Bajnoki Mérkőzések 22-23

Helyt áll-e csapatunk a BL-ben? Megnyerjük-e a Bajnokságot? Mi a helyzet a Király Kupával? Kellenek-e a barátságos mérkőzések? Hol lehet nézni a meccset? - Távkapcsolóval a kézben. Ha mondanivalód van, kerülj beljebb!
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19614
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2016.04.03. 12:32:31

Tényleg ne általánosítsunk, főleg hogy többen is átélték a gyenge éveket is, ott volt a kis közvélemény kutatás ki hány éves, s szurkoló és szurkoló között max vehemenciában van különbség.
Én már ilyeneken nem idegeskedek, tegnap is Ronaldo gólja után kértem két felest és már el is felejtettem hogy gólt kaptunk. :D
Kép
Kép
Kép
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15491
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2016.04.03. 12:24:47

Jah mert csak ti ketten vagytok az igazi szurkolók, akik már akkor is a csapatnak drukkoltak :D Nyilván.

Az akarás hiányát mindig fel lehet hozni, mert tegnap ezzel volt a baj. És ha 10.-ek lennénk, gyenge kerettel, az akarat akkor is elvárható lenne.
Tegnap lötyögtünk, egy real ellen otthon. Szerintem ez nem igazán elfogadható. És teljesen független ez attól,hogy hányadik a csapat, és milyen minőséget képvisel.

Zola, Te meg bazi elfogult vagy negatívan Messivel. Egy határ kaki volt tegnap, ugyan úgy,mint a másik kettő. Egyik sem próbálkozott többet-kevesebbet, de mind elhalt, a rossz döntések miatt.
Mondjuk a gólon kívül 2szer találtunk kaput, egy Rakitic lövés, meg egy Messi lövés után. Másik kettő kirúgta a stadionból a labdát,ha odakerült, vagy lyukat rúgtak üres kapura, de dícsérjük őket =D>
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2016.04.03. 12:14:11

szívem mélyén valahol kívánom, hogy visszaessünk a 2000-es évek elejei szintre, ahol azért kellett kaparnunk, hogy az uefa kupás hely meglegyen az év végén.

Bobbal majd akkor jól el leszünk itt ketten a fórumon.

szánalmasak vagytok =D>
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
Feast4
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3549
Csatlakozott: 2014.05.01. 21:54:54

2016.04.03. 10:07:29

Nem látom annyira tragikusnak a helyzetet de azért pár dolog bosszantó.

Nem volt egy szép búcsú az öregtől ami szerintem szomorú.

Ami nagyobb baj hogy úgy éreztem a fiuk is fejben ugy voltak vele ez sima liba lesz és félő hogy kicsit dekoncentrált lesz a csapat.

Az igazából a baj hogy látható volt az utolsó két meccsen hogy a csapat sebezhetővé vált.Leülünk kiengedünk 15-20 percekre is eltűnik a fél csapat kisit ilyen marha erősek vagyunk a többiek majd megoldják én lazítok egy sort fielingem van néha többeknél.

Remélem tart most egy fejmosást szerintem egy két emberrel akár külön is mert a támadógépezet most nagyon beakadt és a védelmünk is elfogyott a végére.

Az külön fájó hogy már csak 10-én voltak.

Nagy baj nincsen a bajnokságot simán hozzuk ettől meg de jön a BL ahol talán Európa legjobban védekező csapata az ellenfél sokkal élesebbnek és koncentráltabbnak kell lenni.Remélem nem a végén esünk szét.
Kép
Avatar
zola8787
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3717
Csatlakozott: 2009.03.01. 20:08:51

2016.04.03. 09:54:47

Kovbal88 írta:
Messi nem játszott rosszul, kiemelkedően jól se, na de nem volt rossz, vagyis annyira nem mint itt sokan gondolják. Neymar na ő gyenge volt. De nincs itt még baj, egy ekkora meccsbe benne van az az eredmény.
Messi nem játszott rosszul? Játszott egyáltalán? Volt egy szép lövése és ennyi. Annyiszor szerelték le tegnap, mint általában egy teljes szezonban. Ő volt a leggyengébb az MSN-ből. Neymar és Suárez legalább próbálkozott, Messi meg állt 90 percet.
nagyatyesz
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1020
Csatlakozott: 2009.06.02. 16:51:33

