Offtopic

Ami egyik témához sem kapcsolódik, avagy itt nyugodtan írhatsz mindenről kötetlenül.

Fogyasztasz valamilyen dohányterméket? :D

- Nem, soha nem próbáltam.
10
22%
- Próbáltam, de nem szoktam rá.
17
38%
- Füstölök, mint a gyárkémény
11
24%
- Alkalmanként rágyújtok
7
16%
 
Szavazatok száma: 45
Avatar
Rinku
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2552
Csatlakozott: 2009.08.02. 14:28:48

2017.08.18. 15:44:56

Bob_Marley írta:Olvasd vissza hányszor szerepel a hsz-edben a halál, ölni szó. Bocs ha ez nem fogok tapsolni... Egyik véglet se működik, amit te írsz szembemegy azzal amiért pár szaz éve generációk küzdenek, hogy pl te se jobbagykent élj ma, s az a véglet se működik hogy mindenki regisztráció nélkül. Megoldás csak közösen lehet.
Egy testes pofonnál és a tulajdon bőröd épségénél kevés jobb figyelemfelkeltő van, ami helyretesz téged. Itt, ebben a helyzetben nem lehet finomkodni. Azt ott elcseszték, hogy nem tanultak abból a több száz évből azok a gazemberek, akik legfelül ülnek most a létrán. Vagy direkt engedik ránk őket. Akárhogy is, onnan két kézzel kell letépni őket, mint ahogy minden egyéb patkányt is, aki túl magasra mászik. Ja és nem küzdöttek száz évekig a halálbüntetés ellen. Jó harminc-negyven év alatt megoldották, mert páran elkezdtek siránkozni. Mert az inhumánus. Kezdjük ott, hogy mihez viszonyítgatjuk itt magunkat? Mi az, hogy az nem humánus? Megerőszakolnak és megvernek egy nőt, mert nincs szőnyeg a fején. Párizsban. Mert fehér. Ennél emberibb dolgot ritkán fogsz hallani. Ilyenek vagyunk, ilyen irtani való az alapvető emberi természet. Csak míg a fehér emberek döntő többsége ezt elnyomta magában és elnyomatta a felnövő generációkkal, addig bennük lüktet és ízzik a mai napig. A harapós kutyát pedig fenyíteni kell vagy elaltatni kell. A nyáj is kussban ül, ha nincs vezérkos és a juhász érti a dolgát. Meg kell védenünk magunkat és mindent, amit felépítettünk. Nem fog lángolni azért a Nemzeti Múzeum, mert egy messziről jött, bocskoros, kormos fekély azt mondja, hogy az bálvány.

De te se látsz benne semmit benne egyébként, pedig körmöltem rendesen, egy valamire nyitod ki a szemed. Nem veszitek észre, ti, akik így gondoljátok, hogy fogynak a készletek, és 6-7 év alatt egy extra milliárddal többen leszünk, utána pedig 2-3 évenként, évenként, majd több hónap és hónaponként fog ez a szám emelkedni, míg nem összeomlik a világ. Nem emberöléssel kezdtem, mint egy végső eszközzel éltem vele, nem egyedül ebből áll a pakli. A Mad Max pedig nem egy disztópia akkor, ha minden így marad, vagy nem elég értelmesen lendülünk el a jelenlegi pontról, hanem egy távoli-középtávú jövőkép. Már most sem bírja el a kontinens a magát szándékos kirekesztésbe, abból pedig a gyűlöletkeltésbe szító afrikai és közel-keleti bandát. Barbárok, akik építeni nem tudnak, csak rombolni. A vérében van mindnek. A főorvostól kezdve mindnek, ott él a lelkükben az, hogy utálják a fehér embert. Generációk hatványértéke élt így, hogy mindenkit utált, még önmagát is, majd pont ezek lennének a kivételek. A tulajdon szentírásukban a prófétájuk ölt és rabolt. Megadta a követendő példát, amit a mai napig milliók olvasnak napról-napra. Attól, mert valami fogalmatlan svéd kcsgre rájött az öt perc és odaengedte a véreber a csecshez, attól az még az marad.
Football, bloody hell. /SAF/
Avatar
Tivornya
Capitá del Barça
Hozzászólások: 736
Csatlakozott: 2008.10.14. 17:39:21
Tartózkodási hely: Dunabogdány

