Offtopic

Ami egyik témához sem kapcsolódik, avagy itt nyugodtan írhatsz mindenről kötetlenül.

Fogyasztasz valamilyen dohányterméket? :D

- Nem, soha nem próbáltam.
10
22%
- Próbáltam, de nem szoktam rá.
17
38%
- Füstölök, mint a gyárkémény
11
24%
- Alkalmanként rágyújtok
7
16%
 
Szavazatok száma: 45
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7213
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2020.01.02. 15:07:03

Csak nekem hihetetlen,hogy az emberek 90%-a azt hiszi,hogy véget ért az évtized 2 napja?
Mivel az időszámítás kezdetén nem volt 0. év,így minden kerek szám (évtized,század,ezred) egy évvel később ér véget,mint az logikus lenne. Jelen esetben 2020.12.31-én az évtized.
Néha vannak ilyen pitiáner dolgok,amiken fogom a fejem,pedig alapvetően nyugodt ember vagyok
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15491
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2019.12.14. 13:55:40

Nero. írta:Kb. ha másodjára említettem meg a témát. Amúgy mostanában mindenkivel “barátkozol”, mi a gond? Továbbra se triplázták meg a tanárok fizetését? :D
Hülyeségeket beszélsz, az a gond.

A második részére meg nem reagálok, méltatlan lenne.
Tombolj továbbra is a topikokban következmények nélkül, aztán oszd az észt, hogy miért hal ki a fórum.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
optimus
Jugador del Barça
Hozzászólások: 186
Csatlakozott: 2017.01.09. 16:04:31

2019.12.14. 12:20:48

csababarca írta:
Nero. írta: Majd akkor is ezt mond amikor pár év múlva otthon is nő közvetíti a Barca meccset és akkora baromságokat fog mondani hogy kisül a TV

Tisztelem a nőket, de én sose fogok beleokoskodni a műköröm témába pl.
Nem a véleményeddel van a baj.
Hanem hogy minden topikban minden hszedbe benyomod erőszakosan ezt a témát. Ismerjük az álláspontod az ügyben, részben egyet is értek, de ne erről szóljon már minden topik.

Amúgy ifj Knézynél egy dobozos kóla is jobban közvetítene, és vannak női szakkommentàtorok (síelés, úszás) elég magas színvonalon is.
Alapvetően egyet értek azzal, hogy tökmindegy hogy nő, férfi vagy akár kutya, ha ért hozzá csinálja. Amúgy is ami ma Magyarországon megy sportközvetítés néven, az teljes szégyen. Ebben magasan vezeti a listát a Digi, amit ott az ilyen Sallói, Monoki féle arcok megengednek maguknak az vállalhatatlan. Az ilyen Sallói féle hulladékok olyan alapon elemeznek meccseket hogy ő annó az NB1ben játszott, ezért ő tudja mi történik a pályán, mi megy az öltözőben. Miközben az NB1-ben és a BL-ben kb annyi a közös, hogy mindkettőt egy labdával játsszák, és itt vége, ennyi. Ezután olyan szinten beszél olyan bloggerekről akik a foci szakmai részéről mérföldekkel többet tudnak, tudományos alapon elemeznek meccseket, hogy az szó szerint szekunder szégyent vált ki a nézőből.

Azt viszont erősnek tartom hogy bárkinek megmondd hogy miről írjon meg miről ne.
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2019.12.14. 11:26:45

Kb. ha másodjára említettem meg a témát. Amúgy mostanában mindenkivel “barátkozol”, mi a gond? Továbbra se triplázták meg a tanárok fizetését? :D
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15491
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2019.12.14. 04:23:01

Nero. írta: Majd akkor is ezt mond amikor pár év múlva otthon is nő közvetíti a Barca meccset és akkora baromságokat fog mondani hogy kisül a TV

Tisztelem a nőket, de én sose fogok beleokoskodni a műköröm témába pl.
Nem a véleményeddel van a baj.
Hanem hogy minden topikban minden hszedbe benyomod erőszakosan ezt a témát. Ismerjük az álláspontod az ügyben, részben egyet is értek, de ne erről szóljon már minden topik.

