Egyéb Sportok

Minden ami nem foci, de sport
Avatar
caskbarca
Jugador del Barça
Hozzászólások: 171
Csatlakozott: 2009.06.20. 13:51:13
Tartózkodási hely: Sárospatak

2009.10.02. 20:15:39

Sziasztok!
Nem tudjátok mikor lesz valami tenisz amit ad valamelyik sport csatorna? :roll: :oops: Köszönöm a válaszokat! :)
Kép

Két szót ismerek mindig és soha Fradista mindig újpesti soha!
Visca el Barca!Visca Cataluna! Més Que Un Club!
Magyar vagyok és Büszke vagyok rá!
Rip Kurt Cobain 1967-1994
AIniesta8
Barça B
Hozzászólások: 35
Csatlakozott: 2009.07.14. 20:05:49

2009.10.02. 20:04:05

Én Chicago-t vártam az élre,de Rio-nak is örülök.Bár sztem nem lesz akkora dominancia a hazai versenyzőknél mint volt tavaly :roll:
Mes que un club
Avatar
messideco
Presidente del Barça
Hozzászólások: 12235
Csatlakozott: 2008.07.08. 16:49:07

2009.10.02. 19:51:54

Aztán elrepülök Rióba
Beszállok egy kabrióba
Élvezem az Olimpiat 2016-ban.

Rionak szurkoltam , hogy rendezhessen Olimpiat.

Az atlaggal ellentetben en ugy tudom, hogy Brazilia gazdag orszag, a jovo egyik lehetseges nagyhatalma. Errefel az nsoban csak a filmekben latott bandakrol irogatnak. Neha a dolgok moge is kell latni :idea:
"And my heart will leave you never."
kleno04
Capitá del Barça
Hozzászólások: 934
Csatlakozott: 2008.05.08. 19:50:42
Tartózkodási hely: Kisharsány, Barcelona
Kapcsolat:

2009.10.02. 19:44:29

kanty írta:
Game90 írta:Rio rendezi a 2016-os Olimpiát!

Nem rossz...2014-ben foci VB, 2016-ban Olimpia Brazíliában :)
Az első Olimpia Dél-Amerikában.
Én azt gondoltam, h Madrid lesz a befutó, de nekik az volt a nagy hátrányuk, h 2012 London és nem szokott előfordulni gyakran, h egy kontinens két Olimpiát rendezhet egymás után.

Naqy falat lesz a foci vébé és utánna az Olimpia a braziloknak.Nagyon sok munka lesz, van ahova fejlődni.Remélem megtudják majd oldani.
:wink:
Akkor gyerekek megyünk Rio-ba Vb-re és ott maradunk megvárjuk az olimpiát is :lol: 8)
hehe mekkora lenne :D
MES QUE UN CLUB!!!
CSAK A BARCA!!!
Hattrick: FC_KlenoBarca04 (1648107)
Avatar
kanty
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7783
Csatlakozott: 2009.02.27. 17:29:30

2009.10.02. 19:05:20

Game90 írta:Rio rendezi a 2016-os Olimpiát!

Nem rossz...2014-ben foci VB, 2016-ban Olimpia Brazíliában :)
Az első Olimpia Dél-Amerikában.
Én azt gondoltam, h Madrid lesz a befutó, de nekik az volt a nagy hátrányuk, h 2012 London és nem szokott előfordulni gyakran, h egy kontinens két Olimpiát rendezhet egymás után.

Naqy falat lesz a foci vébé és utánna az Olimpia a braziloknak.Nagyon sok munka lesz, van ahova fejlődni.Remélem megtudják majd oldani.
:wink:
Az előző évtized közepesen aktív fórumozója.
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2009.10.02. 18:56:38

Rio rendezi a 2016-os Olimpiát!

