Offtopic

Ami egyik témához sem kapcsolódik, avagy itt nyugodtan írhatsz mindenről kötetlenül.

Fogyasztasz valamilyen dohányterméket? :D

- Nem, soha nem próbáltam.
10
22%
- Próbáltam, de nem szoktam rá.
17
38%
- Füstölök, mint a gyárkémény
11
24%
- Alkalmanként rágyújtok
7
16%
 
Szavazatok száma: 45
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15501
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2011.01.07. 15:07:39

ozsimiki írta:Ha valami nem tetszik, ne nézzétek, ennyi. Sőt beszélni is felesleges róla, amit én nem nézek mert ilyen-olyan okokból nem tetszik,arról nem beszélek.

a 2millió néző között meg van remélem jó sok olyan mint én is, azaz aki ezen az egészen röhög,és kikapcsolódik. Aki nem veszi komolyan,az meglepően sok szitun tud nevetni, a nevetés pedig nem káros. Annak káros az ilyen műsor aki nem tud különbséget tenni helyes és helytelen dolgok között. 12es karika ott is van.

Itt az igazság leírva.
Nem kell komolyan venni,nem kell azt hinni,hogy ez a "valóvilág",és akkor röhögni lehet rajta.
Én is csak azért nézem,mert jól esik az egyetemről fáradtan hazaérve leheveredni a tévé elé,és pihenni e műsor nézése közben.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2011.01.07. 15:03:25

Ha valami nem tetszik, ne nézzétek, ennyi. Sőt beszélni is felesleges róla, amit én nem nézek mert ilyen-olyan okokból nem tetszik,arról nem beszélek.

a 2millió néző között meg van remélem jó sok olyan mint én is, azaz aki ezen az egészen röhög,és kikapcsolódik. Aki nem veszi komolyan,az meglepően sok szitun tud nevetni, a nevetés pedig nem káros. Annak káros az ilyen műsor aki nem tud különbséget tenni helyes és helytelen dolgok között. 12es karika ott is van.
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
bence-barca
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5465
Csatlakozott: 2007.06.14. 17:19:38
Tartózkodási hely: Budapest

2011.01.07. 14:32:13

messideco írta:Való Világ...
Már a csapból is ez folyik. Kettes-hármas csoportokban beszélik, hogy mit csinált Alekosz vagy Oszkár, mit énekelt nemtudomki... Az oszim azt mondta, hogy értelmes ember ilyet nem néz. Osztom a véleményét, bár sértő lehet.
Bámulni azt, hogy egy-egy színészi álmokat szövögető ember hogyan próbál vagánykodni a kamera előtt. Kösz nem... :roll:
Osztom a véleményedet, egyszerűen ezért is tart Magyarország ott ahol... :roll:
Hihetetlen számomra, h tudja több, mint 2millió! ember ezt nézni, de ha ennyien nézik, miért is állnának le ezzel?
Múltkor index-en, v hol olvastam egy cikket az ilyen valóságshowk-ról és ott írták, h mindenhol máshol külföldön a pénzért szállnak versenybe a szereplők és közelnem a hírnévért. Erre föl itt megkérdezték a lakókat, h ki az aki a pénzért jött és csak 4en rakták föl erre a kezüket, többiek a hírnév miatt... :roll: és ami mindennek a legalja, h ezek egy része tényleg elfog tudni ezek után helyezkedni az ilyen Cool TV-nél, meg hasonló értelem teli csatornáknál... :roll:
Egyszerűen szánalom.
Avatar
davidvilla77
Capitá del Barça
Hozzászólások: 700
Csatlakozott: 2010.06.30. 15:24:41
Kapcsolat:

2011.01.07. 14:30:20

messideco írta:Való Világ...
Már a csapból is ez folyik. Kettes-hármas csoportokban beszélik, hogy mit csinált Alekosz vagy Oszkár, mit énekelt nemtudomki... Az oszim azt mondta, hogy értelmes ember ilyet nem néz. Osztom a véleményét, bár sértő lehet.
Bámulni azt, hogy egy-egy színészi álmokat szövögető ember hogyan próbál vagánykodni a kamera előtt. Kösz nem... :roll:
Olivér az az Oszkár :)
Kép
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15501
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2011.01.07. 14:24:58

messideco írta:Való Világ...
Már a csapból is ez folyik. Kettes-hármas csoportokban beszélik, hogy mit csinált Alekosz vagy Oszkár, mit énekelt nemtudomki... Az oszim azt mondta, hogy értelmes ember ilyet nem néz. Osztom a véleményét, bár sértő lehet.
Bámulni azt, hogy egy-egy színészi álmokat szövögető ember hogyan próbál vagánykodni a kamera előtt. Kösz nem... :roll:

Kiss ádám után szabadon: "kell néha egy kis agyradír" :D
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
messideco
Presidente del Barça
Hozzászólások: 12235
Csatlakozott: 2008.07.08. 16:49:07

