Bajnoki Mérkőzések 22-23

Helyt áll-e csapatunk a BL-ben? Megnyerjük-e a Bajnokságot? Mi a helyzet a Király Kupával? Kellenek-e a barátságos mérkőzések? Hol lehet nézni a meccset? - Távkapcsolóval a kézben. Ha mondanivalód van, kerülj beljebb!
Avatar
bazsa007
Jugador del Barça
Hozzászólások: 174
Csatlakozott: 2004.10.11. 14:27:52
Tartózkodási hely: Budapest

2012.01.09. 00:04:45

Lehetett volna sima 1-3 is nekünk.

Ezt lefújták, hogy les, pedig a partjelző vonalban állt. Látszik hogy szó sincs lesről
Kép

Ez pedig egy sima kezezés 16-oson belül:
Kép
Persze ezt sem vette észre a bíró.
Avatar
sjd
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6400
Csatlakozott: 2007.07.09. 08:55:57

2012.01.09. 00:00:41

Capon írta:Ez egy igazi rangadó volt és kész.
Egyetértek. Nem mindenkinek jön le az, hogy a jó meccset nem csak úgy lehet érteni, hogy a nekünk megfelelő eredmény születik, hanem hogy tetszetős iram és játék volt MINDKÉT csapat részéről és volt izgalom is bőven.
Avatar
ab1daL
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3473
Csatlakozott: 2008.05.08. 18:40:25
Tartózkodási hely: Siófok

2012.01.09. 00:00:14

Xavi Hernández made the most passes in the derby with 110 - only 6 did not find their intended target.
„Kritizálják a stílusunkat? Képzeljék el, mi lett volna, ha a legutóbbi öt idényben csak egy bajnokságot és egy Király-kupát nyerünk”

ter Stegen - Fort, Araujo, Cubarsí, Baldé - de Jong, Pedri, Gavi - Lamine Yamal, Guiu, Roque
Avatar
miihii
KHAL
Hozzászólások: 8429
Csatlakozott: 2008.04.23. 01:11:00
Tartózkodási hely: Zeg-Zeg-Zeg ZALAEGERSZEG

2012.01.08. 23:59:16

Sajnos az elmúlt meccsek formája ma nem jött ki belőlünk,elég halvány volt önmagunkhoz képest.Valamint nagyon ritkán tapasztalható ellenállásba ütköztünk és még bírta is végig az Espanyol.Volt pár kritikán aluli teljesítményünk és ma nem akart bejönni semmi.Amikor átszenvedtük magukat rajtuk,akkor meg lelkesen besegítettek a játékvezetők.

Ezzel a szenvedős játékkal is be lehetett volna húzni,ha nem ilyen balfékekre lenne hagyva a bíráskodás.Nagyon haragszom a csapatra,amiért ilyen tinglitangli volt a játék,bár azért próbáltuk,de minden volt ez ma,cs gördülékeny nem.Az előzetes félelmem bevált,a hazaiak szépen rakosgatták a tüskéket,könyökösöket és amit cs tudtak.Nagyon bosszantó,h valódi szankció nélkül.

HA (ami ugye nem játszik) a tudásunk 75%-át hozzuk,akkor is kellene akkora különbségnek lenni,h beleférjenek a bírói tévedések,mert ezekkel úgy látszik tényleg kalkulálnunk kell.De azért alapvetően elég cinkes,h bele kell vennünk az összképbe,h büntetőt nem kaphatunk,a kiállítás az max sárga és a lesek megítélése 8ból 3szor rossz.Ezeket együtt nem bírjuk el,az ingadozó formával együtt.

