Barça a Bajnokok Ligájában

Helyt áll-e csapatunk a BL-ben? Megnyerjük-e a Bajnokságot? Mi a helyzet a Király Kupával? Kellenek-e a barátságos mérkőzések? Hol lehet nézni a meccset? - Távkapcsolóval a kézben. Ha mondanivalód van, kerülj beljebb!
Avatar
redmiller
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4097
Csatlakozott: 2004.10.12. 19:29:23
Tartózkodási hely: Kecskemét
Kapcsolat:

2012.04.24. 23:19:07

rrobbiefcb írta:kicsit OFF:
Van egy olyan érzésem, hogy a következő EB-n a spanyol válogatott - amelynek gerincét a Barcelona játékosai adják - nem nagyon fog sikereket elérni (fáradtság, motíválatlanság, rengeteg lejátszott meccs, stb.). S ne legyen igazam, de ez nagyon rá fogja majd nyomni a bélyegét a jövő évi Barcás felkészülésre és - ne adj Isten! - az egész szezonra...
Esküszöm, nekem is ez jutott eszembe...
By red
http://hirosliga.gportal.hu
Hajrá kecskeméti kosár! Hajrá KTE!
Catalonia is not Spain!Visca el Barça!
Avatar
geridoss
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2786
Csatlakozott: 2008.11.30. 23:00:46
Tartózkodási hely: Eger

2012.04.24. 23:19:04

Kash írta:
Valamit viszont mondjon meg nekem valaki: védelem????
Nagyon jó kérdés, én sem értettem, Mach volt az utolsó ember!? nem tudta lekövetni Torres mozgását? muszáj volt vele egyvonalban lennie? De gondolom nem elsősorban a Torres gólra gondoltál, hanem általában a védelemre, arra pedig nem tudok válaszolni.
Mascherano legalább háromszor, négyszer szerelte a Chelsea térfelén szinte 1 az 1-ben Torrest. A gól nem az övé, támadni kellett, a védekezéssel senki nem törődött már, vesztünkre.
"Látta a Real Madrid Villareal elleni 6-2-es győzelmét?" " Nem láttam, viszont emlékszek egy 6-2-re a Bernabeuból..." /Joan Laporta/

Visca el Barca!
Avatar
barcafan0911
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1142
Csatlakozott: 2008.03.07. 17:40:36
Tartózkodási hely: Balassagyarmat

2012.04.24. 23:18:34

A sok madridista meg chelsea drukker legyen büszke a csapata világklasszis védekező játékára, akik otthon és idegenben is 11 emberrel védekezve kontrára játszanak, mondván majd lesz valami! Szégyenteljes antifoci! ;) :) Hogy lehet valaki büszke arra ha a csapata ilyen játékkal nyer trófeákat? o.O
AZ FC BARCELONA TÖBB MINT EGY KLUB! :) A LEGSZEBB FOCIT JÁTSZUK ÉS A LEGJOBB JÁTÉKOSOK VISELIK A GRÁNÁTVÖRÖS MEZT! AMIT 4 ÉVE MŰVEL A CSAPAT! NA ARRA BÜSZKE LEHET EGY DRUKKER! ;)
A felhasználó nevemben a 0911 nem arra utal hogy terrorista vagyok. Csupán akkor születtem. :wink:
gyu75
Barça B
Hozzászólások: 64
Csatlakozott: 2009.06.12. 21:19:36
Tartózkodási hely: Párkány

