Bajnoki Mérkőzések 22-23

Helyt áll-e csapatunk a BL-ben? Megnyerjük-e a Bajnokságot? Mi a helyzet a Király Kupával? Kellenek-e a barátságos mérkőzések? Hol lehet nézni a meccset? - Távkapcsolóval a kézben. Ha mondanivalód van, kerülj beljebb!
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21164
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2018.03.03. 08:12:18

MessiNeymarSuarez írta:Neroval 1000%-ban egyetértek.
Nyilván Barca szurkolóként a Barca nem akármilyen stílusába lettünk szerelmesek, de ez nem jelenti azt, hogy 1-1 kivétel nem lehet, ha ilyen játékkal nyerjük magunkat idén kövérré akkor legyen, a kutya nem fog rá emlékezni utólag hogy hogyan nyertük meg a trófeákat, aztán majd szezon után úgy erősítünk hogy a Barca stílus megmaradjon.


A futball simán jön már legalább 1 olyan BL-el nekünk, amit nem túl szépen játszva nyerünk meg.
Annyiszor estünk ki igazságtalanul, úgy hogy az ellenfél focizni sem akart, mi meg nagyon szép játékkal, hihetetlenül korszakos játékosokkal, korszakos csapattal kiestünk, igazán fordulhatna egyszer a kocka(pl idén khm), hogy taktikusabb, kevésbé szebb játékkal, de behúzzuk a végső győzelmet.

8 év alatt, nem akármilyen focival, nem akármilyen játékosokkal 2-szer tudtunk Bl-t nyerni úgy, hogy ez idő alatt ilyen Inter,Chelsea, 2016-os Real Madrid megnyerte a BL-t, ami azért a dream team legendáját és sikerét erősen árnyalja, mert mondhatjuk hogy nyertünk egy rakás spanyol bajnokságot, ami hatalmas érdem, de a független szurkolókat rohadtul nem ez érdekli, hanem a BL, ezért a Barca megítélése is homályba indul, hiába árazzuk be oda-vissza a bajnokságban a RM-ot, ha nem nyerünk BL-t.

Lehet hogy pont Valverde csapat taktikussága kell ahhoz, hogy esélyünk legyen idén a BL-re, és ne 3-4 bekapott góllal jöjjünk haza az idegenbeli BL meccsek után.
Mikor volt olyan, hogy remek játékkal kiestünk a BL-ből? 2005-ben emlékszem ilyenre utoljára, de az is azért volt, mert a visszavágó elején bealudtunk, és kaptunk gyorsan három gólt.
De azt leszámítva, azokban az években, mikor ment a foci, be is húztuk a BL-t, a sokat emlegetett 2010-ben, 2012-ben azért erősen döcögött a gépezet.

1-2 alkalommal belefér a gyengébb játék, de arra nagyon nincs mentség, hogy spanyol kiscsapatok abszolút partiban vannak velünk játékban, idén jó néhány alkalommal volt ilyen. Azt nem hiszem el, hogy egy Demlelé, Coutinho, Messi, Suarez négyessel nem lehetne az ilyen csapatokat simán kivégezni, mint ahogy tettük a Girona ellen. Ehhez képest alig játszik ez a négy ember együtt, holott az is fontos lenne, hogy minél jobban összeszokjanak, hiszen ők a csapat jövője. Hogyan lesz pl. Dembelé a nagy meccsekre felépítve, ha a kicsiken is alig kap lehetőséget?
Vajon mi vesz ki többet a csapatból? Mikor végig kell vergődni a 90 percet, vagy mikor 30 perc kiváló focival eldöntjük a meccset és demoralizáljuk az ellenfelet?
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10105
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2018.03.03. 00:43:41

Neroval 1000%-ban egyetértek.
Nyilván Barca szurkolóként a Barca nem akármilyen stílusába lettünk szerelmesek, de ez nem jelenti azt, hogy 1-1 kivétel nem lehet, ha ilyen játékkal nyerjük magunkat idén kövérré akkor legyen, a kutya nem fog rá emlékezni utólag hogy hogyan nyertük meg a trófeákat, aztán majd szezon után úgy erősítünk hogy a Barca stílus megmaradjon.


