Bajnoki Mérkőzések 22-23

Helyt áll-e csapatunk a BL-ben? Megnyerjük-e a Bajnokságot? Mi a helyzet a Király Kupával? Kellenek-e a barátságos mérkőzések? Hol lehet nézni a meccset? - Távkapcsolóval a kézben. Ha mondanivalód van, kerülj beljebb!
Avatar
brazilfan
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1185
Csatlakozott: 2018.02.26. 09:49:51

2021.12.30. 14:06:16

Chino írta:
2021.12.30. 12:31:24
A Mallorca mondjuk hülye lenne, de ezt azért nem érzem túl sportszerűnek vagy fair-nek a liga részéről, bármely csapatról is legyen szó.
Egy csomószor megtörtént már, hogy az egyik csapat nem egyezett bele a halasztásba, pl. ha nagyon sűrű a naptár. A Sevilla-meccset azért kellett halasztani, mert a dél-amerikai játékosok nem értek volna vissza időben a válogatott meccsekről, ez a Sevillát is érintette és bennünket is, mindkét klubnak jól jött a halasztás, de a Liga még ebbe is csak nehezen ment bele.
A Mallorca most nincs kényszerhelyzetben (persze vasárnapig még lehet).

Eközben a Linares továbbra is árulja a jegyeket a kupameccsre.
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6775
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2021.12.30. 13:08:43

brazilfan írta:
2021.12.30. 12:12:19
A nézők számát biztosan korlátozni fogják, de magáról a meccshalasztásról még nem jelent meg infó.
Ha jól tudom 75%-ig telhetnek meg a stadionok. Ez nekünk annyira nem kavar be :D
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7496
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2021.12.30. 12:31:24

brazilfan írta:
2021.12.30. 12:12:19
Spanyolországban épp most csökkentették 10 napról 7-re a karantén idejét, vagyis vasárnap elvileg már játszhatnának olyanok, akik karácsony körül lettek pozitívak.
Állítólag mindenki tünetmentes, mondjuk szokatlan is volna, ha nem ezt kommunikálnák, és nyilván mindannyian megkapták már a harmadik oltást.

A nézők számát biztosan korlátozni fogják, de magáról a meccshalasztásról még nem jelent meg infó.
Vicc az egész, de a szabályzat szerint ha a csapatnak a cserekapusa és egy másik mezőnyjátékosa le tud ülni a padra valamint van hét játékosa az első keretből, akkor le kell játszani a meccset.
Nem tudom, hogy lehet-e kérvényezni a ligánál a halasztást vagy ehhez mindkét csapatnak hozzá kell járulni. A Mallorca mondjuk hülye lenne, de ezt azért nem érzem túl sportszerűnek vagy fair-nek a liga részéről, bármely csapatról is legyen szó.
Forca Barca!!!!
Avatar
brazilfan
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1185
Csatlakozott: 2018.02.26. 09:49:51

2021.12.30. 12:12:19

Spanyolországban épp most csökkentették 10 napról 7-re a karantén idejét, vagyis vasárnap elvileg már játszhatnának olyanok, akik karácsony körül lettek pozitívak.
Állítólag mindenki tünetmentes, mondjuk szokatlan is volna, ha nem ezt kommunikálnák, és nyilván mindannyian megkapták már a harmadik oltást.

A nézők számát biztosan korlátozni fogják, de magáról a meccshalasztásról még nem jelent meg infó.
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 7661
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2021.12.30. 11:12:13

Szerintem ez már tök esélytelen, halasztás lesz belőle.

Itt az összefoglaló arról a meccsről, amit Puyol05 említett, mikor a Benfica a 9 emberrel felálló ellenfelét győzte le úgy, hogy a második félidőre asszem sérülések miatt 7-en maradtak.. Remélem a Liga nem engedne ilyen csúfságot megtörténni.

https://www.youtube.com/watch?v=LIY4Bcek3I4
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7496
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2021.12.30. 11:11:30

Troym írta:
2021.12.30. 11:01:10
Újabb 3 covid Abde, Coutinho, Dest. Vajon ki fog jatszani vasásrnap?
Ha ez így van akkor biztosan halasztás lesz. A cserekapusokkal együtt is 10 A-keretes játékos van. Ha jól tudom 13 alatt már halasztásnak kell történni.
Ezt muszáj lesznek eltolni, ha nem teszik az nevetséges.
Forca Barca!!!!
Avatar
Troym
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2812
Csatlakozott: 2009.08.15. 12:12:47

2021.12.30. 11:01:10

Újabb 3 covid Abde, Coutinho, Dest. Vajon ki fog jatszani vasásrnap?
Avatar
brazilfan
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1185
Csatlakozott: 2018.02.26. 09:49:51

2021.12.29. 14:18:11

Titinho írta:
2021.12.28. 18:00:44
A hétvégi ellenfelünk a Mallorca pedig bejelentette, hogy 7!!! játékosuknak lett pozitív a tesztje.
A Mallorca hivatalos honlapja szerint náluk most 4 fertőzött van, és az sem mind játékos, hanem vannak közöttük vezetők is. Még az is előfordulhat, hogy ők simán ki tudnak állni, mi meg nem.

