Barça a Bajnokok Ligájában

Helyt áll-e csapatunk a BL-ben? Megnyerjük-e a Bajnokságot? Mi a helyzet a Király Kupával? Kellenek-e a barátságos mérkőzések? Hol lehet nézni a meccset? - Távkapcsolóval a kézben. Ha mondanivalód van, kerülj beljebb!
Avatar
Feast4
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3550
Csatlakozott: 2014.05.01. 21:54:54

2014.10.01. 10:32:36

Nos tegnap direkt nem fűztem hozzá semmit ehhez a meccshez, mert jobb ha az ember nem elős idegből ír valamit.

Igazából nem voltunk rosszak. Partiban voltunk, de kijött a védelmünk még most sem jó. A támadójátékunknak és a középpályánk stabilitásának köszönhetjük, hogy még nem kaptunk gólt a bajnokásgban. ( Meg perrsze nem kicsi szerencsének)

Hozzá kell tenni azt is, hogy a PSG hatalmasta játszott, a harmadik gólnál hülyére lemattolták a védelmet. Iskola játék volt. Kijött az hogy nem biztsos, hogy mindig lehet többet rúgni mint kapni. És Marquinhos amikor kiszedte Messi labdáját konkrlétan agyvérzést kaptam!

Úgyanakkór küzsédből jeles, a két gól amit rúgtunk főleg az első hihetetlen volt.

Na és a most ennyit a dícséretekről. És ami gondot láttam: Először is, Rakiticnek megint egy csomót kellett Busquets helyett ütköznie, nem értem, hogy miért nem látja be hogy Mascherano vannak meccsek amikor jobb lenne a helyére, mert sokkal nagyobb munkabírású és erőszakosabb ezért Rakitic sokkal többet segíthetne elől mert így felörlik!

A másik marha nagy baj. Pedro... NE MÁR!!!!! ](*,) Munri tacskó fejjel egy mozdulattal többet tett hozzá mint ő! ( Alig várom Suarezt!)

A harmadik dolog a védelem. Oké úgy tervezte, hogy a védelmünk felfutkos és besegít a támadóknak, aztán visszazár, de látni kellett volna, hogy középpályán sokszor ránk vernek a védőik pedig úgy beérnek a támadásaikhoz, hogy itt nem lehet futkosni. És még mindig nem tudunk pontrúgásnál helyezkedni! Alves meg. Nem tudom kinek ad be folyton de bead! Brrrr!!!

Aztán, Xavi? Eleve nem volt jó csere, lassultunk középpályán, de ha satbilizálni akar akkor nem lenne hülyeség ha tudnánk játszani egy több kp-s felállásban. Ez az én véeményem úgyan de tényleg jó lenne.

Végül pedig amit a végén csináltunk. Kitámadtunk mint a hülye. Nekünk nem szabad, ezt neki is látnia kellett volna. Csak a szerencsén múlt, hogy nem kaptunk még egy gólt. Ilyenkor a BL ezen szakaszában nem szabad agyatlanul előre törni, csak normális ütemben támadni.Nem az egyenes kieséses második meccsén áltunk bukásra. Eleve kapkodók lettünk és már nem úgy mentek a dolgok, másrészt meg ha kapunk egy gólt romlik a gólkülönbségünk. És bele kell abba is gondolni, hopgy első helyen kéne tovább menni, ahhoz pedig itthon meg meg csapni a PSG-t és kevés gólt kapni. LE úgy érzem keicsit benne volt ebbe a buktában végsősoron.