Azért én még mindig hiszem,h meg tudjuk nyerni a bajnokságot,hiszek a csapatomban és abban,h a reál is hibázik még!
There is only one god, and his name is death~Syrio Forel
Galen
Jugador del Barça
Hozzászólások: 139
Csatlakozott: 2011.01.15. 14:26:06

2012.01.08. 23:57:42

[/quote]

Egyetértek...a világon a legjobb középpályájánk van (minden nagyképűség nélkül), viszont ma ezt nem volt szerencsénk látni... :( Az Espanyol harcolt, küzdött, rúgott is....de megérdemelte az 1 pontot! :roll: Amúgy mi lenne velünk, ha Fabregas nem lenne itt....? :shock:[/quote]

Hmm.. A Kisfőnök lenne a kezdőben :)
dak900
Jugador del Barça
Hozzászólások: 229
Csatlakozott: 2010.11.13. 12:10:53

2012.01.08. 23:54:13

Léfe írta:Sajnos a biró pocsék volt, de mi is. Ennyi eladott labdával nehéz, és a középpályán nem tudtuk megfogni őket. Pedig a Reált vagy a Milánt vagy a MU-t is megöltük középen. Most minden lepattanó az ővék volt és átfutottak rajtunk. De a fő gond, hogy ha Messi nem rug golt akkor baj van. Pedró, Villa, Sanchez alig jelentenek gólveszélyt. Szerintem is uszik a
bajnokság, főleg ha nem hoznak egy gólerős támadót Messi mellé.
Egyetértek...a világon a legjobb középpályájánk van (minden nagyképűség nélkül), viszont ma ezt nem volt szerencsénk látni... :( Az Espanyol harcolt, küzdött, rúgott is....de megérdemelte az 1 pontot! :roll: Amúgy mi lenne velünk, ha Fabregas nem lenne itt....? :shock:
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19614
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2012.01.08. 23:49:13

Én nem éreztem, hogy Busi sok labdát elszórt volna, rengeteget segített a védekezésben is, s labdakihozatalnál is, ahogy megszokhattuk tőle!Messit most mindenki savazza, nyilván nem egy emberen ment el a meccs, hanem az egész csapaton, de akár már félidőben lehett volna cserélni!Mert sajnos egy ilyen kellően agresszív csapat ellen, az hogy nem támad le s csak azt várja, hogy kiszolgálják gyakorlatilag -1 embert jelent!Busquetsék viszont sok labdát szereztek!
Kép
Kép
Kép
Léfe
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1451
Csatlakozott: 2005.04.11. 11:41:27
Tartózkodási hely: Siófok

2012.01.08. 23:49:04

Sajnos a biró pocsék volt, de mi is. Ennyi eladott labdával nehéz, és a középpályán nem tudtuk megfogni őket. Pedig a Reált vagy a Milánt vagy a MU-t is megöltük középen. Most minden lepattanó az ővék volt és átfutottak rajtunk. De a fő gond, hogy ha Messi nem rug golt akkor baj van. Pedró, Villa, Sanchez alig jelentenek gólveszélyt. Szerintem is uszik a
bajnokság, főleg ha nem hoznak egy gólerős támadót Messi mellé.
Fecó
Avatar
Capon
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5390
Csatlakozott: 2005.08.26. 20:17:06
Tartózkodási hely: Budapest VIII-XV-ker Rezervátum

2012.01.08. 23:48:23

dak900 írta:
Capon írta:Valószínűleg egyedül maradok ezzel a véleményemmel, de én most az eredmény tudatában is azt mondom és érzem, hogy ez egy baromi jó meccs volt. Rég élveztem ennyire focimeccset. Egy ültő helyemben meg tudnék nézni még vagy 4 félidőt.

Kár a döntetlenért, de aki már most elkezdte temetni a csapatot annak legszívesebben egy másik klubot tudnék ajánlni esetleg egy másik sportágat,de nem teszem mert nem akarok senkit sem megsérteni.
Nyugodjatok meg szerintem mielőtt nagyobb hülyeségeket írtok.
Öregem, ha neked a pontatlanság tetszik, meg ez a bírói tevékenység nem húz fel, akkor gratulálok!!! :lol:
:)
Nem a pontatlanság tetszett és nem is a bíró, bár őszintén szólva a bíróra kár most kitérni, de mindegy ebbe nem akarok belemenni mert az vége látatlan vitát indítana.

