Barça a Bajnokok Ligájában

Helyt áll-e csapatunk a BL-ben? Megnyerjük-e a Bajnokságot? Mi a helyzet a Király Kupával? Kellenek-e a barátságos mérkőzések? Hol lehet nézni a meccset? - Távkapcsolóval a kézben. Ha mondanivalód van, kerülj beljebb!
markionni
Capitá del Barça
Hozzászólások: 517
Csatlakozott: 2016.12.12. 12:28:14

2017.03.09. 12:53:26

Kash írta:
markionni írta:Még egyszer mondom, fociról beszélgettünk a többiekkel. Tudod van az az alapszabály, hogy sose a kritikusra reagálj, hanem a kritikára, különben csak személyeskedéssé válik az egész. Sokan itt tudtak reagálni érdemben a véleményre, te meg csak rám, inkább ez a bicskanyitogató.
Láttam lentebb az egyik korrektebb hangvételű hozzászólásodat, el is olvastam, egyet is értettem...De ez nem érdekel. A megmagyarázós hozzászólásaiddal már annál inkább vannak gondok, mint amit beidéztem is, illetve a linket tartalmazó hozzászólásod majd az azt követő stílusod az, ami nem tetszett. De elárulok mégegy dolgot, vedd csak példának, mert találkoztam ilyennel és találkozok a mai napig. Az nem módi, hogy 15 mondatban széjjeloltasz egy csapatot, vagy cinikusan megjegyzéseket fűzöl hozzá, majd a végén 1 mondatban megjegyzed, hogy "Mindezektől függetlenül megérdemeltnek mondható"

Én elnézést kérek tőled az első hozzászólásomért, rég voltam ennyire ideges és ez most kikívánkozott belőlem. Tegnap futbal történelemet írtunk. Elő lehet venni a bírókat, de azt ne felejtsük el, hogy a PSG 4, ismétlen NÉGY gólos előnyről indult és ez lett a vége...Ezen nincs mit magyarázni.
Milyen megmagyarázós hozzászólásaim? Hol oltottam széjjel a Barcát? Sehol. Konkrétan nem is írtam rólatok csak a PSG-ről. Egyedül a Realos hozzászólásom nem feltétlenül idevaló, de azt se én hoztam fel, de ha már feljött akkor leírtam a véleményemet, mert valótlannak gondoltam az állításokat.
Valamint egy szóval nem mondtam sehol hogy DIREKT a Barca javára tévedett a játékvezető, hanem amellett szerettem volna érvelni hogy TÉVEDETT a javatokra és hogy nagyon gáz a játékvezetés. Ennyi, nem kell belelátni semmi többet. Semmi probléma nincsen egyébként, pont ezt mondtam hogy azonnali változásokra lenne szükség mert az effajta játékvezetés hatalmas indulatokat szül. Az utolsó bekezdéseddel meg mélységesen egyetértek, ahogy írtam is korábban lelketlen csapat ez a PSG és izgalmas szituban kijött melyik csapat tud küzdeni egymásért. :)
Avatar
JimmyJump
Jugador del Barça
Hozzászólások: 190
Csatlakozott: 2016.12.08. 11:59:14

2017.03.09. 12:49:32

markionni írta:...
Ha objektív véleményeket szeretnél olvasni, ahhoz rossz az időzítés, ezt szerintem te is tudod. :)
Bármikor máskor lehet jönni beszélgetni, de most szeretnénk ünnepelni a tegnapi meccset, és csak a pozitív dolgokkal foglalkozni, a legkevésbé sem hiányzik az ellenoldal frusztráltsága.
Avatar
Kash
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1960
Csatlakozott: 2011.06.28. 13:23:33
Tartózkodási hely: Dél-kelet

2017.03.09. 12:43:53

markionni írta:Még egyszer mondom, fociról beszélgettünk a többiekkel. Tudod van az az alapszabály, hogy sose a kritikusra reagálj, hanem a kritikára, különben csak személyeskedéssé válik az egész. Sokan itt tudtak reagálni érdemben a véleményre, te meg csak rám, inkább ez a bicskanyitogató.
Láttam lentebb az egyik korrektebb hangvételű hozzászólásodat, el is olvastam, egyet is értettem...De ez nem érdekel. A megmagyarázós hozzászólásaiddal már annál inkább vannak gondok, mint amit beidéztem is, illetve a linket tartalmazó hozzászólásod majd az azt követő stílusod az, ami nem tetszett. De elárulok mégegy dolgot, vedd csak példának, mert találkoztam ilyennel és találkozok a mai napig. Az nem módi, hogy 15 mondatban széjjeloltasz egy csapatot, vagy cinikusan megjegyzéseket fűzöl hozzá, majd a végén 1 mondatban megjegyzed, hogy "Mindezektől függetlenül megérdemeltnek mondható"

