Bajnoki Mérkőzések 22-23

Helyt áll-e csapatunk a BL-ben? Megnyerjük-e a Bajnokságot? Mi a helyzet a Király Kupával? Kellenek-e a barátságos mérkőzések? Hol lehet nézni a meccset? - Távkapcsolóval a kézben. Ha mondanivalód van, kerülj beljebb!
Avatar
Guille
Capitá del Barça
Hozzászólások: 803
Csatlakozott: 2018.01.29. 08:34:40
Tartózkodási hely: Hungría

2018.01.29. 08:43:56

Nem értem, mi bajotok volt ennyire Coutinhoval. Látszott, hogy nagyon odateszi magát, voltak igen jó passzai, alig hibázott és semennyire nem lógott ki a csapatból tegnap. Megkockáztatom, nem játszott rosszabbul, mint Messi. Perch, hogy egy ilyen gyenge napot fogott ki a csapat, a védelem teljesen zavaros volt helyezkedésben és érthetetlen, hogy a széleket miért nem játszottuk be rendesen és alig lőttünk kapura értelmeset. Még Albanak sem volt egy normális beadása sem, pedig ő legalább tolta keményen és tökéletesen helyezkedett. Robertot meg keveset játszották meg a társak, nem értettem.
Vakmacska
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6345
Csatlakozott: 2012.08.26. 23:23:55

2018.01.29. 08:27:39

Az én meglátásom az, hogy az ilyen tömörülés ellen egyszerűen vétek a széleket nem használni. És Digne meg Semedo egyszerre a pályán erre képtelen.
Mikor bejött Alba és SR egyből megváltozott a játék képe. Mindkettőnek remek felfutásai, beindulásai voltak.
SR-nél feltűnt az utóbbi meccseknél, hogy nem csak elfut a szélen, azt beadja, hanem megindul a labdával befele, lövőhelyzetet keresve.
Távolról miért nem próbálkozunk többet?

Bírók: hozták a szokásos rettenet fogalmatlanságukat. Itt egy piri maradt el, ott egy tizi...
és még lehetne sorolni. A sors most visszaadta azt a jó pár meg nem adott szabályos gólt.
Két győzelmet elvettek már tőlünk emiatt, most egyet visszakaptunk. Az X inkább benne volt.

Szerintem inkább kezdjünk mindig gálakezdővel, gyorsan zárjuk le a meccseket, és a 2. félidőben jöhetnek a cserék, meg a pihenés.
rikko
Capitá del Barça
Hozzászólások: 960
Csatlakozott: 2017.02.12. 11:10:09

2018.01.29. 07:48:42

Végigolvasva a nemzetközi és az itteni fórumot is elég változatos vélemények vannak.
Én aa következőt mondanám.

Valverde nagyon túltolta ezt a Iniesta-Paula-Rakitic-Coutinho-Messi kp-t.... nem beszélve, hogy Pique és Digne retek napot fogott ki....
Az azthiszem mindenkinek tiszta ez a meccs után, hogy az Ini - Cou páros egyszerre való játszatása halott ötlet. Egyszerűen Cou annyira semmilyen volt, mintha Gomes-t láttam volna.... Semmit nem tudott hozzátenni a meccshez, mondjuk ebben benne volt az ellenfél tömörülése is. Attól meg agyérgörcsöt kapok, hogy a jobboson ott áll 6-7 emberünk a balos meg üvölt a felfutásért.... Ez van amikor Dembele ott van Messi nyakán és ez volt tegnap is egészen Cou lecseréléséig. Nem hiszem el, hogy én a fotelből ezt látom és egy olyan szaki, mint Valverde nem.....
Ahogy kivettük az idegen testet a játékból, egyből mentek a zsugák, széthúztuk a pályát és minden tökéletesen ment. Természetesen Philnek kell az idő, de franc egye meg, hát a poziciójában játszon már, ne ott szenvedjen Messi, Semedo,Rakitic mellett egy 16 négyzetméteres körben..... Végig tömörültek erre mi még jobban tömörítettük őket.... Ezen mindenképpen változtatni kell.

