Offtopic

Ami egyik témához sem kapcsolódik, avagy itt nyugodtan írhatsz mindenről kötetlenül.

Fogyasztasz valamilyen dohányterméket? :D

- Nem, soha nem próbáltam.
10
22%
- Próbáltam, de nem szoktam rá.
17
38%
- Füstölök, mint a gyárkémény
11
24%
- Alkalmanként rágyújtok
7
16%
 
Szavazatok száma: 45
Avatar
ferninho
Madridista
Hozzászólások: 2345
Csatlakozott: 2009.03.01. 00:01:06

2017.05.06. 19:31:49

Nekem pl az első megmaradt focis emlékem az a Real Madrid-Bayer Leverkusen BL Döntő volt.
Casillas tudjuk mit alkotott, onnantól lett nagy kedvencem, következő ilyen meg a rögtön utána lévő VB és Ronaldo, amit ott leművelt meg a haja. :lol:
Utana tudjuk hova igazolt így hamar eldőlt az én sorsom is.

Nincs abban semmi, hogy ki ki miatt kedvelt meg egy csapatot vagy hogy talált rá, ezek lehetnek totál véletlen dolgok is, a lényeg, hogy utána bármi is van tartson ki a szeretett csapata mellett és támogassa, ez a lényeg.
madridista
Avatar
hajnesz
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1561
Csatlakozott: 2009.05.04. 19:45:30
Tartózkodási hely: Szeged

2017.05.06. 19:24:36

Pedig meglepődnél, elég sokan nem egy játékos miatt szeretnek bele egy klubba.
Nekem inkább ez az abszurd, hogy egy játékost szeretni egy tömegsportban. Ott van az a Gareth Tello, vagy hogy hivták szegény ürgét, Bale volt a kedvenc játékosa, meg a barcának szurkolt, erre hol kötött ki Bale? :D
Avatar
Kash
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1960
Csatlakozott: 2011.06.28. 13:23:33
Tartózkodási hely: Dél-kelet

2017.05.06. 18:25:20

visca el barca írta:látom az is bánt, hogy nem reagálnak a hsz-eidre, ha maradsz, ne félj én ezentúl megtalállak :wink: :mrgreen:
Ezzel régen volt probléma, amikor kezdtem a fórumozást, próbáltam beilleszkedni de senki sem vett figyelembe, aztán beítam pár böszmeséget a hamis kilences pozícióról meg a gyémánt felállásról, vagy valami ilyesmiről, itt sokan betámadtak. :D Mostmár nem nagyon zavar, elkönyvelem, hogy nem mondtam semmi újat, vagy csak egy óriási marhaság.

Külön-külön nem reagálnék mindenkire, viszont így kollektívan kijelentem, hogy igazatok van, túlpörögtem a témán.
Hajnesz írta:S egy ilyen után vegyen valaki komolyan? Te irtad, hogy 19 éves vagy, akkor nyilván tisztában vagy vele, hogy mi az a gay. És ez nem vicc kérdése
Mert nem tudtam komolyan venni az irományodat.
Te pedig ezt írtad:
hajnesz írta:Sokan azért szeretik a barcát, mert itt játszik, szóval, ha a MU-ban kötött volna ki, akkor ##Többmintegyklub helyett most ##LegerősebbbajnokságaPL lenne a tuti, ebben nem kételkedem :mrgreen:
És ezt könyörtelenül magamra vettem, mert igen, én Messi miatt vagyok Barca szurkoló, és nem tetszett ez a cinikus megjegyzés, mintha úgy gondolnád, hogy ezek az emberek -akik Messi miatt BArcások- nem tudnak elköteleződni a klub mellett és egy esetleges távozással könnyen átpártolnánk, legalábbis nekem ez így jön le. Meg maga a gondolat is, hogy egy szurkoló nem egy játékos miatt szeret bele egy klubba, abszurd...Bárkit megkérdezel, miért szurkol a BArcának, 101% biztossággal állítom, hogy egy játékos nevét fogja mondani...Na én itt ledobtam egy irónia-bombát. Egyébként meg aki ezt komolyan vette, hogy az arcon lecsorgó izzadság fogott meg egy csapatban, a gólörömök, azt én sem tudom komolyan venni.
Kép
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2017.05.06. 18:18:55