Én elnézést kérek tőled az első hozzászólásomért, rég voltam ennyire ideges és ez most kikívánkozott belőlem. Tegnap futbal történelemet írtunk. Elő lehet venni a bírókat, de azt ne felejtsük el, hogy a PSG 4, ismétlen NÉGY gólos előnyről indult és ez lett a vége...Ezen nincs mit magyarázni.
Kép
Barca333
Jugador del Barça
Hozzászólások: 231
Csatlakozott: 2007.07.27. 19:57:46
Tartózkodási hely: Eurobarca

2017.03.09. 12:43:43

Szerintem ebben a helyzetben az lenne a legtisztességesebb, ha nyálverés helyett, meg objektív elemzések helyett egy szimpla "gratula" kijönne az ujjadból, ujjatokból. Nem telne sokba...
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10112
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2017.03.09. 12:35:23

https://scontent-vie1-1.xx.fbcdn.net/v/ ... e=59676640

Valahogy pont így képzelem el magamat pár évtized múlva... :lol:

De ha mégegyszer így elbaltázzák az odavágót, akkor szerintem nem kell több évtized hogy így megöregedjek az idegtől.... :mrgreen:
markionni
Capitá del Barça
Hozzászólások: 517
Csatlakozott: 2016.12.12. 12:28:14

2017.03.09. 12:34:17

Kash írta:
markionni írta:Itt ez a stílus a menő? Plusz takarodjak el meg a gép mögül egyesek már elemezgetik az intelligencia hányadosom? Szép. =D> Majd amikor ilyen kommenteket láttok bármelyikőtökről tőlem jöhet ez a stílus, én viszont továbbra is csak a véleményemet írtam fociról, senkit nem megbántva.
Mit vártál aranyapám? :D Idejössz egy Barcás oldalra megmagyarázni dolgokat bicskanyitogató stílusban és ne akadjak ki? Nem, itt nem ez a stílus, ez a stílus itt a veled hasonlókkal szemben.
Még mindig tartom, hogy eltakarodhatnál innen.
Még egyszer mondom, fociról beszélgettünk a többiekkel. Tudod van az az alapszabály, hogy sose a kritikusra reagálj, hanem a kritikára, különben csak személyeskedéssé válik az egész. Sokan itt tudtak reagálni érdemben a véleményre, te meg csak rám, inkább ez a bicskanyitogató.

szerk.: Egymást úgysem fogjuk meggyőzni, úgyhogy itt egy független vélemény a témában.
http://index.hu/sport/futball/2017/03/0 ... negyes_bl/" target="_blank
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára markionni 2017.03.09. 12:41:21-kor.
Barca333
Jugador del Barça
Hozzászólások: 231
Csatlakozott: 2007.07.27. 19:57:46
Tartózkodási hely: Eurobarca

2017.03.09. 12:33:54

Ahogy Puhl Sanyi mondaná, egyszer hopp, másszor kopp. Most megadták azt a büntetőt, az előző 2 kétes esetben pedig nem. Kár ennyit lovagolni rajta, vitathatatlanul a jobb csapat jutott tovább és egy 6-1-es győzelmet tényleg nem szükséges magyarázni Markionni.
Avatar
Kash
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1960
Csatlakozott: 2011.06.28. 13:23:33
Tartózkodási hely: Dél-kelet

2017.03.09. 12:30:35

markionni írta:Itt ez a stílus a menő? Plusz takarodjak el meg a gép mögül egyesek már elemezgetik az intelligencia hányadosom? Szép. =D> Majd amikor ilyen kommenteket láttok bármelyikőtökről tőlem jöhet ez a stílus, én viszont továbbra is csak a véleményemet írtam fociról, senkit nem megbántva.
Mit vártál aranyapám? :D Idejössz egy Barcás oldalra megmagyarázni dolgokat bicskanyitogató stílusban és ne akadjak ki? Nem, itt nem ez a stílus, ez a stílus itt a veled hasonlókkal szemben.
Még mindig tartom, hogy eltakarodhatnál innen.
Kép
pep71
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1102
Csatlakozott: 2011.08.30. 00:28:51

