Testépítés, edzésprogramok

Ami egyik témához sem kapcsolódik, avagy itt nyugodtan írhatsz mindenről kötetlenül.
vuvu
Jugador del Barça
Hozzászólások: 236
Csatlakozott: 2009.07.30. 15:09:49

2010.10.06. 18:06:52

ha eddig heti 2x kardióztam, és most pár hétig nem tudok az nagy baj? :oops:
Avatar
messideco
Presidente del Barça
Hozzászólások: 12235
Csatlakozott: 2008.07.08. 16:49:07

2010.10.06. 14:39:50

Ismét itt egy videó kedvenc aerobik-oktatónktól :wink:
http://www.youtube.com/watch?v=OPTH305M ... popt1aus00
"And my heart will leave you never."
Avatar
Légvédelmi taposóakna
Barça C
Hozzászólások: 4
Csatlakozott: 2010.09.30. 10:43:59
Tartózkodási hely: Idősek otthona

2010.10.05. 07:54:55

Ordog írta:ÁÁáááááhhhh.... Beszarok a fájdalomtól felebarátim.

Nyak mögötti nyomást csináltam, ami ugye egy váll gyakorlat, és olyan rossz mozdulatot tettem (pedig nem vok kezdő) hogy sikerült meghúznom ott a hátamat egy részen. Ez ma reggelre csúcsosodott ki, borzasztóóóóóóóó.

Vigyázzon mindenki magára, én húzok dokihoz, hálistennek 8-kor nyit a mai nap és feliratok erre vmit meeeeeert PUSZTULAT.

ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ
Anaflamin a legjobb nem szteroid gyulladáscsökkentő. És a gyomrot sem b.a.s.z.t.a.t.j.a. :wink:
Mindenütt jó, de mindig elzavarnak...!
Avatar
Ordog
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3013
Csatlakozott: 2004.10.08. 18:54:45
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

2010.10.05. 06:53:59

ÁÁáááááhhhh.... Beszarok a fájdalomtól felebarátim.

Nyak mögötti nyomást csináltam, ami ugye egy váll gyakorlat, és olyan rossz mozdulatot tettem (pedig nem vok kezdő) hogy sikerült meghúznom ott a hátamat egy részen. Ez ma reggelre csúcsosodott ki, borzasztóóóóóóóó.

Vigyázzon mindenki magára, én húzok dokihoz, hálistennek 8-kor nyit a mai nap és feliratok erre vmit meeeeeert PUSZTULAT.

ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ
Avatar
mario18
Barça B
Hozzászólások: 56
Csatlakozott: 2008.12.09. 20:22:46

2010.10.04. 23:17:28

Köszi :)
Esetleg ha mégis tovább romlana.... vagyis úgymondom,hogy ha már most lightosabra venném a kéz edzését,hogy elkerüljem a romlást de a többi menne úgy ahogy eddig az baj?Nagyon szeretek kézre edzeni,dehát ez a repedés tényleg zavar....és így is elég szépdarabok a kezeim,meg szerintem formásak is,úgyhogy most nem az a legfőbb célom,hogy még nagyobbak legyenek,hanem,hogy lemenjen az úszógumi,a pocak valamint a mellizmomon formálni.Persze futni is járok :)
Micsoda érzés,micsoda mámor,mikor a csapatom a stadionba látom!Neked az érzés,nekem az élet,gyere és megmutatom,mi az ami éltet!Mindenki itt van,mindenki tapsol,mindenki FCB-nek szurkol!!!!
Mig nem volt irás,nem volt betű
mig nem volt real,nem volt tetű!
gergo9
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2902
Csatlakozott: 2007.10.02. 12:19:09
Tartózkodási hely: Miskolc

2010.10.04. 22:39:47

mario18 írta:Sziasztok!
Remélem tudtok valami jó megoldást a problémámra.
Nyáron felszedtem egy kisebb felesleget,és most elkezdtem a zöldség,gyümölcs,csibemell,hal evést és a testépitést.Kb. két hete megy és elkezdett megrepedni a kezem.A testépités nem új nekem mivel már jártam még előző évben,csak közbejött egy műtét és abba kellett hagynom.Már akk is megtörtént,hogy a bicepszem belső fele megrepedt,amivel nemtudtam mit kezdjek.Mostanra kifehéredett és annyira nem is zavar mert nemlátszik.De most elindult egy kis repedés kifelé és mindenképp szeretném megelőzni,azt h az egész kezem ilyen legyen :S Nemszedek,és nemis szedtem semilyen szereket abszolútt....azt mondják azok szoktak megrepedni akik hamar megizmosodtak,de sztem rám ez se mondható el,szal nemértem.
?????
Előre is kössz a válaszokat! :)
Testápolót ajánlom én is főleg ami tartalmaz A és E vitamint, lehet venni amúgy direkt erre való spéci krémet ami eredetileg csajos cucc de jó nekünk is :D
Meg rengeteg folyadékot fogyassz aztán jó lesz.
Egyébként én is ilyen problémával küzdök annyi különbséggel hogy én nyáron a nem éppen gyúrós életmód mellett kicsit összeestem , aztán ugye most hirtelen nő minden egy ideig.
Avatar
mario18
Barça B
Hozzászólások: 56
Csatlakozott: 2008.12.09. 20:22:46