visca el barca írta:én nem tudom miért kell ezt a fórum dolgot ennyire túllihegni. feljövünk, beszélgetünk, vitázgatunk, néha elküldjük a másikat a csába és kész. ez csak egy játszótér, nem a világ közepe.
Ennyi lenne szerintem is. Nem kell az itteni dolgokat olyan komolyan venni, főleg nem annyira, hogy az "elfogadottság" érdekében még stílust is válts. Mindenki volt már leoltva, én is milliószor, rengetegszer jogosan is, tök felesleges ezt a szívedre venni szerintem. Leírod a véleményed, ha jön értelmes válasz rá, amin lehet vitázni, arra reagálsz, a hülyeséget meg figyelmen kívül hagyod. Ennél jobban túlkomplikálni szerintem felesleges az itteni dolgokat.
visca el barca írta: és tromort is feladta, utóbbi hetek óta semmit nem ír.
Ezt viszont én is sajnálom, remélhetőleg csak ideiglenesen tűnt el valamiért.
Avatar
hajnesz
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1561
Csatlakozott: 2009.05.04. 19:45:30
Tartózkodási hely: Szeged

2017.05.06. 17:39:37

Kash írta:Üdv mindenkinek.

A mai nap folyamán eljutottam arra a pontra, amikor is részemről az aktív fórumozás véget ér, rájöttem, hogy nekem ez nem való. Ez egy elég hosszú iromány lesz, kifejtem a véleményem magáról a fórumról, kiemelek egyes fórumozókat is, nevekkel együtt, nem köntörfalazok, nem kerülgetem a forró kását, csak hogy utána jól nekem lehessen megint esni, elküldeni melegebb éghajlatra, elcsitítani, mint egy kutyát, hogy tudjam hol a helyem...Na szóval tudják itt egyesek, hogy kell ezt, csak lazán, ahogy szoktátok. :D

2011 környékén regisztráltam erre a közösségi fórumra, ekkora szerettem meg a focit és a Barcát is, akkor még gyerek fejjel vágtam bele ebbe a fórum-életbe. Ez előtt netem sem volt nagyon, így nem tudtam hogyan mennek erre a dolgok, természetesen 1 nap sem kellett, hogy rögtön kihúzzam a gyufát egyeseknél így ők jómagyar módra úgy nekem estek itt, hogy az élettől is elment a kedvem, természetesen -hangsúlyozom-, gyerek voltam még, 12 éves lehettem- olyan stílusban reagáltam, amit nem lehetett szó nélkül hagyni, meg is kaptam érte a jól megérdemelt bant. Idővel rákellett jönnöm, hogy ez az egész fórum-világ nem nekem való, már csak azért is, mert engem mások véleménye sosem érdekelt, így nem tudtam érdemben beszállni vitákba, nem tudtam egy megadott esetről hónapokon át vitatkozni mint itt egyesek.

Mikor a futbal világban folyt az élet, a Barca háza táján is persze, leírtam a véleményem amit általában senki sem vett figyelembe, folyton elsiklottak felettem és volt, hogy a friss hsz-em ellenére visszalapoztak 4-5 oldalt és inkább azt idézték be, így én teljesen kirekesztve éreztem magam és úgy, mintha csak magamban beszélnék.

Mit tudnék tenni ennek elkerülése érdekében? Min tudnék változtatni, hogy engem is észrevegyenek? Ezeket a kérdéseket tettem föl magamban, mivel azzal tisztában voltam és vagyok, hogy itt sokatok között nem csak fórum szintű ismerettség van, összejártok közösen, programokat szerveztek, tudom, mert régebben aktívan olvastam a fórumot és láttam a találka megbeszéléseket. Szóval, óriási agyalás ment a részemről, hogy hogyan tudnék alkalmazkodni és az jutott eszembe, hogy talán ha felvenném egyesek stílusát, utánoznám őket, ugyanazt a stílust, ugyanazt a szemléletmódot, amit az adott egyén, akkor talán lenne itt nekem is helyem.

