Segítség kéne

Ami egyik témához sem kapcsolódik, avagy itt nyugodtan írhatsz mindenről kötetlenül.
Avatar
..:Poldi:..
Banner mester
Hozzászólások: 1065
Csatlakozott: 2008.02.24. 15:54:36

2009.10.06. 22:13:15

Most nem úgy.. csak ha valakinek vmi ilyesmi tipp, segítség, ötlet kellene akkor.. :) az jogos, hogy nem fogja az ember a magánéletét odaírni. :wink:
Kép
I. Eurobarca Sigverseny győztese..
Avatar
..:Poldi:..
Banner mester
Hozzászólások: 1065
Csatlakozott: 2008.02.24. 15:54:36

2009.10.06. 21:56:45

Asys írta:Huhh srácok, nemis számítottam ennyi válaszra :D sok jó ötlettel szolgáltatok, még meg hányom vetem a dolgot szombatig :wink:
Kössz az imákat meg az ivászatos ajánlatokat :lol:
Természetesen beszámolok, hogy s mint alakultak a dolgok!

Támogatom a magánéleti topikot :P :twisted:
azt én is :shock:
Kép
I. Eurobarca Sigverseny győztese..
Avatar
kudu
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1485
Csatlakozott: 2007.08.30. 16:49:36

2009.10.06. 21:33:55

Andrisr10 írta:Sziasztok fiúk, lányok! Egyik haveromnak kéne egy videófelvevő, amivel "gameplayeket" lehet csinálni...
én nem találtam semmi értelmeset GameCam meg Zdsoft már ki lett próbálva.

Köszi előre is. Hajrá Barca!!!
FRAPS-katt és le is tod tölteni
"Nem csak az a nagy sportoló, aki nyerni tud, hanem az is, aki egy pofon után fel tud állni!"
Avatar
Lionel85
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7126
Csatlakozott: 2007.08.11. 10:38:38
Tartózkodási hely: Budapest, Pestszenterzsébet

2009.10.06. 20:55:39

A lényeg az hogy magabiztosnak kell lenni. Ha látja rajtad a nő, hogy magabiztos vagy, könnyebben fog menni minden.

Max 3 userbart használhatsz! Légyszíves olvasd el a szabályzatot!
S.
Kép
Kép
Kép
Andrisr10
Barça B
Hozzászólások: 59
Csatlakozott: 2009.09.23. 12:15:24

2009.10.06. 20:49:25

Sziasztok fiúk, lányok! Egyik haveromnak kéne egy videófelvevő, amivel "gameplayeket" lehet csinálni...
én nem találtam semmi értelmeset GameCam meg Zdsoft már ki lett próbálva.

Köszi előre is. Hajrá Barca!!!
Asys
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1252
Csatlakozott: 2006.07.03. 11:05:00

2009.10.06. 20:27:56

Huhh srácok, nemis számítottam ennyi válaszra :D sok jó ötlettel szolgáltatok, még meg hányom vetem a dolgot szombatig :wink:
Kössz az imákat meg az ivászatos ajánlatokat :lol:
Természetesen beszámolok, hogy s mint alakultak a dolgok!

Támogatom a magánéleti topikot :P :twisted:
Avatar
matyi25
Capitá del Barça
Hozzászólások: 675
Csatlakozott: 2009.01.17. 20:55:15
Tartózkodási hely: Szlovákia

2009.10.06. 19:29:45

Tuti tippek vannak bőven... én annyit teszek még hozzá, hogy a bókokat se szabad túlzásba vinni, csak mértékkel nem hogy minden második mondat bók lesz...

Amúgy add Önmagad....