2012.04.24. 23:16:10

én egy dolgot nem értek meg
amikor 2:0 volt + emberelony s a 46 perc akkor hova a túroba akartunk még támadni ???
ebben nagyon hibás Guardiola ... azt kellett volna játszani hogy visszaállunk hátra ha kell a labda chelseanek jojjon vegye el ... állítom ha ezt játszuk akkor rúgtunk volna még legalább kettot
EZT PEP TOTÁL ELRONTOTTA
nem, semmi taktika mi 3 védozunk lestaktikával 10 ember ellen ... a méreg szétcsap olyan pipa vagyok hogy lehetunk ilyen amatorok ?! csak saját magunknak koszonhetjuk ezt ! Már szunetben megmondtam hogy nagy baj ez a gol mert ha nem jon egy gyors gol akkor az idegtol lebénulunk
az egy másik dolog hogy fortuna most adta vissza Pique kezét 2009 bol
akkor indult el minden s szerintem ha ott befújják a kezet akkor a felét sem nyertuk volna mint amit sikerult ezalatt a 3 év alatt
Bármennyire is frusztráló hogy ez lett a vége ez vigasztal !!!
Ja ! Most már a Chelseanak drukkolok mert a nay oregek megérdemelnék már végre ... mondjuk nem ezért a játékért, de már annyiszor voltak célvonalban hogy ... na az frusztráló lehet !!!
Amúgy meg Drogba nem jó ómen ... lásd Elefántcsontparti csapat , ott is feszt dontozik de nyerni nem sikerul neki
Nem érzem úgy, hogy Cesc rosszul teljesített volna, sőt összességében nagyon is jó meccsen van túl. Volt két olyan helyzete, amit 10-ből 9-szer értékesít, most nem jött össze neki.
Tito Fabregasrol
Avatar
Kash
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1960
Csatlakozott: 2011.06.28. 13:23:33
Tartózkodási hely: Dél-kelet

2012.04.24. 23:15:27

Valamit viszont mondjon meg nekem valaki: védelem????
Nagyon jó kérdés, én sem értettem, Mach volt az utolsó ember!? nem tudta lekövetni Torres mozgását? muszáj volt vele egyvonalban lennie? De gondolom nem elsősorban a Torres gólra gondoltál, hanem általában a védelemre, arra pedig nem tudok válaszolni.
Kép
szentatyam
Barça C
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2012.04.24. 23:10:37

2012.04.24. 23:15:24

Nicht-al teljesen egyetértek!
Ide nagyon komoly változás kell.
Londonban is rengeteg tökölés volt. Messi katasztrófa, már mikor elvállalta, akkor tudtam, hogy kihagyja a 11-est.
Szeretem a Barca-t és tudom, hogy nem lehet minden tökéletes és nem mehet mindig jól, de ez az utóbbi 3 mérközésen, amit csináltak a messze önmaguk alatt volt.
Az idegeim meg K.O.
Guardiola
Capitá del Barça
Hozzászólások: 699
Csatlakozott: 2004.10.14. 10:40:57

2012.04.24. 23:14:22

miihii írta:Büszke vagyok a srácokra,mindent megpróbáltak. Büszke vagyok rá,hogy ilyen játékot tudnak nyújtani nekünk. Büszkén fogom holnap is felvenni a mezemet. Egy nagyszerű csapatnak szurkolok,mely ugyan nem verhetetlen,de számomra a legszebb és a legjobb. Lecsúszunk idén a legnagyobb trófeákról ugyan,de a játékunk eszmei értéke sokkal nagyobb.

Mielőtt esetleg mennének a köpködések a csapat felé,vegyünk példát a katalánokról. Miután megkaptuk a kegyelemdöfést,felcsendült az O lele o lala ser del BARCA es el millor que hiha... A lefújás pillanatában épp a BARCA himnuszt énekelte a Szentély....
Hasonlóan látom én is. Küzdöttek de most és az utóbbi három mérkőzésen semmi nem jött össze ami három év alatt sikerült.
Az első félidőben kiválóan játszottunk, sok szép helyzetet alakított ki a csapat amiből kettőt gólra is váltott. Második félidőben a 11-es után egyre jobban nyomta a teher a játékosok vállát ez megpecsételte a mérkőzést is.

Van ilyen - szerencsének/balszerencsének hívják nézőponttól függően.

