Spanyol Kupa & Szuperkupa

Helyt áll-e csapatunk a BL-ben? Megnyerjük-e a Bajnokságot? Mi a helyzet a Király Kupával? Kellenek-e a barátságos mérkőzések? Hol lehet nézni a meccset? - Távkapcsolóval a kézben. Ha mondanivalód van, kerülj beljebb!
oregem21
Jugador del Barça
Hozzászólások: 205
Csatlakozott: 2005.01.21. 22:06:53

2009.01.29. 17:23:33

Basszus most olvasom ezt a közvetítési mizériát......:(
hát bízom benne hogy addigra adják mert nagyon kíváncsi vagyok a meccsre!!!
lehet h elő kellene fizetni a Barca tv-re....!!:)tényleg van vkinek esetleg Mo-on előfizetése??
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13509
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2009.01.29. 16:31:44

Hát nagyon remélem, hogy adják..
Amúgy én is úgy állnék fel, ahogy Titinho...
Esetleg Iniestát balra, Hlebet középre, Busquetset padra.
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
B. Tamás
Hí­rhozó-cikkíró
Hozzászólások: 2034
Csatlakozott: 2006.02.25. 21:20:32
Kapcsolat:

2009.01.29. 16:07:14

Sajnos, nagyon úgy néz ki, hogy nem adja semmi,mivel a hivatalos oldalon a felvezető cikkben zárójelben mindig ott van legalább 3 csatorna neve,amelyik adja a meccset(La Sexta,TV3...)

Most egyik sincs ott,csak a Radio Barca... :?

Amúgy,én továbbjutást várok, Messivel többgólosat és gálásat, nélküle többgólosat gála nélkül 8)
.
Avatar
hady
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2852
Csatlakozott: 2005.12.06. 12:18:01

2009.01.29. 15:48:16

igen sport2...22.00-tól. De ki tudja, hátha élő lesz.
Tipp : 4-1 (a tegnapi kosár után,...."Enrique-féle autokorrektor: a muszáJ pontos J :)")
Avatar
Titinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2927
Csatlakozott: 2006.11.17. 11:29:46
Tartózkodási hely: Nyíregyháza, lélekben Camp Nou

2009.01.29. 13:50:26

Roniee21 írta:Én úgy tudom,hogy a Sport2 adja 22:00-tól :wink:
Félóra csúszással.
Én ezzel sajna várnék még... :?
Jelenleg veszélyben van a Barca-Espanyol TV-s közvetítése, mivel (pontosan nem tudom, hogy most ki meg hogyan) a TV társaság(ok) megint keresztbe tehetnek a csapatoknak és megtörténik az mint tavaly, hogy EGY TV SEM KÖZVETÍTI a meccset.

Tavaly ugye már volt rá precedens (nem is egyszer), hogy televíziós jogviták meg pénz miatt nem közvetítette semmi a spanyol meccseket. Ugyanez sajna ma is megtörténhet... :evil:

Egyébként a meccsel kapcsolatban, remélem, hogy legalább az Alves-Messi-Xavi trió játszik majd és akkor továbbjutunk szerintem simán. Hleb és Bojan is játszhatna Messi mellett, a kp-n pedig Touré-Xavi-Busquets. A védelem pedig Alves-Piqué-Cáceres-Sylvinho lehetne.

A tippem a meccsre: Barca - Espanyol : 3-1.

Egyébként tényleg a SPORT2 adja/adná 22:00h-tól!
Més que un club :!:

"Az akarás egyenlő a tudással, s aki akar, az tud is!"- Johan Cruyff
Roniee21
Capitá del Barça
Hozzászólások: 626
Csatlakozott: 2006.10.03. 14:48:43

2009.01.29. 13:28:15

Én úgy tudom,hogy a Sport2 adja 22:00-tól :wink:
Félóra csúszással.
oregem21
Jugador del Barça
Hozzászólások: 205
Csatlakozott: 2005.01.21. 22:06:53

2009.01.29. 13:25:02

Tudja vki hogy a sport 1-en kívűl melyik külföldi csatorna adja a meccset??
A hivatalos kezdés 21:30 ra van kiirva viszont a sport1 en 22 órára, ráadásul élőben:P!!!ugyhogy gondolom megint csúsztatva lesz........ :twisted:
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2009.01.28. 19:39:19

Agüero, köszi....