A Linares is elkezdte árulni a jegyeket a jövő szerdai kupameccsre.
Avatar
soadroli
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5236
Csatlakozott: 2008.05.17. 19:50:58

2021.12.29. 11:50:00

LATEST NEWS | The players O. Dembélé, Umtiti, and Gavi have tested positive for Covid-19 following PCR tests administered to the team. The players are in good health and are in isolation at their homes. The Club has informed the relevant authorities.
nem valószínű hogy megtartják a kövi meccset.
Kép
Puyol05
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1376
Csatlakozott: 2008.08.01. 20:37:32
Tartózkodási hely: Kecskemét/Freising

2021.12.29. 03:36:34

Off

https://m.nemzetisport.hu/minden_mas_fo ... ja-2862959


Ez azért nevetséges volt amúgy. 1 hónapja volt, csak eszembe jutott. Ilyen nálunk azért nem kéne 😀

On
Üdv: Laci
I can't do this all on my own. I know, I'm no Superman!!
Koorpiklaani - Tequila
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7496
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2021.12.28. 20:53:41

LG írta:
2021.12.28. 19:13:32
Titinho írta:
2021.12.28. 18:00:44
Újabb Covid eset, Alejandro Baldé is felkerült a listára.

A hétvégi ellenfelünk a Mallorca pedig bejelentette, hogy 7!!! játékosuknak lett pozitív a tesztje.

A Barca B csapatánál holnap lesz eredmény, ha minden ok akkor Mika Marmol csatlakozik az első kerethez.

Én jelenleg nem vagyok benne biztos, hogy hétvégén játszani fogunk...
A PL-ben is halasztottak már egy csomó meccset, itt is ez lenne a megoldás.
Valami olyasmit olvastam, hogy ha a keretből legalább 13 játékosra tud számítani a csapat, akkor még megtartják a meccset, Xavi jelenleg 14-nél tart.
Azt nem tudom, hogy lehetséges-e közös megegyezéssel fordulni a ligához, főleg, hogy szerdán ők is kupameccset játszanak. Azért 12 hiányzó már több mint sok. Ezt figyelembe kellene venni a szövetségnek, ennek így sok értelme nincs,
Nem is emlékszem, hogy mikor fordult elő ehhez hasonló úgy en bloc a ligában. A felnőtt keretből van összesen 11 !!! bevethető mezőnyjátékos.
Forca Barca!!!!
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21305
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2021.12.28. 19:13:32

Titinho írta:
2021.12.28. 18:00:44
Újabb Covid eset, Alejandro Baldé is felkerült a listára.

A hétvégi ellenfelünk a Mallorca pedig bejelentette, hogy 7!!! játékosuknak lett pozitív a tesztje.

A Barca B csapatánál holnap lesz eredmény, ha minden ok akkor Mika Marmol csatlakozik az első kerethez.

Én jelenleg nem vagyok benne biztos, hogy hétvégén játszani fogunk...
A PL-ben is halasztottak már egy csomó meccset, itt is ez lenne a megoldás.
Avatar
Titinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2927
Csatlakozott: 2006.11.17. 11:29:46
Tartózkodási hely: Nyíregyháza, lélekben Camp Nou

2021.12.28. 18:00:44

Újabb Covid eset, Alejandro Baldé is felkerült a listára.

A hétvégi ellenfelünk a Mallorca pedig bejelentette, hogy 7!!! játékosuknak lett pozitív a tesztje.

A Barca B csapatánál holnap lesz eredmény, ha minden ok akkor Mika Marmol csatlakozik az első kerethez.