2017.03.09. 12:29:33

markionni írta:Szerintem azt senki nem vitatja, hogy a jobb csapat ment tovább, ez a PSG sosem lesz top, nincs meg bennük a csapatszellem, a küzdés. Hiányzik az a bizonyos plusz, amit nem lehet pénzzel felvásárolni.
DE!
Tegye fel a kezét aki szerint nem megy brutálisan rossz irányba ez a sport. Sajnos a játékvezetés mindig negatív energiákat generál és sosem lehet csak egy összecsapásra és annak eredményére reagálni másnap, mert megkerülhetetlenül minden komolyabb meccsen vannak tévedések amik döntően befolyásolják az eredményt és állandó ellenségeskedést szülnek. Számomra ez egyre élvezhetetlenebbé teszi ezt a sportot. :|
Valamint szerintem nevetségesek a szabályok a tizenegyesek körül, sosem lehet eldönteni hogy mi az és mi nem, minden bíró máshogy fújja. Komolytalan az egész.
Egyetértek, nagyon le van maradva a bíráskodás a foci színvonalától, de ezt pont egy Real szurkoló írja egy Barca fórumon, amikor a Real-nak idén a bajnokságban, hány kamu tizit, lesgólt stb. adtak a bírók...BL döntőben lesgól, a sorsolásotok mindig a legkönnyebb..
Az első 11-esre nem értem, hogy lehet azt mondani, hogy kamu..hát a védő elesett és cut blockolta Neymart...ennél tisztább tizi nincs is..
a lényeg, annyi, hogy pont ne a Real szurkolók sirjanak a bírók miatt, főleg ne itt..
Avatar
hady
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2852
Csatlakozott: 2005.12.06. 12:18:01

2017.03.09. 12:29:21

Nem sokat aludtam....még most sem hiszem el.
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15501
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2017.03.09. 12:27:05

markionni írta: Tegye fel a kezét aki szerint nem megy brutálisan rossz irányba ez a sport. Sajnos a játékvezetés mindig negatív energiákat generál és sosem lehet csak egy összecsapásra és annak eredményére reagálni másnap, mert megkerülhetetlenül minden komolyabb meccsen vannak tévedések amik döntően befolyásolják az eredményt és állandó ellenségeskedést szülnek. Számomra ez egyre élvezhetetlenebbé teszi ezt a sportot. :|
Valamint szerintem nevetségesek a szabályok a tizenegyesek körül, sosem lehet eldönteni hogy mi az és mi nem, minden bíró máshogy fújja. Komolytalan az egész.

Igen, kéne valami, ezt elfogadom én is.
ÖSsze vissza fújnak sokszor, de ez hogy elcsalta tegnap...rengeteg tévedése volt, mivel mi jutottunk tovább, ezért a felénk elkövetett tévedésein rugóztok.
Ha továbbmegy a psg, úgy hogy LAjosét nem fújja be pl, akkor meg mi bírózunk. Ez ilyen.
Nézőpont kérdése az egész.

De tavaly az AtMa ellen meg egy méterrel a 16 vonala mögött kezezett az atma, és szabadnak fújta be. (vagy le sem fújta)
Érdekes akkor nem bírózott senki.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
miro.
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1402
Csatlakozott: 2017.03.08. 17:57:31

2017.03.09. 12:26:49

Aki egy 4:0as meccs utan kepes igy jatszani 90percet az essen is ki,nincs keresni valojuk a BLben.
" Ha valaki három órát áldoz arra az életéből hogy megnézzen a tv-ben,akkor kötelességem a legjobbat nyújtani. Mindvégig a legjobbat. " - Michael Jordan


rmcf
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6741
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2017.03.09. 12:23:08

etooka9 írta:
markionni írta: Végülis csak kétszer nyertünk az Atletico ellen aki kiejtett titeket mindkétszer, valamint nekem rémlik egy Bayern elleni 5-0-as elődöntő.
De hát a tények makacs dolgok, a saját játékosotok ismerte be hogy 3-1nél elmaradt egy tizi és valószínűleg piros. :?
Te miért nem a saját csapatoddal foglalkozol? :D Nagyon nem irigylem a lelkivilágodat.
Az intelligencia a válasz a kérdésedre, avagy annak hiánya. Amikor a Realnak kedveznek, remélem akkor is idejön okoska megmagyarázni a sportágat.