Összeségében nem vagyok elkeseredett, de LE számára tanulságosnak kell lenni a tegnapi estének és nem csak a csapatnak de neki is tanulnia kell még.
Kép
Boixos
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 9655
Csatlakozott: 2004.11.21. 11:00:59
Tartózkodási hely: monaco di bavaria

2014.10.01. 10:18:24

lezakóztunk egy olyan meccsen, ahol nem biztos, h le kellett volna.
mindegy, ez van, elmúlt az az idő, amikor agyonvertünk mindenkit. természetesen nincs különösebb gáz, a csoportot hozni kell, utána meg majd meglátjuk, h merre hány méter.
a párizzsal egyébként legutóbb sem volt egyszerű a szitu, most is nagyon nagyot játszottak.
ettől függetlenül remélem, majd itthon megütjük őket.
PUYOL-XAVI-INIESTA
zsoltman
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 342
Csatlakozott: 2005.08.21. 17:52:56

2014.10.01. 10:06:12

Kapus

Pique Matthew
D.Alves Alba

Busquets Mascerano


Rakitic Iniesta


Messi Neymar

Volt tegnap a Sport.es-en egy ilyen kezdő,miért nem látja a szakmai stáb,hogy erősebb kp. ra van szükség!!!
Manchaster-ben is így nyertünk,meg anno Londonban a Chelsea ellen amikor Motta,Edmilson volt a két szűrő!
A Védelemre nem tudnák ilyen lendülettel átvinni a labdát könnyebben megoldanánk a védekezést,ha kell a támadást is tudnák segíteni a szűrőink! Ennyi kreatív kp-ra nincs szükség ilyen mérkőzésen.Miért nem alkalmazkodunk egy ilyen mérkőzéshez ez nem a Granada volt tegnap hanem a Psg!
krisztiantobias
Barça B
Hozzászólások: 39
Csatlakozott: 2014.07.31. 16:41:26

2014.10.01. 09:36:26

Munir tegnap egyetlen lövéssel felülmúlta Pedro egész meccses teljesítményét. Kár hogy nem ment be. Alves-nál meg Mascherano is jobb jobbhátvéd. Beadni ugyan úgy tud, azaz sehogy, viszont jobban védekezik. Az az érzésem, hogy ez a csapat nem léphet előre addig, amíg Pedro és Alves bent van a csapatban. Suarez segíteni fog, de Alves-en elakad a támadások fele
Avatar
danianevem
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1700
Csatlakozott: 2008.07.05. 12:03:43
Tartózkodási hely: Bp/Eger

2014.10.01. 09:03:33

Nem szeretek közvetlenül a meccs után gépelni egyet, mert vagy a hurráoptimizmus, vagy pedig mély letargia torzít egy nagyot az egészen. Viszont egyet aludva rá már talán jobban látom a dolgokat. Lusta voltam elolvasni mindenki hsz-ét, remélhetőleg még lesz benne új gondolat:

A tegnapi találkozó Lucho számlájára írható, nagyon meglátszott, hogy még nem meccselt ezen a szinten. A kapusposzton döntenie kellene, remélhetőleg a németre voksol majd, a védelmet is az ellenfél stílusához kellene igazítania.

Dani Alves és Alba egyszerre nem mehet fel, így nem... Előbbi helyére akár jöhetne már Montoya is, de a kisebb csapatok ellen sem kezdte beépíteni, így nem adnék rá nagy oddsot. Sergion és Rakiticen is meglátszott a több játékperc okozta fáradtság, pedig éppen utóbbi ellensúlyozhatta volna a brazil bekk hanyagságát. Pedro továbbra is nagyon gyenge sajnos, Suárez minden téren előrelépés lesz.

Tegnap beárazták a csapatot, még van bőven min javítani, de még idő is van rá, hiszen tavasszal jönnek a fontos találkozók. Valamint ne felejtsük el azt sem, hogy a PSG hatalmasat játszott, talán eddig legjobb meccsét hozta (ezen a szinten). Wiel, a komplett középpálya és Moura is klasszis szinten teljesített. Megérdemelt győzelmet arattak, nekünk meg - bármilyen sablonos - tanulnunk kell a hibákból.
mess2009
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4285
Csatlakozott: 2009.01.30. 11:58:28