2016.04.03. 09:47:23

Ismételve önmagam: nem a vereség ténye, hanem annak módja a fájó! az, hogy ennyire motiválatlanok voltak számomra érthetetlen több okból is:
- Ez egy el classico volt, de a Reál ellen, ennyire nem pörögni, ennyire belesz.rni nem lehet.
- Méltóképpen akartak búcsúzni a klub egyik legnagyobb ikonjától...hát nem sikerült, mert ezek csak szavak maradtak.
- Valaki belinkelt egy statisztikát, hogy ha tegnap nyertünk volna egálra hoztuk volna a Madrid elleni mérlegünket.
- Ha nyertünk kicsit kevésbé kellene a bajnokságra koncentrálnunk, mivel az előnyünk az Atleticoval szemben nem csökkent volna, míg a Real fényévekre került volna tőlünk. Nyilván így is be fogjuk húzni (legalábbis remélem), de könnyebbé tehettük volna
- Szétzilálhattuk volna a legnagyobb vetélytársunkat. Ha nyerünk, akkor a 3. hely maradt volna nekik, emiatt támadták volna Zidannet, az elnököt. A padon ülő nem játszó brigád is verhette volna a mellét, a sajtó is betámadta volna őket. Erre most lehet ennek az ellenkezője sül el. Olyan motivációt jelent, hogy elhiszik bárkit megverhetnek. Ne legyen igazam, de szerintem ezzel a győzelemmel kicsit lecsillapodnak ott a kedélyek, és rettentő motiváltak lesznek!

Ami fájó még, hogy tudtuk, hogy a válogatott meccs után mindig ki vannak faracsva a játékosaink, főleg a dél-amerikaiak. Mondjuk Neymar gyenge játékára még ez sem lehet kifigás, mert idő előtt visszatért. Akkor álltunk volna fel egy vegyes csapattal, nem a gálakezdővel, vagy cseréltük volna le őket akkor, mikor nem bírnak menni. Nyugodtan kezdhetett volna Sergi, Arda, Munir, Verma/Bartra is. Most a gálakezdőnk még fáradtabb lesz, egy keddi sokkal fontosabb meccsre, ahol az ellenfél sokkal erőszakosabb, és jobban szervezett. Még véletlenül sem akarok vészmadár lenni, de ez így oda kevés lett, és ha már választani lehetett volna, akkor most kellett volna pihentetni a srácokat!
Amúgy meg gratula a Reálnak, mert tegnap megérdemelten nyertek.
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21271
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2016.04.03. 09:13:32

Vakmacska írta:Presztízst vesztettünk.
Ezek a madridiak most megint elhiszik, hogy király csapatuk van, ők a legjobbak.
És az ATMA is úgy fog nekünk jönni, hogy ha ezeknek sikerült, akkor nekik miért ne sikerülne?
Ezzel a hozzáállással simán ki fogunk bukni a BL-ből, nem lesz címvédés.
Suarez helyett egy Munír kezdő lehet jobb lett volna- vagy csere, Turan mintha pályán se lett volna, SR sokkal jobb lett volna. Lehet Turan sem bírja ezt a sorozatterhelést? Pedig itt csak csereember.
A rúgott gólunk minket zavart meg, ilyet sem láttam még.
Igaza volt LE-nek: nagy meglepetést okoztak.
És hatalmas csalódást.
Utólag könnyű okosnak lenni, hogy Munirnak kellett volna kezdeni. De ha ő kezd, és úgy kapunk ki, akkor meg azért lenne szidva LE.
Turan nem hinném, hogy nem bírja, az Atleticoban azért terhelték elég rendesen. Inkább a meccshiánnyal lehet baj.
Kovbal88
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2186
Csatlakozott: 2013.07.17. 16:50:38

2016.04.03. 09:01:21

palesz77 írta:Tessék, lehet szavazni.

Meccsről nem írnék sokat, ki lehet kapni bármikor, de nem így, egy ekkora meccsen.. Egy csocsóasztalon több mozgás van, mint amit mi leműveltünk támadás címszóval, még az első félidőben is. Kocogás ment végig, fájt nézni komolyan. Az MSN meg remélem már teletolta twittert, büszkék lehetnek magukra. Még Neymar volt a legjobb, pedig ő is gyenge volt. Rakiticnek meg jár a pacsi, idegeim szétszedte a hülye labdakezeléseivel, de amit lerakott mezőnyben az emberfeletti. Ő és Piqué nyugodtan aludhatnak ma, nem rajtuk múlt. Arda meg mehet Kínába tőlem, totál nem illik ide.

