Testépítés, edzésprogramok

Ami egyik témához sem kapcsolódik, avagy itt nyugodtan írhatsz mindenről kötetlenül.
Zsoltu92
Barça B
Hozzászólások: 45
Csatlakozott: 2010.02.06. 15:12:43

2010.07.30. 11:52:55

Én azért nem vagyok a híve ezeknek a táplálékkiegészítőknek és egyéb szereknek (beleértve az egészséges és egészségtelen dolgokat), mert én kb. 2-2,5 éve gyúrok és semmit sem szedtem, mégis meglátszik. Nagyon is. Van itthon egy kis kondigépem + pár súlyzó. Nyár elején ismét elkezdtem gyúrni és meglátszik, hogy még többet izmosodtam. Múltkor láttam valamelyik áruházban fehérjét (azt hiszem az volt) 25ezer forint volt 1literes. Már ne haragudjatok, de aki ennyire hülye, hogy ennyit kiad azért, amit bevihet hétköznapi táplálékkal ennek az árnak a töredékével, akkor hajrá.
Avatar
LM10
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4726
Csatlakozott: 2008.12.26. 11:30:58
Tartózkodási hely: Gotham City

2010.07.30. 11:44:02

Én több mint 1 hónapja kezdem el az igazi gyúrást. Kezdésnek rendeltem fehérjét,vitamint és zsírégetőt is. Beszedem ezekből az összeset(magyarul ezt az adagot) és nem folytatom. Csupán a jobb belelendülésért rendeltem őket. És aki szednek ilyet vagy évekig szedik, azoknak is meg kell dolgozniuk érte, mert ha nem dolgoznának, és úgy szednék a cuccokat, akkor az már tényleg káros lenne a szervezetnek.
Úgyhogy sok mindentől függ, hogy ki mire esküszik, ez függ attól, hogy félünk ettől a szerektől, vagy nem akarunk annyit fizetni értük, de az biztos, hogy kiegészítőkkel, vagy azok nélkül is: MEG KELL SZENVEDNÜNK A TESTÜNKÉRT!
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2010.07.30. 10:20:10

socio66 írta: Ozsi,a 'szerek' alatt most a táplálékkiegészítőket beszéltük,attól még senki nem lett 'hegyomlás',meg a többi se nagyon vágott ide,de mindegy,te is hozzászóltál. :)[/color]
mint látod mégiscsak arról írtam,amit felfedezni véltem Ákos hszben :wink:

köszi,h hozzászólhattam, megtisztelő.

lehet,h a táplálékkiegészítőktől nem lett senki hegyomlás,de ha olvasod, több kontextusban írtam a hatásokról, pl a gyorsabb eredmény elérésében csak van szerepe , márpedig ezt is idesoroltam,bár ezek szerint nem tartozott ide.

amúgy nem csak olyat lehet írni,ami teljesen a te hszedre alapul, amit leírtam úgy is gondolom, aki akarja tömje magát egészséges és akár egészségtelen dolgokkal is, ettől függetlenül ezek nélkül is elérhetőek szép kis eredmények.
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
Avatar
vargaakos
Capitá del Barça
Hozzászólások: 648
Csatlakozott: 2008.11.21. 15:47:12
Tartózkodási hely: Nagyszekeres/Budapest