2017.08.18. 15:24:46

Bob_Marley írta:Olvasd vissza hányszor szerepel a hsz-edben a halál, ölni szó. Bocs ha ez nem fogok tapsolni... Egyik véglet se működik, amit te írsz szembemegy azzal amiért pár szaz éve generációk küzdenek, hogy pl te se jobbagykent élj ma, s az a véglet se működik hogy mindenki regisztráció nélkül. Megoldás csak közösen lehet.
Nem kell megoldást keresni, eleve nem kell problémát okozni azzal, hogy idegen, ellenséges kultúrát ölelnek a mi keblünkre erőszakkal a liberálisnak hazudott fasiszták...
Úgy színes a világ, ha idegen országokban idegen kultúrkörnyezetbe nyaralhat az ember és nem az idegeneket hozza házhoz.
„Egy nép csak úgy semmisül meg, ha önmagát semmisíti meg. Önmagát a nép úgy semmisíti meg, ha múltját már nem látja, jelenében csavarog, jövőjében nem hisz."
„Nemzetünk szolgálatában meghalni lehet, de elfáradni soha!"
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19580
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2017.08.18. 15:16:35

Olvasd vissza hányszor szerepel a hsz-edben a halál, ölni szó. Bocs ha ez nem fogok tapsolni... Egyik véglet se működik, amit te írsz szembemegy azzal amiért pár szaz éve generációk küzdenek, hogy pl te se jobbagykent élj ma, s az a véglet se működik hogy mindenki regisztráció nélkül. Megoldás csak közösen lehet.
Kép
Kép
Kép
Avatar
Rinku
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2552
Csatlakozott: 2009.08.02. 14:28:48

2017.08.18. 15:07:45

Bob_Marley írta:Szomorú ha valaki így gondolja, a történelem bizonyította mennyire működtek az ilyen rendszerek....vissza a stazit, gestapot, ÁVH-t... És majd xy eldönti ki az üldözött. Ma az aki neked nem tetszik, holnap te magad.
Szomorú, ha úgy gondolod, hogy a jelenlegi működik. Magyarázd el ezt majd az apját vesztett árva gyereknek, meglátjuk, hogy agyönüt-e. Hozzuk még ide még teljes Észak-Afrikát, mert nincs mindenkinek a szája kitátására BMW, lakás Berlinben és munka 3.500 euróval havonta, ahol összesen a tökét kell vakarni.
Football, bloody hell. /SAF/
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19580
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2017.08.18. 15:03:16

Szomorú ha valaki így gondolja, a történelem bizonyította mennyire működtek az ilyen rendszerek....vissza a stazit, gestapot, ÁVH-t... És majd xy eldönti ki az üldözött. Ma az aki neked nem tetszik, holnap te magad.
Kép
Kép
Kép
ultrasur
Madridista
Hozzászólások: 1062
Csatlakozott: 2007.08.17. 08:53:26
Tartózkodási hely: Bp

2017.08.18. 15:01:25

Subinho írta:Mikor értik meg az idióta európaiak, hogy ez egy teljesen más kultúra és nem beengedni, meg behívni kell ezeket, hanem a határon megállítani, akár erőszakkal!!
Japánban megoldották jól. Nem engedik be őket. Nem lehet templomuk. Nem gyakorolhatják a vallásukat.
Itt is ezt kéne. Európába jössz, fogadd el, élj úgy. Nem tetszik. Haza lehet menni.
Így igaz. Van különbség az etnikai homogenitás és a kulturális homogenitás között.

P.: Egy iraki, nigériai vagy argentin keresztény az életben nem fog felrobbantani, és simán asszimilálódik bőrszíntől és szociális szokásaitól függően.

