Spanyol Kupa & Szuperkupa

Helyt áll-e csapatunk a BL-ben? Megnyerjük-e a Bajnokságot? Mi a helyzet a Király Kupával? Kellenek-e a barátságos mérkőzések? Hol lehet nézni a meccset? - Távkapcsolóval a kézben. Ha mondanivalód van, kerülj beljebb!
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2011.01.11. 17:53:30

Kezdő:
---------------------Pinto--------------------
-Adriano-----Fontás----Abidal-----Maxwell-
-----------------Mascherano----------------
-------------Thiago------Keita--------------
-----Pedro--------Bojan-------Afellay------
Tipp:
2-0 ide.
Pedro, Afellay góljaival nyerünk. :wink:
Leomessi14
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1715
Csatlakozott: 2009.03.04. 08:18:38

2011.01.08. 13:08:14

Nagyon nagy esely van ra,hogy jovore minimum 4 klasszikust lassunk,remelem mindket nagy eljut a kupadontobe,s akkor Barca-Real lesz a Superkupaban.
Kép
Lui1698:Ibra ugy kovetkezmenyei!

2011 Nyar:Dani Alves az Inter játékosa! A milánói klub 15+4 köbméter homokot és Alexandre Pato e-mail címét adja a braziért cserébe.
2012:az angolok valamivel több, mint 6 liter málnaszörpöt fizetnek az argentínért
bence-barca
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5465
Csatlakozott: 2007.06.14. 17:19:38
Tartózkodási hely: Budapest

2011.01.08. 09:30:08

Ha a Reallal játszott volna a Betis akkor bezzeg... :roll:
Gondoltam, h nem fog engedni a szövetség...
De nem baj, így is továbbjutunk, tehát annyira nem zavaró :)
zsuni
Capitá del Barça
Hozzászólások: 606
Csatlakozott: 2009.02.08. 12:03:53
Tartózkodási hely: bp

2011.01.06. 23:10:42

Érdekes dolog ez. Úgy volt eleinte, hogy leigazolja a Real Canalest, de még a Racingnál hagyja egy évig kölcsönben. Ahogy egyébként Garay-val is tette. Ahogy én emlékszem, Mourinho ragaszkodott hozzá és ezért kellett már 2010 nyarán Madridba mennie.

Én is csatlakozom az előttem szólókhoz, nagy játékos lehet belőle, de még epizódista a Realban, egy kölcsönszerződés a Racingnál jobb csapatban üdvözítő lenne (Valencia vagy Villarreal vagy Sevilla).
még jó hogy Canales-t kicsit régebben leigazolták, csak a Racingban hagyták.
Avatar
Lionel85
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7126
Csatlakozott: 2007.08.11. 10:38:38
Tartózkodási hely: Budapest, Pestszenterzsébet

2011.01.06. 22:55:30

Érdekes dolog ez. Úgy volt eleinte, hogy leigazolja a Real Canalest, de még a Racingnál hagyja egy évig kölcsönben. Ahogy egyébként Garay-val is tette. Ahogy én emlékszem, Mourinho ragaszkodott hozzá és ezért kellett már 2010 nyarán Madridba mennie.

Én is csatlakozom az előttem szólókhoz, nagy játékos lehet belőle, de még epizódista a Realban, egy kölcsönszerződés a Racingnál jobb csapatban üdvözítő lenne (Valencia vagy Villarreal vagy Sevilla).
Kép
Kép
Kép
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7213
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2011.01.06. 22:48:19

bence-barca írta:
daffy írta:canalesnek fiatal kora ellenére zseniális meglátásai tudnak lenni és nem is ügyetlen. okosan kell felépíteni a karrierjét és nagy jövő állhat előtte
Ezért kéne kölcsönadni, mert így nem fog nagy karriert befutni, h padozik a Real-nal :?
így van. kaka és mesut mögött nem fog sokat játszani-> irány a getafe
bence-barca
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5465
Csatlakozott: 2007.06.14. 17:19:38
Tartózkodási hely: Budapest

