Barça a Bajnokok Ligájában

Helyt áll-e csapatunk a BL-ben? Megnyerjük-e a Bajnokságot? Mi a helyzet a Király Kupával? Kellenek-e a barátságos mérkőzések? Hol lehet nézni a meccset? - Távkapcsolóval a kézben. Ha mondanivalód van, kerülj beljebb!
Avatar
samy85
Capitá del Barça
Hozzászólások: 879
Csatlakozott: 2008.12.01. 18:07:58
Tartózkodási hely: Jurassic Park

2011.02.19. 16:25:29

LaPulga írta:Egyáltalán nem kortól függ a divat szurkolás!! Az az érzés egyébként mikor a szíved megdobban minden egyes gólnál és majd megőrülsz minden helyzetnél minden tökéletesen kivitelezett passznál, mozdulatnál....ez az érzés ami benned van ez egyszerűen leírhatatlan ezt egyszerűen nem tudod megnevezni mivel az imádat szónál is sokkal többet jelent ez az érzés....és ez teljesen független attól, hogy épp ki lövi a gólt!

NA EZ AZ IGAZI DRUKKER........AZ IGAZI DRUKKER SZÍVE!!!

EZT SOHA NEM ÉREZHETI EGY DIVATSZURKOLÓ!! :)

VISCA EL BARCA!!!!
Igáig azon gondolkodtam hogyis lehetne megfogalmazni azt mit is jelent minden eggyes meccs számomra, még a kupa visszavágókat is élőben néztem,.. pedig (sajnos) este 10 órakor volt,...és reggel 4:30-kor keltem,..
azt hiszem ennél keresve sem találhatnék jobb definicíót...
Kép
Nincs nappalom, de kárpótol ezeregy éjszaka!
"Foglalkoztat a jövőm, mivel hátralévő napjaimat ott szeretném eltölteni."
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2011.02.19. 16:21:49

Szerintem mindenki divat drukkerként kezdi, főleg ha nagyon fiatal korában választ kedvencet magának, aztán akkor lesz belőle valódi fan, amikor a zűrös időkben is azon kapja magát,h ugyanolyan elánnal drukkol ugyanannak a csapatnak, mint bármikor előtte. Csak most egy-egy selejtezős hely elcsípéséért, nem pedig azért,h triplázzunk,meg hasonlók.

Én 9éve korom óta vagyok Barca rajongó, nem kell ecsetelnem,h miért fogott meg a 94-es csapat. Szerencsére hamarosan megismerkedtem/utánanéztem/kérdeztem minden fontos tudnivalónak a Barcelonával kapcsolatban, és csak még jobban megerősített a választásomban. Azóta voltak szerencsére nagyon szép időszakok,de voltak már-már kilátástalanok is, ahogy még lesznek is (remélem nem mostanában).

Szóval egyáltalán nem nézem le azokat, akik most a nagy Barcás években emiatt kezdenek el drukkolni a csapatnak, viszont az ugyanúgy bosszant, ha egy-egy vereség hatására már égbekiáltó marhaságokat olvasok. Mint pl év elején Hercules utáni vereségnél pár friss szurker (legalábbis gondolom,h friss) eldöntötte,h esélyünk nem lesz bajnokságra, és megnyeri azt a Valencia :D

Az idő úgy is eldönti, ki az aki csak a szép időszakban nagy fan,és ki az ,aki letette a voksát örökre.

FORCA BARCAAA!!!
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
LaPulga
Barça B
Hozzászólások: 59
Csatlakozott: 2010.02.02. 20:44:00
Tartózkodási hely: Catalunya

2011.02.19. 16:20:38

Egyáltalán nem kortól függ a divat szurkolás!! Az az érzés egyébként mikor a szíved megdobban minden egyes gólnál és majd megőrülsz minden helyzetnél minden tökéletesen kivitelezett passznál, mozdulatnál....ez az érzés ami benned van ez egyszerűen leírhatatlan ezt egyszerűen nem tudod megnevezni mivel az imádat szónál is sokkal többet jelent ez az érzés....és ez teljesen független attól, hogy épp ki lövi a gólt!

NA EZ AZ IGAZI DRUKKER........AZ IGAZI DRUKKER SZÍVE!!!

