Barça a Bajnokok Ligájában

Helyt áll-e csapatunk a BL-ben? Megnyerjük-e a Bajnokságot? Mi a helyzet a Király Kupával? Kellenek-e a barátságos mérkőzések? Hol lehet nézni a meccset? - Távkapcsolóval a kézben. Ha mondanivalód van, kerülj beljebb!
Rewolution5
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1089
Csatlakozott: 2009.04.11. 10:04:30
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

2010.04.23. 19:21:21

socio66 írta:Amúgy elég sz.r,hogy a Tv2 ugye nem adja a meccsünket szerdán,a digi online pedig fizetős lett..
Így marad valami bizonytalan link 5 perccel a meccs előtt,ami ki tudja mikor akad majd be..
Nem lenne jó lemaradni a meccsről.
próbáld lehúzni a sopcast nevű progit, és szaggatás nélkül jön le az adó(akár 1400kb/s)
Kép
Avatar
szajko
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4907
Csatlakozott: 2008.04.07. 18:14:42

2010.04.23. 19:19:33

MichaaBee írta: :shock: :shock: :shock: Fizetőőős? Miva'? Nemá'! :x
Sajnos az lett. :? :x

Én is máshol leszek kénytelen nézni...

Szerk: na most nézem én is és most ingyenes, a múltkor meg fizetős volt. :roll:
Avatar
MichaaBee
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5727
Csatlakozott: 2007.11.09. 15:12:26

2010.04.23. 19:17:04

socio66 írta:Amúgy elég sz.r,hogy a Tv2 ugye nem adja a meccsünket szerdán,a digi online pedig fizetős lett..
:shock: :shock: :shock: Fizetőőős? Miva'? Nemá'! :x

szerk.: pedig ez van az oldalukon: "Élő adást csak érvényes regisztrációval lehet nézni. A regisztráció ingyenes."

Akkor most mi az igazság? :)
H a t t r i c k
NBA Fantasy: EuroBarca League 2013: #1
EuroBarca Keeper League 2014, 2018, 2020: #2
Avatar
szajko
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4907
Csatlakozott: 2008.04.07. 18:14:42

2010.04.23. 19:16:58

Ha a játékosaink a maximumot nyújtják és a bíró nem szól bele, akkor tökmindegy, hogy tudja az ellenszert a játékunkra...

Ott is tudta mégis két gól bíró hibából született... :) :?
Avatar
Deus
Boixos Nois
Hozzászólások: 10028
Csatlakozott: 2006.07.16. 22:58:29
Tartózkodási hely: Valhalla

2010.04.23. 19:12:24

egyik barcás fórumozó irta ezt, s én is ezzel egyetértek:

felesleges idegelni, szerintem tudható előre, hogy kiesik a barca. mourinho tudja az ellenszert a barcára, tudta anno a chelsea edzőjeként is. gyakorlatilag lassan véglegessé válik, hogy az inter bukta a bajnokságot (bár nem örülnék neki, nagyon nem szimpi a roma), a barca meg még bőven esélyes az első helyre a primera divisiónban, úgyhogy az internek gyakorlatilag csak a bl maradt (meg a copa italia, bár nem hiszem, hogy az elég lenne nekik)

Hát ha belegondoljuk, hogy valamiben igaza is van: Műrinnyó tudja az ellenszert a barca ellen... Nekünk meg ki kell forralnunk valamit, hogy elnyomja ezt az ellenszert.
KépKép
Avatar
fcjoc
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2178
Csatlakozott: 2005.08.20. 22:41:37

2010.04.23. 18:49:44

egyet értek. olyanokat hallok, hogy még itt is elvernek minket. nehogy már a történelem "csinálás" küszöbén bukjunk el! ez a CSAPAT megérdemli, hogy az egymást követő években megnyerjék a BL-t

hol a lelkesedés emberek? 8)

úgy mennek ki szerintem a fiúk, hogy ha világ vége lenne meccs után, akkor is kötelező a győzelem.

messi 2, és pedro vagy ibra gólokkal nyerünk simán! mert jobbak vagyunk!