A futball simán jön már legalább 1 olyan BL-el nekünk, amit nem túl szépen játszva nyerünk meg.
Annyiszor estünk ki igazságtalanul, úgy hogy az ellenfél focizni sem akart, mi meg nagyon szép játékkal, hihetetlenül korszakos játékosokkal, korszakos csapattal kiestünk, igazán fordulhatna egyszer a kocka(pl idén khm), hogy taktikusabb, kevésbé szebb játékkal, de behúzzuk a végső győzelmet.

8 év alatt, nem akármilyen focival, nem akármilyen játékosokkal 2-szer tudtunk Bl-t nyerni úgy, hogy ez idő alatt ilyen Inter,Chelsea, 2016-os Real Madrid megnyerte a BL-t, ami azért a dream team legendáját és sikerét erősen árnyalja, mert mondhatjuk hogy nyertünk egy rakás spanyol bajnokságot, ami hatalmas érdem, de a független szurkolókat rohadtul nem ez érdekli, hanem a BL, ezért a Barca megítélése is homályba indul, hiába árazzuk be oda-vissza a bajnokságban a RM-ot, ha nem nyerünk BL-t.

Lehet hogy pont Valverde csapat taktikussága kell ahhoz, hogy esélyünk legyen idén a BL-re, és ne 3-4 bekapott góllal jöjjünk haza az idegenbeli BL meccsek után.
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2018.03.03. 00:21:28

Lehet, hogy nem értem. Jobban élveznéd, ha ezzel a minősíthetetlen játékkal nyernének a srácok, mintha varázsolnának? Mindezt az antibarcások miatt?
Ha választhatnék a "melós játék" és európa totál leigázása közt nyilván az utóbbit választanám, de mivel idén joga bonitora reális esély nincs ezért nyilván marad a második opció, amivel nekem nincs baj.

De egyébként igen, nekem nagyon tetszene ha egyszer majd (amikor esetleg rosszabb időszak lesz a klubnál) mi is nyernénk úgy Bajnokok Ligáját, ahogy azt tette a Chelsea 2012ben vagy 2 éve a Real Madrid. És nekem nagyon tetszett, a 2 évvel ezelőtti kupagyőzelmünk a Sevilla ellen, amikor gyakorlatilag 90 percen át csak buszoztunk (nyilván Mascherano pirosa miatt). Emlékszem a studióban hogy felvoltak háborodva a szakértők, hogy a Barca a 75. percbe próbált meg először kapura lőni. Miért ne? Gyakorlatilag alig van olyan európai top csapat, aki az elmúlt 7-8 évben ne tette volna meg legalább egyszer (még a Real is csinált ilyet Mourinho alatt), hogy kiscsapat módjára ástak egy bunkert a térfelüknél és próbálták megúszni valahogy.
Én nagyon remélem például hogy majd a Chelsea elleni visszavágónál, ter Stegen pont ugyanolyan pofátlanul fogja húzni az időt minden egyes kirúgásnál ahogy azt Cech tette 12ben, aztán akkor magyarázhatnak Londonban csak azt felejtik el hogy ők pont ugyanezt csinálták.

Nekem ezért nincs ellenemre, ha esetleg most már nem akarunk 75%os labdabirtoklást, és 10 perceként 2 ziccert kialakítani. Jöjjön az ellenfél ha akar.