2010.07.30. 10:02:19

socio66 írta:
vargaakos írta:A szerek segítenek, de nekem az olyan izom mű lesz, akárki akármit mond.
de mondd már meg miért lesz mű,ha az a 'szer' természetes anyagokból áll?
táplálékkiegészítő,vágod? a szükséges mennyiséget nem tudod mindenből bevinni,ezért van kiegészítő,abban csakis olyan anyagok vannak,amik természetesen épülnek be a szervezetedbe.
ha valamihez nem értesz,olvass utána,ne jelentgess itt ki baromságokat.
de ha már itt tartunk,nagyon könnyű megszólni sokaknak otthon a gép elől azokat akik doppingolnak,csak az a helyzet,hogy ők egy olyan edzést nem bírnának ki,mint amit ezek az emberek tolnak.
az izom nem nő magától semmilyen tűtől,vagy portól,vért kel izzadni évekig, tíz évekig.
én is ellene vagyok,ne értsetek félre,de látom hogyan dolgoznak a teremben ezek az arcok és hát nem venném a bátorságot hogy megszóljam bármelyikőjüket is.
de sokaknak persze ez a legkönnyebb.
ja és Ákos,még annyit,hogy másfél hónap után természetes hogy jól fejlődsz,főleg ha előtte nem foglalkoztál ilyesmivel.
szóval ez elég vicces így.
de a fejlődés egy idő után megáll,majd meglátod.
Hangsúlyoztam hogy nekem! A saját véleményemet írtam le én így gondolom. Nem állítottam hogy egészségtelenek a dolgok. Lehet hogy természetesek az anyagok, de korántsem természetes módon lettek előállítva. De nem is érdekes ez, ne menjünk bele. Nem ítéltem el senkit, nem jelentettem ki semmilyen baromságot.
Akiket említettél, az ő edzésüket valószínű nem tudnám végigcsinálni, viszont sosem volt célom.
Lehet, sőt biztos hogy egy idő után megáll a fejlődés, viszont ha még egy kicsit feljebb tudom tornázni magam, és ott megáll tökéletesen elégedett leszek a szinten tartással is.

mi is az elég vicces? (ezt nem nagyon értem)
szerk: ígyvan Ozsi, erre akartam rávilágítani.
Szerk2: de van egy minimális belelátásom már a dolgokba és viccesnek tartom mikor valaki kijelenti másfél hónap edzés után hogy igenis lehet fejlődni magadtól is. :

Azthiszem kornkrét példával támasztottam alá a mondtaomat, nem csak odalöktem. Nemtudom ezzel mi a gondod
Kép
Avatar
MessiFan
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7284
Csatlakozott: 2008.02.06. 16:17:19

2010.07.30. 10:00:48

Nem nagyon írok ebbe a topicba de szerintem a por meg ezek a cuccok hasznosak mert haverom is gyúrt mindenféle dolog nélkül és akkor is erősödött meg nőttek az izmai mert rendszeresen járt le. De mikor elkezdte szedni a kakaószagú löttyöt akkor 1 hónapig nem láttam és mikor találkoztunk akkor jóval vaskosabb lett. Kérdeztem tőle hogy ez a por dolog miatt? Azt mondja igen de ajánlja is mert 1 vagyont fizetett ki :D.
Én ha edzek hetente 1x de akkor se nagyon sokat azt azért teszem hogy formába hozzam magam mert nem akarok elpunnyadni a nyári szünet alatt.
Mindenki úgy edz ahogy akar. Van aki szerekkel, van aki rendszeres futással, fekvőkkel vagy felülésekkel és van aki egyáltalán nem :D
socio66

2010.07.30. 09:41:44

Sanama írta:Hát Socio, a por épp attól lesz Ákos által említett "mű", mivel azt nem normálisan viszed be,hanem porral. Épp ez az amiért "mű" lesz.
És itt most nem orvosilag és fizikálisan értem a mű dolgot.
Aki érti érti,aki nem akarja megérteni az nem fogja.
jó,tulajdonképpen nem érdekel.
aki foglalkozik vele,az tudja mi a téma,aki meg nem,az csak leszól,kritizál másokat,olyan dolgokról formál véleményt,amit nem ismer.
én tudom mit csinálok,és tudom hogy jól csinálom,nem célom senkit sem meggyőzni.
de van egy minimális belelátásom már a dolgokba és viccesnek tartom mikor valaki kijelenti másfél hónap edzés után hogy igenis lehet fejlődni magadtól is.
csak azért kellett válaszolnom az előbbire,mert szúrta a szemem pár dolog.
Ozsi,a 'szerek' alatt most a táplálékkiegészítőket beszéltük,attól még senki nem lett 'hegyomlás',meg a többi se nagyon vágott ide,de mindegy,te is hozzászóltál. :)
Avatar
Lionel85
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7126
Csatlakozott: 2007.08.11. 10:38:38
Tartózkodási hely: Budapest, Pestszenterzsébet

