Barça a Bajnokok Ligájában

Helyt áll-e csapatunk a BL-ben? Megnyerjük-e a Bajnokságot? Mi a helyzet a Király Kupával? Kellenek-e a barátságos mérkőzések? Hol lehet nézni a meccset? - Távkapcsolóval a kézben. Ha mondanivalód van, kerülj beljebb!
barlacy
Jugador del Barça
Hozzászólások: 204
Csatlakozott: 2011.03.08. 06:26:33
Tartózkodási hely: kecskemét

2013.04.23. 23:02:57

Szerintem ki lehet kapni, a foci erről szól.2 góllal jobb volt az ellen, 2 a bíróé.
Messi sérült, futni sem tudott!! Pedrot ne bántsátok nagyon jól védekezett, sokszor szerelt!! Alves miatt a jobb oldal régóta sánta!! Alexis feleslegesnek tűnt,ma Leóval sajnos csak többen voltunk...A többiek? Lesz jobb!!!
lacus9
Barça C
Hozzászólások: 15
Csatlakozott: 2009.12.11. 22:33:18
Tartózkodási hely: Zala

2013.04.23. 23:02:39

Szerintem a mai Barca nem tud reagálni az új kihívásokra! Ez edző kérdés. Attól függetlenül, hogy 2 gól szerintem szabálytalan volt, megtalálták a Barca ellenszét, és új dolgokat kell alkalmazni, hogy újra a világ tetejére jussunk.
CSAK A BARCA!!!!!!!!!!!!!!!
lacus09
kistotti
Barça B
Hozzászólások: 84
Csatlakozott: 2007.06.27. 08:03:49
Tartózkodási hely: Szombathely

2013.04.23. 23:02:22

fcbarca78 írta:
visca el barca írta:
fcbarca78 írta:Xavi, Pedro, Alexis, Villa, VV, Bartra el kell, hogy menjen. És jönnie kell Neymarnak, és pár komoly játékerőt képviselő játékosnak
ajjaj... indul a championship manager :lol:
te lehetsz az az okos aki szerint minden rendben van, ugye?
Mondjuk ki: Bal.asz vagy. Xavit elküldeni. Nem is értem minek vagy a világon
Avatar
Rivaldo11
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8005
Csatlakozott: 2006.08.22. 11:44:15
Tartózkodási hely: Budapest

2013.04.23. 23:01:55

Grat a Bayernnek, meg kassainak is persze. Két szabálytalan góllal járult hozzá a zakóhoz, de gyorsan leírom, h. erre nem foghatjuk.
Egyértelmű az is, hogy pl. nem lahm, ribery, meg gomez lett klasszissal jobb futballista, mint pl. négy éve voltak.
azt hittem, jelent valamit a bl döntő lehetősége a játékosoknak, de tévedtem.
Nyáron 3-4 minőségi játékosra lesz szükségünk.
Rivaldo-A Legnagyobb.
Avatar
Barcaman1993
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3735
Csatlakozott: 2010.03.02. 14:41:07

2013.04.23. 23:01:54

Azt hiszem srácok ennek a pofonnak ideje volt. Komolyan el kell gondolkozni a hogyan továbbon, mert elképesztően jó keretünk van, de elképesztően gyengén játszunk már hossz ideje. A védelmünk egész szezonban romokban, Messin kívül más gólt nem lő, alacsonyak vagyunk. A támadásaink sebességről meg hatékonyságáról meg nem akarok nyilatkozni, mert a 10-11-es csapat óta csak süllyedünk folyamatosan. A magyar játékvezetésnek köszönjük, mert végülis csak 3 szabálytalan gólt adtak meg...
Rammalets-Foncho, Gensana, Grácia-Vergés, Garay- Kubala, Kocsis, Evaristo, Luiz Suárez, Czibor
Vakmacska
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6345
Csatlakozott: 2012.08.26. 23:23:55