2014.10.01. 08:28:26

Lionel85 írta:Időben jött a vereség, most már nem makulátlan a Barcelona hálója. Ami nagyobb aggodalomra adhat okot, hogy nagy csapat ellen becsődöltünk. A kicsik ellen eddig jók voltunk a Málaga ellenit kivéve, most viszont nem ment. És még így is sikerült egy szoros eredményt elérni, bár ez a PSG helyzetkihasználásán múlott. Nincs katasztrófa, nagyon az idény elején vagyunk, tudjuk, hogy fejlődni kell.
azért ezt javítanám: nem csődöltünk be!! tavaly a Bayern ellen igen, most nem.elveszítettünk idegenben egy meccset egy nagyon erős csapat ellen ez - még(!?) - nem csőd.
a védelemről: érdekes, hogy mindenki (szó szerint) leírja hogy, Alves és Alba csapnivalóan játszott, aztán folytatják (többen) hogy Bartra és Vermalen kellene ide...?! csak a rend kedvéért: nincs a világon olyan védő akit Cavani lendületből, egy az egyben ne etetne meg alkalmasint!! elismerem (mert láttam) megtette ezt Mathieu-val is de ez nem ment túl egy tisztességes párharc keretein és ami a fő nem emiatt kaptunk gólokat!! azt a pillanatot kellene itt ismételgetni valójában, ahogyan Alba 3-4 méterről!!! ledermedve nézte azt a beadást amiről Alves a másik oldalon látványosan lemaradt!!! (de mondhatnám azt is, hogy a jobbhátvédjük úgy járt át rajta, - mármint Albán - mint kés a vajon...)
meg azokat a pillanatokat amikor Buquets nemhogy megakadályozni de le követni sem tudta a középen lendületből éppen a Masch- Mathieu párosra rátörő támadókat...
aztán lehet persze Mathieuőzni......
Avatar
trey88
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 257
Csatlakozott: 2009.09.24. 00:11:19
Tartózkodási hely: Zalaegerszeg/Budapest
Kapcsolat:

2014.10.01. 08:10:16

Ezért volt veszélyes az a 0 kapott gólos széria. Lényegében a védelmünket sokszor ugyanolyan bizonytalannak láttam mint tavaly, de valahogy megúsztuk a gólokat. A PSG meg nyilván más kategória mint a spanyol csapatok, meg is lett az eredménye. Ezt a kapus dolgot nem értem, és nem azért mert hibázott a német. Bravo véd a bajnokságban, ráadásul jól. Erre bedobja Stegent PSG ellen idegenben. Vallecano ellen nem lett volna célszerűbb?
Avatar
Lionel85
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7126
Csatlakozott: 2007.08.11. 10:38:38
Tartózkodási hely: Budapest, Pestszenterzsébet

2014.10.01. 06:02:24

Időben jött a vereség, most már nem makulátlan a Barcelona hálója. Ami nagyobb aggodalomra adhat okot, hogy nagy csapat ellen becsődöltünk. A kicsik ellen eddig jók voltunk a Málaga ellenit kivéve, most viszont nem ment. És még így is sikerült egy szoros eredményt elérni, bár ez a PSG helyzetkihasználásán múlott. Nincs katasztrófa, nagyon az idény elején vagyunk, tudjuk, hogy fejlődni kell.
Kép
Kép
Kép
Avatar
Leon
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2593
Csatlakozott: 2014.02.17. 16:20:26
Tartózkodási hely: Balkán sarkán

2014.10.01. 01:53:44

Az egyéni hibákon kívül én sem éreztem olyan gázosnak a meccset.Végre nem csak elképzeléstelenül adogattunk a kapujuk előtt,ami az x vagy a vesztes meccseink ismérve.