Egy muzulmán kultúrából érkezett,akár második generációs, nyugaton nevelt srác is be tud kattanni és ölni a vallásáért (lásd: Manchester vagy a tegnapi gyerek...)

Természetesen a muzulmánok 98% az életben nem fog semmi rosszat csinálni, de az a maradék kettő szétcseszheti az egész európai civilizációt. Nagyon nehéz a helyzet, hogy hol az önvédelem és az emberség közötti határ, de valahol meg kell húzni, mert a mostani állapot nem tartható fent...
Avatar
Rinku
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2552
Csatlakozott: 2009.08.02. 14:28:48

2017.08.18. 14:50:41

Statáriális büntetőrendszabályok és magánzárkás elkülönítés, mint a Dredd bíróban. Nekimész a rendőrnek, fegyvert fogsz rá? Ha leteszed a fegyvert, megúszod életed végéig izokockával (legyen itt most egy 3x3x3-as beton, mert itt GDP-ben nem tartunk, hogy erre pénzünk legyen), ha nem, halál. Azonnal. Érzés nélkül. Évekre kussoljon és rohadjon a cellájában mindenki, a saját bűzében és mocskában, aki nekimegy Európának. Itt mi vagyunk az úr, ezek a mi hazáink, a mi népeink, a mi vircsaftunk. Nem érdekel, hogy mi volt a történelemben. A jelenben élünk.

Emellett teljes, azonnali és kivétel nélküli lehallgatás a teljes lakosságra. A büntetőjogrendszer azonnali és acélkemény megreformálása. 8-10 évtől kezdődne a leglightosabb részességi forma elítélése is egy ilyen gázolásban nálam, büntetőtelepen letöltendő évtizedek a legszemetebbeknek és életfogytiglanok úgy szórva, mint ahogy nagyanyám a zsugát Hévízen. A büntetés végeztével teljes, életfogytiglani kiutasítás. Ujjlenyomat vételezés tömegesen, akinek nincs ilyen, nem léphet be a területre, akinek nem egyezik, ott kalandod véget ért, elzárás a hatóság megvezetéséért, akit elkapnak kiutasítás után belterületen, holott örökre kitették a szűrét, mehet pár évre a telepre, aki meg még ezek tuán is itt van, hogy kapott 5 év bányát, annak utána halál. Kártevő a társadalomban és nincs helye, visszaszökni pedig vissza fog, nem véletlenül kapták el harmadjára. Továbbmegyek, kétszeres büntetés mindenkire, aki a törvényre esküdött fel és visszaél vele. Tehát itt nem kétszeres életfogytiglan, hanem aki amúgy "csak" börtön, az megy a fiúkhoz csákányozni a bányába. Hoppá nem lenne korrupt rendőr, mindenki menne csak járőrözni okosan és szépen. A cigány is figyelne Szabolcsban, Borsodban, Hajdúban, az egész országban, amikor a katonaság rárúgja az ajtót. Falvak egész sora van, ahova be kellett volna vonulni már 10 évvel ezelőtt is... Ütnivaló fajtának tartom a muszlimot, mert az is megütne, megölne, felgyújtana engem, mert nem ugyanolyan szr képzeletbeli barátom van, mint neki, nem csak rájuk nézve, hanem mindenkire alkalmaznám. És az elnöktől az utcaseprőig, a multimilliárdostól a koldusig megérezné mindenki a vesszőzést.

Lennének kihágások, lennének csúnya dolgok, de végre rend lenne. Minimális szórással számolni kell, emberek vagyunk, az egyik legtökéletlenebb faj a Földön. Ebben a tetű világban már kb. senki nem tudja a helyét. De hogyha csak rajtam múlna, a tolvaj jogászokkal, könyvelőkkel és a többi rabló-csaló rohadékkal együtt ülne, a fal másik oldalán allah szrbűzös katonája is, vagy egy időben, egy helyen fagyna halálra, vagy lángolna a napon. És egyébként egy darabot sem engednék be a muszlimokból. Több, mint ezer évvel mögöttünk járnak agyilag, teljesen más fajta az emberi fajon belül - akár jávairól beszélünk, akár algírról, itt egy kalap - mint a fehér ember. Teljesen más szabályok, érték(?)rend és felfogás. A oldal és B oldal. Nincs átjárás. Katar, Emírségek, teljes arab félsziget. El lehet takarodni mindnek. Ahogy Putyin is mondja, ha idejössz, neked kuss van. Minden egyes ilyen alkalommal belegondolok, hogy a bájos unokahúgom mibe kell, hogy majd felnőjön a liberális-balos, egyéb töketlen barom keze nyomán, elkap a hányinger. Nagyon remélem, hogy nem egy utópiát írtam, hanem egyszer tényleg meg ez fog valósulni és akkor van remény.

