Barça a Bajnokok Ligájában

Helyt áll-e csapatunk a BL-ben? Megnyerjük-e a Bajnokságot? Mi a helyzet a Király Kupával? Kellenek-e a barátságos mérkőzések? Hol lehet nézni a meccset? - Távkapcsolóval a kézben. Ha mondanivalód van, kerülj beljebb!
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15495
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2017.10.16. 14:49:25

Nero,ezzel most kihoztad azt LE-nek, hogy nála kb sose lesz jobb barca edző...jah de ha két egymást követő évben triplázunk :lol: sanszos.

Azért nem ezek mutatják csak hogy mennyire jó edző e adott személy, nyilván hozzátesz, de én idén egy BL villantással, vagy spanyol bajnoki címmel, és nem méltatlan bl búcsúval is kiegyezek simán. Pláne ha jó játék társul ehhez, és észreveszem a kibontakozó koncepciót.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2017.10.16. 14:18:32

visca el barca írta: [-X [-X [-X volt ám ő márszejben is :mrgreen:
Bíztam benne, hogy ez vagy nálad, vagy Bob-nál betalál majd. :mrgreen:
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2017.10.16. 14:12:35

palesz77 írta:még csak kimagaslóan nagy klubcsapatot se edzett soha
[-X [-X [-X volt ám ő márszejben is :mrgreen:
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2017.10.16. 13:26:58

Samper írta:ez tipikusan az a helyzet, hogy akár az anyósom is ülhetett volna a kispadon.
Ez ha így működne, Benítez még a Madridnál lenne, Pep se kellett volna anno, mert Rijkaard legalább 2015-ig maradhatott volna, stbstb. Azért ne csináljunk már úgy, mintha úgy nyert volna csak Lucho bármit is, hogy megvolt neki az MSN, ő meg legózott a meccsek alatt és között. Nálam se egy edzőzseni, közelről sem, de nem is egy teljesen fogalmatlan kókler azért, mint ahogy néha itt be van állítva.
S.Agüero írta:Mondjuk ez nem így működik, hogyha XY edző eggyel több trófeát nyer másnál, akkor ő a jobb. :D
Viszont ez is igaz, ilyen alapon Cruyff kanyarba sincs Luchohoz képest.
zeli39 írta:Jó példa Bielsa szinte sosem nyert semmit nincsenek kiugró eredményei de a munkáját szinte mindenki elismeri és a szakma egy zseninek titulálja .
Ő amúgy tényleg nagyon érdekes egy fazon, még csak kimagaslóan nagy klubcsapatot se edzett soha - válogatott más tészta -, nyerni még annyira se nyert itt semmit ha jól tudom, aztán a mai edzők közül rengetegen tekintik az egyik "tanáruknak". Tök érdekes dolog ez szerintem. :D
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2017.10.16. 13:11:03

Mondjuk ez nem így működik, hogyha XY edző eggyel több trófeát nyer másnál, akkor ő a jobb. :D
Samper
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3846
Csatlakozott: 2014.10.22. 16:22:27

2017.10.16. 13:06:10

Szó nincs róla, hogy LE képességeit az eredményeivel lehetne mérni. A triplázós év közepén a gödörből mások, mindenekelőtt Xavi húzta ki. A vezetőség pedig odahozta neki az MSN tagjait. Miután Xavi megdumálta Messit, hogy jöjjön ki jobbra, ez tipikusan az a helyzet, hogy akár az anyósom is ülhetett volna a kispadon.
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2017.10.16. 10:27:51

Samper írta:Tavaly óta a leglényegesebb változás, hogy akkor rossz edzőnk volt.most meg jó van. A védelmünk megerősödött, a többi csapatrész változatlanul problémás. Ezért csak úgy haladhatunk, ha mindig a soron lévő meccsre koncentrálunk és mással nem foglalkozunk. Jó volna, ha télen nagy változások lennének a keretben, de ha ez nem jön össze, akkor is minden egyes meccsnek elszántan és ésszel kell nekimenni.
Hogy Valverde jobb-e mint Enrique, azt majd legkorábban csak 2019 májusába lehet megmondani. Ha idén Valverde tripláz akkor egál, a második szezonban pedig meg kell fejelnie a bajnokság+kupa kombot (újabb triplázás, vagy bajnokság + BL) és akkor vitathatatlanul ki lehet jelenteni hogy Valverde>Enrique. Egy honap utan ez még nagyon korai.