EZT SOHA NEM ÉREZHETI EGY DIVATSZURKOLÓ!! :)

VISCA EL BARCA!!!!
Avatar
kristop
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2120
Csatlakozott: 2009.04.14. 14:25:05

2011.02.19. 15:50:35

igazából nálunk egyelőre nagyon nehéz megmondani, hogy ki az és ki nem mivel jelenleg vagyunk a csúcson. ez csak évek múlva derül ki, amikor mondjuk a bl helyért harcolunk vagy évekig nem kerülünk a legjobb nyolc közé. akik akkor is ugyanígy fognak szurkolni a csapatnak, figyelik majd minden mozdulatát és ugyanígy a magukénak gondolják a győzelmeinket, vereségeinket, na azokat nevezem én az igazi drukkereknek.
Avatar
d
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1627
Csatlakozott: 2009.05.13. 18:46:36

2011.02.19. 15:10:20

Nem az a divatdrukker, aki nem régóta Barca drukker. Nem az, aki fiatal, ne keverjük már össze. Divatdrukker az, aki 3 éve még más csapatnak szurkolt és a legközelebbi hullámvölgyben ismét az aktuális sikercsapatnak fog szurkolni. Az más kérdés, hogy általában felnőtt fejjel az ember már ritkábban vált kedvenceket, megjegyzem nem csak fociban. De nem kell ezen besértődni senkinek, aki még nem tette le az érettségit.

Egyébként én is 8 évesen lettem Barca drukker. Lehet, hogy örülhet a világ, hogy akkor még internetről is alig hallhattunk. :)
simonyitibi írta:" ott voltam 2004-ben élőben néztem az Albacete elleni győzelmet" bevallom,irígykedve olvasom azok hsz.-át,akik már jártak Barcelonában,és a Camp-ban! Sajnos én még csak a munkám miatt jártam külföldön,saját céljaim még nem bírtam ilyen téren megvalósítani!
Hasonlóan érzek, viszont én idén végre megvalósítom ezt az álmom és ott leszek az egyik bajnokin! :)
Avatar
simonyitibi
Barça B
Hozzászólások: 70
Csatlakozott: 2008.10.17. 20:26:35
Tartózkodási hely: Kelebia

2011.02.19. 15:09:55

" ott voltam 2004-ben élőben néztem az Albacete elleni győzelmet" bevallom,irígykedve olvasom azok hsz.-át,akik már jártak Barcelonában,és a Camp-ban! Sajnos én még csak a munkám miatt jártam külföldön,saját céljaim még nem bírtam ilyen téren megvalósítani!
Avatar
samy85
Capitá del Barça
Hozzászólások: 879
Csatlakozott: 2008.12.01. 18:07:58
Tartózkodási hely: Jurassic Park

2011.02.19. 15:05:38

Egy biztos!!
98 ezer Katalán bíztatása, a győzelembe,és továbbjutásba hajtja a Csapatot!!!
Visca el Barca
Kép
Nincs nappalom, de kárpótol ezeregy éjszaka!
"Foglalkoztat a jövőm, mivel hátralévő napjaimat ott szeretném eltölteni."
Avatar
Barcaboy08
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 277
Csatlakozott: 2006.10.01. 00:27:25
Tartózkodási hely: Dublin ,IRELAND

2011.02.19. 15:00:16

Szerintem nem az életkor,vagy fórum hozzászólásainak minősége és mennyisége dönti el hogy ki szurkoló és ki nem.Utálom ezt a kifejezést hogy divatszurkoló....mitől válik valaki azzá??én 32.-et taposom és már ott voltam 2004-ben élőben néztem az Albacete elleni győzelmet,és figyelemmel követtem hogy hogyan jött fel ez a csapat a második helyre a Valencia mögé...a forum hozzászólásaim meg sem közelítik a háromszázat,pedig már jó régóta tagja vagyok az Eurobarcának.. és figyelemmel kisérem minden mozzanatát!Szerintem mindenki maga dönti el hogy ez a csapat neki mennyire fontos..nem de?nem lehet valakire ráhúzni hogy divatszurkoló mert kevés a hozzászólása, vagy éppen még egy kicsit myersen fogalmaz, vagy mert 18 éves.By the way ez itt a Barca aBajnokok ligájában topic..szal én azt mondom,szívjuk fel magunkat,és mutassuk meg ennek az arogáns francia pöcsnek hogy van mit még tanítani a fiacskáinak és vágjunk vissza stilusosan, ahogy az el is várható ettől a csapattól!
ForcaBarca!!!
„Mintha háborúba mentünk volna. Soha életemben nem éltem át ilyen kegyetlen pszichológiai nyomást. A hangulat egyébként nemcsak Figót, hanem az egész csapatot megbénította"Florentino Pérez, FCBarcelona-Real Madrid( 2000.10.22) után....
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2011.02.19. 14:44:44