Messi+Ini+Neymar+Mas (utólag visszanéztem pár nagy mentését)+Matyiő voltak a csapat jobbik fele.
Alves totális csőd volt ma is, a vereség egyik kulcsfigurája.
Ahogy szegény Ter Stegen is de Luchonak volt annyi esze,hogy majdnem 0 kilóméterrel felküldi idegenben a PSG ellen kezdőnek.
Alba-Busi-Rakitic hármas is elég sokat hibázó és dekoncentrált volt, de nekik megbocsjátom mert nagy kedvenceim. :)
Nem úgy mint Pedro aki Alves mellet szintén felvehette volna magára a PSG mezét,bár ő legalább egyik kapura sem volt veszélyes.
A PSG jó volt és szervezett,nemcsak a 16oson 10 emberrel bekkelgettek,ha így állnának hozzá több meccsükhöz akkor a a bajnokságban és a BL-ben is többre vihetik/vihetnék.
Messi campion del Mundo 2022. G.O.A.T.

Gianluigi Buffon (a Messivel való találkozásról 2013-ban): Meg kellett érintenem Messit, hogy megbizonyosodjak róla, olyan ember, mint mi.

L4wandowski

Tito per sempre etern.Infinite Iniesta Grácies Xavi, Grácies Piqué!

Grácies Messi!
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19633
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2014.10.01. 00:27:36

Ahogy eddig is, most is érezhető volt, hogy a csapat nincs még teljesen kész. Egyáltalán nem kell gyászhangulatnak lennie, az égvilágon semmi nem történt kikaptunk na bumm. Viszont játékban nem voltunk gyengébbek ráadásul erőnlétben jó a gárda. Oké olyan egyéni hibák voltak, amik nem férnek bele, meg volt nehéz időszakunk is sőt benyeltünk 3 gólt, de gyászolni nem kell érzésem szerint.
Hiba volt, ezt egyértelműen ki kell javítani, s remélhetőleg a fontos hétvégi bajnokira ez sikerül is, s lehet nyomni ezerrel tovább a bajnokságban.
Kép
Kép
Kép
Avatar
diagonal
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 408
Csatlakozott: 2013.03.21. 14:10:36
Tartózkodási hely: Debrecen

2014.10.01. 00:07:22

csabooo írta:Kavarognak az erzesek bennem, de ami most kijon, vagy eszembe jut azt leirom.
Nagyjából mindennel egyetértek amit írtál. Lesz jobb én is azt gondolom, az út elején vagyunk ez meg egy nagyon jól játszó PSG volt. Engem nem lepett meg egyáltalán, tavaly is négyben kellett volna lenniük csak a Chelsea ellen saját magukat ejtették ki a visszavágón.
Ellenük itthon sem lesz könnyű, nagyon nem, mint ahogy tavaly sem volt az. Az Ajax elleni két meccset hozni kell oda-vissza.
Voltak biztató jelek is, olyan periódusok mikor egyértelműen uraltuk a meccset, de összességében ma sok volt ez még a csapatnak. Hiszek benne, hogy fél év múlva már meg tudjuk nyerni az ilyen meccseket.
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2014.10.01. 00:01:22

csabooo írta:...
Na, ezzel a hsz-el szinte teljesen azonosulni tudok, egyedül annyi a problémám vele, hogy így én nem tudok már mi érdemlegeset írni.. :mrgreen:

Talán csak annyit, hogy én szívem szerint a Bartra-Verma duot játszatnám a védelem közepén mostantól egy ideig - szokják egymást is, meg jöjjenek is formába mindketten -, Busit és Maschot pedig ellenféltől függően váltogatnám, és a fizikálisan kemény középpályájú csapatok ellen Masc lenne a kezdőm, kellene ő ilyenkor Rakitic mellé a középpályára..

Matyi meg a kicsik ellen bőven jó lehet, eddig jó is, de ma nagyon sokszor megremegett a lába és befűzték, ami pedig a komoly meccseken nem fér bele hosszútávon. Ha a Real ellen is így tolja, akkor CR beeteti majd párszor attól tartok..
herlius
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1435
Csatlakozott: 2008.11.10. 11:55:35
Kapcsolat:

2014.09.30. 23:46:16

Andris írta:A védekezésben elég nagy gondok voltak, kontracsapatok ellen nembiztos hogy Mathieu a legjobb megoldás, bár Piqué se gyorsabb.

Ter Stegennek, és Albának katasztrófális meccse volt, ennyi elég is egy PSG ellen.

