Eurobarca találkozók!

Ami egyik témához sem kapcsolódik, avagy itt nyugodtan írhatsz mindenről kötetlenül.
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13508
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2010.08.02. 22:44:10

Az előző hozzászólásomban találod a listát. Annyi a dolgod, hogy kimásolod, és berakod te is, a sajátoddal bővítve. :)

Kárpótolhatnánk egy közös meccsnézéssel a 14.ei társaságot!!!! Aznap van ugye Sevilla odavágó, aki nemtud jönni talira legalább ez meglenne. Esetleg ha meglesz a kocsma ahova talira mennénk, tolhatnánk ott egy főpróbát. Vélemény?
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Avatar
margarin
Jugador del Barça
Hozzászólások: 197
Csatlakozott: 2010.08.02. 00:12:41
Tartózkodási hely: Budapest

2010.08.02. 22:41:38

Margarin, írd fel magad nyugodtan! Majd jönnek az infok hamarosan, de érdemes olvasgatni is visszafelé valamennyit.

Írnám én írnám,ha tudnám hol kell:):):
Még nagyon új vagyok és nehezen találok meg dolgokat,amúgy olvasgatom szorgalmasan,előre-hátra mindenfelé:)
19 éves koromig játszottam a Barca csapatában aztán felébredtem:):):)):):
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13508
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2010.08.02. 22:32:52

Közben csekkoltam a szavazó listát, ip egyezéses vagy frissen regisztrált tag legalábbis nem volt. :)
De van kétségen pár névvel kapcsolatban legalábbis, hogy majd jönnek-e.


1. Andris (focizok , idén részeg leszek!, pesti kölök volnék)
2. kurdt (foci; kocsma; otthon alvás)
3. Jess (nem focizok (mert hogy nem tudok), megyek kocsmázni , és pesten lakom)
4. ElBartimaeus (focizok, iszok, otthon alszok)
5. Chris0527 (focizok, iszunk, kéne szállás)
6. Kovi (focizok, iszok ja, megoldva a szállás)[/quote]
7. Szandi (focipiapesti)
8. Badi (max este beugrok)
.
.
.
21. Slither (pia + pesti) :arrow: jusson el idáig a lista :wink:

Drigo, Rumig, Saviola, Perrero és a többi régi arc is nyögjenek már be vmit.
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13508
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2010.08.02. 21:33:57

Szandi írta:
Ó nemááááár, már vagy 2 éve nem írok fórumra, az újabb arcoknak fogalmuk nincs róla kivagyok. Ez így nem hepaj
Hát inkább a szigetet választottad helyettük.
Egyébként meg lesz sok régi arc is nyilván. Megmajd barátkozol. Sőt, idén lány rekord van kinézőben szerintem.

Margarin, írd fel magad nyugodtan! Majd jönnek az infok hamarosan, de érdemes olvasgatni is visszafelé valamennyit.
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Avatar
margarin
Jugador del Barça
Hozzászólások: 197
Csatlakozott: 2010.08.02. 00:12:41
Tartózkodási hely: Budapest

2010.08.02. 20:46:57

Sziasztok

Én még új vagyok,de ha van rá mód és lehetőség akkor nagyon szívesen részt vennék az idei találkozón!

Ígérem gólkirály leszek:)):):
Sör kapacitásom bizonytalan 0-10 korsóig bármi lehet!
10 felett képes vagyok keleti nyelveken beszélni,
15 felett János kórház,megadom magam és jöhet Joel Black :):)
19 éves koromig játszottam a Barca csapatában aztán felébredtem:):):)):):
Avatar
Tim
Mezei fórumozó
Hozzászólások: 3213
Csatlakozott: 2007.06.15. 21:52:33

2010.08.02. 20:34:25

Szandi írta: Ó nemááááár, már vagy 2 éve nem írok fórumra, az újabb arcoknak fogalmuk nincs róla kivagyok.
Na majd most jól megismernek.. :lol: Én is nagyon sajnálom hogy nem mehetek,de 16-tól a családdal nyaralok.
Kép
Szandi
Főnökasszony
Hozzászólások: 1575
Csatlakozott: 2007.07.12. 21:01:59

