Offtopic

Ami egyik témához sem kapcsolódik, avagy itt nyugodtan írhatsz mindenről kötetlenül.

Fogyasztasz valamilyen dohányterméket? :D

- Nem, soha nem próbáltam.
10
22%
- Próbáltam, de nem szoktam rá.
17
38%
- Füstölök, mint a gyárkémény
11
24%
- Alkalmanként rágyújtok
7
16%
 
Szavazatok száma: 45
gergo9
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2902
Csatlakozott: 2007.10.02. 12:19:09
Tartózkodási hely: Miskolc

2011.01.04. 22:30:26

Tim írta: Szerintem félreérted. A milf olyan nő akit a férfiak vonzónak tartanak,annak ellenére hogy elmúlt 20 éves,és gyereket nevel.Számomra természetes ha egy lány/nő ad magára(nyilván az ésszerűség határain belül).És miért ne lehetne csinos valaki akár 40 évesen? Sokkal nehezebben emésztem a tizenéves csitriket akik nem tudnak öltözködni,viselkedni.Meg az olyan anyukákat akik úgy érzik hogy szültek egy gyereket,és akkor már nem kell fogorvoshoz járni,a terhesség alatt felszedett pár kilóhoz még összejön jó pár,mert a tévé előtt ül egész nap,és úgy gondolja hogy kimehet az utcára is az otthoni kinyúlt,foltos mackónadrágban mert a férjemnek így is jó leszek.Aztán csodálkozik ha férj egyre többet "túlórázik",és inkább nem jár haza. És persze válás a vége.
Itt a pont.
Számomra nincs visszataszítóbb ha egy nő akár minimálisan is igénytelen legyen akárhány éves.
Akár öltözködés, akár ápoltság, akár testsuly.
Avatar
Tim
Mezei fórumozó
Hozzászólások: 3213
Csatlakozott: 2007.06.15. 21:52:33

2011.01.04. 22:12:24

El fanático írta: Akkor itt hajtok fejet szomorúan az amerikai "kultsorozatok" jelen esetben a Született feleségek című alkotás népbutító hatása előtt.
Gratulálok minden lánynak és asszonynak, akik ennek hatására ébretek öntudtra, hogy tulajdonképpen ők is egész nyugodtan akkor, ha már ez amúgy is divat, sőt mai szóval élve trendi, úgyhogy egy magára valamit is adó, unatkozó nőci - minközben az élete párja vért izzadva gürcöl, hogy teljen kozmetikusra, szolira, műkörömre és nyaralásra - manapság büszkén feszítve vállalja, hogy MILF,
Szerintem félreérted. A milf olyan nő akit a férfiak vonzónak tartanak,annak ellenére hogy elmúlt 20 éves,és gyereket nevel.Számomra természetes ha egy lány/nő ad magára(nyilván az ésszerűség határain belül).És miért ne lehetne csinos valaki akár 40 évesen? Sokkal nehezebben emésztem a tizenéves csitriket akik nem tudnak öltözködni,viselkedni.Meg az olyan anyukákat akik úgy érzik hogy szültek egy gyereket,és akkor már nem kell fogorvoshoz járni,a terhesség alatt felszedett pár kilóhoz még összejön jó pár,mert a tévé előtt ül egész nap,és úgy gondolja hogy kimehet az utcára is az otthoni kinyúlt,foltos mackónadrágban mert a férjemnek így is jó leszek.Aztán csodálkozik ha férj egyre többet "túlórázik",és inkább nem jár haza. És persze válás a vége.
Kép
Avatar
Initom
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2127
Csatlakozott: 2010.06.07. 16:11:17
Tartózkodási hely: Vas(trón)

2011.01.04. 22:01:27

palesz77 írta: Nekem jöhet esetleg PÜ-be a világnézeted, kíváncsi vagyok rá. Én is úgy gondolom, ahogy írtad feljebb - azt kitöröltem, mert túl nagy lett volna az idézet... És én sajnos javarészt ebben a világban nevelkedtem, és nem nézek le egy ismerősömet se, de "szerencsére" előbb értem mint a többiek lelkileg - szüleim válása után fel kellett nőni sajnos a családi állapotok miatt, pedig csak 6 voltam -, úgyhogy én is csak borzongok sokszor hogy mi megy itt. Szóval ha nem fáradtság kifejthetnéd a véleményed hosszan... kösz :wink:
az én szüleim is elválltak ..idén 6 éve...ahogy írtad nekem is hamar fel kellett nőnöm.Rengeteget sírtam!Annyit soha,mint akkor!Azóta is megérzem!örök seb marad.
Nem volt valami békés vállás.
És anyukámat hibáztatom érte!Tök jó volt,erre bepasizik!
Akit ugye dobott.Na mindegy nem untatlak titeket,csak ez kikívánkozott belőlem.
Abi & Tito
Avatar
MessiFan
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7284
Csatlakozott: 2008.02.06. 16:17:19

