Bajnoki Mérkőzések 22-23

Helyt áll-e csapatunk a BL-ben? Megnyerjük-e a Bajnokságot? Mi a helyzet a Király Kupával? Kellenek-e a barátságos mérkőzések? Hol lehet nézni a meccset? - Távkapcsolóval a kézben. Ha mondanivalód van, kerülj beljebb!
Avatar
Subinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4185
Csatlakozott: 2005.03.17. 14:44:52
Tartózkodási hely: Budapest

2011.11.27. 09:51:57

lluisllach89 írta:
Subinho írta:Pep óriási hibája, hogy ha Iniesta sérült, akkor miért kell Fabregast a lelátóra ültetni, hogy pihenjen. Pihent ő eleget amikor sérült volt, most játszania kéne!!! Mikor akarja a csapatba tenni, ha Ini felépült???
Cesc was left out of the match squad as a precaution due to discomfort in his left thigh.
ezek szerint sérült volt??? ezt nem tudtam... ennek elenére ez nem mentség a fásult játékra....
herlius
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1435
Csatlakozott: 2008.11.10. 11:55:35
Kapcsolat:

2011.11.27. 09:51:24

mes írta:A bajnoksag ezze la meccsel ment el. Nem kell itt mentegetozni, hogy meg csak november, fel kell vallalni, hogy mar novemberben 6 pont a hatrany. Joejt mindenkinek.
Azért ez nem éppen ilyen egyszerű. 3 évvel ezelőtt már decemberben 12 pontos előnyünk volt a Real-al szemben, a májusi Klasszikusra pedig maradt belőle 2. Ha azt a meccset a Real behúzza, azt a bajnoki címet kb el is felejthettük volna. Ettől eltekintve viszont tény, hogy valami nem jól működik a csapatnál, az idegenbeli pontvesztések most már tendenciának mondhatók, ez pedig ilyen erős Real mellett nem fér bele. A képességekkel és az akarással biztosan nincs gond, a kiscsapatok elleni motiváció viszont látványosan alábbhagyott. Sajnos nem tett jót a csapatnak a szezon eleji brillírozás, a soknullás alázások, mert elhitették a csapattal, hogy a kicsik ellen a sétálgatás is belefér. Egy Milan ellen még fejben fel tudnak pörögni a srácok, de 3 nappal később egy kiesőjelölt ellen ez már nagyon nehéz. Talán épp emiatt lehet nagyobb sanszunk a BL megnyerésére, mert egyrészt ott már nincs lebecsülendő ellenfél (főleg a kieséses szakaszban), másrészt extra motiváció lehet a srácoknak a címvédés, ami még senkinek sem sikerült eddig.
lluisllach89
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3701
Csatlakozott: 2008.07.02. 22:46:30

2011.11.27. 09:48:20

Subinho írta:Pep óriási hibája, hogy ha Iniesta sérült, akkor miért kell Fabregast a lelátóra ültetni, hogy pihenjen. Pihent ő eleget amikor sérült volt, most játszania kéne!!! Mikor akarja a csapatba tenni, ha Ini felépült???
Cesc was left out of the match squad as a precaution due to discomfort in his left thigh.
Kép
"Azért mert valaki hibázott nem a futballt kellene megbüntetni.
Hibáztam és megfizettem érte. De a labda nem lett mocskos."- Maradona
Avatar
Subinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4185
Csatlakozott: 2005.03.17. 14:44:52
Tartózkodási hely: Budapest

2011.11.27. 09:45:45

Pep óriási hibája, hogy ha Iniesta sérült, akkor miért kell Fabregast a lelátóra ültetni, hogy pihenjen. Pihent ő eleget amikor sérült volt, most játszania kéne!!! Mikor akarja a csapatba tenni, ha Ini felépült??? Messi nagyon gyenge volt. Egyszerűen annyira gólt akar rúgni, hogy mindent elönzőz, de nem tudja elvinni a lasztit, mint korábban, hanem belevezeti a védőkbe... Tegnap nagyon lehangoló teljesítményt nyújtottak a srácok!!! Ezt a csapatot a mai Real simán elveri és akkor 9 pont és hamar el is ment a bajnokság... Valahogy nagyon össze kéne szedni magukat fejben, főleg Messinek, mert ez így nagyon gyenge amit muzsikál... Egyre jobban hasonlít a csapat a Rijkard éra utolsó éveire, amikor is az atom támadósor nem volt képes gólokat lőni és simán elment mellettünk a Real... szegény Xavi robotolt a kp-n, de ha ő ne lett volna, sztem még helyzet sem nagyon akadt volna!!! Komolyan, ha ne látom a tegnapi meccset, nem hiszem el!!! Mintha még félálomban fociztak volna a srácok!!! Még mindíg azt mondom, ez a nyári gyatra alapozás eredménye!!!!!!!! Ez már nem lesz jobb, max a téli szünet után....
Avatar
barca2010
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 330
Csatlakozott: 2009.06.15. 11:01:33
Tartózkodási hely: Budapest