Majd imádkozunk hogy jól sikerüljön :lol: :lol: :lol:
Kép
Visca el Barca

6 KUPA - 2008-2009 történelem
Avatar
Capon
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5390
Csatlakozott: 2005.08.26. 20:17:06
Tartózkodási hely: Budapest VIII-XV-ker Rezervátum

2009.10.06. 19:16:25

sneco7 írta:Remélem nem veszitek pofátlanságnak,hogy beleszólok,csak gondoltam én is leírom a véleményem!:)
Szerintem nincs tuti módszer nőkkel kapcsolatban,mert sokszor még a nők maguk sem tudják,hogy mit akarnak vagy,hogy mire hogyan reagálnának.Abszolút egyén függő az egész.Egyszerűen nem szabad félénk kell lenni,ha tetszik egy lány mond meg neki vagy legalábbis mutasd ki,hívd el valahova.Ismerd meg,hagyd,hogy megismerjen és az idő eldönti,hogy összeilletek vagy sem.Szóval hajrá,add önmagad és akkor probléma nem lehet!:)
Na végre valaki akivel egyet értek. Főleg az első 2 mondatnak van nagy valóság alapja :wink:
Klinsmann; Rivaldo; Maldini; Nesta; Puyol; Xavi; Ronaldinho; Iniesta; Messi
Avatar
sneco7
Capitá del Barça
Hozzászólások: 549
Csatlakozott: 2006.01.31. 10:59:48
Tartózkodási hely: Föld nevű bolygó

2009.10.06. 19:10:00

Remélem nem veszitek pofátlanságnak,hogy beleszólok,csak gondoltam én is leírom a véleményem!:)
Szerintem nincs tuti módszer nőkkel kapcsolatban,mert sokszor még a nők maguk sem tudják,hogy mit akarnak vagy,hogy mire hogyan reagálnának.Abszolút egyén függő az egész.Egyszerűen nem szabad félénk kell lenni,ha tetszik egy lány mond meg neki vagy legalábbis mutasd ki,hívd el valahova.Ismerd meg,hagyd,hogy megismerjen és az idő eldönti,hogy összeilletek vagy sem.Szóval hajrá,add önmagad és akkor probléma nem lehet!:)
Avatar
gygerike
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1008
Csatlakozott: 2009.08.12. 21:21:41
Tartózkodási hely: Acapulco

2009.10.06. 18:58:38

Szerintem lassan 1 Magán élet topic . :D Am Asys hány éves is vagy meg a lány hány éves ezt is fontos lenne tudni :D
Visca El Barca
Kép
johdepp
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 273
Csatlakozott: 2009.10.02. 18:23:01

2009.10.06. 18:51:18

Asys írta:johdepp!

A vers arról szólt, hogy mit éreztem iránta, bár talán kicsit forrófejű voltam még akkor az tény, azóta lehiggadtam, és persze két évvel tapasztaltabb :)
Szóval akkor írtad neki, amikor már lemondtál róla? Vagy úgy tettél, mintha lemondtál volna róla, és ettől a levéltől remélted, hogy felébred benne az addig szunnyadó, erősebb szimpátia irántad? :D És mit értél el a levéllel? Azt gondolom nem, hogy a barátnőd lett, mert nem úgy volt a történet, hanem hogy csak barátok voltatok mindig, nem? Azért fontos ám, mert ha elérted a célod a levéllel, akkor az jó jel, ha viszont nem, az annyira nem jó. Szerintem.
miihii írta:Mondjátok meg a kiszemelt lédinek,h ismertek engem :arrow: tuti siker :twisted: :mrgreen: O:)