Holnapi meccsel kapcsolatban,szerintem most is az egyik legerősebb kezdő megy ki,talán pár helyen lesz változtatás. De biztos vagyok benne,hogy Touré,Xavi,Messi,Iniesta "tengely" ott lesz a pályán. Remélem tudunk hinteni egy 3-mast hazai pályán,bár nem hinném,hogy az Espanyol a védekezésen kívűl választana vmi mást.. :)

Mindenesetre FORCA BARCA!!

:wink:
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13509
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2009.01.24. 16:36:54

Hűha. :)
Lusta vagyok red, olvasd újra a cuccot!
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Avatar
redmiller
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4097
Csatlakozott: 2004.10.12. 19:29:23
Tartózkodási hely: Kecskemét
Kapcsolat:

2009.01.24. 10:35:40

lionelmessi19 írta: Igen, ha láttad a meccset, vagy azt az egynéhány hszt, amit írtam utána, akkor tudod hogy egyetlen darab játszótársa nem volt. Se megjátszható támadó, se lőrefele mozgó kp, a két ember aki kb passzokat kapott, az Sylvinho és Busquets volt, mondanom sem kell ez melyik irányt jelenti főképp.

Én se próbálkoznék egy idő után azzal, hogy megnézem kinek passzolok, még 3 embernek is nekimentem volna én is. Ráadásul Ini néhányszor még meg is csinálta.
Nincs értelme kifejteni hogy szerintem pl Henry mit játszott volna tegnap, ha pont ugyanott kell lennie, mint Andrésnek, mert nyilván Bojan és Hleb mellett ő középcsatár lett vna. Bár vannak sejtéseim mi lett VOLNA, ha beleszorul pont ebbe a szituációba, de mivel ez nem történhet meg a pályán szvsz, le sem írom.
A többiekkel nem edz együtt? Ők nem a Barca játékosai??? Nem ez a csapat jutott el a kupában eddig?
By red
http://hirosliga.gportal.hu
Hajrá kecskeméti kosár! Hajrá KTE!
Catalonia is not Spain!Visca el Barça!
Avatar
bati1989
Jugador del Barça
Hozzászólások: 123
Csatlakozott: 2007.07.11. 11:44:11
Tartózkodási hely: Hernád, Gyál

2009.01.22. 19:48:22

barca0417 írta:annélkül hogy, Guardiolát bármilyen mértékben kritizáljam, én ezt a csapatot ami most pályára lépett, más formációban, 4-4-2-ben játszattam volna.
---------------------Valdes-----------------------------
V.Sanchez-----Puyol-----------Caceres---------Sylvinho-
Hleb-------Busquets---------------Keita--------Iniesta
------------------Guddy--------------Bojan-----------

Mert azzal, hogy Iniesta és Hleb támadó volt, a középpályáról elveszett a kreativitás. Én őket a két szélről mozgattam volna befelé. Keita és Sergio védekezett volna, Guddjohnsen csatár lett volna, a fölívelésekre alkalmasabb mint Bojan, márpedig, most sokszor így jutott csak előre a labda. Szóval Guddy lefejhette volna az érkező Bojannak a labdát párszor.Szerintem veszélyesebbek lettek volna kapura.
Amúgy Caceres nem volt rossz, csak önbizalomhiáynos, meg talán görcsös egy kicsit. Sanchez se volt vészes, de szerintem van a tartalékoknál olyan, aki jobb lenne a jobboldalra.
Hát szerintem veszélyes volt a Victor Sanchez gyerek...!Rossz volt nézni...!Szinte csak szabálytalanul ment...!
Kép
Dani Alves_20

2009.01.22. 16:31:32

Barcaforever írta:Te jóságos, már megint mekkora bírói hiba volt a Valencia-Sevilla meccsen.Adriano nem kisebb, mint 2-3 méteres lesen volt.

Hihetetlen. :roll:
Hát, igen.
Sajnos, a spanyol bírói kar elég gynegécske lbakon áll.
Pedig az egyik FIFA-bíró vezette a meccset, akinek ráadásul szép jövőt jósolnak... :wink:
Mondjuk, a partjelzőt is elküldeném egy szemorvosi vizsgálatra.
Avatar
Barcaforever
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3974
Csatlakozott: 2004.10.13. 19:17:18
Tartózkodási hely: Barcelona/Budapest

2009.01.22. 14:10:19

Te jóságos, már megint mekkora bírói hiba volt a Valencia-Sevilla meccsen.Adriano nem kisebb, mint 2-3 méteres lesen volt.

