Bajnoki Mérkőzések 22-23

Helyt áll-e csapatunk a BL-ben? Megnyerjük-e a Bajnokságot? Mi a helyzet a Király Kupával? Kellenek-e a barátságos mérkőzések? Hol lehet nézni a meccset? - Távkapcsolóval a kézben. Ha mondanivalód van, kerülj beljebb!
Avatar
crixus
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1390
Csatlakozott: 2014.03.14. 14:43:58

2016.03.21. 10:04:49

splinter írta: Azért egy Villarealban szerzett 1 pont miatt, ugyan ne hessegessük már a csapatot 'a' gödörbe....
Nem lehet mindig 100%-ot hozni. Persze a szurkolók elvárása 120%, de azért vannak emberi tényezők is...
Itt nem 1 pontról van szó, hanem a "hogyanról". Egy félidei 2-0-ás vezetést adtunk le buta cserék és tartalékos játék miatt. Miért? Mert 2 hét múlva lesz egy fontos meccsünk? Szánalom. Ha a Villareal jobban játszott volna, nem lett volna kifacsartabb, mint mi, akkor azt mondanám, rendben van, nehéz pálya, stb. De egy ilyen döcögősen játszó Villareal ellen igenis nyerni kellett volna.. :roll:
Avatar
splinter
Jugador del Barça
Hozzászólások: 125
Csatlakozott: 2009.03.12. 21:31:22

2016.03.21. 09:56:10

crixus írta:
Yokozuna írta: Mi az, hogy kell a clasicora? A meccs áprilisban lesz. Az, hogy volt egy sárgája? Jól néznénk ki, ha minden sárga lapos játékost lecserélgetnénk. Turan nem volt rosszabb, mint Busquets vagy Rakitic. S. Roberto jolly joker szerepét is el kéne felejteni. Simán lecserélhette volna, és akkor nem kell, ahogy írtam is, felforgatni a csapatot.
Ebben egyet kell értenem veled. Hozzátéve, hogy a klasszikusért is 3 pont jár és a tegnapi meccset is 3 pontért játszottuk volna. Piqué pedig játszott mát máskor is sárga lappal úgy, hogy nem állíttatta ki magát. Ez igen is egy rohadt nagy ballépés volt Lucho részéről és 2 pontunk ment el rajta. Abban reménykedhetünk, hogy nyerjük a klasszikust és nem veszítünk ott is pontokat, mert nem feltétlenül lenne jó ha épp most kerülnénk gödörbe...
Azért egy Villarealban szerzett 1 pont miatt, ugyan ne hessegessük már a csapatot 'a' gödörbe....
Nem lehet mindig 100%-ot hozni. Persze a szurkolók elvárása 120%, de azért vannak emberi tényezők is...
Avatar
crixus
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1390
Csatlakozott: 2014.03.14. 14:43:58

2016.03.21. 09:49:09

Yokozuna írta: Mi az, hogy kell a clasicora? A meccs áprilisban lesz. Az, hogy volt egy sárgája? Jól néznénk ki, ha minden sárga lapos játékost lecserélgetnénk. Turan nem volt rosszabb, mint Busquets vagy Rakitic. S. Roberto jolly joker szerepét is el kéne felejteni. Simán lecserélhette volna, és akkor nem kell, ahogy írtam is, felforgatni a csapatot.
Ebben egyet kell értenem veled. Hozzátéve, hogy a klasszikusért is 3 pont jár és a tegnapi meccset is 3 pontért játszottuk volna. Piqué pedig játszott mát máskor is sárga lappal úgy, hogy nem állíttatta ki magát. Ez igen is egy rohadt nagy ballépés volt Lucho részéről és 2 pontunk ment el rajta. Abban reménykedhetünk, hogy nyerjük a klasszikust és nem veszítünk ott is pontokat, mert nem feltétlenül lenne jó ha épp most kerülnénk gödörbe...
Yokozuna
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1645
Csatlakozott: 2008.11.22. 18:54:18