Azzal egyetértek hogy a kérette gyúrni kell még. Griezman, Coutinho, DM hármasbol kettőt tuti elhoznék.
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Samper
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3846
Csatlakozott: 2014.10.22. 16:22:27

2017.10.16. 06:07:42

Tavaly óta a leglényegesebb változás, hogy akkor rossz edzőnk volt.most meg jó van. A védelmünk megerősödött, a többi csapatrész változatlanul problémás. Ezért csak úgy haladhatunk, ha mindig a soron lévő meccsre koncentrálunk és mással nem foglalkozunk. Jó volna, ha télen nagy változások lennének a keretben, de ha ez nem jön össze, akkor is minden egyes meccsnek elszántan és ésszel kell nekimenni.
Avatar
Cestus
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3423
Csatlakozott: 2017.03.10. 19:23:04

2017.10.15. 23:30:59

Alba és Piqué legutóbbi gyenguszabb teljesítményének és Rakitic kényelmes játékának fényében ez lehet, hogy jobb csapat is lenne most.
"It is what it is."

- Ernesto Valverde, 2019, közvetlenül az anfieldi vereség után.
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2017.10.15. 23:23:01

Szerdán én most rotálnék egy nagyobbat, otthon a görögök ellen így is simának kellene lennie.
Kezdene SR, Masch, Digne, Denis és Deu is nálam.

Messit meg a 60. perc környékén lehetne hozni, ha már van 2-3 gólos előnyünk.
Avatar
Normandia
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2502
Csatlakozott: 2013.01.02. 10:56:24
Tartózkodási hely: Sátoraljaújhely

2017.09.28. 23:31:28

csabimo írta:Chino: Elsösorban a tegnapi meccshez irtam,hiszen ez bl topik,ha más az elmult 8 meccset meg a fantasztikus 24/2 gólarányt vagy realmadridot hozza fel akkor reagálok..
igen 1 félidő is elég volt,most néztem meg a 2. Felidőt nem sok mindenröl maradtam le..ez a lötyögés elmegy a girona ellen, mert szerdán bl, oke valahogy hozzuk le stb..a bajnokságban elmegy vannak ilyen meccsek de..
Tegnap ugyanez az elképzeléstelen erőtlen semmi játekot toltuk mint a girona ellen, hát 8/2 meccset irtal ami nem volt jo, szerintem ez uccso 2 katasztrofa volt, az előző 6 nem tudom az rémlik, az egyiket a sirbol hoztuk vissza ezzel a kinai brazillal a többit meg Messi megoldotta aztan csokolom..
Szerintem közelebb állunk idén is a tavalyi 4-0 3-0 bl meccsekhez, ezt megmutatta a szuperkupa is hogy kb ugyanott tartunk, de miert is lenne maskepp tavalyi csapat van hiszen irtad hogy Dembele nincs Neymar meg szintén nincs, erősödni biztos nem erősödtünk hogy távozott, ugyhogy én nem esek hasra ettől a 8 meccs 24/2 ..
A lényeg, messze vagyunk attol hogy Bl-t nyerjünk ilyen focival lehetetlen, és ilyen kerettel ahol kegyvesztett játékosok sokasága van..viszont boritekolhato hogy tovabbjutottunk tavaszra meg alakulhat ez még..
Nem tudom, de valszeg másképpen nézzük a meccseket.:-D EV azzal főz amilye van, hogy ez egyenlőre erre elég, hát istenem. Ez van. Tavaly volt támaó potenciálunk, csak a többi nem volt kompatibilis ezzel, most a többi néz ki elfogadhatóan és az előző nincsen rendben. EV próbálja a kerethez igazítani a játékot és ha nézhetetlenül, ha nem, de eddig hozzuk a meccseket. Lehet itt lenézni az eddigi meccseket, de tavaly pont ezeken buktuk a bajnokságot. Hosszú a szezon és a BL is, nem kellene előre kijelenteni dolgokat. Azt meg nem is értem, hogy miért baj, ha a kínai brazil rúgja a győztes gólt. Azt gondolom és úgy tudom, hogy a mi játékosunk. Kit érdekel, hogy ki lövi? Tőlem Stegen is rúghatja, fejelheti, ha meg az fáj, hogy űrfoci nélkül nyerünk meccseket, akkor erre azt tudom mondani, hogy szokj hozzá.:-D Egy darabig biztos nem lesz.
"Diego Simeone: "Diego (Maradona) megtöltött minket érzelmekkel, de azt mondom, kétségek nélkül, hogy Messi jobb játékos, mint Maradona volt."
Avatar
P.U.Y.O.L.
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2814
Csatlakozott: 2010.01.22. 10:47:15
Tartózkodási hely: Irgumburg