Alapvetően nyilván az offenzív, agresszív támadójáték híve vagyok, de annyiszor szivattak le minket a múltban nálunk gyengébb, gyávább csapatok, hogy szerintem megérdemelnénk úgy egy BLt, amikor esetleg nem 1.25ös oddsal vágunk neki a végső győzelemnek.
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Samper
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3846
Csatlakozott: 2014.10.22. 16:22:27

2018.03.02. 21:52:34

Azt se gondolom, hogy a szezonközepi 4-4-2-t küldi Valverde pályára, de azt se Hogy Coutinho is, Dembelé is kezdene. Talán Coutinho kezd a jobboldalon, félúton a középpálya és a támadósor között. És ha úgy alakul, a végére átmehet Ini helyére és a jobbon bejöhet Dembelé. A meccs közben majd arra kell reagálni, ahogy at ATMA muzsikál.
Petr
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2144
Csatlakozott: 2013.10.31. 15:46:41
Tartózkodási hely: Az ország legszebb városának a legszebb utcája

2018.03.02. 21:36:31

Nero. írta:Egyébként pont te írtad, hogy a Chelsea ellen menjünk tovabb 0-0al had fájjon a károgóknak. Én ugyanígy vagyok vele, Rijkaardal, Guardiolával, Enriquevel öröm focival vertük a világot, nekem kifejtettem ínyemre lenne ha idén “melósan” tripláznánk, aztán ugathatnak más csapat szurkolói.
Lehet, hogy nem értem. Jobban élveznéd, ha ezzel a minősíthetetlen játékkal nyernének a srácok, mintha varázsolnának? Mindezt az antibarcások miatt?

Komolyan kérdezem, nem fellengősen. :)
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15449
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2018.03.02. 21:17:28

Nero. írta:Nyerni kellett volna, nem szeretek birozni de ismerjük el hogy normális játékvezetés mellett ez a meccs meg van. Elbuktunk 2 pontot egy “kötelező” meccsen, de ugyanez megtörtént a Getafe és a Celta ellen otthon. Benne van a pakliban, cserébe viszont nyertunk olyan pályákon (Bernabeu, San Mames, Anoeta, Madrigal) ahol nem feltétlenül volt követelhető a 3 pont. Jelenleg a 20 győzelemmel, 6 döntetlennel és az ezt jelentő 5 pontos előnnyel teljesen jól állunk. És szerintem ez nagyrészt Valverde fegyelmezett taktikájának köszönhető.

Coutinho nagy potenciál, de szerintem még messze van Iniestától. Villanások vannak, de a “Barca-logika” még hianyzik a gondolkodásából, remélem idővel bele jön (szerintem bele fog) de egyelőre a kapitánnyal vagyunk előrébb.

A Dembelé kört már párszor lefutottuk, én a szezon vegeig ujra nem fogom, de azt gondolom sejtitek hogy koránt sem olyan biztos hogy Valverdénél az alap 11 tagja.
én meg úgy vagyok vele, hogy ha egy kemény pályán kikapunk, egy erősnek mondható csapattól, azt könnyebben megemésztem, mint hogy ilyen Celta, meg Laspalmas ellen röhögtetjük ki magunkat. A celta meccs a másik, ami röhejes, hogy nem tudtunk nyerni.
bírózok én is, de 0-3 a félidő, és akkor hiába szólnak fentről Laohoznak, hogy tizi rendel, fejére is állhatott volna, nem bukunk pontokat.

Coutinhonál okés, ott van Iniesta...az emészthető.

De Dembelére nincs más ember, Vidal? könyörgöm. Te is beállhatnál, vagy én is. nulla.
Paulinho meg sizntén nem érzi azt a jobbost, plusz formán kívül van, vagy fáradt, de látványosan nem megy neki.
Akkor meg már miért nem az játszik, akinek eleve kellenek a percek? Ezt nekem nem tudja megmagyarázni senki, Valverde se, mondjuk ő nem is akarja. Ha az lenne, hogy lenne egy jobboson valaki, aki jól teljesít, hozza magát, hozzá tesz, akkor kevesebbet panaszkodnék, és értemém azokat a véleményeket, miszerint "Valverde a tutira megy, és azt játszatja aki jobban ismeri a csapatot". Így semmi értéke nincs ennek a véleménynek, mert tök mindegy hogy valaki mit ismer mennyire, ha alkalmatlan a pályán ezt el is végezni. Dembelé hiányában is látható volt, hogy egy Semedo-Roberto jobboldallal menne a bugi, és előre se lenne impotens a dolog, de akkor is ritkán használtuk.