2010.08.02. 20:06:48

Tim írta:
grecki írta:Na úgy látom vezete a huszonegy, szóval akkor asszem meglesz az első kihagyott talim. :?
Nekem is sajnos..Ezzel együtt mindenkit arra biztatok hogy menjen,ismerkedjen meg a többiekkel,és mulasson jól!
Ó nemááááár, már vagy 2 éve nem írok fórumra, az újabb arcoknak fogalmuk nincs róla kivagyok. Ez így nem hepaj
"Jeff Buckley a világ legkirályabb jelensége a rántotta feltalálása óta"
Nobody fucks with the Jesus.
Art too bad to be ignored.
Avatar
Slither
Almighty Admin
Hozzászólások: 7203
Csatlakozott: 2006.11.25. 23:02:44
Tartózkodási hely: A világ közepe
Kapcsolat:

2010.08.02. 19:25:32

Ha olyan sokaknak csak a 14-e jó, miért nem tartunk 2 talit?

1. Andris (focizok , idén részeg leszek!, pesti kölök volnék)
2. kurdt (foci; kocsma; otthon alvás)
3. Jess (nem focizok (mert hogy nem tudok), megyek kocsmázni , és pesten lakom)
4. ElBartimaeus (focizok, iszok, otthon alszok)
5. Chris0527 (focizok, iszunk, kéne szállás)
6. Kovi (focizok, iszok ja, megoldva a szállás)[/quote]
7. Szandi (focipiapesti)
8. Badi (max este beugrok)
.
.
.
21. Slither (pia + pesti) :arrow: jusson el idáig a lista :wink:

Drigo, Rumig, Saviola, Perrero és a többi régi arc is nyögjenek már be vmit.
Avatar
Tim
Mezei fórumozó
Hozzászólások: 3213
Csatlakozott: 2007.06.15. 21:52:33

2010.08.02. 19:12:28

grecki írta:Na úgy látom vezete a huszonegy, szóval akkor asszem meglesz az első kihagyott talim. :?
Nekem is sajnos..Ezzel együtt mindenkit arra biztatok hogy menjen,ismerkedjen meg a többiekkel,és mulasson jól!
Kép
Badi
Isten császár
Hozzászólások: 4611
Csatlakozott: 2004.10.08. 21:17:02
Kapcsolat:

2010.08.02. 17:17:21

1. Andris (focizok , idén részeg leszek! , pesti kölök volnék)
2. kurdt (foci; kocsma; otthon alvás)
3. Jess (nem focizok (mert hogy nem tudok), megyek kocsmázni , és pesten lakom)
4. ElBartimaeus (focizok, iszok, otthon alszok)
5. Chris0527 (focizok, iszunk, kéne szállás)
6. Kovi (focizok, iszok ja, megoldva a szállás)[/quote]
7, Szandi (focipiapesti)
8. Badi (max este beugrok)
Szandi
Főnökasszony
Hozzászólások: 1575
Csatlakozott: 2007.07.12. 21:01:59

2010.08.02. 16:58:02

1. Andris (focizok , idén részeg leszek! (igazából csak kamuzok ám.sose vagyok részeg, csak azt mondom mindig, hogy az leszek), pesti kölök volnék)
2. kurdt (foci; kocsma; otthon alvás)
3. Jess (nem focizok (mert hogy nem tudok), megyek kocsmázni , és pesten lakom)
4. ElBartimaeus (focizok, iszok, otthon alszok)
5. Chris0527 (focizok, iszunk, kéne szállás)
6. Kovi (focizok, iszok ja, megoldva a szállás)[/quote]
7, Szandi (focipiapesti)

wind of war whizes through your mindless head. it's just began. A.
"Jeff Buckley a világ legkirályabb jelensége a rántotta feltalálása óta"
Nobody fucks with the Jesus.
Art too bad to be ignored.
Kovi
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 4668
Csatlakozott: 2007.01.21. 13:48:37
Tartózkodási hely: Bp

2010.08.02. 16:19:48

Na akkor én is bejelentkezek mostmár.

1. Andris (focizok , idén részeg leszek! , pesti kölök volnék)
2. kurdt (foci; kocsma; otthon alvás)
3. Jess (nem focizok (mert hogy nem tudok), megyek kocsmázni , és pesten lakom)
4. ElBartimaeus (focizok, iszok, otthon alszok)
5. Chris0527 (focizok, iszunk, kéne szállás)
6. Kovi (focizok, iszok ja, megoldva a szállás)
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13508
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2010.08.02. 14:07:04

Hát 21.e maradt, még akkoris ha én levonom a szavazatom, mert én a másik két időpontot is megtudnám oldani valahogy. Sőt ha Koviét nem raknánk át, még akkoris 1el menne. Még egy utolsó szavazók listáját csekkolok, más már nem nagyon változtathat ezen.

