Sorozatok & TV-műsorok

Ami egyik témához sem kapcsolódik, avagy itt nyugodtan írhatsz mindenről kötetlenül.
Petr
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2144
Csatlakozott: 2013.10.31. 15:46:41
Tartózkodási hely: Az ország legszebb városának a legszebb utcája

2016.06.01. 09:45:11

messideco írta:A True detective második évadát érdemes megnézni, vagy ne? Ledönti az első évad bálványát?
Nem gondolom, hogy ledönti, ugyanis konkrétan egy "másik" sorozat az amit látunk, és itt a szereplőkre gondolok. Az első évadtól nem veheti el senki, amit elért.

Azt nem gondolom, hogy ne lenne érdemes megnézni, ugyanis rengeteg ma is futó sorozattal veszi fel a versenyt még így is, viszont a vége (nem tudom, hogy mennyire spoiler, de ezen ne múljon)

eléggé összekapkodott, nem tud kijönni a felépített történethálóból. Legalábbis érzésem szerint...
Avatar
messideco
Presidente del Barça
Hozzászólások: 12235
Csatlakozott: 2008.07.08. 16:49:07

2016.06.01. 03:53:10

A True detective második évadát érdemes megnézni, vagy ne? Ledönti az első évad bálványát?
"And my heart will leave you never."
Avatar
ferninho
Madridista
Hozzászólások: 2345
Csatlakozott: 2009.03.01. 00:01:06

2016.05.30. 22:29:04

GoT

Vérebre meg a Hit gyülekezetes palira is vannak theoryk, akit érdekel, youtube Richárd Fodor.
Feliratozza az angol theorys videókat.
Engem a Talisa-theory vágott földhöz, akit érdekel nêzze meg.
Sajnos vannak hàtulütői, ha ilyeneket nêz az ember, de annyi minden marad rejtve egy sima nêző szeme elől, hogy ezeket máshogy nem lehet megtudni, főleg, mert én könyvet nem olvasok, amiben rengeteg plusz infó van.
madridista
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2016.05.30. 20:25:28

geridoss írta:GoT

Olvastam egy nagyon érdekes teoriát egy Trónok harca rajongói oldalon. Nagyjából erről szól az egész:

"A Three Eyed Raven (az öreg) szerintem Bran. Nem tudjuk, hogy pontosan mennyire terjed ki az ereje. Több ízben láthattuk, hogy amiket csak emlékekként látunk, tudott rá hatni (amikor pl. a fiatal Ned ment felfele a toronyba, és Bran utána kiabált, mire az visszafordult). Szintúgy amikor hatott az ifjú Wylis-re. Ha képes így hatni a múltra, akkor simán lehet, hogy egy olyan időhurok jött létre, ahol az idősebb Bran "visszautazik", hogy kiképezze saját magát, ami által létrehozza Hodor-t, aki eljutatja oda a fiatal Bran-t, hogy ki tudja képezni az öreg énje. Erre utal pl. az, amikor a részben mondta neki a Three Eyed Raven, hogy "It's time for you to become me", illetve amikor Bran mondta neki, hogy nem azért jött ide a barlangba, hogy örökre egy fában éljen, erre pedig azt a választ kapja, hogy "Neither did I." + Sosem láttuk megmozdulni az öreget, ami szintén intő jel"

Többször is megnéztem a végét, és ezt olvasva nem tűnik olyan eszeveszett marhaságnak.. sőt, bőven van benne ráció.

Az én emlékeim szerint az öreggel beszéték, hogy Brannek nem kell majd fa ahhoz, hogy lásson, nálam már itt bukik a teória. Lehet rosszul emlékszem, de nekem ez nagyon kreáltnak tűnik.. :D Kb mint ami 2-3 résszel ezelőtt volt, hogy Hodor igazából Varg volt, és Lyanna lovába vargolt bele, és elszakadt a tudatától. Hát nem épp jött be.. :D Hál istennek mondjuk, nagyon nem volt jó teória.
csababarca írta:got

könyv

Hegy-el nem tudom ki fog megküzdeni, Vérebet mondják... igazából nem mutatják hogy meghalt, könyvben meg kb tudjuk hogy él...meglátjuk mi lesz..

