Barça a Bajnokok Ligájában

Helyt áll-e csapatunk a BL-ben? Megnyerjük-e a Bajnokságot? Mi a helyzet a Király Kupával? Kellenek-e a barátságos mérkőzések? Hol lehet nézni a meccset? - Távkapcsolóval a kézben. Ha mondanivalód van, kerülj beljebb!
Avatar
Messias2
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2865
Csatlakozott: 2015.06.25. 16:10:25

2015.10.20. 19:30:07

Barcelona line-up (official): TerStegen - Alves Pique Bartra Alba - SergiRoberto Mascherano Busquets - Munir Suarez Neymar
Ezt már szeretem. Számomra hibátlan kezdő. =D>
TS-Alba-Araujo-Koundé-Azpi-Busi-De Jong-Pedri-Dembélé-Lewa-Fati
Avatar
Lionel85
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7126
Csatlakozott: 2007.08.11. 10:38:38
Tartózkodási hely: Budapest, Pestszenterzsébet

2015.09.30. 14:44:00

Bízom benne, hogy a fehérorosz fellángolás csak a Roma ellen tartott, illetve a mi gyenge játékunk is a Bayer ellen és megőrizzük az első helyet. Sokat kell javulni, a játék minden elemében, nem csak a védekezésben. A támadás sem az igazi.
Kép
Kép
Kép
Avatar
Feast4
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3550
Csatlakozott: 2014.05.01. 21:54:54

2015.09.30. 13:03:47

Viszont az is eldőlt, hogy a Bate ellen sem pihenhetünk. A Róma nem tudom, hogy csinálta amit csinált, deaz, hogy 3-at kapott, mindenképp figyelemre méltó! Nekünk sem szabad majd lötyögni!
Kép
Vakmacska
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6345
Csatlakozott: 2012.08.26. 23:23:55

2015.09.30. 07:30:05

Én azt látom, hogy a csapatok kezdik elhinni, hogy bárki megverhet minket. Aztán jön a szokásos bekapott gól, és ez fellelkesíti az ellent. Mi meg görcsösen játszunk, futunk eredmény után. És ahogy telik az idő, és maradnak ki a ziccerek, az ellen egyre jobban belelkesül, spannolja őket. Tegnap este is, ahogy bekapták a németek a gólt, teljesen megzuhantak.
Ezért is lenne fontos, hogy mi rúgjuk az első gólt.
Ini sérülése nagyon durva. Ennyire nem húzhat minket az ág. De ez egy igazi lehetőség, hogy megmutassa a csapat: nélkülük is Barca tud lenni a Barca, tudnak nyerni, dominálni tudnak.
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7482
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2015.09.30. 02:26:28

recrea írta:
kristop írta:azt kihagytam pedig meg akartam jegyezni, hogy elég jó kis csapat ez a leverkusen. én lemaradtam a brusztolós csapatuknál, nem volt meg ez a váltás, de elég sokszor jobban csinálták a letámadós, kipasszolgatós játékot, mint mi. gundi mondta, hogy lucho szerint a német celta, és tényleg.
Helyenként lefociztak minket, be is szorítottak, úgy, ahogy nagyon régen láttam. Ötletes, gyors, kevés érintős focit nyomtak, a mexikói meg is nyerhette volna neki.

Szimpatikus csapat, szerintem jobb csapat, mint a Roma (bate meccset nem tudom, nézem az összefoglalókat).

