Segítség kéne

Ami egyik témához sem kapcsolódik, avagy itt nyugodtan írhatsz mindenről kötetlenül.
Avatar
Victor_Valdes
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 4447
Csatlakozott: 2007.02.09. 16:19:20
Tartózkodási hely: Debrecen

2011.01.02. 13:56:14

nyalesz írta: Köszöm kielégitő válaszod, :lol: de konkrétan nem tudjátok honnan?
Bocsi, csak felhúztak kicsit. nCore-n biztosan fenn van, mert én is onnan szedtem. Beloadon még nem láttam, máshová pedig nem vagyok regelve. :)
http://www.maon.hu - marketing - üzleti élet - motiváció - vállalkozás -
"mi leszel, ha nagy leszel? közgazdász, vagy bérgyilkos..a kereslet határozza meg a kínálatot.."
"tudom egyszer újra látlak, az imáim hozzád szállnak..." †
Avatar
sjay
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1760
Csatlakozott: 2009.07.20. 20:11:36
Tartózkodási hely: Nyíregyháza/Nagyhalász

2011.01.02. 13:55:16

nyalesz írta:
Victor_Valdes írta:
nyalesz írta:Valamelyik torrent oldalról nem tom letölteni az Üvegtigris 3.-ik részét??? :oops:
Valamelyikről biztosan le tudod...
Köszöm kielégitő válaszod, :lol: de konkrétan nem tudjátok honnan?
www.bigtorrent.eu
Avatar
barcafan0911
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1142
Csatlakozott: 2008.03.07. 17:40:36
Tartózkodási hely: Balassagyarmat

2011.01.02. 13:54:52

Messithebest írta:
Messithebest írta:Üdv!A problémám az lenne,hogy kiírtam kb 4edjére a Fight Night Round 4et Xboxra. Első 2 alkalommal a felénél megszakadt az írás,2ik két alkalommal beteszem a boxba és egyből kiírja hogy a CD olvashatatlan. Mi lehet a baj? CloneCDvel írtam,úgy mint a többi más játékot,és azokkal nincs is gond. Valaki tudja mi lehet a baj?
Valaki? :oops: :(
2 probléma állhat fenn:

1. A letöltött játék hibás (nézd meg fórumon volt e még valakinek problémája vele.)
2. Rosszul töltötted le. Ugye írtad hogy megszakadt 2x is az írás. Nos, néha ha töltés közben msnezel vagy valami komolyabbat csinálsz, akkor az a töltés kárára mehet, vagy megszakad vagy sérült lesz a file.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára barcafan0911 2011.01.02. 13:56:24-kor.
A felhasználó nevemben a 0911 nem arra utal hogy terrorista vagyok. Csupán akkor születtem. :wink:
Avatar
nyalesz
Jugador del Barça
Hozzászólások: 205
Csatlakozott: 2008.04.05. 21:00:29
Tartózkodási hely: Erdőhorváti

2011.01.02. 13:53:45

Victor_Valdes írta:
nyalesz írta:Valamelyik torrent oldalról nem tom letölteni az Üvegtigris 3.-ik részét??? :oops:
Valamelyikről biztosan le tudod...
Köszöm kielégitő válaszod, :lol: de konkrétan nem tudjátok honnan?
"Ünnepeld a sajátjaid sikerét, de legyél óvatos az ünnepléssel, ha mások vesztenek vagy hibáznak. Egy nap ugyanis veled is ugyanaz megeshet, ami velük."-Johan Cruyff
Avatar
sjd
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6400
Csatlakozott: 2007.07.09. 08:55:57

2011.01.02. 13:53:12

Victor_Valdes írta:
nyalesz írta:Valamelyik torrent oldalról nem tom letölteni az Üvegtigris 3.-ik részét??? :oops:
Valamelyikről biztosan le tudod...
:D :D :D :D :D :D
Ennél már csak az lett volna jobb, ha annyit írsz csak, hogy "De".
Avatar
Victor_Valdes
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 4447
Csatlakozott: 2007.02.09. 16:19:20
Tartózkodási hely: Debrecen