2013.04.23. 23:01:48

visca el barca írta:
Vakmacska írta:Ma a kollégám mondta, hogy Messi nevetgélt az edzésen. Csak este nehogy sírjon. Hát remélem sírni fog.
25 évesen nyert már 5 bajnokságot, 2 kupát, 5 spanyol szuperkupát, 3 bl-t, 2 szuperkupát, 2 világkupát. van neki 4 aranylabdája, rekordot rekordokra halmozott, nincs motiváció

mint ahogy az egész csapat jó lakott. legtöbbjük halálra nyert magát mindennel amivel lehetett (a spanyolok meg még ugye eb, vb). ilyenkor azért durva nehéz bárkit is motiválni.

ott van csóri madrid szerencsétlenek évek ota semmi ,néha egy-két bajnokság leesett, persze h harapnak idén mint állat.
sajnos az a szomorú, hogy miután lealáztak minket, jöttek ezek az Alba-féle megmozdulások, mert nem bírták elviselni. Anno ezért utáltuk meg a Madridot is...
Talán ezért is kellene megválni pár játékostól.
Hozni olyanokat, akikben van még éhség.
Mikor Pep elment, már akkor nem tudtam nevet mondani, hogy ki jöhetne helyette. Most sem tudom ki lenne jó. Reménykedtem benne, hogy Pep visszajön, de hát most 3 évig tuti nem fog.
Nem tudom kit kéne elküldeni. Az biztos, hogy teljesen át kell alakítani a játékstílust, akár felállásban is.
Xavi001
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 455
Csatlakozott: 2008.05.28. 13:52:13
Tartózkodási hely: Debrecen

2013.04.23. 23:01:32

De Gea, Neymar, Hummels , Masi, Depay jöjjön :D

De még így se vernénk ezt a csapatot :D
Kép
gyu75
Barça B
Hozzászólások: 64
Csatlakozott: 2009.06.12. 21:19:36
Tartózkodási hely: Párkány

2013.04.23. 23:01:14

hát egy szó a kulombség ... ez pedig az akarat
a csapatunk magja agyonnyerte magát , most nincs meg a szikra ... idén a reál és a bayern is jobb nálunk s ami a lényeg, éhesek a sikerre ... AKARJÁK azt s meghalnak érte a pályán.
mellesleg a taktika is rossz volt szerintem ... az egész idei szezonban oltuk az idot idegenben s ez ongyilkosság lett
azért el kell ismerni idén a bayern és a reál is jobb játékot játszik
mindemellett meglesz a bajnokság és lett egy BL elodonto ...
az a baj velunk hogy nagyon el voltunk kényeztetve ... az nem volt a normális hogy szinte mindent megnyertunk !
gratulálok a bayernnek mert megérdemlik a sikert ... foleg a tavalyi chelsea elleni donto után
Nem érzem úgy, hogy Cesc rosszul teljesített volna, sőt összességében nagyon is jó meccsen van túl. Volt két olyan helyzete, amit 10-ből 9-szer értékesít, most nem jött össze neki.
Tito Fabregasrol
fcbarca78
Jugador del Barça
Hozzászólások: 162
Csatlakozott: 2008.02.04. 11:48:06

2013.04.23. 22:59:25

visca el barca írta:
fcbarca78 írta:Xavi, Pedro, Alexis, Villa, VV, Bartra el kell, hogy menjen. És jönnie kell Neymarnak, és pár komoly játékerőt képviselő játékosnak
ajjaj... indul a championship manager :lol:
te lehetsz az az okos aki szerint minden rendben van, ugye?
Avatar
CartmanBarca
Jugador del Barça
Hozzászólások: 167
Csatlakozott: 2010.03.05. 20:47:38
Tartózkodási hely: Lélekben a Nou Camp

2013.04.23. 22:59:08

Nagyon fáj, ami ma történt, de sajnos valamilyen szinten várható volt. Találtam egy nagyon jó képet, ami most aktuális minden divatdrukker számára, akár itt a fórumon, akár szerte a nagyvilágban.
Kép