Azt vettem észre, hogy a fórumonon rengeteg iróniával, szarkazmussal fűszerezett hozzászólás született, mikor valaki már nem bírta, és elszakadt nála a cérne és nem akart full alpári módon reagállni, vagy csak szimplán komolytalannak vélte a témát, egy óriási irónia-bombát dobott le amit mások még díjaztak is...Persze az én "stílusom" nem egy olcsó másolat, nem azért ironizálok és komolytalankodok mostanában sokat, mert utánozni akarok valakit vagy mert nincs jobb dolgom, érdeklődés hiányában ami az egész fórumot érinti a részemről -teljesen hidegen hagyó témák, az érdeklődésemet egy cseppet sem sem kelitk fel az itt folyó viták, Ramos piros lapja ami azóta téma...stb- ilyen megnyilvánulást vált ki belőlem. Azonban ez sem működik a részemről, na sebaj, valakinek szabad, nekem nem.

Épp valamelyik nap Hajnesz fórumtársunk írta ki cinikus hangnemben, hogy sokan csak Messi miatt Barcások és ha most a MU-ban játszana, akkor nyilván nekik szurkolnánk. Ez így van, én Messi miatt szerettem meg a Barcát, mint sokan mások is, vagy akik régen Romario, Cruyff esetleg Rivaldo miatt...Igen, ahelyett, hogy ezt így nyiltan leírtam volna, irónikusan megjegyeztem, hogy én a gólörömök miatt szerettem bele -ami nyilván nem igaz- és 1-2 személy annak ellenére, hogy tudták, hogy ez csak irónia, a nyilvános lincselés mellett döntöttek, páran pedig Sampert megszégyenítő 3 szavas mondattal küldtek el az anyámba, véleményem szerint nagyon alpári stílusban, annak ellenére, hogy életünkben nem ismerjük egymást és fórumon sem beszéltünk soha. Ez tipikusan magyar mentalitásra vall...Én egy olyan személyt, akit semmilyen formában nem ismerek, nem tudnék így reagállni egy amúgy is csak poénnak szánt irományra, Markionni fórumtárs más, nyiltan provokált amit nem tűrtem és sokan mások sem rajtam kívül.
....
Szia. Szerintem kevés olyan ember van, akinek jobban különbözik a véleménye a többitől, mint nekem. És szerinted én felveszem azt, hogy a másik mit gondol? Nem. Meghallgatom, de ha nem egyezünk, nem fogok könnyeket hullajtani. Ez egy fórum, ide bárki regisztrálhat, múltkor olvastam az egyik "elit okostojást", aki tényleg azt hitte, hogy az idegenben lőtt gól kettőt ér. Meg kell válogatnod, hogy kit kell komolyan venned, és kit nem. A fórum 70%-a csak tv-ben látott labdát.
S téged nem vesznek komolyan? Tegyél azért, hogy komolyan vegyenek. Ha folyamatosan hülyét csinálsz magadból, akkor annak is fognak nézni. Nekem pont ez a bajom a cimbiddel is(MSN), minden kommentje végén szidja a Reált, a birókat, meg hogy az univerzum a Messikéje ellen van. Ez se baj, majd kinövi, de ha Te komolynak akarsz tünni, akkor én nem ezt a stilust ajánlottam volna.
Nézd meg Bobot, na neki talán még több emberrel volt vitája mint nekem, de ezen a fórumon mindenki tiszteli. Miért? Azért, mert van egy fellépése. Van véleménye. Nem majmol másokat.
utánanéztem hol játszik -Barcelona- és megnéztem egy-két régebbi meccset tőlük, a mutatott játék képe és a gólörömök fogtak meg leginkább -ahogyan átölelték egymást, ahogyan az izzadság végigfolyt az arcukon, a gyengéd pacsik a fenékre...stb-, na meg a mez-színkombinációja.
S egy ilyen után vegyen valaki komolyan? Te irtad, hogy 19 éves vagy, akkor nyilván tisztában vagy vele, hogy mi az a gay. És ez nem vicc kérdése.
markionni
Capitá del Barça
Hozzászólások: 517
Csatlakozott: 2016.12.12. 12:28:14

2017.05.06. 17:39:05

Nyugi Kash, majd en igyekszem tobbet szolni a temakhoz es akkor mar a tobbieknek nem marad ereje rad is sart dobalni utanam. :D
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2017.05.06. 17:07:13