2011.01.06. 22:47:10

daffy írta:canalesnek fiatal kora ellenére zseniális meglátásai tudnak lenni és nem is ügyetlen. okosan kell felépíteni a karrierjét és nagy jövő állhat előtte
Ezért kéne kölcsönadni, mert így nem fog nagy karriert befutni, h padozik a Real-nal :?
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7213
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2011.01.06. 22:42:08

canalesnek fiatal kora ellenére zseniális meglátásai tudnak lenni és nem is ügyetlen. okosan kell felépíteni a karrierjét és nagy jövő állhat előtte
Zozzy 5
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8569
Csatlakozott: 2006.11.04. 10:20:50
Tartózkodási hely: Debrecen

2011.01.06. 22:40:22

Hunter91 írta:Ami vigasztal,hogy a Real sem rángatja az istrángot a Levante ellen.
ez nem azért lehet, mert az előző meccsen majdnem 2 számjegyűt rugtak otthon?:D
Leomessi14
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1715
Csatlakozott: 2009.03.04. 08:18:38

2011.01.06. 22:40:09

Hunter91 írta:Ami vigasztal,hogy a Real sem rángatja az istrángot a Levante ellen.
Fogalmazzunk szepen,tokolodnek a palyan,persze mindenkinek kell a lehetoseg,de meggyozodesem,hogy a fiatalok sokkal lelkesebben jatszananak,meg akkor is,ha 8-0 az allas.
Kép
Lui1698:Ibra ugy kovetkezmenyei!

2011 Nyar:Dani Alves az Inter játékosa! A milánói klub 15+4 köbméter homokot és Alexandre Pato e-mail címét adja a braziért cserébe.
2012:az angolok valamivel több, mint 6 liter málnaszörpöt fizetnek az argentínért
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15503
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2011.01.06. 22:39:14

Hunter91 írta:Ami vigasztal,hogy a Real sem rángatja az istrángot a Levante ellen.
hazai 8-0 után,tartalékosan persze hogy nem rángatják :D
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára csababarca 2011.01.06. 22:40:12-kor.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
Hunter91
Capitá del Barça
Hozzászólások: 916
Csatlakozott: 2008.08.27. 23:37:04
Tartózkodási hely: Ahol a denevér is lámpával jár!

2011.01.06. 22:37:01

Ami vigasztal,hogy a Real sem rángatja az istrángot a Levante ellen.
Rewolution5
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1089
Csatlakozott: 2009.04.11. 10:04:30
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

2011.01.06. 21:05:20

nagyon jó meccsek: Villarreal 4-2 Valencia (0-2)
G:Rossi 2, Cazorla,Rubén -Banega, Soldado

Espanyol 0-1´At.MAd (aggregate- sajna 3 kell az espanyolnak :( de ettõl függetlenül jó mérkőzés
Kép
Avatar
18Barca99
Capitá del Barça
Hozzászólások: 928
Csatlakozott: 2009.12.08. 19:36:08
Tartózkodási hely: Budapest

2011.01.06. 21:04:45

Tocy írta: Nem ezt írtam. Hanem azt hogy Xavi meccsek óta gyenge. Nem most, nem hétvégén, hanem már az Espanyol ellen is, a Sociedad ellen is.
Rossz forma? Emlékszel Villa-ra az év elején? semmi nem ment be, meccsenként lőtt vagy 3 kapufát.. Szerintem ugyanez van most, hogy nem jól dönt bizonyos helyzetekben, de ettől még nagyon is kell, mert ha ő nem lenne.. hát elég nagy gondba lennénk. Aztán akkor lehet 6 Messi is ha nincs 1 Xavi.
Ha el kell törnöm valamimet a pályán, akkor eltöröm, és nem panaszkodom, ha ez segít az edzői stábnak és a csapatomnak. Ez a fajta elkötelezettség a legfontosabb, hogy meglegyen mindenkiben. - Ivan Rakitic
Avatar
Tocy
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3677
Csatlakozott: 2008.03.01. 09:45:15