És igen, idegállapotban írom ezeket.. :D
Messi nem játszott rosszul, kiemelkedően jól se, na de nem volt rossz, vagyis annyira nem mint itt sokan gondolják. Neymar na ő gyenge volt. De nincs itt még baj, egy ekkora meccsbe benne van az az eredmény.
Amúgy a Madrid se volt, azért olyan hűdenagyon jó. Ez van.
Vakmacska
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6345
Csatlakozott: 2012.08.26. 23:23:55

2016.04.03. 08:32:48

Presztízst vesztettünk.
Ezek a madridiak most megint elhiszik, hogy király csapatuk van, ők a legjobbak.
És az ATMA is úgy fog nekünk jönni, hogy ha ezeknek sikerült, akkor nekik miért ne sikerülne?
Ezzel a hozzáállással simán ki fogunk bukni a BL-ből, nem lesz címvédés.
Suarez helyett egy Munír kezdő lehet jobb lett volna- vagy csere, Turan mintha pályán se lett volna, SR sokkal jobb lett volna. Lehet Turan sem bírja ezt a sorozatterhelést? Pedig itt csak csereember.
A rúgott gólunk minket zavart meg, ilyet sem láttam még.
Igaza volt LE-nek: nagy meglepetést okoztak.
És hatalmas csalódást.
mess2009
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4285
Csatlakozott: 2009.01.30. 11:58:28

2016.04.03. 08:20:01

közhely, de éreztem. LE.-nek már a meccs előtti hablatyolása a győzelemről hiteltelennek tűnt, a cseréje pedig a korona rá. úgy tűnik egyébként, hogy a Vidal-Turan kettős sem a megváltás lesz....
nagyon elvették a kedvem, otthon - tíz emberrel - és ez a majom adja a kegyelemdöfést :mrgreen: szegény Cruyff még el sem temették....foroghat a sírjában.
mindegy, nyalogatom sebeimet.....
Atalanta
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 379
Csatlakozott: 2012.04.03. 23:00:27

2016.04.03. 00:16:31

Hát ez óriási hiba volt...a srácok nagyon fáradtak voltak az átkozott válogatott meccsek miatt. Ney különösen gyenge volt, le kell ilyenkor cserélni. Ha nem merik, az nagy hiba Enrique részéről..
Az Atleti azt hiszem ki fog ejteni minket a BL-ből is...
Avatar
mahitoo
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1193
Csatlakozott: 2009.11.05. 17:38:37
Tartózkodási hely: Veszprém-Budapest

2016.04.02. 23:37:42

palesz77 írta:Tessék, lehet szavazni.

Meccsről nem írnék sokat, ki lehet kapni bármikor, de nem így, egy ekkora meccsen.. Egy csocsóasztalon több mozgás van, mint amit mi leműveltünk támadás címszóval, még az első félidőben is. Kocogás ment végig, fájt nézni komolyan. Az MSN meg remélem már teletolta twittert, büszkék lehetnek magukra. Még Neymar volt a legjobb, pedig ő is gyenge volt. Rakiticnek meg jár a pacsi, idegeim szétszedte a hülye labdakezeléseivel, de amit lerakott mezőnyben az emberfeletti. Ő és Piqué nyugodtan aludhatnak ma, nem rajtuk múlt. Arda meg mehet Kínába tőlem, totál nem illik ide.

És igen, idegállapotban írom ezeket.. :D
Arra gondoltam pont, hogy azért nem írsz, mert akkor ki kéne tiltanod magad. :mrgreen:

Nem volt jó, nem volt szép. De mint nagyon régi Barca drukker, átéltem már sokkal komolyabb pofonokat. Ténylegesen Cruyff miatt sajnálom nagyon.
"De a csaj adta meg a telefonszámát!!! Ez olyan, mintha elmennél vadászni, a szarvas kijön az erdőből, elveszi a puskádat, fejbelövi magát és bemászik a csomagtartódba. Persze hogy hazaviszed és megeszed!" :D
Avatar
Messias2
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2865
Csatlakozott: 2015.06.25. 16:10:25

2016.04.02. 23:35:05

Nem lehetne egy olyan szavazás, hogy ki volt a meccs leggyengébb játékosa? Több ember közül lehetne választani...
TS-Alba-Araujo-Koundé-Azpi-Busi-De Jong-Pedri-Dembélé-Lewa-Fati
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2016.04.02. 23:30:49

Tessék, lehet szavazni.

Meccsről nem írnék sokat, ki lehet kapni bármikor, de nem így, egy ekkora meccsen.. Egy csocsóasztalon több mozgás van, mint amit mi leműveltünk támadás címszóval, még az első félidőben is. Kocogás ment végig, fájt nézni komolyan. Az MSN meg remélem már teletolta twittert, büszkék lehetnek magukra. Még Neymar volt a legjobb, pedig ő is gyenge volt. Rakiticnek meg jár a pacsi, idegeim szétszedte a hülye labdakezeléseivel, de amit lerakott mezőnyben az emberfeletti. Ő és Piqué nyugodtan aludhatnak ma, nem rajtuk múlt. Arda meg mehet Kínába tőlem, totál nem illik ide.