Felesleges bárkit is hibáztatni, nem véletlen, hogy még egyetlen csapat sem tudta megvédeni a BL címet, ez nagyon nehéz, de újfent közel voltunk hozzá...
Avatar
geridoss
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2786
Csatlakozott: 2008.11.30. 23:00:46
Tartózkodási hely: Eger

2012.04.24. 23:13:28

zola8787 írta:Nem ő hozta be ezt a szép játékot, hanem folytatta Frank R. munkáját.
Te nem követted a 07/08as idényt, ahol Rijkaarddal harmadikok lettünk? Szerinted ott ilyen játékkal értük el a bronz érmet?
De ez már nem ide való téma. Off vége
"Látta a Real Madrid Villareal elleni 6-2-es győzelmét?" " Nem láttam, viszont emlékszek egy 6-2-re a Bernabeuból..." /Joan Laporta/

Visca el Barca!
Avatar
Pedro
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 474
Csatlakozott: 2004.11.23. 09:45:00
Tartózkodási hely: Budapest

2012.04.24. 23:12:01

Korszakváltásról beszélni úgy gondolom nem szerencsés. Nézzük ezt a 180 percet. kb. 40-5 a kapuralövések aránya, abból legalább 10-12 tiszta ziccer nálunk. Volt még négy kapufánk, plusz kihagyott 11-esünk. Nem azt mondom, hogy a Chelsea nem védekezett jól, mert jól csinálták, de legalábbis az eredmény őket igazolja. Viszont végig kiscsapatként viselkedtek, a kontráik halálpontosságát leszámítva. Azonban ezt a fenenagy védekezésüket le is húzhatták volna a WC-n, ha mi eggyel többet beverünk a számtalan helyzetből. Persze tudom, a fociban nincs ha.

A konklúzió nálam egyértelműen az, hogy nem annyira a fortuna (bár azért most NAGYON nem volt velünk), és egyáltalán nem a "sikerétlenség" a BL-ből kiesésünk oka. Hanem legfőképpen a fejben elfáradás szezon végére, ami az 'éppenhogy nem pontos' passzokban, utolsó pontatlan lasztikban, az éppencsak helytelen helyezkedésekben és ziccerek tömkelegének kihagyásában csúcsosodott.

Ez pedig kollektív hiba, persze, el lehet vitatkozni azon, hogy az edző mennyiben ludas ember, hogy nem úgy élesítette a srácokat idény végére, mint az elmúlt 3 évben.

ui: a döntőt tuti nem nézem meg. Minden országból a legellenszenvesebb csapat fog ugyanis ott játszani (Chelse + Bayern v. Real), nem is tudom, hogy melyik kép ellenszenvesebb számomra, ha egy C. vagy egy Drogba emeli magasba a kupát.

ui2: mondjuk a srácoknak megmondhatná valaki, hogy egy félidő addig tart, ameddig a spori le nem fújja. Ha ífigyeltek volna végig, most 2-0-lal mentünk volna tovább a párharcból.
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára Pedro 2012.04.24. 23:15:27-kor.
„Nagyon tetszik és csodálom azt a játékbeli dominanciát, amit a Barcelona fel tud építeni. A játékuk nem is a szemnek, hanem a léleknek kedves. A labdát tisztelettel, imádattal kezelik, szinte simogatják. Ezt a csapatot mindenki számára élvezet nézni.”

Alfredo Di Stéfano, a Real Madrid tiszteletbeli elnöke - 2011.04.17
Avatar
ElBartimaeus
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2270
Csatlakozott: 2009.03.25. 00:11:43
Tartózkodási hely: Budapest

2012.04.24. 23:11:42

Szeretném megköszönni a Chelsea-nek, hogy tisztán játszottak. A játékvezetésnek, hogy jól fújtak, a srácoknak, hogy jól támadtak.

Azért összességébe nézve szépen, kreatívan játszottunk, most nem volt elég. Ennyi kihagyott ziccer, 4 kapufa két meccsen, kihagyott tizivel, több mint egy fél időnyi emberelőny elvesztése egy évtizedben csak egyszer van, de most ez nekünk jutott.