Mi meg...Iniesta, Messi a támadások kulcsa, erdekes lesz nélkülük, bár ezzel a meccsel valszeg továbbjutottunk a csoportból.
A lefocizás egy kicsit túlzás, de helyenként tényleg nagyon uralták a játékot, főleg az első félidőben. Nagyon pontatlanok vagyunk mostanában, ez ma is kijött. Rengeteg labdát adunk el, egyszerű passzokat rontunk. Ezekre nagyon kell figyelni, mert rendre helyzetekhez vezetnek.
Az meg nem tudom, hogy nem verte ki LE szemét, hogy Mathieu nem, hogy gyenge pont, hanem egy katasztrófa volt. A németek is egyből felismerték, teljesen áttették a támadójátékot arra az oldalra. Az meg külön felcseszett, hogy sokszor elől eladja a labdát és kocog visszafelé. Alvesre is lehet sok mindent mondani, hogy fent ragad, de legalább sprintel vissza. Nem tudom Alba milyen állapotban volt, de amikor megláttam melegíteni egy kő esett le a szívemről. Csak sajna Ini sérülése átírta kicsit a taktikát.
Remélem nem súlyos a sérülése, mert már nem nagyon van ép középpályásunk. Rafinha out, Ini out, Messi, aki tudna még ott játszani out. Rendben van, hogy számolni kell a sérülésekkel, de ez már kezd hihetetlen lenni. De legalább Vermaelen hamarosan felépül. Ha Bartrahoz nem nagyon nyúl ott lesz legalább a belga, aki remélem ott folytatja, hol abbahagyta. Plusz Alba hiányát sem Matyival kell megoldani.

A helyzetkihasználás problémája megint előjött. Ez már nagyon gáz. Szinte minden meccsünk lehetett volna 4-5 gólos, erre folyamatosan izgulni kell a hosszabbításban. Nem azt mondom, hogy minden meccsen gálázzunk és egy szavam sem lenne az 1-2 gólos mérkőzésekért, ha nem dolgoznánk ki minden meccsen ennyi helyzetet, a tizenegyesekről nem is beszélve. Itt van a legnagyobb baj és nem hátul meg a kapuban.
Az a gól pedig kabaré. Abban Matyi, ter Stegen és Suarez egyformán ludasak. Mondjuk MAtS javított is, volt két olyan bravúrja ami nagyon kellett.
A vámpír pedig meglőtte a gólját, ugyanúgy. Munir jobboldalról begurítja ő meg beveri léc alá. De könyörgöm, ha ilyen helyzetből képes betalálni, akkor a ziccerek miért nem mennek!!!
Sandroval és Munirral nem volt gond, nem játszottak rosszul, csak hát a helyzetek. Neymar-nak is ezzel volt megint gondja, pedig az utolsó egy órában kifejezetten jó volt, talán a legjobbunk volt. Kiosztott néhány gólpassz értékű labdát és a védelmet is megkavarta. Az a homorítás viszont nagyon nem kellett volna.

Ez a két "szakértő" meg... #-o Esküszöm visszasírom Hegyit. Kb. annyira értenek hozzá, amennyire focizni tudnak.
Forca Barca!!!!
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10111
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2015.09.29. 23:31:41

Messias2 írta:Érdekes volt megfigyelni, h amikor átálltunk 3 védőre, mennyivel stabilabb lett a játékunk. Most, h Ini sajnos lesérült, kipróbálnék 3-4-3t, amit a meccs végén játszottunk. Szerintem nem egy elvetélt ötlet. Védekezésünk stabilabb lenne, illetve támadásban jobban mehetnének a szélek. Nálam ez így nézne ki:
Neymar---------Suarez----------Munir
Alba-----Busi---------Rakitic-----SR
-------Pique----Masch------Bartra
De lehet Pique helyére Mathieut raknám, mert ballábas, és akkor Pique lenne középen Masch helyett.
Egyetértek.
Sőt, tovább vinném, az ilyen buszozós kiscsapatok ellen én akár felállnék egy 3-3-4-es felállással amikor eléggé szervezett a védelmünk. :lol:
Szerintem nem lenne hülyeség
Avatar
Kash
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1960
Csatlakozott: 2011.06.28. 13:23:33
Tartózkodási hely: Dél-kelet