Eddigi "nagy" fordításaink után jött a pofon, jó lenne idén ezen változtatni :)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára recrea 2017.03.09. 12:24:35-kor.
Avatar
Subinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4185
Csatlakozott: 2005.03.17. 14:44:52
Tartózkodási hely: Budapest

2017.03.09. 12:20:49

Nos, van egy margit drukker kollégám, aki szerint undorító volt a tegnapi meccs, megint a bíró tolta tovább a Bárcát. Mascherano kezezését nem fújták be, ill. a Di Maria elleni szabálytalanságot sem plusz kiállítással, ezzel szemben nekünk befújtak 2 kamu tizit, meg Iniesta szerencsés öngólja... Ha azok nincsenek, akkor a PSG 3-at lő és mi a végén biztos nem toljuk úgy meg, vagyis jó esetben 3-3 a vége...
Na most akkor kicsit lenyugodva!!!
Masch kezezése: a fekvő Masch támaszkodó kezére pattant, vagyis nem szándékos kezezés
Masch vs Di Maria: sztem a labda elrúgása után szabálytalankodott. Vagyis a szabálytalanság ténye rendben, de a labda akkor már kb. a kapu mellett volt. Ezt nem fújják be sehol.
Ezzel szemben volt egy meg nem adott 11-es az elején, amikor a francia beletette a kezét, látszott a lassításból, hogy ott bizony "kereste" a kéz a labdát.
Neymar buktatása: ettől egyértelműbb 11 nincs, nem is kérdés.
Suarez: na ezt megette a bíró, a kontakt megvolt, de szépet homorított Lajosunk. :) DE ez is kellett hozzá, hogy menjünk tovább, mert az nem kérdés, hogy a tegnapi estén egyetlen csapat volt, amelyik focizni akart és amelyik megérdemelte a továbbjutást!!!
Tudom, Suarez 11-es esete nélkül pont kiesünk, DE a Realnak hány és hány kamu 11-est fújtak be??? Tegnap a jobb csapat jutott tovább és bárki bármit mond, megérdemelten, hatalmas akarással és munkával! =D>
markionni
Capitá del Barça
Hozzászólások: 517
Csatlakozott: 2016.12.12. 12:28:14

2017.03.09. 12:17:59

Szerintem azt senki nem vitatja, hogy a jobb csapat ment tovább, ez a PSG sosem lesz top, nincs meg bennük a csapatszellem, a küzdés. Hiányzik az a bizonyos plusz, amit nem lehet pénzzel felvásárolni.
DE!
Tegye fel a kezét aki szerint nem megy brutálisan rossz irányba ez a sport. Sajnos a játékvezetés mindig negatív energiákat generál és sosem lehet csak egy összecsapásra és annak eredményére reagálni másnap, mert megkerülhetetlenül minden komolyabb meccsen vannak tévedések amik döntően befolyásolják az eredményt és állandó ellenségeskedést szülnek. Számomra ez egyre élvezhetetlenebbé teszi ezt a sportot. :|
Valamint szerintem nevetségesek a szabályok a tizenegyesek körül, sosem lehet eldönteni hogy mi az és mi nem, minden bíró máshogy fújja. Komolytalan az egész.
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10112
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2017.03.09. 12:15:17

Azért azt tegyük csak szépen hozzá hogy a döntőfóbiás Atleti ellen nyert a RM, úgy hogy az Atletico 2 méregfoga is ki volt húzva...Az idegenbeli gólok, és a Vicente Calderon előnye, márpedig ez a 2 tényező a legfontosabb az Atleti játékában. Rúghatnak 1 gólt idegenben, aztán képesek 150 percet lebekkelni mert ha 1 gólt is kapnak akkor is ők jutnak tovább, míg a döntőben ezt nem lehet csinálni.

Nameg szerintem pont nem az Atleti legyőzésével kéne együtt említeni hogy a Barcánál mi szabályos és mi szabálytalan, elvégre szép nagy lesgól tartotta a Real Madridot életben a legutóbbi döntőben... :D Nem értem miért akarod itt bizonygatni, és miért nem vagy itt amikor a Barca kárára sorozatosan téved a bíró?
Avatar
Legendinho
Jugador del Barça
Hozzászólások: 177
Csatlakozott: 2017.02.14. 23:46:16

2017.03.09. 12:13:09

Egy kis alvás után se tudtam elszakadni a témától, de még igazán lenyugodni se... :D Ez a tegnapi... Ez hihetetlen! Hatalmas grat az egész csapatnak, az egész stábnak, és mindenkinek, akinek bármilyen formában köze volt a tegnap estéhez, mert ez felejthetetlen élmény. Olvasom a nyilatkozatokat, és jár a taps a PSG-nek is, sportszerűen viselik a vereséget, ezért is jár a taps!
Hatalmas este volt, igazi mesébe illő csoda!

