódott amitől féltem. Nem igazán volt megoldva nálunk az irányítás problémája. A Boston pedig önbizalommal duzzadóan érkezett a korábbi győzelmek miatt. Sztem ez a W széria most el fog tartani egy darabig. Ez a győzelem méginkább önbizalmat adott nekik.
Sajnos a Knicks hosszú távon nem viseli el Felton hiányát. Melo kezébe adták a meccset, de hát ő is meber. Nem eshet mindig minden. Ez nagyon nem az ő napja volt sajnos. Viszont egy pozitívum volt. Amere alakul. ;)

Egy szó mint 100, megérdemelte a Boston. Talán az évben a legjobban védekeztek. Mi pici hullámvölgyben vagyunk. De nem kell betojni... PO simán meglesz. Ott kell majd alkotnunk. :wink: :lol:
Barca Fanatics 1999-For Life!!!

"Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal" - /Oscar Wilde/
Avatar
MessiFan
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7284
Csatlakozott: 2008.02.06. 16:17:19

2013.01.08. 09:40:36

Nyehehe ennyit a boston sucksos keprol. Nem láttam a meccset de olvasva bob beszámolóját 1. dolgom lesz miután haza értem.
socio66

2013.01.08. 09:12:22

Tocy írta:Anthony :D 6/26. Ember, miért dobsz rá 26-ot, amikor totál homály vagy végig?
volt már olyan idén, hogy totál homály volt végig, aztán az utolsó negyedben megnyerte a meccset a csapatnak.
most nem jött össze, lehet osztani, meg húsz nevető fejet írni.
Avatar
Tocy
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3677
Csatlakozott: 2008.03.01. 09:45:15

2013.01.08. 07:51:03

Anthony :D 6/26. Ember, miért dobsz rá 26-ot, amikor totál homály vagy végig? Ja és miért dobsz rá 12 triplát ráadásul? Amiből 4 bement. Tehát kétpontosokból 2/14? Szééép...MVP az arc. :D Grat a Bostonnak :D

OKC is kikapott, most jön nekik a nehéz idegenbeli túra, de azért nem hittem, hogy pont Washingtonban kapnak ki :D

Nowitzki visszatért a kezdőbe, de így is kikapott a Dallas Utahban...
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19612
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2013.01.08. 01:41:58

Primitive írta:Rondot a múltkori bíró lökdösés miatt meszelték el? :twisted: Én egyébként úgy gondolom, hogy a Lakers 0/3-mal fog zárni!

Könnyezni nem fogok! :P Ja és ma +1 szurker a Celticsnek! :wink:
Így van a múltkori "lökés miatt", ami érthető mert nem lehet hozzáérni a zebrához, plusz R9 visszaeső és a hivatalos állítás szerint:

The NBA announced Monday afternoon that Boston Celtics point guard Rajon Rondo has been suspended one game without pay "for making contact with a game official and failure to cooperate with a league investigation.
Ezt viszont nem tudni mit jelent.
Állítólag:
Rondo DID talk to the NBA and when he was done, he said 'you're gonna do what you're gonna do' and then hung up"
Magyarul rájuk tette a telefont :mrgreen: S ez pluszban nem tetszett Sternéknek :D

Kár hogy Averynek nem megy még a dobás, de már látszódik hogy a védekezést nem felejtette el.
Anthony váltunk, nincs embere, támadáson belül PP, Terry és Bradley is volt rajta.

KG in da house

Ahogy nézem Doc jól kitalálta ezt a védekezést, Anthonyt meg is zavarta és frusztráltnak tűnik, meg is van a 2 falt, lehet szépen lesétálni a padra :mrgreen:

PP-n is 2 falt, mondjuk egyik sem volt jogos :lol: Plusz tekó is Piercenek

PP kiesése kicsit megzavart minket 14-8 oda, rohadt P&R ellen nincs fegyverünk :?
Így hogy KG leült, PP faltok miatt ül, bnagyon megállt a támadás, meg persze a Knicks védekezése is hozzájön ehhez, rohadt agresszívak, s jól tolódnak, meg kettőznek.
-10 van baj nem kicsi :D

Azért Sully iszonyat nagyot küzd Stoudemire-rel, s nem fél tőle, hihetetlen ez a Sullinger gyerek, nagyon kell ez most tőle, ő tart minket meccsben.
Meg is akadt a NY, egy 11-0 Nix futást követ egy 7-0s Celtics, Sullinger for president.