2015.09.29. 23:27:15

visca el barca írta:
Balinho írta:2) a helyzetkihasználásunk és a koncentrációnk szintén gyatra.
de legalább vannak helyzeteink, ma is volt vagy 10 kapura lövésünk.
Ez a szám egész pontosan 19.
Ha a helyzetkihasználásunk 100%-os lenne, akkor az eddigi meccsek alapján (A Celta ellenit is beleértve) 7-8 góllal kellene vernünk az ellenfelet, e szám mellé a 3-4 kapott gól pedig semmi...A védelem is katasztrofális az utóbbi időben, azonban ha a sztárcsatáraink belőnék a helyzeteket, illetve a fiatalok a ZICCEREKET, akkor nem kellene ennyit aggódni.
Kép
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19632
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2015.09.29. 23:26:21

Barcelona have won their last 6 games against Leverkusen, their best run against any team in European competitions

Enrique is a küzdést emelte ki, s azért nem szabad elfelejteni, hogy tavaly pl sokszor sikerült fordítani és ez ma is összejött. Ezek nagyon fontos dolgok, mert ez a kicsi plusz vezet oda, hogy Májusban ott vagyunk és játszhatunk kupákért.
Kép
Kép
Kép
Kovbal88
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2195
Csatlakozott: 2013.07.17. 16:50:38

2015.09.29. 23:25:04

Zozzy 5 írta:az a lényeg jelenleg, hogy akármilyen játékkal, de tartsuk a lépést januárig, ne szakadjunk le egyik sorozatban sem annyira, hogy behozhatatlan legyen. sajnos jönnek a sérülések, amik tavaly óriási szerencsével fullra elkerültek, döcög a szekér, de januárban jöhet egy jelentős erősítés a keretnek, és simán felpöröghetünk megint. ez most meg a kínlódás, ízzadás, kiszenvedett pontok, olykori pofonok ideje, ez van.
Szerintem is ez lenne a helyes, hogy a lépést tartani, és szerencsénk is van a Roma ma hibázott, jönnek még Barcelonába szóval a BL -ben a második hely csak meg lesz.
Bajnokság ott is több csapat van most és botlanak az esélyesek is, Atletico, Real
kupa ott még komoly ellenfél ilyenkor nem szokott jönni, csak januárban

viszont télen igazolni kell, akár kölcsönben akár végleg. Előre egy ember minimum kell, középpályára nem biztos, hátul meg megvagyunk...
Avatar
Messias2
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2865
Csatlakozott: 2015.06.25. 16:10:25

2015.09.29. 23:09:24

Érdekes volt megfigyelni, h amikor átálltunk 3 védőre, mennyivel stabilabb lett a játékunk. Most, h Ini sajnos lesérült, kipróbálnék 3-4-3t, amit a meccs végén játszottunk. Szerintem nem egy elvetélt ötlet. Védekezésünk stabilabb lenne, illetve támadásban jobban mehetnének a szélek. Nálam ez így nézne ki:
Neymar---------Suarez----------Munir
Alba-----Busi---------Rakitic-----SR
-------Pique----Masch------Bartra
De lehet Pique helyére Mathieut raknám, mert ballábas, és akkor Pique lenne középen Masch helyett.
TS-Alba-Araujo-Koundé-Azpi-Busi-De Jong-Pedri-Dembélé-Lewa-Fati
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2015.09.29. 23:08:36

Balinho írta:2) a helyzetkihasználásunk és a koncentrációnk szintén gyatra.
de legalább vannak helyzeteink, ma is volt vagy 10 kapura lövésünk.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
Balinho
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1126
Csatlakozott: 2005.06.26. 00:39:59

2015.09.29. 23:02:06

Amúgy vessetek rám követ, de amennyien panaszkodtok a csapat motivációjára, szerintem azzal semmi baj nem volt, de ugyanígy a támadójáték is rendben volt szvsz, kaptuk azt az amatőr gólt, amit a németek mocsok jól használtak ki, tömörültek, kontráztak, csúsztak-másztak és elképesztő intenzitással tolták a meccset. Ennek fényében nehéz dolgunk volt a támadásban, de alapvetően sem az akarattal, sem a helyzetek kidolgozásával nem volt baj.