Nem hiszem, hogy nagyon nagy változtatások kellenének a stábban, nyilván pár poszt erősítésre szorul, de ennek a pocsék játéknak nagyobb részben mentális okai vannak. Remélem hogy jövőre, egy feltüzelt, sikeréhes csapatot láthatunk az európai porondon is (mert szinte biztos hogy itt véget ért a párharc, de a remény hal meg utoljára).
Holnap alap dolog, hogy Barca mezben és a jó idő ellenére Barca sálban indulok el otthonról, és sorstársaimnak kitartást kívánok a várható savazások ellen. :roll:
Újpest szlenggel élve: "Majd jövőre" :D
Kép

"No kérem szépen, ha most ez cirkusz lenne, akkor lenne egy csomó bohócunk."

-Hajdu B. a Barcelona-Arsenal (4-1) meccsen Messi 4. gólja után.
Avatar
Robcsyy
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1134
Csatlakozott: 2006.07.10. 21:34:57

2013.04.23. 22:58:40

Azért az komoly, hogy nem foglalnak állást Viktor teljesítményéről sport1-en...
Faragón nem lepődök meg, ő annyira elvakult , hogy az valami hihetetlen.
Before you laugh at kids who believe in Santa, remember there are grown men who believe that Cristiano Ronaldo is a better footballer than Lionel Messi.
Ricsi_K
Barça B
Hozzászólások: 38
Csatlakozott: 2009.01.07. 18:07:38

2013.04.23. 22:57:54

fcbarca78 írta:
Xavi001 írta:
fcbarca78 írta:na akkor srácok: Most szeretném azok véleményét hallani akik szerint nincs gond a csapattal és hogy xavi, alexis, pedro, valdes, titonak maradni kell! Indokoljatok is.Kiváncsi véleményetekre
Véleményem: Butaság :)

Alexis,pedro nem ide valóak :) Titose :D
Xavit ne bántsd, VV meg nagyon sokszor megmentett minket az elmúlt években ;)
xavi a nagy csapatok ellen soha nem teljesít. VV nagyon jó egy az egyben, és ez elhomályosítja azt, hogy alapvetően vonalkapus és nagy védései nincsenek ( kivéve egy az egy). Egy tipikus átlagos kapus ( közepes). Akik azt mondják most lett vége a Pep korszaknak, azok nem látnak tisztán, mert már tök sok jel volt hogy valami nem stimmel. Csak az emberek nagy része inkább eltakarja a szemét, minthogy szembenézzen az igazsággal. Persze 4-0 után nem lehet. Kiváncsi leszek hogy a vezetőség is így látja, vagy elmismásolják a dolgot 1-2 igazolással. Itt komoly változások kellenek. Xavi, Pedro, Alexis, Villa, VV, Bartra el kell, hogy menjen. És jönnie kell Neymarnak, és pár komoly játékerőt képviselő játékosnak

Xavi, Pedro, Alexis, Villa, VV, Bartra el kell, hogy menjen?? te magadnál vagy ember? tudod melyik klubbrol beszélsz? ismered xavit meg villat egyaltalan? netán pedrot? bartra pedig szinte tökéletes meccset játszott hiába hagyta ki a helyzetét. nem az ő dolga golokat lőni foleg ennyi idősen. nemtom te mit neztél.. tipikus madridi hozzállás..rossz helyen vagy teso
fcbarca78
Jugador del Barça
Hozzászólások: 162
Csatlakozott: 2008.02.04. 11:48:06