Amúgy ifj Knézynél egy dobozos kóla is jobban közvetítene, és vannak női szakkommentàtorok (síelés, úszás) elég magas színvonalon is.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2019.12.13. 23:48:28

csababarca írta:
Nero. írta: A gárét érdemes volt betenni, körülbelül annyi köze van hozzá mint nekem az atomfizikához, dehát ez Anglia.
Engedd már el a témát, baromi unalmas már, hogy mindenhova bekötöd ezt a témát.
Némítsd el.
Majd akkor is ezt mond amikor pár év múlva otthon is nő közvetíti a Barca meccset és akkora baromságokat fog mondani hogy kisül a TV

Tisztelem a nőket, de én sose fogok beleokoskodni a műköröm témába pl.
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15491
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2019.12.13. 23:42:34

Nero. írta: A gárét érdemes volt betenni, körülbelül annyi köze van hozzá mint nekem az atomfizikához, dehát ez Anglia.
Engedd már el a témát, baromi unalmas már, hogy mindenhova bekötöd ezt a témát.
Némítsd el.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2019.12.13. 22:56:35

daffy írta:https://www.twitch.tv/xtraordinairy

én itt nézem,nem magyar,de megy
Köszi, ez lesz minden nap?

A gárét érdemes volt betenni, körülbelül annyi köze van hozzá mint nekem az atomfizikához, dehát ez Anglia.
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7213
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2019.12.13. 21:13:41

https://www.twitch.tv/xtraordinairy" target="_blank

én itt nézem,nem magyar,de megy
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2019.12.13. 21:07:57

Magyar Sport 1/2höz tud valaki streamet? Darts VBt szeretném nézni.
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6739
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2019.12.05. 23:04:55

Barca_10 írta:@recrea, nekem konkrétan nem is a jelenséggel van bajom, tisztában vagyok vele hogy azért élek jól külföldön mert befogadó az ország, és-látszólag-egyenlően kezelnek minden nemzetet. Az én bajom azzal van, hogy lépten nyomon az arcomba nyomják a sok sz#rságot, fogadjak el mindenkit. Ameddig nem így tolták addig is tudtam hogy léteznek melegek, feministák, stb., csak nem jött szembe mindenhonnan.
Azért feltételezem - mégha sehol sem jegyeznek - jobban örülsz, hogy európai fehér, hetero férfi vagy, mintha meleg, fekete vagy roma lennél? Én a részemről igen, és engem így is nehéz elfogadni :D hát mégha nehezítő körülmény is lenne :D
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15491
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2019.12.05. 21:16:20

Nem, mert nem is ez a lényeg.
Általánosítottál, ami itt ennél az egy esetben lehet így van, de lehet éppen valaki hozzáértő, attól mert nő.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Barca_10
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2009.06.27. 15:50:43

2019.12.05. 20:57:36

Belehallgattál esetleg? :D megnéztem így egy meccset, elég is volt, szakmailag-a megszokott színvonalhoz képest-sehol nem tartott a hölgy, a kommentátor sem tudott mit mondani az észrevételeire. A britek eléggé adnak mindenre ami PR és sport, de ezzel szerintem mellélőttek.
Magyarul pedig nem nézek semmilyen sportot, max a válogatottat, a többi ami érdekel azt szerencsére tudom nézni angolul hivatalosan.

@recrea, nekem konkrétan nem is a jelenséggel van bajom, tisztában vagyok vele hogy azért élek jól külföldön mert befogadó az ország, és-látszólag-egyenlően kezelnek minden nemzetet. Az én bajom azzal van, hogy lépten nyomon az arcomba nyomják a sok sz#rságot, fogadjak el mindenkit. Ameddig nem így tolták addig is tudtam hogy léteznek melegek, feministák, stb., csak nem jött szembe mindenhonnan.
“...I like the idea of a black sun; like a black hole is space, sucking everything into darkness, where we came from and where we’re heading...”
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15491
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2019.12.05. 20:14:23

Egy nő nem érthet a focihoz?:D
Basszus ne már. Lehet jobban ért hozzá mint a levedlett focistáink akik makognak a tvben nonstop, és azokkal a szavakkal dobálóznak hogy bokapassz és ütempassz, néha meg ugranak egy fél szintet és hozzáteszik a tolódást is.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6739
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2019.12.05. 19:58:23

Irigylem a problémáitokat...
Barca_10
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2009.06.27. 15:50:43

2019.12.05. 19:49:52

Hánynom kell ettől a torz világtól, az egészséges fehér férfit nem jegyzik sehol, ellenben a feketéket, melegeket, feministákat..
Ja az Arsenal meccseken már nő a szakkommentátor a Sky vagy BT Sporton, ez is mi!? Mi köze van a nők nagy részének a focihoz egyáltalán?
Megérett az emberiség a pusztulásra.
“...I like the idea of a black sun; like a black hole is space, sucking everything into darkness, where we came from and where we’re heading...”
Avatar
Tivornya
Capitá del Barça
Hozzászólások: 736
Csatlakozott: 2008.10.14. 17:39:21
Tartózkodási hely: Dunabogdány