Nem rossz...2014-ben foci VB, 2016-ban Olimpia Brazíliában :)
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Avatar
kanty
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7783
Csatlakozott: 2009.02.27. 17:29:30

2009.09.27. 18:15:33

http://sportgeza.hu/sport/hirek/2009/09 ... aros_vb-n/

Evans a világbajnok.
Kárpotolta magát a Touron nyújtott gyenge produjcióáért.
Az előző évtized közepesen aktív fórumozója.
Avatar
kanty
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7783
Csatlakozott: 2009.02.27. 17:29:30

2009.09.24. 19:56:11

http://www.nemzetisport.hu/kerekpar/ker ... n-2001036/

Papirforma.
Cancellara a várakozásoknak megfelelően simán lett harmadszor is világbajnok.
Egyszerűen fényévekkel van a mezőny előtt a majd másfél perces előny is reálisnak mondható.
Hatalmas élmény lehetett hazai közönség előtt diadalmaskodni.
:wink:
Az előző évtized közepesen aktív fórumozója.
Avatar
kanty
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7783
Csatlakozott: 2009.02.27. 17:29:30

2009.09.23. 18:02:11

ozsimiki írta:WWÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁWWWWWWWW

Henin visszatér 8) :D :D 2010től 8) Pont erről beszéltünk egyik nap kanty-val, hogy már csak ő kellene vissza :lol:

nah szegény Clijsters, már-már """csak""" a Williamseket kellett volna legyőznie,erre jön a mumusa,nekem meg a kedvencem :D

végre nem csak Serenaék mutatnak színvonalat a gseken, ausztrál opent már most várom :)

GO HENIN!

VAMOS RAFA!
Úgy látszik Kim visszatérése és sikere Henint is megmozgatta.Örülök, h visszatér, mert a mostani női mezőnybe kellenek az ilyen klasszisok.

Lesznek a Williamsek, a két belga, az oroszok(?), és remélhetőleg Ivanovic is visszanyeri régi formáját.

Azért az jó lenne, ha mostantól Kim verné eléh Henint ott ahol érné.
8) :wink:
Az előző évtized közepesen aktív fórumozója.
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2009.09.23. 01:47:59

WWÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁWWWWWWWW

Henin visszatér 8) :D :D 2010től 8) Pont erről beszéltünk egyik nap kanty-val, hogy már csak ő kellene vissza :lol:

nah szegény Clijsters, már-már """csak""" a Williamseket kellett volna legyőznie,erre jön a mumusa,nekem meg a kedvencem :D

végre nem csak Serenaék mutatnak színvonalat a gseken, ausztrál opent már most várom :)

GO HENIN!

VAMOS RAFA!
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
Avatar
miihii
KHAL
Hozzászólások: 8429
Csatlakozott: 2008.04.23. 01:11:00
Tartózkodási hely: Zeg-Zeg-Zeg ZALAEGERSZEG

2009.09.22. 00:45:02

Én meg,mint egy szimpla mezei emberke gratu Czink kisasszonynak a tornagyőzelemhez! :P
Örülök,h újabban ismét vannak szép sikereink ebben a sportágban.Nemrégiben az fiatal emberke (bakker,nem jut eszembe a neve... :oops: ) győzött,most pedig ez a Czink-es diadal... 8)
There is only one god, and his name is death~Syrio Forel
Krojf
Az Év Forumozója 2007 & 2008 :)
Hozzászólások: 3182
Csatlakozott: 2006.05.25. 17:48:41
Tartózkodási hely: Balassagyarmat

2009.09.22. 00:39:35

Én mint a Szávay Ági Fan Club elnökségi tagja szeretettel gratulálok Melinda tornagyőzelméhez!
Megérdemelten győzött és örülök a sikerének!
K.
Blaugrana palocista maximalista!
Avatar
kanty
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7783
Csatlakozott: 2009.02.27. 17:29:30

2009.09.21. 15:12:38

fcbarca0827 írta: Egy kérdés, mert a kommentátorok nem említették (vagy csak én nem hallottam :oops:): Kokó mit keresett a meccsen a 2. sorban? Elég meglepő volt ott látni... Tudom, hogy szokott "szupervájzoroskodni"... No, de Amerikában? Vagy, miért volt ott? (Nem hiszem, hogy vett magának egy jegyet... 8))
Kokó a Katsidis-Escobedo WBO interim világbajnoki mérközés ellenőre volt.Ez egyébként az egyik elő mecs volt.

