Spanyol Kupa & Szuperkupa

Helyt áll-e csapatunk a BL-ben? Megnyerjük-e a Bajnokságot? Mi a helyzet a Király Kupával? Kellenek-e a barátságos mérkőzések? Hol lehet nézni a meccset? - Távkapcsolóval a kézben. Ha mondanivalód van, kerülj beljebb!
Avatar
ab1daL
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3473
Csatlakozott: 2008.05.08. 18:40:25
Tartózkodási hely: Siófok

2010.05.19. 19:21:40

Titinho Fabiano hova igazol? Ez már egyébként biztos? Egyébként én is a Sevillának szurkolok, de én azért mert ők kevesebbszer nyertek király kupát, meg valóban ha az utóbbi éveket vesszük a akkor az Atma idegenben megszokott leckéztetni minket.
Avatar
Titinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2927
Csatlakozott: 2006.11.17. 11:29:46
Tartózkodási hely: Nyíregyháza, lélekben Camp Nou

2010.05.19. 19:19:15

ozsimiki írta:Ma a Sevillának fogok drukkolni.

De tény,h oda vissza vágós alapon (ugye majd a szuperkupa döntőK) egyiktől sem szabad félni. Viszont 1fokkal szimpibbek számomra,mint az atmások.
Én is.

A Sevillánál edzőváltás lesz, elmegy Fabiano, évek óta bucira verjük őket, két meccs alapján nagyobb a sansz a Sevilla ellen.

Az Atletico ellen idegenben szívhatunk, a nyáron még erősítenek és ugye ott van Flores.

Inkább Sevilla...
Kivel játsza a Cope del rey győztes játszani a szuperkupát? a bajnokkal?magyrul velünk?
Igen, velünk.
Augusztus közepén lesznek majd a szuperkupa meccsek.
Més que un club :!:

"Az akarás egyenlő a tudással, s aki akar, az tud is!"- Johan Cruyff
Avatar
davidvillabest
Jugador del Barça
Hozzászólások: 171
Csatlakozott: 2010.05.12. 18:08:45
Tartózkodási hely: Várpalota

2010.05.19. 19:15:12

Kivel játsza a Cope del rey győztes játszani a szuperkupát? a bajnokkal?magyrul velünk?

Igen. Ozsi
Kép
¡illa, illa Illa, Villa maravilla!
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2010.05.19. 19:13:26

Ma a Sevillának fogok drukkolni.

De tény,h oda vissza vágós alapon (ugye majd a szuperkupa döntőK) egyiktől sem szabad félni. Viszont 1fokkal szimpibbek számomra,mint az atmások.
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
Avatar
lui1698
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7704
Csatlakozott: 2007.10.16. 16:28:15
Tartózkodási hely: A felhők alatt a parton egy tengeröbölben állva...

2010.05.19. 19:11:47

ab1daL írta:Ma Sport2-n 21:15-től Király kupa döntő, a Sevilla és az Atletico Madrid részvételével. Eldől hogy kivel játszunk majd a spanyol szuperkupában. (Két meccses lesz majd a szuperkupa döntő?)
Igen, oda-vissza vágós rendszerben történik a szuperkupa lejátszása.

Egyébként én úgy érzem, hogy egyik csapattól sincs félni valónk. Szóval tőlem jöhet bármelyik.
Kép
Olyanokra képes vagy, amit talán még te se tudsz. Elfut az élet, jól teszed, hogyha vele futsz.
Avatar
ab1daL
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3473
Csatlakozott: 2008.05.08. 18:40:25
Tartózkodási hely: Siófok

2010.05.19. 19:09:09

Ma Sport2-n 21:15-től Király kupa döntő, a Sevilla és az Atletico Madrid részvételével. Eldől hogy kivel játszunk majd a spanyol szuperkupában. (Két meccses lesz majd a szuperkupa döntő?)
lluisllach89
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3701
Csatlakozott: 2008.07.02. 22:46:30

2010.01.21. 23:13:25

A Celta Vigo valami gyönyörűen játszik :shock:
Komolyan mondom.. Technikailag félelmetesek és jelenleg 1-1-re állnak a Calderonban.