Már Arisztotelész is megmondta, hogy a demokrácia egy gyenge és rossz államforma, mert minden barmot odaenged a vájúhoz. A "legyen tánc" és társait már fejre kizárnám a szavazásból, még a száját sem nyitná ki. Cenzus és az állam szolgálata = szavazójog. Bár egy gyerekes baromság a film, de azért az állampolgárság megszerzésének mikéntjét ajánlom mindenkinek a Csillagközi Invázióból. Lángolni kell a szútól hemzsegő fatoronynak, hogy a stabil követ a helyére építsük.

ui.: Ha megkapom a kitiltást, legyen. Le kellett írnom, hogy van alternatíva, nem csak szájtátás. Ha bűn hazafinak és ennek a földrésznek, ahol születtem, ahol élek és ahol meghalni készülök, a patriótája lenni, akkor leszek bűnös. És a francba minden puhakezű barommal, aki nem tudja a szíjat megmarkolni, helyette áll letolt gatyával, a levágott tökével a kezében.
Palesz, ettől ezért még továbbra is komállak majd. :)
Football, bloody hell. /SAF/
Avatar
Rivaldo11
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8005
Csatlakozott: 2006.08.22. 11:44:15
Tartózkodási hely: Budapest

2017.08.17. 22:38:25

Semmi szükség az arabmosdatásra. Ahogy alább olvasható, más kisebbségekkel negyed annyi probléma nincs. Ott tartunk, hogy ha az utcán mögöttem jön egy arab külsejű emberke, nem akkor vagyok a legnyugodtabb. Mindenképpen kéne valami megoldás, mert a helyzet csak romlani fog...
Rivaldo-A Legnagyobb.
Avatar
Cestus
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3423
Csatlakozott: 2017.03.10. 19:23:04

2017.08.17. 22:31:40

Subinho írta:Mikor értik meg az idióta európaiak, hogy ez egy teljesen más kultúra és nem beengedni, meg behívni kell ezeket, hanem a határon megállítani, akár erőszakkal!!
Japánban megoldották jól. Nem engedik be őket. Nem lehet templomuk. Nem gyakorolhatják a vallásukat.
Itt is ezt kéne. Európába jössz, fogadd el, élj úgy. Nem tetszik. Haza lehet menni.
Nagyon nem akarok beleszólni a témába, de ez az iszlámellenes Japán facebookos kamusztori: https://en.wikipedia.org/wiki/Islam_in_Japan#Mosques" target="_blank
"It is what it is."

- Ernesto Valverde, 2019, közvetlenül az anfieldi vereség után.
Avatar
Subinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4184
Csatlakozott: 2005.03.17. 14:44:52
Tartózkodási hely: Budapest

2017.08.17. 22:26:52

Mikor értik meg az idióta európaiak, hogy ez egy teljesen más kultúra és nem beengedni, meg behívni kell ezeket, hanem a határon megállítani, akár erőszakkal!!
Japánban megoldották jól. Nem engedik be őket. Nem lehet templomuk. Nem gyakorolhatják a vallásukat.
Itt is ezt kéne. Európába jössz, fogadd el, élj úgy. Nem tetszik. Haza lehet menni.
Avatar
crixus
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1390
Csatlakozott: 2014.03.14. 14:43:58