2019.12.05. 18:32:52

Förtelmes, hogy az aberrációt is le akarják nyomni hatóságilag a normális emberek torkán! Ezek a hazátlan neokon patkányok mindenhol ártánykodnak!
„Egy nép csak úgy semmisül meg, ha önmagát semmisíti meg. Önmagát a nép úgy semmisíti meg, ha múltját már nem látja, jelenében csavarog, jövőjében nem hisz."
„Nemzetünk szolgálatában meghalni lehet, de elfáradni soha!"
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2019.12.05. 15:18:46

https://index.hu/techtud/2019/12/05/meg ... ndos_volt/" target="_blank

A legutóbbi Premier League fordulóban minden csapatkapitánynak szivárvány színű karszalagot kellett viselni.

A jelenlegi generáció az emberiség korcsa.
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15491
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2019.09.21. 16:32:30

csabooo írta:
A tipushibakhoz tudtok valamit mondani?
írj évjáratot a passathoz, és motortípust.
pd tdi vagy az újabb cr tdi?
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
csabooo
Capitá del Barça
Hozzászólások: 789
Csatlakozott: 2008.10.19. 18:20:56
Tartózkodási hely: Székelyföld

2019.09.21. 16:22:54

Igen, azon a ket oldalon elso sorban, s fokent a magan szemelyeket preferalom.

A tipushibakhoz tudtok valamit mondani?
Barça,Barça,Baaarça!!!
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15491
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2019.09.21. 16:03:45

andreas írta:
csababarca írta:Ami külföldi adatokkal is dolgozik az a carvertical.
Bár szerintem németben is van rendszám alapján lekérdezős app, vagy online felület.
De ha itt veszed nem aggódnék, akkor van baj amikor 500ezer kms német kocsikat behoznak a határon. Na ott vannak a mókák.
Gondolom mobile.de és autoscouton nézelődsz.

Bezony, és mire beér magyar honban, már csak 200 van benne:)
jó esetben.
plusz ugye, első tulaj, magyarországi, stb blabla szövegek.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
andreas
Jugador del Barça
Hozzászólások: 184
Csatlakozott: 2019.05.11. 21:25:03

2019.09.21. 16:00:21

csababarca írta:Ami külföldi adatokkal is dolgozik az a carvertical.
Bár szerintem németben is van rendszám alapján lekérdezős app, vagy online felület.
De ha itt veszed nem aggódnék, akkor van baj amikor 500ezer kms német kocsikat behoznak a határon. Na ott vannak a mókák.
Gondolom mobile.de és autoscouton nézelődsz.

Bezony, és mire beér magyar honban, már csak 200 van benne:)
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15491
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2019.09.21. 15:37:49

Ami külföldi adatokkal is dolgozik az a carvertical.
Bár szerintem németben is van rendszám alapján lekérdezős app, vagy online felület.
De ha itt veszed nem aggódnék, akkor van baj amikor 500ezer kms német kocsikat behoznak a határon. Na ott vannak a mókák.

Gondolom mobile.de és autoscouton nézelődsz.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
csabooo
Capitá del Barça
Hozzászólások: 789
Csatlakozott: 2008.10.19. 18:20:56
Tartózkodási hely: Székelyföld

2019.09.21. 14:59:16

Koszi a tippeket!

csababarca, mi a neve annak a rendszamos appnak?

En jelenleg nemetbe lakom, igy itt vennek autot, es itt is hasznalnam 1, 2 evet, mig haza nem megyek.

Itt kb, ahogy nezegetem, 6, 7 ezer korul eleg jokat lehet mar venni. Persze bele latni nem lehet.

Esetleg amire kulonosen figyelni kell a dizelnek, tipushibak audi, vw-nel?
Barça,Barça,Baaarça!!!
andreas
Jugador del Barça
Hozzászólások: 184
Csatlakozott: 2019.05.11. 21:25:03

2019.09.21. 12:54:51

csababarca írta: Motortérbe benézve, ha patika tisztaságú, akkor ott valamit letakarítottak, amit nem akartak hogy lásson a vevő. legyen poros, látszódjon hogy használva volt.
Igen ezt kihagytam, de nagyon fontos dolog!

Tényleg a legjobb megoldás, ha viszel magaddal valakit aki ért az adott típushoz, de a legjobb ha kifizeted az xx összeget az átvizsgálásért mert ez NEM KIDOBOTT ÖSSZEG!
Válasz küldése