Összességében piszkosul nagyot hajtott a csapat, kapura veszélyesen, és inkább a döntetlent érezném igazságos eredménynek, még hozzá úgy, hogy a szerencsénk hiányát egyáltalán nem kalkulálom bele.

Nincs itt semmi gond, 10ből 9szer megeszünk egy ilyen PSGt, pedig még nem állt össze ez a csapat igazán.
Csak szólok, hogy az utóbbi 3 meccsünkből ellenük egyet sem tudtunk megnyerni. Nem kell az arcoskodás, mert nincs mire, nagyon kevesek voltunk ma. Ha ilyen mentalitással folytatjuk, még a visszavágón sem vennék mérget a győzelmünkre.
csabooo
Capitá del Barça
Hozzászólások: 789
Csatlakozott: 2008.10.19. 18:20:56
Tartózkodási hely: Székelyföld

2014.09.30. 23:42:32

Kavarognak az erzesek bennem, de ami most kijon, vagy eszembe jut azt leirom.

Persze eltekintve a forum javat, aki mar a felcsapatot, meg edzoi stabot kuldene el, a velemenyem az hogy nem volt ez olyan rossz amilyennek itt sokan latjak. Egyszeruen a PSG kb most jatszott a legjobban ebben az idenyben, telleg ott voltak a szeren. Mar varom mikor irjak hogy na most Marquinhos, meg David Luiz, Lucas meg ezek a sracok mit letoltak s levegohoz nem hagytak jutni a mieninket, s mi meg nem vettuk meg, de ezt orokke eljatszodjuk amikor valaki olyan ellen jatszunk akikhez olyanok mentek, akiket mi is akartunk. Szvsz nagyon jo meccset fogtak ki, minden osszejott, de nem kell elajulni toluk, felszivtak magukat, levoltak sajnalva, ertheto volt.. ( azert a bajnoksagba ahol kell teljesiteni konstansan, ott mar azert nem annyira megy a gep), ezert is mas kavehaz a BL, itt 1 meccs is donthet.

Az vilagos hogy a PSG barki ellen veszelyes lehet, ha minden nagy ellen majd igy jatszananak... :?

Milyeninkrol annyit, hogy az en meglatasom szerint Alves helyett probalni kell a masik 2 opciot, mert ennel rosszabb nem hiszem hogy lenne. Kozepen, en Bartrat favorizalnam, Masch, vagy Pique, de ha Verma helyrepattanna, s esetleg jol is jatszana akkor vele, Mascht meg vkp ba meg lehetne probalni.. Mathieu-t lehet dicserni, hogy milyen jo, meg magasztalni, de engem nem gyozott meg. Bajnoksagba salak csapatok ellen elmegy, de ha lenduletbol viszik ra, naggyabol mindig megverik. Vannak jo szerelesei, meg jo megmozdulasai, de alapjaraton nalam nem kezdo szintu. Alba is ma tompabb volt, lehet ez is baj volt, hogy mind a 2 szel gyengus volt, igy nem volt ki segitse a tamadasokat minosegileg.

Kpjara annyira nem ternek ki, mivel nem erzem ugy h ujat tudnek mondani, Rakitic ma gyengebb volt, de azert volt 1 2 szep mentese, szerelese, emelle durvabb is volt, de jo lesz szerintem, kell a melos ember is. Ini remelem belendul, mert akkor nagyon jo lehet, bar most tobb a vedekozo feladata is, meglatjuk. Sergiot helyett megprobalnam Maschot az olyan csapatok ellen akiknel nagyon gyors kpja van. Aztan meglatnank ki mit hozna le, persze ahhoz jolenne egy stabil vedelmet is most mar osszetenni LEnek.

Elol meg Pedrot emelnem ki, melos gyerek, de mar a kapura se veszelyes... a ket ifis tobbet csinalt kb 20 perc alatt, mind o addig... Kozelebb jartak a golhoz mint o, s ez ebbe a szezonba igy is volt eddig, mikor szohoz juttak. S szerintem egy csatarnak alapjaraton a golszerzes a feladata.