2010.10.04. 22:15:38

Köszönöm.
Hát orvosság :? azokat nemcsipem :D akkor inkább csak valami vitamin,meg akk a testápoló....de itt pontosan milyen testápolóra gondolsz? Gyógyszertárba kérjek erre az indokra ?
Micsoda érzés,micsoda mámor,mikor a csapatom a stadionba látom!Neked az érzés,nekem az élet,gyere és megmutatom,mi az ami éltet!Mindenki itt van,mindenki tapsol,mindenki FCB-nek szurkol!!!!
Mig nem volt irás,nem volt betű
mig nem volt real,nem volt tetű!
Avatar
matyi25
Capitá del Barça
Hozzászólások: 675
Csatlakozott: 2009.01.17. 20:55:15
Tartózkodási hely: Szlovákia

2010.10.04. 21:55:13

mario18-- Nagyban függ a bőröd típusától, ha egyszerűen 'repedős' fajta a bőröd akkor úgyis meg fog repedni. De például van akinek soha nem fog megrepedni.Viszont én ajánlom a testápolót, nagyon egyszerűnek hangzik de sokat segít a bőr rugalmasságán. Van erre valamiféle tabletta is, hallottam róla, ilyen bőrnyúlító vmi de nekem az nem vmi bizalom gerjesztő. Inkább a testápolót próbáld meg, hátha segít.
Kép
Visca el Barca

6 KUPA - 2008-2009 történelem
Avatar
mario18
Barça B
Hozzászólások: 56
Csatlakozott: 2008.12.09. 20:22:46

2010.10.04. 21:47:56

Sziasztok!
Remélem tudtok valami jó megoldást a problémámra.
Nyáron felszedtem egy kisebb felesleget,és most elkezdtem a zöldség,gyümölcs,csibemell,hal evést és a testépitést.Kb. két hete megy és elkezdett megrepedni a kezem.A testépités nem új nekem mivel már jártam még előző évben,csak közbejött egy műtét és abba kellett hagynom.Már akk is megtörtént,hogy a bicepszem belső fele megrepedt,amivel nemtudtam mit kezdjek.Mostanra kifehéredett és annyira nem is zavar mert nemlátszik.De most elindult egy kis repedés kifelé és mindenképp szeretném megelőzni,azt h az egész kezem ilyen legyen :S Nemszedek,és nemis szedtem semilyen szereket abszolútt....azt mondják azok szoktak megrepedni akik hamar megizmosodtak,de sztem rám ez se mondható el,szal nemértem.
?????
Előre is kössz a válaszokat! :)
Micsoda érzés,micsoda mámor,mikor a csapatom a stadionba látom!Neked az érzés,nekem az élet,gyere és megmutatom,mi az ami éltet!Mindenki itt van,mindenki tapsol,mindenki FCB-nek szurkol!!!!
Mig nem volt irás,nem volt betű
mig nem volt real,nem volt tetű!
Avatar
albicelesteX
A Vadász
Hozzászólások: 3450
Csatlakozott: 2007.06.25. 12:18:01
Tartózkodási hely: Erdők,mezők,vadligetek...

2010.09.25. 09:43:30

LM10 írta:
albicelesteX írta:Még annyival kiegészíteném a leírtakat,hogy ezek a táplálékkiegészítők nem helyettesítik a rendszeres kajálást.Szóval ami kifér a csövön enni,hogy menjen a tömeg! :D
Szóval azt állítod, hogy zabáljunk folyamatosan? :D
Azt azért nem,de,ha tömeg kell akkor enni is kell,szóval,nem elég reggelire egy kakaós csiga meg ebédre egy sajtburi vacsira meg valami saláta. :D :lol:
Kép
Avatar
LM10
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4726
Csatlakozott: 2008.12.26. 11:30:58
Tartózkodási hely: Gotham City

2010.09.19. 11:52:21

albicelesteX írta:Még annyival kiegészíteném a leírtakat,hogy ezek a táplálékkiegészítők nem helyettesítik a rendszeres kajálást.Szóval ami kifér a csövön enni,hogy menjen a tömeg! :D
Szóval azt állítod, hogy zabáljunk folyamatosan? :D
Avatar
albicelesteX
A Vadász
Hozzászólások: 3450
Csatlakozott: 2007.06.25. 12:18:01
Tartózkodási hely: Erdők,mezők,vadligetek...