Nem módszerem van,hanem,h a leírtak alapján én mit tennék.Asys szitujában először feltérképezném a dolgokat bókokkal,egyebekkel és a visszajelzéseket figyelve érezhető,h meddig lehet elmenni.Majd,ha zöld utat sejtek,akkor egy hatásos szöveget lenyomva a tettek mezejére lépek.Egyszerű,mint egy pofon...(Bár a pofon a legvégső módszer :lol: :mrgreen: )
Hű, ilyen híres ember vagy? xD Jólvan, ezentúl rád hivatkozok majd minden esetben. :D
Amúgy ja, ez jól hangzik. Ő ismeri a lányt, neki kell tudnia, hogy hol vannak a határok, meg úgy általában bonyolultabb egy lány annál, semminthogy csak úgy igazán jó tanácsot lehessen adni így távolról.
miihii írta:Én egy olya megoldást javasolnék,h lenyomozod titokban a kedvenc virágját.Kiválasztasz egy helyet,ahova vinni fogod mozi után.Még korábban beviszed a növényt az étterembe és némi pénzegységért felbéreled a személyzet vmely tagját,h adott esetben majd vigye oda az asztalotokhoz.Az adott eset pedig az lesz,ha a beszélgetés komolyra fordul.Jelzel és egy váratlan,gáláns gesztus lesz a lánykánál.
Valamint hasznos is.Egyrészt tényleg nem kókad el az este során,másrészt nem biztos (mint írtad is),h jó húzás lenne.Így ott lesz talonban a legjobb esetre felkészülve.Persze egy pár soros kísérővel.
Ez meg nem egyszerű. Milyen ötletek... Asszem jobb lesz, ha Asys most rögtön elkezdi szervezni a dolgokat, ha úgy akar eljárni, mint te, és nem akar kifutni az időből. :D

A virághoz meg itt van ez. Bár tényleg az a legjobb, ha kideríted a kedvenc virágát. Viszont ha nincs kedvence, vagy nem tudod kideríteni, akkor járj el ez alapján, csak nem akkora hülyeség. :D Vigyél neki gardéniát, aztán kész. Bár nem tudom mi az, de az olyat jelent elvileg, amit el akarnál mondani. :D
szerk.: Hopp, van itt olyan, hogy: Vörös tulipán: Szerelmi vallomás.
Capon írta:Na mi ez a nagy szaktanács adás srácok? :lol:
Tudod, van az a mondás, hogy Magyarországon mindenki ért a focihoz, de mégsem vagyunk sehol sem fociban. Vagy valami ilyen. Na, ez tökéletesen igaz a nő-ügyekre is. :D
Avatar
Capon
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5390
Csatlakozott: 2005.08.26. 20:17:06
Tartózkodási hely: Budapest VIII-XV-ker Rezervátum

2009.10.06. 18:50:00

Na mi ez a nagy szaktanács adás srácok? :lol:
Klinsmann; Rivaldo; Maldini; Nesta; Puyol; Xavi; Ronaldinho; Iniesta; Messi
Avatar
gygerike
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1008
Csatlakozott: 2009.08.12. 21:21:41
Tartózkodási hely: Acapulco

2009.10.06. 18:48:03

Ha esetleg ne adj isten nem sikerülne elmegyünk leinni magunkat :D te a bánatod miatt én meg azért hogy ne igyál egyedül:D
Visca El Barca
Kép
Avatar
kanty
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7783
Csatlakozott: 2009.02.27. 17:29:30

2009.10.06. 18:40:28

danikaa10 írta:Esetleg fizethetnéd a kajáját (Cola; Poccorn). :D Vagy ez alap? :lol:
Ez természetes, h ha meghivsz egy csajt akkor Te fizetsz. Szerintem ez elég egyértelmű.
Kaptál nagyon sok tanácsot, de szerintem a legfontosabb, h add ÖNMAGAD, mert ha megjátszod magad az előbb útobb kiderül és ez senkinek se lesz jó.
Az előző évtized közepesen aktív fórumozója.
Avatar
danikaa10
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1370
Csatlakozott: 2009.05.24. 19:20:25
Tartózkodási hely: Győr

2009.10.06. 18:32:56

Esetleg fizethetnéd a kajáját (Cola; Poccorn). :D Vagy ez alap? :lol:
Valdes; Alves - Puyol - Piqué - Abidal; Iniesta - Torué - Xavi; Messi - Ibrahimovic - Henry.
Kép
bowlinggolyo
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1984
Csatlakozott: 2006.05.10. 11:15:00

2009.10.06. 18:30:43

gygerike írta:Aztán jöhett a leitatás :Dxd
Mindenki (tisztelet a kivételnek) leitatva szerez nőt ez beszarás :D