2010.07.29. 22:30:43

socio66 írta:
kudu írta:Én holnap fogom újra elkezdeni a kondit, eddig csak össze vissza csinálgattam 1-1 hónapig.

Le tudná valaki írni, hogy elsősorban milyen ételekt egyek, és mit igyak a gyúráshoz kapcsolódóan? mármint mire figyeljek oda.

Mivel vékony alkatú vagyok, ezért izomépítés lenne, és hogy tudjak felszedni pár kilót.

De valami táplálékkiegészitő szeren én is gondolkodok. Bár nem szeretnék nagy pénzt ölni bele.
http://body.builder.hu/kalkulatorok.htm4
Hehe, megnéztem a testsúly-indexemet, eddig meg voltam róla győződve, hogy súlyos vagyok, de ezek szerint nem. :D De csak hasraütésre tudom most a súlyomat és a magasságomat, majd megnézem komolyabba. :)
Kép
Kép
Kép
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2010.07.29. 22:28:51

Hát Socio, a por épp attól lesz Ákos által említett "mű", mivel azt nem normálisan viszed be,hanem porral. Épp ez az amiért "mű" lesz.
És itt most nem orvosilag és fizikálisan értem a mű dolgot.
Aki érti érti,aki nem akarja megérteni az nem fogja.
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2010.07.29. 22:18:13

socio66 írta:
vargaakos írta:A szerek segítenek, de nekem az olyan izom mű lesz, akárki akármit mond.
de mondd már meg miért lesz mű,ha az a 'szer' természetes anyagokból áll?
táplálékkiegészítő,vágod? a szükséges mennyiséget nem tudod mindenből bevinni,ezért van kiegészítő,abban csakis olyan anyagok vannak,amik természetesen épülnek be a szervezetedbe.
ha valamihez nem értesz,olvass utána,ne jelentgess itt ki baromságokat.
de ha már itt tartunk,nagyon könnyű megszólni sokaknak otthon a gép elől azokat akik doppingolnak,csak az a helyzet,hogy ők egy olyan edzést nem bírnának ki,mint amit ezek az emberek tolnak.
az izom nem nő magától semmilyen tűtől,vagy portól,vért kel izzadni évekig, tíz évekig.
én is ellene vagyok,ne értsetek félre,de látom hogyan dolgoznak a teremben ezek az arcok és hát nem venném a bátorságot hogy megszóljam bármelyikőjüket is.
de sokaknak persze ez a legkönnyebb.
ja és Ákos,még annyit,hogy másfél hónap után természetes hogy jól fejlődsz,főleg ha előtte nem foglalkoztál ilyesmivel.
szóval ez elég vicces így.
de a fejlődés egy idő után megáll,majd meglátod.
Szerintem Ákos azon a véleményen van,hogy szerek nélkül is el lehet érni kemény munkával azt,h valaki [auto_cenzúra],sportosan-erősen nézzen ki.

szerek (mind1,h természetes anyagok vagy sem) segítségével pedig azt,h hegyomlás legyen valaki,vagy a fentebb említetteket elérje rövidebb idő alatt.