Más:
Melindának én is gratulálok. Kellenek az ilyen sikerek a magyar tenisznek, a magyar sportnak.
:wink:
Az előző évtized közepesen aktív fórumozója.
Avatar
fcbarca0827
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3238
Csatlakozott: 2007.08.30. 14:29:21
Tartózkodási hely: Sülysáp

2009.09.21. 14:41:54

kanty írta:Mayweather - Marquez...
Én is néztem a meccset, elég egyértelmű volt! :P

Egy kérdés, mert a kommentátorok nem említették (vagy csak én nem hallottam :oops:): Kokó mit keresett a meccsen a 2. sorban? Elég meglepő volt ott látni... Tudom, hogy szokott "szupervájzoroskodni"... No, de Amerikában? Vagy, miért volt ott? (Nem hiszem, hogy vett magának egy jegyet... 8))
ozsimiki írta:GRT Melinda Neki nem voltak annyira kiemelkedő tornái mint Áginak, viszont amit tud,azt sokkal stabilabban hozza,mint Ági, és most még sikerült nyernie is egy ilyen tornát! Hasonló folytatást!
Gratula neki! 8) Általában, ha Szávay Ági kikap, vagy nyer, akkor teli van ez a topik... Most, hogy Melinda nyert egy tornát (:!:) senki nem ír... :roll: Vagy, még senki nem ért haza a melóból és a suliból és még nem is tudják. :)
KowalskymegaVega,Supernem,HollywoodUndead,Fish!
Hiperkarma,VadFruttik,EstiKornél,AWS
30Y,BagossyBrothersCompany,Useme,Elefánt
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2009.09.20. 23:48:37

http://www.nemzetisport.hu/tenisz/czink ... t-2000687/

GRT Melinda 8) :) Neki nem voltak annyira kiemelkedő tornái mint Áginak, viszont amit tud,azt sokkal stabilabban hozza,mint Ági, és most még sikerült nyernie is egy ilyen tornát! Hasonló folytatást!
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2009.09.20. 13:53:51

kanty írta:Floyd ismét oktató boksszal örvendeztette a közönséget.. Marqueznek esélye sem volt, menetet sem nyert.
Már az elején megmutatta May, h ki is az úr a háznál és a második menetben leütőtte JMM.
Innentől kezde sorra nyerte a meneteket és 12 menet után nem volt kérdés, h ki volt a jobb.
Elképesztő volt az amerikai védekezése. Rendesen talán kétszer talátla el Őt Marquez.
Ismét bebizoyitotta, h jelenleg Ő a legjobb, a 21 hónapos kihagyástól nem lett semmivel rosszabb...sőt. :wink:

Floyd Mayweather-Juan Manuel Marquez 118-109 120-107 119-108.

Jöhet jövőre egy Pacman elleni mega fight, persze csak abban az esetben, ha a filippinó legyőzi Cottot.
:wink:
Most néztem meg ismétlést sport2esen, jól összefoglaltad. Iskola boxot mutatott be, a sebessége egyedülálló,védekezése szintén. sansza se volt Marquez-nek,de szépen kiállta a 12 menetet.

Jó kis meccs volt.
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
Avatar
kanty
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7783
Csatlakozott: 2009.02.27. 17:29:30

2009.09.20. 11:08:26

Floyd ismét oktató boksszal örvendeztette a közönséget.. Marqueznek esélye sem volt, menetet sem nyert.
Már az elején megmutatta May, h ki is az úr a háznál és a második menetben leütőtte JMM.
Innentől kezde sorra nyerte a meneteket és 12 menet után nem volt kérdés, h ki volt a jobb.
Elképesztő volt az amerikai védekezése. Rendesen talán kétszer talátla el Őt Marquez.
Ismét bebizoyitotta, h jelenleg Ő a legjobb, a 21 hónapos kihagyástól nem lett semmivel rosszabb...sőt. :wink:

Floyd Mayweather-Juan Manuel Marquez 118-109 120-107 119-108.