Messi tetszett nekem, Neymar is jo volt, bar nem volt o se a topon. Szerintem nem kell gyaszhangulatot hirdetni, egyszeruen most a bakik dontottek az ellen javara. Jatekban kb pariban voltak ami kicsit meglepett, de remelem LE levonja a kovetkeztetest, s tanul a hibakbol, mert szerintem jo uton haladunk, de rogos, kemeny lesz.

Inkabb most bukjunk meccseket, mert tavaszig remelhetoleg javulni fogunk meg, s nem az eddigi evek utjat jarjuk be, hogy osszel hozzuk a meccseket, aztan tavaszra elfogyunk.
Ja, MaTS.. nos, hat nem akarok vele turelmetlen lenni, nem is leszek, egy gol az ove volt a 3 bol, talan a 3 ikat is lehetett volna fogni, de oda mak is kellett volna. Megvan a kepessege, de ahhoz jatekba is kene lendulni.

Szerintem lesz ez meg jobb is, en nem vagyok annyira elkeseredve mint itt sokan, s mar atkozzak is a fel bandat. Jatekban nem voltunk rosszak, voltak szep megoldasok, de tobb hiba is becsuszott... Turelem kell, s meg 1 2 honap minimum, amig mar lehet komolyabb velemenyt alkotni - en ezen a velemenyen vagyok.

Nincs mese, a hazaiakat hozni kell, az Apoel verheto, az Ajax okozhat gondot, de remelhetoleg minimum pontal jovunk el.

Kicsit hosszu lett, hatha valaki beleolvas.. :)

VAMOS, FEL A FEJJEL :!:
Barça,Barça,Baaarça!!!
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13509
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2014.09.30. 23:19:33

Volt lentebb kérdés, Rafinha szerintem azért nem játszik, mert sérült, vagy legalábbis éppen hogy csak felépülhetett. Egyébként (remélem) nem Pedro kezdett volna ma pl.
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Avatar
Normandia
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2502
Csatlakozott: 2013.01.02. 10:56:24
Tartózkodási hely: Sátoraljaújhely

2014.09.30. 23:13:22

Nagyon jò meccset láttam. A PSG-t sem láttam így focizni már régen.
Nos, ami látható, hogy egyik szél sem volt ma toppon, se Alves, se Alba nem tudott segíteni a támadásoknál. Alves egyszerűen nem Barca szintű játékos, de most Alba sem tudott segíteni. Ilyen rosszul már régen láttam focizni. Rakitics sem volt ma számomra meggyőző. Hajtott,akart, de elég sok hibával játszott.
Minden esetre azt mondom, hogy összességében nem érdemeltünk vereséget. A lehetőségeink megvoltak, csak ma a bakik döntöttek. Stegen az első gólról nem tehetett, a másodikat viszont jól benézte.
Az utolsó 20 percben már a PSG a fülén is a levegőt vette annyira elfáradtak. Szóval semmi gond nincsen, lesz az még jobb is.
"Diego Simeone: "Diego (Maradona) megtöltött minket érzelmekkel, de azt mondom, kétségek nélkül, hogy Messi jobb játékos, mint Maradona volt."
barlacy
Jugador del Barça
Hozzászólások: 204
Csatlakozott: 2011.03.08. 06:26:33
Tartózkodási hely: kecskemét

2014.09.30. 23:10:52

Az a helyzet, hogy Alves szerintem ma mindenki számára megmutatta:hol a helye! Labdaeladások, minősíthetetlen "beadások"rossz passzok, Nézni is rossz volt. Ha nála volt a játékszer, csak kérdés volt, hogy mikor kerül a labda az ellenfélhez.(s mindez óriási egóval!!)Hátul? Katasztrófa!( ha visszaért...)
Feltűnő volt Alba gyengélkedése is!
A védelem két oldalának gyengélkedése ellenére domináltunk!Több lehetőségünk is volt!
Nem lesz itt baj, továbbjutunk.
Játszatni kell Montoyát, Adrianót, Bartrát!!!
Ma Rakitics is tompább volt a megszokottnál,Busi egy labdát adott el,Neymar a gólja ellenére keveset nyújtott!Pedro ereje a védekezésben kimerült. Messi
megtette amit kellett.
ktm
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 454
Csatlakozott: 2012.05.18. 22:59:24