2010.09.19. 11:50:45

Még annyival kiegészíteném a leírtakat,hogy ezek a táplálékkiegészítők nem helyettesítik a rendszeres kajálást.Szóval ami kifér a csövön enni,hogy menjen a tömeg! :D
Kép
Avatar
LM10
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4726
Csatlakozott: 2008.12.26. 11:30:58
Tartózkodási hely: Gotham City

2010.09.18. 17:38:53

albicelesteX írta:Jó adottságaid vannak.Szeretnék én is olyan magas lenni és mondjuk 100 kg. :D
Ha én elérnék egy 90 kg-t már megörülnék :D Csak nem tudom mikor, mert a suli miatt max 2x tudok majd 1 héten edzeni a nyári heti 3-4 edzés helyett :?
Avatar
albicelesteX
A Vadász
Hozzászólások: 3450
Csatlakozott: 2007.06.25. 12:18:01
Tartózkodási hely: Erdők,mezők,vadligetek...

2010.09.18. 17:33:11

Jó adottságaid vannak.Szeretnék én is olyan magas lenni és mondjuk 100 kg. :D
Kép
Avatar
LM10
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4726
Csatlakozott: 2008.12.26. 11:30:58
Tartózkodási hely: Gotham City

2010.09.18. 15:37:45

Na srácok, hamár miattam lett létrehozva anno a topic, akkor írok magamról :D :lol:
Idén nyáron kezdtem el a testépítést. A tavaszon 72kg voltam(191cm). Elkezdtem zabálni, hogy legyen rajtam valami a gyúráshoz,így lettem 80kg(de nem látszik hogy dagadt lennék), közvetlen a gyúrás előtt. Most pedig 3 hónap gyúrás után 84kg vagyok. És látszik is rajtam a dolog, már a suliban is többen mondták, hogy látom gyúrtál( tavaly meg inkább ezt kérdezték vissza :lol: ).

SZERK:

Whey Pro 1kg fehérjét szedtem, és minden 2. nap jártam edzeni.
Avatar
albicelesteX
A Vadász
Hozzászólások: 3450
Csatlakozott: 2007.06.25. 12:18:01
Tartózkodási hely: Erdők,mezők,vadligetek...

2010.09.18. 14:59:44

Azért ne azt várd hogy egy hónap után,ha megeszel mondjuk egy doboz tömegnövelőt,hogy Arnold leszel.Ez azért bonyolultabb és lehet hogy nem is lesz először látványos plusz kilóban pl. ne azt várd,hogy 10 kg-val több leszel.Én azt javaslom először kezd el úgy,hogy nem szedsz semmit.Tanuld meg milyen gyakorlatok vannak és törekedj arra,hogy szabályosan csináld,vezesd bele az életedbe az edzést szóval legyen napi program a hét napból minimum 4-en.Aztán,ha ez már meg van akkor fektess bele pénzt vagyis vegyél egy kis benzint.Ne vedd magadra,de sok olyat láttam,hogy ő akkor most izmos lesz meg gyúr aztán megvette a port drágán és egy hónap múlva nem jött,szerintem ennek nincs értelme,sokaknál fellángolás illetve türelmetlenség.De hidd el,megéri türelmesnek lenni! :wink:

Szerk.:Ja és ha majd veszel akkor inkább minőségi cuccot vegyél.Én kezdésnek mondjuk Megagainer,Jumbo és társai illetve ahogy daffy barátom is írta egy kis fehérje pluszba,meg olyan helyről vásárolj ahol az eladó sem kuka a témába és tud neked segíteni.Igazából bele lehetne folyni a témába,hogy mit érdemes bevinni kezdésképpen és milyen arányban,de ezt egy nálam sokkal okosabb hozzáértő eladó simán jobban elmondja! :wink:
Kép
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7213
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2010.09.18. 10:45:40

superG írta:Sziasztok!

Most szeretnék elkezdeni rendszeresen gyúrni. Még soha nem szedtem semmit de most szeretnék valamit a látványosabb gyorsabb izmosodás érdekében. Ti mit ajálnátok nekem? Valami olyat szeretnék ami nem nagyon káros az egészségemre. Elöre is köszönöm a segitségeteket!
http://shop.builder.hu/termekek_reszletes.htm4?id=6605
tömegnövelő sok fehérjével. nem káros az egészségedre. porított kaja,koncentráltan :wink:
superG
Barça B
Hozzászólások: 64
Csatlakozott: 2008.07.17. 20:02:41

2010.09.18. 10:34:26

Sziasztok!