Szokásomhoz híven gondolom megint rosszul emlékszem, de nem valami pap vagy kicsoda meséli Briennek és Jamienek, hogy ő temette el a Vérebet? És a sisakjában meg azok fosztogattak - ezzel a nevét felhasználva -, akik Jamie kezét levágták? Vagy haluztam ezt is? :D
Rész maga nem volt rossz, sok dolog nem történt, de kellenek ezek a részek is.
Petr írta:GoT S06E06

- A Hit kezd beszivárogni a Hét Királyság vezetésébe, de még mindig nem látom, hogy konkrétan mit szeretnének elérni. Kell, hogy legyen egy hátsó szándék a "tanítás" mellett, és az uralkodás elég merész ötlet lenne. Aztán ki tudja. Margeary szándékai nekem elég homályosak, nehezen hiszem el, hogy megtért.D

Ezt én se értettem megmondom őszintén, nagyon nem passzolna hozzá, ha most áhitatos hívővé válna. Remélem a szabadulása miatt csinálta csak, eddig egészen bírtam a karakterét.

Jamie meg végre akcióba lendül majd, könyvben toronymagasan a kedvencem lett, itt viszont annyira nem jön át sajna. De talán majd Zúgó ellen..

Ami viszont nekem kicsit fura, az az Arya szál. Pontosabban a kiképzőcsaj, aki valamiért rohadtul fúj rá. Nekik érzésük se lehet kb, mi ez a tömény ellenszenv Arya felé tőle? Nagyon nem passzol a profilba nekem az a csaj, főleg hogy most még meg is akarja ölni direkt.. Eddig azt hittem simán csak egy kemény kiképzőtiszt, de nem. Nagyon fura.
Avatar
Deus
Boixos Nois
Hozzászólások: 10028
Csatlakozott: 2006.07.16. 22:58:29
Tartózkodási hely: Valhalla

2016.05.30. 16:48:55

Chino írta:
Én már nagyon régóta vártam, bár a pilot egy kicsit kevesebbet adott, mint azt gondoltam. Úgy tűnik majd a második résztől indul be a sztori.

Kíváncsi vagyok milyen is lesz majd a Genezis, ha konkrétabban kiderül
Mindenesetre úgy tűnik, hogy a Lucifer után újra jön egy jó kis képregényadaptáció, ami nálam sima 10/9 volt.
Plusz most volt az Outcast pilotja is, ami hasonló stílus és szintén képregényátirat.
Outcastot néztem én is, nem jött át a feelingje... :/

Lucifert szintén nézem én is, az tetszik is nekem a sori.

Visszatérve a Prédikátorra:

jah azt még elfelejtettem leírni, hogy felbukkant párszor egy rejtélyes páros is, az egyik tag bekajált egy teazacsit... Kik ők? Valamiféle vadászok? Akik a genezist után kutakodnak? Genezist nem akármicsoda, hanem vmi erős komoly cucc , tehát annak a párosnak is kell hogy legyen valamilyen természetfeletti erejük is...
KépKép
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15491
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2016.05.30. 15:42:54

got

Kicsit pihenősre vette a figurát a rész, de nem baj, kellett ilyen is.
De végre mozdult Jaime is Királyvárból, talán visszakapjuk a nem kiherélt karakterét.
Arya mire lesz jó? Remélem arra hogy elvágja gyökércersei torkát mihamarabb. Ha ennyit meg tesz,én már boldog vagyok.

Hegy-el nem tudom ki fog megküzdeni, Vérebet mondják... igazából nem mutatják hogy meghalt, könyvben meg kb tudjuk hogy él...meglátjuk mi lesz..

Azért érdekes, megtudtuk,hogy ha olyan jégkarddal szúrnak meg,akkor átváltozol. Viszont a sárkányüveg segít. Ez új infó.

Dany badass volt,csak tényleg szálljon partra legkésőbb évad végén.