Sporik : rémület milyen rosszak voltak...... első gólunkat les előzte meg... Umtiti kezezése, mégha rá is rúgták és totál véletlen volt én fújtam volna, mert az bizony kapura tartó lövés volt. De másik oldalról a Wakaso gyereket Coutinho letalpalása után küldtem volna zuhanyozni.... Az pedig úgy 30-35 perc játék után rendesen odatett volna az Alavesnek.
Persze megint az megy, hogy UEFAlona.....
A játék képe alapján nagyon benne volt egy vereség. Ha Mats nincs isteni formában, akkor az első félidő 0-3. Volt egy olyan érzésem, hogy nagymellényt felkaptuk..... nagyon nem kellene, mert még egy Alaves is simán kontrázot minket.... Erre muszáj odafigyelni, mert komolyabb csapatok beverik a helyzeteiket.

Ernőbá : Nagyon benézte a taktikát, de megint jól korrigált és emiatt jöttünk vissza a meccsbe.
Remélem több ilyen agymenést nem követ el, mert most már lassan minden meccsünk élet - halál lesz.
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2018.01.29. 00:08:28

Hétvégén az Espanyol ellen oké az X, de a mai az kötelező volt. Azért minden nem fér bele, az Atletico nincs olyan messze.
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Avatar
Cestus
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3423
Csatlakozott: 2017.03.10. 19:23:04

2018.01.28. 23:44:44

csababarca írta:
Cestus írta:Pontvesztések márpedig lesznek, nem tudom, mit vártatok.
nyilván lesznek, de ne otthon egy Alaves ellen. Az jobban felidegesítene, mint idegenben kb bárki ellen.
Vannak meccsek, amiket "le kell adni". Valencia elleni kupameccs előtt nálam egy iksz bőven belefért volna. A Chelsea-t pedig szerintem teljesen felesleges belekeverni, nyilván nem ilyen hozzáállással fogunk egy BL-párharc során pályára lépni.
"It is what it is."

- Ernesto Valverde, 2019, közvetlenül az anfieldi vereség után.
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10105
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2018.01.28. 23:44:25

Sinya22 írta:
MessiNeymarSuarez írta:
palesz77: Ez tény, ilyenek nem férnek bele, de akkor ki játsszon helyette? Gomes? Fejlődik a srác, de nem biztos hogy egy Chelsea elleni iram ellen megfelelő lenne.

Ha nem történik addig semmi,akkor úgy is az Iniesta,Busi,Paula,Rakitic négyes lesz. Roberto ugye jhv lesz Semedo eltiltása miatt(Roberto-Semedo jobbos eddig amúgy is csak egyyszer volt),Vidal BL meccsen szerintem nem fog játszani,Gomes meg inkább a balon szokott,és a Bl-ben inkább Paula. (Dembelét meg nem fogjuk kockáztatni,papíron előtte épül fel). Ma tényleg rosszul játszott,de nem veszem elő,mert nem ő volt az egyetlen. Összekapja magát.

Én azért eléggé tartok Paula fegyelmezetlenségétől, ahogy palesz fogalmazott, 2 élű fegyver, remélem Valverdének sikerül a fejébe vésnie és rendre tennie, mert akkor sokat segíthet, pláne ha veszélyes lesz a Chelsea kapura.
Avatar
Alexandro
Jugador del Barça
Hozzászólások: 146
Csatlakozott: 2016.03.31. 06:44:20

2018.01.28. 23:26:30

Nagy szenvedés volt ez a meccs és most megköszönhetjük a bírónak is, mert nem egy esetben tévedett a mi javunkra. Rakitic és MAtS játékával voltam csak elégedett, nálam ma Iniesta se volt az igazi. Sajnos már sok esetben látszódott rajta, hogy fejben még tudja mit kell tenni, de a teste már nem úgy csinálja. Persze még így is rengeteget tud adni a csapatnak, ezt a mai gólpassza is mutatja. Paulinho ma sajnos nagyon gyenge volt. Én már a félidőben lehoztam volna. Ma nem érdemelte meg a 90 percet. Összességében talán az első olyan meccsünk volt, ahol azt mondom, hogy nem érdemeltünk győzelmet. Az X igazságosabb lett volna, de azért nem panaszkodom.
Forca Barca!
Avatar
Sinya22
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3310
Csatlakozott: 2017.08.21. 17:40:25

2018.01.28. 23:23:57

MessiNeymarSuarez írta:
palesz77: Ez tény, ilyenek nem férnek bele, de akkor ki játsszon helyette? Gomes? Fejlődik a srác, de nem biztos hogy egy Chelsea elleni iram ellen megfelelő lenne.