2016.03.21. 09:39:31

visca el barca írta:
Yokozuna írta:a csapat érthetetlen felforgatásával
turan gyenge volt, piqué kell a clasicora. mi ebben az érthetetlen?
Mi az, hogy kell a clasicora? A meccs áprilisban lesz. Az, hogy volt egy sárgája? Jól néznénk ki, ha minden sárga lapos játékost lecserélgetnénk. Turan nem volt rosszabb, mint Busquets vagy Rakitic. S. Roberto jolly joker szerepét is el kéne felejteni. Simán lecserélhette volna, és akkor nem kell, ahogy írtam is, felforgatni a csapatot.
Avatar
splinter
Jugador del Barça
Hozzászólások: 125
Csatlakozott: 2009.03.12. 21:31:22

2016.03.21. 09:09:48

szuper index... Mely szerint Rakitic 'begurította' az üres kapuba....
AZ újságírón valami sárga fény-szűrős szemüveg lehetett, amellyel nem látta azt a 4 db védőt, akik ráadásul fedésben is álltak a lövése elé... =D> =D> =D> [-o< [-o< [-o<
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2016.03.20. 21:28:17

Yokozuna írta:a csapat érthetetlen felforgatásával
turan gyenge volt, piqué kell a clasicora. mi ebben az érthetetlen?
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Yokozuna
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1645
Csatlakozott: 2008.11.22. 18:54:18

2016.03.20. 20:23:26

Szerintem nem visszajött a Villarreal, hanem mi ajándékoztuk nekik a döntetlent. Valahogy belefért ez a pontvesztés, és túl könnyedre sikeredett a produkció.
LE még adott egy lökést a csapat érthetetlen felforgatásával, de hát ő is nyúlhat néha mellé, szerintem inkább most, mint majd a következő fordulóban.
A veretlenség azért nem forgott veszélyben.
Avatar
Capon
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5390
Csatlakozott: 2005.08.26. 20:17:06
Tartózkodási hely: Budapest VIII-XV-ker Rezervátum

2016.03.20. 19:03:15

Nem láttam a meccset az eredményt viszont eltaláltam, mármint a döntetlent.
Talán kicsit jót is tesz a fejeknek, hogy visszajött a Villarreal, talán nem leszünk ennyire könnyelműek a közeljövőben.
Klinsmann; Rivaldo; Maldini; Nesta; Puyol; Xavi; Ronaldinho; Iniesta; Messi
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10109
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2016.03.20. 18:57:58

https://scontent-vie1-1.xx.fbcdn.net/hp ... 8190_o.jpg

"Pikáns jelenet alakult ki Neymar büntetőjét követően közte és Soldado között. A Villarreal játékosa nem volt elragadtatva a brazil alakításától, amit szóvá is tett a "Te egy bohóc vagy" mondattal.
Neymar röviden és tömören kinyilvánította, mi a véleménye Soldado megnyilatkozásáról.
"

(Forrás: FC Barcelona Noticias Hungary)
hdavid

2016.03.20. 18:54:20

Ettől legalább vissza szálnak a földre, ilyen pontatlan passzokat 10 éve nem láttam barca meccsen!
Helyzet kihasználás meg no komment...
Sajnos ma nem az ő napjuk volt.

(Ha ma reál is kikap akkor beszarok xd)
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7457
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2016.03.20. 18:42:55

Nálam is Rakitic, Neymar és Masch akik említhetők ebben a sorrendben. Az argentinnal egyedül annyi bajom volt, hogy nagyon sok labdát elszórt, amiből jöhetett a Villarreal. A cseréket nem írnám LE számlájára, meg indokoltak voltak. Kétgólos előnyben Piquét egy sárgával fennhagyni a Clásicó előtt nagyon kockázatos, főleg ezzel a bíróval. Mathieu viszont szépen kivégzett minket. Az első gólnál nem tudom mit csinált. Az emberétől 3 méterre álldogál, amikor kipattant a labda meg elkezd felé kocogni. Nagy mákja volt akkor is, amikor utolsó emberként elveszítette a bogyót, egy hajszál híja volt nem lőtt még egyet a Villa. Az öngól pedig csak hab a tortán.