2017.09.28. 17:12:28

crixus írta:Azért én nem szólnám meg a csapatot az eddigi teljesítményért. Komolyan nem értem a fanyalgókat. Volt egy pocsék átigazolási időszakunk, keretet tekintve gyengült a csapat, két húzóember még nem hosszabbított, a "nagy igazolásunk" lesérült fél évre, új edző, más koncepció és még lehetne sorolni. Ilyen körülmények között is tulajdonképpen a két sorozatban, amelyik számít is valamit a presztízsen túl, 8ból 8 meccset nyertünk.
Ezzel maximálisan egyetértek. Azért erősen bízom benne, hogy senki se gondolja komolyan, hogy EV végzett is a melóval és innentől már csak felküldi a kezdő 11-et. Jól kezdtünk, egy sok szempontból új dolgokkal teletűzdelt szezonban. Messze még az út vége.

Aki azt írja, hogy nincs esély a BL-re, mert nem vagyunk jelenleg a szűk elitben, az nézzen utána, hogy milyen csapatok tudtak BL-t nyerni az utóbbi időben. Találni fog olya(noka)t aki(k) sem játékosállományban, sem mutatott játékban nem volt(ak) jobb(ak) a mi mostani szezon kezdeti csapatunknál.

Ez továbbra is egy kupasorozat, amihez kell jó formaidőzítés és szerencse is...
Avatar
crixus
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1390
Csatlakozott: 2014.03.14. 14:43:58

2017.09.28. 16:58:40

Azért én nem szólnám meg a csapatot az eddigi teljesítményért. Komolyan nem értem a fanyalgókat. Volt egy pocsék átigazolási időszakunk, keretet tekintve gyengült a csapat, két húzóember még nem hosszabbított, a "nagy igazolásunk" lesérült fél évre, új edző, más koncepció és még lehetne sorolni. Ilyen körülmények között is tulajdonképpen a két sorozatban, amelyik számít is valamit a presztízsen túl, 8ból 8 meccset nyertünk. Nagyon remélem, hogy a hétvégén meglesz hazai pályán a 9. győzelem is. Az Atleico ellen pedig meglátjuk. A Calderonban belefér majd akkor a pontvesztés is, ha úgy alakul. A lényeg annyi, habár a játékunk nem a legszebb vagy legjobb, de a kicsiket sorra legyűrjük a bajnokikon, a BL-ben a 3 legnehezebb csoportmeccsből 2-t megnyertünk... Mi kell még? Én sem értek egyet azzal, hogy Roberto-t meccsről meccsre dobáljuk egyik posztról a másikra, vagy az sem tetszik, hogy az így is pocsék formában lévő Suárez játékát teljesen kiheréljük azzal, hogy kitoljuk a szélre, de ettől függetlenül az eredmények eddig Valverde-t igazolják. Majd ha olyan pontvesztések jönnek, mint tavaly a Málaga, Betis vagy Alaves ellen, lehet elégedetlenkedni, de egyelőre nincs rá okunk.
mess2009
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4285
Csatlakozott: 2009.01.30. 11:58:28

2017.09.28. 16:04:36

Chino írta:
csabimo írta: Nincs semmi baj nagyon szépek ezek a mutatok, eibar meg girona szintü csapatok ellen..