2011.01.06. 20:54:23

18Barca99 írta:
Tocy írta: Xavi meccsek óta nem indít hanem hátrapasszol, oldalra tologatja, tökörészik...nem ehhez szoktunk tőle. Márpedig az ő jó időben jó helyre tett labdái nagyon kellenek...
Nyugi már gyerekek! Lassan most már hozzászokhatnátok, hogy ezeknek a srácoknak az kell hogy 3 naponta meccsek legyenek, ahogy ezt Pep már számtalanszor megmondta. Most volt egy kis szünet, plusz egy rendkívül erős Bilbao volt idegenbe (!) az ellenfél. Az, hogy most egy két ember halvány volt, nem azt jelenti, hogy mindig ilyen volt/van/lesz.. ők is emberek, annak kell örülni, hogy megvan a tovább jutás.:)
Nem ezt írtam. Hanem azt hogy Xavi meccsek óta gyenge. Nem most, nem hétvégén, hanem már az Espanyol ellen is, a Sociedad ellen is.
Avatar
18Barca99
Capitá del Barça
Hozzászólások: 928
Csatlakozott: 2009.12.08. 19:36:08
Tartózkodási hely: Budapest

2011.01.06. 20:45:54

Tocy írta: Xavi meccsek óta nem indít hanem hátrapasszol, oldalra tologatja, tökörészik...nem ehhez szoktunk tőle. Márpedig az ő jó időben jó helyre tett labdái nagyon kellenek...
Nyugi már gyerekek! Lassan most már hozzászokhatnátok, hogy ezeknek a srácoknak az kell hogy 3 naponta meccsek legyenek, ahogy ezt Pep már számtalanszor megmondta. Most volt egy kis szünet, plusz egy rendkívül erős Bilbao volt idegenbe (!) az ellenfél. Az, hogy most egy két ember halvány volt, nem azt jelenti, hogy mindig ilyen volt/van/lesz.. ők is emberek, annak kell örülni, hogy megvan a tovább jutás.:)
Ha el kell törnöm valamimet a pályán, akkor eltöröm, és nem panaszkodom, ha ez segít az edzői stábnak és a csapatomnak. Ez a fajta elkötelezettség a legfontosabb, hogy meglegyen mindenkiben. - Ivan Rakitic
Avatar
kristop
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2120
Csatlakozott: 2009.04.14. 14:25:05

2011.01.06. 20:37:40

pedig ilyenkor peppel mindig hullámvölgyünk van, de az nem is annyira baj, mert úgyis jókor leszünk jó formában. viszont én örülök egy ilyen hajtós, szenvedős meccsnek mindig, ha megnyerjük vagy továbbmegyünk. legalább ezt is gyakorolhatjuk, lesz hogy jól jön az ilyen tapasztalat.
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2011.01.06. 20:30:21

Rendesen el vagyunk kényelmesedve ahogy látom. :D
Már az hullámvölgy nekünk, ha nem nyerünk 3-al. :D
Na jó tudom most nem az eredménnyel volt baj, de én még ezt nem nevezném hullámvölgynek.
Remélem mi hamarabb visszanézhetjük azt a játékot amit még az ősszel játszottunk.
Hajrá Barca! :twisted:
Avatar
Hunter91
Capitá del Barça
Hozzászólások: 916
Csatlakozott: 2008.08.27. 23:37:04
Tartózkodási hely: Ahol a denevér is lámpával jár!

2011.01.06. 19:42:51

Szerintem nem kell a Bilbao-t annyira magasztalni. Gyengék voltunk magunkhoz képest. ha a helyzetek bejönnek akkor simán 5-6 góllal el lehetett volna küldeni őket.

A Levante sem egy acélos csapat,csak itt is a helyzet kihasználás volt gyenge.

