Barça a Bajnokok Ligájában

Helyt áll-e csapatunk a BL-ben? Megnyerjük-e a Bajnokságot? Mi a helyzet a Király Kupával? Kellenek-e a barátságos mérkőzések? Hol lehet nézni a meccset? - Távkapcsolóval a kézben. Ha mondanivalód van, kerülj beljebb!
Avatar
ronaldinho89
Capitá del Barça
Hozzászólások: 806
Csatlakozott: 2005.02.03. 16:05:03
Tartózkodási hely: Lélekben Camp Nou

2010.04.21. 17:25:46

Most jutottam géphez a meccs óta. Hát nagyon rossz kedvem van még most is. Jól játszott az Inter, buta hibákat vétettünk, + volt egy buta játékvezető. A továbbjutás nem lehetetlen, meg tudjuk csinálni. De ehhez minden játékosnak jobb teljesítmény kell. Nekem a tegnapi meccs csalódasa Ibra főleg. Tul sok mindent sajnos megint nem csinált. és ez nagyon nagy baj ugyanis nincs támadó részlegünk. Persze van ugye Messi aki meg tudja csinálni de tegnap ő is kevés volt egyedül. Pedro sem ügyetlen, de még valahogy "fel kell nőnie" persze idézőjelben. Jó játékosnak tartom, de lesz még sokkal jobb is. Ibra gyengén játszott. És még 1 valami ami nagyon rosszul esik már meccsek óta. Pepnek ez a nyavajája hogy Maxwellt a bal oldalon támadtassuk. egyszerűen nem értem. Maxwell nem nagyon csillog tamadásban ( számlájára legyen írva hogy tegnap nagyszeruen csinálta a gól elott) de még sem támado erényekkel van megáldva. Messi-Pedro-Maxwell támadótrio nem hangzik valami tul jól. Nem értem Henry és Bojan mellőzését sem. Főleg előbbi. Nem érzem hogy van(nak) gólvadász, góléhes támadóink. az Eto'o Milito páros pedig pont ilyen , vérükben van a gólszerzés. Tudom Ibránnak is de meg mutathatná hosszabb távon is. Nagyon vártam hogy 3-2 lesz, Alves esése sima tizenegyes. Piqué pedig bevághatta volna. Összegezve, nincs még elveszve tovább tudunk jutni mert a Barcelonáról van szó és ezt a camp nou ban meg is fogjuk mutatni!
Barcccaa! ;)
Kép
II.Eurobarca sigverseny 2.helyzettje
http://filmorigo.blogspot.hu/ - blogom.
Avatar
ab1daL
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3473
Csatlakozott: 2008.05.08. 18:40:25
Tartózkodási hely: Siófok

2010.04.21. 17:24:38

Hát én Pep helyében azért nagyon felhívnám a figyelmet a hibákra, mert volt pár. A legaggasztóbb a védelem volt. RÉg láttam már ennyire össze-vissza védelmet. A hétvégén a mázlink hogy otthon játszunk ráadásul a Xerez ellen( akiket természetesen nem szabad lebecsülnünk, hiszen csak megverték idegenben az Atma-t, meg amugy sem szabad senkit lebecsülni!) pihentetni kéne jó pár embert. Én a következő csapattal mennék ki a Xerez ellen:Valdés-Puyol-Márquez-Milito-Abi, Touré-Busi-Maxwell, Titi-Ibra-Bojan
Messi pad, Alves eltiltott, Piqué pad, Xavi pad, Ibrát a meccs vége fele lecserélném. Pedro játéka tetszett tegnap a leginkább, ez a küzdeni akarás nagyon szimpatikus számomra. VAmos Barca!
bandy85
Barça C
Hozzászólások: 11
Csatlakozott: 2009.04.29. 19:57:40

2010.04.21. 17:21:04

Sziasztok!!