A Realnál pedig foci sincs annyira, mint azt állítod. A dortmundi volt eddig kimagaslóan a legjobb meccsük. Mondjuk most nem említik, hogy a Borussiaból 5 ember hiányzott. Nagy többségben koncepciótlan, ívelgetések stb. Ha mi ennyire függünk Messitől, akor ők mit mondjanak? Amíg nem volt a gólfelelősük 2 döntetlen egy vereség kiscsapatoktól.
.
előre bocsátom: ha van csapat akit mindenestől utálok az a Real. de azt mondani hogy nincs foci náluk mostanság... :shock: nos szerintem egyszerű tévedés.
csak leírtam, nem akarom indokolni, mert még az is fáj...
Avatar
MQuCsabi
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6340
Csatlakozott: 2007.07.12. 14:50:03
Tartózkodási hely: Budapest

2017.09.28. 15:18:28

Ezek kaput eltaláló lövések veb?

Bocsi, Chino beelőzött a frissítés előtt. CSak csodálkoztam volna, ha ilyen nagy különbség lett volna, mert legtöbbször azért a játék képe is bíztató volt. Ezt az utolsó két meccset ne nézzük, én pl el is aludtam tegnap.
Kép
Avatar
csabimo
Capitá del Barça
Hozzászólások: 946
Csatlakozott: 2006.01.13. 02:09:37
Tartózkodási hely: bonyhád

2017.09.28. 14:57:47

Chino: Elsösorban a tegnapi meccshez irtam,hiszen ez bl topik,ha más az elmult 8 meccset meg a fantasztikus 24/2 gólarányt vagy realmadridot hozza fel akkor reagálok..
igen 1 félidő is elég volt,most néztem meg a 2. Felidőt nem sok mindenröl maradtam le..ez a lötyögés elmegy a girona ellen, mert szerdán bl, oke valahogy hozzuk le stb..a bajnokságban elmegy vannak ilyen meccsek de..
Tegnap ugyanez az elképzeléstelen erőtlen semmi játekot toltuk mint a girona ellen, hát 8/2 meccset irtal ami nem volt jo, szerintem ez uccso 2 katasztrofa volt, az előző 6 nem tudom az rémlik, az egyiket a sirbol hoztuk vissza ezzel a kinai brazillal a többit meg Messi megoldotta aztan csokolom..
Szerintem közelebb állunk idén is a tavalyi 4-0 3-0 bl meccsekhez, ezt megmutatta a szuperkupa is hogy kb ugyanott tartunk, de miert is lenne maskepp tavalyi csapat van hiszen irtad hogy Dembele nincs Neymar meg szintén nincs, erősödni biztos nem erősödtünk hogy távozott, ugyhogy én nem esek hasra ettől a 8 meccs 24/2 ..
A lényeg, messze vagyunk attol hogy Bl-t nyerjünk ilyen focival lehetetlen, és ilyen kerettel ahol kegyvesztett játékosok sokasága van..viszont boritekolhato hogy tovabbjutottunk tavaszra meg alakulhat ez még..
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2017.09.28. 14:41:17

fcjoc írta:én úgy vagyok vele VEB, hogy a focit gólra játsszák.. a jövőre ezek az adatok mind feledésbe merülnek, az eredmény viszont kevésbé. kezdj el eszerint élni

písz
písz :D

tudom h a focit gólra játsszák, csak pár ember itt a 8-0-0 25/6/7-2 miatt extázisban van és nem látják a fától az erdőt.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7486
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2017.09.28. 14:36:18

fcjoc írta:
visca el barca írta:az elmúlt 5 meccsen konkrétan minden ellenfelünk többször lőtt kapura mint mi... a megszervezett védelem....