Egy jó Xavi Ini duó nélkül nehezek az ilyen meccsek. Valamint egy jó formában lévő,maximumot nyújtó Messi is elkell a támadósorba,ami tegnap nagyon hiányzott.
Avatar
gianni
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1061
Csatlakozott: 2006.12.17. 08:38:23
Tartózkodási hely: itt állunk a stadionba,mert ellopták a székeket

2011.01.06. 19:20:39

Mekkora mecs a villareal-valencia!
Félidő 0-2,64. perc 3-2!!!
Avatar
Barcaman1993
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3736
Csatlakozott: 2010.03.02. 14:41:07

2011.01.06. 19:15:55

Hunter91 írta:...
Sztem azért rózsásabb a helyzet, mint ahogy Te látod. Sztem mi nagyjából ugyanúgy játszottunk, ahogy szoktunk (nem volt ez olyan vészes :D ), másfelől viszont a Bilbao borzasztóan erős volt. Ez a csapat sztem tegnap bárkit meg tudott volna verni (én még sosem láttam csapatot így küzdeni :!: ). Nagyon föl volt tolva a védekezésük és a támadóik nagyon hamar letámadtak. Ezért kevesebbet is volt nálunk a labda és sokkal kevesebb időnk volt tenni-venni a labdát, ahogy szoktuk. A helyzeteket, pedig be kell lőni. A bíró pedig katasztrofálisan vezette a meccset, mostanában nem láttam ilyen gyönge játékvezetést. Egy kis értékelés:

Pinto: Jól védett, viszont hátul azok a passzolgatások Adrianoval nagyon neccesek voltak.
Adriano: Kicsit szürke volt, de a védekezést tűrhetően megoldotta.
Abidal: Meccs embere. Gólt lőtt, jól védekezett.
Piqué: Nagy mentései voltak, Abival nagyon ott voltak a szeren.
Alves: Pozitív meglepetés volt. Jól védekezett emellett sokat segítette a támadójátékot és kivételesen marha jók voltak a beadásai.
Keita: Végig dolgozta a meccset, nem nyújtott kiemelkedőt, de egy rossz szót nem lehet mondani a teljesítményére.
Busquets: Átfeküdte a meccset, de most nem ő tehetett róla. A sárgájáról nem ő tehet, a bíró benézte. Hasznosan játszott, sokszor besegített a védelemnek.
Xavi: Tegnap tényleg elég halovány volt. Egyszer volt egy teljesen egyértelmű helyzet, amikor Messit vagy Villát indíthatta volna (már nem emlékszem), de hátra gurította.
Pedro: Ha nem lett volna Alvessel a pályán, akkor nem tudom, hogy hogyan alakítottunk volna ki helyzeteket. Jók voltak a felfutásai, az indításai és csatár létére sokat védekezett.
Messi: Nem volt rossz, de jó sem. Tőle többet vártam, de hát azért ő is kellett a gólpasszhoz.
Villa: A meccs egyértelmű citromdíjasa. 2-3 ajtó-ablak helyzete volt. Könnyen eldönthette volna a meccset, de hát ez van. Nem lehet mindig jó napja (bár csak úgy lenne :D ).

Iniesta: Kis színt vitt a játékba, kreatívabb lett a középpályánk, de sokat nem tudott hozzátenni a játékhoz.
Puyol: Örülhetünk, hogy felépült, mert csereként beállva nagyon nagyot alkotott. Frissen mozgott és sokat mentett.
Afellay: Nem volt nála a labda, de legalább az időt húzta...
Rammalets-Foncho, Gensana, Grácia-Vergés, Garay- Kubala, Kocsis, Evaristo, Luiz Suárez, Czibor
Avatar
Tocy
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3677
Csatlakozott: 2008.03.01. 09:45:15

2011.01.06. 18:51:40

Hunter91 írta:A tegnapi meccs nekem nem igazán tetszett. Elképzelés nélküli volt a támadójátékunk. Ezt nem csak a Bilbao okozta,hanem az is ,hogy a támadók igen enerváltak voltak. Valamint a középpálya sem próbálta megtalálni labdával a csatárokat. Sok volt az elszórt labda,pontatlanság.
Aminek viszont örülök,hogy a dobálózó néző helyretette Abidalt,melynek következtében továbbjutást érő gólt szerzett :twisted:

Messi is igen haloványan muzsikált(pl: megcsinálta a cselt és belevezeti az álló védőbe)na ne már... :oops:
Xavi sem indította Villat amikor lehetett volna(pedig Villa számtalanszor megindult,de nem érkezett a labda) inkább hátrapasszolt...
Pedro sokszor volt teljesen szabadon(5-10méteres körben senki nem volt körülötte Alves oldalán) ide sem érkezett a labda Xaviéktól.
Villán látszott az akarás,de nem jöhet össze mindig minden.