Jöhet jövőre egy Pacman elleni mega fight, persze csak abban az esetben, ha a filippinó legyőzi Cottot.
:wink:
Az előző évtized közepesen aktív fórumozója.
Avatar
kanty
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7783
Csatlakozott: 2009.02.27. 17:29:30

2009.09.19. 21:02:37

Hajnalban rendezik az év egyik legjobban várt profiboksz gáláját, ahol a főmecs a Floyd Mayweather-Juan Mauel Marquez derby lesz.

Hatalmas mecsnek igérkezik, ahol reményeim szerint Floyd ''Money'' képes lesz legyőzni Marquezt. A szakértők is az amerikait tartják esélyesebbnek, viszont kérdés az, h mennyire viselte meg a majd 2 éves kihagyás.

Floyd gyors, nagyon jó a védekezés és a láb munkája. Marquez is kiváló képességekkel rendelkezik és hatalmas szive van.

A helyszin Las Vegas. Két remek bunyós :arrow: minden adott egy remek mérkőzéshez.

Remélem May megőrzi veretlenségét, majd jövőre jöhet egy Pacman elleni mecs.
:wink:
Az előző évtized közepesen aktív fórumozója.
Avatar
Rivaldo11
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8005
Csatlakozott: 2006.08.22. 11:44:15
Tartózkodási hely: Budapest

2009.09.15. 19:09:07

Varga Tamás írta:
Szabó Gáborra térve. Szabó Gábor az egyik legkorrektebb, legjobb kommentátor az Eurosporton. A tenisz közvetítései pedig élményszámba menők. Nem lotyog feleslegesen, nem zagyvál össze sok butaságot. Szakmailag is ott van. Én élvezettel nézem azokat a teniszmeccseket, amiket Ő kommentál. Felkészültnek, korrektnek, pontosnak tartom, aki annyit beszél, amennyit egy teniszmeccsen feltétlenül szükséges. HA pedig drukkolt Federernek? Nincs ebben semmi kivetnivaló. Bár én ezt egyetlen Federer meccsen sem tapasztaltam, pedig párat láttam sz ő kommentálásában. :wink:
A felkészültségében egyetértünk. De amit a Federer meccseken művel, az iszonyat. Engedtessék meg nekem, hogy elvárjam, kommentátorként legyen pártatlan! Ez a minimum. Márpedig ezt az aranyszabályt Ő nem tartja be...
Azt pedig, hogy Te nem tapasztaltad ezt...elég furcsának, mi több, jhihetetlennek tartom. Süt a kommentálásaiból az imádat. Van egy blogja (www.salakblog.hu), ahol ezt többen, többször fel is róják neki.
Kommentálásának lényege: Federert nem lehet megverni. Ha mégis kikap, akkor az csak azért lehet, mert : 1.nem érdekli, 2.Fáj a haja, 3. Terhes a felesége 4.nem aludt előtte 5.Ő is úgy akarja, hogy nyerjen az ellenfél.
Csak épp, ha jobb az ellen...azt nem tudja elismerni, kimondani, leírni.
Tán bele is halna.
Pedig alapvetően én is igen jó, és felkészült kommentátornak tartom, aki maximálisan "képben van" az általa közvetített sportágakat illetően.
Rivaldo-A Legnagyobb.
Avatar
kanty
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7783
Csatlakozott: 2009.02.27. 17:29:30

2009.09.15. 18:34:09

Rivaldo11 írta: Aztán azon is jót mososlyogtam, ahogy a gusztustalanul Federer párti szabó "aztanemjóját" gábor a meccs végén vígasztalta saját magát. :lol:
Szerintem nem volt vészes. Szabó Gábort Magyarország legjobb tenisz és atlétika kommentátorának tartom. Az Eurosporton szerintem messze Ő a legszinvonalasabb kommentátor.
Felkészült mindig és nem viszi bele az érzelmeit a közvetitésbe, legalábbis szerintem.
:wink:
Az előző évtized közepesen aktív fórumozója.
Varga Tamás
Az Eurobarca Anonymusa
Hozzászólások: 7479
Csatlakozott: 2005.11.22. 11:03:07
Tartózkodási hely: Campo dei Miracoli

2009.09.15. 17:54:05

Én nem láttam a meccset, de gratulálok Del Potrónak! Szívemet melengető győzelmet aratott! Csak így tovább! Remélem, nem egy Grand Slam-es versenyző marad...