Kash írta:sértőnek éreztem egy-két ember megnyilvánulását felém holott semmi rosszat
tegyél rá, itt így megy. egyszer te vagy leugatva, utána meg te ugatsz le másokat. ha mindenki lelépne innen akire rosszat szólnak, nem maradna senki...

múltkor leírtam az igazolások topicba, hogy kell egy kezdő jobb bekk + egy világklasszis kp, meg a matyi-AG-DS sallangtól meg kell szabadulni és jók leszünk, erre valaki beírta TÖK KOMOLYAN, hogy ilyen kerethez világklasszis edző nem adná a nevét, mire én kinevettem, ő meg bevágta a durcit és átment egy másik oldalra. most az ilyen emberekkel nem tudok mit kezdeni. írjon egy privátot, küldjön el az anyámba és kész, vagy tegyen tiltóra és fórumozzon tovább. engem is zavar itt marha sok ember, mint ahogy én is zavarok itt elég sok mindenkit. vagy tiltón van, vagy átugrom a hsz-t ha már csak az avatarját is meglátom. a fórumot amúgy az a pár ember húzza le nagyon, akik csak vereség/döntetlen esetén vannak itt és folyamatosan nyafognak (mindenki tudja kik ők), meg akiknek soha semmi nem jó és cska azért járnak ide, hogy itt fújják ki az orrukat.

látom az is bánt, hogy nem reagálnak a hsz-eidre, ha maradsz, ne félj én ezentúl megtalállak :wink: :mrgreen:
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2017.05.06. 16:53:39

Gyorsan váltottál a visszavonulásról a folytatásra. :mrgreen:
Avatar
Kash
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1960
Csatlakozott: 2011.06.28. 13:23:33
Tartózkodási hely: Dél-kelet

2017.05.06. 16:38:20

Igazad van Zola8787, talán tényleg túlreagáltam, vagy csak túl komolyan vettem ezeket, mert valóban sértőnek éreztem egy-két ember megnyilvánulását felém holott semmi rosszat nem írtam, vagy tettem feléjük, de aláírom, hogy túlzásba vittem az ironizálást.

Imádom az ilyen pozitív embereket, mint te, és még sokan másokat is itt a fórumon, ezért is nehéz itthagyni és lehet nem is fog sikerülni. :D

Régebben, még 2011-ben írta azt nekem Bob, hogy mielőtt bármit is írnék ide, gondoljam azt át 3-4x is fejben, majd gondolkodjak kicsit előre, hogy azt hogyan fogják fogadni illetve maga a tálalás is nagyon fontos, szükségem volt már akkor is a pozitív visszajelzésekre, nem vagyok már gyerek-19 éves vagyok egyébként, lassan 20 :D - de talán még legbelül az vagyok és ez az irományaimon is meglátszik, ezért elnézést kérek azoktól, akiket valamilyen formában ez sértett, amiért személyeskedésbe is átment a dolog.

A jövőben mégjobban figyelni fogok. :D
Kép
Avatar
zola8787
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3717
Csatlakozott: 2009.03.01. 20:08:51

2017.05.06. 15:53:38

Kash írta:...
Jó sokáig bírtad :lol:

Az itt létet nem így kell felfogni. Feljössz, megnézed az új híreket, örülsz, vagy fikázol, ilyen egyszerű. Én is nem egyszer vitába keveredtem már itt (ugye Bob? :mrgreen: ), jöttem itt a "Messi már nem a régi, adjuk el" dumámmal, vagy, hogy "Pep nem jó edző" (Matyi erre szeret reagálni hébe-hóba, a többiek már feladták :D ), ha meg is bántjuk egymást, na és? Ha parasztok jönnek nem kell azokra reagálni, vagy csak értelmesen visszaírni. Emellett vannak itt azért jócskán értelmes arcok is, mikor barátnőm megalázott, akkor is leírtam és kaptam az erősítő válaszokat.
Szeretek felnézni ide, olvasgatni az okoskodásokat, mert valljuk be a nagyja az, de hát mi kis emberek nem látunk bele, csak ezt tudjuk.
Bob_Marley írta:igyál egy jó hideg sört
Bob te meg ne adjál ilyen tanácsokat, 16 éves Kash, kiskorúként még nem szabad alkoholt fogyasztania. :lol:
Avatar
ferninho
Madridista
Hozzászólások: 2345
Csatlakozott: 2009.03.01. 00:01:06