én is azon a véleményen vagyok,h kiegészítők nélkül is el lehet érni nagyon "pöpec" izmokat,alakot, munkabírást,erőnlétet.

azok segítségével gyorsabban elérhető, és még aki akar növekedhet nagyobb mértékben.

de szerintem akik itt tanácsokat kérnek, egyik se azon okból,h hegyomlás legyen,hanem amiket fentebb írtam, na mármost szerintem (ill Ákos hszéből kiindulva szerinte is) ezek nélkül is elérhető az a "fokozat".
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
Avatar
currahee
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 353
Csatlakozott: 2008.07.05. 10:48:26

2010.07.29. 22:12:07

megfogadtam h nem írok ide mert tudom milyen tudatlan a többség és mennyire fogalma sincs az egész dologról... de sajna beleolvastam most...
csak két dolog mert inkább nem folynék jobban bele...:

1, attól még h vki ilyen "porokat" szed NEM LESZ IZMOS!!!
2, a testépítés egy inkább statikus mozgást igénylő sport, míg a küzdősportok mind dinamikus mozgású sportok. teljesen más erőnlét kell a kettőhöz. hiába jó vki az egyikben egyáltalán nem következik h a másikban "nem szarna oda" egy igazi kemény tréningtől...
socio66

2010.07.29. 22:03:29

kudu írta:Én holnap fogom újra elkezdeni a kondit, eddig csak össze vissza csinálgattam 1-1 hónapig.

Le tudná valaki írni, hogy elsősorban milyen ételekt egyek, és mit igyak a gyúráshoz kapcsolódóan? mármint mire figyeljek oda.

Mivel vékony alkatú vagyok, ezért izomépítés lenne, és hogy tudjak felszedni pár kilót.

De valami táplálékkiegészitő szeren én is gondolkodok. Bár nem szeretnék nagy pénzt ölni bele.
http://body.builder.hu/kalkulatorok.htm4
Boixos
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 9655
Csatlakozott: 2004.11.21. 11:00:59
Tartózkodási hely: monaco di bavaria

2010.07.29. 21:59:20

gyerekek, aki nagyon nem bír magával, álljon neki a trx-nek. ennél nem kell porokat zabálni, viszont garantáltan beszartok. nagyon szigorú és nagyon jó konditok lesz tőle. nem kell más hozzá, csak egy akárhová (legalábbis egy hozzávaló kampóval akárhová) felakasztható gumicucc, meg egy autentikus forrásból, a szintetekhez passzoló edzésterv (frankón meg lehet makkanni, ha nem tartja be az ember a megfelelő sorrendet. már hallottam olyan jaszkarizó, aránylag kigyúrt majdénmegmutatomhogymiezaszar gyerekről, akinek leszakadt a csöcse :D ), szal ésszel.
ezt az edzésmódszert egyébként az ami navy seals-es gyerekek találták ki, h valamennyire szinten tartsák magukat, amikor nagyon unatkoztak.
ettől sem (ahogy a kettlebelltől sem) lesztek akkorák, mint a lee haney (persze szegény paudits bélával sem fognak összekeverni), viszont a konditok messze átlagon felüli lesz, ami úgy 80 éves korotokig kitart, és még attól sem kell fosni, h vmelyik szupercuccról pár év múlva kiderül, h amiatt van nálatok állandóan fél hat...
PUYOL-XAVI-INIESTA
Avatar
kudu
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1485
Csatlakozott: 2007.08.30. 16:49:36

2010.07.29. 21:56:06

Én holnap fogom újra elkezdeni a kondit, eddig csak össze vissza csinálgattam 1-1 hónapig.

Le tudná valaki írni, hogy elsősorban milyen ételekt egyek, és mit igyak a gyúráshoz kapcsolódóan? mármint mire figyeljek oda.

Mivel vékony alkatú vagyok, ezért izomépítés lenne, és hogy tudjak felszedni pár kilót.

