Mozi & Filmek

Ami egyik témához sem kapcsolódik, avagy itt nyugodtan írhatsz mindenről kötetlenül.
Avatar
detabarca
Capitá del Barça
Hozzászólások: 646
Csatlakozott: 2009.05.03. 11:29:44
Tartózkodási hely: Budapest, IV.ker.

2010.12.14. 18:22:22

Nálam is Tara hiányzik ill. Olivia Wilde a House-ból. Azt már csak mellékesen mondom, hogy a Tuti Gimi összes sunája Top10es.
(Ha asszonnyal vmikor a jövőben romantikus cuccot kell nézni, akkor ez lesz az a csajok miatt :D )

Szerk.: Látom Perrero egyezik az ízlésünk, karácsonyra küldök vmi szép jányt neked :D
Olyan nincs, hogy valami nem sörnyitó!

"A sportok királya a labdarúgás, a Barcelona meg a labdarúgás királya!"
(Johan Cruyff)
Avatar
messideco
Presidente del Barça
Hozzászólások: 12235
Csatlakozott: 2008.07.08. 16:49:07

2010.12.14. 18:18:55

Eva Longoria ok,Yvonne Strahovski ok, Julia Stilest és Jennifer Morrison mehetett volna elébb. De főleg a top10-ben voltak furcsaságok...
"And my heart will leave you never."
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2010.12.14. 17:55:31

torrentkiller írta:
Fecooo írta:gondolkodtam, h off vagy ez a topic, de végül úgy döntöttem, h iderakom, ha úgy tűnik, h átmennénk off-ba, majd átmegyünk :D

2010 száz legszexisebb TV-s színésznője

egyértelmű volt, h ki nyer... :lol:
Jobban nem is dönthettek volna :D 8)
Yvonne Istennő,de hogy a rengeteg sexy képből pont ezt rakták be róla :lol: :lol:
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
Avatar
torrentkiller
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1505
Csatlakozott: 2008.01.16. 19:52:58
Tartózkodási hely: Zalaegerszeg/BP.

2010.12.14. 17:50:33

Fecooo írta:gondolkodtam, h off vagy ez a topic, de végül úgy döntöttem, h iderakom, ha úgy tűnik, h átmennénk off-ba, majd átmegyünk :D

2010 száz legszexisebb TV-s színésznője

egyértelmű volt, h ki nyer... :lol:
Jobban nem is dönthettek volna :D 8)
Kép
"Barcelona Svájcból hozatott nagyon drága gyógyszereket, hogy leküzdje a növekedésihormon-hiányosságát, és ezt meg akarják hálálni. Messinek a szíve diktálta, hogy melyik csapatot válassza. Megráztam a kezét, és gratuláltam, megmutatta, hogy vannak még olyan labdarúgók, akiknél az emberi értékek elsődlegesek"- Ernesto Bronzetti
mr.
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 369
Csatlakozott: 2008.02.29. 21:54:50

2010.12.14. 17:48:42

Fecooo írta: egyértelmű volt, h ki nyer... :lol:
Hát nehéz volt ezt így eldönteni...
Nem rossz lista de azért én pár helyen bele tudnék szólni. :D
Nekem például Laura Vandervoort a kedvencem és csak utána jön Yvonne.
Avatar
Charlie
Öreg Harcos
Hozzászólások: 6901
Csatlakozott: 2004.10.08. 11:13:39
Tartózkodási hely: East Side

2010.12.14. 17:33:41

Elolvasva Fecooo sárgával írt szövegét, egyből tudtam ki az első! Nagyon helyes.
C.
"A spanyol futball jelenlegi problémája az, hogy mindenki azt gondolja, hogy olyan játékosai vannak, mint a Barcának. A Barca játékosaiban olyan technikai tudás van, amely a világ egyetlen másik csapatában sincs. Ezért nem próbálkozhatsz úgy játszani, ahogy ők, ez lehetetlenség." - Fabio Capello
Avatar
Fecooo
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7853
Csatlakozott: 2008.07.15. 18:30:53

2010.12.14. 17:29:43

gondolkodtam, h off vagy ez a topic, de végül úgy döntöttem, h iderakom, ha úgy tűnik, h átmennénk off-ba, majd átmegyünk :D