2017.05.06. 15:45:03

Jó kis nutellás labrador... Felejthetetlen... :lol:
madridista
Avatar
Kash
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1960
Csatlakozott: 2011.06.28. 13:23:33
Tartózkodási hely: Dél-kelet

2017.05.06. 15:18:23

Természetesen igazatok van, neked is LG, elvégre pont ezért hagyom abba, mert nem tudok érdemben semmihez sem hozzászólni. :D
Ne nézzetek elmeroggyantnak se :D Csak elköszönni jöttem, hogy ne úgy lépjek le, hogy se szó se beszéd, az én lelkemnek lett volna rossz elsősorban.

Hiteltelennek tűnhet az egész így, hogy megint hozzászóltam, de maradok amig leül ez az egész, illetve semmi nem megy egyről a kettőre. :D Azért csakis 4-5 év aktív fórumozásról beszélünk, még ha volt is egy fél éves kihagyásom annó, valamiért az 1 hónapos ban kicsit elhúzódott. :D

Köszönöm Bob a kellemes megnyilvánulást, benned sosem lehet csalódni. :D

Még annyit leírnék, mivel látom valaki lentebb beidézte az egyik mondatom, miszerint "Ennek a fórumnak nincs színvonala" - Ezt elsősorban nem a tagok miatt írtam, tehát nem magukkal a fórumozókkal van a gond, hanem egyszerűen az egész fórumosdi vesztette el a varázsát, régebben, annó 2011-ben minden zeg-zugot átjártam ezen a fórumon, minden témába benéztem, élveztem ezt az egészet, a hozzászólás gyüjtögetést...Ez az idők folyamán változott, vannak még mindig érdekes viták, 1-2-be énis beszálltam, néha be is idéztek, ez jólesett... :mrgreen:

Valaki emlékszik, hogy a régi rendszerbe, a már kialakult közösségbe hogyan lehetett beilleszkedni? Ha mondtál valami elképesztő nagy baromságot és mártírrá váltál...Matyinak volt valami nutellás története, talán jobb is, hogy nem ismerem ezt a sztorit :mrgreen: Vagy amikor elhittem, hogy 400 HSZ után adót kell itt fizetni, és még egy kétségbeesett privátot is írtam miihii-nek, hogy ezt én nem tudom kifizetni...Hát igen, az egész fórum és még a másik oldal is rajtam röhögött, ezt akkor nem bántam gyerek fejjel ugye, csak figyelmet akartam, így utólag erre visszagondolni...Enyhén szólva is égő, de ez minden elmond arról a színvonalról amiről itt egyesek beszélnek. Ha szerintetek van, akk bizonyítsátok, mert szerintem nincs. Azonban mint írtam, ez nem csak ezt a fórumot, az Eurobarcát érinti, hanem az összes többit.
Kép
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21271
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2017.05.06. 15:01:22

mert engem mások véleménye sosem érdekelt
Pedig egy fórumon azért nem lenne rossz, ha érdekelne. Ez, meg a többi, amit leírtál, tényleg azt bizonyítja, nem neked való a fórumozás, tehát szerintem sem kéne erőltetned a jövőben. További szép életet.
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2017.05.06. 14:56:35

2005-ben ő már regisztrált volt tudtommal, szóval jól meghúzhattad az elejét. :D Mi volt az első nicked?
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2017.05.06. 14:49:25

S.Agüero írta:Nem is voltál még itt akkor. :D Milyen műsor volt?
Varga Tamas nem volt meg itt amikor nekem volt mar 5000 hszem kb. :D Nem ez az elso nickem.
Volt neki rengeteg de a vegso valami olyasmi volt mint Kashe, hogy akkor o ide tobbet nem ir. Aki regebb ota itt van az biztos emlekszik ra, hogy nem volt egy egyszeru fazon. :D
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2017.05.06. 14:11:51