A középpályán Busi ma nagyon szétszórt és bizonytalan volt. Nagyon nem volt ott fejben. Arda szintén zenész, de SR-rel sem lettünk sokkal előrébb. Egyedül Neymar vitt életet a támadójátékba (és nagyon sokat járt is hátra védekezni), Messi nagyon passzív volt, egy-két meginduláson kívül csak csóró csajszit lőtte ki a nézőtéren, Suarez meg csak a sült galambot várta. De legalább nem szedett össze sárgát.

Jövő hétre ennél sokkal több kell.

Én is úgy vagyok vele, hogy aláírtam volna a döntetlent, ezt is éreztem (be is jött a mixem :D ), de így keserű a szám íze. Próbáljuk inkább úgy nézni, hogy hoztunk 1 pontot az Atleticon.
A Sevillaban nem bízom. A Pízjuánon kívül nem emberkednek, főleg egy Real ellen, aki olyan-amilyen de otthon hozza a meccseit.
Forca Barca!!!!
Avatar
defender3
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1186
Csatlakozott: 2007.02.04. 14:58:23

2016.03.20. 18:38:22

ntibi67 írta: Indokolt lett volna egy Bartra,Vidal csere.Érthetetlen ha Piquét cseréli le mindig Mathieu jön be és Mascherano húződik át a helyére.Egy kettő nullás állásnál miért érezte Luchó kockázatosnak Bartra becserélését?
Én arra gondoltam, hogy maga az, hogy cserélni kellett őket az volt indokolt. Az hogy kiket az már nem. Bartrát tudjuk, hogy nem az embere és azért nem játszik. Vidalt meg nem tudom minek hozatta ha egy ilyen meccsen inkább SR kezd jobbhátvédként
Avatar
ZBarca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2717
Csatlakozott: 2013.07.18. 18:18:47
Kapcsolat:

2016.03.20. 18:37:02

Kár érte, ez most így sikerült. Akár meg is nyerhettük volna a meccset, de így sem lehetünk teljesen elégedetlenek, mert sikerült 1 pontot elhoznunk egy nagyon nehéz stadionból. Ezen kívül az előnyünk is nőtt.
Gondolom a fiúk is fáradtak már, remélem a válogatott szünetben lesz idejük pihenni kicsit.

Egyébként ez a meccs arra is jó volt, hogy legalább a Real ellen biztos mindent bele fognak majd adni. Mindenesetre egy kifejezetten nehéz április előtt állunk, inkább most bukjunk, mint majd a következő hónapban.

Visca El BARCA!!!
Kép
ntibi67
Capitá del Barça
Hozzászólások: 611
Csatlakozott: 2013.06.16. 12:01:52

2016.03.20. 18:26:43

defender3 írta:
1 pint pluszba
1 pint sör, bor vagy mi? :D


Gyenék voltunk ma, sikerült egy megnyert meccset elveszíteni, a cserék nagyon nem jöttek be. De indolkolhatók voltak.
A játékvezetés meg enyhén szólva is érdekes volt. A sárgák legalább fele olyan, amit nehezen lehet megmagyarázni
Indokolt lett volna egy Bartra,Vidal csere.Érthetetlen ha Piquét cseréli le mindig Mathieu jön be és Mascherano húződik át a helyére.Egy kettő nullás állásnál miért érezte Luchó kockázatosnak Bartra becserélését?
Avatar
defender3
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1186
Csatlakozott: 2007.02.04. 14:58:23

2016.03.20. 18:16:20

1 pint pluszba
1 pint sör, bor vagy mi? :D


Gyenék voltunk ma, sikerült egy megnyert meccset elveszíteni, a cserék nagyon nem jöttek be. De indolkolhatók voltak.
A játékvezetés meg enyhén szólva is érdekes volt. A sárgák legalább fele olyan, amit nehezen lehet megmagyarázni
Avatar
CsacsMate
Capitá del Barça
Hozzászólások: 791
Csatlakozott: 2005.11.19. 12:42:29
Tartózkodási hely: Zala
Kapcsolat:

2016.03.20. 18:13:47

Ma egy győztes mentalitású csapatot láttunk, akik már fejben a jövő havi meccseket is megnyerték, és gondolták ezt elképzelni elég lesz ma is.
Mathieu meg továbbra is egy vicc, főleg, ha eszembe jut az ára is. Pár momentuma volt két év alatt, de kevés, mert dupla annyi hülyeséget is nyomott, és annyi pénzért védőt is kapni lehetett volna.
Jó tesz a válogatott szünet most.
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10109
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2016.03.20. 18:13:37

mess2009 írta:ez a játék amit nyújtottunk erre volt elég. nem a sárgák játszottak jól, mi voltunk rosszak a második félidőben. a kapott gólok közül az első cca u. az mint a miénk, Matyi pedig peches volt van ilyen ezért kár piszkálni az utóbbi időben kifejezetten jól játszott. elől csak Neymart tudnám dícsérni, Messi nagyon visszafogott volt, Suarez .....? ha nincs a gól ami menti a játékát semmi nem írható a számlájára (néhány passz...)
a középpálya volt ma a leggyengébb láncszem szerintem. az elsőben Arda miatt, a másodikban pedig Rakitic már fáradt, Businak kissé gyors volt ez a játék úgy láttam.
azzal én is egyet kell hogy értsek - így utólag - hogy SR. jobbhátvédként nem volt jó húzás. (nem volt igazán indokolt)
összességében azt mondhatom, hogy amikor bekapták a két gólt el is ment a kedvük a játéktól, ami bizonyos fokig érthető, a döntetlen nem tragédia.
Hátakkor bizony semmi sem írható :lol: Ő ma nem lőtt gólt, Rakéta lőtte az elsőt, Neymar meg a másodikat tiziből.
Avatar
mahitoo
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1193
Csatlakozott: 2009.11.05. 17:38:37
Tartózkodási hely: Veszprém-Budapest

2016.03.20. 18:13:18

Nem kéne a kardunkba dőlnünk. A Villareal jó volt, a bíró botrány, a meccs teljes káosz, egybevéve jó az 1 pont. Persze meg lehetett volna, Lucho cseréi nagyon nem jöttek be, de ez van. Jövőre is ilyen problémáink legyenek ennyivel a vége előtt. :) Voltak már meccseink, ahol nem érdemeltünk 3 pontot, most ez be is jött. Szerintem még jól is jöhetünk ki belőle, az előnyünk is nőtt a másodikkal szemben. Kis pofon a szezon zárása előtt, most meg aztán hajrá!
"De a csaj adta meg a telefonszámát!!! Ez olyan, mintha elmennél vadászni, a szarvas kijön az erdőből, elveszi a puskádat, fejbelövi magát és bemászik a csomagtartódba. Persze hogy hazaviszed és megeszed!" :D
mess2009
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4285
Csatlakozott: 2009.01.30. 11:58:28

2016.03.20. 18:11:50

ez a játék amit nyújtottunk erre volt elég. nem a sárgák játszottak jól, mi voltunk rosszak a második félidőben. a kapott gólok közül az első cca u. az mint a miénk, Matyi pedig peches volt van ilyen ezért kár piszkálni az utóbbi időben kifejezetten jól játszott. elől csak Neymart tudnám dícsérni, Messi nagyon visszafogott volt, Suarez .....? ha nincs a gól ami menti a játékát semmi nem írható a számlájára (néhány passz...)
a középpálya volt ma a leggyengébb láncszem szerintem. az elsőben Arda miatt, a másodikban pedig Rakitic már fáradt, Businak kissé gyors volt ez a játék úgy láttam.
azzal én is egyet kell hogy értsek - így utólag - hogy SR. jobbhátvédként nem volt jó húzás. (nem volt igazán indokolt)
összességében azt mondhatom, hogy amikor bekapták a két gólt el is ment a kedvük a játéktól, ami bizonyos fokig érthető, a döntetlen nem tragédia.
Avatar
Feast4
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3548
Csatlakozott: 2014.05.01. 21:54:54