Nem tudom Ti hogy vagytok vele,de én a tegnapi vereségért csakis Pepet tudom okolni!!
Egy kőkeményen védekező és nagyon jól,gyorsan kontrázó Inter ellen-akiknek ráadásul egy féreg,de nagyon jó edzője van-hogyan lehet uazt a taktikát alkalmazni,mint egy sokkal gyengébb csapat ellen!!Ezt nem értem!!Sneijder olyan,mint nálunk Xavi,a csapat lelke!!Nem értem Alvesnek minek annyit fel s alá rohangálni amikor nem tudja segíteni a támadásokat,mivel egy jó beadása sincsen és ezt tavaly sem értettem már!!Touré miért nem játszik,amikor egy csapatnak szüksége van egy ilyen termetű kp.ra??
Ez az én véleményen,Ti hogy látjátok ezt??
Ha kérhetem ne veszekedjünk!!!köszi!! :D
Enjoy
Capitá del Barça
Hozzászólások: 693
Csatlakozott: 2008.07.15. 14:07:18
Tartózkodási hely: Győr

2010.04.21. 17:09:32

Maicon kapott egy vattát a szájába, aztán lehozták a pályáról.
Semmi extra , csak pechesen ütközött Messivel.
Ha nyelvét harapta volna el, akkor lenne gáz...
Biztos ott lesz visszavágón. :)
Kép
Avatar
LM10
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4726
Csatlakozott: 2008.12.26. 11:30:58
Tartózkodási hely: Gotham City

2010.04.21. 16:59:38

Egyébként Maiconról tud valaki valamit, hogy esetleg játszhat-e a visszavágón?
ge3yra
Jugador del Barça
Hozzászólások: 142
Csatlakozott: 2007.07.26. 13:09:53
Tartózkodási hely: mélykút
Kapcsolat:

2010.04.21. 16:55:41

Még továbbmehetünk!Nemrég volt az europa ligában egy juventus-fulham,első meccs sima 3-1es juve győzelem,a másik meccsen a londoni kiscsapat meg továbbjutott!bár egy inter nem egy juventus,de akkor is meglehet nekünk is ahogy a fulhamnek is!Mes Que Un Club.
nagyatyesz
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1020
Csatlakozott: 2009.06.02. 16:51:33

2010.04.21. 16:51:27

Mint már írtam, a visszavágón végig nagyon kell nyomni! Tuti beállnak védekezni, de ha 30 perc alatt szerzünk 1 gólt, akkor meglesz!
Hátul figyelni kell a lesipuskásokra ( Etora, Militora) és Snejderre is! Messit és Xavit biztos a visszavágón is megpróbálják levenni a pályáról, szóval a többieknek többet kell nyujtaniuk! Messinek nagyobb elánnal kell játszania!
Azon fog múlni, hogy milyen napot fognak ki a játékosaink, mert helyzetünk biztos lesz több is, csak kérdés milyen százalékban tudjuk őket kihasználni!
Én a következő csapatot játszatnám:
Valdes - Abidal, Pique, Milito, Alves (Maxwell) - Busi (Toure) , Xavi - Pedro, Messi, Bojan - Ibra!
Avatar
Capon
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5390
Csatlakozott: 2005.08.26. 20:17:06
Tartózkodási hely: Budapest VIII-XV-ker Rezervátum

2010.04.21. 16:35:48

Szerintem sincs nagy probléma. Kikaptunk és kész. Otthon úgy kell játszani mint a címvédőnek és 2-0ra hozni a meccset [-o<
Klinsmann; Rivaldo; Maldini; Nesta; Puyol; Xavi; Ronaldinho; Iniesta; Messi
Enjoy
Capitá del Barça
Hozzászólások: 693
Csatlakozott: 2008.07.15. 14:07:18
Tartózkodási hely: Győr

2010.04.21. 16:30:16

Tegnap csúnyán kikaptunk, de szerintem nem lesz itt semmi probléma, csak az első félidőben kell rugni MIN 1 gólt!

Szerintem Pique, Maxwell, Abidal játszottak a legjobban.
Pique nem támadó, ezért is nem aggaszt, hogy nem mentek be a helyzetei.
Én a visszavágón ráállítanék egy játékost sneider-re, hogy ne tudjon labdákat osztogatni, Abidal meg leszedi a bohockódó Milito-t.
A helyzetkihasználásunkon fog múlni a tovább jutás.
Fel kell szántani a pályát, vért kell izzadni.

Ha nem sikerült a továbbjutás, hát ez van.
Mi becsületesen helyt álltunk, és meg próbáljuk jövőre is.