Kicsit 80-90es évekbeli meccshangulat van, sok falt, kemény védekezés itt is ott is, na meg persze trahtalk :lol:

18-8 volt a Knicksnek 6 perc után, s végül is nyertük a negyedet 22-21re, a pad szépet hozott, főleg védekezésben javultunk fel, pad 14 pont kezdő (KG :D ) 8, nagy pacsi Sully-Lee-Barbosa-Green 4esnek.

CELTICS DEFENSE
Melo azt sem tudja hol van :lol: Persze úgyis elfog indulni, de eddig parádé amit rajta védekezünk.Még a hajpántját is elhagyta :P

Na megjöttek a triplák, gyorsan Melo meg Smith is bevágott egyet-egyet, rögtön megint -5 :?
Nagyon jó a meccs, izgalmas, s hatalmas küzdés van, s nem mellesleg mindkét csapat védekezik normálisan :D

Terry borzasztó off ma, Lee-Barbosa viszont remek.
Esnek a triplák, plusz sok a támadó pati a NY részéről :?
47-41 oda, a NY 6/12 a tripláról :?
Bob_Marley írta:.Plusz nagyon bízom benne hogy nem lesz olyan mint tavaly, hogy mindent tripla beesik.
De esik :D
Tavaly kaptunk egész meccsen 19 hármast az MSG-ben, most szünetben 10/17 a NY, mi is 5/10 köszönhetően PP-nek, de meg kellene fogni a triplaesőt mert így nehéz lesz.
56-53 a szünet,jó a meccs, nagy küzdés van a pályán, azért a kis töki Rondo hiányzik, olykor esetlen a támadás, de Lee-ék mindent megtesznek, s a pad nagyot játszik.Plusz PP második negyedbeli 15 pontja sem volt rossz, elsőben meg KG vette hátára a bandát.

Na PP-n gyors 2 falt megint, mehet a padra megint...Jó a védekezésünk, a NY támadása másból nem áll, hogy próbálnak helyet találni bent ami nem megy, majd tömik oda Melonak a labdát, hogy oldja meg, akit jól csapdázunk.
Azért a csaj spori kezdjen már magával valamit, nonszensz hogy állandóan játék után fúj valamit, s tiszta blokkokat fújkál faltnak, hozzáteszem itt is ott is.
64-62 azért Anthony 4/15 elég baráti :D Green is nagyot játszik, szép csendben 11 pont 6 pati a padról, s üti Anthonyt ahogy kell.

Kezd paprikás lenni a hangulat, ahogy fogy az idő, s folyamat szoros a meccs, Anthonyn is 4 falt, előtte Chandler adott egy könyököst Sullynak, Bradley meg kezdi eltalálni a gyűrűt, most kell meghajtani, Lets Go C's

Rohadt Second chance pontok iszonyat aggasztóak, 21-6 oda ebben a kategóriában, s ez sokat számít, megint a pattanózás :?

BRADLEY és SULLINGER ez a 2 ember brutálisat ad a csapatnak, Averyn gyakorlatilag nem lehet átgyömöszölni a labdát, ott pattog állandóan, óriásit védekezik, Sully meg megint a hustle play-ekkel van középpontban, plusz kiharcolt támadófaltokkal, aranyba vésetni ennek a 2 embernek a nevét :lol:
76-72, természetesen Sullinger buzzer beaterrel :D
Utolsó negyedre nagyon kell figyelni, Anthony jön vissza, azért olyan ritkán van, hogy egész meccsen off legyen, de amíg Bradley pályán van jöhet bárki. :D

CELTICS DEFENSE újra és újra, egész pályán vagy félpályán védekezünk, át se tudják hozni olykor a labdát, valami egészen elképesztő extázisban Bradley.

