Spanyol Kupa & Szuperkupa

Helyt áll-e csapatunk a BL-ben? Megnyerjük-e a Bajnokságot? Mi a helyzet a Király Kupával? Kellenek-e a barátságos mérkőzések? Hol lehet nézni a meccset? - Távkapcsolóval a kézben. Ha mondanivalód van, kerülj beljebb!
Avatar
Grege
Capitá del Barça
Hozzászólások: 580
Csatlakozott: 2004.11.21. 00:21:31

2009.01.22. 02:06:25

Na, csak sikerült feljutnom a fórumra, elég nehezen ment...

A meccs, hmmm... Igazából azaz érzésem van már nem először, h Guardiola próbálgatja a csapat határait.

NOS, MEGTALÁLTA!!! Egyszerűen ennél több húzóember kell a csapatba, ha tovább akarunk jutni, és csak remélni tudom, h nem akarja a visszavágón is félig meddig ugyanezt a csapatot kiküldeni, mert bár most is iszonyat lelkes volt az ellenfél, de így, h elérhetővé tetük nekik a továbbjutást, ez még inkább így lesz.

Az ellenfelet inkább nem jellemezném, de tavaly és tavalyelőtt egészen szimpatikus volt nekem ez a csapat, most meg....szinte örülnék, ha kiesnének. Kicsit féltem a játékosainkat a visszavágótól, ma is volt egy-két nagyon kemény belépő.

szerk: Ja, és sikerült az akadémiánknak ismét, egyik korábbi nagy barca sztár utódjának, a BL győztes csapat egyik vezérének, Oleguer utódjának a kiképzése, bravo! V. S.-t nem szeretném fontos meccsen a csapat közelében látni... (vajon minden edzőnek van egy játékosa, akit senki nem fog megérteni, h miért játszat? )
Avatar
baas11
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1266
Csatlakozott: 2007.08.02. 11:19:13
Tartózkodási hely: Közép-pálya

2009.01.22. 00:51:30

Egy ilyen meccs után azt hiszem fölösleges külön-külön elemezgetni a játékosokat,mivel semmi új nem történt az eddigi tartalékos meccseinkhez képest. Ma is tökéletesen látszott h kik az A csapat tagjai(Puyol,Sergio,Iniesta) és h miért ill. h a cserék (Hleb,Bojan,Caceres...) miért cserék, hiszen ma sem tudta egyikük sem bizonyítani h helye van/lenne a kezdőben....
"a nagyobbnak mindig igaza van, még akkor is ha téved..." Lefty ; Fedőneve: Donnie Brasco
aynas
Capitá del Barça
Hozzászólások: 514
Csatlakozott: 2004.10.28. 13:08:07

2009.01.22. 00:33:01

azért lőhettünk volna kapura. nem értem miért nem próbálkozunk átlövéssel? miért akarunk 5 védő között kényszerítőzni középpen? az edző ezt miért nem súlykolja jobban?
az eredmény elfogadható, a mutatott játék, a hozzáállás nem :!:
Avatar
Koeman
Jugador del Barça
Hozzászólások: 138
Csatlakozott: 2005.01.27. 18:45:09
Tartózkodási hely: Szeged

2009.01.22. 00:25:26

Lehet, hogy furcsán fog hangzani, de nagyon kellett már ez a meccs! Nem kell egyik játékost sem temetni, senkinek sem ez volt a legjobb mérkőzése. A Barca akkor is Barca, ha nem sziporkázik és gálázik. Ezt is lehet (kell) szeretni, csak kicsit másképp...

Visca el Barca!
gekkodan
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3683
Csatlakozott: 2007.08.15. 19:37:48
Tartózkodási hely: Curahee

2009.01.22. 00:24:55

lionelmessi19 írta:A feltételes mondatoknak tényleg nincs létjogosultságuk, de mondjuk a mai mozdulatainak némelyikét én nem szeretném komoly meccsen viszontlátni. :)
Még mindig azt gondolom, hogy meccshiányban szenved. Nem felmentésként mondom, de tényleg arányaiban keveset játszik a többi védőhöz képest. Piqué jobb teljesítményt mutat, nem vitás. De meccsben is van rendesen.

Cácerestől nem fogsz ilyet látni, mert az az érzésem, hogy idén komoly meccsen nem nagyon fog játszani, max kupa és csere. Feltéve, ha a kényszer nem kívánja meg. A nyár meg egy külön téma lesz.
Ne használd a kepfeltoltes.hu-t!

Yaya Touré - a szikla.