A Santander-Osasuna meccs viszont igazán baba gólokat hozott, mind2 hazai gól nagyon szép volt. Érdemes lesz visszanézni.
Kép
"Azért mert valaki hibázott nem a futballt kellene megbüntetni.
Hibáztam és megfizettem érte. De a labda nem lett mocskos."- Maradona
Avatar
Titinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2927
Csatlakozott: 2006.11.17. 11:29:46
Tartózkodási hely: Nyíregyháza, lélekben Camp Nou

2010.01.15. 09:23:31

Fernando írta:Nem volt rossz meccs a Mallorca meccse. Nagy csatában jutottak tovább hosszabbítás nélkül. [-o<
Rátudott tenni az Atletico erre a meccsre is. Ugyanis továbbjutottak 0-3-as mínuszból. :wink:

Már az első félidőben ledolgozták a hátrányukat, majd jött Agüero 2. gólja. Aztán szépített a Recre ezzel volt 4-1 és kiállították Paulo Assuncaot az Atleticotól. De a végén, a 84. percben még Sabrosa is duplázni tudott és ezzel jutottak tovább a matracosok emberhátrányban is. Nagy meccs volt! :wink:

Atlético Madrid–Recreativo Huelva 5–1
(Simao Sabrosa 21., 84., Agüero 24., 62., Ujfalusi 39., ill. Carmona 71.)
Továbbjutott: az Atlético, 5–4-es összesítéssel

A további párosítások:
Sevilla - Deportivo
Mallorca - Getafe
Racing - Osasuna
Atletico - Celta Vigo

Kíváncsi vagyok ki nyeri a sorozatot... :wink:
Més que un club :!:

"Az akarás egyenlő a tudással, s aki akar, az tud is!"- Johan Cruyff
Avatar
Fernando
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8673
Csatlakozott: 2005.09.30. 16:11:15
Tartózkodási hely: U.S.S. Enterprise

2010.01.14. 22:09:40

Nem volt rossz meccs a Mallorca meccse. Nagy csatában jutottak tovább hosszabbítás nélkül. [-o<
„Teljesen tehetetlenül érzed magad, ahogy látod, milyen kényelmesen, és élvezettel játszanak.” Raúl a Real-Barca után (2-6)
Avatar
El fanático
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1417
Csatlakozott: 2009.09.08. 12:36:46
Tartózkodási hely: Valahol a nagyon közel és a nagyon távol között...

2010.01.14. 22:06:08

Én sem érzem tragédiának, hogy kiestünk a kupából - persze, hogy jobb lett volna, ha nem így történik, de megtörtént.
Nem kell szégyenkeznünk, a Sevilla ezúttal szerencsésebb volt, ha jobb nem is - az otthoni 1-2 -t sem lehet egy- az egyben Pep számlájára írni, ebben fifti-fifti alapon osztoznak Pérez Burrull játékvezetővel, aki meg is kapta a magáét a a meccset követően / remélem egy jó darabig nem lesz hozzá szerencsénk /
A lényeg: a bajnokságot megnyerni és a BLben is helytállni - ha megnyernénk, az valami fantasztikus lenne! :)

Többen kikeltek itt Henry ellen, aki a VB selejtetezős kezezéses esete óta nincs magánál, de azt is el kell ismerni, hogy nem aludta végig a meccset, viszont minden megmozdulása peches volt.
Pinto miatt párszor az infarktus kerülgetett - minek szaladt a labdáért ki az oldalvonalig, meg egyébként is - állandóan elszaladgált a kapuból és a kirúgásaitól is megőszült pár hajszálam, mert mindig bevitte az ellenfelek közé és szinte cseleznie kellett, hogy ki tudja végre rúgni - borzalmas! :evil:
A többieknek is kijutott a pechből - Leo, Ibra - ezért is mondtam: nem azért jutott tovább a Sevilla, mert kicsit is jobbak voltak - szerencsésebbek voltak! Pérez Burrull-t meghívhatják egy sörre :roll: :roll:
Kép
Avatar
lui1698
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7704
Csatlakozott: 2007.10.16. 16:28:15
Tartózkodási hely: A felhők alatt a parton egy tengeröbölben állva...