Hihetetlen. :roll:
Kép
Avatar
barca0417
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2041
Csatlakozott: 2006.10.27. 18:06:27
Tartózkodási hely: erre-arra

2009.01.22. 14:09:48

annélkül hogy, Guardiolát bármilyen mértékben kritizáljam, én ezt a csapatot ami most pályára lépett, más formációban, 4-4-2-ben játszattam volna.
---------------------Valdes-----------------------------
V.Sanchez-----Puyol-----------Caceres---------Sylvinho-
Hleb-------Busquets---------------Keita--------Iniesta
------------------Guddy--------------Bojan-----------

Mert azzal, hogy Iniesta és Hleb támadó volt, a középpályáról elveszett a kreativitás. Én őket a két szélről mozgattam volna befelé. Keita és Sergio védekezett volna, Guddjohnsen csatár lett volna, a fölívelésekre alkalmasabb mint Bojan, márpedig, most sokszor így jutott csak előre a labda. Szóval Guddy lefejhette volna az érkező Bojannak a labdát párszor.Szerintem veszélyesebbek lettek volna kapura.
Amúgy Caceres nem volt rossz, csak önbizalomhiáynos, meg talán görcsös egy kicsit. Sanchez se volt vészes, de szerintem van a tartalékoknál olyan, aki jobb lenne a jobboldalra.
Kép
Avatar
G-Jay
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2196
Csatlakozott: 2006.06.19. 23:25:20
Kapcsolat:

2009.01.22. 13:46:40

Na az én véleményem:
Sajnos magát a meccset nem láttam, de mégis értékelném a végeredményt.
A kezdőben sokan kaptak lehetőséget ezúttal a bizonyításra. Összességében jól leszűrhető, hogy van minden csapatnak, nevezzük akármennyire is erős keretűnek, egy A csapata, egy kezdő 11-e. Ez már korábban is kiderült, de nálam itt tisztult le rendesen. Viszont annak nagyon örülök, hogy ha nem is vetekszik a B csapatunk az elsővel, mégis idegenben egy rangadón tudták tartani a szintet az ellenféllel, és úgy hiszem, ha rendesen formába lendülnének, talán könnyedén át is lépnek rajtuk.
Fontos ugyanis tudni, hogy mennyire lehet a tartalékos csapatra számítani, mert ha jön a BL, nem fogja bírni hétről hétre a 2x90 percet ugyanaz a 11.
Mondom, nem láttam a meccset, így külön-külön a játékosokról nem igazán tudok szólni.
Biztos vagyok benne, hogy itthon behúzzuk a dolgot.
¡Visca El Barça! ¡Visca Cataluna! Més Que Un Club...
California Love
BLAUGRANA.HU! Minden ami Barca, minden ami történelem!
gekkodan
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3683
Csatlakozott: 2007.08.15. 19:37:48
Tartózkodási hely: Curahee

2009.01.22. 12:24:13

Andrisnak spec most igaza van. Iniesta meddő volt tegnap, de konkrétan nem volt ember, akivel zsugázhatott volna. Bojan teljesen fel volt őrölve, Busquets és Sylvinho maradt (valljuk be, nem egy támadó-szekció...).

Ebben a meccsben ennyi volt tegnap. Kár is vitázni rajta, kényelmes továbbjutás előszele...
Ne használd a kepfeltoltes.hu-t!

Yaya Touré - a szikla.

SOM LA COPA, SOM LA LLIGA, SOM LA CHAMPIONS, SOM UN !!!
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13509
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2009.01.22. 12:08:59

redmiller írta:
lionelmessi19 írta: Bojan is nagyon harmatos továbbra is, Iniestának nem volt játszótársa, végig négy ember fogta, a végén meg már lépni nem bírt.
Persze, hogy 4 ember fogta, mivel alig akart szabadulni a labdától... Bromi sokat cselezett és ezzel rontotta az esetleges helyzetkialakítás lehetőségét...
Igen, ha láttad a meccset, vagy azt az egynéhány hszt, amit írtam utána, akkor tudod hogy egyetlen darab játszótársa nem volt. Se megjátszható támadó, se lőrefele mozgó kp, a két ember aki kb passzokat kapott, az Sylvinho és Busquets volt, mondanom sem kell ez melyik irányt jelenti főképp.