SOM LA COPA, SOM LA LLIGA, SOM LA CHAMPIONS, SOM UN !!!
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13507
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2009.01.22. 00:22:52

A feltételes mondatoknak tényleg nincs létjogosultságuk, de mondjuk a mai mozdulatainak némelyikét én nem szeretném komoly meccsen viszontlátni. :)
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
gekkodan
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3683
Csatlakozott: 2007.08.15. 19:37:48
Tartózkodási hely: Curahee

2009.01.22. 00:21:02

Cáceres teljesítményével semmi gond nem volt ma, 1 felrúgást kivéve. Az ilyen "kihasználták volna" kategóriájú sztorik pedig a volna/ha/talán kategóriába tartoznak.

Nem használták ki. Cáceres azt az otromba löbbölést kivéve (jegyzem meg Puyolnak is volt egy a balszélen), teljesen simán lehozta a meccset.
Ne használd a kepfeltoltes.hu-t!

Yaya Touré - a szikla.

SOM LA COPA, SOM LA LLIGA, SOM LA CHAMPIONS, SOM UN !!!
gergo9
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2902
Csatlakozott: 2007.10.02. 12:19:09
Tartózkodási hely: Miskolc

2009.01.22. 00:17:42

Varga Tamás írta:Ennyi kellett ma este, se több, se kevesebb.

Némi hiányérzet van bennem. Legalább próbálkoztunk volna a góllövéssel, hogy na...de nem. Ez van. Ez kellett, ezért jöttek a fiúk - ez a kezdőcsapat megismerésekor nyilvánvaló volt.
Sem pozitív, sem negatív irányban kiemelni nem tudnék senkit. Pinto magabiztos volt, Sylvinho szintúgy, de a védelem egészével maximálisan elégedett vagyok.
Hleb nagyon nem érzi a játékot - továbbra sem. Nem is reménykedem benne, hogy megérzi. VS pedig ma nem volt gyengébb, mint a csapat átlagos teljesítménye. Persze, ettől még nincs helye a csapatban.

FORCA BARCA!
Sí csak VS kollegáról ma megint lerítt hogy lassú és körülményes és ki kell mondjam tehetségtelen. Persze ez relatív de itt tehetségtelennek számít. Borzasztó gyenge a srác. Vhol a sporting,numancia szintű csapatokban tudnám elképzelni. Pep helyébe meg Bojan-t nem hoztam volna le pusztán pedagógiai okokból sem.
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13507
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2009.01.22. 00:16:51

gekkodan írta: Pinto - semmi gond sem volt vele.
Sanchez - olyan messze van a Barca-szinttől, mint ide Kína....röhej az az ember.
Cáceres - egy félrerúgást kivéve jól játszott, semmi gond sem volt vele.
Puyol - szokásosat hozta.
Sylvinho - észre sem lehetett venni, stabil volt.

Keita - nagyon akart, de a Depor utáni játékához képest ez magyar szint.
Busquets - technikás, a kp legjobbja volt ma.
Guddy - sztem ő sem volt rossz, jókat passzolt, hozta a szokásost.

Iniesta - kicsit fullasztották, de semmivel sem mutatott ma többet a balszélen, mint Henry....
Bojan - felgyalulták, semmi különös.
Hleb - továbbra sincsen helye a csapatban, nincs posztja, számtalan labdát adott el, néhány jó lefordulás és ügyes passz nem menti fel a rossz játékának ténye alól.
Szvsz Iniesta elvitt 4 embert, de inkább többet mindig, egyedül ő volt használható az egész csapatból kb, de a támadórészlegből mindenképp. Szerintem nem ilyen mérkőzéseken kell Henry teljesítményéhez viszonyítani (főleg hogy valszeg ez az egy ilyen volt az évben), de ahogy gondolod, természetesen.
Hlebnek bőven van helye a csapatban, a kezdőben nincs igazán. Vannak a keretben, akik gyengébben játszanak nála, ma talán még 1 kezemen se tudtam vna megszámolni őket.
Busquets valóban a kp legjobbja volt, de ehhez Guddy és Keita nullázása kellett, Sergi sokat bénázott ma, sokszor nem a megfelelő megoldást választotta. Ettől függetlenül tartom a véleményem, hogy ő bőven érett, jó, technikás, és stabil akár a rendszeres kezdőtagsághoz.

ja és Cáceres, szerintem elég gyengén játszott. Úgy vettem észre, hogy sokszor elhagyta a labdát, és csak azon múltak a dolgok, hogy az Espanyol csatárai nem vették észre. Egyébként az emiatt sokat kritizált Piqué szerintem hatványozottan jobb a fellépésekben, felpasszokban, felívelésekben, azaz a komplett felfelé játszásban.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Andris 2009.01.22. 00:18:12-kor.
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Varga Tamás
Az Eurobarca Anonymusa
Hozzászólások: 7479
Csatlakozott: 2005.11.22. 11:03:07
Tartózkodási hely: Campo dei Miracoli

2009.01.22. 00:05:45

Ennyi kellett ma este, se több, se kevesebb.