2011.01.02. 13:50:09

nyalesz írta:Valamelyik torrent oldalról nem tom letölteni az Üvegtigris 3.-ik részét??? :oops:
Valamelyikről biztosan le tudod...
http://www.maon.hu - marketing - üzleti élet - motiváció - vállalkozás -
"mi leszel, ha nagy leszel? közgazdász, vagy bérgyilkos..a kereslet határozza meg a kínálatot.."
"tudom egyszer újra látlak, az imáim hozzád szállnak..." †
Avatar
nyalesz
Jugador del Barça
Hozzászólások: 205
Csatlakozott: 2008.04.05. 21:00:29
Tartózkodási hely: Erdőhorváti

2011.01.02. 13:49:21

Valamelyik torrent oldalról nem tom letölteni az Üvegtigris 3.-ik részét??? :oops:
"Ünnepeld a sajátjaid sikerét, de legyél óvatos az ünnepléssel, ha mások vesztenek vagy hibáznak. Egy nap ugyanis veled is ugyanaz megeshet, ami velük."-Johan Cruyff
bence-barca
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5465
Csatlakozott: 2007.06.14. 17:19:38
Tartózkodási hely: Budapest

2011.01.02. 13:45:21

FtcSikiHun írta: -Nyaralás és ünnepek.
-iskolám, osztályom
Nyaralás és ünnepek.: Szoktatok-e külföldre menni, ha igen akkor hol vtatok eddig, belföldi nyaralások- hova szoktatok ilyenkor menni, nyaralási élmények, nyaralási szokások pl: fürdés v. szuvenír vásárlás. Kikkel szoktál elmenni, milyen gyakran utaztok el
Nemzeti ünnepek, családi ünnepek, hogyan ünneplitek:ünnepi menü, látogatás a família többi részéhez, kedvenc ünnep, miért a kedvened az az ünnep, szokások az állami ünnepeknél, pl.: kokárda v tüzijáték

iskolám, osztályom: milyen tagozatra jársz/jártál [pl. nyelvi 0. év, infos stb. (ha jártál külön tagozatra)]kedvenc tantárgyak, kedvenc tanárok, legjobb haver az osztályból, melyik tantárgyat szereted kevésbé, milyen az osztály közösség, menzán eszel-e, mit gondolsz az iskola szokásairól

Most ezek jutottak eszembe, ha még eszembe jut vmi akkor írok még :)
Avatar
FtcSikiHun
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2740
Csatlakozott: 2009.12.17. 21:59:21
Tartózkodási hely: Északon, délen, keleten, nyugaton

2011.01.02. 13:34:44

Sziasztok.
Január 14.én vizsgázok angolból.
meg van adva 10 tétel amit meg kell írnunk, és azt szertném kérdezni, hogy a következő témákhoz mikről lehetne írni:

-Nyaralás és ünnepek.
-Városom.
-iskolám, osztályom

mert csak egy pár dolog jutott ezekről a témákról eszembe.

előre is köszönöm.
Kép
'élvezd, hogy minden rosszban van valami'
'...törekedj azzá lenni,ami lehetnél!'
Avatar
Messithebest
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3309
Csatlakozott: 2010.05.15. 20:34:35

2011.01.02. 07:45:28

Messithebest írta:Üdv!A problémám az lenne,hogy kiírtam kb 4edjére a Fight Night Round 4et Xboxra. Első 2 alkalommal a felénél megszakadt az írás,2ik két alkalommal beteszem a boxba és egyből kiírja hogy a CD olvashatatlan. Mi lehet a baj? CloneCDvel írtam,úgy mint a többi más játékot,és azokkal nincs is gond. Valaki tudja mi lehet a baj?
Valaki? :oops: :(
Kép
"I don't know, why the man above gives me the hardest road, but... the man above don't put you in situations that you can't handle." - LeBron James
Drigo
Eurobarca Staff
Hozzászólások: 5459
Csatlakozott: 2005.09.07. 15:26:51
Tartózkodási hely: Felsőörs

2011.01.01. 23:14:51

albicelesteX írta:Tőlem nem kérte ezeket a kódokat...nem tudom mit ronthattam el.

Szerk.:De most Te a szolgáltató honlapjára mentél fel?Vagy a bankéra?
A szolgáltató, mivel azt írtad, hogy ott próbálkoztál, kiválasztod h mennyit akarsz feltölteni, meg a fizetés módját, aztán tovább,tovább az utasítások szerint a végén pedig fizetsz.
http://www.ZALNER.eu" target="_blank
Avatar
albicelesteX
A Vadász
Hozzászólások: 3450
Csatlakozott: 2007.06.25. 12:18:01
Tartózkodási hely: Erdők,mezők,vadligetek...