Én se próbálkoznék egy idő után azzal, hogy megnézem kinek passzolok, még 3 embernek is nekimentem volna én is. Ráadásul Ini néhányszor még meg is csinálta.
Nincs értelme kifejteni hogy szerintem pl Henry mit játszott volna tegnap, ha pont ugyanott kell lennie, mint Andrésnek, mert nyilván Bojan és Hleb mellett ő középcsatár lett vna. Bár vannak sejtéseim mi lett VOLNA, ha beleszorul pont ebbe a szituációba, de mivel ez nem történhet meg a pályán szvsz, le sem írom.
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Avatar
redmiller
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4097
Csatlakozott: 2004.10.12. 19:29:23
Tartózkodási hely: Kecskemét
Kapcsolat:

2009.01.22. 11:54:55

lionelmessi19 írta: Bojan is nagyon harmatos továbbra is, Iniestának nem volt játszótársa, végig négy ember fogta, a végén meg már lépni nem bírt.
Persze, hogy 4 ember fogta, mivel alig akart szabadulni a labdától... Bromi sokat cselezett és ezzel rontotta az esetleges helyzetkialakítás lehetőségét...
By red
http://hirosliga.gportal.hu
Hajrá kecskeméti kosár! Hajrá KTE!
Catalonia is not Spain!Visca el Barça!
herlius
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1435
Csatlakozott: 2008.11.10. 11:55:35
Kapcsolat:

2009.01.22. 10:43:58

JSavi írta:Szerintem Caceres produkciói az elmúlt időben gyötrelmesek. Miket tud művelni utolsó védőként....

Még azt akarom mondani, hogy a Nap képénél kiraktátok Messit, hogy "Van olyan meccs amit még Messi sem tud feldobni"
Gyerekek, számoltátok hányszor ért labdához? volt negyed órája és 7-szer volt nála a labda és mindig tett hozzá valamit..
Ráadásul nem is a klasszikus posztján játszott, hiszen Bojan helyére állt be. Vagyis lendületből nem tudta a védőkre vezetni a labdát, Hlebtől nem kapott használható labdát (pl. volt egy kényszerítőjük együtt, aminek a végén Hleb kipasszolta a labdát az oldalvonalon) és persze nagyon hiányzott a legjobb "társ", Dani Alves. A legjobb karmester sem ér sokat, ha a "tartalék" zenekarral kell játsszon.
JSavi
Barça C
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2007.06.30. 14:25:30

2009.01.22. 10:16:01

Szerintem Caceres produkciói az elmúlt időben gyötrelmesek. Miket tud művelni utolsó védőként....

Még azt akarom mondani, hogy a Nap képénél kiraktátok Messit, hogy "Van olyan meccs amit még Messi sem tud feldobni"
Gyerekek, számoltátok hányszor ért labdához? volt negyed órája és 7-szer volt nála a labda és mindig tett hozzá valamit..
herlius
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1435
Csatlakozott: 2008.11.10. 11:55:35
Kapcsolat:

2009.01.22. 10:03:40

Grege írta:
chi omega írta:
mi is volt a gond victor sanchezzel? azonkívül, hogy jobb bekként teljesen alkalmatlan támadásban..
Pl., hogy lassú, körülményes, gyakran választ rossz döntéseket, legalább 10-szer elvitték mellette (ebben mondjuk gyakran Caceres rossz besegítése is hibás volt), a támadásokat szinte egyáltalán nem tudta segíteni... Ennyi jut most hirtelen eszembe, de kicsit jobban felébredek, majd még elgondolkozom :wink: !
Szerintem VS nem volt rossz, legalábbis önmagához és a tegnapi Barca-hoz képest. Párszor megforgatták ugyan, de komoly helyzetet nem tudtak az ő oldalán kialakítani. Szerintem megfelelően aggresszív volt és volt 1-2 jó megmozdulása támadásoknál is. Tény, hogy nem Alves szintű, de azt senki ne várja már el, hogy egy zöldfülű hozza azt a teljesítményt, amit a világ legjobb jobbhátvédje tud. Ez nonszensz. Ráadásul támadásban Hleb-el képtelenség komolyabb összjátékba bocsátkozni. Szerintem Pep tudatosan nem engedte VS-t nagyon előre, hiszen Hleb sorozatos labdavesztéseiben benne volt, hogy nem tudunk megfelelően visszazárni jobb oldalon. És ha már Hleb-ről van szó: sajnos megint óriási csalódás volt számomra. Komolyan nem értem mit látnak benne egyesek. A tegnapi teljesítménye is számomra max egy magyar válogatottsághoz lenne elég, de ezt a szintet szvsz egy Huszti vagy Gera is simán hozná. Lassú, körülményes, sokszor önző, és hihetetlenül darabos a mozgása. Az a fajta dinamika hiányzik a játékából, ami alapvetően jellemző a Barca-ra. Számomra egyértelműen kilóg a csapatból.
Avatar
Grege
Capitá del Barça
Hozzászólások: 580
Csatlakozott: 2004.11.21. 00:21:31