Én jelenleg nem vagyok benne biztos, hogy hétvégén játszani fogunk...
Més que un club :!:

"Az akarás egyenlő a tudással, s aki akar, az tud is!"- Johan Cruyff
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7496
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2021.12.28. 14:52:16

Andris írta:
2021.12.28. 14:41:04
Chino írta:
2021.12.28. 14:23:31

Dest nem lesz, ő is sérült, szóval hátul egy Araujo-Piqué-EG/Umtiti sort sejtek, a kp-n De jong-Nico-Puig lehet, elől pedig Ferrán, Dembouz, Abdé. Ha utóbbi nem lesz szerintem megy a helyére Cou. Én inkább attól félek, hogy annyira rövid a kispad, hogy nem lesz kit becserélni, ez a kezdő pedig baromira el fog fáradni.
Lehet, hogy mégsem volt olyan jó ötlet Businak és Gavinak egyszerre kisárgáznia magát.
Dest lesz, a Sport szerinte felépült. Ferran pedig nem lesz, ha egyáltalán sikerül minden papírmunka 2.áig, akkor is a rehabja végén van, és Októberben(?) játszott utoljára, kizárt, hogy egy tét nélküli utolsó ötperces cserénél többre lehet számítani, de szerintem keretben sem lesz/lehet majd.

Plusz ahogy leírtam, Coutinhonál a 85 éves nagyanyám is energikusabb, úgyhogy amíg van pl Baldé, vagy esetleg Araujo feltolva (megnézném), biztos nem játszatnám a brazilt. Sőt, Jutgla, akit te nem írtál, nyilván ő is előrébb kell legyen a sorban, méghozzá lényegesen előrébb az elmúlt hónapot elnézve.
Ferran = Ferran Jutglà
Lehet, hogy félreérthető voltam.
Destben én nem nagyon bízom. Amikor elvileg egészséges volt, akkor is hátfájdalmakkal küzdött, abból sem tudom, hogy felépült-e teljesen, most lágyéksérüléssel küszködött szóval nem tudom, hogy mennyit bírna. Főleg, hogy kb. október óta talán csak egy meccsen játszott. Izomsérülésből egyből visszajönni nem éppen kockázatmentes.
Forca Barca!!!!
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 7661
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2021.12.28. 14:50:52

Ferrán alatt Jugtlára gondolt gondolom, valamiért így szokott hivatalosan megjelenni a csapatösszeállításnál. Nico bezzeg Gonzálezként meg Iglesiasként. :D
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13509
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2021.12.28. 14:41:04

Chino írta:
2021.12.28. 14:23:31
Andris írta:
2021.12.28. 14:07:44
Egyelőre TS - Araujo, Piqué, Garcia - Baldé, Nico, FdJ, Puig, Dest - Jutgla, Dembelé (Feltéve, hogy Abdé már nem lesz. Lesz most vagy nem?)
Ez egy vállalható, sőt Mallorca ellen még mindig papírforma keret.
Reméljük, hogy nem esik ki több játékos. Meg azt is, hogy esetleg látunk egy újabb csiszolatlan gyémántot az ifisták közül.

Cserélni viszont már csak Géza van, ha jól látom, Umtiti, meg LdJ ? Ja Coutinho, de szerintem ő már tényleg a leggyengébb láncszem, előbb játsszon bárki a B-ből vagy akár Umtitit is felküldhetjük csatárnak tőlem.
Dest nem lesz, ő is sérült, szóval hátul egy Araujo-Piqué-EG/Umtiti sort sejtek, a kp-n De jong-Nico-Puig lehet, elől pedig Ferrán, Dembouz, Abdé. Ha utóbbi nem lesz szerintem megy a helyére Cou. Én inkább attól félek, hogy annyira rövid a kispad, hogy nem lesz kit becserélni, ez a kezdő pedig baromira el fog fáradni.
Lehet, hogy mégsem volt olyan jó ötlet Businak és Gavinak egyszerre kisárgáznia magát.
Dest lesz, a Sport szerinte felépült. Ferran pedig nem lesz, ha egyáltalán sikerül minden papírmunka 2.áig, akkor is a rehabja végén van, és Októberben(?) játszott utoljára, kizárt, hogy egy tét nélküli utolsó ötperces cserénél többre lehet számítani, de szerintem keretben sem lesz/lehet majd.

Plusz ahogy leírtam, Coutinhonál a 85 éves nagyanyám is energikusabb, úgyhogy amíg van pl Baldé, vagy esetleg Araujo feltolva (megnézném), biztos nem játszatnám a brazilt. Sőt, Jutgla, akit te nem írtál, nyilván ő is előrébb kell legyen a sorban, méghozzá lényegesen előrébb az elmúlt hónapot elnézve.
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7496
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2021.12.28. 14:23:31

Andris írta:
2021.12.28. 14:07:44
Egyelőre TS - Araujo, Piqué, Garcia - Baldé, Nico, FdJ, Puig, Dest - Jutgla, Dembelé (Feltéve, hogy Abdé már nem lesz. Lesz most vagy nem?)
Ez egy vállalható, sőt Mallorca ellen még mindig papírforma keret.
Reméljük, hogy nem esik ki több játékos. Meg azt is, hogy esetleg látunk egy újabb csiszolatlan gyémántot az ifisták közül.