2011.11.27. 09:40:18

Fáradtak, de ki ne lenne az három ilyen év után! Tévedés ne essék, nem védem őket, de nem is bántom! Minden héten tíz bekkelő emberrel szemben játszani, hát mit mondjak? nekem is tele lenne hócipőm!!! Ezt csak iszonyatos motivációval lehet bírni, ami most láthatólag nincs meg. De nem csodálkozom ezen sem, mert ezzel minden ember így van, amikor sikerülnek a dolgok, akkor mindenki hajlamos a lazításra! Persze Ők nem, mert mennyit keresnek, meg Ők mindig a legjobbak legyenek ugye? Na ez az emberi butaság netovábbja! Most kell igazi Barca drukkernek lenni, nem csak akkor amikor fény és csillogás van! Akinek nem inge ne vegye magára, de akinek igen az öltözzön fel! Egyébként gratulálok a Madridnak, nagyon össze vannak rakva, és rendkívül motiváltak, ami e legfontosabb, és ezáltal megy a játék is!
„Uraim, ha ma veszítetek, akkor továbbra is a világ legjobb csapataként lesztek számon tartva, de ha nyertek, a nevetek ÖRÖKRE fent marad.” Josep Guardiola (2009)

"A spanyol futball jelenlegi problémája az, hogy mindenki azt gondolja, hogy olyan játékosai vannak, mint a Barcának. A Barca játékosaiban olyan technikai tudás van, amely a világ egyetlen másik csapatában sincs. Ezért nem próbálkozhatsz úgy játszani, ahogy ők, ez lehetetlenség." - Fabio Capello

BARCA FOREVER!!!
Norberto 25
Jugador del Barça
Hozzászólások: 186
Csatlakozott: 2007.04.08. 11:33:07
Tartózkodási hely: Budapest

2011.11.27. 08:55:55

honda25 írta:Milánóban brillírozunk, egy megyei hármas csapattól meg megalázó vereséget szenvedtünk. Nem írok most inkább neveket, de amit pár játékos nyújtott ennyi pénzért, az életkedvem elment ma ettől a játéktól.
Sajnos idegenben a csapat egy nulla, ezt már jeleztem több, mint egy hónapja. Guardiola ismét hibázott nálam, sokkal előbb kellett volna cserélni, és nem Keitát behozni.6 pont nagyon sok, de ilyen játékkal nehogy már bajnokságot akarjunk nyerni. Alibi foci, nulla játék, szerda után nem ezt vártam.Ismét nagyon csalódott vagyok. Talán Sanchez játékán éreztem a gólt, mindenki más veszélyesebb lett volna a saját kapujára.
Messi annyira önző volt, hogy az már fájt. Pihentetni kellene. David Villát meg felejtsük el, számomra ő ennyi volt.
Madridi derbin eldől végleg a bajnokság, döntetlen biztos, hogy nem lesz.
Ha ott nyer a Reál, bajnokok...
Marad a BL és a kupa, azokat húzzuk még be.
Tokeletesen latod!
cscsabi11
Barça C
Hozzászólások: 12
Csatlakozott: 2007.08.24. 15:05:33

2011.11.27. 08:49:03

Szerintem Pep rontotta el a tegnapi estét, a középpályára nem hagyott alternatívát avval,hogy Fabregast nem tette a kispadra.Keitát bevinni támadásra nem igazán nagy ötlet.
Léfe
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1451
Csatlakozott: 2005.04.11. 11:41:27
Tartózkodási hely: Siófok