2011.01.04. 22:00:45

Egy picit én is hozzászólnék ehhez a témához.
Én úgy gondolom hogy egy 13-14 éves (legyen az fiú vagy lány) ne járjon egy felnőtt emberrel (18-20). Jónak tűnhet egy tapasztalttal ezt-azt csinálni de ha az illető felnő és csajozni/pasizni akar akkor már nem fog olyan könnyen menni. Sok olyan férfit láttam aki egy felnőtt nővel feküdt le 13-14 évesen és mire felnőtt nem tudta, hogy hogyan bánjon egy nővel ezért elég sok pénzt költ örömlányokra.
A cigizést sem értem de nem is fogom megérteni.
Az ivászat meg csak alkalmanként férhet bele ennél a korosztálynál.
Szvsz.
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2011.01.04. 21:58:15

El fanático írta:

Ugyanitt köszönném meg a Jóistennek, hogy akkor születtem amikor és olyan értékek és erkölcsi normák között nevelkedhettem, mind otthon, mind az iskolában, amilyenben! [-o<
Ezen gondolatment folytatásától mindenkit megkímélek - persze, ha olyan irányt vesz a beszélgetés, szívesen kifejtem bővebben is.
Nekem jöhet esetleg PÜ-be a világnézeted, kíváncsi vagyok rá. Én is úgy gondolom, ahogy írtad feljebb - azt kitöröltem, mert túl nagy lett volna az idézet... És én sajnos javarészt ebben a világban nevelkedtem, és nem nézek le egy ismerősömet se, de "szerencsére" előbb értem mint a többiek lelkileg - szüleim válása után fel kellett nőni sajnos a családi állapotok miatt, pedig csak 6 voltam -, úgyhogy én is csak borzongok sokszor hogy mi megy itt. Szóval ha nem fáradtság kifejthetnéd a véleményed hosszan... kösz :wink:
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2011.01.04. 21:57:23

Tim írta:
ozsimiki írta: Haveromnak tanácsolom akkor,h vállaljon gyereket,és járjon játszóterekre, nagy MILF fan
Azt mondják hogy könnyű ismerkedni ha van veled egy cuki kisbaba,vagy kutya.Ez a kettő a legtöbb nőnemű lényt leveszi a lábáról :lol: Illetve sokan esküsznek arra a módszerre,hogy tétován bóklásznak a közértben,majd a kiszemelt "áldozattól" kétségbe esve tanácsot kérnek,hogyan kell pld.brassóit
főzni? Mivel több év után elhagyta az asszony,és teljesen analfabéta a konyhai dolgokban..
jaja, jó pár vígjátéknak adta is ez az alapot :lol:

szóval nem ismeretlen,csak most ugye írtad, hogy valós élményeid is lehettek volna, olyan a helyzet e téren.
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
Avatar
Tim
Mezei fórumozó
Hozzászólások: 3213
Csatlakozott: 2007.06.15. 21:52:33

2011.01.04. 21:50:25

ozsimiki írta: Haveromnak tanácsolom akkor,h vállaljon gyereket,és járjon játszóterekre, nagy MILF fan
Azt mondják hogy könnyű ismerkedni ha van veled egy cuki kisbaba,vagy kutya.Ez a kettő a legtöbb nőnemű lényt leveszi a lábáról :lol: Illetve sokan esküsznek arra a módszerre,hogy tétován bóklásznak a közértben,majd a kiszemelt "áldozattól" kétségbe esve tanácsot kérnek,hogyan kell pld.brassóit
főzni? Mivel több év után elhagyta az asszony,és teljesen analfabéta a konyhai dolgokban..
Kép
Avatar
El fanático
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1417
Csatlakozott: 2009.09.08. 12:36:46
Tartózkodási hely: Valahol a nagyon közel és a nagyon távol között...