Nem is voltál még itt akkor. :D Milyen műsor volt?
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2017.05.06. 13:56:28

Messias2 írta:csá
Ennek a fórumnak nincs színvonala.
Vicces, pont tőleg ilyeneket olvasni. :lol:

istenkomplexus, az. :lol:
Jajj, hány ilyen ember volt már aki fenyegetőzött hogy akkor ő mától nem ír, aztán rá 2 napra ugyanúgy nyomta tovább. :lol: Varga Tamás műsorát ugyse fogja uberelni soha senki. :D
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2017.05.06. 13:32:24

én nem tudom miért kell ezt a fórum dolgot ennyire túllihegni. feljövünk, beszélgetünk, vitázgatunk, néha elküldjük a másikat a csába és kész. ez csak egy játszótér, nem a világ közepe. a színvonal meg már amúgy is évek óta a béka fene alatt van, nem új dolog ez.

az nekem sem tetszik, hogy a keménymag lelép, deus, lui, mihii sehol, de most úgy látszik kash és tromort is feladta, utóbbi hetek óta semmit nem ír. gondolom ő is megunta a fórumon uralkodó állapotokat (vagy engem...) és csendben eltűnt. nekem hiányzik, jó volt vele "vitázni", még ha én nem is vagyok jó vitapartner :mrgreen:
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19614
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2017.05.06. 12:55:18

Szerintem ez nagyon szomorú, ha valaki idáig jut el....Én azt tudom tanácsolni, hogy mindig hideg fejjel kell gondolkozni és kizárni a külvilágot, ne mások véleményére adj, mert akkor a saját értékeden esik csorba, állj ki magadért és légy az, aki vagy. Nem másoknak kell megfelelni.
Samper az egyetlen, akivel szemben én is elfogadhatatlannak tartom azt a stílust, amit megenged magának pár ember, Kash nálad nem vettem ezt észre.

Szerintem azért gondold át, jó idő van mozdulj ki, fújd ki a levegőt, igyál egy jó hideg sört és este örömködj, ahogy megverjük a Vilalrrealt és várunk vissza. :D
Kép
Kép
Kép
Zolee23
Capitá del Barça
Hozzászólások: 573
Csatlakozott: 2009.08.17. 22:27:25
Tartózkodási hely: Budapest

2017.05.06. 12:50:23

Ez kicsit olyan volt mint aki meghalni megy. Nem akarlak megbántani amúgy de ha pár negatív vélemény miatt ennyire megzuhansz, akkor a baj nem kicsi. Mit számít az hogy egy netes fórumon név meg arc nélkül ki mit ír? Semmit.
Avatar
Messias2
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2865
Csatlakozott: 2015.06.25. 16:10:25

2017.05.06. 12:34:16

csá
Ennek a fórumnak nincs színvonala.
Vicces, pont tőleg ilyeneket olvasni. :lol:

istenkomplexus, az. :lol:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Messias2 2017.05.06. 12:58:03-kor.
TS-Alba-Araujo-Koundé-Azpi-Busi-De Jong-Pedri-Dembélé-Lewa-Fati
Avatar
Kash
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1960
Csatlakozott: 2011.06.28. 13:23:33
Tartózkodási hely: Dél-kelet

2017.05.06. 12:19:29

Üdv mindenkinek.

A mai nap folyamán eljutottam arra a pontra, amikor is részemről az aktív fórumozás véget ér, rájöttem, hogy nekem ez nem való. Ez egy elég hosszú iromány lesz, kifejtem a véleményem magáról a fórumról, kiemelek egyes fórumozókat is, nevekkel együtt, nem köntörfalazok, nem kerülgetem a forró kását, csak hogy utána jól nekem lehessen megint esni, elküldeni melegebb éghajlatra, elcsitítani, mint egy kutyát, hogy tudjam hol a helyem...Na szóval tudják itt egyesek, hogy kell ezt, csak lazán, ahogy szoktátok. :D

