

Messidona10 írta:
Bob, emlékszel még a tavalyi bilbaói kupameccsre? Abidal (Eric, a sas) első gólját is te jósoltad meg
Legyen igazad! Vamos Masch!
Bob, emlékszel még a tavalyi bilbaói kupameccsre? Abidal (Eric, a sasBob_Marley írta:Mascheranonak én is régóta szurkolok, hogy legyen meg az első, s már a Granada ellen is éreztem, hogy talán meglehet!De így hogy már ketten vagyunk megnyugodtam, hogy ma talál be Mascheranokurdt írta:Tetszik. Van egy olyan érzésem, hogy Mascherano gólt fog szerezni ma...SuperMessi írta:3-4-3
Valdés; Puyol, Piqué, Mascherano; Thiago, Busquets, Cesc, Iniesta; Alexis, Messi, Pedro
A mai meccsre 1 szabály van nyerni kell!
Eddig is egyértelmű volt bármekkora is a hátrány nyomást kell gyakorolni a RM-ra az eredményeinkkel, hogy ne tudjanak tartalékolni!Le is eresztettek, s amit már régen is mondtam a bajnokság döntő szakasza ilyenkor jön, s ilyenkor lehet megnyerni és nem januárban, amikor még rengeteg forduló van vissza!6 pont nem távolság, úgyhogy a fiúktól ma 100% kell és máris csak 3 az annyi
Hajrá
Mascheranonak én is régóta szurkolok, hogy legyen meg az első, s már a Granada ellen is éreztem, hogy talán meglehet!De így hogy már ketten vagyunk megnyugodtam, hogy ma talál be Mascheranokurdt írta:Tetszik. Van egy olyan érzésem, hogy Mascherano gólt fog szerezni ma...SuperMessi írta:3-4-3
Valdés; Puyol, Piqué, Mascherano; Thiago, Busquets, Cesc, Iniesta; Alexis, Messi, Pedro
Tetszik. Van egy olyan érzésem, hogy Mascherano gólt fog szerezni ma...SuperMessi írta:3-4-3
Valdés; Puyol, Piqué, Mascherano; Thiago, Busquets, Cesc, Iniesta; Alexis, Messi, Pedro
MessiFan írta:Okés, holnap Mallorca idegenben.
Utánnanéztem, és a Mallorca utolsó 3 meccséből egyet idegenben nyert a Sporting ellen 3-2-re, előtte az Atletico Madridot verte 2-1-re és ezeleőtt x-elt a Valenciával. Ezek mind lókukit sem számítanak, csak érdekesség, hogy tudnak küzdeni, és a nagyobb csapatok ellen felszívják magukat mert megverték az A.Madridot, a Villarealt és megizzasztották a Realt.
Röviden egy nagyon nehéz meccsre számíthatunk, hiszen a Mallorca még odaérhet a 6. helyre, hazai pályán lesznek és nálunk 2 kezdő szélső védő hiányzik.
Ha a Barca úgy megy neki, hogy van még esély és rakjuk oda magunkat, és odafigyelnek és az elejétől a végéig koncentrálnak akkor meglehet, ha viszont már fejben a Milanra gondolnak akkor nagy bajok lesznek.
joekacsa írta:Úgy gondolom hogy ma a Villarreal segítségével megint faragunk 2 pontot a hátrányból!
Még utol érjük a Madridot!
Hajrá BARCA!!!