Valamit viszont mondjon meg nekem valaki: védelem????
Avatar
Night
Barça B
Hozzászólások: 35
Csatlakozott: 2011.05.14. 18:30:12

2012.04.24. 23:11:28

A Barca az első meccset elszórakozta ezzel azt hiszem mindenki egyetért. Ma is sok helyzet/lehetőség maradt ki (és nem csak a kapura lövések vagy a hiányukra gondolok hanem az emberelőny ki nem használására is). Ráadásul a gépezet is elég rosszul működött: Messinek nem volt jó napja de így is 3-4 ember figyelmét lekötötte. Xavi és Iniesta se tudott semmi váratlanat húzni és enm tudtak a csapat élére állni. A Chelsea-nek szerencséje is volt (4 kapufa temérdek kihagyott barca helyzet hosszábbításban lőtt gólok) de jól is védekeztek röviden megérdemelten esett ki a barca és jutott tovább a londoni klub.
Avatar
zola8787
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3717
Csatlakozott: 2009.03.01. 20:08:51

2012.04.24. 23:10:54

Biztos vagyok benne hogy ezek után nem hosszabbít, hát így értem a visszlátot. Jó edző és hálásak lehetünk neki de, most már nem tud meg újulni itt, váltani kell neki is és a klubnak is!
Hajrá Barca!!!
Sose értettem, hogy Guardiola-t miért tartjátok nagy edzőnek. Megnyerte a sok kupát a csapattal, de nem azért, mert jól cserélt vagy valami, hanem, mert kummma jó volt a csapat. Nem ő hozta be ezt a szép játékot, hanem folytatta Frank R. munkáját.
Elküldte Yaya-t, Eto'o-t. Megvetette Ibrát, aztán 1 év után eladta.
Ingyen ment Milito, Henry, Rafa.
Ma is becserélte Tellot a bitang erős védők közé, aminek aztán tényleg semmi értelme sem volt. Annó, mikor Ini belőtte a döntőbe a Barcát, akkor is Pep csak lesett, nem tudott értelmes döntést hozni, 1 jót cserét se.
Nem tudtok meggyőzni, hogy jó edzőnek tartsam. A legjobb igazolás lenne ha nem hosszabbítana.
Avatar
rrobbiefcb
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 361
Csatlakozott: 2010.12.04. 19:27:34

2012.04.24. 23:10:20

kicsit OFF:
Van egy olyan érzésem, hogy a következő EB-n a spanyol válogatott - amelynek gerincét a Barcelona játékosai adják - nem nagyon fog sikereket elérni (fáradtság, motíválatlanság, rengeteg lejátszott meccs, stb.). S ne legyen igazam, de ez nagyon rá fogja majd nyomni a bélyegét a jövő évi Barcás felkészülésre és - ne adj Isten! - az egész szezonra...
Avatar
papek89
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 300
Csatlakozott: 2008.12.07. 01:15:47
Tartózkodási hely: Debrecen

2012.04.24. 23:10:10

+Megérdemelte a Chelsea. Megint kihagytunk számos helyzetet + (jogos) büntetőt. Ez van. 3 évig mi voltunk a legjobbak, most jött a váltás. Lehet Pepnek ezzel hosszabbították meg a szerződését, hogy új kihívás elé nézzen a csapattal. Nem lehet senkit se hibáztatni. A fiúk megtettek midnent, hatalmas nyomás mellett. Majdnem sikerült is nekik. A közönség is megköszönte, és ha figyeltétek, a Torres gólnál énekeltek tovább, éltették a csapatot :) Annyira jó volt hallani. Ezért vagyunk több, mint egy klub :) FORCA BARCA!!!
Avatar
MU&Barca fan
Barça B
Hozzászólások: 30
Csatlakozott: 2012.03.07. 22:07:53
Tartózkodási hely: Old Trafford