Némi hiányérzet van bennem. Legalább próbálkoztunk volna a góllövéssel, hogy na...de nem. Ez van. Ez kellett, ezért jöttek a fiúk - ez a kezdőcsapat megismerésekor nyilvánvaló volt.
Sem pozitív, sem negatív irányban kiemelni nem tudnék senkit. Pinto magabiztos volt, Sylvinho szintúgy, de a védelem egészével maximálisan elégedett vagyok.
Hleb nagyon nem érzi a játékot - továbbra sem. Nem is reménykedem benne, hogy megérzi. VS pedig ma nem volt gyengébb, mint a csapat átlagos teljesítménye. Persze, ettől még nincs helye a csapatban.

FORCA BARCA!
Kép
Avatar
bandika0101
Barça B
Hozzászólások: 53
Csatlakozott: 2005.02.03. 15:14:35

2009.01.22. 00:04:08

Az lehet h nem ment de ezt egy kicsit komolytalanra vettük. Legalább hajtottak volna de semmi. Csak eljöttek h na jó ezt is le kell jáccani! De aki a kezdöbe vagyis annak közelébe akar kerülni meg kellene szakadnia a pályán. Nekem csak ezzel volt gondom. Akiknek hajtani kellene alibi focit jáccottak. Nem is kellenének ide. és nem ez volt az elsö ilyen teljesítményük....
gekkodan
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3683
Csatlakozott: 2007.08.15. 19:37:48
Tartózkodási hely: Curahee

2009.01.22. 00:02:59

Amúgy a játékosok értékelését kihagytam:

Pinto - semmi gond sem volt vele.
Sanchez - olyan messze van a Barca-szinttől, mint ide Kína....röhej az az ember.
Cáceres - egy félrerúgást kivéve jól játszott, semmi gond sem volt vele.
Puyol - szokásosat hozta.
Sylvinho - észre sem lehetett venni, stabil volt.

Keita - nagyon akart, de a Depor utáni játékához képest ez magyar szint.
Busquets - technikás, a kp legjobbja volt ma.
Guddy - sztem ő sem volt rossz, jókat passzolt, hozta a szokásost.

Iniesta - kicsit fullasztották, de semmivel sem mutatott ma többet a balszélen, mint Henry....
Bojan - felgyalulták, semmi különös.
Hleb - továbbra sincsen helye a csapatban, nincs posztja, számtalan labdát adott el, néhány jó lefordulás és ügyes passz nem menti fel a rossz játékának ténye alól.
Ne használd a kepfeltoltes.hu-t!

Yaya Touré - a szikla.

SOM LA COPA, SOM LA LLIGA, SOM LA CHAMPIONS, SOM UN !!!
lluisllach89
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3701
Csatlakozott: 2008.07.02. 22:46:30

2009.01.22. 00:00:01

bandika0101 írta:Na azért ez egy kalap [auto_cenzúra] volt:D !! Eszméletlen [auto_cenzúra] egy mecs! Ez a Hleb mit keres a csapat közelében???? 1X nem ment el nem adott be semmit nem csinált csak eladogadta a labdákat! Egy zsák szenet nem adnék érte nemám 1X millát amennyit mi adtunk! Hogy ebben mit láttak! Gudyval együtt nem Barca szintűek. Nem volt motiváció, nagyon lájtosra vették , csoda h ennyi is elég volt egy 0:0 hoz..... Ötlettelen játék . Egy szóval előre semmi... csak ha az iniesta megindult különben .........
Nem ment akkor nem ment, nah és? Mi a gond? :shock: Ez idegenben ráadásul itt megfelelő eredmény, otthon zúzda lesz úgyis, le kell tudni, nyerünk és kész. Szokjanak hozzá a fiúk hogy nem minden tj-t lehet lerendezni 1. meccsen, Bl-ben majd hasznos lesz. Amúgy meg legalább mindenki megkapta a lehetőséget. Tartalékos csapattal, a KATALÁN derbin, idegenben, 0 Barca drukker előtt úgy hogy a vv Camp Nouban lesz... Ez így bíztató. Mutatott játékot meg el kell felejteni.
Kép
"Azért mert valaki hibázott nem a futballt kellene megbüntetni.
Hibáztam és megfizettem érte. De a labda nem lett mocskos."- Maradona
Avatar
VictorValdes19
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 2836
Csatlakozott: 2006.07.21. 13:09:35
Tartózkodási hely: Szentpétervár

2009.01.21. 23:59:51

Hát 0-0 lett a vége, de lehetett volna fordítva is.