2011.01.04. 21:41:42

Tim írta:Az ám :lol: Találkoztál-e már azzal a kifejezéssel hogy "MILF"?
Akkor itt hajtok fejet szomorúan az amerikai "kultsorozatok" jelen esetben a Született feleségek című alkotás népbutító hatása előtt.
Gratulálok minden lánynak és asszonynak, akik ennek hatására ébretek öntudtra, hogy tulajdonképpen ők is egész nyugodtan akkor, ha már ez amúgy is divat, sőt mai szóval élve trendi, úgyhogy egy magára valamit is adó, unatkozó nőci - minközben az élete párja vért izzadva gürcöl, hogy teljen kozmetikusra, szolira, műkörömre és nyaralásra - manapság büszkén feszítve vállalja, hogy MILF, a kisfia pedig emós a kislánya pedig plázacica vagy góthic pi.csa...

Ugyanitt köszönném meg a Jóistennek, hogy akkor születtem amikor és olyan értékek és erkölcsi normák között nevelkedhettem, mind otthon, mind az iskolában, amilyenben! [-o<
Ezen gondolatment folytatásától mindenkit megkímélek - persze, ha olyan irányt vesz a beszélgetés, szívesen kifejtem bővebben is.
Kép
Avatar
Slither
Almighty Admin
Hozzászólások: 7203
Csatlakozott: 2006.11.25. 23:02:44
Tartózkodási hely: A világ közepe
Kapcsolat:

2011.01.04. 21:40:48

sjd írta:
ozsimiki írta: sjd!

egy xxx kategória :lol:

viccet félretéve: 30as,vagy akár még érettebb hölgyek gyűjtőneve.
akkor azért nem hallottam még róla
(nem baj, már csak 13 év :lol: )
Pontosabban a középkorú anyukák gyűjteménye. :P
Mother(s) I'd Like to Fuck.
Avatar
sjd
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6400
Csatlakozott: 2007.07.09. 08:55:57

2011.01.04. 21:32:02

ozsimiki írta: sjd!

egy xxx kategória :lol:

viccet félretéve: 30as,vagy akár még érettebb hölgyek gyűjtőneve.
akkor azért nem hallottam még róla
(nem baj, már csak 13 év :lol: )
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2011.01.04. 21:28:41

Tim írta:
daffy írta:.. egyébiránt,ahogy idősödik a nő,szerintem úgy egyre jobban lehet bízni benne(nem tudom pontosan kifejezni),tán kevésbé meggondolatlan és kevésbé él a pillanatnak.
Az ám :lol: Találkoztál-e már azzal a kifejezéssel hogy "MILF"?
Amikor elkezdtük a kislányunkat levinni a játszótérre,jó pár anyukával találkoztam akiknél hogy úgy mondjam,nyitott kapun kopogtathattam volna..
És most a 30+ korosztályról beszélünk.Még szerencse hogy pompás a jellemem 8)
Haveromnak tanácsolom akkor,h vállaljon gyereket,és járjon játszóterekre, nagy MILF fan.

:D

neki kevésbé lenne pompás a jelleme
:lol:

sjd!

egy xxx kategória :lol:

viccet félretéve: 30as,vagy akár még érettebb hölgyek gyűjtőneve.
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
Avatar
sjd
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6400
Csatlakozott: 2007.07.09. 08:55:57

2011.01.04. 21:28:32

Tim írta:Még szerencse hogy pompás a jellemem 8)
Hivatalosan nekem is :P
(ha nem titok, akkor mi az a MILF? jöhet privátba is)
Avatar
Tim
Mezei fórumozó
Hozzászólások: 3213
Csatlakozott: 2007.06.15. 21:52:33

2011.01.04. 21:21:14

daffy írta:.. egyébiránt,ahogy idősödik a nő,szerintem úgy egyre jobban lehet bízni benne(nem tudom pontosan kifejezni),tán kevésbé meggondolatlan és kevésbé él a pillanatnak.
Az ám :lol: Találkoztál-e már azzal a kifejezéssel hogy "MILF"?
Amikor elkezdtük a kislányunkat levinni a játszótérre,jó pár anyukával találkoztam akiknél hogy úgy mondjam,nyitott kapun kopogtathattam volna..
És most a 30+ korosztályról beszélünk.Még szerencse hogy pompás a jellemem 8)
Kép
víscaelbarca!forever
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 252
Csatlakozott: 2010.05.23. 19:58:07
Tartózkodási hely: Kecskemét
Kapcsolat:

2011.01.04. 20:50:51

Fernando írta:Valahogy nekem nem nyújt annyit egy 15 éves csaj(tudom nem kéne általánosítani, de 85%-ra igaz), mint egy minimum velem egykorú. Egyszerűen (nem flegmaságból de) kinőttem abból a korból, hogy elég legyen csak a testiség, mert néha jó megkérdezni, hogy milyen volt a napod, legalábbis jobb, mint megkérdezni, hogy milyen volt a múltkori lerészegedés és visongás az árok partján. Bocs ha valakit megbántottam.
lehet én vagyok a hülye :lol: de sose szerettem és nem is akartam nálam fiatalabb lányokkal járni, még a velem egykorúakkal se jövök ki olyan jól, mint mondjuk egy nálam 1-2 évvel idősebbel
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7213
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2011.01.04. 20:50:40

Fernando írta:Valahogy nekem nem nyújt annyit egy 15 éves csaj(tudom nem kéne általánosítani, de 85%-ra igaz), mint egy minimum velem egykorú. Egyszerűen (nem flegmaságból de) kinőttem abból a korból, hogy elég legyen csak a testiség, mert néha jó megkérdezni, hogy milyen volt a napod, legalábbis jobb, mint megkérdezni, hogy milyen volt a múltkori lerészegedés és visongás az árok partján. Bocs ha valakit megbántottam.
ez így igaz. a fanszőröm tépem a tizenévesektől. tudom,hogy én is voltam annyi idős,de na...idegesítő kor, az biztos. egyébiránt,ahogy idősödik a nő,szerintem úgy egyre jobban lehet bízni benne(nem tudom pontosan kifejezni),tán kevésbé meggondolatlan és kevésbé él a pillanatnak. én teljesen odavagyok a jelen koromért(21),kellőképp gyerek vagyok,de már tudok akár felnőttként is gondolkodni.
víscaelbarca!forever
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 252
Csatlakozott: 2010.05.23. 19:58:07
Tartózkodási hely: Kecskemét
Kapcsolat:

2011.01.04. 20:47:37

barcafan0911 írta:Lenne egy érdekes kérdésem. Szerintetek gáz ha egy 13 éves lány és egy 20 éves fiú együtt jár? Itt már ezen megy a vita 1 napja. Érdekes módon 12-ből 10-en úgy vélik rendben van a dolog. Nekem ez fura, nektek mi a véleményetek? :)
én erre nem tudom mit mondjak :lol: elvileg nem lenne normális már csak azért nem mert én 20 éves fejjel gondolkodva nem egy 13 évesre lennék rágerjedve :P a csávó szempontjából kicsit gáz szerintem :roll: de a csaj szempontjából nézve egy dicsőség h menyire idő s pasim meg jó stb. , de igazából azt bizonyítja be hogy egy hülye rib*nc, bár vannak különleges esetek, de első hallásra ez a reakcióm. Még sokan mondják, hogy az a gáz ha a csaj idősebb a srácnál :o bár szerintem ez se. 14 vagyok most(lassan 15) kb. 6-8 hónapja jártam gy nálam 2 évvel időseb 16 éves lánnyal ami egy valóra vált álom volt :lol: ( mivel 5.es korom óta bele voltam zúgva a csajba,aztán egyik legjobb barátom volt )jóval később összejöttünk egy véletlen folyamán :D jártunk is vagy félévig, amikor mind2en rájöttünk, hogy lehet ez így nem lesz jó és szakítottunk :wink: nem bántam meg, de azóta is jóbarátok vagyunk :wink:
Avatar
Fernando
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8699
Csatlakozott: 2005.09.30. 16:11:15
Tartózkodási hely: U.S.S. Enterprise

2011.01.04. 20:44:15

Valahogy nekem nem nyújt annyit egy 15 éves csaj(tudom nem kéne általánosítani, de 85%-ra igaz), mint egy minimum velem egykorú. Egyszerűen (nem flegmaságból de) kinőttem abból a korból, hogy elég legyen csak a testiség, mert néha jó megkérdezni, hogy milyen volt a napod, legalábbis jobb, mint megkérdezni, hogy milyen volt a múltkori lerészegedés és visongás az árok partján. Bocs ha valakit megbántottam.
„Teljesen tehetetlenül érzed magad, ahogy látod, milyen kényelmesen, és élvezettel játszanak.” Raúl a Real-Barca után (2-6)
Avatar
Lionel85
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7126
Csatlakozott: 2007.08.11. 10:38:38
Tartózkodási hely: Budapest, Pestszenterzsébet