Nem tehetek róla nagyon élveztem a meccset most kövezzetek meg nyugodtan :wink:
Pontatlanok voltunk mert kikényszerítette az ellenfél. Nagyon nem is akartak elfáradni. Ez egy igazi rangadó volt és kész.
Majd mikor a 3-0 meg a 4-0 meccsek után majd azt hallom, hogy de unalmas meccs, mindjárt elalszom stb akkor majd nekiállok én is háborogni (ez nem rád vonatkozik).
Klinsmann; Rivaldo; Maldini; Nesta; Puyol; Xavi; Ronaldinho; Iniesta; Messi
Avatar
sjd
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6400
Csatlakozott: 2007.07.09. 08:55:57

2012.01.08. 23:47:33

herlius írta: Nálam speciel pont Busi és Xavi volt a leggyengébb ma. Hihetetlenül sok labdát szórtak el, az Espanol akkor jött át az agyondícsért középpályánkon, amikor akart.
Busquets pont, hogy jó volt, mind támadásban, mind védekezésben.

A középpályán megint a fránya 3-4-3 miatt szívtunk, első helyzetük egyértelműen azért volt (a Valencia ellen eljátszott balt megindítják, és középen üresen érkeznek figura) és aztán kb. mindegyik. Busquetsnek sokszor védőként kellett kisegítenie, üres maradt a helye, így aztán helyette mentett Iniesta, Xavi a 16-oson belül, ami azért nem a legjobb forgatókönyv. Én egyszerűen nem tudom a Real ellen ez hogyan működött, de kiélezett meccsen mindig szívtunk a 3-4-3mal.
Galen
Jugador del Barça
Hozzászólások: 139
Csatlakozott: 2011.01.15. 14:26:06

2012.01.08. 23:43:11

Andris írta:Én meg azt mondom hogy senkinek nem jár az a luxus, hogy végigsétáljon egy teljes mérkőzést. Még a regnáló aranylabdásnak sem.

Az persze, hogy neki mégis jár ez, nem feltétlen az ő hibája.

Nem az első, nem is a második eset hogy ezt csinálja. Hogy hajlandó erre, azért ő a hibás, maximálisan, és elítélendő módon. Hogy hajlandóak elnézni neki, azért pedig valószínűleg Guardiola.

Megmondom kik játszottak ma rosszul: Alves, Busquets. Például. Bűnrosszak voltak. Messi nem rosszul játszott, hanem nem játszott.

10 emberrel, és edző nélkül játszottuk ma le a katalán derbit.

És lehet sírni hogy elvesztettük a bajnokságot, de nincs így.
És lehet divatdrukkerezni, aki úgy gondolja hogy nem történt óriási nagy gond, ami immár tényleg viszonylag jónak mondható eséllyel a bajnokságba került. Mert ma igenis clasico távolságon kívülre kerültünk, ami pedig azt jelenti, hogy egyáltalán nincs a kezünkben a bajnokság, méghozzá pontosan ettől a perctől.

A bíró egy rakás trágya volt, épp csak annyira, mint minden másik spanyol bajnokin. Ráadásul az utolsó 15 percben tévedett legtöbbet, amikorra tisztességes csapat már rég eldönt egy bajnokit. Úgyhogy erről ennyit.

Épp most hoztuk fel lélektanilag a madridot, és pontosan egy valamire van feltétlen szükségünk hogy hibázzanak. Too bad.
Adom.
Bár szerintem pont amiatt megy el a bajnokság, hogy amit "bravúrral" megnyerünk, azt a tököléssel elveszítjük.
dak900
Jugador del Barça
Hozzászólások: 229
Csatlakozott: 2010.11.13. 12:10:53

2012.01.08. 23:42:19

Capon írta:Valószínűleg egyedül maradok ezzel a véleményemmel, de én most az eredmény tudatában is azt mondom és érzem, hogy ez egy baromi jó meccs volt. Rég élveztem ennyire focimeccset. Egy ültő helyemben meg tudnék nézni még vagy 4 félidőt.