2010 száz legszexisebb TV-s színésznője

egyértelmű volt, h ki nyer... :lol:
Avatar
Charlie
Öreg Harcos
Hozzászólások: 6901
Csatlakozott: 2004.10.08. 11:13:39
Tartózkodási hely: East Side

2010.12.14. 14:53:31

Fecooo írta:Jack Sparrow visszatér!

de soká lesz még május 19. :?
Ennek örülök, remélem nem lesz gagyi mert újabb bőrt akarnak lenyúzni róla.
C.
"A spanyol futball jelenlegi problémája az, hogy mindenki azt gondolja, hogy olyan játékosai vannak, mint a Barcának. A Barca játékosaiban olyan technikai tudás van, amely a világ egyetlen másik csapatában sincs. Ezért nem próbálkozhatsz úgy játszani, ahogy ők, ez lehetetlenség." - Fabio Capello
Avatar
Fecooo
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7853
Csatlakozott: 2008.07.15. 18:30:53

2010.12.14. 13:35:23

Jack Sparrow visszatér!

de soká lesz még május 19. :?
Avatar
Cumbee
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1451
Csatlakozott: 2009.08.16. 17:11:11

2010.12.14. 11:36:09

albicelesteX írta:Na én is végeztem Dexterrel az éjjel.A véleményem teljesen egyezik az előttem sárgán elemzőkével,úgyhogy nem nagyon van mit hozzáfűzni.Tegnap este viszont még egy sorozatot elintéztem a gyilkos elmék 6.évadának eddig elérhető részét a 10.-et.És rádöbbentem,hogy elfogytak a sorozatok.Mit fogok nézni?Valaki ajánlana valamit,ezekhez hasonlót,engem ezek a drámák,romantikus,humoros dolgok nem érdekelnek.Szóval inkább ilyen akciódúsabb sorozat kellene.Köszönöm.
The Shield, Over There, 24. Hirtelen ezek jutottak eszembe, de ha ezeket láttad és tetszettek, akkor simán lehet találni még. 1 dologtól nem kell félni mostanában, hogy elfogynak a sorozatok.:D
Avatar
albicelesteX
A Vadász
Hozzászólások: 3450
Csatlakozott: 2007.06.25. 12:18:01
Tartózkodási hely: Erdők,mezők,vadligetek...

2010.12.14. 10:47:02

Na én is végeztem Dexterrel az éjjel.A véleményem teljesen egyezik az előttem sárgán elemzőkével,úgyhogy nem nagyon van mit hozzáfűzni.Tegnap este viszont még egy sorozatot elintéztem a gyilkos elmék 6.évadának eddig elérhető részét a 10.-et.És rádöbbentem,hogy elfogytak a sorozatok.Mit fogok nézni?Valaki ajánlana valamit,ezekhez hasonlót,engem ezek a drámák,romantikus,humoros dolgok nem érdekelnek.Szóval inkább ilyen akciódúsabb sorozat kellene.Köszönöm.
Kép
Avatar
Forcabarca8
Capitá del Barça
Hozzászólások: 747
Csatlakozott: 2005.02.01. 11:47:15

2010.12.14. 10:07:20

ha van még valaki rajtam kívül,aki már 3 hete a Friday Night Lights S05E04 magyar feliratára várt annak tessék:
http://www.opensubtitles.org/hu/subtitl ... -lights-hu

másik: most esett le,hogy nekem kimaradt az életemből egy jelentős film: nem néztem még meg a Star Wars III-at ](*,) megyek is,megnézem :lol: de tényleg,hogy...remélem nagyon üt :wink:
Kép
Avatar
Fernando
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8705
Csatlakozott: 2005.09.30. 16:11:15
Tartózkodási hely: U.S.S. Enterprise

2010.12.14. 06:34:43

Nah hát szerintem rendben volt ez az évadzáró.