Visca el Barca!!!!
Kép
Avatar
barca 1986
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 346
Csatlakozott: 2010.03.23. 14:44:08
Tartózkodási hely: Barcelona, Travessera de les Corts 82. / Nyíregyháza

2010.04.21. 16:29:56

balotellire már nem kell jövő héten készülnünk...

http://www.nemzetisport.hu/nso_hirek/ba ... ic-2025647
Avatar
sjd
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6400
Csatlakozott: 2007.07.09. 08:55:57

2010.04.21. 16:29:42

Fecooo írta: Dani pihenő
sok értelme ennek nem lenne, neki amúgy is pihenő van a hétvégén a pirosa miatt

(egyébként egyetértek a gondolataiddal)
Avatar
bali 15
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2544
Csatlakozott: 2008.06.05. 20:18:25

2010.04.21. 16:28:22

Messi alaposan hazavágta Maicon-t.
Lekönyökölte és kirepült több foga(én csak egyről tudok :shock: , tegnap látni lehetett a lassításokon)
Rewolution5
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1089
Csatlakozott: 2009.04.11. 10:04:30
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

2010.04.21. 16:26:18

fcbarca0827 írta:
Tomazo írta:Sima továbbjutást várok!
Szintén. Otthon nem kapunk gólt, viszont minium 3-at lövünk. Tegnap egy étteremfélében néztem a meccset, ahol a bátyám volt egyedüli Interes. :lol: Jövőhéten nem fog örülni. :wink: Hiszem, hogy mi leszünk az első címvédők. (Tudom, hogy mi leszünk az első címvédők. :twisted: )
így legyen...
Kép
Avatar
fcbarca0827
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3238
Csatlakozott: 2007.08.30. 14:29:21
Tartózkodási hely: Sülysáp

2010.04.21. 16:24:00

Tomazo írta:Sima továbbjutást várok!
Szintén. Otthon nem kapunk gólt, viszont minium 3-at lövünk. Tegnap egy étteremfélében néztem a meccset, ahol a bátyám volt egyedüli Interes. :lol: Jövőhéten nem fog örülni. :wink: Hiszem, hogy mi leszünk az első címvédők. (Tudom, hogy mi leszünk az első címvédők. :twisted: )
KowalskymegaVega,Supernem,HollywoodUndead,Fish!
Hiperkarma,VadFruttik,EstiKornél,AWS
30Y,BagossyBrothersCompany,Useme,Elefánt
Avatar
Fecooo
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7853
Csatlakozott: 2008.07.15. 18:30:53

2010.04.21. 16:22:32

éjszaka voltam olyan dühös, h 3 óráig aludni se bírtam, így itt is levezettem a magam elgondolását a visszavágóra( bocsi az ismétlésért, de sokan nem olvasnak vissza :P ):

Abidal visszatérése az este absz. pozitívuma volt, remélem egyetértetek ebben ;)

VV-Maxi-Piqué-Milito-Abidal-Touré-Sergi-Xavi-Bojan/Pedro-Henry-Messi kezdővel állnék fel...
Maxi jobb a jobb szélen ezt már láttuk korábban, Dani pihenő, Titi szigorúan centerben, NEM szélsőként(ott továbbra is tud, csak Pep nem engedi neki...Valencia ellen engedte, bejött!), Messi vissza jobb szélre, Bojan/Pedro meg bejátsza a baloldalt!
meg kell nyomni az első félidőt, oda kell szegezni az Intert a kapujukhoz, ha nem sikerül legalább 1 gólt szerezni az első félidőben, akkor jöhet Zlatan, de nem a 8x. percben, hanem legkésőbb a 60. percben!

én így képzelem el, de hát ez csak az én szuverén véleményem, ami valszeg nem fog megvalósulni, hiszen Pep nem kedveli se Tourét, se Titit, vmint nem fog ilyen hamar cserélni...
hétvégén a keretben sem akarom látni Messit, Xavit is max a padon, nekik kell a regeneráló pihenés. Henry legyen a kezdőben a Xerez ellen, de csak az első félidőben és játsszon centert, a 2. félidőben Zlatan jöjjön a helyére, két szélen Pedro és Bojan, középpályán szívesen megnézném Jonathant. ha minden tökéletesen alakul, akkor Uraim csodát láthatunk ismét csodálatos csapatunktól jövőhéten szerdán ;)

megjegyzés: tudom, h sok olyan szegmense van a mondandómnak, ami okoskodásról árulkodik, de műringyó nagyon felhúzott ezzel a mutogatásával, így muszáj volt kigondolnom a saját elképzelésemet laikusként ;)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Fecooo 2010.04.21. 16:25:48-kor.
mess2009
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4285
Csatlakozott: 2009.01.30. 11:58:28