És igen, idegállapotban írom ezeket.. :D
Avatar
mahitoo
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1193
Csatlakozott: 2009.11.05. 17:38:37
Tartózkodási hely: Veszprém-Budapest

2016.04.02. 23:19:13

Első gól Piqué hibája? :D A megpattanó! beadás pont átszállt felette. És igen, Arda nem ide való. Mintha kifutna, élvezné hogy ott van, futkározik, és ennyi. Mosolyog az edzéseken, a meccseken, kap egy sárgát 90%-ban, lötyög, ad egy jó passzt, lötyög, lemarad az emberéről, mosolyog, nézelődik. Attól féltem, hogy olyan lesz, mint Matyi. LE kérte, sokba került, muszáj játszania. Így is lett. Inkább hoztam volna egy védőt Rakéta helyére, Maschot meg feljebb küldöm rombolni, játékunk amúgy sem nagyon volt, illetve nem is erőltettük.

Aki meg az MSN-t szapulja. Igen, nem voltak jók. De gondoljatok már bele, hogy szerdán egy másik időzónában játszottak tétmeccset (kivéve Neymar fiút), most meg akkor játsszanak a Klasszikuson. Sajnos LE hibája is, hogy egy komoly meccsen nem tudjuk legalább az egyiket cserepadról beküldeni.
"De a csaj adta meg a telefonszámát!!! Ez olyan, mintha elmennél vadászni, a szarvas kijön az erdőből, elveszi a puskádat, fejbelövi magát és bemászik a csomagtartódba. Persze hogy hazaviszed és megeszed!" :D
Yokozuna
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1645
Csatlakozott: 2008.11.22. 18:54:18

2016.04.02. 23:16:49

Nem a vereség megbocsáthatatlan, hanem hogy ezek ellen. És még Ronaldóval is rúgatunk egy győztes gólt emberelőnyben.
Ha meg is nyerjük a bajnokságot, rossz szájízzel. Az MSN teljesítménye megmagyarázhatatlan. LE megint kiváló érzékkel cserélte le a csapat legjobbját, mint múltkor Piquét. A két szélső hátvédünkön is el kell gondolkodni hosszú távon.
Kovbal88
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2186
Csatlakozott: 2013.07.17. 16:50:38

2016.04.02. 23:14:30

aynas írta:. Az első gól Pique a második Alvesé.
Az első gól az nem Piqué-é volt! Szerencsésen felpattant a labda. Amennyiben laposan jön megelőzi Benzemát.
A második se igazán Alvesé. De rá lehet kenni.
Viszont nem az a hibás, aki az utolsó pillanatban ront, hanem már akik előtte engedték helyzetbe kerülni az ellenfelet.
aynas
Capitá del Barça
Hozzászólások: 514
Csatlakozott: 2004.10.28. 13:08:07

2016.04.02. 23:05:08

azért ha ekkora veretlenségi sorozatot pont a real szakít meg hazai pályán az SZÉGYEN!!!
a realtól alapból SZÉGYEN kiakpni, de így, hogy Cruyffra is emlékeztek emberhátrányból ultra gáz.
Nagy arccal mentünk bele a meccsbe, nem is baj, ha kaptunk egy pofont. Vissza kell venni a színészkedésből, pofázásból is focizni kell.
Hagyjuk már Ardát. Az első gól Pique a második Alvesé.
Zidane beállt védekezni és kontrából megvert, mert tudta, hogy ha lesznek területeik ránk számíthat.
Avatar
ZBarca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2717
Csatlakozott: 2013.07.18. 18:18:47
Kapcsolat:

2016.04.02. 22:57:16

Nehéz most bármit is írni. Sajnos megszakadt a veretlenségi sorozatunk. Semmi sem tart örökké, kár, hogy pont a Real ellen lett vége. Egyébként szerintem nem érdemeltünk vereséget, az első félidőben sokkal jobbak voltunk, viszont a másodikra tényleg elfáradtunk. Talán ha Ramost előbb kiállítják, akkor máshogy alakult volna a meccs, de ez most már mindegy. Remélem, hogy jókor jött ez a pofon, mert innentől fontos meccsek jönnek. Csak azt sajnálom nagyon, hogy nem sikerült egy győztes meccsel búcsúztatnunk Cruyff-öt.

Az élet viszont megy tovább, kedden már jön is az Atma. Ott fontosabb lesz a győzelem.
Nem szabad túl sokat agyalnunk ezen a meccsen, mert máris jön a következő, ahova kelleni fog a jó teljesítmény. Ma balszerencsések voltunk, viszont remélem, hogy az Atma ellen már visszatér majd az igazi Barca.