Nem baj,jövőhéten ütjük őket hazai pályán,s azzal együtt tovább münk a következő körbe.Am ez a Luis Garcia tényleg 1 mocsadék,szinészkedésben CR szintjét súrolja...

Az első mondat nagyon tetszik VV! L. :D
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára VictorValdes19 2009.01.22. 01:04:01-kor.
" Ha nem lennének zsebtolvajok, nulla lenne a nemi életem." - Woody Allen
PUNK'S NOT DEAD!
"Szinte minden bánatunk a másokkal ápolt kapcsolatainkból fakad." - Schopenhauer
"..hogy élünk, vagy elégünk, azt a hatalom mondja meg.."
Avatar
baas11
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1266
Csatlakozott: 2007.08.02. 11:19:13
Tartózkodási hely: Közép-pálya

2009.01.21. 23:59:45

Rivaldo11 írta:0:0, ez több mint elég a visszavágóra. Otthon kiütjük az espanyolt. Túl vagyunk ezen a meccsen is, a kulcsemberek közül páran pihenhettek, és még az eredmény sem rossz. A Numancia ellen majd jöhet a látványos győzelem.
Erről van szó....ez ilyen egyszerű
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára baas11 2009.01.22. 00:00:21-kor.
"a nagyobbnak mindig igaza van, még akkor is ha téved..." Lefty ; Fedőneve: Donnie Brasco
gekkodan
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3683
Csatlakozott: 2007.08.15. 19:37:48
Tartózkodási hely: Curahee

2009.01.21. 23:59:30

Merem állítani, hogy a szezonunk leggyengébb meccs. Még a Bilbao ellen sem volt ennyire gagyi a színvonal. Ez a továbbjutás nyilván megvan, kérdés nincs. Ilyen is kell a fiúktól, de több hét gálázás után ez kicsit rossz látvány volt :lol:

Ez azonban már a telhetetlen szurkoló eszmefuttatása :wink:
Ne használd a kepfeltoltes.hu-t!

Yaya Touré - a szikla.

SOM LA COPA, SOM LA LLIGA, SOM LA CHAMPIONS, SOM UN !!!
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13507
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2009.01.21. 23:59:16

Kellemetlen, alattomos ellenfél, meg egy duplanulla B csapat.

Az új igazolásaink, akik játszottak, egytől egyik botrányosan. Cáceresnek a második rendkívül gyenge meccs egymás után, Hlebnek is, Keitát pedig eddig se igazán kedveltem, csak akkor írtam róla pozitívat, amikor a gólja eldöntött meccset. Asszem két, vagy három ilyen volt.

Bojan is nagyon harmatos továbbra is, Iniestának nem volt játszótársa, végig négy ember fogta, a végén meg már lépni nem bírt.

Xavi még hajtot mikor bejött, Messi is teljes nulla. Nemtudom hogy azért külde-e fel őket Pep, hogy próbáljanak meg legalább egyet vágni, vagy csak h a végére legalább nálunk legyen végig a labda, és visszaálljon az Espanyol, de mindenesetre ha az előbbiért, akkor mindkét srác szégyenlheti magát. Főleg Messi.

Bár én sem hajtanék a helyükben valószínűleg, ilyen meccsen és ilyen körülményekkel, de az edző szava parancs.

Puyol végülis stabil, akár csak Pinto. Sylvinho a szokásosat hozta, most se kellett nagyon védekeznie szerencsére.

Guddy a szokásos semmit hozta, Busquetsnek pedig talán a szezon egyik leggyengébbre sikerült meccse..

V. Sanchez még hajtott úgy ahogy, de ő meg azért képességeket illetően kevés egy kicsit, megítélésem szerint.

Remélem Marqueznek nem lesz baja... játékról meg nem írok, mert az nem volt.