Az már más kérdés, hogy az egész év vonatkozásában 1) a védelmünk veszett lyukas, sebességből úgy rohannak át rajtunk, ami döbbenetes, amihez ráadásul meccsről-meccsre kapitális egyéni hibák is társulnak 2) a helyzetkihasználásunk és a koncentrációnk szintén gyatra. 3) A sérülések miatt nincs variációs lehetőség, ha valakinek nem megy, akkor nemhogy azonos képességű csere nincs oda, de lassan ott tartunk, hogy elől lesz ugye a Sandro-Munir-duó, szélsőhátvédben a kényszermegoldások, középpályán meg lassan Gumbau az első számú opció.

És ez így hosszútávon nagyon nem tűnik ígéretesnek...
Zozzy 5
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8569
Csatlakozott: 2006.11.04. 10:20:50
Tartózkodási hely: Debrecen

2015.09.29. 23:00:33

az a lényeg jelenleg, hogy akármilyen játékkal, de tartsuk a lépést januárig, ne szakadjunk le egyik sorozatban sem annyira, hogy behozhatatlan legyen. sajnos jönnek a sérülések, amik tavaly óriási szerencsével fullra elkerültek, döcög a szekér, de januárban jöhet egy jelentős erősítés a keretnek, és simán felpöröghetünk megint. ez most meg a kínlódás, ízzadás, kiszenvedett pontok, olykori pofonok ideje, ez van.
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6739
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2015.09.29. 22:59:35

kristop írta:azt kihagytam pedig meg akartam jegyezni, hogy elég jó kis csapat ez a leverkusen. én lemaradtam a brusztolós csapatuknál, nem volt meg ez a váltás, de elég sokszor jobban csinálták a letámadós, kipasszolgatós játékot, mint mi. gundi mondta, hogy lucho szerint a német celta, és tényleg.
Helyenként lefociztak minket, be is szorítottak, úgy, ahogy nagyon régen láttam. Ötletes, gyors, kevés érintős focit nyomtak, a mexikói meg is nyerhette volna neki.

Szimpatikus csapat, szerintem jobb csapat, mint a Roma (bate meccset nem tudom, nézem az összefoglalókat).

Mi meg...Iniesta, Messi a támadások kulcsa, erdekes lesz nélkülük, bár ezzel a meccsel valszeg továbbjutottunk a csoportból.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára recrea 2015.09.29. 23:00:44-kor.
mess2009
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4285
Csatlakozott: 2009.01.30. 11:58:28

2015.09.29. 22:58:28

sok sebtől vérzik ez a Barca az tény ez a három pont mégis azért illeti meg mert a Laverkusen még nálunk is gyengébb csapat.
én már temettem őket az tény, de valljuk be: a sírból hozták vissza.
mi volt jó? : az hogy Suarez ha elszúr 10-et a 11.-et belövi, az hogy Neymar a mezőnyben főleg a másodikban jól mozgott, SR. aki fordított!! Munír akinek ha kissé véletlenül de szép gólpassza lett, Jordi A. akire nagy szükségünk van.
mi volt rossz? : LE.mert Mathieu baloldali görcsöléseit már csak ő nem látja, a védelem továbbra is sérülékeny de ennél lehetett volna jobbat is felküldeni. Mascherano valami borzasztó stílust vett fel ma is volt 3 olyan ténfergése, amikor csak hajszálon múlott , hogy nem vették el tőle a labdát, sok rossz passz, sok reményteljes beindulás aztán eladott, elszúrt passz... a középpályánk úgy egyben is gyenge volt előre is és hátra is, Ini kiesése... TerStegen szép gólja (ismét)..
ennyi elég is egy ilyen (győztes :D meccshez).
Avatar
Rivaldo11
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8005
Csatlakozott: 2006.08.22. 11:44:15
Tartózkodási hely: Budapest