2011.01.04. 20:41:33

miihii írta:csababarca,

valószínűleg azért lehetett helye itt ennek a témának,mert déltől kettőig -mialatt szó volt a dologról- épp egyikünk sem járt ebben a topicban,így mind a 10 db hsz-ben megbeszélhették a témát.Minden bizonnyal elő fog fordulni a későbbiekben is,h valamely rovatban szó lesz olyanról,amit ellenére van a szabályzatnak.Nem tudunk állandóan ott ülni a gép előtt és -mint egy pisztolypárbajban :)- a törlés gombon remegő kézzel ugrásra készen várni,majd csípőből "tüzelni" ha olyan van.
És az,h ez most így alakult,nem jelenti azt ,h kettős mércét alkalmazunk,mindössze épp felügyelet nélkül maradt a topic ebben az időintervallumban.
Viszont most,h látom mi zajlik itt...

ISMÉTELTEN MEGKÉRNÉNK A TISZTELT EGYBEGYŰLTEKET,H A TOVÁBBIAKBAN LEHETŐLEG NE BONYOLÓDJUNK BELE SEMMILYEN POLITIKAI JELLEGŰ,ILLETVE EZZEL KAPCSOLATOS TÉMÁBA.Továbbra is nemkívánatosnak minősül ez a "műfaj",és amennyire követtem eddig a fórumot,nagyjából jól meg is voltunk nélküle.Remélhetőleg senkinek nem kell túl nagy erőszakot tenni magán ahhoz,h ne ITT,az euroBARCÁn beszélje meg ezzel kapcsolatos észrevételeit,kérdéseit...Megértéseteket és együttműködéseteket előre is köszönjük!

Kiegészíteném annyival, hogy ha máshogy nem megy, akkor ezentúl a témát felhozót, és az arra reagálókat is 1-1 héttel jutalmazzuk, előbb-utóbb csak belevésődik az agyakba. Nem feltétlen kell megvárni a hivatalos intést Tisztelt fórumozok, mivel elkezdeni és folytatni sem szabadna ezen témákat. Ozsi

Én pedig még annyit tennék hozzá, hogy akárhol akárki 'átveheti a moderátorok szerepét' úgy, ahogy csababarca tette. Sőt külön kérünk mindenkit, hogy ha olyat lát, ami a szabályzat szellemének nem nagyon felel meg, hívja fel rá a figyelmü(n)ket! Andris
Kedves Moderátorok, Adminisztrátorok!

Nem akartam a cikk belinkelésével vitát, politizálást kirobbantani. Nem ez volt a célom! Csupán arra voltam kíváncsi végeredményben, hogy erről a fórumról mennyien kérelmezik majd a magyar állampolgárságot, illetve a jelenlegi állapotot akartam érzékeltetni a cikkel, amit betettem. Engem érdekel a téma és az is, hogy mi a véleménye erről az egészről az itt fórumozó határon túli magyaroknak. Az, hogy más politizálni kezdett, nem vállaltam a felelősséget, mindenki saját magáért felel!

Viszont engedtessék meg azt, hogy nem arról offolok, hogy ki szereti a cigit, a kávét, ki hol volt bulizni, milyen alkoholt szeret és ki ment ki szilveszterkor tűzijátékozni...

Ez egy komoly téma, de még egyszer mondom, nem a politika volt a mozgatóelvem, egyszerű kíváncsiság volt a határon túli magyarság felé!

Üdvözlettel: Lionel85
Kép
Kép
Kép
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2011.01.04. 20:31:41

Fernando írta:Nekem az a vicc, hogy pont fordítva van már 1.5 éve. Én most vagyok 19 a barátnőm pedig 22. De előtte is volt rá példa hogy 1-1.5 évvel idősebb barátnőim voltak, igaz volt rá ellenpélda is, de az is max 1-2 év volt. :)
Én is voltam így egy kétszer. Nem meglepő, a korombelieknél anno (tiszetelet a kivételnek) az volt a menő,ha 10évvel idősebb palikat vadásztak, így részben azért is alakult úgy pár kapcsolatom,mert az idősebbek (24-25) csajok már kinőttek ebből :D
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7213
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2011.01.04. 20:30:25