Bran lett a 3szemű most, meglátjuk mit hoz, a rész eleji kis vágások kemények voltak, MadKing, meg ahogy Jaime leszúrja.. 8)
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Petr
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2144
Csatlakozott: 2013.10.31. 15:46:41
Tartózkodási hely: Az ország legszebb városának a legszebb utcája

2016.05.30. 15:31:18

GoT S06E06

- Benjen visszatért, ami elég menő. Ja és Bran víziói adják, csak tanulja meg kezelni, hogy mi is élvezhessük és ne kelljen másodpercenként nyomogatni a space-t :D.
- Arya szerepeltetése talán ismét értelmet nyer, bár én még mindig nem értem, hogy ő mire lesz használható.
- A Hit kezd beszivárogni a Hét Királyság vezetésébe, de még mindig nem látom, hogy konkrétan mit szeretnének elérni. Kell, hogy legyen egy hátsó szándék a "tanítás" mellett, és az uralkodás elég merész ötlet lenne. Aztán ki tudja. Margeary szándékai nekem elég homályosak, nehezen hiszem el, hogy megtért.
- Végre megtámadják Zúgót, ami remek lehetőséget nyújt az igazi harcra. Itt nem feltétlenül az ostromra, hanem arra gondolok, hogy az évad végén valószínűleg Winterfell is ostrom alá kerül, és a Lannister sereg megpróbálhat két legyet ütni egy csapásra (a Jon vezette vadak és a Bolton-ház). Ja és Jaime vs Brienne :twisted:.
- Daenerys ismét szerepelt a képernyőn, de hogy minek, az jó kérdés.
- A Lannister had északabbra történő hadászatával megnyílhat az út délről, ahol szerintem Daenerys és serege partra fog szállni egyszer a Greyjoy-ok segítségével. Így kialakulhat egy kétfrontos háború a dorne-i sereggel kiegészülve, akik szerintem Daenerys mellé állnak majd.
- Nagyon harangozzák a Hegy párviadalát, biztosan tartogatnak valami meglepetésellenfelet, aki nem értem, hogy miért és hogyan lenne a Véreb. Csupán kérdés, hogy akkor ki?

A rész mindenesetre nem volt túl izgalmas, de néhány szálat elindított. Kissé időhúzásnak tűnt, de már nincs mit alibizni, bele kell csapni a közepébe.

szerk.: KÉP1 KÉP2 -> Lyanna?
Az találgatásokhoz beszélgetőtárs? Valaki? :D
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Petr 2016.05.30. 15:43:41-kor.
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7464
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2016.05.30. 11:18:11

Deus írta:A prédikátor


Wow, ez tuti nézős sorozat lesz. Nagyon tetszett a pilotja. Rajtam kívül ki nézi még?

Az a rész, amikor Eugene nyitott ajtót, szívbaj kerülgetett... Ánuszarc... Mi a franc történt vele, miért olyan az arca? Utána is kerestem a neten róla, de semmi.

Cassidy, a vámpírcsávó nagyon nagy forma :mrgreen: Az az érzésem, hogy ő lesz a nagy kedvencem, mint Daryl a TWD -ben.

Aki szereti a véres természetfeletti cuccokat, annak ajánlom. Lessen rá a pilotra. 8)
Én már nagyon régóta vártam, bár a pilot egy kicsit kevesebbet adott, mint azt gondoltam. Úgy tűnik majd a második résztől indul be a sztori.

Kíváncsi vagyok milyen is lesz majd a Genezis, ha konkrétabban kiderül
Mindenesetre úgy tűnik, hogy a Lucifer után újra jön egy jó kis képregényadaptáció, ami nálam sima 10/9 volt.
Plusz most volt az Outcast pilotja is, ami hasonló stílus és szintén képregényátirat.
Forca Barca!!!!
Avatar
messideco
Presidente del Barça
Hozzászólások: 12235
Csatlakozott: 2008.07.08. 16:49:07

2016.05.30. 07:50:28

@geridoss

nagyjából igaz :)
GotS5E6

Benjen Stark él :) Minden évad végén vártam a visszatérését, a legjobbkor jött most :)
Arya szála is új értelmet nyer, végre!
Daeneryst meg továbbra is le...
"And my heart will leave you never."
Avatar
geridoss
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2786
Csatlakozott: 2008.11.30. 23:00:46
Tartózkodási hely: Eger