2010.01.14. 21:21:13

Rivaldo11 írta:Nem mintha annyit számítana, de a zuhanyhíradóban épp most áradozott Bognár Gyuri a tegnapi 2. félidei játékunkat illetően. Egyetértek vele, szerintem is a 09-10-es szezon legjobb 45 perce volt, elképesztő sebességgel, és hihetetlen technikai színvonalon.
Bizony nagyon jó volt a 2. félidő.
Remélem, hogy ezentúl ilyen játékkal fognak előjönni a srácok.
Kép
Olyanokra képes vagy, amit talán még te se tudsz. Elfut az élet, jól teszed, hogyha vele futsz.
Avatar
Ronaldinho&Barca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4509
Csatlakozott: 2007.10.02. 19:49:32

2010.01.14. 21:19:57

Kupa ide-oda, tudni illik nem egy BL. Persze sajnálom a kiesést, főleg, hogy a legerősebb összeállításban játszottunk. Nem volt szerencsénk, de kicsit akadozni vélem a gépezetet "idén". Amíg tavaly rúgtunk visszakézből 6-t, addig idén keményen meg kell küzdeni a gólokért, a győzelmekért, mindenért. Kemény év lesz, talán jó hogy kiestünk, egy kis fejmosás nem árt a srácoknak, túl szép lett volna minden már.. :? :)
Visca El Barca!
Kép
Més que un club
Avatar
Rivaldo11
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8005
Csatlakozott: 2006.08.22. 11:44:15
Tartózkodási hely: Budapest

2010.01.14. 21:13:27

Nem mintha annyit számítana, de a zuhanyhíradóban épp most áradozott Bognár Gyuri a tegnapi 2. félidei játékunkat illetően. Egyetértek vele, szerintem is a 09-10-es szezon legjobb 45 perce volt, elképesztő sebességgel, és hihetetlen technikai színvonalon.
Rivaldo-A Legnagyobb.
Avatar
Barcaman14
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4373
Csatlakozott: 2008.04.15. 16:40:28
Tartózkodási hely: Debrecen

2010.01.14. 20:22:31

A kiesés ellenére egyet kell hogy értsek az előttem szólókkal :lol:
Többen is "régi" formájukat idézték. Messi szvsz egyre jobb és még egy két meccs és ismét az igazi lesz. Iniestával nincs gond, míg Xavi is meg fogja találni hamarosan a régi formáját. Ez a csapat szerintem teljesen rendben van. Nyilván mindenki a tavalyi "6 kupás Barcahoz" méregeti de ez nem helyes. Az a csapat a tavalyi csapat. Azt a teljesítményt nem sűrűn fogjuk megismételni ebben az évben. Ennyi kupát nem fogunk nyerni ez teljesen nyilvánvaló, de úgy gondolom hogy semmi okunk nincsen arra hogy kongassuk a vészharangokat. A bajnokságban jól állunk, a BL-ben nem titok ha azt mondom, valószínűleg ott leszünk a legjobb 8 között. És biztos vagyok benne, hogy felpörögnek a srácok és egy fergeteges tavaszban lesz részünk, amelyen ismét fogunk még ellenállhatatlanul focizni. :o

Nyilván sajnálom hogy kiestünk, de ez van. Pep is megmondta hogy nem vagyunk legyőzhetetlenek úgyhogy tovább kell hajtani hogy a "maradék" kupát be tudjuk gyűjteni.
Kép
„Ez a Barça ezzel a generációval értékesebbé teszi a labdarúgást, egyedülállóbb rangot ad neki." Josep Guardiola-GRÁCIES PEP!