Mindegy, nem megyek bele mélyebben, engem zavar hogy Dembelé mellőzve van, aztán bedobjuk 15 percre és mutogatunk hogy látjátok, gyenge, nem érzi. ahha. komolytalan így.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2018.03.02. 21:00:22

Nyerni kellett volna, nem szeretek birozni de ismerjük el hogy normális játékvezetés mellett ez a meccs meg van. Elbuktunk 2 pontot egy “kötelező” meccsen, de ugyanez megtörtént a Getafe és a Celta ellen otthon. Benne van a pakliban, cserébe viszont nyertunk olyan pályákon (Bernabeu, San Mames, Anoeta, Madrigal) ahol nem feltétlenül volt követelhető a 3 pont. Jelenleg a 20 győzelemmel, 6 döntetlennel és az ezt jelentő 5 pontos előnnyel teljesen jól állunk. És szerintem ez nagyrészt Valverde fegyelmezett taktikájának köszönhető.

Coutinho nagy potenciál, de szerintem még messze van Iniestától. Villanások vannak, de a “Barca-logika” még hianyzik a gondolkodásából, remélem idővel bele jön (szerintem bele fog) de egyelőre a kapitánnyal vagyunk előrébb.

A Dembelé kört már párszor lefutottuk, én a szezon vegeig ujra nem fogom, de azt gondolom sejtitek hogy koránt sem olyan biztos hogy Valverdénél az alap 11 tagja.

Én se vagyok elájulva a szórakozás-faktortól idén, sokat panaszkodtam a szezon elején, de egyre világosabb hogy jelenleg ezzel a taktikával van a legtobb esélyünk trófeákra.
Egyébként pont te írtad, hogy a Chelsea ellen menjünk tovabb 0-0al had fájjon a károgóknak. Én ugyanígy vagyok vele, Rijkaardal, Guardiolával, Enriquevel öröm focival vertük a világot, nekem kifejtettem ínyemre lenne ha idén “melósan” tripláznánk, aztán ugathatnak más csapat szurkolói.
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15449
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2018.03.02. 19:20:29

Nero. írta: Miert az eredmenyek nem ot igazolják? Vagy menjünk rá mindenkire ész nélkül?
főleg a tegnapi ugye? :lol: nagy eredmény egy "nehéz" pályán.

amúgy meg, csak végletekben lehet gondolkozni?
veb sem azt írta sose, hogy ész nélkül játszunk, 6 támadóval.

de ilyen piti csapatok ellen lehetne nyomatni a Girona ellenit, vagy hasonlót.
nem azt a csapatot amivel 2 hónapja szenvedünk mindig.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
dinnyesz
Jugador del Barça
Hozzászólások: 173
Csatlakozott: 2017.12.26. 17:46:41

2018.03.02. 19:18:29

visca el barca írta:
BarcafanTomee írta:Valverdének most tökösnek kell lennie
valverde meg a tökösség. ha tehetné 5 védővel meg 5 középpályással állna fel, hogy """""kontrollálja""""""" a meccset...
Azért azt is tegyük hozzá , hogy amíg nem jött Cou elég korlátoltak voltak kp-n Ernőbá lehetőségei. Most, hogy kezdi beépíteni Dembelét meg Coutinhot talán már nem kell annyit néznünk ezt a 0 kreativitással rendelkező kp-t
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2018.03.02. 19:07:45

visca el barca írta:
BarcafanTomee írta:Valverdének most tökösnek kell lennie
valverde meg a tökösség. ha tehetné 5 védővel meg 5 középpályással állna fel, hogy """""kontrollálja""""""" a meccset...
Miert az eredmenyek nem ot igazolják? Vagy menjünk rá mindenkire ész nélkül?
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2018.03.02. 18:51:15

BarcafanTomee írta:Valverdének most tökösnek kell lennie
valverde meg a tökösség. ha tehetné 5 védővel meg 5 középpályással állna fel, hogy """""kontrollálja""""""" a meccset...
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
BarcafanTomee
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2574
Csatlakozott: 2006.09.16. 14:48:58

2018.03.02. 18:19:45

Nagyon bosszant ez mikor kis csapatok ellen, hozható meccseket leadunk. Ez a tegnapi pont ilyen volt. Addig kellett volna lerendezni amíg kitámadtak. És aztán lehet bármennyire fogalmatlan Lahoz, nem számított volna.