2016.05.29. 23:36:49

GoT

Olvastam egy nagyon érdekes teoriát egy Trónok harca rajongói oldalon. Nagyjából erről szól az egész:

"A Three Eyed Raven (az öreg) szerintem Bran. Nem tudjuk, hogy pontosan mennyire terjed ki az ereje. Több ízben láthattuk, hogy amiket csak emlékekként látunk, tudott rá hatni (amikor pl. a fiatal Ned ment felfele a toronyba, és Bran utána kiabált, mire az visszafordult). Szintúgy amikor hatott az ifjú Wylis-re. Ha képes így hatni a múltra, akkor simán lehet, hogy egy olyan időhurok jött létre, ahol az idősebb Bran "visszautazik", hogy kiképezze saját magát, ami által létrehozza Hodor-t, aki eljutatja oda a fiatal Bran-t, hogy ki tudja képezni az öreg énje. Erre utal pl. az, amikor a részben mondta neki a Three Eyed Raven, hogy "It's time for you to become me", illetve amikor Bran mondta neki, hogy nem azért jött ide a barlangba, hogy örökre egy fában éljen, erre pedig azt a választ kapja, hogy "Neither did I." + Sosem láttuk megmozdulni az öreget, ami szintén intő jel"

Többször is megnéztem a végét, és ezt olvasva nem tűnik olyan eszeveszett marhaságnak.. sőt, bőven van benne ráció.
"Látta a Real Madrid Villareal elleni 6-2-es győzelmét?" " Nem láttam, viszont emlékszek egy 6-2-re a Bernabeuból..." /Joan Laporta/

Visca el Barca!
Avatar
Deus
Boixos Nois
Hozzászólások: 10028
Csatlakozott: 2006.07.16. 22:58:29
Tartózkodási hely: Valhalla

2016.05.29. 23:18:49

A prédikátor

Kép


Wow, ez tuti nézős sorozat lesz. Nagyon tetszett a pilotja. Rajtam kívül ki nézi még?

Az a rész, amikor Eugene nyitott ajtót, szívbaj kerülgetett... Ánuszarc... Mi a franc történt vele, miért olyan az arca? Utána is kerestem a neten róla, de semmi.

Cassidy, a vámpírcsávó nagyon nagy forma :mrgreen: Az az érzésem, hogy ő lesz a nagy kedvencem, mint Daryl a TWD -ben.

Aki szereti a véres természetfeletti cuccokat, annak ajánlom. Lessen rá a pilotra. 8)
KépKép
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2016.05.28. 14:08:50

Banshee

Nekem tetszett az utolsó rész, bár már-már túl egyértelműre sikeredett.

De jó volt, tényleg Burton volt a gyilkos, Bunker-tesók bunyója, Brock végre laza lett, Carrie - Hood búcsúcsók, Sugar beszéde. Szépen lezárták a történetet.

Azért az utolsó évad eléggé felemásra sikerült, de összességében adok egy 8,5/10-et a sorozatnak.
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Tromort77

2016.05.27. 13:31:24

Először a feketeleves. Kicsit megkésve.

GoT

Szerintem botrányosan gyenge volt a legutóbbi rész. Az egésznél olyan érzésem van, hogy egy jó ideje csak a maszatolás megy a takaró alatt, de valójában nincs semmi eredmény. Lassan 2 szezon óta nézzük Arya-t amint kiképzik. Oké, felfogtuk, kemény. De ennyi elpocsékolt percet erre a szagtalan, semmitmondó botozásra. Azért idegesítő, mert nagyon szeretem a sorozatot és olyan élményeket adott korábban amilyet más sorozat még nem. De pont ez a baja, hogy újabban mindent nagyon túl akarnak gondolni és az egésznek egy nagy erőlködés a vége.

Nekem már az egész sok. Értem én, hogy fantasy sorozat sok misztikummal, de valahogy túltolták. Innentől, hogy Bran képes nyomot hagyni a múltban így már bármi megtörténhet.