Docnak érik a tekó, tiszta ideg, hogy fújnak össze-vissza, büntetőzés közben faltot fújni azért nem mindennapi, miközben Anthony fogja KG-t, de Garnettre fújnak faltot.
82-78 pedig volt esély a +10re is :?

Igazi PO hangulat, mindenki veszekszik mindenkivel, s rángatja a másikat :D

KG-Melo összeakaszkodott, majd Chandler-Sully, PO meccs.

86-86 eddig szezon meccse, állítom, olyan hangulat meg játék, s igazi klasszikus rivalizálás van, hogy hihetetlen.

94-91 ide, 3 perc hátra, hatalmasat küzd a csapat

Paul PIERCE, 100-96 ide, 40 mp hátra, labda nálunk, innen nem lehet elbukni, Melo 6/25, ennyit jelent ha védekeznek rajta :mrgreen:

102-96 ide :mrgreen:
-10ről, óriási győzelem, s ez egy csapatgyőzelem volt, s főleg a védekezés volt embertelen, s pont emiatt a meccs embere AVERY BRADLEY
Kép

Rondo nélkül Kelet egyik legjobbját megfogni idegenben, le a kalappal a csapat előtt, s látható, hogy Bradleyvel azért kezd visszaállni a megszokott C's D#.
3 győzelem zsinórban és jön 5 hazai meccs, LETS GO CELTICS
Kép
Kép
Kép
Avatar
Primitive
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1669
Csatlakozott: 2007.06.25. 10:48:23
Tartózkodási hely: Budapest

2013.01.08. 01:33:58

Rondot a múltkori bíró lökdösés miatt meszelték el? :twisted: Én egyébként úgy gondolom, hogy a Lakers 0/3-mal fog zárni!

Könnyezni nem fogok! :P Ja és ma +1 szurker a Celticsnek! :wink:

Azt hittem ott +10-nél, hogy itt mészárlás lesz. Azóta viszont megjött a támadókedv vendég oldalon. 10-18 után 22-21. :lol:

Jó a meccs! :-$ \:D/
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Primitive 2013.01.08. 02:14:57-kor.
"Non scholae sed vitae discimus"
"Primum nil nocere"
"Lege artis medicinae"
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19612
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2013.01.08. 01:31:37

Primitive írta:
Bob_Marley írta: Howard meg min. 1 hétig out. a válla miatt.
+Gasol agyrázkódás a Nuggets ellen, Hillnek pedig csípő problémái vannak. Ajjajj Lakers! :twisted: Utah, SAS, OKC. Azt hiszem jól meg lesznek tömve. :lol:
Sose szabad őket leírni, de jelenleg a Portlandtől 3 meccsre vannak nem engedheti meg a Lakers hogy a nagyon nehéz NY-i konferenciában ebből a 3 meccsből elbukjon 3at.Jazz szerintem meglesz nekik, de a másik kettő pokoli nehéz lesz.
Ezt amúgy nem láttam itt, Bryant picit bezúzta CP3-t a múltkor
http://www.youtube.com/watch?v=PzGolkfK2Ak

Lassan kezdődik a csata, Rondoért nagyon nagy kár, alapból eléggé Knicks gyilkos az ember, a NY ellen vannak általában a legjobb meccsei, így viszont PP-n a sor hogy mutasson valamit, ő is szeret az MSG-ben pattogtatni :D Bradley visszatérése amúgy azért látszódik a gárdán, múltkor is rá lett küldve Lou Williamsre, egyből meg is állt a tudomány nála.Melo nagy formában a túloldalt, majd Greennek lesz ma szépen munkája, hogy lassítsa.Plusz nagyon bízom benne hogy nem lesz olyan mint tavaly, hogy mindent tripla beesik.
Bármi benne van a meccsben, az is hogy kikapunk 40el meg az is hogy nyerünk, remélem ez a Rondo eltiltás még jobban feltüzeli a srácokat, s odapakolunk a Nixnek :evil: Bár a NY-Boston csatákhoz soha nem kell extra motiváció, de azért na :D
Lets go C''s