2016.03.20. 18:09:20

Igazából annyira rossz nem volt.(Jó hát nah! :D )Elhittük hogy megvan aztán a védelmünk felforgatasa után visszahozzuk őket.Nagy kár érte de már mindegy.A csapat felén azt láttam kedvük se volt ma mozdulni se.Arda nekem nagyon gyenge volt ma Leo és Luis se voltak élesek.Bravot is bizonytalannak éreztem Matyi meg Alves meg... Azt nem értem Vidalt mi a rákért hoztuk akkor?Mindegy 1 pint pluszba.Viszont remélem nem egy formahanyatlás kezdete amit látunk.
Kép
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19613
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2016.03.20. 18:07:27

Meglehetett volna, s majd statiszitkába később jó lesz hogy 0:2-ről. :D Mathieu is peches volt, de szomorkodni nem tudok, mert alapvetően az egy pont egy jó eredmény.
Kép
Kép
Kép
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15489
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2016.03.20. 18:04:55

S.Agüero írta:Nagy csere volt Alves és Mathieu, szépen elrontotta ezt LE... :roll:
Barátodat is megdicsérheted,amiért összehozta az egyenlítés előtt a szögletet. Ha nem alszik el, akkor simán kihozhatta volna a labdát, vagy bármit csinálhatott volna vele. :wink:

Mindegy,nem ezen múlt, sok egyéni hiba, és LE is hozzájárult. Pl Neymar 2-1nél ha berúgja azt a ziccert...ugye 1 perc múlva kb kaptuk az egyenlítő gólt.

Tényleg az van,hogy meccs előtt az Xet aláírtam volna, így viszont kicsit keserű a számíze, mert simán hozható volt a 3 pont,kettőt otthagytunk ajándékba.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
Normandia
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2502
Csatlakozott: 2013.01.02. 10:56:24
Tartózkodási hely: Sátoraljaújhely

2016.03.20. 18:01:44

Nálam Rakéta, Masch és Neymar volt kiemelkedő. Még nem tudom melyikre voksolok.
Ez a meccs a kezünkben volt, de 2:0-nál azt hitte Lucho, hogy lehozzuk Pique nélkül is. Rosszul hitte. Matyit az öngólért nem hibáztatom, de több rossz megoldása is volt, amiből csak a szerencse végett nem kaptunk gólt.
Na mind1 a lényeg az egy pont.
"Diego Simeone: "Diego (Maradona) megtöltött minket érzelmekkel, de azt mondom, kétségek nélkül, hogy Messi jobb játékos, mint Maradona volt."
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10109
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2016.03.20. 18:00:30

Kovbal88 írta:
MessiNeymarSuarez írta:Hát nehéz véleményt alkotni...
Meccs előtt X-et aláírtam volna, de simán megnyerhettük volna...

Luchot nem hibáztatom, mi Suarezt is levitettük volna, Piquét le kellett vinnie mert sárgás volt, Ardát is, nem gondolhattunk hogy így eladják...

Bírókkal kezdhetnének valamit igazán, csodálkoznak ha megy a szövegelés a gyenge bírókhoz...
Rakitic nagyon jól játszott, Bravo kicsit furcsa volt ma, de a nap szerintem bezavarhatta, Jeremy miatt, pedig elment a meccs. Amúgy Neymar se volt rossz. Ez van.

Szerintem is jól játszott Rakéta, Masche is bitang volt ma. Szerintem is van köze a Napnak, kellemetlen lehet úgy védeni.
Avatar
crixus
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1390
Csatlakozott: 2014.03.14. 14:43:58

2016.03.20. 18:00:25

Bosszantó, hogy elszúrtuk az alkalmat, hogy szinte lezárjuk a bajnokságot. Főként a klasszikus előtt. Főként egy "megnyert" meccsen. Komolyan sajnálom, hogy leültem a képernyő elé erre a meccsre. Kidobott két óra. Se jó játék, se győzelem, és még csak azt se mondanám, hogy az ellenfél olyan "hú de jól" játszott volna. Mindenesetre nem bánnám, ha Mathieu a nyáron Monaco-ba távozna. Jobban járna vele a klub és ő is.
Annyit profitálhatunk a meccsből, hogy így a klasszikust nem lazsálhatjuk el azon a címen, hogy 10 pont feletti az előnyünk. :roll:
Minden esetre gratulálok a csapatnak a mai játékhoz =D> =D> :roll:
Válasz küldése