2011.01.01. 23:06:56

Tőlem nem kérte ezeket a kódokat...nem tudom mit ronthattam el.

Szerk.:De most Te a szolgáltató honlapjára mentél fel?Vagy a bankéra?
Kép
Drigo
Eurobarca Staff
Hozzászólások: 5459
Csatlakozott: 2005.09.07. 15:26:51
Tartózkodási hely: Felsőörs

2011.01.01. 22:33:48

albicelesteX írta:Otp és t-mobile.Igen a szolgáltató honlapjára mentem rá,de ott csak annyit választottam ki hogy mekkora összeget akarok feltölteni azt nem kérték,hogy adjam meg a bankszámlaszámot.Mondjuk kicsit félek is az ilyen dolgoktól...
Nem tudom, hogy mi azon a bonyolult. Kb 4t kattintottam és kérte is a kártyaszámot, meg CVC kódot. Megadod és kész.
http://www.ZALNER.eu" target="_blank
Avatar
albicelesteX
A Vadász
Hozzászólások: 3450
Csatlakozott: 2007.06.25. 12:18:01
Tartózkodási hely: Erdők,mezők,vadligetek...

2011.01.01. 22:27:13

Otp és t-mobile.Igen a szolgáltató honlapjára mentem rá,de ott csak annyit választottam ki hogy mekkora összeget akarok feltölteni azt nem kérték,hogy adjam meg a bankszámlaszámot.Mondjuk kicsit félek is az ilyen dolgoktól...
Kép
Avatar
Sztilo
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 325
Csatlakozott: 2009.05.18. 21:49:05
Tartózkodási hely: Pápa

2011.01.01. 21:47:12

Üdv!
Egy olyan kérésem lenne hogy valaki nem tudna e egy olyan linket adni ahol fenn van a 2009.11.29 El Clasico magyar hanggal,ha valaki tud segíteni,annak nagyon szépen megköszönném,további szép napot mindenkinek BOLDOG ÚJ ÉVET!!!!! :D
Drigo
Eurobarca Staff
Hozzászólások: 5459
Csatlakozott: 2005.09.07. 15:26:51
Tartózkodási hely: Felsőörs

2011.01.01. 21:45:35

albicelesteX írta:Nincs ilyen net bank..nem tom mi az.. :? Azt választottam ki,hogy a honlapon keresztül akarom intézni a feltöltést aztán hogy bankkártyával fizetés,de eleve nem is tudtam,hogy hogyan vonja le a számláról mivel számlaszámot nem is kért.
Mármint kinek a honlapján, a szolgáltató?

A pénzt a bankkártya száma, valamint a kártya hátoldalán található 3 jegyű CVV/CVC szám alapján vonja le a számládról.
http://www.ZALNER.eu" target="_blank
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7213
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2011.01.01. 21:40:28

albicelesteX írta:Nincs ilyen net bank..nem tom mi az.. :? Azt választottam ki,hogy a honlapon keresztül akarom intézni a feltöltést aztán hogy bankkártyával fizetés,de eleve nem is tudtam,hogy hogyan vonja le a számláról mivel számlaszámot nem is kért.
a netbank azt az oldalt jelenti,ahol a számlád ügyeit tudod intézni neten. ersténél és otp-nél biztos van. mondd,hogy milyen bankhoz tartozol és megnézem neked,hogy mi az ábra.
esetleg a szolgáltató nevét..
Avatar
albicelesteX
A Vadász
Hozzászólások: 3450
Csatlakozott: 2007.06.25. 12:18:01
Tartózkodási hely: Erdők,mezők,vadligetek...

2011.01.01. 21:39:20

Nincs ilyen net bank..nem tom mi az.. :? Azt választottam ki,hogy a honlapon keresztül akarom intézni a feltöltést aztán hogy bankkártyával fizetés,de eleve nem is tudtam,hogy hogyan vonja le a számláról mivel számlaszámot nem is kért.
Kép
Drigo
Eurobarca Staff
Hozzászólások: 5459
Csatlakozott: 2005.09.07. 15:26:51
Tartózkodási hely: Felsőörs

2011.01.01. 21:34:09

albicelesteX írta:Üdv!Valaki el tudná mondani,hogy hogyan kell telefon egyenleget feltölteni netről?Próbálkoztam vele,de nem sikerült.
Ha van netbankod, akkor azzal pofonegyszerű, mert gondolom nem csak az OTP-nél 3 kattintás.