Visca El BARCA!!!
Kép
Avatar
mahitoo
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1193
Csatlakozott: 2009.11.05. 17:38:37
Tartózkodási hely: Veszprém-Budapest

2016.04.02. 22:47:20

Nyugodjatok le a pitschába! :mrgreen: Amúgy szép volt fiúk! :D

Tanulságok: mikor az MSN nagy része időzóna váltás után tér vissza 2 napot pihenve, akkor tőlük sokat ne várjunk. Arda mehet ahova akar, mert lehet, hogy Rakéta jobban védekezik, de a török is tudna futni, és helyezkedni, és küzdeni, mint az Atletiben tette.

Ez a Real Madrid nem lett jobb. Mi nem lettünk rosszabbak, csak fel kéne fogni a brigádnak, hogy a mez nem elég. Lefociztuk őket félgőzzel (lesétálgattuk). Aztán Rakitic-Arda csere, és megvernek 10 emberrel. =D>

Már írtam, ha ők nem is, de mi megérdemeltük. A bírózást meg hagyjuk, ha Suarez képes lenne üres kapuba gólt lőni, akkor gáláztunk volna, mert összeroppannak. Amit meg is tettek később, csak nem használtuk ki, aztán cseréltünk egyet...

Amiben reménykedek. Ők megint elszállnak, mi pedig felébredünk a hátszáznyolcvanmillió meccse veretlenek vagyunk álomból.

1 amit ténylegesen, őszintén, 100%-ig bánok, hogy ez papíron Cruyff emlékmeccse is volt. Ha van bennük igazi akarás, önkritika, eltökéltség, akkor triplázunk. Ha ez a meccs kellett hozzá, ám legyen. De ha nem szakadnak meg ezután a pályán...
"De a csaj adta meg a telefonszámát!!! Ez olyan, mintha elmennél vadászni, a szarvas kijön az erdőből, elveszi a puskádat, fejbelövi magát és bemászik a csomagtartódba. Persze hogy hazaviszed és megeszed!" :D
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19614
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2016.04.02. 22:45:52

Olyan helyen néztem ahol legutóbb kupameccsen kikaptunk a Realtól. Plusz olyan emberrel akivel egyszer a Bayern 4-0, egyszer a Bilbao 4-0 és most ezt néztük végig közösen. Úgyhogy én vagyok a hibás. :) Fel a fejjel srácok, ez van.
Kép
Kép
Kép
Sipi24
Jugador del Barça
Hozzászólások: 109
Csatlakozott: 2012.08.20. 08:05:32
Tartózkodási hely: Kunmadaras

2016.04.02. 22:45:30

Ne csináljatok már úgy mint ha elúszott volna a bajnokság lazán van 7 pont előnyünk vagy mennyi, simán nyerjük a bajnokságot. Amúgy meg néha a Realnak is lehet egy jó napja. :D :D

A keddi mérkőzés amúgy is fontosabb. Mint ez a mai volt. Szerintem.
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15491
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2016.04.02. 22:43:09

Nekem végig az volt az érzésem,hogy jó a 0-0. Ment a labdázgatás, 5-10 percenként egy ritmusváltás, amik elhaltak mivel gyenge napot fogott ki az első hármas.
Aztán vezetést szereztünk, és összezavarodtak kb.
Mondjuk így is óvodás hibák kellettek a gólokhoz, Alves majomkodott,ahelyett hogy állt volna a lábán, és ideveszem Bale gólját is, mert ott meg Alba aludt be csúnyán.
Az egyenlítésük szerencsés volt, megpattanó,felpörgött labda, van ilyen.

Itt most tényleg az akarat győzött, fejben ott voltak a realnál a játékosok, kivéve Ramos és Pepe, de a többiek tették a dolgukat, és rossz játékkal, de behúzták.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
ktm
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 454
Csatlakozott: 2012.05.18. 22:59:24

2016.04.02. 22:42:22

Az első gólig nem volt gond, fél gőzzel is kézben volt a meccs. Utána kár volt negyedgőzre visszavenni, mert utána már necces felpörögni. A Real pedig pont azon kevés csapatok egyike, akik ezt ki tudják használni és most sikerült is nekik.
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2016.04.02. 22:40:35

A "Remélem 2-0 után is focizunk" meg a triplázást előre ünneplő drukkerek most kijózanodtak egy kicsit.

Én személy szerint nem véletlenül kértem csak annyit, hogy ne kapjunk ki...
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Válasz küldése