Kár a döntetlenért, de aki már most elkezdte temetni a csapatot annak legszívesebben egy másik klubot tudnék ajánlni esetleg egy másik sportágat,de nem teszem mert nem akarok senkit sem megsérteni.
Nyugodjatok meg szerintem mielőtt nagyobb hülyeségeket írtok.
Öregem, ha neked ez a pontatlanság tetszik, meg 1 ilyen bírói tevékenység nem húz fel, akkor gratulálok!!! :lol:
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára dak900 2012.01.08. 23:44:55-kor.
Avatar
sziryboy
Jugador del Barça
Hozzászólások: 101
Csatlakozott: 2010.04.13. 17:29:17

2012.01.08. 23:42:09

Mi????? Pl. Busquets miért is játszott rosszul? Nem értek egyet, szerintem jól játszott. Sok labdát elcsent, jól osztott.
Andris írta:Én meg azt mondom hogy senkinek nem jár az a luxus, hogy végigsétáljon egy teljes mérkőzést. Még a regnáló aranylabdásnak sem.

Az persze, hogy neki mégis jár ez, nem feltétlen az ő hibája.

Nem az első, nem is a második eset hogy ezt csinálja. Hogy hajlandó erre, azért ő a hibás, maximálisan, és elítélendő módon. Hogy hajlandóak elnézni neki, azért pedig valószínűleg Guardiola.

Megmondom kik játszottak ma rosszul: Alves, Busquets. Például. Bűnrosszak voltak. Messi nem rosszul játszott, hanem nem játszott.

10 emberrel, és edző nélkül játszottuk ma le a katalán derbit.

És lehet sírni hogy elvesztettük a bajnokságot, de nincs így.
És lehet divatdrukkerezni, aki úgy gondolja hogy nem történt óriási nagy gond, ami immár tényleg viszonylag jónak mondható eséllyel a bajnokságba került. Mert ma igenis clasico távolságon kívülre kerültünk, ami pedig azt jelenti, hogy egyáltalán nincs a kezünkben a bajnokság, méghozzá pontosan ettől a perctől.
herlius
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1434
Csatlakozott: 2008.11.10. 11:55:35
Kapcsolat:

2012.01.08. 23:42:02

dak900 írta: ...
Ja, és értelmes dolog volt behozni Keitát, és levinni Fabregast... :roll:
Ez nekem is bevillant. Már nem az első eset, hogy Keita becserélése után szívunk. Nincs semmi bajom a sráccal, és biztos csak véletlen egybeesés, de akkor is feltűnő.
Avatar
ronaldinho89
Capitá del Barça
Hozzászólások: 806
Csatlakozott: 2005.02.03. 16:05:03
Tartózkodási hely: Lélekben Camp Nou

2012.01.08. 23:41:37

Lelkes vagyok még én is , nem gondolom hgoy nem nyerhetünk még de kongatni kéne a fejekben. idegenben legalábbis. de sajnos igenis 5 pont az sok. és a madrid meg nem fog pontokat hullajtani csak ugy. megkockáztatom hogy maximum 1 meccsen fognak rontani ( + még a classicot be kell huznunk) 5 pont egy ilyen kiélezett bajnokságban igenis sok. kéne valami idegenben mert látszott hogy az espanyol küzd hajt, fut, ( sajna rug) mindent megtesz, mi meg lagymatagok voltunk, de miért?? na innentől kell szépen beindulni, mert kemény egy félélv lesz májusig az tuti. go Barca!
Kép
II.Eurobarca sigverseny 2.helyzettje
http://filmorigo.blogspot.hu/ - blogom.
eric
Barça B
Hozzászólások: 75
Csatlakozott: 2009.09.07. 20:11:40

2012.01.08. 23:40:56

Nem szeretem Pepet kritizálni, mert 3 csodálatos évet köszönhetünk neki (is)... De lehozni 0-1-nél a meccs legjobb Barca játékosát (Fabregas) és a 3. legagilisebb Barca játékost (Alexix - a hibái ellenére ő legalább pörgött) ez sztem öngyilok volt. Messi le, Pedro be, Xavi le Thiago be. Ennek lett volna értelme, mert sajnos Lio és X ma ritka gyenge meccset produkáltak, és ehhez nagyon még szemüveg se kell.