Cserélni viszont már csak Géza van, ha jól látom, Umtiti, meg LdJ ? Ja Coutinho, de szerintem ő már tényleg a leggyengébb láncszem, előbb játsszon bárki a B-ből vagy akár Umtitit is felküldhetjük csatárnak tőlem.
Dest nem lesz, ő is sérült, szóval hátul egy Araujo-Piqué-EG/Umtiti sort sejtek, a kp-n De jong-Nico-Puig lehet, elől pedig Ferrán, Dembouz, Abdé. Ha utóbbi nem lesz szerintem megy a helyére Cou. Én inkább attól félek, hogy annyira rövid a kispad, hogy nem lesz kit becserélni, ez a kezdő pedig baromira el fog fáradni.
Lehet, hogy mégsem volt olyan jó ötlet Businak és Gavinak egyszerre kisárgáznia magát.
Forca Barca!!!!
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13509
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2021.12.28. 14:07:44

Egyelőre TS - Araujo, Piqué, Garcia - Baldé, Nico, FdJ, Puig, Dest - Jutgla, Dembelé (Feltéve, hogy Abdé már nem lesz. Lesz most vagy nem?)
Ez egy vállalható, sőt Mallorca ellen még mindig papírforma kezdő.
Reméljük, hogy nem esik ki több játékos. Meg azt is, hogy esetleg látunk egy újabb csiszolatlan gyémántot az ifisták közül.

Cserélni viszont már csak Géza van, ha jól látom, Umtiti, meg LdJ ? Ja Coutinho, de szerintem ő már tényleg a leggyengébb láncszem, előbb játsszon bárki a B-ből vagy akár Umtitit is felküldhetjük csatárnak tőlem.

Chino: Ferran egészen biztos nem lesz keretben sem Január másodikán, hivatalosan még szerintem le se igazoljuk majd addig, de amúgy is rehabon van, hónapok óta. Nem lehetne amúgy se kezdő, sőt csere se max utolsó öt percben, ha tét nélkül megyünk.
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6775
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2021.12.28. 12:52:52

Milyen jól jön ilyenkor, hogy egyszerre 3 ifista lehet a csapatban!

De amúgy ezt még mindig nem értem, ilyen régen is volt? Lehet csak az idő szépíti meg, de nekem azért Pep alatt az utolsó fordulókba úgy rémlik, hogy tele volt a kezdő B-s arcokkal.

De amúgy rohadt jók ezek a szabályok, értem én, hogy ne legyen szabadrablás, de az utóbbi időkben ezek a ligadzabályozások nekünk többet ártottak, mint használtak. És olyanokról beszélek, amik más ligákba nincsenek.
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7496
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2021.12.28. 12:21:15

Titinho írta:
2021.12.28. 11:54:58
Xavi Hernández cannot count on Ansu Fati, Pedri, Memphis, Braithwaite, Sergi Roberto, Busquets, Gavi, Lenglet, Alba and Alves for the game against Mallorca, Barça's first match of 2022. [md]

Jordi Alba is csatlakozott a Lenglet-Alves Covid csoporthoz, ő is kiesett a Mallorca elleni meccsről.

Mindhárman tünetmentesek egyébként. A Barca fél, hogy nem Alba lesz az utolsó... :?
És ehhez vedd hozzá, hogy Abdé még nem 100 %, hogy marad, lehet, hogy megy az Afrika kupára, így ő is kiesik. Mondjuk őt helyettesítheti Akhomach, de most szívjuk meg a liga idióta szábályát és nem tudunk játékosokat hozni a B-ből. Bár a Nico-Ferran-Abdé--Balde-Ilias ötösből nem hiszem, hogy háromnál több lenne a pályán, bár ki tudja, az első négy akár el is férne.
Forca Barca!!!!
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 7661
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2021.12.28. 11:58:42

Titinho írta:
2021.12.28. 11:54:58
Xavi Hernández cannot count on Ansu Fati, Pedri, Memphis, Braithwaite, Sergi Roberto, Busquets, Gavi, Lenglet, Alba and Alves for the game against Mallorca, Barça's first match of 2022. [md]

Jordi Alba is csatlakozott a Lenglet-Alves Covid csoporthoz, ő is kiesett a Mallorca elleni meccsről.