2017.08.17. 22:11:18

Nem tudom, hogy itt páran milyen utópisztikus világban éltek, de ez a "ne legyenek határok", meg "éljünk együtt békében" felfogás semmi jóra nem vezet. Nem azért, mert rossz elképzelés, vagy mert "xy" felsőbb rendű "ab"-nél. Egyszerűen arról van szó, hogy az emberiség a jelen állapotában nem érett meg erre, akár tetszik ez egyeseknek akár nem. Én egy német nagyvárosban élek és az a tapasztalatom, hogy a legprimitívebb, kötekedőbb, ugyanakkor legnagyobb pofájú alakok a közel-keleti illetve afrikai származásúak. Illetve ők azok - nyilván nem 100%-ban - akik fütyülnek az itteni szabályokra. Van olyan ismerősöm is, aki közülük való és szenved a többi, a családja marhaságától. Azok az utcák, amiket többnyire ők laknak, azok a legkevésbé biztonságosak és a legpiszkosabbak. Számomra az is felfoghatatlan, hogy egy német nagyváros "szívében" hogy lehet olyan utca, ahol csak arab illetve török feliratok éktelenkednek a boltokon, elvétve pár angol szó. Nem vagyok az arab kultúra ellen, sem másik kultúra ellen, de jelenleg Európában pozitívan KELL bárkit diszkriminálni, aki sötét bőrű. Ha nem teszed, megbélyegzett vagy. Érdekes az is, hogy itt is, ahogy Budapesten is, elég sok távol-keleti él, itt kint pedig egy nagyobb tömegre való dél-amerikai is. Érdekes, velük negyed annyi probléma nincs.
Számomra a legelképesztőbb élmények egyike az volt, amikor jegyzőségnél dolgoztam, mint diákmunkás és regisztrálni kellett az úgynevezett "menekülteket", akiknek a 3/4-nél semmilyen papír nem volt és az adataikat tolmács segítségével, bemondásra vettük fel. Több, mint a fele vallotta magát szírnek, néhány teljesen afrikai külsejű is, illetve legnagyobb meglepetésemre kb. minden harmadik születési dátuma január 1. volt. :roll: A jegyzőnő pedig, akinek dolgoztam csak megvonta a vállát a kérdésemre, mondván, nekik ezt muszáj, nem tudnak mit csinálni.
Szóval lehet erőltetni a határok nélküli életmódot, lehet támogatni a kisebbségieket,a melegeket, az xy neműeket, a pokemonokat, stb. De vegyük észre, hogy ami így, ezzel az eltúlzott elfogadással a leghamarabb el fog tűnni, az pont a mi kultúránk lesz, amelyik mindezt támogatja.
Egyelőre ennél többet nem írok, így is hosszú lett.
Avatar
defender3
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1186
Csatlakozott: 2007.02.04. 14:58:23

2017.08.17. 22:01:12

LG írta:Arabok voltak egyáltalán a merénylők?
Az elmúlt napokban attól volt hangos a sajtó, hogy a helyiek nagyon nem kedvelik a turistákat.
A spanyol rendőrség megerősítette, hogy Driss Oukabir az első számú gyanúsítottja a merényletnek. Az észak-afrikai származású, Spanyolországban jogszerűen tartózkodó férfi volt az, aki kibérelte a furgont, amely becsapódott, és 530 métert haladt Barcelona sétálóutcáján csütörtök délután. A támadásnak legalább 13 halottja és 80 sebesültje van.
Kép
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21165
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2017.08.17. 21:47:04

Arabok voltak egyáltalán a merénylők?
Az elmúlt napokban attól volt hangos a sajtó, hogy a helyiek nagyon nem kedvelik a turistákat.
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19580
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2017.08.17. 21:38:54

Imagine there's no countries
It isn't hard to do
Nothing to kill or die for
And no religion too
Imagine all the people living life in peace
Kép
Kép
Kép
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2017.08.17. 21:26:48