Már ez lehet, h OFF, de én is divatszurkolóként kezdtem ahogy kb mindenki.
2006-os Bl döntő óta vagyok Barcás azaz 9 éves korom óta. :)
Avatar
simonyitibi
Barça B
Hozzászólások: 70
Csatlakozott: 2008.10.17. 20:26:35
Tartózkodási hely: Kelebia

2011.02.19. 14:38:10

Nincs azzal baj,ha valaki 17-18 éves drukker,csak az ember ebben a fiatal időszakában még legyőzhetetlennek érzi magát,úgy gondolja,hogy csak neki lehet igaza,de ha a fiatal kora ellenére is tudja kontrolálni a szavait,hogy azokkal ne sértsen meg másokat akkor nincs baj a fiatalokkal,mert mi,a kicsit éltesebbek is ilyen időszakban kezdtük,legalább is én 18-19 lehettem,amikor elhatárolódtam a Barca mellett!Persze ,akkor még nem volt PC-m,így nem tudom hogy viselkedtem volna a fórumokon!
Avatar
d
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1627
Csatlakozott: 2009.05.13. 18:46:36

2011.02.19. 14:29:24

Mes, ne haragudj (és a többiek sem) ha sértőnek tűnik egy ilyen kijelentés. A pontosság kedvéért leszögezném, hogy semmiképp nem tennék egyenlőségjelet a fiatal drukkerek és a divatszurkolók közt. Megjegyzem én magamat sem tartom még öregembernek, nah. :D De azt nem lehet elvitatni, hogy a nemrég Barca drukkerré vált emberkék nagy része a fiatal korosztályból kerül ki. És köztük vannak a divatdrukkerek is. Azt is csak remélem, hogy a fórumokon buta, minősíthetetlen stílusban megnyilvánuló emberek sem meglett felnőttek.
Vannak itt is és másutt is nagyon intelligensen megnyilvánuló fiatal szurkolók, akik olykor sok öreg rókát is le tudnak pipálni akár hozzáértésben is. De kétlem, hogy például egy NSO cikk hozzászólásaiban tomboló "drukkerek" a 30-as korosztályból kerülnek ki elsősorban.
mes
Capitá del Barça
Hozzászólások: 831
Csatlakozott: 2010.06.21. 16:40:13
Tartózkodási hely: Marosvasarhely
Kapcsolat:

2011.02.19. 14:19:04

Mindenki a fiatalokat nevezi divatdrukkernek. 18 eves vagyok, lassan 19, de mar 6 eve ennek a csapatnak szurkolok!
Avatar
d
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1627
Csatlakozott: 2009.05.13. 18:46:36

2011.02.19. 14:14:14

barca44 írta:Még annyit hozzátennék, hogy valakit divatszurkolónak titulálni eléggé képlékeny, mert mindenki valamikor divatszurkolóként kezdte.
Ez így van, csak a sikeres időszakokban megszerzett divatdrukkerek egy része később lemorzsolódik, másik része meg felnő, bölcsebb lesz, többet megtud a fociról és mindenekelőtt megtanulja kontrollálni a megnyilvánulásait és nem dühödt tinédzserként vezeti le a dühét a fórumokon. Nem tudom, lehet ez arrogáns vélemény, de néha az itthoni Barca drukkerek egy részére egyáltalán nem vagyok valami büszke. És sajnos itt is elég sokszor igaz, hogy annak a legnagyobb a hangja, akinek legkevésbé kellene megszólalnia.