juve: 13-9
getafe: 13-7
eibar: 13-11
girona: 13-9
sporting: 11-10
én úgy vagyok vele VEB, hogy a focit gólra játsszák.. a jövőre ezek az adatok mind feledésbe merülnek, az eredmény viszont kevésbé. kezdj el eszerint élni

písz
A girona eltalálta 2x a kaput, mi 5x,
Getafe ők 4x mi 5x
Sporting L. mi 5x ők 3x
Eibar: mi 10x ők 4x

Egyedül a Juve-nál 7/5 az arány, de ezeket is összevetve, a nagy többségük távoli veszélytelen próbálkozás volt, Igazi barvúrokat nem kellett sorozatban MAtS-nak bemutatni.
Még a kaput eltaláló lövések is csalóka adat, de nem sokszor tudnak igazi ziccert kialakítani, ami köszönhető a védelemnek

Én jobban örülök ennek, mintha sokkal kevesebb kapura lövése lenne az ellenfélnek, de 2 helyett már 7 kapott gólnál járnánk, mint a Real.
Forca Barca!!!!
Avatar
fcjoc
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2182
Csatlakozott: 2005.08.20. 22:41:37

2017.09.28. 14:13:22

visca el barca írta:
Chino írta:Azok a kapura lövések mik voltak.
az elmúlt 5 meccsen konkrétan minden ellenfelünk többször lőtt kapura mint mi... a megszervezett védelem....

juve: 13-9
getafe: 13-7
eibar: 13-11
girona: 13-9
sporting: 11-10
én úgy vagyok vele VEB, hogy a focit gólra játsszák.. a jövőre ezek az adatok mind feledésbe merülnek, az eredmény viszont kevésbé. kezdj el eszerint élni

písz
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7486
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2017.09.28. 13:48:52

csabimo írta: Nincs semmi baj nagyon szépek ezek a mutatok, eibar meg girona szintü csapatok ellen..
Én konkrétan a tegnapi meccshez irtam, nézhetetlen volt! és nagyon messze vagyunk europa elitjétől ha Messi nem veszi hátára a csapatot..
Ha már real, igen betliztek, olyan meccseken ahol 20 akarhány kapuralöves meg elmaradt tizi és kitudja még mi volt..megvan a keretük és a fociuk meg a mákjuk is hozzá hogy odaérjenek megint, nekünk van egy Messink idáig..
Elég sok mindent nem a tegnapi meccsről írtál, de ha 8 helyett 1 mérkőzés egy félidejéről szűröd le a véleményed, ami kétségtelenül az idei leggyengébb volt, az nem hiszem hogy olyan mérvadó.
Korábban is ez volt a szöveg, hogy jön egy nagy csapat aztán szevasz. Jött a Juve, lesimáztuk akkor meg az volt a szöveg, hogy hiányoztak az olaszoktól. Ebből a nyolcból igazán kettőt lehet kiemelni igazán negatívként. Tavaly hány ilyen meccset engedtünk ki a kezünkből, amiket most behúztunk, nem mellékesen ez a trágya támadósor elrakott 20 gólt, ráadásul Messin kívül volt hat gólszerzőnk, ami tavaly elég hiánycikk volt. Valverde változtatott, Messit berakta középre, köré építette a támadószekciót, egyértelmű, hogy ő a leggólerősebb. Akit pedig vettünk, hogy pótolja a klasszis támadónkat lesérült. Nem mindegy, hogy Dembelé vagy SR játszik szélsőt.
A Realnál pedig foci sincs annyira, mint azt állítod. A dortmundi volt eddig kimagaslóan a legjobb meccsük. Mondjuk most nem említik, hogy a Borussiaból 5 ember hiányzott. Nagy többségben koncepciótlan, ívelgetések stb. Ha mi ennyire függünk Messitől, akor ők mit mondjanak? Amíg nem volt a gólfelelősük 2 döntetlen egy vereség kiscsapatoktól.
Arról meg nem kellene megfelejtkezni, hogy a legnagyobb és talán legfontosabb igazolásunk szinte nem is játszott, aki azért a támadójátékhoz nem keveset tud adni.
Forca Barca!!!!
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2017.09.28. 13:43:01