Ha netbankod van, és azzal akadtál el, akkor szólj, ha mással próbálkozol, akkor passz.
http://www.ZALNER.eu" target="_blank
Avatar
albicelesteX
A Vadász
Hozzászólások: 3450
Csatlakozott: 2007.06.25. 12:18:01
Tartózkodási hely: Erdők,mezők,vadligetek...

2011.01.01. 20:53:10

Üdv!Valaki el tudná mondani,hogy hogyan kell telefon egyenleget feltölteni netről?Próbálkoztam vele,de nem sikerült.
Kép
Avatar
Messithebest
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3309
Csatlakozott: 2010.05.15. 20:34:35

2010.12.31. 16:49:46

Üdv!A problémám az lenne,hogy kiírtam kb 4edjére a Fight Night Round 4et Xboxra. Első 2 alkalommal a felénél megszakadt az írás,2ik két alkalommal beteszem a boxba és egyből kiírja hogy a CD olvashatatlan. Mi lehet a baj? CloneCDvel írtam,úgy mint a többi más játékot,és azokkal nincs is gond. Valaki tudja mi lehet a baj?
Kép
"I don't know, why the man above gives me the hardest road, but... the man above don't put you in situations that you can't handle." - LeBron James
Avatar
MessikeBarca
Barça C
Hozzászólások: 15
Csatlakozott: 2009.06.26. 18:39:55

2010.12.31. 16:46:02

Bocsánat, hogy szilveszter este zavarok!

Ha van valamelyikőtöknek 1 szabad meghívója egy torrentoldalra kérem küldje el!Előre is köszönöm.
Respect Barca;)!
Avatar
Tim
Mezei fórumozó
Hozzászólások: 3213
Csatlakozott: 2007.06.15. 21:52:33

2010.12.30. 22:51:44

torrestoni írta:
Tim írta:...
Sziasztok!

Köszönöm neked is Tim!

Egyelőre egy sima PAL DVD került tesztelésre, méghozzá egy idei film, ami hozta azt, amit vártunk. Ugyan nekem még csak szimpla LCD-vel volt dolgom eddig, plazmát csak üzletekben láttam, így előbbihez tudom viszonyítani. Kenterbe veri rengeteg szempontból. Többek közt az már hatalmas dolog, hogy még egészen éles szögből is látszódnak a színek és sokkal élénkebbek. Nálam az eddigi legjobb élvezhetőséget nyújtotta, s ugyan a képernyő méreteiből és a minőségtől adódóan volt néhány gyengébb képkocka, ha már csak szimplán lesz használatban, nem a részletekre odafigyelve, nem a legmagasabb elvárásokkal, akkor maximálisan elégedettek lehetünk. A hangminőséget nem igazán tudom értékelni. Amit még hozzáfűznék, hogy nem volt gond a beépített lejátszóval, mármint a sebességgel, kíváncsi vagyok, hogy ez HD minőségnél is tűrhető lesz-e.

Nézegettem is filmeket a "kölcsönzőben", ebben a tekintetben a 720p jelenleg az elterjedt, de van még más (jobb) lehetőség is?