2013.04.23. 22:57:06

visca el barca írta:
Vakmacska írta:Ma a kollégám mondta, hogy Messi nevetgélt az edzésen. Csak este nehogy sírjon. Hát remélem sírni fog.
25 évesen nyert már 5 bajnokságot, 2 kupát, 5 spanyol szuperkupát, 3 bl-t, 2 szuperkupát, 2 világkupát. van neki 4 aranylabdája, rekordot rekordokra halmozott, nincs motiváció

mint ahogy az egész csapat jó lakott. legtöbbjük halálra nyert magát mindennel amivel lehetett (a spanyolok meg még ugye eb, vb). ilyenkor azért durva nehéz bárkit is motiválni.

ott van csóri madrid szerencsétlenek évek ota semmi ,néha egy-két bajnokság leesett, persze h harapnak idén mint állat.
sztem hagyjuk messit. Bűngyenge volt. De már minden csapat tudja, hogy csak őt kell kivenni a játékból ( és iniestara figyelni) és akkor meghalt a barca játéka. Ha 3 loholnak körülötte akkor úgy nem lehet focizni. Ettől függetlenül gyenge volt, de ha lenne még 3-4 kompetens támadónk akkor neki is több területe lenne. Amikor messinek nem megy a csapatnak sem. Ez véletlen? Egyszerűen a bűngyenge támadóink nem igényelnek különösebb figyelmet. Így nyugodtan kivehetik 3-an messit a játékból
Kicsi Ini
Barça C
Hozzászólások: 13
Csatlakozott: 2011.09.11. 11:26:06

2013.04.23. 22:56:45

Én csak azt nem értem miért nem cseréltünk időben és nem egyet kellett volna hanem mind a 3 lehetőséget kihasználni
Avatar
sjd
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6400
Csatlakozott: 2007.07.09. 08:55:57

2013.04.23. 22:55:54

Na akkor srácok a "nem kell károgni mert a csapat nem gálázik a Rayo meg a Celta ellen" ill. "mekkora nagyképű rohadék a Bayern h azt gondolják h lesimáznak minket" emberek remélem ma önkritikát gyakorolnak, és akkor azt hiszem nem is maradunk itt olyan sokan ma este :roll:

Pár dolog:
-úgy baromi nehéz gólt lőni, h nem passzolunk előrefelé. Ha egyszer Sanchez vagy valaki elindul, előre kell rúgni neki a labdát és kész. Talán egy labdára ha emlékszem, amit a Bayern 16-osán belülre sikerült tenni. Nem akartunk gólt lőni, hát nem is lőttünk. Ennyire elrettentő példát nem is lehetne állítani arra, h mennyire a 66%-os labdabirtoklásért tud játszani a csapat és mennyire nem a gólért
- fáj ezt kimondani, de Xavi baromira kevés a középpályás védekezéshez. A 4. gólnál Iniesta a 16-oson belül volt, amikor ő a félpályánál sétál. Tekintve, h a mai teljesítményét Cesc v Thiago is lehozta volna, ellenben mind2nek komoly védőmunkája van hozzá képest, én nem igazán látom nélkülözhetetlennek a továbbiakban. (Kivéve persze ha gólt akarunk rúgni, ld. fent)
szerk.: mondjuk Busquets nevét sem hallottam sokat...
- ilyen egy Darwin-díjas edzőt, mint Tito, régen láttam. 45 perc kellett neki, h rájöjjön, h át kéne váltani az egyetlen felállásra, ami működött ezeken a meccseken, magyarul Sanchez be centerbe, Pedro ki balra, és Alexis 10 perc alatt több labdát látott, mint az egész első félidőben. (Bakker egyébként sajnálom, h ennyire vak edzője van, mert ezen a poszton elképesztő dolgokat tudna művelni az agilitásával, csak néztem, amikor a 190 centis benga állattal a nyakában lazán átvett és megtartott egy kirúgást) A cseréket (ill. azok hiányát) már nem is mondom.
- Messi (no comment)

Volt különbség a két csapat között, de nem ennyi. Valamennyire ez vigasztal is, viszont sajna ezekkel a dolgokkal sikerült megint megszívatnia annyira magát a csapatnak, h közé kerülhetett ez a 4 gól, és ez nagyon idegesít.