Fc Barcelona ***-Més Que un Club-***
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2010.01.14. 19:55:20

MessiFan írta:Ezek után ha nem nyerjük meg a bajnokságot nagyon mérges leszek. Nem érdemeltük meg a vereséget de ha nyertünk volna azt se. Ezzel a teljesítménnyel semmire sem fogunk menni. Engem nagyon dühít hogy kikaptunk. Ez szégyen. Tavaly 4-0-ra vertük meg őket most meg hogy hogy kikaptunk? Rosszabbak lettünk? Nem! Akkor?!
Most ezt én értem félre, vagy félre vagy tájolva? :D Nyertünk 1-0-ra, csak kiestünk :D (gondolom láttad a meccset, csak félreírtad, de vicces :D )

Amúgy én tökre örültem tegnap este a játéknak. Messi majdnem a régi, Ini egy isten, Puyol jobb mint valaha kb... Busi egyre jobb és jobb, max 1 hibára emlékszem, Xavinak már kb 30 percre visszajött a tavalyi formája. Ibra az elején aktív volt, aztán visszaesett. Viszont Henryval nem vagyok megelégedve. Már akkor tudom, hogy vége az akciónak, amikor meghúzza a szélen. Vagy kapusba passzol, vagy mellé/szöglet variáció - szöglettel meg semmire nem megyünk, max 1-2 gólt rúgunk úgy évente... Én szívesebben látnám Bojant a hétvégén, hogy egy Sevilla ellen is képes-e olyanra, mint a Tenerife ellen, mert a szint azért más. De ő legalább nem csak meghúzza és lesz ami lesz alapon beküldi... Meg Henry stílusa engem aggaszt. Nagyon felháborodik ha nem kap lasztit, talán kicsit nagy lett az arca? Vagy én reagáltam túl? :oops:

Mindenesetre engem nem aggaszt a kiesés, 10-ből 9-szer nyernénk minimum 3 góllal ilyen játékkal, ez az egy volt a kivétel... Ez van, legalább kupaszünetben pihenhet a csapat :D
nagyatyesz
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1020
Csatlakozott: 2009.06.02. 16:51:33

2010.01.14. 19:49:28

Üdv! Már többen elmondták, hogy ne hasonlítgassuk össze a tavalyi csapatot az ideivel! A tavalyi év egy megismételhetetlen széria volt, várható volt, hogy valamikor kiesünk valamelyik sorozatból, és szerintem ha választani kéne a bajnokság, kupa és a bl között, mindenki arra voksolna, hogy inkább a bajnokságot nyerjük, meg és a bl-ben vitézkedjünk!
Minden meccsen le lehet húzni játékosokat, akinek az adott napon nem megy! Vannak akiknek hosszabb ideig tart a hullámvölgy! A csapatban több ilyen játékos is van sajnos! Henry játékát lehet bírálni, de nekem sokkal jobban tetszett, mint az elmúlt meccseken! Akart, küzdött, hajtott és előbb utóbb ennek meg lesz az eredménye! Engem is dühítenek a gyenge beadásai, de ha azt nézzük legalább már el tudott futni a védő mellett! :) Egy hónapja még a csel sem jött be! Érzékelheő a javulás! :)
Viszont a pontrúgásaink hatékonysága zavar! Nagyon gyengék a beadásink (egy-két kivételtől eltekintve)! Tényleg a rövidnél álló védő kifejeli rendszerint! Ez borzasztó dühítő!
Valaki írt előttem néhány szót Bojanról! Én is nagyon kedvelem, és nagy tehetségnek tartom, csak sajnos neki sem ment mostanában a játék, igaz nem is nagyon játszott! És így nehéz formába lendülni! Örülök, hogy a Tenerife ellen ment neki a játék és remélem Pep is jobban bízik majd benne ezek után!
Ha a holnapi második félidei akarás lesz a játékosokban a jövőben, akkor nem kell tartanunk senkitől! Talán jobb is hogy kikaptunk, így legalább tisztában van mindenki vele, hogy nem vagyunk verhetetlenek, és a sikerek nem magától jönnek, hanem keményen meg kell küzdeni érte! :)
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2010.01.14. 19:43:54

noname írta:...
Ez igen ez volt aztán a hsz pont ugyanígy gondolok mindent ahogy leírtad :wink: :D
Avatar
kanty
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7783
Csatlakozott: 2009.02.27. 17:29:30

2010.01.14. 19:37:21

Egyesek elég nagy tévedésben vannak.
Az nyilvánvaló volt, h ismét nem fogunk mindent megnyerni. Kiestünk a kupából, van ilyen. Lehet, h idegesitő, mert sok helyzetünk volt, de szerintem a Sevilla megérdemelte, a továbbjutást.