2011.11.27. 07:56:53

Sajnos várható egy komoly, akár pár éves visszaesés. Erről régebben irtam de nem sokan értették mit akarok mondani. Nem a tudással van baj, hanem a motivációval. Ez a csapat többszörösen mindent megnyert, tele a buksza meg a vitrin trofeákkal. Itt mindent csak ismételni lehet. Sok nagy csapat eresztett igy le - törvényszerü. Forditva nézve, ha a Reál tudta volna a Puskás féle szintet tartani, sosem lettünk volna elsők mi. Ez egy állandóan válltozó kép. Ami eddig volt, az csoda. A játék is az eredmény is. Csak itt minden meccsen ujra kell bizonyitani.
A fentiek akkor is igazak, ha tegnap több góllal nyerünk. És lesz sok jó meccsünk is mint a Milán elleni volt. A bajnokság eluszott, persze nem kell feladni de a BL.-re kell figyelni. Részletekbe nem mennék, de csak Messi rug golt és ez a bukta. Villa itt már nem lesz gólzsák, Pedró sem.
Ráadásul az akarással is gond volt, állva ez a játék nem megy. Hiába jó és látványos a stilusunk,ehhez sok és gyors mozgás kell. És ebből nem volt látható semmi. Mintha mindegy lett volna minden, ezt nem lehet a fárdságra fogni. Forditva ültek a fiuk a lovon, nem az elejé hanem az utolsó 5 percben akartak golt rugni. Akarás nulla.
Fecó
Avatar
Kluivertinho
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1334
Csatlakozott: 2005.06.06. 23:54:00
Tartózkodási hely: Szeged

2011.11.27. 05:52:15

Villa nagyon gólt akar rúgni, nem szokott még hozzá, hogy nem mindig ő a középcsatár, és nem rá játszanak, így gyakran elönzőzi, elkapkodja a helyzeteit. Kéne vele lövetni pár gólt a Rayo ellen, hogy aztán nyugodtan, higgadt fejjel passzoljon, ha kell. Látszik rajta, hogy iszonyatosan akar, de egyszerűen semmi nem jön össze neki. Ini nagyon hiányzik, illetve Fabre is nagy segítség lett volna. A Real most nagyon együtt van, de egyelőre csak magunkkal kell foglalkozni. Ha így folytatjuk, akkor már nem csak a címeinket kell megvédenünk, hanem a "világ legjobb csapata" megtisztelő jelzőt is.

Bízom a fiúkban, Visca el Barca!
Kép
Kép
Patje forever!!Visca el Barca!!!
"Mi lehetne bölcsebb tanács annál, mint amit magadnak is adnál?"
"A szex jó, de a póker tovább tart." - Alfred Alvarez
bingyi26
Barça C
Hozzászólások: 13
Csatlakozott: 2011.11.10. 15:06:19

2011.11.27. 03:39:23

Fiuk nincs itt baj ugyan az a csapat van majdnem mint az elmult harom evben csak egyetlen egy problema van az hogy mar mindent megnyertek es ez latszik a sracokon nem motivaltak egyaltalan faradtak szerintem en meg most sem adnam oda a Realnak a bajnoki cimet de az biztos hogy konnyebb helyzetben vannak most mar sokkal mint mi de lehezt hogy majd ez fog a javunkra valni en bizok bennuk toretlenul szerintem meg feltamadhat ez a csapat csak ez kell nekik a kudarc es aztan jon a bumm remelem a Real ellen bolondulnak meg hajra Barca '''''''''''''''''
FOCI
mes
Capitá del Barça
Hozzászólások: 830
Csatlakozott: 2010.06.21. 16:40:13
Tartózkodási hely: Marosvasarhely
Kapcsolat:

2011.11.27. 02:11:49

A bajnoksag ezze la meccsel ment el. Nem kell itt mentegetozni, hogy meg csak november, fel kell vallalni, hogy mar novemberben 6 pont a hatrany. Joejt mindenkinek.
Avatar
shutterisland
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4070
Csatlakozott: 2011.07.09. 22:54:27
Tartózkodási hely: bcs.