Chino írta:Azok a kapura lövések mik voltak.
az elmúlt 5 meccsen konkrétan minden ellenfelünk többször lőtt kapura mint mi... a megszervezett védelem....

juve: 13-9
getafe: 13-7
eibar: 13-11
girona: 13-9
sporting: 11-10
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6739
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2017.09.28. 13:41:44

corol írta:A szép játékkal tavaly tele volt a padlás, aztán meg semmi nem ment, vagy szívtunk a kicsiktől is.
Most még nem kellene temetni a csapatot.
Valóban nem kell temetni, de érdekelnének azok a meccsek, ahol szépen játszottunk. Attól még a cipősdoboz sem telt meg, nemhogy a padlás :D
Avatar
csabimo
Capitá del Barça
Hozzászólások: 946
Csatlakozott: 2006.01.13. 02:09:37
Tartózkodási hely: bonyhád

2017.09.28. 13:20:39

corol írta:Fiúk, mi ez a siralomház? 8 meccs 24/2 gólarány, verve a Juve és idegenben a Sporting. Mi a bajotok?
A szép játékkal tavaly tele volt a padlás, aztán meg semmi nem ment, vagy szívtunk a kicsiktől is.
Most még nem kellene temetni a csapatot. Ott van a Real milyen játékot nyomott kedden, aztán már három otthoni találkozóján betlizett.

Nyugi, nyugi.
Nincs semmi baj nagyon szépek ezek a mutatok, eibar meg girona szintü csapatok ellen..
Én konkrétan a tegnapi meccshez irtam, nézhetetlen volt! és nagyon messze vagyunk europa elitjétől ha Messi nem veszi hátára a csapatot..
Ha már real, igen betliztek, olyan meccseken ahol 20 akarhány kapuralöves meg elmaradt tizi és kitudja még mi volt..megvan a keretük és a fociuk meg a mákjuk is hozzá hogy odaérjenek megint, nekünk van egy Messink idáig..
corol
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1203
Csatlakozott: 2011.04.06. 20:08:57

2017.09.28. 12:54:36

Fiúk, mi ez a siralomház? 8 meccs 24/2 gólarány, verve a Juve és idegenben a Sporting. Mi a bajotok?
A szép játékkal tavaly tele volt a padlás, aztán meg semmi nem ment, vagy szívtunk a kicsiktől is.
Most még nem kellene temetni a csapatot. Ott van a Real milyen játékot nyomott kedden, aztán már három otthoni találkozóján betlizett.

Nyugi, nyugi.
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6739
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2017.09.28. 12:26:09

Mondjuk, attól h nem szakadunk meg, nem kell feltétlenül a 3 pont vagy tartalékolunk, még lehetne jól játszani.

Tegnap pl a Bayern a sima eredmény ellenére az első félidőben igen jól játszott, és nem fulladtak meg az iramban, csak tudták, ki hova fut, mozog és hova kell passzolni. Ennyi lehetőségből másik meccsen épp 2-3 gólt lőnek, tegnap meg semmi. Megnéztem a Barca összefoglalót (10 perces), mert a meccset nem láttam, de talán 2 Messi lehetőség rémlik.

Sztem hátul nincs gond, de elöl megint kezd elmaradni a foci. Kell a francia, mint a falat kenyér, és ha valóban hasonló szint, mint Mbappe, akkor tegnap megnyugodtam.
Válasz küldése