De valami táplálékkiegészitő szeren én is gondolkodok. Bár nem szeretnék nagy pénzt ölni bele.
"Nem csak az a nagy sportoló, aki nyerni tud, hanem az is, aki egy pofon után fel tud állni!"
socio66

2010.07.29. 21:51:55

vargaakos írta:A szerek segítenek, de nekem az olyan izom mű lesz, akárki akármit mond.
de mondd már meg miért lesz mű,ha az a 'szer' természetes anyagokból áll?
táplálékkiegészítő,vágod? a szükséges mennyiséget nem tudod mindenből bevinni,ezért van kiegészítő,abban csakis olyan anyagok vannak,amik természetesen épülnek be a szervezetedbe.
ha valamihez nem értesz,olvass utána,ne jelentgess itt ki baromságokat.
de ha már itt tartunk,nagyon könnyű megszólni sokaknak otthon a gép elől azokat akik doppingolnak,csak az a helyzet,hogy ők egy olyan edzést nem bírnának ki,mint amit ezek az emberek tolnak.
az izom nem nő magától semmilyen tűtől,vagy portól,vért kel izzadni évekig, tíz évekig.
én is ellene vagyok,ne értsetek félre,de látom hogyan dolgoznak a teremben ezek az arcok és hát nem venném a bátorságot hogy megszóljam bármelyikőjüket is.
de sokaknak persze ez a legkönnyebb.
ja és Ákos,még annyit,hogy másfél hónap után természetes hogy jól fejlődsz,főleg ha előtte nem foglalkoztál ilyesmivel.
szóval ez elég vicces így.
de a fejlődés egy idő után megáll,majd meglátod.
Avatar
vargaakos
Capitá del Barça
Hozzászólások: 648
Csatlakozott: 2008.11.21. 15:47:12
Tartózkodási hely: Nagyszekeres/Budapest

2010.07.29. 21:13:04

A fehérjebevitelt meg lehet oldani normális étkezéssel is. Ha csak azt akarja az ember hogy nézzen ki kicsit izmosabban, nem egy "kigyúrt állat" akar lenni, akkor nem kellenek a szerek. Én itthol edzek kb másfél hónapja igen intenzíven. Nem szedek semmit. Étkezésre próbálok odafigyelni. Egy 6napos edzéstervem van, hetente általában 3szünetet tartok. (a szünnapokon néha kis hasizomfejlesztés belefér:))
Mondjuk ezalatt az idő alatt elértem: (arányokat érdemes csak figyelni) bicepsz egyenes rúddal: 13-mal, 5*8, scott-pad 4*8-->>24-gyel 5*8, scott 16-4*10
fekve nyomás: (5*8 ) 25-->>45
felülés: (5*20) 3-mal mellhez szorítva--->>> 10-zel mellhez szorítva

Szóval lehet fejlődni, csak szorgalom kell hozzá. A szerek segítenek, de nekem az olyan izom mű lesz, akárki akármit mond.
(bocsa a hosszú hsz-ért, és ha úgy érzed nem volt értelme elolvasni)
Kép
Avatar
Victor_Valdes
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 4447
Csatlakozott: 2007.02.09. 16:19:20
Tartózkodási hely: Debrecen

2010.07.29. 20:37:37

Na, találtam egy elég jóé felszerelt termet, mindössze 3000-ért. Itt a közelben. :) Ez elég jó hír számomra. :P
http://www.maon.hu - marketing - üzleti élet - motiváció - vállalkozás -
"mi leszel, ha nagy leszel? közgazdász, vagy bérgyilkos..a kereslet határozza meg a kínálatot.."
"tudom egyszer újra látlak, az imáim hozzád szállnak..." †
socio66

2010.07.28. 18:23:45

de érted,van egy fehérjeszükségleted az izomépítéshez,amit nem tudsz szilárd táplálékkal bevinni,ezért kell a kiegészítő.
az mellékes,hogy edzel-e,vagy nem,ráadásul gondolom tudod hogy az izom nem edzés közben fejődik,hanem amikor pihen.
tehát akkor is ugyanúgy szüksége van a fehérjére,meg amit beviszel kiegészítőként.
amúgy komoly cuccnak tűnik amit vettél,nem éppen a spórolás az első szó ami eszembe jut róla. :)
Komiszka
Jugador del Barça
Hozzászólások: 178
Csatlakozott: 2007.11.29. 16:49:09
Tartózkodási hely: Győr