stream szokásos:
http://www.thefirstrow.eu/watch/162242/ ... ltics.html

Bradley-Terry a kezdő hátvéd páros, Rondo kiesése után.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Bob_Marley 2013.01.08. 01:37:50-kor.
Kép
Kép
Kép
Krojf
Az Év Forumozója 2007 & 2008 :)
Hozzászólások: 3182
Csatlakozott: 2006.05.25. 17:48:41
Tartózkodási hely: Balassagyarmat

2013.01.08. 01:24:09

Az amerikai egyetemi amerikaifutballbajnokság nagydöntője 02:30-tól az ESPN America, ESPN America HD és a Digisport1 műsorán a Notre Dame és az Alabama State csapatai között!!!
Nagy meccs várható!!!
K.
Blaugrana palocista maximalista!
Avatar
Primitive
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1669
Csatlakozott: 2007.06.25. 10:48:23
Tartózkodási hely: Budapest

2013.01.08. 01:15:40

Bob_Marley írta: Howard meg min. 1 hétig out. a válla miatt.
+Gasol agyrázkódás a Nuggets ellen, Hillnek pedig csípő problémái vannak. Ajjajj Lakers! :twisted: Utah, SAS, OKC. Azt hiszem jól meg lesznek tömve. :lol:
"Non scholae sed vitae discimus"
"Primum nil nocere"
"Lege artis medicinae"
Avatar
neobarca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2775
Csatlakozott: 2009.09.05. 15:16:59
Tartózkodási hely: Zuglowe

2013.01.07. 23:13:27

socio66 írta:[url=http://www.youtube.com/watch?feature=pl ... ClRFHAUaQA]ma celtics-knicks
Majd meglátjuk! Kemény meccsre számítok! Nem lesz egy gyalog galopp az tuti! De bízzunk Meloban! ;)

Ja és természetesen:
Kép
Barca Fanatics 1999-For Life!!!

"Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal" - /Oscar Wilde/
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19612
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2013.01.07. 22:53:18

Bob_Marley írta:
Rondo kezdi megint :D
Tavaly ugye a Po-.ban kitették ls eltiltást is kapott mikor Atlantában nekiment a sporinak, most megint a tűzzel játszott :? Belemenést fújtak rá, kicsit begőzölt és odament a sporihoz megkérdezni mi volt ez,s kicsit meglökte tricepsszel :D Szerencsére még T-t se adtak rá, pedig elvileg a bíróhoz semmilyen formában nem lehet hozzáérni, nem volt nagy lökés, inkább hozzáérés, de azért a Rondo féle csibészség benne volt.
:arrow: http://www.youtube.com/watch?feature=pl ... n0LCTcuFY4

League suspends Rajon Rondo for tonight's game w/NYK after Sunday contact w/ref, -David Aldridge

Így nem lesz egyszerű, de a Knickset mindig öröm helyre rakni :lol:

S akkor már a still szerűen

Kép

Howard meg min. 1 hétig out. a válla miatt.
Kép
Kép
Kép
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2013.01.07. 22:34:39

azért jókedv van la-ben
http://instagram.com/p/UMmlu7qi6D/
Avatar
salas9
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2486
Csatlakozott: 2006.09.26. 14:37:40
Tartózkodási hely: Győr

2013.01.07. 22:22:42

socio66 írta:ma celtics-knicks!
És nem adja egyik TV sem :evil:
Kép
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15488
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2013.01.07. 21:15:46

neobarca írta:
Tegnapról meg csak annyit, hogy a LAL megint kikapott. Most nem azért, de ha nem szedik össze magukat nem lesz meg a PO. Mikor is volt ilyen a Lakers történelmében? :shock:
.
hát,ha jól emlékszem akkor pontosan a 04/05ös szezonban volt ilyen.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
Tocy
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3677
Csatlakozott: 2008.03.01. 09:45:15