2014.09.30. 23:08:49

Nem lehet ajandekba adni ilyen golokat, mint az elso es a masodik es akkor siman x,2 egy ilyen meccs.
Avatar
diagonal
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 408
Csatlakozott: 2013.03.21. 14:10:36
Tartózkodási hely: Debrecen

2014.09.30. 23:04:14

Rivaldo11 írta:Gyenge csapattól gyenge játékkal kaptunk ki, kb sima 2 góllal hozni kellett volna. Még elég ingadozó a teljesítmény, ettől függetlenül ezeket szétcsapjuk majd otthon, a végén a seggükön vették a levegőt, de ezt sem tudtuk kihasználni. Pár emberke teljesítménye ma nagyon kevés volt.
Pedro játszatása teljesen kilátástalan próbálkozás.
Ez a PSG sok minden csak nem gyenge csapat. És akkor sem lenne gyenge ha történetesen mi jól játszottunk volna ma mert akkor sem lett volna könnyű dolgunk. Arról már nem is beszélek, hogy ha ma Cavani helyett aki iszonyúan indiszponált volt és döntő helyzetekben mindig rossz megoldást választott Ibra van a pályán akkor lehet kapunk 4-et, de akár 5-öt is.
Alakulhatott volna máshogy, 1-1 után szerintem volt egy nagyon jó 15 percünk mikor nem nagyon jöttek ki a térfelükről sem, de akkor nem sikerült újabb gólt lőni, végén a két fiatal is közel állt a gólhoz, de nem érdemeltünk volna ma igazából talán egy pontot sem.
Náluk az új középső védőpáros rendkívül jól muzsikált, nálunk nem igazán. Írtam ez lesz az első komoly vizsga ennek az újjáalakult Barcának, egyelőre megbuktunk, de lesz jobb. Én nem érzek akkora bajt, jó nyilván látom én is, hogy Dani Alves már nem oldja meg a jobboldalt komoly ellenfél ellen, hajmeresztő labdaeladásai voltak amit ilyen szinten megbüntetnek egyből ( ide veszem a kezezését is ami megelőzte az első párizsi gólt ). Ter Stegen
szintén olyat követett el amit nem bír el ilyen szinten semmilyen csapat. A védelemben látom a legnagyobb problémákat, de ez várható is volt, azokat akiket igazán szerettünk volna oda tudjuk, hogy nem sikerült megszerezni nyáron, lásd a ma éppen az ellenfélnél játszó Marqhinos és David Luiz pl., de mondhatnék másokat is. + jobb oldali védő problémája, de meglátjuk majd Douglas beválik-e, reméljük igen.
Ahogy LE is nyilatkozta, sok munkára lesz még szükség. Ez egy meccs volt egy olyan csapat ellen amelyik könnyen lehet a négyben a végén, tavaly is csak saját hülyesége miatt nem került oda. Én nem vonnék le egyelőre végletes következtetéseket ebből, bár gondolom most temetői hangulat lesz egy ideig :-)
kadarzsolt85
Jugador del Barça
Hozzászólások: 137
Csatlakozott: 2012.02.09. 09:44:29

2014.09.30. 23:02:54

Andris írta:A védekezésben elég nagy gondok voltak, kontracsapatok ellen nembiztos hogy Mathieu a legjobb megoldás, bár Piqué se gyorsabb.

Ter Stegennek, és Albának katasztrófális meccse volt, ennyi elég is egy PSG ellen.

Összességében piszkosul nagyot hajtott a csapat, kapura veszélyesen, és inkább a döntetlent érezném igazságos eredménynek, még hozzá úgy, hogy a szerencsénk hiányát egyáltalán nem kalkulálom bele.