Én évekig úgy véltem, hogy itt nálunk Magyarországon hagyományosan jó viszony van a Barca és Arsenal drukkerek közt, de sajnos ez kezd lerombolódni némileg. Ha tetszik, ha nem, de részben erről a csapat is tehet gondolok itt Henry eligazolására, de még inkább a nagyrészt média által kreált Fabregas ügye (amihez speciel az angol bulvársajtó is rakott egy nagy lapáttal, de a Barca játékosai sem ártatlanok).

És remélem nem sértek meg senkit, de igenis oka ennek a jelenségnek az a rengeteg új fiatal, irritáló Barca drukker, akiket felszedett a csapat mostanában.

És egyáltalán nem utolsósorban az a hihetetlen média hype, ami a csapatot körülveszi. Néha a csapból is a Barcelona folyik, a riporterek is nyalják fenekünket ahogy kell, legjobb példa, hogy már a Sport TV-s 'Blanco' Ferit is néha Barca-drukkernek érzi az ember.


És bár mindezek egyáltalán nem jelentenek semmilyen mentséget az ilyen buta és nyíltan provokatív szándékú blogbejegyzéseknek, de azt igenis érthetővé teszi, hogy a szurkolók nem Barca-drukker egy részéből miért vált ki már tömény undort a csapat. Legalábbis azok számára bizonyosan, akik átéltek már rosszabb korszakokat is a csapattal és hánytak némileg hasonlóan a Galaktikusoktól vagy a nagy Manchestertől pédául.


De minket vigasztalhat az a tudat, hogy mindez annak köszönhető, hogy mennyire baromira jól megy most a szekér a kedvenc klubunknak! :)
progman07
Barça B
Hozzászólások: 26
Csatlakozott: 2008.09.01. 15:39:01

2011.02.19. 14:01:14

samy85 írta:http://utwenger.blog.nepsport.hu/archiv ... Barcelona/

Gyerekek! 98-óta vagyok barca szurkoló, de ilyen felháborító írást amit rólunk állítanak, illetve a Divatszurkolóknak! De akárkinek is írták sértő roppantul.... :x
észrevettem közben már más is linkelte.. na mindegy...
Arsenal szurkoló vagyok, és természetesen én sem értek egyet a cikkel, nagyon általánosítás. Hülyék mindenhol vannak, nem kell velük foglalkozni. lehet azért ír valaki ilyen cikket, mert keresi a feltűnést, lehet ennyire torz a véleménye, ez az internet - nem látod, ki ül a másik oldalon.
Go Gunners! :)
Avatar
samy85
Capitá del Barça
Hozzászólások: 879
Csatlakozott: 2008.12.01. 18:07:58
Tartózkodási hely: Jurassic Park

2011.02.19. 13:47:40

Messithebest írta:
samy85 írta: Nekem is nagyon bejött ez a kijelentése!!
de aze gész komija tetszett!
OFF: Szerintem cserélj avatart mert veszettül széles és széthúzza a fórumot.

ON: Szerintem ez a cikk említést sem érdemel. Idióta az aki írta,idióták azok akiknek ez tetszik,röviden ennyi a véleményem.
rendben csere.. de te a nois komijára érted, v a cikkre?
Kép
Nincs nappalom, de kárpótol ezeregy éjszaka!
"Foglalkoztat a jövőm, mivel hátralévő napjaimat ott szeretném eltölteni."
Avatar
Messithebest
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3309
Csatlakozott: 2010.05.15. 20:34:35

2011.02.19. 13:28:05

samy85 írta: Nekem is nagyon bejött ez a kijelentése!!
de aze gész komija tetszett!
OFF: Szerintem cserélj avatart mert veszettül széles és széthúzza a fórumot.