Amúgy én végig azt éreztem, hogy valahogy majd bekotorjuk a győztes gólt. Valószínűleg a játékosok testbeszéde nyugtatott így meg, de erre fáztak rá ők is, csak a végén siettek volna, mikor már nem ment. Érdekes is volt, hogy nem tudtak mit kezdeni a labdával és mindig Dembélé döntött úgy, hogy próbál valamit.

Aztán a lefújás előtt ahogy mutatták a padot, full az jött le az arcoktól, hogy kicsit kétségbe vannak esve, és nagyon kellett volna ez a meccs. Piqué se véletlen akadt ki.

Utolsó 5 bajnokin 3 X, és max az Espanyol elleni nem nevezhető botlásnak. És most jönnek Cholóék akik megérezték a vér szagát, legjobbkor lendültek formába és joggal érezhetik, hogy van keresnivalójuk. Plusz motiváció nekik, hogy elvehetik a veretlenségünket és először nyerhetnek Simeónéval bajnokit ellenünk.

Nagyon ideje lenne már kikecmeregni a hullámvölgyből, mert már régóta tart. Nagyon kellene a csapatnak ez a siker most. Talán beindítaná a gépezetet, mint 3 éve is. Egy vereséggel viszont bármi elképzelhető lenne. 2 pont is még korrigálható, de ki tudja mennyire vágna meg minket, hogy 1 hónap alatt leadtunk 11 pontos előnyünket és a játékkal is gondok vannak.

Valverdének most tökösnek kell lennie, mert ha megint a biztosra megy, akkor azt kihasználja ez a feltüzelt Atletico.
Vakmacska
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6345
Csatlakozott: 2012.08.26. 23:23:55

2018.03.02. 18:13:53

A kamutizi felbátorította a LP-t.
A vége felé Messi sem ment a labdák után, szerelték, és sétált. Konkrétan elővette a leszrom stílust.
Lajos sem mutatott semmit.
Cou többször is belevezette a labdát az ellenbe.
Vidalnak már nem is passzol senki, Digne meg képtelen erre a támadó szerepre.
PAula meg inkább maradjon csere. Bár szerintem vasárnap is kezdő lesz. Vagy AG.
Cou meg Dembi a padot koptatja majd
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2018.03.02. 16:50:13

Cestus írta:Nem kérdés, hogy tegnap trágyán játszottunk. A kérdés inkább az, hogy azért volt-e ez, mert takaréklángon égtünk az Atléti elleni meccsre gondolva, vagy pedig mert ennyit tudunk a fáradtság és egyebek miatt. Véleményem szerint az előbbi történt
2 hónapja az atleti elleni meccsre tartalékolunk :D
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
Stalkyard
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3161
Csatlakozott: 2010.05.19. 19:10:30

2018.03.02. 16:18:19

Cestus írta:Nem kérdés, hogy tegnap trágyán játszottunk. A kérdés inkább az, hogy azért volt-e ez, mert takaréklángon égtünk az Atléti elleni meccsre gondolva, vagy pedig mert ennyit tudunk a fáradtság és egyebek miatt. Véleményem szerint az előbbi történt
Közel másfél hónapja trágyán játszunk, és mindig ezzel nyugtatjuk magunkat, hogy fáradtság, tartalékolás, stb. Egész egyszerűen gödörben vagyunk. Remélhetőleg csak a szokásos január-februári forma, és tavasszal jelentősebb javulás jön. Legalább eredményekben, mert játékban nem fog, egyre jobban látszik.
Az éjjel soha nem érhet véget!