Se Szergej, se Marci, remélem Tim vhogy meg tudná oldani. De nagyon kevés régi arc lesz idén, Áki se tud jönni valszeg, és még kitudja, Csongor Vito Ati is nagyon hallgatnak.

Nade mostmár aki nem lesz ott a 21.ére szavazók közt, arra irtózatosan nagyon pikkelni fogunk.

Krojf koma, ott lenni mostmár idén.

A listára lehet feliratkozni, alattam találjátok Kiki hozzászólásában.

Kocsma és pálya ajánlat tétel feltételei egy kicsit lentebb találhatóak!
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Chris0527
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1382
Csatlakozott: 2006.07.18. 21:42:31
Tartózkodási hely: Ágfalva-Sopron

2010.08.02. 13:26:15

1. Andris (focizok , idén részeg leszek! , pesti kölök volnék)
2. kurdt (foci; kocsma; otthon alvás)
3. Jess (nem focizok (mert hogy nem tudok), megyek kocsmázni , és pesten lakom)
4. ElBartimaeus (focizok, iszok, otthon alszok)
5. Chris0527 (focizok, iszunk, kéne szállás)

Andris én szavaztam a 21-re. Mi ketten mennénk mert barátnömmel jönnék fel és maradnánk estére is ha lenne szállás lehetőség. Szóval nekünk ettől függ hogy maradunk e ha nem lesz szállás akkor is felmegyünk de akkor sajnos estére nem tudunk maradni. Írjon aki tud két személyre szállást biztosítani, nem vagyunk nagy igényüek egy estét kibírunk egy kis ágyon is :D.
Egyébként elég kurta ez a lista, írhatnának a többiek is hogy jönnek e vagy maradnak.
grecki
Hí­rhozó-cikkíró
Hozzászólások: 5041
Csatlakozott: 2006.01.03. 21:02:29
Tartózkodási hely: Lincoln Financial Field

2010.08.02. 13:19:19

Na úgy látom vezete a huszonegy, szóval akkor asszem meglesz az első kihagyott talim. :?

Legalább most nem én leszek a legrészegebb fórumozó. (bár mostanában már nem nagyon lehet így illetni, eléggé eltűntem, mint szürke szamár a ködben)
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13508
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2010.08.02. 00:39:12

NNa, 11,5 óra a szavazásból.

Ha lezártuk a dolgot, akkor elkezdjük vezetni a jelentkező listát.

És ezzel párhuzamosan a pálya és a kocsma is el lesz döntve. Ahhoz viszont hogy a véleményezni kívánók tudjanak 'voksolni' illetve érvelni adott hely mellett, pontos infok kellenek.

Tehát, pályára és kocsmára várjuk az ajánlatokat, DE !!! Csak úgy, hogy az alább felsorolt kritériumok már tisztázottak. Máskülönben nem tudunk mit kezdeni a dologgal, és csak a régi megszokott dolgok maradnak a kosárban.

pálya: ár/óra (2-3 órára kell bérelni majd), milyen minőségű talaj kapu stb, van-e hely a nem focizó társaságnak a partvonal mellett, van-e zuhanyzó és öltöző ami elbír mondjuk 20 embert kb. cím is fontos, ez evidens. népligetnél találkozunk reggel,délelőtt ugye.

kocsma: 20-30 ember egy kupacban, kényelmesen elfér, méghozzá úgy, hogy a meccset lássuk a helyünkről. Tehát nagy TV/ kivetítő jó helyen, Sport 1-2 feltétlen legyen! valamilyen módon az árakról és a választékról info, illetve személyes benyomás nem árt a helyről. Fontos hogy a hely legalább 1ig nyitva is legyen, vagy megbeszélhető legyen h addig maradnak kivételesen nyitva, mert a meccs könnyen lehet 10től, és pl ha 21.e marad az időpont, akkor hosszabbítás meg büntetők is becsúszhatnak, hisz visszavágó.