ON: Szerintem ez a cikk említést sem érdemel. Idióta az aki írta,idióták azok akiknek ez tetszik,röviden ennyi a véleményem.
Kép
"I don't know, why the man above gives me the hardest road, but... the man above don't put you in situations that you can't handle." - LeBron James
Avatar
barca44
Jugador del Barça
Hozzászólások: 122
Csatlakozott: 2007.05.07. 13:27:03

2011.02.19. 13:14:26

Egy szurkolótábor szemére vetni, hogy sok közöttük a divatszurkoló, olyan, mintha azt kritizálná, hogy éppen sikeres a csapat, akinek szurkolnak. Ennyi, és semmi több. Nem gondolom, hogy a cikkel különösebben sokat kellene foglalkozni. Ez az író elfogult vélemyeménye, és pont.
Még annyit hozzátennék, hogy valakit divatszurkolónak titulálni eléggé képlékeny, mert mindenki valamikor divatszurkolóként kezdte. Gondolom senki sem a klubtörténelmek és játékfilozófiák tanulmányozásával kezdi a csapatválasztást. És nincs is egyértelmű határvonal, hogy mennyi ideig kell egy csapat mellett állni ahhoz, hogy levethesd ezt a státuszt.
FORCA BARCA!!
szkeptikus06
Jugador del Barça
Hozzászólások: 106
Csatlakozott: 2010.07.19. 01:17:37

2011.02.19. 12:57:34

A cikk írója egyértelműen Arsenalos (és lehet,hogy a reált inkább favorizálja,ha a La Ligáról van szó), tehát ne várjuk tőle,hogy a Barcát éltesse. Másrészt benne van az egész írásban a keserűség,hogy ők évek óta alig érnek el valamit,meghatározó játékosaik mennek el szezonról szezonra és szinte alig van esélyük,hogy a PL-ben az élen végezzenek és akkor jövünk mi, a Barca,akik jópár sztárjukat "elvittük",legutóbb Henry-t és most Cesc-ért harcolunk már 2 éve és van rá esélyünk,hogy pár éven belül megszerezzük. Mi ráadásul jelenleg a világ legjobbjai vagyunk, tele trófeákkal ,ha az utóbbi 2 évet nézzük.
Ha megnézzük a kedves blogozó nevét "vadkutya1" , az sejthető,hogy normális emberről nehezen lehet szó. Ha pedig elolvassuk az első bekezdést,akkor ez be is igazolódik.

Javasolnám azt,hogy abban az esetben,ha kiejtjük az ágyúsokat,pláne ha gálával,lehetne neki küldözgetni a mailek sokaságát,köszönetképpen a blogjáért.Azonban ez csak első erős felindulásomban fogalmazódott meg bennem, utólag átgondolva, lehet inkább rá kell hagyni,nem kell lemenni az ő szintjére.

Két dolog van,amiben egyet tudok vele érteni még akkor is,ha a blog összességét nézve nem ér annyit,mint egy "napiszar"-on megjelent cikk.

Az első az,hogy mióta a Barca sikeres, Guardiolával, azóta jelen vannak a divatdrukkerek,mert a Barca a legjobb,akkor neki kell szurkolni. Az ilyen nem szimpatikus hozzáállás az biztos. De mi van azokkal a srácokkal,akik mostanság kezdtek el focit nézni és megtetszett nekik a Barcelona által képviselt játékstílus(nem az eredmény!) vagy egyes játékosok játéka. Én pl 2002-2003 szezon óta nézek rendszeresen klubfocit és az első meccs óta a Barcának szorítok Xavi és Kluivert játéka tetszett a válogatott meccseken,miattuk lettem szurkoló,de ez nem azt jelenti,hogy egyes embereknek szurkolók,mert Kluivert elment,Xavi is lassan öregszik,de utánuk is Barac szurkoló leszek.Én egy sikertelen évben lettem szurkoló,a mostaniak sikeres években. Tehetnek róla ? Nem.
Visszatérve a cikkre az a baj,hogy nem csupán a divatszurkolókat bántja,hanem azokat is,akik most kaptak kedvet a focihoz és azokat is ,akik már nagyon régen szurkolnak a Barcának.