Szabó Gáborra térve. Szabó Gábor az egyik legkorrektebb, legjobb kommentátor az Eurosporton. A tenisz közvetítései pedig élményszámba menők. Nem lotyog feleslegesen, nem zagyvál össze sok butaságot. Szakmailag is ott van. Én élvezettel nézem azokat a teniszmeccseket, amiket Ő kommentál. Felkészültnek, korrektnek, pontosnak tartom, aki annyit beszél, amennyit egy teniszmeccsen feltétlenül szükséges. HA pedig drukkolt Federernek? Nincs ebben semmi kivetnivaló. Bár én ezt egyetlen Federer meccsen sem tapasztaltam, pedig párat láttam sz ő kommentálásában. :wink:
Kép
gekkodan
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3683
Csatlakozott: 2007.08.15. 19:37:48
Tartózkodási hely: Curahee

2009.09.15. 17:36:38

Rivaldo11 írta:Fantasztikusat produkált Del Potro, nagyon örültem a győzelmének, amiben egyébként nagyon bíztam is. Számomra messze a legszimpatikusabb játékos az első 5 közül. Azt hiszem, ez a siker még csak a kezdet számára. Zseniális játékos.
Aztán azon is jót mososlyogtam, ahogy a gusztustalanul Federer párti szabó "aztanemjóját" gábor a meccs végén vígasztalta saját magát. :lol:
Most már érted, hogy az első szett után miért léptem át a CBS-re és még a késés árán is, de angolul néztem a dolgokat. Minőségi kommentátorok és látvány:)

Ráadásul mutattak jó kis képeket régi döntőkből a pihenők alatt.

Miki közben állandóan magyarázott, hogy szabó gabi velünk van és nézzek Eurosportot én is, de így nem tudom mit higgyek akkor :lol: :lol:
Ne használd a kepfeltoltes.hu-t!

Yaya Touré - a szikla.

SOM LA COPA, SOM LA LLIGA, SOM LA CHAMPIONS, SOM UN !!!
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2009.09.15. 17:18:50

http://www.nemzetisport.hu/tenisz/hazae ... r-2000055/

Ha már Tenisz, akkor van okunk büszkének lenni !
Gratulálok nekik ! Hatalmas teljesítmény volt !!

És Nyíregyházi Ő is ! :D :D Sőt még ismerem is ,egy kicsit . :D
Avatar
Rivaldo11
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8005
Csatlakozott: 2006.08.22. 11:44:15
Tartózkodási hely: Budapest

2009.09.15. 15:44:43

Fantasztikusat produkált Del Potro, nagyon örültem a győzelmének, amiben egyébként nagyon bíztam is. Számomra messze a legszimpatikusabb játékos az első 5 közül. Azt hiszem, ez a siker még csak a kezdet számára. Zseniális játékos.
Aztán azon is jót mososlyogtam, ahogy a gusztustalanul Federer párti szabó "aztanemjóját" gábor a meccs végén vígasztalta saját magát. :lol:
Rivaldo-A Legnagyobb.
Avatar
kanty
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7783
Csatlakozott: 2009.02.27. 17:29:30

2009.09.15. 15:11:21

kanty írta:
Szerintem 3 játszmában fog nyerni Federer.
Igaz, h Dl Potro élete formájában van, de szerintem ez 3 szoros játszmára lesz elég.
Akkor lenne esélye, ha az első szett az övé lenne. Érezné, h van keresni valója és ez sokat segithetne.
.
:wink:
Hatalmas szakértelemmel rendelkezik ez a fazon :roll: :oops: 8) :lol:


Amúgy Del Potro hihetetlen, elképesztő, hatalmas..stb stb.

Én személy szerint sose gondoltam volna, h Nadalon kivül valaki képes lesz GS döntőben legyőzni Federert.


Gratulálok az argentinnek!!! =D> =D>
Az előző évtized közepesen aktív fórumozója.
Válasz küldése