2012.04.24. 23:09:49

Miután én azóta vagyok Barca drukker (is) mióta CR és a jó nép átment Madridba először a Real ellen kezdtem el szurkolni. Majd szépen megkedveltem azt a játékstílust, játékfélfogást, ezt az egészet ami a Barca. Így elég nehéz az első igazi komoly kudarc után.
De hiszem, hogy jövőre Peppel vagy nélküle (valószínű nélküle) esetleg pár igazolással ismét visszatér ez a csapat oda ahol már megszoktuk. Legalábbis spanyol honban. (Nem bánom, ha a BL Manchester vörös felében landol majd :) ) Vagyis hiszem, hogy jövőre visszatér a "korszak".
De Gea - Fabio,Evans,Vidic,Evra - Valencia,Pogba,Cleverley,Nani - Rooney,Welbeck
V.V - Alves,T.Silva,Piqué,Alba - Busquets,Xavi,Iniesta - Sanchez,Messi,Tello
Avatar
Facsy
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 255
Csatlakozott: 2010.11.30. 21:53:16
Tartózkodási hely: Tószeg

2012.04.24. 23:09:06

geridoss írta:Szomorú vagyok. Csalódott vagyok. Letört vagyok. És még mindig barcás vagyok

Elfáradtak, ezt nem lehet a szemükre róni. Három éven keresztül olyan szemkápráztató vizuális orgazmusban részesítettek minket, hogy én még egy ilyen szörnyű hét után is tiszta szívből imádom őket! Napról napra jobban.
ez így van. Visca el Barca!
G.Gabe
Capitá del Barça
Hozzászólások: 641
Csatlakozott: 2011.04.27. 14:51:32
Tartózkodási hely: Budapest

2012.04.24. 23:09:05

Hát ennek a 3-as vereségnek az okait nem most kell keresni.
Már szeptemberben megmondta Pep, hogy nem tudtak az idényre rendesen felkészülni, hülye ötlet volt az amerikai túra. Ennek a hozadéka a rengeteg sérülés. Ráadásul DV is kidőlt, rettentően hiányzik az ő játéka is. nem lehetett úgy rotálni, ahogy eddig.
Mikor 10 ponttal vezetett a Real, már akkor megírtam: Xaviék pihi, jöjjön a B-keret. Akkor lehülyéztek többen is.
Pedig, mikor feljött a B-csapat, jól játszottak.
Xaviékon meglátszik, hogy 3 éven át heti két meccset nyomtak le.
Fizikailag kiégtek, agyban is elfáradtak.

Pep nem lépte meg a B-csapat felhozását, ott hibázott nagyot. Ha a nagy csapatot csak a BL-re koncentráltatja, akkor szerintem meg lett volna.

Lehet, hogy ő is kiégett, nem tudom.

Messi tizije után meghalt a csapat. Akkor már nem hittek a továbbjutásban.
Két kapura lövés volt utána, Messi veszekedett, ami rá nem jellemző!
És a bajnokságban is hány sárga lapot szedett össze!

Elfáradtak, na, ez van.

Remélem most már tényleg jön a B-csapat, legalább kicsit belerázódnak a nagyok életébe.

Véleményem szerint a következőket kéne tenni:
1.: Mostantól csak a B-csapat játsszon, Xaviék pihenjenek az EB-re
2.: Sürgősen kell keresni egy vérbeli csatárt, és egy szélső védőt.
Vagy kipróbálni Alvest baloldalon, Montoya meg jobboldalon. A bal oldalunk támadásban úgyis kicsit herélt.
3.: GYAKOROLNI KELL 16-20 méterről az átlövéseket. A 2. félidőben is abból voltunk veszélyesek.

Csatár olyan kéne, akit fejjel is meg lehet játszani.
Mert szép-szép ez a tili-toli, de csak akkor, ha át is mennek támadásba.
Ma kiherélték ezt a taktikát.

Cseppet sem lepne meg, ha Pep bejelentené, h nem marad. De remélem marad. Elképzelni sem tudom, hogy kit lehetne helyette hozni.
A világon sok Murinho van, de Guardiola csak egy.- Menotti
Boixos
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 9655
Csatlakozott: 2004.11.21. 11:00:59
Tartózkodási hely: monaco di bavaria

2012.04.24. 23:08:53

vegyük már meg a torrest bakker! hányszor fogja még ezt eljátszani ellenünk... ilyen nincs.