Azt sajnálom, hogy Lumen-t egyből ki is írták a sorozatból, de végülis igaza volt. Az meg, hogy nem ütött nagyot, hááát, sajnos igaz, jobb lett volna a Debra-Dex-Lumen-es jelenet a ponyva nélkül... Mindenesetre várom már az új évadot. :D Addig is nekivágok a SoA-nak.
„Teljesen tehetetlenül érzed magad, ahogy látod, milyen kényelmesen, és élvezettel játszanak.” Raúl a Real-Barca után (2-6)
Avatar
lui1698
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7704
Csatlakozott: 2007.10.16. 16:28:15
Tartózkodási hely: A felhők alatt a parton egy tengeröbölben állva...

2010.12.14. 00:12:17

miihii írta:Aki szereti az animációsokat,annak ajánlom a Gru-t.Tök jópofa figurák vannak benne és az egész nagyon rendben van.Tetszett.
Én is megnéztem a múltkor, és kicsit csalódtam benne.
Nem volt rossz, és tényleg jók a karakterek is. Főleg azok a sárga kis valamik. Főleg tőlük vártam volna még több poént.
Nézhető, és tényleg nem volt rossz, de kicsit nekem kevesebb volt a vártnál.
Kb. 6/10

Mostanában néztem meg a This is England-et is.
Na ez viszont nagyon tetszett, szeretem az ilyen stílusú filmeket.
Több nagyon jó karakter is feltűnik, kiemelném a Combo-t alakító Stephen Graham-et, valamint a gyereket játszó Thomas Turgoose-t.
Ez egy laza 8/10. Ajánlós.


Most Dexter évadzáró.
Aztán lehet Boy A, erről valaki tud mondani véleményt?
Kép
Olyanokra képes vagy, amit talán még te se tudsz. Elfut az élet, jól teszed, hogyha vele futsz.
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2010.12.14. 00:00:13

Dexter 5.évadzáró:

nagyobb pukk-ra számítottam én is,de azért elment,viszont maradt továbbra is a 4.évad a Best így nekem is.

Quinn és Dex mindketten tudják a másikról,h tud mindent :D tuti,h ez lesz az egyik főszál az utolsó (?, remélem nem) évadban.

Lumen-ben mélyen csalódtam (annak ellenére is,h a végén Dex monológja miatt nem haragudtam már rá nagyon,h rávilágított,lehet elmúlik vmikor a sötétség,és Ő (DEX) is tud ember lenni ismét) ), mert csak addig szerette Dex-t,míg érezte a bosszú általi adreanlint,és gyilkolási vágyat, utána már tök semlegesként hatott rá Dex ezek szerint. Nálam úgy ahogy kihasználta. Az hülyeség,h amiatt kell elmenni mert Dex folytatná ezt az életet, miért? tudja pontosan Lumen,h ezáltal jót tesz mindenkinek,és magának is.

Szeptember messze,de messzebb is lehetett volna (ha ez az évadzáró akkorát ütött volna,mint ami benne lehetett volna :D)


azért természetesen nagyon várom

8)
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
Avatar
miihii
KHAL
Hozzászólások: 8429
Csatlakozott: 2008.04.23. 01:11:00
Tartózkodási hely: Zeg-Zeg-Zeg ZALAEGERSZEG

2010.12.13. 23:27:45

Időközben befejeztem a The Walking Dead-et.
Így az első mini-season után a véleményem az ,h egy igen erős kezdés után szép lassan fogyott el a sorozat.Úgy érzem valahogy kifulladt a végére.Kíváncsi leszek azért a folytatásra,mert nagyon komolyan megcsinálták az egészet,cs kellene egy jó sztori alá.

Aki szereti az animációsokat,annak ajánlom a Gru-t.Tök jópofa figurák vannak benne és az egész nagyon rendben van.Tetszett.
There is only one god, and his name is death~Syrio Forel
Avatar
Fecooo
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7853
Csatlakozott: 2008.07.15. 18:30:53