2011 környékén regisztráltam erre a közösségi fórumra, ekkora szerettem meg a focit és a Barcát is, akkor még gyerek fejjel vágtam bele ebbe a fórum-életbe. Ez előtt netem sem volt nagyon, így nem tudtam hogyan mennek erre a dolgok, természetesen 1 nap sem kellett, hogy rögtön kihúzzam a gyufát egyeseknél így ők jómagyar módra úgy nekem estek itt, hogy az élettől is elment a kedvem, természetesen -hangsúlyozom-, gyerek voltam még, 12 éves lehettem- olyan stílusban reagáltam, amit nem lehetett szó nélkül hagyni, meg is kaptam érte a jól megérdemelt bant. Idővel rákellett jönnöm, hogy ez az egész fórum-világ nem nekem való, már csak azért is, mert engem mások véleménye sosem érdekelt, így nem tudtam érdemben beszállni vitákba, nem tudtam egy megadott esetről hónapokon át vitatkozni mint itt egyesek.

Mikor a futbal világban folyt az élet, a Barca háza táján is persze, leírtam a véleményem amit általában senki sem vett figyelembe, folyton elsiklottak felettem és volt, hogy a friss hsz-em ellenére visszalapoztak 4-5 oldalt és inkább azt idézték be, így én teljesen kirekesztve éreztem magam és úgy, mintha csak magamban beszélnék.

Mit tudnék tenni ennek elkerülése érdekében? Min tudnék változtatni, hogy engem is észrevegyenek? Ezeket a kérdéseket tettem föl magamban, mivel azzal tisztában voltam és vagyok, hogy itt sokatok között nem csak fórum szintű ismerettség van, összejártok közösen, programokat szerveztek, tudom, mert régebben aktívan olvastam a fórumot és láttam a találka megbeszéléseket. Szóval, óriási agyalás ment a részemről, hogy hogyan tudnék alkalmazkodni és az jutott eszembe, hogy talán ha felvenném egyesek stílusát, utánoznám őket, ugyanazt a stílust, ugyanazt a szemléletmódot, amit az adott egyén, akkor talán lenne itt nekem is helyem.

Azt vettem észre, hogy a fórumonon rengeteg iróniával, szarkazmussal fűszerezett hozzászólás született, mikor valaki már nem bírta, és elszakadt nála a cérne és nem akart full alpári módon reagállni, vagy csak szimplán komolytalannak vélte a témát, egy óriási irónia-bombát dobott le amit mások még díjaztak is...Persze az én "stílusom" nem egy olcsó másolat, nem azért ironizálok és komolytalankodok mostanában sokat, mert utánozni akarok valakit vagy mert nincs jobb dolgom, érdeklődés hiányában ami az egész fórumot érinti a részemről -teljesen hidegen hagyó témák, az érdeklődésemet egy cseppet sem sem kelitk fel az itt folyó viták, Ramos piros lapja ami azóta téma...stb- ilyen megnyilvánulást vált ki belőlem. Azonban ez sem működik a részemről, na sebaj, valakinek szabad, nekem nem.

Épp valamelyik nap Hajnesz fórumtársunk írta ki cinikus hangnemben, hogy sokan csak Messi miatt Barcások és ha most a MU-ban játszana, akkor nyilván nekik szurkolnánk. Ez így van, én Messi miatt szerettem meg a Barcát, mint sokan mások is, vagy akik régen Romario, Cruyff esetleg Rivaldo miatt...Igen, ahelyett, hogy ezt így nyiltan leírtam volna, irónikusan megjegyeztem, hogy én a gólörömök miatt szerettem bele -ami nyilván nem igaz- és 1-2 személy annak ellenére, hogy tudták, hogy ez csak irónia, a nyilvános lincselés mellett döntöttek, páran pedig Sampert megszégyenítő 3 szavas mondattal küldtek el az anyámba, véleményem szerint nagyon alpári stílusban, annak ellenére, hogy életünkben nem ismerjük egymást és fórumon sem beszéltünk soha. Ez tipikusan magyar mentalitásra vall...Én egy olyan személyt, akit semmilyen formában nem ismerek, nem tudnék így reagállni egy amúgy is csak poénnak szánt irományra, Markionni fórumtárs más, nyiltan provokált amit nem tűrtem és sokan mások sem rajtam kívül.