Fernando írta:Nekem az a vicc, hogy pont fordítva van már 1.5 éve. Én most vagyok 19 a barátnőm pedig 22. De előtte is volt rá példa hogy 1-1.5 évvel idősebb barátnőim voltak, igaz volt rá ellenpélda is, de az is max 1-2 év volt. :)
és ez a normális. 20 évesekkel ráérsz randizni 70 évesen :wink:
Avatar
Fernando
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8699
Csatlakozott: 2005.09.30. 16:11:15
Tartózkodási hely: U.S.S. Enterprise

2011.01.04. 20:27:04

Nekem az a vicc, hogy pont fordítva van már 1.5 éve. Én most vagyok 19 a barátnőm pedig 22. De előtte is volt rá példa hogy 1-1.5 évvel idősebb barátnőim voltak, igaz volt rá ellenpélda is, de az is max 1-2 év volt. :)
„Teljesen tehetetlenül érzed magad, ahogy látod, milyen kényelmesen, és élvezettel játszanak.” Raúl a Real-Barca után (2-6)
Avatar
barcafan0911
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1142
Csatlakozott: 2008.03.07. 17:40:36
Tartózkodási hely: Balassagyarmat

2011.01.04. 20:24:21

Az szerintem is gáz ha egy csaj 13-14- évesen szexel. Régen is ilyen volt, vagy csak a mai világ halad ilyen irányba? Tönkreteszik a lányok gyerekkorát ezzel, és ebben az a gáz, hogy az ember életében a gyerekkor a legjobb.

VV: Amúgy meg ja. Tényleg vannak kis csajok, akik korukhoz képest dögösek.
A felhasználó nevemben a 0911 nem arra utal hogy terrorista vagyok. Csupán akkor születtem. :wink:
Krojf
Az Év Forumozója 2007 & 2008 :)
Hozzászólások: 3182
Csatlakozott: 2006.05.25. 17:48:41
Tartózkodási hely: Balassagyarmat

2011.01.04. 20:17:41

barcafan0911 írta:Lenne egy érdekes kérdésem. Szerintetek gáz ha egy 13 éves lány és egy 20 éves fiú együtt jár? Itt már ezen megy a vita 1 napja. Érdekes módon 12-ből 10-en úgy vélik rendben van a dolog. Nekem ez fura, nektek mi a véleményetek? :)
Egy nagykorú ne "fusson együtt" egy kiskorúval!
Ebben a defektes világban mondjuk már semmin sem csodálkozom, de az is előfordulhat, hogy a 20 éves fiú sem elég érett a kapcsolatra.
Némely ország némely kultúrájában és egyes népcsoportjában elő-előfordul ugyan, hogy a szülők szinte pólyás gyerekeket adnak egymáshoz, de aztán meg is járják a sok lelki sérüléssel.
Aki úgy érzi, hogy ez a dolog rendben van, azokat hirtelen gyorsan pszichológushoz küldeném komoly kivizsgálásra!
Egy kapcsolatban mindkét félnek döntésképesnek kell lennie! A 13 éves leány helyett a szülei kötelesek dönteni. Ha valami komoly baj éri a leányt, akkor őket veszik elő.
K.
Blaugrana palocista maximalista!
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15501
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2011.01.04. 20:16:32

LM10 írta: Am nekem is sok ismerősöm van(csajok) akik már 12-13 évesen sexelnek...
Majd ha nagyok lesznek,megtudják mi is az. Egyenlőre maradjunk annyiban hogy maszatolnak. :D
Egyre rosszabb a helyzet ilyen téren.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
Victor_Valdes
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 4447
Csatlakozott: 2007.02.09. 16:19:20
Tartózkodási hely: Debrecen

2011.01.04. 20:14:44

MessiFan írta:Unokatesóm 16 idén lesz 17 és a barátnője 20 éves aki idén lesz 21. És jól megvannak 1 éve :D
Az más, mert, a 17-21-es korosztálynak inkább egy az érdeklődési köre, mint a 13-20-nak. :)
http://www.maon.hu - marketing - üzleti élet - motiváció - vállalkozás -
"mi leszel, ha nagy leszel? közgazdász, vagy bérgyilkos..a kereslet határozza meg a kínálatot.."
"tudom egyszer újra látlak, az imáim hozzád szállnak..." †
Válasz küldése