Itt eszembe is jutott, hogy én nem emlékszem, hogy kiderült volna, hogy a Mad King miért kattant be. Létezhetett, hogy az is egy ilyen kis játék miatt volt?

Hodor... az ötlet zseniális(Olvastam, hogy magyarul "Holtodig óvd" lett, legalábbis a feliratban. Nagy grat érte. Nem lehetett könnyű kitalálni.)
A megvalósítás viszont baromi gagyira sikeredett. Több ezer csonti van a nyomukban de egy ajtó amit tart 1 percig majd megmenti őket. :roll:
Eddig nem voltak jellemzőek az ilyen logikátlan mesei baromságok.
Bár a fogadtatás elég pozitív. De én nem ilyen sorozatot szerettem meg.
Banshee

Így kell lezárni egy sorozatot. Nem akart a végén több lenni annál ami volt. Kapott mindenki egy szép búcsút és jó emlékkel lehetett lezárni az egészet. Az utolsó 3 részre nekem visszatért az igazi Banshee. Ebben a sorozatban ennyi volt. De még milyenre sikeredett ez az ennyi. Abszolút kedvencek közé kerül. Jól mutatja meg, hogy nem kell mindig a szélsőségekkel operálni, egy alap sztorit is jól el lehet csavargatni, ha megfelelő karaktereket gyártasz. Az egésznek gyönyörű íve lett.

Proctor, tudtuk, hogy az ő karrirerje nem fog happy endel végződni. De azért hozzá illően távozott.
Lehetett sejteni, hogy Burton volt a gyilkos. Talán itt is beszéltük. Kemény volt ahogy Proctor elaltatta a veszett kutyáját. Mert Burton nem volt más, aki a hűségében átesett a ló túloldalára.
Bunker-Calvin balhé korrekt volt. Várható volt, hogy muszáj lesz végeznie vele.
Örülök annak is, hogy "Goodbye Anna" lett végül és nem kéz a kézben futás a naplementébe.

Jut eszembe, Hood tanult. Az első évadban volt olyan, hogy ő ment autóval és oldalról belökték a folyóhoz miközben épp Proctort vitte börtönbe. Erre most meg ő löki bele őket. :D

Annak is örültem, hogy a végére előkerült Sugar. Sajna ebben az évadban nem volt neki nagyon hely. Job-bal az a szóváltás hiányzott mint egy falat kenyér. Szép volt.

A karakterek, a párbeszédek és a kreatív akciók tették ezt a sorozatot igazán egyedivé. Nem a közeljövőben, de pár év múlva biztos újra fogom kezdeni.

De a lényeg:
Banshee, Pensylvania, suck my tit!
Avatar
hank1ee
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2512
Csatlakozott: 2013.02.27. 03:08:33

2016.05.25. 15:15:06

GoT

Hold the door!
Életem talán legnagyobb sorozatjelenete, megkönnyeztem én is. Zseniális volt, és nagyon megható. :(
"Hány dobja az álmait, hogy mindegy már csak legyen más, de be kell lásd, bármilyen trét hoz az élet le kell rázd"

"A látványos játék alapja a futball szeretete." - Varga Zoltán
"Szerettünk, akartunk, és tudtunk futballozni." - Puskás Ferenc
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15491
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2016.05.24. 11:28:45


Na Hodor kapcsán abszolút megoszlanak amúgy a vélemények. Van a klasszikus “Bran irányította” és a “magától csinálta” verziók mellett olyan is, hogy amiért Bran bewargolt Wylisbe a múltban, ezért Wylis átkerült Hodorba, tehát az idősebb Hodor testében tartotta vissza az ifjú Wylis a csontikat.

Ami miatt hajlok erre az utóbbira az az, hogy Bran nem tud két testbe wargolni egyszerre és a múltban látszik, hogy az ifjú Wylis-be wargol (akárcsak véletlenül is – simán lehet hogy így próbált visszajutni a greensightból a jelenbe, felhasználva azt a testet, aki később is ott lesz), miután kijutottak, tehát vagy az van, hogy az ajtón való kiéréstől kezdve Hodor teljesen önmaga cselekedett, vagy a nyakatekertebb és jelentősen költőibb verzió.