2010.04.21. 16:17:51

átnézve az eddigieket néhány észrevétel:
ilyenkor előkerülnek a nagyszívű "igazi"szurkolók, a többnyire alaptalan jóslataikkal, bizonyítva hogy ők "mindég a csapattal vannak"!
látunk összeesküvés elméleteket, lefizetett bírókról, FIFA-kompenzációs törekvéásekről...stb
sok olyat, akik érdemben elismerik a rossz játékot, a hibás taktikai húzásokat, de vérig sértődnek azért, mert valaki(k) ezt kielemezve próbálják keresni a hibák okait.
nos (túl)lelkes barátaim: persze meg lehet nyerni a visszavágót,tovább is lehet jutni, de ehez azokban a dolgokban amiket itt a józanabb, elemzőképes emberek többen is leírtak változtani kellene!!!
ami vitathatatlan: a Barcelona játékában sajnos benne van ez a nagyfokú formaingadozás!!!
az ember, ha nem fanatikus, vagy vak, képtelen előre KÖVETKEZTETNI, hogy melyik Barcát fogjuk látni!
és még egy dolgot: a fórum, nem egy élő meccs, ahol oktalan túlzásokkal segíteni lehet a csapatot, mint egy helyszíni szurkolásnál!!!!
ami engem illet maradok a józan elemző vitáknál, és csak megmosolyogtatnak a teleszíves lózungok!
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21326
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2010.04.21. 16:17:21

Két gólos előnyt azért az Inter ellen piszok nehéz ledolgozni, persze nem lehetetlen. Ha sikerülne akkor az én szememben a szezon legnagyobb hőstette lenne a csapattól.
Nagyon észen kell lennünk hátul, mert ha gólt kapunk, onnan már tényleg szinte lehetetlen a helyzet. De egy 2-0ra vagy 3-1-re látok esélyt. Könnyen elképzelhető a hosszabbítás.
Rewolution5
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1089
Csatlakozott: 2009.04.11. 10:04:30
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

2010.04.21. 16:16:53

pokoli nehéz dolgunk lesz majd a Camp Nouban...ez az Inter nagyon jó Mourinhoval az élen...gyors kontrákra fognak építeni...Messi eés Xavi is fogva lesznek...talán az erőnléti különbség fog a javunkra donteni..hajráá Barca....várom azt a 4-1-et....
Kép
Avatar
Rivaldo11
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8005
Csatlakozott: 2006.08.22. 11:44:15
Tartózkodási hely: Budapest

2010.04.21. 16:11:53

gekkodan írta:Mourinho nagyon kitalálta, és megmutatta, hogy az Inter jelenleg az olasz foci csúcsa. Ha a Romának lepottyan a liga, 10/8 esetben az Internek akkor sincsen ellenfele a saját hazájában. Isten óvjon minket attól, hogy ez az ember elmenjen Madridba nyáron, mert iszonyatosan le fog főni a kávé, főleg egy olyan ligában, ahol 18 csapat a közelébe nem ér a Barcának és a Realnak. Még nagyobb versenyfutás lenne, 2 meccses ligával.

Visszatérve a tegnapra, nyugodtan és higgadtan azt gondolom, hogy tegnap Guardiola eltolta. Mourinho meg hatalmasokat húzott.

DE!!!

Guardiolát, a Barcelonát és a csapatunkat ismerve ez jövő héten nem lesz egy sétagalopp az olaszoknak. A csapatunkban, BÁRHOL, BÁRKI ELLEN, BÁRMEKKORA NYOMÁS ALATT is benne van a sima 4-5 gólos záporozás. Szóval, ha olasz barátaink mosolyogni jönnek ide, akkor rosszul teszik.

Semmi sem dőlt el, egy Barca ellen 2 gól előny pont annyira semmit sem ér jelenleg, mint a magyar válogatott selejtezősorozat előtti fogadkozása.