A felforgatott védelem pedig...(Miért nem állhatott be Fontas, vagy Bartra?)
Sőt én örültem volna ha Thiago is pályára lép a támadó részleg frissítésére.
Ő legalább mert volna távolabbról is lőni.

Ez amolyan szokásos hullámvölgy. Remélem nem tart sokáig.
A Levante elleni meccshez képest ez már javulás volt amúgy.
Még jó hogy nem most találkozunk az Ágyúsokkal. :?
Xavi meccsek óta nem indít hanem hátrapasszol, oldalra tologatja, tökörészik...nem ehhez szoktunk tőle. Márpedig az ő jó időben jó helyre tett labdái nagyon kellenek...
Avatar
Hunter91
Capitá del Barça
Hozzászólások: 916
Csatlakozott: 2008.08.27. 23:37:04
Tartózkodási hely: Ahol a denevér is lámpával jár!

2011.01.06. 18:43:42

A tegnapi meccs nekem nem igazán tetszett. Elképzelés nélküli volt a támadójátékunk. Ezt nem csak a Bilbao okozta,hanem az is ,hogy a támadók igen enerváltak voltak. Valamint a középpálya sem próbálta megtalálni labdával a csatárokat. Sok volt az elszórt labda,pontatlanság.
Aminek viszont örülök,hogy a dobálózó néző helyretette Abidalt,melynek következtében továbbjutást érő gólt szerzett :twisted:

Messi is igen haloványan muzsikált(pl: megcsinálta a cselt és belevezeti az álló védőbe)na ne már... :oops:
Xavi sem indította Villat amikor lehetett volna(pedig Villa számtalanszor megindult,de nem érkezett a labda) inkább hátrapasszolt...
Pedro sokszor volt teljesen szabadon(5-10méteres körben senki nem volt körülötte Alves oldalán) ide sem érkezett a labda Xaviéktól.
Villán látszott az akarás,de nem jöhet össze mindig minden.

A felforgatott védelem pedig...(Miért nem állhatott be Fontas, vagy Bartra?)
Sőt én örültem volna ha Thiago is pályára lép a támadó részleg frissítésére.
Ő legalább mert volna távolabbról is lőni.

Ez amolyan szokásos hullámvölgy. Remélem nem tart sokáig.
A Levante elleni meccshez képest ez már javulás volt amúgy.
Még jó hogy nem most találkozunk az Ágyúsokkal. :?
Avatar
Victor_Valdes
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 4447
Csatlakozott: 2007.02.09. 16:19:20
Tartózkodási hely: Debrecen

2011.01.06. 18:41:38

Egy jó kis Betis elleni derbi, régen volt már, de mindig élvezetes meccseket játszottunk velük. Remélem most sem lesz másképpen, barca győzelemmel a végén. :P
http://www.maon.hu - marketing - üzleti élet - motiváció - vállalkozás -
"mi leszel, ha nagy leszel? közgazdász, vagy bérgyilkos..a kereslet határozza meg a kínálatot.."
"tudom egyszer újra látlak, az imáim hozzád szállnak..." †
Avatar
ab1daL
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3473
Csatlakozott: 2008.05.08. 18:40:25
Tartózkodási hely: Siófok

2011.01.06. 18:35:03

Tocy írta:Szal akkor most Betis és ha továbbjutunk akkor utána?
Deportivo-Almeria párharc győztesével játszuk az elődöntőt, ha sikerül a továbbjutás. Reméljük meg lesz, Betis ellen sose könnyű. :roll: :) Azt egyébként már lehet tudni, hogy ki játsza otthon az odavágót?
„Kritizálják a stílusunkat? Képzeljék el, mi lett volna, ha a legutóbbi öt idényben csak egy bajnokságot és egy Király-kupát nyerünk”

ter Stegen - Fort, Araujo, Cubarsí, Baldé - de Jong, Pedri, Gavi - Lamine Yamal, Guiu, Roque
Válasz küldése