Pep nálam tényleg a legjobbak közé tartozik, de akkor fogom személy szerint (ami nyilván nem mérce senkinek rajtam kívül :) ) a legjobbnak tartani, ha le meri cserélni végre egyszer Messit amikor rosszul játszik!

A kezezésen meg az elnézett les szitun kár fanyalogni, 60%-on (se..) pörögve ne várjunk csodát. Fel kell pörögni! Visca el Barca!
Avatar
ab1daL
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3473
Csatlakozott: 2008.05.08. 18:40:25
Tartózkodási hely: Siófok

2012.01.08. 23:40:55

Köszi a válaszokat, ezek lehetnek az idegenbeli gyenge szereplésnek az okai.. Mondjuk 3 év totál siker után, valahol megértem, csak mégis rossz látni. :?
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára ab1daL 2012.01.08. 23:41:46-kor.
„Kritizálják a stílusunkat? Képzeljék el, mi lett volna, ha a legutóbbi öt idényben csak egy bajnokságot és egy Király-kupát nyerünk”

ter Stegen - Fort, Araujo, Cubarsí, Baldé - de Jong, Pedri, Gavi - Lamine Yamal, Guiu, Roque
Avatar
fcbarca0827
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3238
Csatlakozott: 2007.08.30. 14:29:21
Tartózkodási hely: Sülysáp

2012.01.08. 23:39:57

Ilúvatar írta:Nem fogják átadni nekünk az első helyet a tabellán, az übermegaFIX.
Szerinted az is az volt, hogy kikapunk a Bernabeuban.

Amúgy nagyon jó kis meccs volt, kár, hogy nem sikerült nyerni.

Itt egy páran nagyon kivannak. :D
Lesz, ami lesz. Menni kell előre, aztán a végén vagy nyerünk valamit, vagy nem.

(Milyen nagy bölcsességgel gazdagítottam a fórumot. :mrgreen: )
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára fcbarca0827 2012.01.08. 23:41:55-kor.
KowalskymegaVega,Supernem,HollywoodUndead,Fish!
Hiperkarma,VadFruttik,EstiKornél,AWS
30Y,BagossyBrothersCompany,Useme,Elefánt
Avatar
nyalesz
Jugador del Barça
Hozzászólások: 205
Csatlakozott: 2008.04.05. 21:00:29
Tartózkodási hely: Erdőhorváti

2012.01.08. 23:39:34

fcb77 írta:
Sergi írta:Azzal van itt a baj h az aktuális ellen már elnézést az összes moderátortól,de muszáj leírnom, az "anyját meg.aszná az 1 pontér ellenünk,míg a Madridnak simán lefekszik"...ez tisztán látszik...
Osztom!

meg a kapusok is életük meccsét mindig a Barca ellen játszák
"Ünnepeld a sajátjaid sikerét, de legyél óvatos az ünnepléssel, ha mások vesztenek vagy hibáznak. Egy nap ugyanis veled is ugyanaz megeshet, ami velük."-Johan Cruyff
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15491
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2012.01.08. 23:39:09

ab1daL írta:Azt mondjátok el nekem, hogy mi az oka annak, hogy otthon mindenkit megverünk több góllal, NULLÁT kapva, idegenben pedig szenvedünk? Mert én megmondom őszintén nem tudom az okát.
Egyszerű: otthon,80-90 ezer ember előtt nem merik megengedni maguknak ezt a nemtörődöm hozzáállást.
másrészt beszari módon játszunk idegenben,csak az alibizés megy mindenkinél. "rúgjunk egy gól,legyen vége,és menjünk haza" körülbelül ez jellemzi ezeket az idegenbeli meccseket.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
sjd
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6400
Csatlakozott: 2007.07.09. 08:55:57

2012.01.08. 23:38:45

Meg kell, hogy mondjam, le a kalappal az Espanyol előtt, ezt így kellett csinálni. Az első perctől kezdve nem volt levegőnk, ráadásul tudtak építkezni is, és azt kell, hogy mondjam, igazságos az eredmény. Tettek egy szívességet annak a Realnak, amely eurószázmilliókból, aranylabdásokkal és sztáredzőkkel nem jutott el eddig. (nálam a kupadöntős favágásuk ebbe nem számít bele)