Én azt mondom, h még jól si jött, h most kiestünk, a jövő szempontjából. Inkább a kupában kövessünk el ilyen hibákat, mint a BL-en. Legalább igy most a játékosok is rájöttek, h ennek a csapatnak is van korlátai és még keményebben kell dolgozni a sikerekért.

Nagyon nehéz megnyerni egy cimet, de megvédeni még nehezebb. Ha Te vagy a bajnok mindenki téged akar és fokozottabb erővel játsztik ellened.

A helyzet nem aggasztó, hiszem jól játszva esett ki a csapat, nem lehet azt mondani, h lefocizott volna ez a Sevilla. Az első meccsen tartalékosan álltunk kii és ennek komoly ára volt.


:wink
Az előző évtized közepesen aktív fórumozója.
barcafan07
Barça C
Hozzászólások: 17
Csatlakozott: 2010.01.04. 11:07:23
Tartózkodási hely: zalaszentgyorgy

2010.01.14. 19:31:22

LÁTTAM A MECSET SZERINTEM A CSAPAT A MÁSODIK FÉLIDŐBEN LE FOCIZTA A SEVILLÁT EGY KIS SZERENCSÉVEL 3-4 GOLLAL NYERHETÜNK VOLNA MÉG VAN KÉT SOROZAT AMIT MEG LEHET NYERNI FOGUNK MÉG SOK KUPÁT ÜNNEPELNI EZ A CSAPAT JÓ VOLT ÉS JÓ LESZ
visca el barca
Avatar
szajko
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4907
Csatlakozott: 2008.04.07. 18:14:42

2010.01.14. 19:28:37

Tavaly nyomtuk az Atléticoval is akik akkor a 4. helyen tanyáztak. És laza továbbjutás volt. :)
Avatar
messideco
Presidente del Barça
Hozzászólások: 12233
Csatlakozott: 2008.07.08. 16:49:07

2010.01.14. 19:26:56

népművészeti cserépedény Romaric. Most láttam az összefoglalót:oops: Már szinte a saját csapattársai verték meg...
Amúgy gratulálok a Sevillának. Talán majd jövőre...
"And my heart will leave you never."
Avatar
noname
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8245
Csatlakozott: 2006.03.19. 18:39:34
Tartózkodási hely: Margitta/Kolozsvár

2010.01.14. 19:22:57

Nyugimár emberek!!!!!
A tavalyi szezon egyedülálló volt és valszeg megismételhetetlen, szóval aki csak azért szurkol a Barcának, hogy minden mecccsen nézzen egy 3-0át, az nagyot fog csalódni. Elbuktuk, na és?! Sztem egy percig se voltunk mi esélyesek, több okból is:
A Sevilla úgyse tud bajnokságot nyerni, de gyenge forma ide vagy oda, a végére úgyis meglesz nekik a 3-4. hely.Blben eljuthatnak vmeddig, de nyerni semmi esélyük. Az egyetlen kupa, amire reális esélyük van, az a spanyol kupa és emiatt sokkal komolyabban veszik. Az első meccsen nekünk egy igencsak legyengített csapatunk lépett pályára, a Sevilla már annál erősebb csapattal állt fel.. Mondhatjuk, h Pep elszúrta, de én nem így látom. A cseréknek is kell játszaniuk! Az angoloknál is van Ligakupa, ahol szinte végig a cserepadok játszanak, de még az FA kupában is a komolyabb csapatok csak az elődöntők környékén küldik a legerősebb csapatukat pályára, ellenben a kisebb csapatoknak nincs vesztenivalójuk, ők erős kezdővel állnak fel. Mondhattok akármit, a kupa közel sincs olyan fontos,mint a BL vagy a bajnokság, ráadásul a cseréknek is kell játékidő, emiatt a kupát a nagycsapatok rendszerint feláldozzák. Tavaly megnyertük, de nagyrészt a rendkívül könnyű sorsolásnak köszönhetően. Azért egy Mallorca és egy Bilbao egyáltalán nem volt egyenrangú ellenfél, pedig így is megizzasztottak minket. Idén ajnos összekerültünk egy olyan csapattal, ami már elég erős ahhoz h kupát nyerjen, de még nem elég erős a BLhez vagy bajnoksághoz, így kikaptunk. Egyáltalán nem szomorkodom, mégegyszer mondom, az ilyen típusú meccseken ez valamilyen szinten papírforma.
Aminek viszont örülök az a játékunk a 2. félidőben. Az elsőben nem ment annyira, de ez azért is volt, mert a Sevilla még bírta fizikálisan a meccset. Ennek az eredménye az lett, hogy a második félidőben csak Palop és a kapufa mentette meg őket attól, hogy 3-4 gólt még bekapjanak. Rossz volt a sorsolás és a meccs is peches volt. Nincs semmi vész, Hajrá Barca!!!
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára noname 2010.01.15. 09:40:31-kor.
A Fifa egy szégyen
Avatar
MessiFan
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7284
Csatlakozott: 2008.02.06. 16:17:19