Amúgy a fehér ill. sárga rózsának baráti jelzése van és nem valami közeledő szóval ha a csaj is tisztában van ezekkel akkor nem érdemes fehér rózsát venni, inkább valami kedveset ajánlanék, amit szeret (ha barátok vagytok akkor biztosan tudod hogy mit szeret)
Visca el Barca!!!
GO Colts GO!!!
Avatar
miihii
KHAL
Hozzászólások: 8429
Csatlakozott: 2008.04.23. 01:11:00
Tartózkodási hely: Zeg-Zeg-Zeg ZALAEGERSZEG

2009.10.06. 18:28:41

johdepp írta:
Miihii!
Ha nem vagyok túl pofátlan, velem is közölnéd a módszered? Hátha még hasznát veszem valamikor. :D
Egyszerű!
Mondjátok meg a kiszemelt lédinek,h ismertek engem :arrow: tuti siker :twisted: :mrgreen: O:)

Nem módszerem van,hanem,h a leírtak alapján én mit tennék.Asys szitujában először feltérképezném a dolgokat bókokkal,egyebekkel és a visszajelzéseket figyelve érezhető,h meddig lehet elmenni.Majd,ha zöld utat sejtek,akkor egy hatásos szöveget lenyomva a tettek mezejére lépek.Egyszerű,mint egy pofon...(Bár a pofon a legvégső módszer :lol: :mrgreen: )


Hm,virág...
Mivel nem tudod,h mit szeretne a leányzó,lehet,h hülyén venné ki magát ha kapcsiból virággal várod.Én egy olya megoldást javasolnék,h lenyomozod titokban a kedvenc virágját.Kiválasztasz egy helyet,ahova vinni fogod mozi után.Még korábban beviszed a növényt az étterembe és némi pénzegységért felbéreled a személyzet vmely tagját,h adott esetben majd vigye oda az asztalotokhoz.Az adott eset pedig az lesz,ha a beszélgetés komolyra fordul.Jelzel és egy váratlan,gáláns gesztus lesz a lánykánál.
Valamint hasznos is.Egyrészt tényleg nem kókad el az este során,másrészt nem biztos (mint írtad is),h jó húzás lenne.Így ott lesz talonban a legjobb esetre felkészülve.Persze egy pár soros kísérővel :wink:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára miihii 2009.10.06. 18:37:48-kor.
There is only one god, and his name is death~Syrio Forel
Avatar
gygerike
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1008
Csatlakozott: 2009.08.12. 21:21:41
Tartózkodási hely: Acapulco

2009.10.06. 18:14:15

Hát én igazábol virágot nem javaslok mert ha már a "mozi" elején adod oda akkor csak cipeli magával nem tudja lerakni és ha sokáig tart (remélhetőleg jól ellesztek) akkor elkezd kicsit hervadni . kókadni tök mind1 ami kicsit vicces de azért nem a legjobb, visszont hogy ha utánna mentek sétálni vagy valami és te betervezel 1 olyan útvonalat ami tudatos és útba esik a virágos és közbe veszed meg azt szerintem még romantikus is . Aztán jöhett a leitatás :Dxd
Visca El Barca
Kép
Avatar
takivini
Capitá del Barça
Hozzászólások: 567
Csatlakozott: 2007.05.28. 22:55:39
Tartózkodási hely: Bépé

2009.10.06. 18:12:01

Köszi, a rios az talált, a másik viszont nem ezek közül volt... azért köszi, a brazil jól jött...
Kép
Asys
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1252
Csatlakozott: 2006.07.03. 11:05:00

2009.10.06. 18:04:00

johdepp!