Most szeretnék elkezdeni rendszeresen gyúrni. Még soha nem szedtem semmit de most szeretnék valamit a látványosabb gyorsabb izmosodás érdekében. Ti mit ajálnátok nekem? Valami olyat szeretnék ami nem nagyon káros az egészségemre. Elöre is köszönöm a segitségeteket!
Avatar
barca_bome
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 444
Csatlakozott: 2009.03.09. 22:50:08

2010.09.18. 10:26:23

Asys írta:Hali barca_bome !

Én is most készülök venni egy bringát 50-60 körül, eddig futottam szintén.

Azt kérdezném tőled, hogy Te ősszel-télen mibe fogsz tekerni? (gondolom nem áll majd a sufniban tavaszig a becajod)
Van ilyen speciális biciklis ruhád vagy másba, mondjuk vastagabb szabadidőbe?

Csak mert, egyelőre nem tudnék a ruházatra is pénzt költeni... :x

Ez már tényleg off :D
Még most térdgatya - pulcsi kombóval tolom, de télen, ősszel majd pulcsi, dzseki - melegítőgatya összeállítás lesz.

Ha sportolok abszolút teszek a hidegre, egy utcai viselettel simán el fogok menni kerózni, nem veszek én azért külön ruhákat.

A tapadós gatyáktól meg sportruháktól meg egyenesen feláll a hátamon a nemlétező szőr! :lol:

Mondjuk nem nagyon akarom télen tönkretenni a kerómat, de szerintem amikor tűrhető idő lesz, akkor csak ki fogom vinni. Egyedül az eső az, ami akadály nekem a kerózásra.

Itt most is esik és most gyógyultam meg, ezért vagy 2 hete semmi edzésem nem volt, erre most mikor már mehetnék akkor nem lehet, mert szakad az eső... :evil:

Ui.: Sajnos itt Püspökladányban nem sok jó kerós hely van. Városban szoktam álalában, vagy külvárosban... Kár, hogy nem a hegyek közelében élünk... élvezném nagyon!

Nővérem vőlegénye is nagy kerós, neki egy meridája van, vagy százvalahányezres, de nagyon ütős kecaj. Majd néha be fogom vinni vonattal a kerómat és Debrecenben is rajolok, ott vannak jó helyek kint a város mellett, például a tavak fele (fancsika tónál pölö).

De mint már írtam, szvsz. csak az eső az, ami meg tud akadályozni a kerózásban! :)
Avatar
messideco
Presidente del Barça
Hozzászólások: 12235
Csatlakozott: 2008.07.08. 16:49:07

2010.09.17. 17:31:46

Lehet ráfeszülős nejlon-rövidnadrágban is tekerni, csak az kiemelei a fenekedet és egy kicsit b-zis.
Én egy olyan gatyát ajánlok, amely nem tapad rád, de a szára nem túl bő. Ez azért fontos, mert a lánc becsípheti, összekenheti stb. Lehet kapni mondjuk mágneses rudat, vagy mit amivel a nadrág alját meg tudod szorítani.
Felsőruházat nem számít...
"And my heart will leave you never."
Asys
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1252
Csatlakozott: 2006.07.03. 11:05:00

2010.09.17. 17:01:23

Perrero!

Én farmert hordok utcai viseletnek, abban azért elég kényelmetlen lenne lenyomni 5-10-20 km-t, mert gondolom ha eddig 4-5 km-t futottam akkor biciklivel lightosan is kb az előbb említett távolságok az ideálisok... :wink:

Egyébként, csak érdeklődök, hogy akinek nincs téliesített biciklis ruházata az miben túrázik?

Mondjuk a terepnadrág, pulóver, sapka kombó sem rossz, eddig az nálam a favorit :D
Asys
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1252
Csatlakozott: 2006.07.03. 11:05:00

2010.09.17. 15:13:27

Hali barca_bome !

Én is most készülök venni egy bringát 50-60 körül, eddig futottam szintén.

Azt kérdezném tőled, hogy Te ősszel-télen mibe fogsz tekerni? (gondolom nem áll majd a sufniban tavaszig a becajod)
Van ilyen speciális biciklis ruhád vagy másba, mondjuk vastagabb szabadidőbe?

Csak mert, egyelőre nem tudnék a ruházatra is pénzt költeni... :x

Ez már tényleg off :D
vuvu
Jugador del Barça
Hozzászólások: 236
Csatlakozott: 2009.07.30. 15:09:49

2010.09.17. 14:50:29

a súlyzózást nem fogom abbahagyni, hanem a cukros-lisztes ételekből veszek vissza. hát annyi, hogy a jelenlegi cuccaimba beleakarok férni... (főleg gatyákra vonatkozik ez, bárhálaégnek már 7 kilót szedtem fel főleg izomba és combr nem hiztam [lekopogom])
Válasz küldése