Nincs itt semmi gond, 10ből 9szer megeszünk egy ilyen PSGt, pedig még nem állt össze ez a csapat igazán.
Tizbol kilencszer azert egy kicsit sok de szerintem a camp nouban is vagy ez lesz vagy rosszabb vagy dontetlen ez a harom lehetoseg van ha,ugyanezt a jatekot jatszuk!
Barca Barca Baaarca
tl
Barça B
Hozzászólások: 64
Csatlakozott: 2011.04.28. 14:38:01

2014.09.30. 23:01:37

középpályán vesztettük el (fizikailag), illetve fejben, mert gyáván, gyámoltalanul, határozatlanul játszottunk. Nem értem miért féltek, ahelyett hogy haraptak volna. Kellene egy jó pszichológus is a csapat mellé.
Avatar
BarcasKrisz
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 375
Csatlakozott: 2006.05.07. 22:46:31

2014.09.30. 22:58:58

A támadójátékunk tetszett, a középpályás játékunk gyenge volt, a védekezésünk meg átlagos.

Nem értem, miért nem játszik Bartra és Rafinha, valamint miért nem Mascherano a védekező középpályás?
" A hazád nélkül, senki sem vagy
Nincs már helyed, nincs életed,
Jöttment lett a bélyeged..."

/Ismerős Arcok/
http://www.ismerosarcok.hu
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13509
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2014.09.30. 22:58:00

A védekezésben elég nagy gondok voltak, kontracsapatok ellen nembiztos hogy Mathieu a legjobb megoldás, bár Piqué se gyorsabb.

Ter Stegennek, és Albának katasztrófális meccse volt, ennyi elég is egy PSG ellen.

Összességében piszkosul nagyot hajtott a csapat, kapura veszélyesen, és inkább a döntetlent érezném igazságos eredménynek, még hozzá úgy, hogy a szerencsénk hiányát egyáltalán nem kalkulálom bele.

Nincs itt semmi gond, 10ből 9szer megeszünk egy ilyen PSGt, pedig még nem állt össze ez a csapat igazán.
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Pavel
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1688
Csatlakozott: 2006.05.23. 20:57:21
Tartózkodási hely: Budapest

2014.09.30. 22:55:56

Aki a tiki-takát temeti nézze már meg a második gólt.
És utána mondjon ilyeneket.
Ezekből kell sokkal több.Több mozgás és több odafigyelés kell.
Amúgy nincs komolyabb probléma a másik meccs x lett.
mess2009
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4285
Csatlakozott: 2009.01.30. 11:58:28

2014.09.30. 22:54:50

ahogy már írtam félidőben, megmérettünk - rendesen. ennek ellenére nem érzem tragikusnak a helyzetet, ha csak azt nem , hogy az én véleményem szerint LE. farkasvakságban szenved ami Busquetst illeti és egyelőre semmit nem ért el a rögzített helyzetek védekezése és hasznosítása terén sem.
ezt a meccset a középpályán veszítettük el de hozzátenném, hogy a világ egyik ha nem a legjobb középpályásai ellenében, döntően Busquets miatt, megspékelve még egy nagyon erős védelemmel.
mondhatnám azért, hogy Iniesta senkitől sem zavartatva a tizenhatosról nem képes eltalálni a kaput, a fiatalokat nem bántanám, inkább az látszott a második félidőben, hogy szinte senki nem merte elvállalni a kapuratörést, vagy a lövést, mentek az alibi kereszt passzok. Messi ezuttal lehet hogy elfáradt a második félidőre ő is elég keveset vállalt.(azért nem bántom őt sem, hogy nem volt olyan hatékony, hiszen nem akárkik fogták!!)
szóval nehéz meccsen egy jól játszó erős (fizikailag különösen) csapattól kaptunk ki egy góllal idegenben. én mondjuk X et tippeltem, végül is nem sokon múlott...
Válasz küldése