A vers arról szólt, hogy mit éreztem iránta, bár talán kicsit forrófejű voltam még akkor az tény, azóta lehiggadtam, és persze két évvel tapasztaltabb :)

A fehér rózsa jó ötlet, rövid szárral szerintem ideális lesz.
Köszönet az ötletért! :wink:
johdepp
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 273
Csatlakozott: 2009.10.02. 18:23:01

2009.10.06. 17:49:41

Asys írta:A versírást már el lőttem nála (is) korábban, persze akad még a tarsolyban pár :P
Azt megkérdezhetem, hogy milyen céllal írtál neki verset (pl.: dobja a pasiját, legyen veled, vagy hasonló), és hogy mi volt rá a reakciója a csajnak? Csak mert ez szerintem elég lényeges információ. Nem azt mondom, hogy nem változhatott azóta az álláspontja, miért ne változhatott volna, csak azért jobb felkészülni a legrosszabbra is. Én is írtam már verset, lósz.rt sem használt. Utána is próbálkoztam, sosem lett belőle semmi. Igaz, hogy nem is voltunk olyan jóban a csajjal.
Asys írta:Még egy kérdés, valami meglepit vegyek?
Nem arra gondolok, hogy letérdelek és fogaim közt szorongatom a vörös rózsát, amit átadok neki...
Hanem vmi jelzés értékű dologra gondoltam, na de mit? :roll:
Ha szereti a csokit, akkor valami jobbfélét vihetsz, azt meg lehet enni, nincs vele utána gond. Ha virág, akkor legyen mondjuk fehér rózsa, mert az nem azt jelenti, hogy "beléd vagyok esve, mint a zállat", ahogy a vörös rózsa, de mégis jelez valami olyat, hogy nem közömbös számodra. Viszont a virágot utána cipelnie kéne magával, ami lehet, hogy gondos.


Miihii!
Ha nem vagyok túl pofátlan, velem is közölnéd a módszered? Hátha még hasznát veszem valamikor. :D
Asys
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1252
Csatlakozott: 2006.07.03. 11:05:00

2009.10.06. 17:49:40

Fúúú miihii nagyon kössz az üzit, azt hiszem Te megragadtad a probléma gyökerét, nos rám vár, hogy kitépjem :wink: megpróbálok, úgy eljárni ahogy írtad!

De mindenkinek köszönöm ám a jótanácsokat:D

Még egy kérdés, valami meglepit vegyek?
Nem arra gondolok, hogy letérdelek és fogaim közt szorongatom a vörös rózsát, amit átadok neki...
Hanem vmi jelzés értékű dologra gondoltam, na de mit? :roll:
Avatar
miihii
KHAL
Hozzászólások: 8429
Csatlakozott: 2008.04.23. 01:11:00
Tartózkodási hely: Zeg-Zeg-Zeg ZALAEGERSZEG

2009.10.06. 17:40:20

Asys írta: Szerk: bowlingolyo! A Becstelen brygantikra megyünk, bár ez nem egy romantikus film, de ha nem is jön össze legalább a film jó legyen :D
:lol:
Jó kis film,az tuti!Bár tényleg nem annyira pályamelegítő :P Ha mégis meggondolod,akkor legyél stílszerű:megnéztem port-on,játsszák még Győrben a Nász-ajánlat c. vígjátékot 8)
Nézz majd PÜ-t :wink:
There is only one god, and his name is death~Syrio Forel
Asys
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1252
Csatlakozott: 2006.07.03. 11:05:00

2009.10.06. 17:31:51

Hehe, jó ez a rész menni fog :wink:

A versírást már el lőttem nála (is) korábban, persze akad még a tarsolyban pár :P
Jó hallani, hogy mások is hajlanak a költészet felé. Énis szoktam verseket írni sőt ha google-ba beírjátok az igazi nevem, még egy két gyengébbre sikerült költeményemet is kidobja. Mielőtt megkérdezné valaki, azért a gyengébbeket mert a jobbak általában személyesek és nem tárom a nagyvilág elé. De gondolom mások is vannak így ezzel.


Szerk: bowlingolyo! A Becstelen brygantikra megyünk, bár ez nem egy romantikus film, de ha nem is jön össze legalább a film jó legyen :D
Válasz küldése