Egyébként én mérges vagyok egy kicsit, azért mégis csak elszúrtam rá 90 percet, legalább egy kis játékot, egy gólt elvártam vna cserébe. Amúgy pedig az eredménnyel semmi gond, úgyis továbbjutunk.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Andris 2009.01.22. 00:00:20-kor.
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Avatar
bandika0101
Barça B
Hozzászólások: 53
Csatlakozott: 2005.02.03. 15:14:35

2009.01.21. 23:55:07

Na azért ez egy kalap [auto_cenzúra] volt:D !! Eszméletlen [auto_cenzúra] egy mecs! Ez a Hleb mit keres a csapat közelében???? 1X nem ment el nem adott be semmit nem csinált csak eladogadta a labdákat! Egy zsák szenet nem adnék érte nemám 1X millát amennyit mi adtunk! Hogy ebben mit láttak! Gudyval együtt nem Barca szintűek. Nem volt motiváció, nagyon lájtosra vették , csoda h ennyi is elég volt egy 0:0 hoz..... Ötlettelen játék . Egy szóval előre semmi... csak ha az iniesta megindult különben .........
Avatar
Rivaldo11
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8005
Csatlakozott: 2006.08.22. 11:44:15
Tartózkodási hely: Budapest

2009.01.21. 23:54:21

0:0, ez több mint elég a visszavágóra. Otthon kiütjük az espanyolt. Túl vagyunk ezen a meccsen is, a kulcsemberek közül páran pihenhettek, és még az eredmény sem rossz. A Numancia ellen majd jöhet a látványos győzelem.
Rivaldo-A Legnagyobb.
Avatar
Fecooo
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7853
Csatlakozott: 2008.07.15. 18:30:53

2009.01.21. 23:53:26

csatlakozom, otthon győzelem és ez számít csak!
fcbarcelonazsombi
Capitá del Barça
Hozzászólások: 999
Csatlakozott: 2006.11.21. 14:24:50
Tartózkodási hely: Sepsiszentgyörgy

2009.01.21. 23:50:05

Hát ez elég színvonaltalan mérkőzés volt. Rengetek szabálytalanság töredező játék. Egy jó teljesítmény nem volt.
Majd otthon eldöntjük a meccset vagyis a tovább jutást.
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2009.01.21. 22:18:58


Elképesztő, hogy már régi motorosok sem tudják, mikor hova kell írni...

HA MEGY A MECCS,AKKOR AZ ÉLŐ TOPICBA kell írni, és nem ide,h ez és az jön be, hú ez jó, az meg rossz....delete mind.
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
Avatar
noname
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8245
Csatlakozott: 2006.03.19. 18:39:34
Tartózkodási hely: Margitta/Kolozsvár

2009.01.21. 22:00:55

shevy írta:én ezt a pihentetést nem értem, miért pihentet állandóan?? miben fáradnak így el?? főleg úgy hogy 2 meccset egymás után szinte alig játszik valaki, mert állandóan pihen, szerintem ez már túlzás, mondjuk 5 meccs után lehetne pihentetni valakit, valakiket 1 meccsre, de hogy 2 meccsenként pihentetünk ez már sok
Kapásból mondok több okot.
1. akármit mondasz, kell a pihentetés.Például Messi lefut egy mjeccsen 1-2 métert és nem akármilyen tempóban, szóal nemcsoda ha elfárad. :wink:
2. a cseréknek is kell lehetőség
3. ha valaki túl sokat játszik, elkényelmesedik.
A Fifa egy szégyen
Kovi
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 4668
Csatlakozott: 2007.01.21. 13:48:37
Tartózkodási hely: Bp

2009.01.21. 21:58:05

shevy írta:én ezt a pihentetést nem értem, miért pihentet állandóan?? miben fáradnak így el?? főleg úgy hogy 2 meccset egymás után szinte alig játszik valaki, mert állandóan pihen, szerintem ez már túlzás, mondjuk 5 meccs után lehetne pihentetni valakit, valakiket 1 meccsre, de hogy 2 meccsenként pihentetünk ez már sok
Nem pihentet, hanem inkább mindenkinek ad lehetőséget.
Persze nem egy olyan meccs, ahol most a legerősebb csapatnak kell játszania. Érdekes meccs lesz, remélem ez a csapat is képes lesz jó játékra, jó lenne gólt, gólokat rúgni itt az első meccsen, hogy ne izguljunk a visszavágón. Meglátjuk. :)

BARCA!
Avatar
SuperMessi
Capitá del Barça
Hozzászólások: 615
Csatlakozott: 2008.07.17. 20:08:27

2009.01.21. 21:51:44

Thx
Fernando írta:
SuperMessi írta:Sziasztok!

Nekem stream kene, mert UKban vagyok

Udv
SuperMessi
Szia! www.rojadirecta.com
Válasz küldése