Egyébként – bár ez nem jelent semmit – de a Hodort alakító színész is úgy nyilatkozott a színfalak mögötti videóban az epizód után, hogy Hodor megmentette a barátait.
ezt máshol olvastam, ez is egy lehetőség.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Rewolution5
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1089
Csatlakozott: 2009.04.11. 10:04:30
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

2016.05.24. 11:17:09

igazából csak találgatok, és próbálom megérteni a bran szálat :D de ha úgy van akkor kifejthetitek a véleményeteket, annak csak örülnék, mert csababarcatol megtudtam, hogy a sorozat utolérte a könyvet, tehát szerintem senki sem értheti teljesen jelenleg a cselekményt.

tehát, hogy miért mondta a vérholló, hogy neked kell a helyembe lépni, de nemvagy képes még rá. Meg valójában az az időutazás sem teljesen tiszta, hogy Hodor a kisfiús rohama során már akkor mondogatta, hogy hold the door, mintha tudta volna hogy ez lesz a szerepe...
Kép
Avatar
geridoss
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2786
Csatlakozott: 2008.11.30. 23:00:46
Tartózkodási hely: Eger

2016.05.24. 10:59:41

Rewolution5 írta:GoT konzultációra valaki pü-ben? :D
Nekem is jöhet, de szerintem is pöröghet a topik, itt sem gáz.. :D
"Látta a Real Madrid Villareal elleni 6-2-es győzelmét?" " Nem láttam, viszont emlékszek egy 6-2-re a Bernabeuból..." /Joan Laporta/

Visca el Barca!
Avatar
Initom
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2127
Csatlakozott: 2010.06.07. 16:11:17
Tartózkodási hely: Vas(trón)

2016.05.24. 07:00:01

Rewolution5 írta:GoT konzultációra valaki pü-ben? :D
Csak bátran,jöhet.
De lehet ha ide írod,kielégítőbb válaszokat kapsz,több embertől. :wink:
Abi & Tito
Avatar
Feast4
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3549
Csatlakozott: 2014.05.01. 21:54:54

2016.05.24. 01:16:36

Tromort77 írta:
palesz77 írta:
Amúgy hogy ne csak GoT legyen, Banshee évadzárót sekni nem nézte még meg? :D Semmi vélemény? :D
Banshee

Én még a hatása alatt vagyok azért nem tudtam írni. :D
Hihetetlen jó lett és méltóképpen búcsúztatták az egész sorozatot. Holnap megpróbálok írni hosszabban is.
Csak spoilerbe most járok az évad elején és bár rengeteg kritika megszólta szerintem marha jó!
Kép
Petr
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2144
Csatlakozott: 2013.10.31. 15:46:41
Tartózkodási hely: Az ország legszebb városának a legszebb utcája

2016.05.24. 01:07:24

Vagy írd ide, hadd pörögjön a topic :).
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15491
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2016.05.23. 23:52:27

Küld a püt, igyekszem válaszolni:)
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Rewolution5
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1089
Csatlakozott: 2009.04.11. 10:04:30
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

2016.05.23. 23:37:59

GoT konzultációra valaki pü-ben? :D
Kép
Avatar
Ronaldinho&Barca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4518
Csatlakozott: 2007.10.02. 19:49:32

2016.05.23. 18:38:42

A drámáktól eltekintve, nálam epic Brienne és Tormund szál. :D

http://static.independent.co.uk/s3fs-pu ... mund_1.JPG
Visca El Barca!
Kép
Més que un club
Tromort77

2016.05.23. 18:05:52

palesz77 írta:
Amúgy hogy ne csak GoT legyen, Banshee évadzárót sekni nem nézte még meg? :D Semmi vélemény? :D
Banshee

Én még a hatása alatt vagyok azért nem tudtam írni. :D
Hihetetlen jó lett és méltóképpen búcsúztatták az egész sorozatot. Holnap megpróbálok írni hosszabban is.
Válasz küldése