Barca333 írta:Nero, szerintem sem megoldás a "na most akkor aki nem európai azt ki kéne paterolni Európából", viszont úgymond ez lenne a legegyszerűbb, persze biztos hogy megvalósíthatatlan. Viszont akkor milyen megoldást látnál a terror ellen? Szerintem az irány mindenképp az kellett volna legyen, hogy nem engedjük be azt, aki gyanús.
USA-ba ugye random mód soha az életbe nem mehetsz 3 hónapnál továbbra, de még ha jó indokod van, akkor sem. És egyébként csak úgy mellékesen, nincsenek hetente robbantgatások.
És mi alapján döntöd el hogy ki gyanús? Foleg hogy azok akik komoly merényletre készülnek azok repülővel jönnek, öltönyben, a legprofibb hamis útlevéllel.
Angliaba csak akkor tartózkodhatsz hosszabb ideig ha van biztosításod, azt pedig csak akkor kapsz ha van munkád, ennél tobbet nem lehet tenni.
Terrortámadások mindig is voltak és mindig is lesznek. Annyit tudnak tenni hogy egyre komolyabb biztonsági ellenörzések vannak (ma már nem fordulhat elő hogy valaki eltérít egy repülőt, de a forgalmasabb helyeken is mindig van par különleges rendőr + minden utca bekamerázva) de nyilván nem lehet mindenkire felkészülni.
A multkor elkísértem egy ismerősömet egy nagyobb kórházba (azt most hagyjuk is hogy milyen a szinvonal, illetve hogy egyáltalán ismerik e a hálapénz fogalmát). Az orvosok/ápolók legalább harmada nem európai volt... Oriasi munkaerő hiány van a nyugaton, ezeknek az embereknek a nagy része meg dolgozni akar, úgy hogy nem tudom elképzelni hogy ne legyenek beengedve a jövőben.

Ez most lehet hogy egy kicsit durván fog hangzani, de lehet hogy ma Spanyolországban többen haltak meg autóbalesetben, mint a robbantásban, csak egy terrorcselekmény mindig szomorúbb és nagyobb hírt kavar.

Vannak olyan népcsoportok (cigányok) akik rászolgáltak arra hogy nagyjabol leáltalánosítsuk őket (mondjuk én ismerek normalisakat + lehúztam a Vasasba 4 évet ott 70% roma volt :D) de az arabok nagyon nem.
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
ultrasur
Madridista
Hozzászólások: 1062
Csatlakozott: 2007.08.17. 08:53:26
Tartózkodási hely: Bp

2017.08.17. 21:10:19

A türelem elvesztése azt jelenti, hogy jönnek majd az ellencsapások, melynek ártatlan muszlim emberek lesznek az áldozatai :(

A megoldás az, hogy Európa aki már itt van megpróbálja minél jobban integrálni és kulturálisan "átnevelni", és minél hamarabb el kezdi megteremteni egy semleges helyszínen egy befogadó ország alapjait. P.: Líbia, Tunézia stb gazdaságilag felhúzása, élhetőbbé tétele, hogy ez legyen a fő vándorlási cél.

És végre valahára ki kéne dolgozni egy közös európai titkosszolgálat alapjait, a terrorista mocskok ellen.
Barca333
Jugador del Barça
Hozzászólások: 231
Csatlakozott: 2007.07.27. 19:57:46
Tartózkodási hely: Eurobarca

2017.08.17. 21:04:15

Nero, szerintem sem megoldás a "na most akkor aki nem európai azt ki kéne paterolni Európából", viszont úgymond ez lenne a legegyszerűbb, persze biztos hogy megvalósíthatatlan. Viszont akkor milyen megoldást látnál a terror ellen? Szerintem az irány mindenképp az kellett volna legyen, hogy nem engedjük be azt, aki gyanús.
USA-ba ugye random mód soha az életbe nem mehetsz 3 hónapnál továbbra, de még ha jó indokod van, akkor sem. És egyébként csak úgy mellékesen, nincsenek hetente robbantgatások.
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19580
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2017.08.17. 20:57:56

Aki robbant is egy radikális felfogás és elítélendő dolog, s aki általánosít az is. Sajnálatos hír, ami történt.
Kép
Kép
Kép
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2017.08.17. 20:50:37