2010.12.13. 23:13:54

kurdt írta:
nah ez nekem eddig elkerülte a figyelmem, de ez így érdekes lesz: ez a gyerek, Martin Sheen, Rhys Ifans, mindez Marc Webb rendezésében...finoman szólva nem akciófilm-alapanyag, de meglássuk...
mondjuk amilyen szarok voltak a Raimi-féle Pókember-filmek, nagyon már nem lehet mellélőni
állítólag ez az új film a gimis években fog játszódni, ráfekszenek a a szereplők "lelkivilágára" és sokkal nagyobb szerepet kapnak a "tini-dolgok", mintsem az akciók és a dráma...
amiket olvastam róla eddig nem fűzök hozzá túl sok reményt...
meglátjuk...
Avatar
kurdt
Megmentő :)
Hozzászólások: 1884
Csatlakozott: 2006.10.30. 15:59:29
Tartózkodási hely: hütte

2010.12.13. 22:42:49

Bob_Marley írta:klicsit irigyellek titeket, hogy "ennyi" időtök van, filmeket nézni
én azt vallom, hogy az embernek arra van ideje, amire időt szán.
februárban valszeg 10 tzárgyból fogok utóvizsgázni mert inkább nézek közepes amerikai filmeket (ez csak az aktuális példa), minthogy tanuljak, teszem az alkotmányjogra...

Fecooo írta:amikor megtudtam, h ő lesz a Spiderman a "reboot-ban"
nah ez nekem eddig elkerülte a figyelmem, de ez így érdekes lesz: ez a gyerek, Martin Sheen, Rhys Ifans, mindez Marc Webb rendezésében...finoman szólva nem akciófilm-alapanyag, de meglássuk...
mondjuk amilyen szarok voltak a Raimi-féle Pókember-filmek, nagyon már nem lehet mellélőni
Kép
Your village called. Their idiot is missing.
Avatar
Fecooo
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7853
Csatlakozott: 2008.07.15. 18:30:53

2010.12.13. 22:18:27

egyetértek, ez a Garfield egész jól hozta a szerepét...
amikor megtudtam, h ő lesz a Spiderman a "reboot-ban", nem volt éppen szimpatikus számomra, de el kell ismerni, ebben a filmben jó volt...
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19636
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2010.12.13. 22:13:28

Én még nem láttam, de jó, hogy "vettétek" a lapot, csak hát nem tudok fogalmazni :lol: s kis rövid elemzésr írtatok, mert ahogy írtatok róla, érdemes megnézni!Sajnos klicsit irigyellek titeket, hogy "ennyi" időtök van, filmeket nézni, de majd a 2 ünnep között meglessük mi a helyzet a Facebookkal :lol:
Avatar
kurdt
Megmentő :)
Hozzászólások: 1884
Csatlakozott: 2006.10.30. 15:59:29
Tartózkodási hely: hütte

2010.12.13. 22:08:03

Na, én pont ma néztem meg.

Az elmélethez és az ellentmondáshoz annyit teszek hozzá, hogy a filmről sütött, hogy kb. 90%-a fikció...
azóta kicsit utána is néztem és így is van

emellett egy teljesen élvezhető film (szerintem csak egyszer, ergo nem egy remekmű, de kikapcsolódásnak megfelel), ez az Andrew Garfield nekem meg egyre szimpatikusabb: a Red Ridingot ugyan nem sikerült kihúznia a szarból (bár nem az ő hibája volt, ő mindent beleadott), de például a Dr. Parnassusban, meg ebben is jó volt szerintem

ugyanakkor nagyon érződik, hogy ezt a filmet tulajdoképpen a hype szülte. az egy dolog, hogy nincs rendesen befejezve, viszont...
1. ez a film, kb csak most érdekes, az "idő próbáját" nem hinném, hogy kiállná
2. Fincher nélkül tök ugyanilyen lett volna, bár ez végülis tökmindegy, mert Fincher a Harcosok klubja óta nem csinált jó filmet (összvissz is csak kettőt mondjuk)
Kép
Your village called. Their idiot is missing.
Avatar
sjd
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6400
Csatlakozott: 2007.07.09. 08:55:57

2010.12.13. 21:52:07

Fecooo írta: van egy elméletem: sztem ez a cukorhegy gyerek a valóságban méginkább pénzéhes lehet, nem kizárt, h a rendező kapott egy kis mellékest, h vmelyest szépítsen a személyiségén... ;)
Ez nem csak elmélet, köztudomású, hogy a személyiségi jogok miatt csak azt írhattak a forgatókönyvben, amit ő engedélyezett
Válasz küldése