2013.01.07. 21:06:32

Na, kitettük Harrellsont is, értelme nem volt, hogy leigazoltuk. Pedig biztató volt nagyon az előszezonban, de most ( pedig ezeket is sokszor haknimeccsnek fogjuk fel... ) alig-alig kellett levennie a melegítőt. Így jelenleg a 9 fős rotáció mellett van még Lewis, Joel, JJ és Pittman. Igazából ez a keret is elég, de ez a két waive nekem azt vetíti előre, hogy fogunk igazolni valakit,
Avatar
neobarca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2775
Csatlakozott: 2009.09.05. 15:16:59
Tartózkodási hely: Zuglowe

2013.01.07. 10:51:16

Bob_Marley írta:Na de mindegy ma tuti L meg szerintem Atlanta ellen is, de majd megverjük a Nixet, oszt csókolom :mrgreen:
Na Bob barátom és többi Celtics Fan! Ma rangadó!!!
Mivel az első 2 tipped nem tött be, mert nyertetek, így készülj fel egy zakóra... :lol: :lol: :lol:
Egyébként iszonyat lutri meccs lesz. Ti most eléggé fel vagytok tüzelve a 2 W után, mi meg nem igazán találtunk megoldást Felton helyettesítésére.
Még szerencse, hogy van nálunk egy pontgyár Melo és egy mostanában eléggé formában lévő Smith. Ha Chandlert is hatékonyan be tudjuk majd építeni, nem lesz itt gond. Amare-ról nem is beszélve. :)
Kemény kis ütközet lesz az biztos! Igyekszem fentmaradni, bár sajna a holnap reggelem elég gázos munka szempontjából.

Tegnapról meg csak annyit, hogy a LAL megint kikapott. Most nem azért, de ha nem szedik össze magukat nem lesz meg a PO. Mikor is volt ilyen a Lakers történelmében? :shock:
A kezdő még úgy ahogy. Nash is alakul, Howard pontszerzése nem sok de az a 26 lepattanó azért kegyetlen. :lol:
Viszont a pad egy nagy 0. Senki semmit nem tud hozzátenni a játékhoz. Így nem lehet sztem hosszútávon tervezni...
Barca Fanatics 1999-For Life!!!

"Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal" - /Oscar Wilde/
Avatar
Tocy
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3677
Csatlakozott: 2008.03.01. 09:45:15

2013.01.07. 10:02:44

Bob_Marley írta:Visszatért az öreg, egyből más lett a leányzó fekvése :D
Van még hátra de több mint 2 TD a különbség 8)
Flacco hozta azt amit kell, biztos játék 0 int, 2 TD, a védelem meg szintén hozta amit kell és nem kapott TD-t.És ha még Rice is elindul majd.
Nem szabad leírni a Baltimore-t, jók leszünk mi, akárki jön szembe, akármilyen nagy offensenek kikiáltott társaság, Suggsék szétfogjk törni őket :twisted:
Go Ravens
Hát a Denver ellen...na mindegy, én inkább nem írok semmit erről.

De ha már NFL, az esti meccs az eddigi legjobb WC-meccs volt, két általam kedvelt csapat, és szerencsére a Seattle volt a jobb. Griffin sérülten játszott, hiba volt...volt dráma bőven. Az Atlantát meg kellene verni...Wilsonnak nagyon szurkoltam már az első meccse óta, és bizony eléggé kinőtte magát, a kemény defense mellett életveszélyes ez az offense is már. Viszont Clemons ACL, nincs rúgó, így nehéz lesz...Hajrá Seattle!

Közben a Heat az utolsó 7 percben nem kapott pontot, nem rossz :D De mostantól megint 7 kemény meccs, ebből szerintem 3at el is fogunk veszíteni...

:D
Válasz küldése