MessiNeymarSuarez írta: Ehhez vezetett az, hogy idegen emberek százezreit hagyták beözömleni Európába, mert sokan álomvilágban élnek..Nem véletlen voltam anno 1-2 éve ennyire kiakadva már az elején, aki nem tündérmesékben él, tudja milyenek ezek az emberek...
Elotte nem voltak balhék? 2001 NY, 2004 Madrid? Én itt elek a világ "legmultikultibb" városába és tudom milyenek ezek az emberek és megnyugtathatlak hogy az ég vilagon semmiben nem különböznek a magyaroktól, maximum annyiban hogyha bemész egy boltba akkor a magyarokkal ellentétben fognak köszönni neked.

Meg mielott valaki azonnal rám ugrana hogy "buta libsi", megvan a véleményem nekem is sok mindenről, abszolut elítélem a terrorizmust, felháborító amit otthon a cigányoknak megengednek, és tudom azt hogy bizonyos népcsoportokra miért haragszanak annyian, de ez nagyon buta, klasszikus balkáni mentálitás hogy ha valahol robbantanak a nagyvilàgban, akkor az első reakció az az hogy azonnal dobjunk ki mindenkit akinek kicsit sötétebb a színe és dobjunk le 6 atom töltetet Kozep-keletre.

Ezt most nem rad értettem, csak olvasgatva fbn a topkommenteket levagyok döbbenve hogy az emberek egy része mennyire egysíkú még mindig.
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10105
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2017.08.17. 20:38:51

Nyugodjanak békében, és gyógyulást kívánok a sérülteknek.
Szörnyű hogy már ki sem mehet Európában az ember nyugodtan, mert simán áldozat lehet, mintha valami háborús övezetben lenne...

Az a baj, hogy hiába fogy el a türelem, ha nem lehet mit tenni már..

Az összes ilyen radikalizálódott rohadékot meg kéne fosztani minden jogaitól, és kidobni a fenébe Európából, de persze ezt nem lehet mert túl emberségesek vagyunk meg nekik jogaik vannak...
Nem mintha a jövendőbeli áldozataiknak ne lennének jogaik..

Ehhez vezetett az, hogy idegen emberek százezreit hagyták beözömleni Európába, mert sokan álomvilágban élnek..Nem véletlen voltam anno 1-2 éve ennyire kiakadva már az elején, aki nem tündérmesékben él, tudja milyenek ezek az emberek...
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2017.08.17. 20:32:59

ultrasur írta:Hamarosan el fog fogyni a türelem....
Ez pontosan mit jelent? Csak mert a legutobbi terrortámadásnál is írták páran de senki nem válaszolt.

Az elhunytak nyugodjanak békében, a sérültekre pedig vigyázzon a Jóisten!
Nehéz feldolgozni hogy milyen elmebeteg "emberek" vannak...
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
ultrasur
Madridista
Hozzászólások: 1062
Csatlakozott: 2007.08.17. 08:53:26
Tartózkodási hely: Bp

2017.08.17. 20:23:27

Terrortámadás volt az órákban Barcelonában :(. Legalább 13 halott. :cry: Az egyik legszebb város, nagyon kedves emberekkel tele... Hamarosan el fog fogyni a türelem....
Avatar
MQuCsabi
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6340
Csatlakozott: 2007.07.12. 14:50:03
Tartózkodási hely: Budapest

2017.08.09. 17:33:13

Ember: nem én mondtam véleményt a másikról.... milyen ember vagy, van pofád a dolgokat megfordítani:)
Ott hazudozol ahol csak lehet, hát légy bűszke:) Idióta....
És ne emberezz engem te szerencsétlen idióta barom:) Ha én emberezlek bajban leszel...

Off és remélem majd az életben is ekkora arca lesz...