Ezeket kérdezze le telefonon, esetleg nézze meg élőben (előnyben) az, aki be tervezi ajánlani a társaságnak.
Ezek nélkül felesleges beírni bármilyen helyet vagy pályát.
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Avatar
ElBartimaeus
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2261
Csatlakozott: 2009.03.25. 00:11:43
Tartózkodási hely: Budapest

2010.08.01. 23:13:49

kurdt írta:
ElBartimaeus írta:Majorka
Az is jó hely, ott is voltam sokszor. El is férnénk, ugyanakkor nem túl olcsó és nincs is olyan közel a belvároshoz (mondjuk a Moszkvához igen, de én pesti vagyok 8) ). Viszont mellette van valami sportkocsma (nem tartom kizártnak h ez a neve), amit szintén szeretek. Utána is kérdezek ma.

ps.: én még azért nem javasoltam helyet, mert az ultimate solution megtalálásán jár az agyam már pár napja 8)
Jaja, az sincs tőle messze, az már olcsóbb, idénytelenebb. Bár az is eléggé meg van töltve, de az iszákosabb osztálytársaim kedvelik, mert gyakran járnak oda. De van egy pali bácsi nevű hely valahol a MOM mellett asszem, ahol valami 50 ft a fröccs. :D Bár azt a magam részéről kihagynám, hiába zsebpénzbarát. :)

Szerk: Arra gondoltam, hogy akár bérelhetnénk - leginkább csak abban az esetben, ha a Majorka+egyéb kocsma mellett döntünk - a VMG műfüves pályáját. Egész jó minőségű, de vannak nála jobbak. Puhább talajú, de nem vészes, a Tippmix arénánál jobb és a világítással sincs baj - négy reflektor a négy sarokban. Az árára nem emlékszem, épp kiderítem. De mintha lenne valamilyen kedvezmény, ha odajáró diák bérli, ami jelen esetben fennáll az én személyemben Így akár olcsóbb is lehetne és akkor nem kellene sokat utazni a pályától a kocsmáig. Bár a zuhanyzó/öltöző részéről sajnos nem nagyon tudok nyilatkozni. (Mi ingyenes pályát veszünk idénybe focizásnál. :) )
Avatar
kurdt
Megmentő :)
Hozzászólások: 1884
Csatlakozott: 2006.10.30. 15:59:29
Tartózkodási hely: hütte

2010.08.01. 23:05:48

ElBartimaeus írta:Majorka
Az is jó hely, ott is voltam sokszor. El is férnénk, ugyanakkor nem túl olcsó és nincs is olyan közel a belvároshoz (mondjuk a Moszkvához igen, de én pesti vagyok 8) ). Viszont mellette van valami sportkocsma (nem tartom kizártnak h ez a neve), amit szintén szeretek. Utána is kérdezek ma.

ps.: én még azért nem javasoltam helyet, mert az ultimate solution megtalálásán jár az agyam már pár napja 8)
Kép
Your village called. Their idiot is missing.
Avatar
ElBartimaeus
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2261
Csatlakozott: 2009.03.25. 00:11:43
Tartózkodási hely: Budapest

2010.08.01. 23:00:56

http://www.majorka.hu/docs?doc_id=2&m=2

Nagyon kulturált, de elég drága hely (Dreher 550). Bőven elférünk, jó helyen is van, a meccs megnézésére szerintem tökéletes. (Bár lehet nem fognak sport 1-t. Bl-t néztünk ott, tehát Digi az van, de megkérdezhetem, ha csak ez az akadály.) Aztán az éjszakába nyúló részén gondolom amúgy is kevesebben lennénk és lehet igénytelenebb, ámbár árban jobb helyre menni. (Nem nagyon akarom túlbonyolítani, de lehet járható ez az út is. A hely pedig első osztályú és a foglalást is el tudom intézni.) Van szabadtéri és fedett helye is. És egy-két fővel talán el is térhetünk a megbeszélttől, csak akkor még szűkösebben férünk el az asztalok mellett.

Ebben az esetben akkor azért kell egy "költözés", ami lehet nem a legmegfelelőbb. Bár fentebb említettem néhány okot, érdekel a többség szava. Én egy ilyenben is benne lennék - meg egy olyanban is, ahol már alapból minden stimmel, feltéve, hogy van ilyen. :)

Szerk: a hely a Szent János Kórház mellett van. Köpésnyire a Moszkva tér.