2010.07.28. 18:15:17

elvileg le van írva a cuccon,amit veszel,meg könnyen utána lehet olvasni,de ha már megkérdezted,akkor elmondom.
alapból edzés után kell bevinni,akkor hasznosítja a szervezeted.
lehet előtte is,ad egy kis plusz energiát,de ha spórolni akarsz,akkor az edzés utáni adag a legfontosabb.
az meg alap,hogy a pihenőnapokon is betolsz egy adagot,máshogy nem is érdemes csinálni.
egyébként milyen cuccot használsz?
Gaspari MyoFusion 2300g-t vettem, ezt ajánlották én meg nem értek hozzá ugyhogy hallgattam az okosabbra :) .
Hát amúgy meg ha be kell tolni pihenőnapon is akkor nincs mese, azért annyira nem akarok spórolni vele hogy ne érjen semmit.
bowlinggolyo
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1984
Csatlakozott: 2006.05.10. 11:15:00

2010.07.28. 18:05:11

LM10 írta:...
Szerintem érdemes lenne elnézni egy sportorvoshoz és vele megbeszélni h mit hogyan szeretnél szedni és abból ő már fogja tudni mondani h mit felejts el vagy esetleg ez mehet-e.Ha zsírégetőt szeretnél szedni akkor én az l-karnitin nevű táplálék kiegészítőt ajánlanám mert tényleg használ és kevesebb a káros hatása is mint a többinek.
Visca el Barca!!!
GO Colts GO!!!
socio66

2010.07.28. 18:01:52

Komiszka írta:Sziasztok
Az lenne a kérdésem, hogy szerintetek mikor a legjobb a fehérje bevitele(táplálékiegészítőként)
Konditeremben azt mondták, hogy edzés előtt és után egyaránt,+ azokon a napokon is amikor nem edzek.
Ez anyagilag nem túl bíztató mert így nagyon hamar elfogy, úgyhogy az biztos hogy csak azokon a napokon fogom szedni amikor edzek. Azt nemtudom, hogy edzés előtt van -e értelme betolni.
Előre is köszi a választ/válaszokat :)
elvileg le van írva a cuccon,amit veszel,meg könnyen utána lehet olvasni,de ha már megkérdezted,akkor elmondom.
alapból edzés után kell bevinni,akkor hasznosítja a szervezeted.
lehet előtte is,ad egy kis plusz energiát,de ha spórolni akarsz,akkor az edzés utáni adag a legfontosabb.
az meg alap,hogy a pihenőnapokon is betolsz egy adagot,máshogy nem is érdemes csinálni.
egyébként milyen cuccot használsz?
Avatar
LM10
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4726
Csatlakozott: 2008.12.26. 11:30:58
Tartózkodási hely: Gotham City

2010.07.28. 17:39:48

torrestoni írta:
LM10 írta:A fehérje és a vitamin mellé, most megrendeltem a reform nevű zsírégetőt is:

http://shop.builder.hu/termekek_reszletes.htm4?id=4658

Anyám már felidegel, hogy én doppingolok :roll: :lol:
Ez a zsírégető károsnak számít vagy sem? Kinek milyen tapasztalata van?
Nekem nem tűnik meggyőzőnek...

Szerintem ezeknél a "zsírégető" dolgoknál is leginkább a placebo-hatás van.

Nem hiszem, hogy kis mértékben káros lenne, de azért fehérjével, meg multivitaminnal kombinálva a vesének/májnak aligha kedvező.

Egyébként feleslegesnek tartok mindenféle táplálék kiegészítőt. Én három hónap intenzívebb, jól megkomponált itthon elvégzett edzésturnusnak köszönhetően több, mint hat kilogrammot szedtem fel, ami 90%-ban izomtömeg. Sokkal jobb az étvágyam, szépen fejlődnek, esztétikusak az izmok, az erőszintem sokkal nagyobb.