PS. Az mekkora már, hogy eddig szinte esélyt se adtak a fogadóirodák a továbbjutásra, most meg nekünk adják a legnagyobb esélyt a végső győzelemre :lol: =D>
Bartomeu, OUT NOW!
etooka9
Capitá del Barça
Hozzászólások: 649
Csatlakozott: 2014.05.06. 14:22:57

2017.03.09. 12:12:56

markionni írta: Végülis csak kétszer nyertünk az Atletico ellen aki kiejtett titeket mindkétszer, valamint nekem rémlik egy Bayern elleni 5-0-as elődöntő.
De hát a tények makacs dolgok, a saját játékosotok ismerte be hogy 3-1nél elmaradt egy tizi és valószínűleg piros. :?
Te miért nem a saját csapatoddal foglalkozol? :D Nagyon nem irigylem a lelkivilágodat.
Kép
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15501
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2017.03.09. 12:12:06

Gondolom akkor ez is piros lap szerinted.
Szerintem eleve már kezdésnél ki kellett volna állítani az összes barcást, mert hogy képzelik, hogy kiállnak a visszavágóra, igazi szemetek... :lol:

Légyszi, had ne kezdjem el linkelgetni az elmaradt sárgákat psg oldalról...Kursawa a 20. percig faultolt 3 olyat, hogy örülhet, hogy megúszta mindet lap nélkül. Vagy Di Maria is, aki egyik eset után eljátszotta a nagyhalált így megúszta...

Megkaptuk Lajosnál a véleményest, az tényleg véleményes volt, ha nem fújja be, akkor mi háborognánk kicsit, lefújta, így a realosok háborognak, na bumm.
De amikor ilyeneket írtok, hogy három piros maradt el, meg lesgól volt Roberto gólja EGYÉRTELMŰEN, akkor mit éreztek?

Kezezéseket is említhetjük, oda vissza elengedte őket, ami hiba, de legalább következetes volt. Mondjuk én odavissza fújtam volna a tiziket érte, de ez más tészta..

Elchokerkedte a PSG, mint a Warriors tavaly, vagy a Falcons idén, vagy a Veszprém ugye....magukat okolhatják csak.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
markionni
Capitá del Barça
Hozzászólások: 517
Csatlakozott: 2016.12.12. 12:28:14

2017.03.09. 12:07:59

Nero. írta:
Jajj fogd már be a pofádat! Szerinted bárkit is érdekeksz? :D realosként meg pláne maradjál csendben mert idén a ligába szét tolják az agyatokat, a BLbe meg emberemlékezet óta nem kaptatok nehéz ellenfelet.
Végülis csak kétszer nyertünk az Atletico ellen aki kiejtett titeket mindkétszer, valamint nekem rémlik egy Bayern elleni 5-0-as elődöntő.
De hát a tények makacs dolgok, a saját játékosotok ismerte be hogy 3-1nél elmaradt egy tizi és valószínűleg piros. :?
Tromort77

2017.03.09. 12:02:08

Én még mindig nem hiszem el. Egész egyszerűen hihetetlen ami történt. Én nagyon bíztam a csapatban. Látva az nyilatkozatokat, meg az elszántságot, hittem benne, hogy meg lehet csinálni. A mutatott játék, még ha nem is volt alkalmas ziccerek kidolgozására, brutálisan működött. Az egész gépezet. Az a letámadás intenzitás amit mutattak Guardiola alatt az azt hittem már nincs meg a csapatban. De valami egészen elképesztő módon visszajött. Gyönyörű volt nézni ahogy megfojtották a PSG-t. Kellett a szerencse is, de az akarat döntött és az elszántság.

Cavani góljánál viszont sokkot kaptam. Azért haveri csoportba (ami tele van Realosokkal) írtam, hogy nyugi, megyünk a 6-1-ért, de nem hittem volna, hogy valóban összejön, csak bíztam a csodában meg a drámában. :D De pár ember biztosan hitt és az egyik Neymar volt. Ez a srác... Lehet akármennyire komolytalan meg tudom is én mi, embertelen mit leművelt. Próbálkozott becsülettel és nagyon sokáig feleslegesen. De akkor sem adta fel. Nem tudom, hogy lehet ennyi évesen ekkora önbizalma valakinek. De lehengerlő. Amit meg leművelt. a szabadrúgás, a büntető, és ballal az a passz a végén. Ilyen teljesítmények feléért szoktak kiosztani egy bizonyos arany bogyót. A csávó már 8 gólpassznál tart idén a BL-ben. Úgy néz ki ez az ő fő harctere.