Szerk2: kivetítő van, ami következtében elég jól láthatja a mecset bárki, ebből nem lenne probléma. A hangulatot viszont leginkább nekünk kell kelteni. :twisted:
Avatar
Jess
Jugador del Barça
Hozzászólások: 111
Csatlakozott: 2010.05.11. 19:45:44
Tartózkodási hely: Budapest

2010.08.01. 22:58:36

Oks, akkor maradt a City pub, holnap megnézem. Illetve van még egy hely, erről csak hallottam hogy jó meg kultúrált meg stb... de még sosem voltam ott.. Nem tudom, esetleg ti ismeritek-e: black dog pub, a móriczon van, és nincs honlapja. (illetve ezt találtam: http://kocsma.blog.hu/2010/05/04/black_dog_pub ), meg egy másik, szintén csak hallottam róla, szintén nincs honlap, Popcorner ( http://kocsma.blog.hu/2009/04/24/popcorner_club )
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Jess 2010.08.01. 23:07:46-kor.
Barcelona, jewel in the sun!
Avatar
kurdt
Megmentő :)
Hozzászólások: 1884
Csatlakozott: 2006.10.30. 15:59:29
Tartózkodási hely: hütte

2010.08.01. 22:41:18

Jess írta:Nna, megnéztem pár kocsma honlapját, és ez a kettő jónak tűnik:

http://city-pub.hu/index.htm
http://www.cheho.hu/news.php

Arra gondoltam ha egyetértetek, akkor holnap megnézem őket, szóval várom a visszajelzéseket a két honlapról (:
Nekem személy szerint a Cheho az egyik kedvenc helyem, de jelen esetben esélytelen, mert nagyon kicsi és szűk...
Kép
Your village called. Their idiot is missing.
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13508
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2010.08.01. 22:34:17

Na nemtudom honnan termett hirtelen két szavazat a 21.re, de akkor már eléggé elhúzott, 3-4 szavazattal. most hirtelen nemtudom.
Azért lecsekkolom megint azt a szavazó listát majd...

Kocsmaügyben nyilatkozzanak a legfőbb érintettek, meg akkor kurdt esetleg, ha ő hajlandó lefoglalni majd amit kitalálunk végül.

Így honlap alapján nem szavazunk, élőben feltétlen meg kell tudni pár dolgot, amit egy honlapon nem találunk, vagy nem hiszünk el esetleg.
Jess, ha bármelyik útba esik, akkor nézd meg, így honlapról nem derül ki elég dolog. Max az árak. Fontos h elférjen ott 20-30 ember, ha foglalás mellett döntenénk. Mégpedig kényelmesen férjünk el, és egyben. És úgy, hogy rálássunk a nem nagyon kicsi tv-re, amin fogható sport 1-2.
Ezek a fontos kritériumok, meg persze az árak.
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Avatar
ElBartimaeus
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2261
Csatlakozott: 2009.03.25. 00:11:43
Tartózkodási hely: Budapest

2010.08.01. 22:33:03

Jess írta:Nna, megnéztem pár kocsma honlapját, és ez a kettő jónak tűnik:

http://city-pub.hu/index.htm
http://www.cheho.hu/news.php

Arra gondoltam ha egyetértetek, akkor holnap megnézem őket, szóval várom a visszajelzéseket a két honlapról (:
Nekem a Cheho lényegesen szimpatikusabb, mert bár árban hasonló, de a választéka jelentősebb. :) Jobb italok vannak ott szerintem, főleg ami a sört és a whiskey-t illeti. Megközelítés szempontjából meg megegyezik a kettő, úgyhogy nekem cheho elég jónak tűnik. :)
Avatar
Jess
Jugador del Barça
Hozzászólások: 111
Csatlakozott: 2010.05.11. 19:45:44
Tartózkodási hely: Budapest

2010.08.01. 21:17:46

Nna, megnéztem pár kocsma honlapját, és ez a kettő jónak tűnik:

http://city-pub.hu/index.htm
http://www.cheho.hu/news.php

Arra gondoltam ha egyetértetek, akkor holnap megnézem őket, szóval várom a visszajelzéseket a két honlapról (:
Barcelona, jewel in the sun!
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15491
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2010.08.01. 21:15:49

Én 14-re szavaztam,viszont bármelyik jó elvileg nekem. Csak azt hittem valahova szavazni kell,de akkor vegyétek ki inkább,nehogy rajtam múljon :D
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Válasz küldése