2010.01.14. 19:06:09

Ezek után ha nem nyerjük meg a bajnokságot nagyon mérges leszek. Nem érdemeltük meg a vereséget de ha nyertünk volna azt se. Ezzel a teljesítménnyel semmire sem fogunk menni. Engem nagyon dühít hogy kikaptunk. Ez szégyen. Tavaly 4-0-ra vertük meg őket most meg hogy hogy kikaptunk? Rosszabbak lettünk? Nem! Akkor?!
duncan
Jugador del Barça
Hozzászólások: 131
Csatlakozott: 2009.12.18. 01:10:11

2010.01.14. 18:29:36

Titinho írta: Ez igaz. :?
BOCSÁNATOT KÉREK DUNCAN nevű fórumozónktól és a többiektől akik magukra vették!
Túl nagy volt a hév, amikor megláttam ezt a hsz-t. Bocsi. :wink: Nem szoktam én ilyeneket tudod pl. Te is.

De a véleményemet azért tartom, nekem erős a szánalmas szó Henryra (vagy bárki másra) egy félresikerült becsúszásért. :wink:

Na kész, ezzel a témát lezártam, megyek ebédelni!
OFF:
Részemről nincs harag,nem veszem fel az ilyet,pláne egy fórumon. Meg a fórumnevedből kitaláltam,hogy a kedvencedet találtam meg,számítottam rá,hogy lesz,aki visszaszól miatta,hiszen ez egy fórum,nekem pedig továbbra is ez a véleményem ,hogy az egy alattomos megoldás volt.

ON:
Egyébként azért voltam (vagyok) rá mérges,mert eddig pont a sportszerűségével tűnt ki,van rutinja,tudja,mit jelent nyerni illetve veszíteni. Méltósággal veszíteni pedig tudni kell,főleg egy profi sportolónak.Eddig ezzel nem voltak problémái.
Egy olyan becsúszás viszont ,amit tegnap követett el nem hiszem,hogy magyarázható azzal,hogy ütemet tévesztett vagy elkésett. Hátulról,nyújtott lábbal, lendületből beleszállt,azt hiszem,hogy Capelbe. Egy ilyen belépőnek pedig elhiheted nem a labda megszerzése a fő célja, hanem ,hogy minél nagyobb sérülést okozzon. Jó,az lehet,hogy hirtelen felindulásból meg elkeseredettségében. De egy hozzá hasonló tapasztalt játékos tudhatná,hogy egy ilyen belépővel milyen komoly sérülést lehet okozni. Szóval megértem,hogy a kedvenced meg nagy játékos,de az utóbbi időben szinte nulla a teljesítménye,ráadásul a viselkedése sem a legbiztatóbb (Messivel összekaptak,korábban meg Peppel voltak problémái). Jelenleg úgy érzem jobb lesz a klubnak,ha nyáron elmegy levezetni Amerikába.
Avatar
ElBartimaeus
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2209
Csatlakozott: 2009.03.25. 00:11:43
Tartózkodási hely: Budapest