Ha nem történik addig semmi,akkor úgy is az Iniesta,Busi,Paula,Rakitic négyes lesz. Roberto ugye jhv lesz Semedo eltiltása miatt(Roberto-Semedo jobbos eddig amúgy is csak egyyszer volt),Vidal BL meccsen szerintem nem fog játszani,Gomes meg inkább a balon szokott,és a Bl-ben inkább Paula. (Dembelét meg nem fogjuk kockáztatni,papíron előtte épül fel). Ma tényleg rosszul játszott,de nem veszem elő,mert nem ő volt az egyetlen. Összekapja magát.
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10105
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2018.01.28. 23:17:52

csababarca írta:
MessiNeymarSuarez írta:
Úgy értem, hogy pl BL-ben ki legyen a 4-edik KP-s? Főleg így hogy Dembele sérült, és ő is kérdéses hogy mikor veszi fel a tempót.

Nálam ha 4 kp akkor Roberto pl lehetne a jobbon, Coutinho vagy Iniesta a balon.
Jó ötlet. Bár Semedo felejtős az odavágóra mert eltiltott, szóval ez sem nyerő megoldás :lol:
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15449
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2018.01.28. 23:12:01

MessiNeymarSuarez írta:
Úgy értem, hogy pl BL-ben ki legyen a 4-edik KP-s? Főleg így hogy Dembele sérült, és ő is kérdéses hogy mikor veszi fel a tempót.

Nálam ha 4 kp akkor Roberto pl lehetne a jobbon, Coutinho vagy Iniesta a balon.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
kristop
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2120
Csatlakozott: 2009.04.14. 14:25:05

2018.01.28. 23:11:04

iniesta borzasztoan jo volt vegre ujra (rakitic is), de mivel vegigtolta a meccset, hetkozben valoszinuleg nem volt kezdeni, ami abbol a szempontbol jo hir, hogy coutinho nem a jobb szelen lesz.

ami nagyn durva, hogy ugylatszik nemcsak busquets az, aki szinte potolhatatlan szamunkra, hanem - a jelenlegi formajaban - rakitic is a kozeppalyarol. egyszeruen nincs oda mas jatekosunk. sergi roberto lehetne, de o meg kell a szelre.
no.1 sergi roberto fan, no.1 paco hater

2017 in: mina, davinson sanchez, semedo, verratti, deulofeu, dembele
2018 in: de ligt, arthur, alena, thiago
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10105
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2018.01.28. 23:08:22

csababarca írta:
MessiNeymarSuarez írta:
palesz77: Ez tény, ilyenek nem férnek bele, de akkor ki játsszon helyette? Gomes? Fejlődik a srác, de nem biztos hogy egy Chelsea elleni iram ellen megfelelő lenne.
Rakitic, Busi meg a saját helyén. Kézenfekvő megoldás.
Úgy értem, hogy pl BL-ben ki legyen a 4-edik KP-s? Főleg így hogy Dembele sérült, és ő is kérdéses hogy mikor veszi fel a tempót.
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15449
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2018.01.28. 23:06:42

MessiNeymarSuarez írta:
palesz77: Ez tény, ilyenek nem férnek bele, de akkor ki játsszon helyette? Gomes? Fejlődik a srác, de nem biztos hogy egy Chelsea elleni iram ellen megfelelő lenne.
Rakitic, Busi meg a saját helyén. Kézenfekvő megoldás.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10105
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2018.01.28. 23:04:41

markionni írta:Kivancsi leszek mit kezd majd Valverde Dembelevel es Coutinhoval. Egyelore mindkettejuk szerepkore kerdeses.
Coutinho Iniesta helyén, Dembelé pedig 4-4-2-ben jobb szélső támadó/középpályás, vagy pedig 4-3-3-ban elöl a baloson Neymar szerepben.

Remélem Valverde szemében felcsillant hogy a busz ellen kell még megoldás(khm..Lucho direktebb focija+kontra), mert nemsokára a buszozás nagymestereivel találkozunk, nagyon nem szeretném hogy ha ez a szép esélyes csapat kizúgna megint a busz ellen. :? :?

palesz77: Ez tény, ilyenek nem férnek bele, de akkor ki játsszon helyette? Gomes? Fejlődik a srác, de nem biztos hogy egy Chelsea elleni iram ellen megfelelő lenne.

Aztán lehet hogy csak bennem maradtak meg túl rossz érzések, és sokkal jobb megoldás lenne
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15449
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2018.01.28. 23:00:32

Cestus írta:Pontvesztések márpedig lesznek, nem tudom, mit vártatok.
nyilván lesznek, de ne otthon egy Alaves ellen. Az jobban felidegesítene, mint idegenben kb bárki ellen.
Hazaikat be kell húzni, akkor kb bajnokok is vagyunk.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21165
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2018.01.28. 22:57:59

csababarca írta:Hát, ezt hallgathatjuk egy darabig, bár nem érdekel.