CSAK A BARCA 8)
socio66

2010.04.23. 18:46:22

Amúgy elég sz.r,hogy a Tv2 ugye nem adja a meccsünket szerdán,a digi online pedig fizetős lett..
Így marad valami bizonytalan link 5 perccel a meccs előtt,ami ki tudja mikor akad majd be..
Nem lenne jó lemaradni a meccsről.
zsoltman
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 342
Csatlakozott: 2005.08.21. 17:52:56

2010.04.23. 18:38:41

srácok ki tudja hol lehet megnézni ki van sárga veszélyben az Interben ez befolyásolja hogy szerintetek lemaradhat a döntőről a játékos??
gekkodan
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3683
Csatlakozott: 2007.08.15. 19:37:48
Tartózkodási hely: Curahee

2010.04.23. 13:53:04

Kit érdekel amúgy, hogy bukik-e a Madrid? Megnyerjük minden hátralévő meccsünket, kap 4 gólt az inter, hogy lőhessen is egyet és pont nem érdekel sem a Madrid, sem más csapat.

Mi döntünk minden kérdésben, mi meg nem fogunk vacakolni. Ejtek a többire.

Az Inter mosolyogni jön, de meg fogja bánni. Sima 2 góllal mentek már innen haza úgy, hogy fele ekkora formában nem voltunk.

Tippem 4-1 ide.
Ne használd a kepfeltoltes.hu-t!

Yaya Touré - a szikla.

SOM LA COPA, SOM LA LLIGA, SOM LA CHAMPIONS, SOM UN !!!
socio66

2010.04.23. 13:41:12

Jó látni,hogy ilyen fantasztikus a hangulat a szurkolók körében, nincs letörtség,csalódottság,sőt,most mindenki kétszer olyan hangosan szurkol majd a csapatnak.
Igazából valahol jó is ez,én nagyon bírom az ilyen nagy feladatok előtti felhajtást,összefogást,ilyenkor látszik meg,milyen erős is a szurkolók és a csapat közti kapocs.
Ahogy a cikkben is írták,eddig a csapat kápráztatta el a szurkolókat,most itt az idő,hogy a szurkolók is segítsenek a srácoknak,pokoli hangulatot kell teremteni.
tutta
Barça C
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2010.04.23. 13:05:06

2010.04.23. 13:30:03

Bele olvastam a hozzászólásokba és a következők az észrevételeim. Volt szerencsém a helyszínen megtekinteni a meccset.Annál a kapunál ültem ahová a 2. félidőben támadott a Barca.Az Alves buktatása egyértelmű 11-es volt , még a két láb összecsattanását is hallani lehetett.Nem értem miért dicséritek annyira Piqué-t csak 3 ziccert rontott el.Messi-ről annyit , a 2. Inter gólnál Motta nem volt szabálytalan.Interes ismerőseimtől tudom , hogy a San Siro eleve kisebb mint a Nou Camp és Mourinho kifejezett kérése volt , hogy a lehető legkeskenyebbre és legrövidebbre fessék fel a pályát ,hogy Messinek ne legyen területe.Azzal tökéletesen egyetértek , hogy Dani Alves volt a meccs egyik kulcsa hiszen az Inter Balhátvéd nélkül állt fel mert Zanetti is sokszor behúzódott középre Messi miatt.A másik gyenge lánc Busquets volt.Sokat primadonnáskodott látszott , hogy az Interesek próbálják leütközni.Szerencsésebb lett volna Yaya-t játszatni , az Ő fizikuma jobban érvényesült volna a pálya közepén.A végén az volt az érzésem ,hogy Pep ismét belealudt a meccsbe mert az olaszok teljesen elfáradtak és érdemes lett volna az utolsó 10 percben még egyet cserélni (Henry).Végül még a játékvezetésről annyit:másnap reggel egy 8oldalas újságban amit a stadionnál osztogattak és csak a meccsről szólt az volt a főcím MORATTI:JÓ BÍRÓT VÁLASZTOTTÁL!!!!
Avatar
senkialfonz40
Capitá del Barça
Hozzászólások: 757
Csatlakozott: 2009.06.22. 19:46:19
Tartózkodási hely: Budapest