De ki lehetne emelni mindenkit. Mert ebbe mindenki nagyon beletette a magát. Hányszor rezgett a léc, de valahogy mindig odaértek. Umtiti ennyi megelőző szereléssel. Vagy éppen MAtS aki igazán klasszissá érett és megkövetem magam azok után, hogy kritizáltam. De Busquets is megmutatta, hogy miért világklasszis.

De ott van Lucho. Az egyik legkevésbé megbecsült top edző a világon és képes belehajtani a csapatát egy ilyenbe. Akármi is lesz a szezon vége. Ha nem nyerünk semmit is, aki a szájára meri venni ezt az embert annak life time ban-t adnék.

Luis Enrique: "I would like to emphasize those who didn't have the faith when we lost 4-0"

Lehetne ez egy nagy kollektív tanulság, hogy sosem szabad feladni és nincs olyan, hogy 0% esély. Ennek a fórumnak meg pláne, mert ennyi károgót nem találni máshol. Ha döcög a szekér is lehet értelmesen beszélni a játékosokról meg az edzőkről, nem csak akkor amikor a csúcson vagyunk.

Kicsit azt érzem, hogy akik ennyire képesek el lépni a csapattól azok ilyenkor nem érdemelnek meg egy ilyen meccset. Nem hiszek ebben, hogy ki mekkora szurkoló, mert ez nem egy mérhető dolog. Ez mindenkinek a személyes, önmagában lezajló folyamata. De nagyon remélem, hogy ez egy nagy tanulság. Nyilván divatszurkolók jönnek és mennek és nem csoda, hogy ott hiányzik a szív, de én most nem róluk beszélek.

Első meccs után is jöttem én a kis Pats analógiámmal és ahogy jött a meccs, egyre inkább ez élt bennem, hogyha nekik sikerült, nekünk is fog. Erre most itt tartunk. https://twitter.com/Patriots/status/839613273410584576

Történelmet írt a csapat és ezt a történelmet sok millió ember agyába és emlékezetébe bele ültette. Ennél nagyobbat egy klub sem érhet el.

Egy kis érdekesség még:

Before last night, the previous time Barcelona played a 3-3-3-1 was in November 1999, under Louis van Gaal (with Luis Enrique, Pep Guardiola and Ronald de Boer in midfield)
Vajon 18 év múlva ezt Busi, Ini, Rakitic vagy Rafinha fogja újra elővenni? :D
markionni
Capitá del Barça
Hozzászólások: 517
Csatlakozott: 2016.12.12. 12:28:14

2017.03.09. 11:58:22

Res
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 388
Csatlakozott: 2014.08.06. 15:39:22

2017.03.09. 11:57:59

rikko írta:
vlxe írta:Soha, ismétlem soha nem fogunk átélni ekkora fordítást! :twisted: :twisted: Most azért szívesen vennék egy könnyebb ellenfelet a következő körben :!:

Könnyebbet ?

Real, Dortmund, Bayern, ATMA , City , Sevilla, Juve .... innen könnyűt ?
Jah esetleg Leichester lehet , de őket automatikusan a Real kapja :mrgreen:
A Realt akarom! Essünk túl rajtuk!!!
norc9
Barça C
Hozzászólások: 11
Csatlakozott: 2011.05.31. 09:03:48

2017.03.09. 11:57:31

Elképesztő meccs volt, úgy érzem most Neymarnál is átszakadt valami pozitív értelemben!
Avatar
Varatrix
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4857
Csatlakozott: 2007.12.26. 14:18:11
Tartózkodási hely: Böpö

2017.03.09. 11:52:22

Amúgy számomra az a leghihetetlenebb, hogy általában zavarni szokott hogy ilyenkor megy az UEFALONA, meg csak bírói segítség, de ezúttal belenyugszom abba a ténybe hogy eddig erre csak a Barca volt képes. A 94. Ramos Madrid meg pláne befoghatja.

Ha kizúgunk sem érdekel már, mert láthattam ezt a meccset. [-o<
Kép
"Gavi egy porszívó hangja egy másnapos reggelen. Egy sirály, aki ellopja a halat, amikor már a zsinóron tekered. A villám, amit nem lehet megállítani. Egy vuvuzela a nagymamád temetésén. "- Javier Aznar
Válasz küldése