Guardiola tegnap lefőtt. De van akkora mester, ember és edző, hogy jövő héten 300%-os erővel mutassa meg, hogy vele nem lehet packázni.

Esélyek továbbra is 50%-on, bárki lepődik meg a véleményemen.
Csak egyetérteni tudok Dani barátommal. A visszavágó egy teljesen más 90 perc lesz. Meghajtjuk őket úgy, hogy belegebednek.
Rivaldo-A Legnagyobb.
bence-barca
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5465
Csatlakozott: 2007.06.14. 17:19:38
Tartózkodási hely: Budapest

2010.04.21. 15:54:16

LM10 írta: Van olyan érzésem, hogy megint egy amolyan Iniesta gól lesz a legvégén, csak most Pedro lesz a kiválasztott(legyen így :D )
Hát remélem nem legyen így! Inkább biztosítsuk be a továbbjutást hamarabb. :D
Avatar
Hunter91
Capitá del Barça
Hozzászólások: 916
Csatlakozott: 2008.08.27. 23:37:04
Tartózkodási hely: Ahol a denevér is lámpával jár!

2010.04.21. 15:52:34

Tomazo írta:Sima továbbjutást várok! Ez az Inter nem képes tökéletesen védekezni 90 percen keresztül.(nem egy Chelsea) Otthon 60 perc után kapkodni fogják a levegőt!JA! És ott még lesz +1 ember!!! Azaz 90.000!!!! :wink:
Ámen! :D
Tomazo
Barça C
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2009.11.28. 12:16:26

2010.04.21. 15:43:02

Sima továbbjutást várok! Ez az Inter nem képes tökéletesen védekezni 90 percen keresztül.(nem egy Chelsea) Otthon 60 perc után kapkodni fogják a levegőt!JA! És ott még lesz +1 ember!!! Azaz 90.000!!!! :wink:
Avatar
pety27
Capitá del Barça
Hozzászólások: 603
Csatlakozott: 2007.12.23. 13:28:45
Tartózkodási hely: Jamaica

2010.04.21. 15:40:40

Hiszem hogy továbbjuthatunk,saját közönség előtt sokkal könnyebb lesz minden, remélem olyan kedvesek lesznek a szurkolók az olaszokkal mint ők velünk........és remélem belátja hogy Pep hogy masszívabb középpályára lesz szükség, én ezt a kezdőt küldeném fel a pályára jövőhéten:

Valdes - Alves, Milito, Piqué, Maxwell - Touré, Xavi, Keita - Messi, Ibrahimovics(Bojan), Pedro


MEGLESZ!!!!!!!!!!!!!!!! :twisted:
Kép

Reggel arra ébredtem, hogy már nem alszom....
Avatar
LM10
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4726
Csatlakozott: 2008.12.26. 11:30:58
Tartózkodási hely: Gotham City

2010.04.21. 15:27:09

Az eredmény nem jó. Ez egyértelmű. Murinnyo teljes védekezéssel fog játszani, ezért nekünk nehéz lesz a góllövés. De abban biztos vagyok, hogy a fiúk 90. percen át mindent megfognak tenni telt ház előtt. Van olyan érzésem, hogy megint egy amolyan Iniesta gól lesz a legvégén, csak most Pedro lesz a kiválasztott(legyen így :D )
bence-barca
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5465
Csatlakozott: 2007.06.14. 17:19:38
Tartózkodási hely: Budapest

2010.04.21. 15:26:35

SzygBoty írta:Szerintem van esély, és elég sok. Fel lehetne ezt a 3-1-et úgy is fogni hogy van egy fontos idegenben lőtt gólunk. Csak Barcelona szurkolók mostanában nem nagyon szoktunk hozzá ahhoz hogy elveszítsünk egy meccset:) Az Inter pedig nem fog tudni így játszani, ahogy most tette. Tőlünk pedig otthon elvárható a legalább 2-3 gól.... mostanában menni szokott.:)
Ezt akartam én is leírni, én sem hiszem, h tud így játszani az Inter még egyszer és nagyon bízok a srácokban és bízom Messiben is, h megint úgy fog tudni játszani, mint Arsenal ellen!
Csak az lehet majd a gond, h feszültek vagyunk, úgy kell játszani, mintha nem történt volna semmi és ez a párharc első meccse.
Válasz küldése