Klopp on Coutinho bid: "I think tomorrow they (Barcelona) will offer a McDonald's Happy Meal and we get the toy as well!?"
Avatar
Cestus
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3423
Csatlakozott: 2017.03.10. 19:23:04

2018.03.02. 15:55:09

Nem kérdés, hogy tegnap trágyán játszottunk. A kérdés inkább az, hogy azért volt-e ez, mert takaréklángon égtünk az Atléti elleni meccsre gondolva, vagy pedig mert ennyit tudunk a fáradtság és egyebek miatt. Véleményem szerint az előbbi történt, és ha hétvégén legyőzzük a madridiakat, elnézhetjük Valverdének ezt a kisebb botlást. Nehéz meccs lesz, de szerintem egy 2-1-re jók leszünk.
Varatrix írta:De ez 2 év...

Én nem emlékszem konkrétan,de biztos hogy, volt hogy tényleg kellett volna fújni.
Ja igen bocs, nem néztem, hogy beraktad a dátumot, csak kábéra mondtam. :D
"It is what it is."

- Ernesto Valverde, 2019, közvetlenül az anfieldi vereség után.
Kovbal88
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2182
Csatlakozott: 2013.07.17. 16:50:38

2018.03.02. 15:52:27

Azért ne feledjük, hogy az Atletico is remek idényt fut. Egy vereségük van, izgalmas lesz a vasárnapi derbi.
Egy győzelem nagyon sokat érhet majd, főleg, hogy lassan a bajnokság utolsó harmadába lépünk.
Egy vereség meg végzetes is lehet.
Avatar
Varatrix
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4857
Csatlakozott: 2007.12.26. 14:18:11
Tartózkodási hely: Böpö

2018.03.02. 13:23:17

Cestus írta:Vicces hogy vagy egy évig nem volt ellenünk tizi, aztán befújnak egy ilyen kamut. :D legalább lehetett volna egy izmos kezezés Piquétől, megadtuk volna a módját.
De ez 2 év...

Én nem emlékszem konkrétan,de biztos hogy, volt hogy tényleg kellett volna fújni.
Kép
"Gavi egy porszívó hangja egy másnapos reggelen. Egy sirály, aki ellopja a halat, amikor már a zsinóron tekered. A villám, amit nem lehet megállítani. Egy vuvuzela a nagymamád temetésén. "- Javier Aznar
Avatar
MisterDJ
Barça B
Hozzászólások: 96
Csatlakozott: 2016.11.28. 10:42:54
Tartózkodási hely: Győr

2018.03.02. 13:13:43

A tegnapi meccs borzasztóan felidegesített és kellett pár óra mire picit megnyugodtam. :D Ez a Las Palmas simán verhető lett volna, összevissza volt néha a védelmük. Szörnyű az,hogy ha lassan játszunk akkor tötymörgünk, ha meg fel akarunk pörögni, akkor kapkodunk és össze-vissza megy a labda mindenkihez. Ilyen barcát nagyon rég óta láttam. Na nem is ez a lényeg. Lahoz barátunk elmehet a sunyiba a stábjával együtt. Nem elég,hogy nem állította ki az ellenfél kapusát még be is fúj egy tizit ellenünk egy semmilyen szituációból. De nem csak rajta ment el a meccs. A védelem szerintem a helyén volt. Verma bemutatott megint 1-2 keményebb szerelést, ami után azt hittem lesérül, de állta a sarat. Én nem verném rá Valverde-re a meccsett hanem inkább az egész csapatra. Coutinho és Dembelé túl későn jöttek be(0. perctől kellett volna kezdeniük). Mikor beálltak Rakiticcel, akkor élénkült a játék képe és egyértelmű volt,hogy Coutinho felrázta a játékot,de sajnos a nagy kapkodás nem vezetett sehova.