Na ennyit erről az esetről. Sokan aggódtak és aggódnak jelenleg is a fórum színvonaláért, ami szerintem teljesen felesleges aggodalom. Ennek a fórumnak nincs színvonala. Ugyanolyan förtelmes mint az ellenoldal, vagy bármelyik másik, külső szemmel meg főleg...Akik nem provokátorok és nem diktátorok itt, nem istenkomplexuszosak, azok talán nem látják át, de ezen a fórumon kemény elnyomás uralkodik, aki nem ide való, azt teljes mértékben kirekesztik, vagy nagyon lazán elküldik a hűvösre...Innen is óriási elismerésem MessiNeymarSuarez fórumtársunknak, aki ezzel a stílussal ami neki van, sikerült beilleszkednie ide, innen is pacsi neked, azon kevés fórumozók közé tartozol, akit kedvelek itt.

Rengeteg jó emberrel találkoztam itt, még a régi időkből, sajnálom őket, mert közülük csak 1-2 ember aktív már. Ők voltak azok, akik ebben a "sötét" korszakban amig a beilleszkedést gyakoroltam, kiálltak mellettem és nem csak a lenézés ment meg a folyamatos útálkozás. Mint mondtam neveket is írni fogok -mivel nagy valószínűséggel ez az utolsó hozzászólásom- így köszönöm az itt eltöltött 4-5 évet nektek, Kanty, BobMarley, miihii, Ozsimiki, Palesz, Noname, Tim. Elnézést akinek a nevét rosszul írtam, vagy nem emlékszik rám, én soha nem feledlek el titeket.

Nagyon kedveltem még VEB stílusát is itt, tetszett és tetszik is, hogy nem csak a folyamatos álszenteskedés megy a részéről és hogy megmondja a tutit, de ezt úgylátszik csak neki szabad, 1-2 alkalommal próbálkoztam, úgy le lettem szídva -finoman szolva is- hogy ezt a stílust is hanyagolnom kellet.

Bár azt írtam, hogy nem fogok köntörfalazni, azok nevét most mégsem írnám le, akiket nem kedvelek, csak mégegy okot adnék nekik, hogy kiéljék istenkompexusukat. Ha vissza is térek egyszer, max 1-2 hsz erejéig, ha látok olyan dolgot, amivel nem értek egyet vagy ellenkezőleg és muszáj azt elmondanom nektek.
Ennyi lett volna, köszönöm, ha végigolvastad.

Ezzel szeretnék búcsút inteni:
Messias2 írta:Menj már innen
Már itt sem vagyok. :D
Isten veletek!

Ui: Elnézést a helyesírási hibákért, illetve ha esetenként összeszedetlennek tűnik az iromány, nem gondoltam át előre, mit fogok írni és milyen sorrendben, ami a fejemben forgott már régóta, azt most "papírra" vetettem.
Kép
Avatar
Victor_Valdes
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 4447
Csatlakozott: 2007.02.09. 16:19:20
Tartózkodási hely: Debrecen

2017.05.04. 22:21:01

Aki facebookon jelen van, ha kérhetem lájkolja már be bnőmnek a képét, szeretne nagyon nyerni. :)
katt
http://www.maon.hu - marketing - üzleti élet - motiváció - vállalkozás -
"mi leszel, ha nagy leszel? közgazdász, vagy bérgyilkos..a kereslet határozza meg a kínálatot.."
"tudom egyszer újra látlak, az imáim hozzád szállnak..." †
Avatar
Normandia
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2502
Csatlakozott: 2013.01.02. 10:56:24
Tartózkodási hely: Sátoraljaújhely

2017.05.04. 20:16:18

Magyarok közül:
Puskás, Papp László, Magyar Zoltán, Egerszegi Krisztína.

Világ:
Lewis, Jordan, Schumi, Bubka
"Diego Simeone: "Diego (Maradona) megtöltött minket érzelmekkel, de azt mondom, kétségek nélkül, hogy Messi jobb játékos, mint Maradona volt."
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6739
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2017.05.03. 21:45:22

S.Agüero írta: Recrea, tudom, hogy neked mindegy, csak mozogjon. :mrgreen:
Majdnem 3 éve párkapcsolatban vagyok, egyben a monogámia élő példánya, szóval van némi igazság a dologban :D
Válasz küldése