Viszont lassan megnyithatjuk a "CR a Clasicon vs. Messi idegenben" című teljesítmény- és gólversenyt. :roll:

btw nem Perez fizetett egyedül a bírónak, sztem a Coca Cola is letett egy komolyabb összeget azért a félperces reklámblokkért a meccs közepén :D
(még direkt rá is közelítettek, hogy jól látszódjon a felirat)
Avatar
Capon
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5390
Csatlakozott: 2005.08.26. 20:17:06
Tartózkodási hely: Budapest VIII-XV-ker Rezervátum

2012.01.08. 23:38:43

Valószínűleg egyedül maradok ezzel a véleményemmel, de én most az eredmény tudatában is azt mondom és érzem, hogy ez egy baromi jó meccs volt. Rég élveztem ennyire focimeccset. Egy ültő helyemben meg tudnék nézni még vagy 4 félidőt.

Kár a döntetlenért, de aki már most elkezdte temetni a csapatot annak legszívesebben egy másik klubot tudnék ajánlni esetleg egy másik sportágat,de nem teszem mert nem akarok senkit sem megsérteni.
Nyugodjatok meg szerintem mielőtt nagyobb hülyeségeket írtok.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Capon 2012.01.08. 23:40:15-kor.
Klinsmann; Rivaldo; Maldini; Nesta; Puyol; Xavi; Ronaldinho; Iniesta; Messi
Avatar
fcb77
Barça B
Hozzászólások: 86
Csatlakozott: 2005.06.10. 09:21:50
Tartózkodási hely: Budapest

2012.01.08. 23:37:57

Sergi írta:Azzal van itt a baj h az aktuális ellen már elnézést az összes moderátortól,de muszáj leírnom, az "anyját meg.aszná az 1 pontér ellenünk,míg a Madridnak simán lefekszik"...ez tisztán látszik...
Osztom!
herlius
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1434
Csatlakozott: 2008.11.10. 11:55:35
Kapcsolat:

2012.01.08. 23:37:43

Bob_Marley írta:Ahogy számítani lehetett kemény meccs volt, s fontos pontokat buktunk el!
Az Espanyol megérdemelte sajnos az egyik pontot!
Nem akarom és nem is szabad a bíróra fogni, de kaphattunk volna 11est amivel a 3pont meglehetett volna!
Van még 21 forduló, idegenben vannak problémáink de közel sincs a bajnoki versenyfutásnak vége!

Az Espanyol meg minden dicséretet megérdemel, ahogy kellett fanatikusan csúszva mászva harapva minden labdáért nagyot küzdöttek, s próbáltak elől építkezni!
Busquets és Xavi játéka tetszett, s Pedro is jól mozgott a cseréje után kár azért az ordító helyzetért tőle a végén!
Nem szabad keseregni (még ha a játék nem volt meggyőző), tovább kell dolgozni!
Nálam speciel pont Busi és Xavi volt a leggyengébb ma. Hihetetlenül sok labdát szórtak el, az Espanol akkor jött át az agyondícsért középpályánkon, amikor akart. Feltűnően keveset mozogtak a srácok. Nagyon kíváncsi lennék egy statisztikára a futómennyiségekről, de fogadni mernék, hogy ebben ma toronymagasan az Espanol játékosai nyertek. Nem tudom milyen cuccot toltak erre a meccsre, de ekkora iramot 90 percen át nyomni egészen elképesztő.
Avatar
papek89
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 300
Csatlakozott: 2008.12.07. 01:15:47
Tartózkodási hely: Debrecen

2012.01.08. 23:37:43

Nem baj, innen szép a győzelem ;) A real se fog minden meccset megnyerni, minket se fognak otthon elverni, 5 pont az nem sok. Elég 2 rossz meccs a realnak és kész. Ha 10 pont lenne a hátrány az már necces lenne, de bőven van még remény :)
Válasz küldése