2011.11.27. 01:52:29

nem is az eredmény volt a legrosszabb, de még csak nem is a gyenge játék, hanem (és nem tudom, hogy ez szóba került e már..) hogy a játékosok veszekdtek egymással, mutogattak, lecseszték a másikat több ízben is.
az utóbbi időben gyakrabban előfordul ez, míg tavaly egy kezemen meg tudnám számolni, hányszor szóltak oda egymásnak 1-1 hiba után.

ma például alves rinyált 2x, mikor nem kapta, illetve egyszer villát cseszték le, mikor nem tette középre...de még volt 1-2 szitu, csak konkrétan nem emlékszem.
(egy olyan is volt, mikor xavi széttárta a kezét, megfordult, és hátratette...mert nem mozdult senki)

remélem nincs igazam, de lehet vannak apróbb gondok az öltözőben, vagy úgy egyáltalán a fejekben.
Pavel
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1688
Csatlakozott: 2006.05.23. 20:57:21
Tartózkodási hely: Budapest

2011.11.27. 01:17:31

Dave87 írta:Kb. 2 oldalra olvastam vissza, de arra is felesleges volt.
Nem akarom kommentálni sem a védekező reakcióként kitörő Real-, bíró-, "mi jogos meg mi nem vót az"- szapulást, sem pedig a játékosok és Pep fikázását.
Én egyben vagyok biztos: ezek a srácok mindent megtesznek a sikerért, és ugyanúgy kiadják magukból a maximumot a meccseken, mint eddig tették.
Egy ellötyögött meccs nem ilyen, ezt remélem azért többnyire így gondoljuk. Riijkardnál voltak elhokizott meccsek, meg nulla mentalitás, de ez rohadtul nem az. Igenis kvára akartak nyerni ma is.
Sajnos a száraz tények azt mutatják, hogy a mai nap után távolabb került tőlünk a bajnoki cím. Ennyi történt.
Ahogy nézem, ezért majd megkapom a "divatszurkoló" jelzőt, mert ugye aki ilyet ír, az az! :)
Egyszer fent, egyszer lent. Ilyen a sport; nem mindig kell feltétlenül hibást keresni, ahogyan nem lehet mindig 100%-on pörögni sem. Nem lehet mindig nyerni, ezt kell elfogadni. Még ha nehéz is, most pl nagyon az. :)
Te melyik meccset nézted?
A szombatit vagy a szerdai ismétlését.
Avatar
OvaMind
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 486
Csatlakozott: 2007.09.28. 14:49:49

2011.11.27. 01:11:01

Elég gáz ez az eredmény.

Megint bebizonyosodott, hogy elöl igencsak gyengék vagyunk magunkhoz képest, és a Madridhoz képest is. Villa és Pedro idei formája nem üti meg a szintet, Sanchez pedig nem a tipikus "góllövő csatár". Amit megfigyeltem a meccsen, hogy 16oson belül is előbb átveszik a labdát a játékosok, mielőtt megjátszanák, ezzel ütemet vesztve a védelemmel szemben. A Real pl. egy jóval letisztultabb játékot játszik, nálunk mostanában ritka a klasszikus egyérintő a támadásvezetéseknél.

Ami a mai meccsen nem tetszett, az Messi hozzáállása. Egyszerűen felidegesít az önzősége, illetve újabban felvett flegmasága. Sétálgat, aztán ha megkapja a lasztit, rendszerint tovább is dédelgeti a kelleténél.

Idén abszolút nem érzem, hogy összeállna a játékunk, és sok játékos szerepe sem tiszta számomra. Kicsit homogén stílusú egyébként a garnitúra, és ezzel egyre kevesebb a váratlan húzás. Iniestával kiegészülve a Bernabeuban is komoly esélyünk lesz, de szerintem ezt a bajnokságot bebukjuk.
Avatar
Dave87
Capitá del Barça
Hozzászólások: 509
Csatlakozott: 2007.12.06. 20:42:02
Tartózkodási hely: Magamon kívül