Mindhárman tünetmentesek egyébként. A Barca fél, hogy nem Alba lesz az utolsó... :?
Nem tudom, mik a szabályok a Ligában, de akkor gondolom az sem kizárt, hogy a PL sorsára jutunk lassan, és kezdődnek a halasztások, meg a fordulónkénti 5-6-7 meccsek...
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
Avatar
Titinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2927
Csatlakozott: 2006.11.17. 11:29:46
Tartózkodási hely: Nyíregyháza, lélekben Camp Nou

2021.12.28. 11:54:58

Xavi Hernández cannot count on Ansu Fati, Pedri, Memphis, Braithwaite, Sergi Roberto, Busquets, Gavi, Lenglet, Alba and Alves for the game against Mallorca, Barça's first match of 2022. [md]

Jordi Alba is csatlakozott a Lenglet-Alves Covid csoporthoz, ő is kiesett a Mallorca elleni meccsről.

Mindhárman tünetmentesek egyébként. A Barca fél, hogy nem Alba lesz az utolsó... :?
Més que un club :!:

"Az akarás egyenlő a tudással, s aki akar, az tud is!"- Johan Cruyff
Avatar
Sinya22
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3360
Csatlakozott: 2017.08.21. 17:40:25

2021.12.23. 09:13:51

LG írta:
2021.12.22. 10:31:21




Más: szerintem a Sevilla ennyit tud kb, és csak a nagyok gyengélgedése miatt vannak most a 2. helyen. De tavasszal vissza fognak esni.
Tavaly is hasonló volt a helyzet, a Sevillának 4-5 fordulóval a vége előtt még volt esélye behúzni a bajnokságot. Rém gyengék vagyunk mi is, meg a Real is pár évvel ezelőtthöz képest. A Rayo 4. Decemberben, a Betis meg 3. Nem is tudom mikor volt ilyen utoljára. A Real most ősszel nagyon hozta a meccseket, kíváncsi vagyok náluk mikor jön hullámvölgy.

Ha nem tudunk erősíteni télen, vagy nem épülnek fel a sérültek most már akkor nekünk továbbra is szenvedés lesz a 4. helyért harcolni.
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21305
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2021.12.22. 10:31:21

kapuera írta:
2021.12.22. 07:03:56
Amúgy egy szubjektív vélemény, hogy sose volt ilyen gyenge a La Liga. Tebas tönkre teszi előbb utóbb a spanyol dominanciát.
De miért kell ezt Tebasra fogni? Ő tehet róla, hogy a Realnál meg a Barcánál is éppen folyamatban van egy generációváltás? Vagy arról, hogy az előző Barca-vezetés borzasztóan gazdálkodott?

Más: szerintem a Sevilla ennyit tud kb, és csak a nagyok gyengélgedése miatt vannak most a 2. helyen. De tavasszal vissza fognak esni. Szóval szerintem nem állunk rosszul, a Real szerintem be fogja húzni a Ligát, de a második hely még teljesen nyitott. Az előttünk lévő csapatok ősszel erőn felül teljsesítettek, várható tőlük a visszaesés, az igazi ellenfél, az Atletico pedig csak 1 pontra van.
Avatar
Ronaldinho&Barca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4525
Csatlakozott: 2007.10.02. 19:49:32

2021.12.22. 10:17:12

Tabella 2. helyezett ellen mentünk egy ki-ki meccset ezzel a kerettel, aminek nagy része B csapat. Én azt mondom, hogy a jelenelgi helyzetben ez egy hatalmas eredmény és baromira sajnálom, hogy legalább 2 kapufa nem akadt be. DE ahogy az élőben írtam, 9-es nélkül esélyünk sincs. Dembele az egyedüli valós veszély a kapura, nagyot ment tegnap a fekete, piszok sajnálom nem akadt be az a laszti, gólt érdemelt volna. Viszont egy támadó édes kevés, főleg ha duplázzák. Az ilyen LdJ meg társaikat nem is említem mert még a második vonalba is kevesek. Fati ha visszatér, nagyon kíváncsi vagyok mit alkot majd Dembelével, szerintem az nagy páros lesz.
Xavi munkássága nagyon tetszik, szó szerint híg barna maszlag az, amiből eredményt kéne elérni, és van bőven tűz ebben a csapatban, lehetőség.
Visca El Barca!
Kép
Més que un club
Válasz küldése