áhhhh.... ha egy órányi emberelőnnyel, plusz egy 11essel sem tudunk mit kezdeni, akkor tényleg jobb elmenni pihenni.
kár volt ezért.
PUYOL-XAVI-INIESTA
Avatar
Tim
Mezei fórumozó
Hozzászólások: 3213
Csatlakozott: 2007.06.15. 21:52:33

2012.04.24. 23:08:47

kurdt írta:
kurdt írta:Az FC Barcelona a mai este folyamán újabb rekordot döntött meg: egy hét alatt harmadszorra verte meg saját magát. Csak gratulálni tudok!
Ehhez még annyit, hogy egy igen kevés főt számláló elitklubba is bekerültünk ma: azon kevés csapat egyike vagyunk, akinek Torres gólt lőtt Chelsea mezben.
És tegyük hozzá,nem sok csapat képes arra hogy két gólos előnyből bukja a meccset. Mi viszont már többször is megmutattuk..

Ettől függetlenül:Visca el Barca!
Kép
Avatar
fcbarca0827
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3238
Csatlakozott: 2007.08.30. 14:29:21
Tartózkodási hely: Sülysáp

2012.04.24. 23:08:02

Kash írta:
Hát, Gratulálok a Chelsea -nak a továbbjutásért. Megérdemelték.

Nem, nem érdemelték meg, ne haragudj, de nem értek egyet. Azt hogy miért, reggelig sorolhatnám.
Több gólt lőttek. Megérdemelték.
KowalskymegaVega,Supernem,HollywoodUndead,Fish!
Hiperkarma,VadFruttik,EstiKornél,AWS
30Y,BagossyBrothersCompany,Useme,Elefánt
Avatar
redmiller
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4097
Csatlakozott: 2004.10.12. 19:29:23
Tartózkodási hely: Kecskemét
Kapcsolat:

2012.04.24. 23:07:55

zola8787 írta:
Kit kell felkötni ezek után? Messi-t, Pep-et?
Torres gólt lőtt, szóval valakinek lógnia kell! :lol:

Visszanyalt nálunk a fagyi a sok Torreses Humor topicba linkelt képek miatt. Fú, de gáz, hogy pont ő :S
Torres mindig veszélyes volt ránk... AM játékosként még szerettem is volna, ha hozzánk jön.
By red
http://hirosliga.gportal.hu
Hajrá kecskeméti kosár! Hajrá KTE!
Catalonia is not Spain!Visca el Barça!
Avatar
geridoss
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2786
Csatlakozott: 2008.11.30. 23:00:46
Tartózkodási hely: Eger

2012.04.24. 23:07:46

Kash írta:
Hát, Gratulálok a Chelsea -nak a továbbjutásért. Megérdemelték.

Nem, nem érdemelték meg, ne haragudj, de nem értek egyet. Azt hogy miért, reggelig sorolhatnám.
Mi sem érdemeltük meg. Az jutott tovább, aki kevésbé nem érdemelte meg. Azt, hogy miért, reggelig sorolhatnám...
"Látta a Real Madrid Villareal elleni 6-2-es győzelmét?" " Nem láttam, viszont emlékszek egy 6-2-re a Bernabeuból..." /Joan Laporta/

Visca el Barca!
Avatar
Messidona10
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1642
Csatlakozott: 2007.12.19. 18:44:50