2015.09.29. 22:57:51

Nehézzé tettük magunknak ezt a derbit, de végül is bedaráltuk a tényleg korrekt meccset lehozó leverkusent, és a 3 pont most a lényeg. Ha lesz Alba, Neyt beljebb kell hozni, mert a szélen levédekezik. A játék akadozott ugyan, de a küzdőszellem tetszett. Remélhetőleg Ini sérülése nem súlyos, bár ránézésre 2-3 hét várható minimum...ne legyen igazam.
Lassan nem marad elég emberünk.
Rivaldo-A Legnagyobb.
Avatar
kristop
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2120
Csatlakozott: 2009.04.14. 14:25:05

2015.09.29. 22:55:49

azt kihagytam pedig meg akartam jegyezni, hogy elég jó kis csapat ez a leverkusen. én lemaradtam a brusztolós csapatuknál, nem volt meg ez a váltás, de elég sokszor jobban csinálták a letámadós, kipasszolgatós játékot, mint mi. gundi mondta, hogy lucho szerint a német celta, és tényleg.
no.1 sergi roberto fan, no.1 paco hater

2017 in: mina, davinson sanchez, semedo, verratti, deulofeu, dembele
2018 in: de ligt, arthur, alena, thiago
Pavel
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1688
Csatlakozott: 2006.05.23. 20:57:21
Tartózkodási hely: Budapest

2015.09.29. 22:49:20

Kapus ötösön belül nem kaphat ilyen gólt.
Én védtem a két félpályás gólja miatt, de a mai mindent vitt. Kumma nagy mázlija van, hogy összehozták elől a két gólt.
A védelem. Sajnos LE abból főz ami van. Mára ez jutott.
Daniról nem szól a fáma, mert nem hibázott, de nem is tett semmit a játékhoz. Ki volt vele a tizenegy.
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19632
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2015.09.29. 22:48:33

Nem játszottunk jól, sok hiba, megint sérülés, de azt azért nem szabad elvenni a fiúktól, hogy nagyot küzdöttek. És csak meglett ennek az eredménye és sikerült behúzni ezt a fontos találkozót és a csoport elejére kerülni. :D
Nagy szakmai dolgokba szerintem nem érdemes belemenni, nálam az egész ősz erről szól, hogy túl kell élni és minden gól, minden pont duplán számít, mert nagyon meg kell őket becsülni, mert lassan LE is befog öltözni....Mondjuk ő lehet jobban kezeli a bogyót mint SUarez. :mrgreen: Megnyerte az uruguayi és ő is sokat melózott, kijárt neki a gól.
Kép
Kép
Kép
Avatar
kristop
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2120
Csatlakozott: 2009.04.14. 14:25:05

2015.09.29. 22:46:29

megint egy necces 2-1. de úgy vagyok vele, ha minden meccsünket amíg ilyen nehéz helyzetben vagyunk így hozzuk, akkor nekem oké :D

sandro egyébként szerintem rossz nem volt, vagyis a másik kettő támadónál rosszabb biztos nem, csak a helyzetei nem mentek be. hogy ki kezdjen ő vagy munir a sevilla ellen arra már ötletem sincs. de az biztos, hogy robikának kezdeni kell, valószínűleg iniesta helyett fog is, de engem rakitic is kezd már idegesíteni.


(iniesta a combját fogta. nála ez ilyen egy - másfél hónap szokott lenni, ugye? :? )
no.1 sergi roberto fan, no.1 paco hater

2017 in: mina, davinson sanchez, semedo, verratti, deulofeu, dembele
2018 in: de ligt, arthur, alena, thiago
Avatar
crixus
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1390
Csatlakozott: 2014.03.14. 14:43:58