szerk.: ja azért pozitívumok is, első félidőben Pedro-Alves részről legalább volt valami játék, utóbbi nálam simán a csapat legjobbja volt
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára sjd 2013.04.23. 22:58:48-kor.
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15501
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2013.04.23. 22:55:29

Azért kicsit sajnálom,hogy a bayern a döntőben majd levizelt bokával, remegő lábakkal fog futkározni,és vereséget szenvedni a madridtól.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2013.04.23. 22:55:09

fcbarca78 írta:Xavi, Pedro, Alexis, Villa, VV, Bartra el kell, hogy menjen. És jönnie kell Neymarnak, és pár komoly játékerőt képviselő játékosnak
ajjaj... indul a championship manager :lol:
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
TT
Capitá del Barça
Hozzászólások: 963
Csatlakozott: 2010.01.03. 15:09:29

2013.04.23. 22:55:07

érdekes emberkék vannak azért itt!
múlthéten (meg a mittomén melyik meccs után ahol rúgott kettőt, meg volt gólpassza) sanchez volt a király, most meg csak jófejségből van a csapatnál adjuk el. sőt már bartrát is felvettétek erre a listára...haha. emberek, idén játszott talán 3 meccset egyhuzamban, meg most a bl meccs előtt valamikor, erre bedobják egy full gyors támadókkal teletűzdelt csapat ellen az elődöntőbe. mit vártatok?
az is az edzők hibája, hogy puyol kiesése után nem fokozatosan lett beépítve (nemcsak a mostani kiesésére gondolok, hanem mikor tavaly már bajlódott a térdével). a "majd az utánpótlás segít" szöveggel pedig csak szembeköpjük magunkat. maradt volna középen ott adriano ahol volt, gyorsaságból lehozza a meccset fele annyi hibaszázalékkal mint a tapasztalatlan bartra. nem itt kell bemelegíteni szerencsétlent.

az meg tény, hogy jól játszottak a bajorok, de közel sem mosták fel velünk a padlót; csak kihasználták azt, amit eddig az idény során -majdnem mindig- nagyon sokszor megúsztunk. ezért volt számtalanszor megemlítve, h egy valamit magára is adó csapat kihasználja a hibáinkat, tessék itt van.

pedrot ma se értettem, alba paraszt, cserélni mi a reteknek hisz minden jól ment. egy song pedro csere mínusz két gól, és a megerősített kp-val talán még rúgtunk is volna egy mentő gólt, amivel kapaszkodhatnánk odahaza, de tito is olyan görcs volt hogy borzalom. hova lett a pepre egyáltalán nem hasonlító, jól nyúlok bele a meccsbe a cserékkel edző?

aztán majd megint jöhet az élőkép meg az otthoni hercehurca egy jól elcseszett odavágó után. de hanyadszorra már...

kassai meg nem vezette jól a meccset, nem egy hiba ide is oda is.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára TT 2013.04.23. 22:56:11-kor.
Avatar
RELOAD
Barça B
Hozzászólások: 35
Csatlakozott: 2009.09.21. 17:26:54

2013.04.23. 22:54:50

Egyesek olyanokat képesek írni, hogy na. Tito, Xavi, stb. nem ide való??? Amikor trófeákat nyertünk meg oktatuk a világot idevalók voltak? Kikaptunk és? Igen Tito hibázott a játékosok nem voltak a helyzet magaslatán és ez a Bayern nagyon jó csapat jobban akarták a győzelmet is, de nem kéne ezért egyből eladni mindenkit és kirúgni az edzői stábot. Én már idény elején vártam az újításokat mert már tavaly egyértelmű volt, hogy ez a hűek vagyunk a stílusunkhoz hozzáállás kevés lesz. Csoda, hogy eddig kitartott. Meg kell tanulni JÓL igazolni, aki érdemes rá az utánpótlásból azt beépíteni és új taktikai elemeket bevezetni. Meggyőződésem, ha 4-4-2-ben megerősített középpályával állunk fel, amit titkon reméltem akkor nem ez a végeredmény. Az meg csak nekem tűnt fel, hogy Messit már az első félidőben le kellett volna cserélni? Látszott rajta, hogy nincs minden rendben, mintha pályán se lett volna. Grat a Bayernnek, remélem a döntőt is behúzzák ezek után!
Avatar
Messidona10
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1642
Csatlakozott: 2007.12.19. 18:44:50