Viszont el kéne felejteni ezeket a lötyögéseket, mert nem mindig fér bele.

Coutinho nekem ma nem tetszett, jobb oldalon halál volt, bár lehet végig Robival az oldalán jobb lehetett volna.
Espanyol ellen jobban szállt be baloson.

Nem vetném el ezt a jellegű felállást, de ide feltétlen kellene Busquets. Mondjuk Rakitic nem tolta rosszul, de Paulinho nagyon fegyelmezetlen volt egész meccsen.
Coutinhonak még az első félidőben volt egy remek labdája, azt leszámítva viszont tényleg gyenge volt, ez a poszt nem neki való, bár gyanítom, hogy hosszútávon nem is oda szánjuk, csak kísérletezett egyet Valverde.

Paulinhonak vannak komoly erényei, de a fegyelmezettség nem az, sokkal értékesebb csereként, mikor mennünk kell a gólért, mint egy ilyen meccsen kezdőként.

Rakéta nekem is tetszett, most már meccsek óta nagyon jó formában tolja, nem is értem azokat a hangokat, akik eladnák, vagy legalábbis hoznának a helyére vkit, és a padra száműznék. Igen, voltak neki is gyengébb időszakai az elmúlt egy évben, de összességében nagyon is fontos tagja a csapatnak, ár/érték arányban pedig hatalmas igazolás volt!
Avatar
Cestus
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3423
Csatlakozott: 2017.03.10. 19:23:04

2018.01.28. 22:55:45

Pontvesztések márpedig lesznek, nem tudom, mit vártatok. Pláne egy januárban, ami dugig van meccsekkel. Ehhez képest - bíró miatt is - jól jöttünk ki a sztoriból, máskor pedig rosszul.

A 33 éves Ini óriási játékos.
"It is what it is."

- Ernesto Valverde, 2019, közvetlenül az anfieldi vereség után.
Avatar
westerngom
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1527
Csatlakozott: 2007.12.15. 21:33:00
Tartózkodási hely: West Side

2018.01.28. 22:55:19

Nem értem E.V. miért tolta Cou-t Messi nyakára, anno akár csak Dembelét!? :roll:
Folyton egymást zavarták, vagy szimplán kioltották. Remélem, visszakerül a balra Cou és az utolsó ilyen felállásunk volt. Ettől függetlenül taps a csapatnak, mert megint megfordították egy buszos csapat ellen. =D>
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2018.01.28. 22:55:13

Ini simán MoM volt nálam, a gólpassza csak hab a tortán. A meccset meg kösz a sporinak, nagyon nem szeretem az ilyet, de duzzogva azért elfogadom a 3 pontot nyilván.

Paulinhot viszont nagyon nem akarom a kezdő közelében látni egy Chelsea ellen pl.. Nálam nagy mínusz, hogy ő maradt fenn a pályán végül. Tartom továbbra is, taktikai cserének jó, kezdőnek nem szint sajnos.
herlius
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1431
Csatlakozott: 2008.11.10. 11:55:35
Kapcsolat:

2018.01.28. 22:54:54

Én sejtettem, hogy nyögvenyelős meccs lesz, még a végeredményt is eltaláltam. Kivétel nélkül minden évben vannak ilyen kötelezőnek mondott szenvedős meccseink, amikor semmi nem akar összejönni. Most minden körülmény adott is volt a (majdnem)botláshoz. A csapatban főleg az alapemberek elég tompának tűnnek. A két kupameccs az Espanyol ellen és a Betis elleni bajnoki fizikálisan sokat kivett a csapatból, még ha az eredményeken ez nem is mindig látszott. Ráadásul egy eléggé felforgatott kezdővel indítottunk, ami már első perctől fogva problémásnak tűnt. Azt sem szabad elfelejteni, hogy már benne vagyunk abban a január-februári periódusban, ami már Pep idejében is kritikus időszak volt a csapat életében és amikor a legtöbb botlásunk is összejött. Biztos vagyok benne, hogy ez nem egy véletlen dolog, nyilván összefüggésben van a csapat erőnléti felkészítésével, a formaidőzítéssel a kritikusabb meccsek előtt. Ez egy ilyen szakasz, amikor csak 30-40 percre dominál csak a csapat, amikor nem mindig érnek oda egy-egy passzra, vagy elkésik a szerelő láb. Hogy még ezzel együtt is jönnek az eredmények, az a csapat tartását bizonyítja. Nem vennék rá mérget, hogy ezt a meccset tavaly behúztuk volna (mint ahogy egyébként nem is húztuk be).
pep71
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1102
Csatlakozott: 2011.08.30. 00:28:51