2009.01.22. 09:24:32

chi omega írta:
mi is volt a gond victor sanchezzel? azonkívül, hogy jobb bekként teljesen alkalmatlan támadásban..
Pl., hogy lassú, körülményes, gyakran választ rossz döntéseket, legalább 10-szer elvitték mellette (ebben mondjuk gyakran Caceres rossz besegítése is hibás volt), a támadásokat szinte egyáltalán nem tudta segíteni... Ennyi jut most hirtelen eszembe, de kicsit jobban felébredek, majd még elgondolkozom :wink: !
chi omega
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1036
Csatlakozott: 2007.10.31. 11:36:58

2009.01.22. 03:19:36

Grege írta:Na, csak sikerült feljutnom a fórumra, elég nehezen ment...

A meccs, hmmm... Igazából azaz érzésem van már nem először, h Guardiola próbálgatja a csapat határait.

NOS, MEGTALÁLTA!!! Egyszerűen ennél több húzóember kell a csapatba, ha tovább akarunk jutni, és csak remélni tudom, h nem akarja a visszavágón is félig meddig ugyanezt a csapatot kiküldeni, mert bár most is iszonyat lelkes volt az ellenfél, de így, h elérhetővé tetük nekik a továbbjutást, ez még inkább így lesz.

Az ellenfelet inkább nem jellemezném, de tavaly és tavalyelőtt egészen szimpatikus volt nekem ez a csapat, most meg....szinte örülnék, ha kiesnének. Kicsit féltem a játékosainkat a visszavágótól, ma is volt egy-két nagyon kemény belépő.

szerk: Ja, és sikerült az akadémiánknak ismét, egyik korábbi nagy barca sztár utódjának, a BL győztes csapat egyik vezérének, Oleguer utódjának a kiképzése, bravo! V. S.-t nem szeretném fontos meccsen a csapat közelében látni... (vajon minden edzőnek van egy játékosa, akit senki nem fog megérteni, h miért játszat? )
mi is volt a gond victor sanchezzel? azonkívül, hogy jobb bekként teljesen alkalmatlan támadásban..
chi omega
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1036
Csatlakozott: 2007.10.31. 11:36:58

2009.01.22. 03:18:15

nem értem azokat, akik megijednek. KETTŐ alapember játszott (puyol, iniesta), ebből egy most jött vissza sérülésből, keresi még a formáját.
a 0-0 jó eredmény, a továbbjutás simán meglesz. a bajnokságban mutatott formát ez a meccs nem érinti. már csak azért sem, mert a getafe elleni 1-1 sem érintette. a lényeg, hogy nem kaptunk gólt.
nekem személy szerint csak hleb csalódás, most már igazán összekaphatná magát, mert vicc, hogy mennyire hatástalan. hiába csinál meg egy gyönyörű szólót, ha utána rosszul passzol, és még csak fel sem rúgják.
bojan szerintem relative jól játszott, arról, hogy nem került helyzetbe, nem csak ő tehet.
guardiola nyilatkozata jó.

az egyetlen probléma a meccsel az volt, hogy halálra untam magam, dehát istenem, kell ilyen is. angliában MÁSODOSZTÁLYÚ csapatok ellen állnak fel ennyire b csapattal a top klubok a harmadik számú kupában, és néha meg is szívják. itt meg volt egy izgalommentes 0-0, sfw
Diego6
Barça C
Hozzászólások: 3
Csatlakozott: 2009.01.22. 02:54:23

2009.01.22. 03:05:47

Szerintem borzalmasan játszottunk, úgy gondolom a legrosszabbúl ebben az idényben, remélem ilyet rossz meccset nem nagyon látok többet, de reméljük csak ez az egy meccs volt amin ilyen rossz teljesítményt nyújtottunk, remélem megőrizzük a Jó formát, és végig gázolunk europán.

Hajrá Barca
Hajrá Thierry Henry
Válasz küldése