A másik dolog a spanyol liga gyengesége. A PL-hez képest sajnos gyengébb a spanyol bajnokság, nagyon régen fordult elő,hogy a 2 nagy ne legyen a dobogón. (általában az első 2 fokán) Pedig mind a reálnak mind a Barcának voltak gyengébb periódusai. És amíg régebben a Depor és a Valencia is európai szintű élcsapat volt,hozzátéve a feltörekvő kisebbeket,mint a Celta Vigo,Villareal,Real Sociedad,hogy csak párat említsek, mostanság ilyenek nem sűrűn vannak. A spanyol klubok anyagi helyzete is rosszabb az angolokénál.
A cikkben pedig az indoklás teljesen rossz,mert a keménységnek semmi köze a bajnokság erősségéhez. Az a röhej,hogy ezt pont egy arsenalos mondja,ahol RvP és Fabregas is sérüléssel bajlódott az utóbbi években többször is a kemény stílus miatt.
Avatar
samy85
Capitá del Barça
Hozzászólások: 879
Csatlakozott: 2008.12.01. 18:07:58
Tartózkodási hely: Jurassic Park

2011.02.19. 12:54:16

mes írta:Azon a blogon Boixos Nois hozzaszolasanak vegen, egy olyan mondat van, amelytol a hideg kirazott!

Idezem : "...
a Camp Nouban a Barca 98 000 vérszomjas katalán előtt lüktetű erekkel a halántékukon, vérben forgó szemekkel fogcsikorgatva neki fog menni az Arsenalnak, hogy a tavalyi után még egyszer ne fordulhasson elő olyan szégyen, hogy hazai pályán esnek ki, és eddig nagyon szimpatikusan harcoltak, de az Isten irgalmazzon Wenger fiatal titánjainak!"
Nekem is nagyon bejött ez a kijelentése!!
de aze gész komija tetszett!
Kép
Nincs nappalom, de kárpótol ezeregy éjszaka!
"Foglalkoztat a jövőm, mivel hátralévő napjaimat ott szeretném eltölteni."
Roniee21
Capitá del Barça
Hozzászólások: 626
Csatlakozott: 2006.10.03. 14:48:43

2011.02.19. 12:50:17

Gyökér anglia soha nem fog rájönni,hogy a címeket és a történelmet míg világ a világ a látványos foci fogja írni,nyerni. Ezért van Angliának 1 vb címe. Brazíliának 5,Olasz 4 stb... Bl-nél ugyan ez Spanyol,Olasz,Holland,Német fölény.....

A visszávágón nem lesz kegyelem!!!!!
Forca Barca! :wink:
Avatar
samy85
Capitá del Barça
Hozzászólások: 879
Csatlakozott: 2008.12.01. 18:07:58
Tartózkodási hely: Jurassic Park

2011.02.19. 12:48:06

Bányász:
Én személy szerint nem kritizáltam soha Pep-et, és soha nem is tudnám...
De így voltam Rexach-al de még Van Gaal-al is... Raiijkaardról nem is beszélve... azt hiszem akkor is elvetette a sujkot értem azt hogy itt is és máshol is vannak Gyalázások, de nem hiszem hogy az a megoldás hogy a blog írója így, ilyen szavakkal alpári stílusban öntse ki a véleményét...ezzel a többi Barca ellenes embert fellázítva/ lelkesítve!
Nem elég hogy minden fórumon a "divatkák" miatt hatalmas a Barca ellenesség, most ezután -mint a lavina megindulnak az "események"!!
És mint már írtam a régi és értékelni tudó-ezek közé sorolom magam én is-szurkolók kapnak "oltásokat" ez miatt... sajnos általánosítás van!
Kép
Nincs nappalom, de kárpótol ezeregy éjszaka!
"Foglalkoztat a jövőm, mivel hátralévő napjaimat ott szeretném eltölteni."
cps46
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1020
Csatlakozott: 2005.09.21. 15:39:17
Tartózkodási hely: Agárd

2011.02.19. 12:44:08

Én ezeket a fikázó cikkeket valamilyen szinten elismerésnek veszem. Amióta Pep az edző 160 tétmeccsen vagyunk túl. Ebből van 2, amibe az ellendrukkerek kapaszkodhatnak. Mi a helyzet a másik 158-cal?

Ezen kívül mindenki nagyon szeretné, hogy Messi mutassa meg magát Angliában, és akkor majd a hentesek rekord idő alatt elvégzik a dolgukat. Gondolom az Arsenal szurkolói is tapsoltak Eduardo vagy Ramsey sérülésénél. De hát ha nekik ez a futball...
CPS46 - Régi tippjáték fan!!!