2010.01.14. 18:14:55

gygerike írta:Sajnálom hogy igy kellet kiesnünk, de hát ez van nincs mese. Visszont nagyon kiváncsi leszek ez után mi lessz. Szvsz ez mecs vízválasztó lehet, vagy 1 olyan lökést fog adni hogy megint jön a könyed laza játék és a gálák. A másik meg ennek az ellenkezője, de erre kisebb esélyt láttok. Remélem az előbbi :D
Csak most kerültem gépközelbe, nem volt net. :?

Kiestünk. Bár csak minden meccsünk ilyen lenne! Ezen a meccsen olyan gyönyörű, gyors és hasznos játékkal rukkoltak elő a fiúk, hogy öröm volt nézni. Az utóbbi időben kiemelkedően a legjobb meccset játszottuk, végre Barcás volt a játékunk, volt merszünk előre menni és bevállalni az apró kényszerítőket.

Kezdeném a pozitívumokkal:

- Ibrának voltak beindulásai, meg is kapta a labdákat, de sajnos nem nagyon tudott mit kezdeni az után velük, erre majd még visszatérek. A gyors, rövid passzos játékban elöl elég szépen részt vett.
- Messi veszélyesen játszott, voltak szép cselei, próbálkozott távolról, nem cselezte túl magát és sokszor jó meglátásai voltak, de a pontosságon még dolgozni kell egy kicsit, de nagyon jó jelek vannak a fejlődésre. :)
- Henry küzdött, aktívan részt vett a passzjátékban, de többet nem nagyon tett.
- Iniesta Messivel versenyzik a meccs embere címért nálam. Jó cselek, szép kiugratások és egy egy kapura veszélyes megmozdulás jellemezte. Erőnlétre még gyúrni kellene.
- Xavi elkezdett néha-néha előre játszani... Meg igen szép gólt lőtt. :D
- Védelem egészéről: nem volt nagyon rossz, csak a nagyon gyors kontrákból voltak veszélyesek ránk, de azokból nagyon. Ez ellen szerintem csak azt lehet tenni, hogy lefaltolják a támadót még a középpályán, ha ilyen gyors az ellenfél, mint Capel, vagy J Navas... Nagyon gyorsan és pontosan tudták kihozni a labdát, ez nagy előre lépés a közelmúlthoz képest.
- Pinto meg nagyokat védett.
- a bíró! :lol:

Negatívumok:
- Pinto csak Pinto. Azért meg kell köszönnünk a bírónak, hogy nem adta meg azt a gólt. :roll:
- Xavi többnyire még mindig öreguras volt, nem nagyon vette ki a részét a védekezésből sem.
- Alves beadásai.
- Henry kapura való veszélyessége a 0-val egyenlő, a védőjét nem tudja megverni, a lapos beadásai a kapus kezében kötnek ki (pedig nagyon jók lehetnének...)
- Ibra az első pár kiugratás után elvesztette a kedvét, nem mozgott már annyit, sokszor lassította a játékot (főleg az 1v1-ei előtt, amikor áll vele szemben egy védő), a kapura nem nagyon volt veszélyes.
- Szerencse. :D

A Sevillát lefociztuk, csak nyomozták a labdát, de ez nem volt elég a továbbjutáshoz, ahhoz kellett volna egy kicsit több szerencse is (Messi kapufája),meg egy gyengébb formában lévő Palop.

Remélem most megérezték azt, amit el akarnak kerülni majd a közeljövőben és ez ellen fognak küzdeni minden porcikájukkal és lökést ad a csapatnak a kupából való búcsúzás. Már tudják, hogy nem verhetetlenek, meg hogy meg kell küzdeni mindenért. Ebből csak tanulhattak...

Nem adok túl sok esélyt a Sevillának a bajnokságban. :twisted:
Válasz küldése