Vetés nélkül nincs termés. A kemény munkában rejlik minden. A vegyszerek csak felgyorsíthatják a folyamatokat, de ne feledjük, a hatása rövid időre szól, s a növénynek minősége sem lesz jobb.
Tudom, és nem is akarom ezt tovább csinálni, csak kezdésnek gondoltam. De ha ezekből az 1. adagokat végig szedtem és abba hagyom, akkor nem lehet tőle maradandó baj, nem?
Komiszka
Jugador del Barça
Hozzászólások: 178
Csatlakozott: 2007.11.29. 16:49:09
Tartózkodási hely: Győr

2010.07.28. 17:30:03

Sziasztok
Az lenne a kérdésem, hogy szerintetek mikor a legjobb a fehérje bevitele(táplálékiegészítőként)
Konditeremben azt mondták, hogy edzés előtt és után egyaránt,+ azokon a napokon is amikor nem edzek.
Ez anyagilag nem túl bíztató mert így nagyon hamar elfogy, úgyhogy az biztos hogy csak azokon a napokon fogom szedni amikor edzek. Azt nemtudom, hogy edzés előtt van -e értelme betolni.
Előre is köszi a választ/válaszokat :)
Avatar
Victor_Valdes
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 4447
Csatlakozott: 2007.02.09. 16:19:20
Tartózkodási hely: Debrecen

2010.07.27. 22:10:29

Hát ha nem találok árban jót itt, akkor az lesz. :)

Jármit oda vissza megjárom amugy 300 FT-ból. :D
http://www.maon.hu - marketing - üzleti élet - motiváció - vállalkozás -
"mi leszel, ha nagy leszel? közgazdász, vagy bérgyilkos..a kereslet határozza meg a kínálatot.."
"tudom egyszer újra látlak, az imáim hozzád szállnak..." †
bowlinggolyo
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1984
Csatlakozott: 2006.05.10. 11:15:00

2010.07.27. 21:57:07

Victor_Valdes írta:Nekem havi kellene. :)
Haver szomszéd faluba (jármi) 1500-ért jár :!:
Ha itt mátészalkán találok 3-4ért kiugrok a bőrömből. Ha ennél drágább azt is ki kellene találnom, hogy miből fogom fizetni. :roll: :?
Nem olcsóbb ha kifizeted a jegyet jármiba kb 1000 forint gondolom az oda-vissza buszjegy diákkal és még spórolsz is.
Visca el Barca!!!
GO Colts GO!!!
Avatar
Victor_Valdes
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 4447
Csatlakozott: 2007.02.09. 16:19:20
Tartózkodási hely: Debrecen

2010.07.27. 21:53:08

bowlinggolyo írta:
Victor_Valdes írta:Na most, aki szabolcs megyei, vagy ha nem is az, páran benyöghetnétek, hogy arrafelé havi kondibérlet mennyibe fáj. :) Előre is köszi.
Nyíregyi vagyok és itt a havi bérlet 4-8000 közt van ez függ h hol vagy pl a Jósavárosban vagy éppen a kórház melletti D-Centerben.Az alkalmas bérlet amit 3 hónapig használhatsz és 12 alkalom olyan 3-7 rugó közt mozog
Nekem havi kellene. :)
Haver szomszéd faluba (jármi) 1500-ért jár :!:
Ha itt mátészalkán találok 3-4ért kiugrok a bőrömből. Ha ennél drágább azt is ki kellene találnom, hogy miből fogom fizetni. :roll: :?
http://www.maon.hu - marketing - üzleti élet - motiváció - vállalkozás -
"mi leszel, ha nagy leszel? közgazdász, vagy bérgyilkos..a kereslet határozza meg a kínálatot.."
"tudom egyszer újra látlak, az imáim hozzád szállnak..." †
Válasz küldése