Véleményem szerint hétvégére felpörgünk annyira,hogy megverjük a Letit, mert szerintem ez a meccs eléggé elgondolkodtató a csapatnak, hogy mégis mit akarnak ebben a szezonban. :D Valverde sem volt elégedett és ha viszonylag jól is nyúlt bele a meccsbe az kevés volt. Hétvégén pakolnám Coutinhot és Dembelét a kezdőbe. Dembelé nem biztos, mert nehogy lehenteljék a matracosok. [-X
"Az igazi bajnokok a célt látják maguk előtt, nem pedig az akadályokat."
- Leo Messi

“A történelem legnagyobb Barcájának volt a motorja, agya és stílusa egyben. Remélem hamarosan visszatér”.
-Carles Puyol mondata Xaviról
Avatar
Cestus
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3423
Csatlakozott: 2017.03.10. 19:23:04

2018.03.02. 13:10:17

Vicces hogy vagy egy évig nem volt ellenünk tizi, aztán befújnak egy ilyen kamut. :D legalább lehetett volna egy izmos kezezés Piquétől, megadtuk volna a módját.
"It is what it is."

- Ernesto Valverde, 2019, közvetlenül az anfieldi vereség után.
Avatar
Fecooo
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7853
Csatlakozott: 2008.07.15. 18:30:53

2018.03.02. 13:04:02

Varatrix írta:2016.február 14-én ítéltek utoljára bajnoki meccsen büntetőt ellenünk? (NSO) :shock: :shock:

Na jó azért kicsit most megértem a madridistákat...

Ez dúrva!
hát még milyen durva, hogy a mostani is kamu volt... 6 döntetlent ért el a csapat, ebből 3 meccsen voltak durva, minket sújtó hibák (2 elvett gól, meg a mostani)
Avatar
Varatrix
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4857
Csatlakozott: 2007.12.26. 14:18:11
Tartózkodási hely: Böpö

2018.03.02. 12:59:11

2016.február 14-én ítéltek utoljára bajnoki meccsen büntetőt ellenünk? (NSO) :shock: :shock:

Na jó azért kicsit most megértem a madridistákat...

Ez dúrva!
Kép
"Gavi egy porszívó hangja egy másnapos reggelen. Egy sirály, aki ellopja a halat, amikor már a zsinóron tekered. A villám, amit nem lehet megállítani. Egy vuvuzela a nagymamád temetésén. "- Javier Aznar
TrollBarcaFan
Jugador del Barça
Hozzászólások: 132
Csatlakozott: 2018.03.02. 11:54:49

2018.03.02. 12:09:10

OFF:
Üdv az oldalon emberek, eddig csak nézelődő voltam az oldalon, de a tegnapi meccs csúnyán felcseszett, így gondoltam regisztrálok. És próbálom itt is követni a meccseket.
ON:
Hétvégén piszok nehéz dolga lesz a csapatnak. Már most aláírnám az X-et!
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10105
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2018.03.02. 12:01:41

Sinya22 írta:Az első félidőben rúgnunk kellett volna vagy hármat,aztán kész. De rossz döntéseket hoztak elől. Nem fogom a bíróra,mert a tizenegyes után volt még vagy fél óránk gólt rúgni,de hogy pont egy Tico elleni rangadó előtt kell neki is kétszer belenyúlni a meccsbe,az hihetetlen. Nem hiszem,hogy egyenlített volna a Palmas,hiába volt jó pár lövésük az első félidőben is,el se találták a kaput. Na mindegy,nincs világvége,de nem kaphatunk ki otthon.
Kicsit meredek, hogy Tebas mester előző forduló után Albáékat szidta, és azt mondta hogy a csalók meg fognak bűnhődni, aztán véletlen a következő meccsünkön ilyen vak a bíró :roll:


Nagyon kár az ilyen meccsekért, nem sikerült győzni sem, de cserébe pihentetni sem tudtuk a fő embereket.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2018.03.02. 11:10:50

Tobias88 írta:Tegnap amúgy miért kapta a kezezést a Las Palmas? Mert megoszlanak a vélemények a lapokban. Digne nonszensz kezezéséért vagy Roberto "hatalmas" lökéséért? Mindig is utáltam ezt a bírót és most sem hazudtolta meg magát

Szerk: közben jött Ini nyilatkozata, Digne kezezése #-o
a """"""""""kezezést"""""""""""" fújta be
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Válasz küldése