2015.09.29. 22:44:09

Bob_Marley írta:De palesz77 ne csináld már, hát hány olyan volt mikor pont hogy megkavarta a dolgokat? Most meg úgy érezte ez a jó. Heti edzésmunka, kényszerűség, rutin ezer dolog közrejátszhatott. Erre tényleg nem tudok mint mondani csak azt hogy az a jó, aki nem játszik.
Akármi is játszik közre annak egyértelműnek kellene már lennie, hogy Mathieu nem jó megoldás, pláne nem szélsőként. Bartra és Mascherano, illetve Alves és Robi között pedig jelenleg játékban nem hogy nem sok különbség van, de inkább a két fiatal felé kellene billenjen a mérleg nyelvének.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2015.09.29. 22:39:49

tipikusan olyan meccs volt, ahol ha reggelig játszunk se lövünk gólt. azért csak összejött a fordítás, nagyon kellett ez a 3 pont, adhat egy kis erőt a srácoknak..
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19632
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2015.09.29. 22:08:24

palesz77 írta:
Bob_Marley írta:Ez egy elég fontos hazai meccs, ahol úgy gondolkozik, hogy a rutinban bízik, hozzáteszem nem logikátlan ez a hozzáállás ... hátulra Bartra és/vagy Roberto bekerülhetett volna, de bízik az edző a tapasztalatban.
Ettől meg megyek a falnak komolyan, Bartra nem most került fel a Juvenil B-ből, és SR is több rangadót hozott már le az utóbbi időben hibátlanul szinte. Matyi meg ma sokra ment a gólja előtt a rutinjával, még felugrani se volt képes - tudom, hogy nem helyette játszott volna egyikük sem. A legnagyobb bajom ezzel, hogy ilyen hozzáállás mellett Lucho részéről, Alveséknek felesleges is teperniük, úgyis tudják, hogy játsszanak bárhogy egy meccsen, a rangadót úgyis ők kapják meg. Így biztos extra motiváltak lesznek, és odateszik magukat mindig, oh wait.. Mindegy, ki vagyok én ahhoz, hogy bárminemű döntését megkérdőjelezzem.

MAtS meg valóban benne volt nyakig a gólban, de hogy Suárez és Matyi miért szotyizták végig a fejest, arra azért kíváncsi lennék.. :roll:
De palesz77 ne csináld már, hát hány olyan volt mikor pont hogy megkavarta a dolgokat? Most meg úgy érezte ez a jó. Heti edzésmunka, kényszerűség, rutin ezer dolog közrejátszhatott. Erre tényleg nem tudok mint mondani csak azt hogy az a jó, aki nem játszik.
Kép
Kép
Kép
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2015.09.29. 22:00:25

Bob_Marley írta:Ez egy elég fontos hazai meccs, ahol úgy gondolkozik, hogy a rutinban bízik, hozzáteszem nem logikátlan ez a hozzáállás ... hátulra Bartra és/vagy Roberto bekerülhetett volna, de bízik az edző a tapasztalatban.
Ettől meg megyek a falnak komolyan, Bartra nem most került fel a Juvenil B-ből, és SR is több rangadót hozott már le az utóbbi időben hibátlanul szinte. Matyi meg ma sokra ment a gólja előtt a rutinjával, még felugrani se volt képes - tudom, hogy nem helyette játszott volna egyikük sem. A legnagyobb bajom ezzel, hogy ilyen hozzáállás mellett Lucho részéről, Alveséknek felesleges is teperniük, úgyis tudják, hogy játsszanak bárhogy egy meccsen, a rangadót úgyis ők kapják meg. Így biztos extra motiváltak lesznek, és odateszik magukat mindig, oh wait.. Mindegy, ki vagyok én ahhoz, hogy bárminemű döntését megkérdőjelezzem.

MAtS meg valóban benne volt nyakig a gólban, de hogy Suárez és Matyi miért szotyizták végig a fejest, arra azért kíváncsi lennék.. :roll:
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19632
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2015.09.29. 20:45:40

mahitoo írta:Na őt tényleg szidhatod! :D

Na hajrá fiúk, nagyon kell a győzelem!
Én nagyon szeretem Mourinho munkásságát, csak speciel így hogy kihagyta Matic-ot kicsit megkavart fanatsyban. :D

Suarez gólt feltétlenül várok ma, kellenek a pontok. :D
Kép
Kép
Kép
Válasz küldése