Egyébként a sportcsatornák szempontjából óriási az előrelépés. Ugyan a szolgáltató jele közel sem HD minőségű, a korábban LCD-n tapasztaltakhoz képest (még ha szűk 20 centivel kisebb is a képátmérő) hatványozottan, s még annál is jobb az eredmény. Nem tudom, az adásminőség változott-e (kétlem), de teljesen más a képvilág, sokkal tisztább, élesebb.
Örülök hogy segíthettem. Nem tudom lesz-e lehetőséged összehasonlítani
egy plazma tv-vel? Azért kérdem mert sokan mondják,hogy például játékkonzoloknál gyakran tapasztalható hogy a kép egy kissé elmosódik a gyors mozgásoknál,illetve meccseknél is jelentkezik.Kíváncsi lennék hogy mi ezzel a helyzet. Amit a sport csatornákról írsz az valószinüleg azért lehet mert ha elég erős a bejövő jel,nagyobb felbontásban szebb,élesebb a kép.Míg gyengébb jelnél az olyan hibák amik egy hagyományos tv-nél szinte észrevehetetlenek,itt sokkal szembetűnőbbek.
Van a 720p-nél nagyobb felbontás is,amit Talma is említett az 1080p.
Ebből is létezik három féle,de nem zavarlak össze vele :lol: Apró különbségek ezek.A gond az,hogy az ilyen felbontású filmek bitang nagyok
40-50 giga körüliek.Tehát ha egy pendriveról akarod futtatni az igazi kihívás lesz..Külső vinyónál természetesen nincs gond. Közben eszembe jutott valami:újabban nagyon sok anime kerül fel full hd felbontásban ezek kb 1 giga terjedelműek(természetesen epizódonként),ha nem találsz ilyet szívesen kölcsönzök,van pár a gépemen.
Kép
torrestoni
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1690
Csatlakozott: 2007.12.14. 01:52:23
Tartózkodási hely: somewhere over the rainbow
Kapcsolat:

2010.12.30. 20:18:20

Tim írta:...
Sziasztok!

Köszönöm neked is Tim!

Egyelőre egy sima PAL DVD került tesztelésre, méghozzá egy idei film, ami hozta azt, amit vártunk. Ugyan nekem még csak szimpla LCD-vel volt dolgom eddig, plazmát csak üzletekben láttam, így előbbihez tudom viszonyítani. Kenterbe veri rengeteg szempontból. Többek közt az már hatalmas dolog, hogy még egészen éles szögből is látszódnak a színek és sokkal élénkebbek. Nálam az eddigi legjobb élvezhetőséget nyújtotta, s ugyan a képernyő méreteiből és a minőségtől adódóan volt néhány gyengébb képkocka, ha már csak szimplán lesz használatban, nem a részletekre odafigyelve, nem a legmagasabb elvárásokkal, akkor maximálisan elégedettek lehetünk. A hangminőséget nem igazán tudom értékelni. Amit még hozzáfűznék, hogy nem volt gond a beépített lejátszóval, mármint a sebességgel, kíváncsi vagyok, hogy ez HD minőségnél is tűrhető lesz-e.

Nézegettem is filmeket a "kölcsönzőben", ebben a tekintetben a 720p jelenleg az elterjedt, de van még más (jobb) lehetőség is?

Egyébként a sportcsatornák szempontjából óriási az előrelépés. Ugyan a szolgáltató jele közel sem HD minőségű, a korábban LCD-n tapasztaltakhoz képest (még ha szűk 20 centivel kisebb is a képátmérő) hatványozottan, s még annál is jobb az eredmény. Nem tudom, az adásminőség változott-e (kétlem), de teljesen más a képvilág, sokkal tisztább, élesebb.
"As I walk through the valley of the shadow of death, I have no fear because I am the meanest motherfucker in the whole valley" - Gen. George S. Patton
Avatar
L.Messi 10
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2372
Csatlakozott: 2010.07.03. 22:08:22
Tartózkodási hely: Kaposvár

2010.12.30. 20:16:51

Leomessi14 írta:
L.Messi 10 írta: Lehet többet is csinálni de ők nem Print Screenel csinálják hanem az Xfire szerverkereső nevü programmal (nem tudom mennyire ismered). Ott van a Scroll Lock + S billentyűkombináció ami csinál egy képet amit rögtön elment a program mappájába, és amikor kilépsz a játékből felajánlja hogy fel is töltheted xfire.com-ra ahol a barátaid is látják.
Es amiutan felinstalaltam a programot mit kell csinalni?Kell regisztralni,vagy eleg ha bekapcsolom a programot es jatek kozben nyomok Scroll+S-t?
Kell regisztrálni, utána bejelentkezel és elindítod a játékot. Ha képet akarsz csinálni játék közben Scroll + S és miután kiléptél a játékból kidob egy ablakot hogy fel akarod-e tölteni, és ha igen még nevet is állíthatsz a képen. Ha van kedved felvenni ez az Xem: schmall1995 a nevem pedig Messi
Kép
Válasz küldése