2011.11.27. 01:00:16

Kb. 2 oldalra olvastam vissza, de arra is felesleges volt.
Nem akarom kommentálni sem a védekező reakcióként kitörő Real-, bíró-, "mi jogos meg mi nem vót az"- szapulást, sem pedig a játékosok és Pep fikázását.
Én egyben vagyok biztos: ezek a srácok mindent megtesznek a sikerért, és ugyanúgy kiadják magukból a maximumot a meccseken, mint eddig tették.
Egy ellötyögött meccs nem ilyen, ezt remélem azért többnyire így gondoljuk. Riijkardnál voltak elhokizott meccsek, meg nulla mentalitás, de ez rohadtul nem az. Igenis kvára akartak nyerni ma is.
Sajnos a száraz tények azt mutatják, hogy a mai nap után távolabb került tőlünk a bajnoki cím. Ennyi történt.
Ahogy nézem, ezért majd megkapom a "divatszurkoló" jelzőt, mert ugye aki ilyet ír, az az! :)
Egyszer fent, egyszer lent. Ilyen a sport; nem mindig kell feltétlenül hibást keresni, ahogyan nem lehet mindig 100%-on pörögni sem. Nem lehet mindig nyerni, ezt kell elfogadni. Még ha nehéz is, most pl nagyon az. :)
"A pénzem 90%-át italra és nőkre költöttem. A többit elherdáltam." - George Best
HAnonymus
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1407
Csatlakozott: 2004.10.08. 09:57:32

2011.11.27. 00:51:55

Biztos az igazság is fájdalmas, de a hülyeség még jobban fáj.
Hulladék, mi...

Legyen nektek bizony a kedvenc csapatotok a san marinoi válogatott.
Avatar
TT
Capitá del Barça
Hozzászólások: 963
Csatlakozott: 2010.01.03. 15:09:29

2011.11.27. 00:51:35

:D:D:D:D:D:D

"az ilyen emberekkel mi van, akik már novemberben károgják, hogy pápá bajnokság?"

ennyit erről....
mondom MÁS IS, érted MÁS IS írta, hogy ennyi, kész vége a bajnokságnak. ha épp rád éleztem volna ki a hsz-t akkor IDÉZLEK, tudsz követni? :roll:

sőt, még egyértelműbbé teszem, idéztelek volna az idézlek gombbal, mert csak a szóhasználattal éltem, amit előtted már másvalaki is megfogalmazott. nade tojok bele :)
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára TT 2011.11.27. 01:01:55-kor.
gergo9
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2902
Csatlakozott: 2007.10.02. 12:19:09
Tartózkodási hely: Miskolc

2011.11.27. 00:51:26

Ilúvatar írta:
már megbocsáss, meg a többieknek (az ilyen kényes arcúaknak mint pl. lui1698 vagy lluisllach89). Én kb. 1999-2000 óta követem a Barcát, tehát pontosan 12 év. Mégis megvan nekem a JOGOM, hogy leoltsam a csapatot.
A nem biztosan feltételezett képességeiddel is rájöhetnél hogy a módjával volt gond. Persze nem csak nálad.

lui,lluisllach89 gondolatai állnak hozzám a legközelebb. Ez a köpködés edzőre,játékosokra főleg a módja 3 ilyen év után tömény hányinger.
Vhogy arra emlékeztett mikor a dagadt,gazdag gyerek nem kap meg vmit elsőre. :D
Holott annyi történt hogy komolyabb hátrányba kerültünk féltávhoz sem érve.
De ha 3éve az a bűnrossz Madrid képes volt ebben az értékelhetetlen bajnokságban 8pontot ledolgozni akkor mi is képesek vagyunk 6ot úgy hogy 2x játszunk még velük. :)

Meccsről annyit hogy a két csere amit legtöbben reklamálnak Alexis a második félidőben teljesen elkészült labdához sem ért, ennyit bír még sérülés után. Az első félidőért jár neki a pacsi
Thiago meg bűnrossz volt , nem osztott nem szorzott az a csere.
Avatar
RonaldinhoX
Jugador del Barça
Hozzászólások: 140
Csatlakozott: 2006.04.07. 14:08:25

2011.11.27. 00:50:13

lluisllach89 írta:FTR: 3 :arrow: 6 pont a hátrány.

Amúgy RonaldinhoX Isten hozott újra köztünk, már hiányoltam is azt, hogy mikor közlöd velünk hogy mész clássicóra. Nélküled el se kezdődne :D
Voltam Milánóban is!
honda25
Jugador del Barça
Hozzászólások: 176
Csatlakozott: 2009.05.03. 15:10:20

2011.11.27. 00:48:26

Ilúvatar írta:
lluisllach89 írta:Nem "divatdrukkereztelek" le. Felőlem 1899 óta is lehetsz Barca szurker, de ha te lehulladékozod a csapatot, és én modi lennék, repülnél.
Akkor megvonnának tőled a mod jogtól az fix. Szabályzatban nincs olyan hogy CSAK isteníteni kell a csapatot. Ezért találták ki a fórumot, hogy leírják a véleményüket az emberek. Ami az elmémben van, úgy van a számon is.

