Közeleg a visszatérés…
Not a bad view, right? pic.twitter.com/uTpLDhaxy9
— FC Barcelona (@FCBarcelona) November 7, 2025
Erre én is emlékszem, de ez a mezünk volt szerintem a valaha volt legjobb plusz Christanval nevét ne merd szádra venni.LG írta:
A Romával is összekerültünk. Emlékszem erre a meccsre kamaszkoromból, akkor így aláztak minket. Christanval.Hozzáképest bármelyik jelenlegi védőnk megváltás.
https://www.youtube.com/watch?v=Cq9ivQcEBVQ" target="_blank



Na azt én se akartam, pedig nem sokon múlott.kanty írta:Nem rossz ez a csoport, kicsit féltem, hogy a Cityt berakják mellénk, de így összességében nem lehet egy rossz szavunk sem.

Azért elég meredek, hogy Matyi addig aránylag jó meccset hozott. Támadásban kétszer mutatott valamit, a helyére viszont szinte mindig Masch váltott ki.visca el barca írta: hányszor ért labdába a 60. perctől. a védelem a világ vicce, matyi aránylag jól játszott, aztán 2 hiba 2 gól, bartrát meg hagyjuk. lehet itt mondani, hogy ó, de hát milyen őrült meccsbe szállt be, és nehéz volt felvennie a ritmust.. sajnos ezek a szituációk azok, amik megmutatják, hogy milyen szint valóban.


Az első 15-20 perc nagyon kusza volt. Semmiből jött szabi gólok. A Sevilla nagyon faragott, reklamált nem a labdával törődtek. Messin mondjuk nagyon látszott , hogy pörög, Rakitic meg Alves is nagyon szép dolgokat csináltak. Ahogy a stúdióban is mondták a 20. perctől átmentünk gálába.palesz77 írta:Egy rövid összefoglalót tudna írni valaki? Első félidőt csak a 40. perctől láttam kb, addig milyen volt a játék, ki hogy tolta?
Messi eszméletlenül tolja. A csapat pedig vmi brutális focit játszik . Sok a kényszerítő és a kis területen való játék (hú de meglepőpalesz77 írta:Egy rövid összefoglalót tudna írni valaki? Első félidőt csak a 40. perctől láttam kb, addig milyen volt a játék, ki hogy tolta?

A védelmünk többé-kevésbé rendben van, vannak bakik lásd 1 gól de reméljük kibírják, Iniesta nagyon él ahogy én látom, Alves és Messi meg közbe Rakéta is beszáll de főként Alves és Messi nagyon érzi egymást a rövid passzokban, Rafinha-t kb az első 20 percben láttam aztán eltűnt, most a végére megint előkerült, Suárez meg nem találja a góllövő cipőjét, röviden tömören ennyipalesz77 írta:Egy rövid összefoglalót tudna írni valaki? Első félidőt csak a 40. perctől láttam kb, addig milyen volt a játék, ki hogy tolta?