2010.04.23. 12:10:44

Én is elmondanám a (szubjektív) véleményemet a meccsről.
Egy Inter szurkoló Barátommal beszélgettünk a mérkőzés másnapján és nagyon sok mindenben egyetértettünk. Az első, amit megjegyeznék, hogy egy BL. elődöntőben kb. úgy kellene odatennünk magunkat, mint azt az Arsenal ellen tettük idegenben az első félidőben és a másodikban kettő nullig. A látottak alapján nem égtünk olyan hőfokon, mint az "olaszok".
A második, hogy a vezető gólunk után érthetetlen számomra, miképpen tudunk úgy gólt kapni, ahogy "sznájder" ott maradt a gólvonaltól 10-12 méterre a tizenhatosunkon belül. (nem hiszem, hogy Pep azt mondta az öltözőben meccs előtt: a kis kopaszt hagyjátok, mert sehonnan nem ver be semmit!) Ő vajon kinek az embere lett volna, valaki nagyon elcseszett valamit a pályán védekezésben!
A második félidő előtt azt mondtam magamban: csak a félidő elején ne kapjunk gólt!, és az eredményt ismerjük! :(
Itt említeném meg azt a szituációt, amivel egyetértettünk a fent említett Barátommal, szerintem a gól előtti támadásnál egyértelmű szabálytalanságot nem fújt le az enervált sípmester Messivel szemben! Nem akarom a játékvezetőre fogni a vereséget, de a felfogás, aminek szellemében vezette a mérkőzést enyhén szólva is elfogult volt, de még egyszer hangsúlyozom, nem csak miatta kaptunk ki. A harmadik góllal, ami sokak szerint lesről született azért nem foglalkozom, mert előtte legalább két vagy három alkalommal állította meg lesen(tévesen) Militot a játékvezető, várható volt, hogy egyet vagy kettőt előbb-utóbb vagy benéznek vagy elengednek, és ennél sem a les volt a kulcs, hanem a labdavesztés a tizenhatosunk előterében! Azt gondolom, tényleg összetett okok vezettek a vereségünkhöz, de a fő okot az agresszivitás(nem teljes, de részleges) hiánya, a figyelmetlenség, a játékvezetés furcsa felfogása és talán egy kicsit a szerencse nem mellénk állása is okozta. Nem biztos, hogy van párhuzam, de szerintem igen, az Arsenal ellen is és az Inter ellen is, a vezető gól(ok) után érthetetlenül visszaveszünk, mintha a zsebünkben lenne a mérkőzés, és ezt mindkét meccsen két góllal büntette az ellenfél. Azt már nem is említem, hogy a stuttgarti játékunk első félideje hasonló enervált, semmilyen teljesítményt mutatott, mint a vezető gólok utáni produkcióink.
Azt azért zárójelben megjegyezném, hogy csapnivaló játékvezetők fújkálják a sípot világszerte, akik közül szerintem némelyik soha nem rúgott labdába, ami a necces szituációk megítélésében elképesztő felemás ítéleteket szül(het), és ezen a szinten már egy (húsba vágó) tévedés is kiesést okozhat, lsd. Fiorentina-Bayern.
" Lionel az után a futballista után kapta a nevét, aki szerintem minden idők legnagyobb játékosa, és az én példaképem. Remélem, úgy fog majd játszani, mint az apja, mert úgy, mint Messi lehetetlen." Antonio Cassano
Giuly
Barça B
Hozzászólások: 27
Csatlakozott: 2006.02.20. 17:07:00
Tartózkodási hely: Budapest