Én viszont attól vagyok rosszul, hogy egyesek annyira elvakultak, hogy még ilyen meccs után is azt mondják, hogy "no problemo, megverjük a madridot simán". Ezek hol élnek kb? Álomvilágban? Bocs, de én soha nem élek álomvilágban, hanem a realitásban, a jelen pillanatban. Ezt hívják realizmusnak. Ha nem tetszik, akkor kerüld a hsz -omat. Ha pedig Barca nyer most Madridban, akkor nyitok pezsgőt, mert megtörtént. Ennyi.

De ez már nagyon OFF! Priviben kéne folytatni.

A bajnokság az már teljesen a Madridtól függ. 6 pont differencia. Innentől vérszemet kaptak. Mi kb benzint öntöttünk a madridi tűzre.
Teljesen egyetértek veled.
Azért van a fórum, hogy megbeszéljük a problémákat, és most van is miről beszélni. Amit gondolok, azt kimondom, még ha fáj is az igazság, akkor is.
Hajrá Barca! És a Honda!
Galen
Jugador del Barça
Hozzászólások: 139
Csatlakozott: 2011.01.15. 14:26:06

2011.11.27. 00:47:59

TT írta:
Galen írta:
TT írta:az ilyen emberekkel mi van, akik már novemberben károgják, hogy pápá bajnokság? :lol: ébredjetek már fel! egy hangyányit kellene hinni a játékosokban, és szurkolni a csapatnak akkor, amikor nem megy a szekér, de ti máris kuvikokká váltok és érkeznek a negatívtöltetű háeszek... gyorsan menjetek drukkoljatok a reálnak, december 9ig még úgyis menni fog nekik! :lol:
Menj te...

Nem azzal van a baj, hogy nem nyertünk és kikaptunk. Azzal van baj, ahogy játszunk, lassan két hónapja, néhány meccstől eltekintve..

Visszakérdezek.. Mi van azokkal akik két hónap döglődés után sem képesek felfogni, hogy körülbelül egy fényévnyire vagyunk SAJÁT MAGUNKTÓL!
Mi van azokkal akik egy 3-2-re éppenhogy megnyert meccsről azt állítják, hogy brillíroztunk...

Megy a Messi szapulás, mikor 11 embernek kellene nyernie és veszítenie is. Persze nyilvánvalóan a lassan 15 és 30 meccs óta falábon közlekedőket agyon kell védeni... MEgy az edző szapulása, ha nyerünk akkor is.. KI A KIBIC??

Hány olyan hszt láttál tőlem, amelyikben elküldöm az edzőt az anyukájába? Ez az edző a legeredményesebb nagyon sok téren.
Ki a kibic?

Ne legyen igazam és nyerjünk bajnokságot vagy tudod mit? NE! Ne nyerjünk, csak lássam azt a játékot, amibe mostmár szerelmes vagyok...
héj kibic,
szerinted én téged próbáltalak minősíteni ezzel a szösszenettel? mert úgy tűnik igencsak magadra vetted, pedig nem éppen neked szólt ez az egész, sőt ha észrevennéd nem is idéztelek, mert más is károgott nem csak te. "Hány olyan hszt láttál tőlem..." - most ez kit érdekel, könyörgöm?! nem kell mindent támadásnak venni
:D:D:D:D:D:D

"az ilyen emberekkel mi van, akik már novemberben károgják, hogy pápá bajnokság?"

ennyit erről....
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Galen 2011.11.27. 00:48:44-kor.
Avatar
shutterisland
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4070
Csatlakozott: 2011.07.09. 22:54:27
Tartózkodási hely: bcs.

2011.11.27. 00:45:49

én most olvasom, hogy kapufát rúgtunk az utolsó percben ? én 92.50-nél kinyomtam a tévét...jobb is, mert leborult volna a szekrényről.

pep meg totális hülyeségeket csinált ma... eleve cescet és puyolt (ha jól tudom, nem sérültek) nem is nevezte, mert akkora arcok vagyunk, hogy már novemberben pihentetni kell folyamatosan, más csapatoknál érdekes, nem kell ennyit jegelni a játékosokat.
az a fogalmatlan maxwell játszik balszélen, mikor van oda elé a sorba egy abidalunk, vagy adrianonk... (tudtommal ő is felépült már.)

döntetlennél, mikor kell a gól, lehozza thiagot, és behozza keitácskáját...
aztán az egész meccsen legaktívabb, legveszélyesebb alexist hozza le a még mindig impotens, és egyre jobban idegesítő villa helyett, aki ma sem csinált semmi olyat, amit egy nb1-es focista ne tudna lehozni.