2012.04.24. 23:07:43

Megmondom őszintén, hogy a múlt heti meccs után iszonyatosan le voltam törve, gyakorlatilag hozzám se lehetett szólni. Most valahogy nem ezt érzem. Természetesen szomorú vagyok én is, mint mindenki más, de bebizonyosodott, hogy nem lehet mindig mindent megnyerni. Ez a két hét mutatta meg, hogy a földön kell járni, mert különben csúnya vége lesz.
A félidőben még teljesen biztos voltam benne, hogy nem lesz gond. Messi tizenegyese előtt közöltem, hogy csak az a baj, hogy ez kapufa lesz... az lett... Ahogy a srácok önbizalma, úgy az én reményem is egyre fogyott.
Én azt sajnálom leginkább, hogy a fociból ez lett. Megosztja ez a dolog az embereket, hiszen sokan mondják, hogy mindenki úgy játszik, hogy a lehető legjobb eredményt tudja elérni azzal a módszerrel. Ez végülis igaz, de én nem ezért szerettem meg ezt a sportot. Ez a gondolat inkább a múlt heti meccsre érvényes, hiszen ma a Chelsea rúgott két gólt, igaz, hogy megint 2 helyzetből, de mégiscsak rúgtak.
Vannak itt olyan hozzászólások, hogy már csak a "Látjátok testvééérek, ennyi az élet..." hiányzik a végéről némelyiknek. Én nem gondolom ezt így. Most így jött ki a lépés, de lesz majd máshogy is. Jó adag szerencse is kellett az ellenfélnek a továbbjutáshoz, most megkapták. 3 éve ilyenkor mi örülhettünk.
Az viszont tény, hogy a Pep-korszak legmélyebb gödre ez, habár ez a gödör inkább nem is gödör, hanem most egyenlő a föld színével... :) Én továbbra is bízom a fiúkban, hiszen ezért vagyok. Innentől felszabadultan játszhatnak a hátralevő meccseken, ami elképzelhető, hogy még hasznunkra is válik. Nyilván nem ér fel egy BL-címvédéssel, de egy-egy esténket biztosan szebbé teszik majd.
Továbbra is Visca el Barca!
herlius
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1435
Csatlakozott: 2008.11.10. 11:55:35
Kapcsolat:

2012.04.24. 23:06:28

Kalap1988 írta:A Chelsearől: Nem szívügyem ez a csapat, vannak csúnya megmozdulásaik (Drogba pl kifejezetten nem bírom), de ez a generáció, ha nem is feltétlen most kellene, de megérdemelne egy bl-címet, mert nagyon ngay játékerőt képviselnek (vagy inkább képviseltek, ez egy utolsó tankolás volt a részükről) kb 2004-2005 óta, de sosem jött össze nekik, ezért vagy azért. Ezért őket se bántsuk, evidens, hogy nem tehettek mást, de ők legalább Drogba színészkedésein túl a két meccsen mindezt tisztán tették, nem szana-széjjel rúgva a Barcelona-t. Bár ennyi hiányzóval érdekesebb lesz (megkönnyítettük a döntőbeli ellenfelük helyzetét, remélem nem kapartuk ki a gesztenyét, főleg a Realnak, a Bayern nyerhet), de mégis ott lesznek és megérdemelnék a sok éves teljesítményük miatt. Persze tudom, hogy ez sem egy életműdíj, de tiszteljük meg őket ennyivel és most ne kezdjünk pocskondiázásba.
Így van, maximális RESPECT nekik. Mourinho idejében elképzelhetetlen lett volna, hogy ilyen véleménnyel legyek róluk. Már a londoni meccsen is keményen, de rendkívül sportszerűen játszottak (Drogba kivételével). Ma is nagyon higgadtan viselték a negatív történéseket és hihetetlen lelki erővel sikerült megfordítaniuk a párharcot. Ma mentálisan ugyanolyan erősek voltak, mint 3 éve a Barca. Minden tiszteletet megérdemelnek, csak kár, hogy ennyi hiányzóval valószínűleg a döntőben esélyük sem lesz a végső sikerre. Én azért szorítok nekik.
Avatar
Kash
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1960
Csatlakozott: 2011.06.28. 13:23:33
Tartózkodási hely: Dél-kelet

2012.04.24. 23:06:20

Hát, Gratulálok a Chelsea -nak a továbbjutásért. Megérdemelték.

Nem, nem érdemelték meg, ne haragudj, de nem értek egyet. Azt hogy miért, reggelig sorolhatnám.
Kép
Válasz küldése