2010.04.23. 07:53:05

Cscsabi11 a symbolba(Puskás Pub) biztos fogják adni a meccset. Én is oda szeretnék menni, de eddig csak egyedül vagyok. Ha gondolod mehetünk együtt, vagy ha tudsz még valakit szólj. e-mail címem: bela.csobadi@hotmail.com Visc el BARCA!!!
cscsabi11
Barça C
Hozzászólások: 12
Csatlakozott: 2007.08.24. 15:05:33

2010.04.23. 07:38:54

Sziasztok.
Ha valaki tud a III. kerületben olyan szórakozó helyet,ahol a szerdai BL meccset meg lehetne nézni,szívesen csatlakoznék hozzájuk.
Avatar
wuwu
Jugador del Barça
Hozzászólások: 140
Csatlakozott: 2009.09.07. 07:32:05
Kapcsolat:

2010.04.23. 02:44:58

Hagytuk az Intert nyerni mert a Barca szeret hatranybol feljonni,es igy sokkal szebb lesz a bucsuztatasuk is 8) :lol: :lol: :lol: :twisted: :twisted: :twisted:
Kép
A lehetetlen csupán egy szó, amivel a kisemberek dobálóznak!
FC Barcelona,Arsenal FC
Avatar
Mr. Master
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2815
Csatlakozott: 2005.01.03. 11:11:00
Tartózkodási hely: @home

2010.04.23. 00:52:01

Egy dolgot kérek a csapattól. Egy dolgot kérhet a világon az összes drukker a csapattól: azt, hogy emelt jöjjenek le a pályáról. Ha el is búcsúzunk a sorozattól, tegyük azt úgy, ahogy Sevillában tettük. Az utolsó másodpercig, az utolsó lehelletig küzdjünk, úgy, ahogy tettük azt a Giuseppe Meazzában is a meccs hajrájában. Harcolni foggal körömmel. És akkor azt mondhatjuk, hogy nem sikerült: de a világ második legerősebb csapatától búcsúztunk. Persze kell az is a továbbjutáshoz, hogy ne olyan legyen a játékvezetés, mint most kedden, de a srácok képesek rá. Ahhoz, hogy az ember bebizonytitsa, hogy valamiben a legjobb, ahhoz az kell, hogy egyre nagyobb és nagyobb akadályokat győzzőn le. Ennél nagyobb nem lesz. Tény, hogy jövőre sokkal, sokkal kevesebb esély lesz eljutni idáig. De ha megcsinálják, akkor övék a győzelem, övék a diadal és valóban örökké hiresek maradnak. Hitte volna bárki is pont egy éve Abidal kiállitása után a 89. percben józan fejjel, hogy sikerülhet? De mégis sikerült. Most is sikerülnie kell, ha a megfelelő mentalitást megtalálja a csapat és Guardiola egy cseppet jobb taktikát eszel ki, mint a jobb oldal túlzott erőltetése a betömörülés ellen. Váltani kell a poziciokat, váltani kell az oldalakat, rengeteget kell futni, lőni kell a tizenhatoson kivülről (megy ez Leonak, Xavinak és tavaly még ment Ibrának is). Ha pedig minden kötél szakad, akkor Piquét középcsatárnak! Én még ilyen gólveszélyes középhátvédet nem láttam! Csatárként legalább annyira megállja a helyét, mint a világ elitjének nagy része. Hajrá fiúk! Adjátok ki a lelketeket is a pályán és egy szurkoló sem fog neheztelni rátok!
------------------ pisti.blog.hu --------------------

--------------- napverse.blog.hu -----------------
Avatar
lui1698
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7704
Csatlakozott: 2007.10.16. 16:28:15
Tartózkodási hely: A felhők alatt a parton egy tengeröbölben állva...