2018.01.28. 22:54:06

markionni írta:Kivancsi leszek mit kezd majd Valverde Dembelevel es Coutinhoval. Egyelore mindkettejuk szerepkore kerdeses.
Coutinho-é nem hiszem, hogy az lenne, most a (Busi)pihentetés miatt játszott a jobb oldalon, de amúgy Ini(aki két meccset ritkán tud lejátszani már egymás után, sajnos) helyén fogja tolni meg a bal szélen, szerintem.
Dembelé már kérdésesebb, az ő szerepe szerintem is jóval nehezebb lesz, mert nem illik igazán a mostani felállásba, sajnos, de valamit biztos kitalál valamit majd Valverde, ameddig az eredmények jönnek, ez legyen a legnagyobb baja :D
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10105
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2018.01.28. 22:52:22

neobarca írta:
Gyorsan felejtsük el ezt a meccset...
Szerintem nem, sőt kiváló lecke, hogy bőven van még hova fejlődnünk főleg felállt fal ellen. Valószínű régóta készültek ellenünk, mert nagyon olvasták a játékot.

Látható, hogy ilyen felállt fal ellen nem az a legjobb megoldás, ha a 16-os vonalánál tili-tolizunk, mert valahol mindig elakad, visszább kell jönni, és lendületből vinni a labdát amikor kevésbé vannak tömörülve.

Ha ezt egy Alaves így meg tudta csinálni, nem valószínű hogy egy Chelsea ne tudná ennyire, vagy még jobban is, szóval fel kell kötni a gatyát.
Avatar
Waleba10
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 283
Csatlakozott: 2015.04.16. 21:02:20

2018.01.28. 22:51:19

Nagyon remélem hogy többet Cou-t nem láttom a jobboson, felejtsük már el hogy össze vissza játszatunk játékosokat, Ini posztja az ő helye, és az ő helyére is lett hozva, nem jobb szélsőnek, válton állitom ha nem ilyen össze-vissza van ma a csapat, sokkal nyugisabb meccs lett volna, Messit is rég láttam ilyen rosszul játszani, botrány volt ez a mai tőle, de még igy is hozott nekünk 3 pontot... a birók végett meg had ne kelljen magyarázkodni, a tavalyi bajnokság és az idei valenciai meccs után (úgy [auto_cenzúra] mind ahogy van)....
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára Waleba10 2018.01.28. 22:56:14-kor.
Sergi 94:38 Roberto
Avatar
Rivaldo11
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8005
Csatlakozott: 2006.08.22. 11:44:15
Tartózkodási hely: Budapest

2018.01.28. 22:50:56

Nyőgvenyelős borzadály volt, ahol bizony köszönhetjük a játékvezetésnek is a 3 pontot. Coutinho és Ini egyszerre most sok volt, kell még idő Valverdének is, hogy elhelyezze a brazilt a sakktáblán.
Sajnálom hogy így belenyúlt a meccsbe a bíró, megértem az Atletico szurkolókat, ha mérgesek. Amadridisták meg mérgelődjenek ha a Valenciát segítik. Ők velük futnak versenyt.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Rivaldo11 2018.01.28. 22:52:51-kor.
Rivaldo-A Legnagyobb.
Avatar
18Barca99
Capitá del Barça
Hozzászólások: 928
Csatlakozott: 2009.12.08. 19:36:08
Tartózkodási hely: Budapest

2018.01.28. 22:50:15

etooka9 írta:Nálam Ini volt a legjobb ma. Jó az öreg a háznál. :mrgreen:
Én még ideges is voltam, hogy miért nem ő megy le, és Coutinho maradna fent. Erre egy ilyen gólpasszal be fogta a számat :D
Hozzáteszem, hogy azért néha ő is 5 méteres passzokat rontott el, amiket nem szokott. Szegényen annyira látszik már néha, hogy fejben még tudja amit szeretne, de a teste nem mindig engedelmeskedik már.
Ha el kell törnöm valamimet a pályán, akkor eltöröm, és nem panaszkodom, ha ez segít az edzői stábnak és a csapatomnak. Ez a fajta elkötelezettség a legfontosabb, hogy meglegyen mindenkiben. - Ivan Rakitic
Válasz küldése