érthetetlen döntések...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára shutterisland 2011.11.27. 00:52:34-kor.
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15501
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2011.11.27. 00:43:37

Még mindig áll a kérdésem,hogy Cescel mi volt,hogy nem lett nevezve?

Nem szoktam írni felállásokat,meg ilyeneket, de tekintve a jelenlegi helyzetre megteszem.

Madrid ellen csak és kizárólag így küldeném ki a csapatot:

Valdes
Alves,Puyol/Masch,Piqué,Abidal
Busquets
Xavi,Iniesta
Cesc
Messi,Alexis

Villát el kell felejteni, nem is játszatnám egyáltalán,csak ha már tényleg nincs más. A Xavi,Iniesta,Cesc hármas pedig kell a gyors, tapadós real ellen.
De ez csak az én elképzelésem,Pep úgyse fogja ezt játszatni, tekintve az idei évet, esélyesebb akár egy Villa,Messi,Adriano csatársor,mint az,hogy az 5 kreatív emberünk egyszerre legyen a pályán.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
Stalkyard
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3161
Csatlakozott: 2010.05.19. 19:10:30

2011.11.27. 00:42:33

Igazság szerint rég voltunk már ilyen helyzetben, szóval tényleg nem könnyű kezelni, hogy nincs minden meccsen instant gála vagy győzelem. Ez van. Most meg kell mutatnunk, hogy még mindig a világ legjobbja vagyunk, és ki kell mászni a gödörből. Nincs mese. Nekünk, szurkolóknak pedig igazság szerint szavunk sem lehetne az elmúlt három év sikerei után. Törvényszerű volt, hogy lesz egy visszaesés, bár azért, remélem, hogy ez még nem az, csak egy kisebb hullámvölgy. De semmi sem tart örökké sajnos.
Az éjjel soha nem érhet véget!

Klopp on Coutinho bid: "I think tomorrow they (Barcelona) will offer a McDonald's Happy Meal and we get the toy as well!?"
Avatar
Deus
Boixos Nois
Hozzászólások: 10028
Csatlakozott: 2006.07.16. 22:58:29
Tartózkodási hely: Valhalla

2011.11.27. 00:40:57

lluisllach89 írta:Nem "divatdrukkereztelek" le. Felőlem 1899 óta is lehetsz Barca szurker, de ha te lehulladékozod a csapatot, és én modi lennék, repülnél.
Akkor megvonnának tőled a mod jogtól az fix. Szabályzatban nincs olyan hogy CSAK isteníteni kell a csapatot. Ezért találták ki a fórumot, hogy leírják a véleményüket az emberek. Ami az elmémben van, úgy van a számon is.
lluisllach89 írta:Ilyen nincs, legalábbis az én szememben. Az ilyen nem drukker. SOA-san szólva buktad a mellénykéd
Számodra van két drukker típus: a divatdrukker és a elvakult drukker. csak hogy van egy bökkenő: van még egy harmadik típusú drukker is, nem is tudom minek is nevezzem. normális drukker?

Én viszont attól vagyok rosszul, hogy egyesek annyira elvakultak, hogy még ilyen meccs után is azt mondják, hogy "no problemo, megverjük a madridot simán". Ezek hol élnek kb? Álomvilágban? Bocs, de én soha nem élek álomvilágban, hanem a realitásban, a jelen pillanatban. Ezt hívják realizmusnak. Ha nem tetszik, akkor kerüld a hsz -omat. Ha pedig Barca nyer most Madridban, akkor nyitok pezsgőt, mert megtörtént. Ennyi.

De ez már nagyon OFF! Priviben kéne folytatni.

A bajnokság az már teljesen a Madridtól függ. 6 pont differencia. Innentől vérszemet kaptak. Mi kb benzint öntöttünk a madridi tűzre.
A hozzászólást 4 alkalommal szerkesztették, utoljára Deus 2011.11.27. 00:49:52-kor.
KépKép
Válasz küldése