2010.04.22. 23:36:19

Ezután az sms lánc után mostmár tényleg a pokol vár murinnyóékra jövőhéten. Bár nem mintha enélkül maradt volna üres szék a Camp Nou-ban, de így aztán szerintem az egész város izzani fog szerdán.

Nagyon várom már a meccset. Remélem a fiúk megmutatják, hogy számukra tényleg nem létezik lehetetlen.
Kép
Olyanokra képes vagy, amit talán még te se tudsz. Elfut az élet, jól teszed, hogyha vele futsz.
Avatar
LM10
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4726
Csatlakozott: 2008.12.26. 11:30:58
Tartózkodási hely: Gotham City

2010.04.22. 20:40:03

Barca_10 írta:Én úgy tudom,hogy most Keita és Piqué a veszélyeztetett de lehet hogy kihagytam még valakit.
Keita 1, Piqué 4 sárgás. Szóval 2-2 kéne nekik, hogy kihagyják a döntőt.
Barca_10
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2009.06.27. 15:50:43

2010.04.22. 20:16:46

Én úgy tudom,hogy most Keita és Piqué a veszélyeztetett de lehet hogy kihagytam még valakit.
“...I like the idea of a black sun; like a black hole is space, sucking everything into darkness, where we came from and where we’re heading...”
bence-barca
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5465
Csatlakozott: 2007.06.14. 17:19:38
Tartózkodási hely: Budapest

2010.04.22. 20:16:04

Rinku írta: Bl-finálé 2009... :? Alves meg Puyol vajon miért nem játszott? :? De sebaj, ynertünk és ez a lényeg! :)
Puyol játszott :wink:
Abi nem de ő piros lap miatt
Avatar
LM10
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4726
Csatlakozott: 2008.12.26. 11:30:58
Tartózkodási hely: Gotham City

2010.04.22. 20:15:19

Puyol 3-nál lett eltiltva. Szóval akinek most 2 van: Alves.

Ő van veszélyeztetve a Döntőre, szóval nem lenne kis dolog, ha a BL sárgáját törölnék, mivel az nem feldobás volt.
Avatar
Rinku
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2560
Csatlakozott: 2009.08.02. 14:28:48

2010.04.22. 20:11:29

szajko írta:
LM10 írta:Kik azok a játékosok, akik ha besárgulnak, akkor nem léphetnének pályára a döntőben?
A döntőre tudtommal törlődnek a lapok.
Bl-finálé 2009... :? Alves meg Puyol vajon miért nem játszott? :? De sebaj, ynertünk és ez a lényeg! :)
Football, bloody hell. /SAF/
Rewolution5
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1089
Csatlakozott: 2009.04.11. 10:04:30
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

2010.04.22. 20:09:00

szajko írta:
LM10 írta:Kik azok a játékosok, akik ha besárgulnak, akkor nem léphetnének pályára a döntőben?
A döntőre tudtommal törlődnek a lapok.
akkor a döntőn miért nem játszott Alves?? elmagyarázhatná ezt nekünk valaki... :wink:
Kép
Avatar
LM10
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4726
Csatlakozott: 2008.12.26. 11:30:58
Tartózkodási hely: Gotham City

2010.04.22. 20:08:00

szajko írta:
LM10 írta:Kik azok a játékosok, akik ha besárgulnak, akkor nem léphetnének pályára a döntőben?
A döntőre tudtommal törlődnek a lapok.
Igen. De ha valakit eltiltanak az elődöntőben, akkor a döntőn nem vehet részt( lásd tavaly Alves esetét.)
Avatar
szajko
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4907
Csatlakozott: 2008.04.07. 18:14:42

2010.04.22. 20:06:46

LM10 írta:Kik azok a játékosok, akik ha besárgulnak, akkor nem léphetnének pályára a döntőben?
A döntőre tudtommal törlődnek a lapok.
Válasz küldése
cron