Persze .. itt könnyű rászállni emberekre, majd ha talizunk is tedd ezt aranyember:)
Ezt ide beidéztem, mert beugrott egy sztori, amit faterom mesélt nem olyan régen. Kocsival ment, előtte valamivel nagy parasztszállító (BMW, Merga vagy AUDI, nem emlékszem)

Szóval valamit elkövetett a benne ülő delikvens, mire a sértett kiüvöltött neki, hogy mit csinálsz ember?
Erre szolibarna "emberünk" kiszállt és jól számon is kérte tájszólásban: Há embeeeeer? #-o

Ő megsértődött az ember jelzőre, van ilyen :wink:
Kép
Avatar
zola8787
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3717
Csatlakozott: 2009.03.01. 20:08:51

2017.08.08. 21:31:28

Normandia írta:Meséld már el, hogy nyúlja le, ha nem igazolunk? Komolyan, olyanokat bírtok mondani, hogy az eszem megáll. Mond azt, hogy nem szimpi azt húzzon a fenébe. El tudom fogadni.
Ezt a Barto fórumból hoztam. Eszembe jutott egy 2 évvel ezelőtti sztori, ami velünk esett meg. Kis falucskámban borsod megyében felkerültünk a megye 1-be és folyamatosan igazolt a vezetőség a diósgyőri, barcikai ifistákat a nagyba és egyszer hopp, megszűnt a csapat. Elfogyott a lóvé.
Félig évig nem volt itt csapat, mire 3 jóvágású emberke bejelentkezett a klubbért és átvették az irányítást. Azt nem gondolta a falu polgármestere (aki a klub elnöke volt addig, amúgy az edző meg a fia), hogy az új vezetőség felfog bérelni egy könyvelőt és jogászt, hogy nézzék át a papírokat. Mivel addig semmiféle edzés nem volt, csak hétvégente összejöttünk focizni, így konkrétan semmire sem kellett költeni, csak a nevezést. Az önkormányzat állta a vizet, közmunkások dolgoztak a pályán, a buszt is az önkormányzat állta, ilyesmik.
Kiderült a papírok alapján, hogy 6 millió forinttal támogatta előző évben a klubbot a TVK, illetve az önkormányzat még 3 misivel + kisebb cégektől/vállalkozóktól bejött még majdnem 4 millió forint. Ez úgy összesen felkerekítve 13 millió forint.
A TVK-s 6 milliós támogatás úgy volt elkönyvelve, hogy heti 3 edzésre a víz, áram, dolgozó (aki mos, nyit, zár, blabla) és pályakarbantartásra fordítják. Ehhez annyit fűzök még, hogy nem volt sosem edzés, a melós közmunkás volt szóval neki nem a klub fizetett.
Az összes játékos úgy volt leírva, hogy amatőrök, hobbiból játszanak, nincsen még meccspénz sem!!!!
Ennyi pénz egy megye 1-ben és elfogyott. Most úgy vagyunk megye 2 középmenzőnyben, hogy senki sem kap semmit, csak helybéliek játsszunk és kijövünk szezononkénti 2 misiből, amit az önkormányzat ad.

Gondoltam ezt megosztom veletek, hogy egy ilyen pici csapatnál is mekkora sikkasztások folynak, ha valaki ebbe belekerül, nem fog tudni leállni. Remélem a Barcelona vezetőségét rosszul ítéljük meg (tisztelet a kivételnek) és becsületesen dolgoznak minden percben.

Ezt nem Normandiának szántam, hanem úgy mindenkinek érdekességképpen.
Avatar
geridoss
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2785
Csatlakozott: 2008.11.30. 23:00:46
Tartózkodási hely: Eger

2017.07.27. 19:50:32

Rinku írta:Próba-szerencse akapon érdeklődnék, tud ajánlani valaki Pesten egy jó ortopédorvost? :) Hálás köszönetem! :)
Dr. Halasi Tamás, a sportkórházban osztályvezető főorvos. Nekem ő műtötte másodjára a térdem, kihozta a maximumot a helyzetből.
"Látta a Real Madrid Villareal elleni 6-2-es győzelmét?" " Nem láttam, viszont emlékszek egy 6-2-re a Bernabeuból..." /Joan Laporta/

Visca el Barca!
Válasz küldése