2013.04.23. 22:54:48

fcbarca78 írta: xavi a nagy csapatok ellen soha nem teljesít. VV nagyon jó egy az egyben, és ez elhomályosítja azt, hogy alapvetően vonalkapus és nagy védései nincsenek ( kivéve egy az egy). Egy tipikus átlagos kapus ( közepes). Akik azt mondják most lett vége a Pep korszaknak, azok nem látnak tisztán, mert már tök sok jel volt hogy valami nem stimmel. Csak az emberek nagy része inkább eltakarja a szemét, minthogy szembenézzen az igazsággal. Persze 4-0 után nem lehet. Kiváncsi leszek hogy a vezetőség is így látja, vagy elmismásolják a dolgot 1-2 igazolással. Itt komoly változások kellenek. Xavi, Pedro, Alexis, Villa, VV, Bartra el kell, hogy menjen. És jönnie kell Neymarnak, és pár komoly játékerőt képviselő játékosnak
Te normális vagy? Már ne haragudj meg... Menjél, és aludd ki magadat, és ha lehiggadtál, akkor gyere vissza.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2013.04.23. 22:52:42

Vakmacska írta:Ma a kollégám mondta, hogy Messi nevetgélt az edzésen. Csak este nehogy sírjon. Hát remélem sírni fog.
25 évesen nyert már 5 bajnokságot, 2 kupát, 5 spanyol szuperkupát, 3 bl-t, 2 szuperkupát, 2 világkupát. van neki 4 aranylabdája, rekordot rekordokra halmozott, nincs motiváció

mint ahogy az egész csapat jó lakott. legtöbbjük halálra nyert magát mindennel amivel lehetett (a spanyolok meg még ugye eb, vb). ilyenkor azért durva nehéz bárkit is motiválni.

ott van csóri madrid szerencsétlenek évek ota semmi ,néha egy-két bajnokság leesett, persze h harapnak idén mint állat.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
fcbarca78
Jugador del Barça
Hozzászólások: 162
Csatlakozott: 2008.02.04. 11:48:06

2013.04.23. 22:52:35

Xavi001 írta:
fcbarca78 írta:na akkor srácok: Most szeretném azok véleményét hallani akik szerint nincs gond a csapattal és hogy xavi, alexis, pedro, valdes, titonak maradni kell! Indokoljatok is.Kiváncsi véleményetekre
Véleményem: Butaság :)

Alexis,pedro nem ide valóak :) Titose :D
Xavit ne bántsd, VV meg nagyon sokszor megmentett minket az elmúlt években ;)
xavi a nagy csapatok ellen soha nem teljesít. VV nagyon jó egy az egyben, és ez elhomályosítja azt, hogy alapvetően vonalkapus és nagy védései nincsenek ( kivéve egy az egy). Egy tipikus átlagos kapus ( közepes). Akik azt mondják most lett vége a Pep korszaknak, azok nem látnak tisztán, mert már tök sok jel volt hogy valami nem stimmel. Csak az emberek nagy része inkább eltakarja a szemét, minthogy szembenézzen az igazsággal. Persze 4-0 után nem lehet. Kiváncsi leszek hogy a vezetőség is így látja, vagy elmismásolják a dolgot 1-2 igazolással. Itt komoly változások kellenek. Xavi, Pedro, Alexis, Villa, VV, Bartra el kell, hogy menjen. És jönnie kell Neymarnak, és pár komoly játékerőt képviselő játékosnak
Avatar
pezZy
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 292
Csatlakozott: 2010.09.29. 18:34:43
Tartózkodási hely: Békéscsaba
Kapcsolat:

2013.04.23. 22:52:31

Nah ezt nem vártam, éreztem, hogy kikapunk vagy egy x lesz, de az , hogy 4-et kapjunk... és még az, hogy 4-0-nál nem is pörgünk fel, nem támadunk le, nem próbálunk valamit támadni.. De a Bayern 4-0 -nál is pörgött nem ült rá az eredményre... ez a motiváció a nagy 0!

Ha a jó oldalát akarom ennek nézni, akkor az az, hogy a döntőbe a Madrid ellen a Münchennek nagyobb esélye van mint nekünk lett volna + inkább essünk ki most, mint a döntőbe a 10.-et ellenünk szerezze a Madrid.

Nagyon kell a vérfrissítés nyáron, mert nagyon eltűnt a motiváció a srácokból :( Én nem felejtem el, hogy ők megnyertek már mindent, de sajnos már nem teszik oda magukat. (vagy úgy gondolkodnak, hogy most is lőnek majd 4-et a Camp Nou-ba .. csak ez nem az a Milán. )

Egyszerűen ez több mint rossz forma.. Ha valaki rossz formába van, akkor is legalább 1-2 lövés vagy akció lenne kapura, de itt semmi :/

Rossz ezt nézni, mennyien vannak ellenünk.. csak facebookon azt látom, hogy végre sz***k a Barca.. Hála a sok divatmajom drukkernek, na de most majd a FCB-hez mennek.

UI: Besírok, ha Roura megint olyat nyilatkozik, hogy minden jó meg [auto_cenzúra] volt, és majd a visszavágón hozzuk a saját játékunkat stb.. :/
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára pezZy 2013.04.23. 22:54:05-kor.
Kép
"El fogom feledtetni velük a vereség ízét, ám jól az eszükbe vésem, hogy mindig küzdeniük kell. Én vagyok a vezető, ők követnek engem, együtt pedig sikeresek leszünk…”

Culé per sempre!!
rufolde
Barça B
Hozzászólások: 56
Csatlakozott: 2011.07.27. 22:39:00

2013.04.23. 22:50:28

Xavi001 írta:
fcbarca78 írta:na akkor srácok: Most szeretném azok véleményét hallani akik szerint nincs gond a csapattal és hogy xavi, alexis, pedro, valdes, titonak maradni kell! Indokoljatok is.Kiváncsi véleményetekre
Véleményem: Butaság :)

Alexis,pedro nem ide valóak :) Titose :D
Xavit ne bántsd, VV meg nagyon sokszor megmentett minket az elmúlt években ;)
Kiesünk,legyen de végre illik fejben odafigyelni kel egy igazi hatalmas védő mert minden csapat a pontrügásokból agyonver minket... Aztén? ha messi nincsen végünk van..most naymar?
Avatar
lui1698
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7704
Csatlakozott: 2007.10.16. 16:28:15
Tartózkodási hely: A felhők alatt a parton egy tengeröbölben állva...

2013.04.23. 22:49:47

Mondjuk ez a meccs arra mindenképp jó volt, hogy szépen vissza lehet nézni majd, mert most minden hibája kijött a csapatnak.
A sétálgató Messi, a tudom is én mit csináló Alexis-Pedro duó (ők hárman összehoztak egy 90 percen keresztül megjátszhatatlan támadósort, ami szerintem rekord), a megyei szintű védelem, és a váratlan húzásokat felvonultató Tito.
Ha ezek után nem lesznek komolyabb változások a nyáron, akkor nem kell szerintem nagy elvárásokkal nekiülni a következő szezonnak.
Kép
Olyanokra képes vagy, amit talán még te se tudsz. Elfut az élet, jól teszed, hogyha vele futsz.
Válasz küldése