THE DOCTOR
mes
Capitá del Barça
Hozzászólások: 831
Csatlakozott: 2010.06.21. 16:40:13
Tartózkodási hely: Marosvasarhely
Kapcsolat:

2011.02.19. 12:36:01

Azon a blogon Boixos Nois hozzaszolasanak vegen, egy olyan mondat van, amelytol a hideg kirazott!

Idezem : "...
a Camp Nouban a Barca 98 000 vérszomjas katalán előtt lüktetű erekkel a halántékukon, vérben forgó szemekkel fogcsikorgatva neki fog menni az Arsenalnak, hogy a tavalyi után még egyszer ne fordulhasson elő olyan szégyen, hogy hazai pályán esnek ki, és eddig nagyon szimpatikusan harcoltak, de az Isten irgalmazzon Wenger fiatal titánjainak!"
lluisllach89
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3701
Csatlakozott: 2008.07.02. 22:46:30

2011.02.19. 12:32:49

Off: Még annyit hozzáfűznék, hogy a kutyát sem érdekli hogy mennyire összeszedett, tagolt, a TARTALOM a lényeg szvsz. És ha hülyeség, akkor felesleges is nézni hogy mivel indokol.

On: Valamiért rossz érzésem van a visszavágóval kapcsolatban, pedig látom a két csapat minőségbeli különbségét, és ebben most semmi nagyképűség nincs ugyebár. Nekünk kell rúgni az első gólt, lehetőleg az első félidőben és nem leállni.
Kép
"Azért mert valaki hibázott nem a futballt kellene megbüntetni.
Hibáztam és megfizettem érte. De a labda nem lett mocskos."- Maradona
Avatar
Bányász
Rendfenntartó - moderátor
Hozzászólások: 3345
Csatlakozott: 2007.12.07. 21:34:15
Tartózkodási hely: Neverland

2011.02.19. 12:19:23

lluisllach89 írta:
Bányász írta:

Abszolút nem arról van szó,h buta mert ír ő jókat is plusz alapjában véve ez se egy rossz iromány csak hülyeség.
Akkor nálad hol kezdődik, illetve mit jelent "egy rossz iromány"?
Azt nem tudom megmondani,h hol kezdődik de sztem alapjában véve ez egy összeszedett írás jól megfogalmazza azt amit mondani akar még ha ez butaság is.Sztem.Meg írt már ő jó postokat is.
az o... de hogy jön ő ahhoz hogy ola Messi-t e Fas.z pörgentyűzi, és örömét fejezi ki hogy látta a messit a hordágyon...ezen felül a Spanyol"bohocligát " a sárba tiporja míg a pl-t istenek közé emeli... és nem értem miért nem lehet elfogadni, hogy nem csak az a jo foci ahol a "férfias" belépők után havonta szilánkosra törnek az emberek lábai...Miért ennek kéne a követendő példának lennie???
Miért mi hol jövünk ahhoz,h kritizáljuk Pepet vagy Messit vagy csúnyákat mondjunk más csapatok játékosaira?Ugyan úgy megtesszük itt a fórumon(sokszor ugyan ilyen stílusban) mi is.Akkor Ő miért ne tehetné meg?Mivel ez egy blog azt ír le amit csak akar.

Azt meg nem mondom,h ez legyen a követendő példa.
Ő nem gondolt arra,hogy ez a cikk hogy fog esni a Barca igaz szurkereinek! Mert akinek a Barca vallás,annak ez nagyon sértő! Persze más dolg a kis tini divatok,akik csak felszínesen ismerik szeretett klubbunk,de mi,akik azért tudunk egy,s mást a csapatunkról ,és nem a 6 kupa után kezdtzünk neki szurkolni nekünk igen is vérig sértő ez az iromány!
Én azt nem is vitattam,h ez nem lehet valakinek sértő.Mint mondtam sztem is hülyeségeket ír.De ez számomra nem jelenti azt,h maga az ember is hülye.

Az meg más kérdés,h nem feltétlenül kell mindenkinek magára venni a szurkolókra vonatkozó részt.

De ez már nagyon off itt.
Kép
"Akinek rózsaszín a világ az hazug,aki mindent imád nem látta még úgy a tengert ha zúg..."

"A szívem a Barçában van, és egy nap ismét magamra öltöm majd ezt a mezt." Yaya Toure
Válasz küldése