2011.01.07. 14:22:33

Való Világ...
Már a csapból is ez folyik. Kettes-hármas csoportokban beszélik, hogy mit csinált Alekosz vagy Oszkár, mit énekelt nemtudomki... Az oszim azt mondta, hogy értelmes ember ilyet nem néz. Osztom a véleményét, bár sértő lehet.
Bámulni azt, hogy egy-egy színészi álmokat szövögető ember hogyan próbál vagánykodni a kamera előtt. Kösz nem... :roll:
"And my heart will leave you never."
Avatar
kudu
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1485
Csatlakozott: 2007.08.30. 16:49:36

2011.01.07. 10:51:25

Lionel85 írta: Ez a szavazás nem lezárult? Mert a mai lapszámban már benne van az 50 legjobb. :wink: Szerintem ez már elmúlt szavazás.
Az újságban lévő az más, a holnapon az olvasók szavazatai alapján lesz meg a sorrend :wink:
Látom, elég későn tudtátok meg, akkor legközelebb amint lesz ilyen, beszámolok :wink:
Addig is legyetek rajongók facebook-on, minden nap nyereményjátékok várnak rátok :wink:

http://www.facebook.com/FourFourTwo.futballmagazin

(remélem nem túl nagy reklám :) )
"Nem csak az a nagy sportoló, aki nyerni tud, hanem az is, aki egy pofon után fel tud állni!"
Avatar
Lionel85
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7126
Csatlakozott: 2007.08.11. 10:38:38
Tartózkodási hely: Budapest, Pestszenterzsébet

2011.01.07. 10:04:08

Hajléktalanból lett rádióriporter

http://www.nemzetisport.hu/amerikai_spo ... a-2058825/

Gondolom néztétek a híradót, nekem már ott az eszembe jutott, hogy a következő mondatot akár ő is mondhatná:

http://www.youtube.com/watch?v=WvufFwdqMzg

51 másodpercnél a kedvenc szövegem. :D
Kép
Kép
Kép
Avatar
fcbarca0827
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3238
Csatlakozott: 2007.08.30. 14:29:21
Tartózkodási hely: Sülysáp

2011.01.06. 22:07:23

Lionel85 írta:Ez a szavazás nem lezárult? Mert a mai lapszámban már benne van az 50 legjobb. :wink: Szerintem ez már elmúlt szavazás.
A 100 legjobb van benne. És, én a mostani számból tudtam meg, hogy az oldalon lehet szavazni. :) De az újságban a 2010-es esztendő 100 legjobbja van benne. :wink:
KowalskymegaVega,Supernem,HollywoodUndead,Fish!
Hiperkarma,VadFruttik,EstiKornél,AWS
30Y,BagossyBrothersCompany,Useme,Elefánt
Avatar
Lionel85
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7126
Csatlakozott: 2007.08.11. 10:38:38
Tartózkodási hely: Budapest, Pestszenterzsébet

2011.01.06. 22:05:14

fcbarca0827 írta:http://www.fourfourtwo.hu/top10_eredmeny/218#G
Szavazzatok a világ 10 legjobb labdarúgójára. :wink:

Az én TOP 10-em:
1. Lionel Messi
2. Cristiano Ronaldo
3. Xavi
4. Andrés Iniesta
5. Steven Gerrard
6. Wayne Rooney
7. Michael Essien
8. Arjen Robben
9. Zlatan Ibrahimovic
10. Wesley Sneijder
Ez a szavazás nem lezárult? Mert a mai lapszámban már benne van az 50 legjobb. :wink: Szerintem ez már elmúlt szavazás.
Kép
Kép
Kép
Avatar
El fanático
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1417
Csatlakozott: 2009.09.08. 12:36:46
Tartózkodási hely: Valahol a nagyon közel és a nagyon távol között...

2011.01.06. 21:26:46

gergo9 írta:Azért beszabna ha mondjuk a nők 10%-a(ugye ha megfelezzük az általad becsült két végletet) lenne ugymond igazán igényes.
Mondjuk én is tuloztam az akárhány évvel de mondjuk 35-40 éves korig huznám meg a limitet.
Addig a hormonok ugymond normálisan dolgoznak szval addig tartsa már karba magát normális étkezésel és esetleg némi mozgással. :wink:
Nézzen már ki ugy mint egy nő , "kellemes" legyen ránézni.
Nem éppen egy megoldhatatlan feladat.
Miért? Azért, mert te ezt mondod? Azért, mert szerinted ez így helyes?

Attól még a világ nem így működik - teszem hozzá: Hála Istennek!

Az emberek sokan-sokfélék és ez így van rendjén.

Nem minden férfinek tetszenek a lapos, anorexia-gyanús gebe nők, ugyangy nem minden férfinek tetszik a sminkelt nő, a műköröm...stb.
Egy teltebb, molettebb hölgy is lehet ápolt, jó megjelenésű és tetszhet férfiaknak - az, hogy neked nem - biztos túl fogja élni az emberiség :D
Kép
Avatar
kudu
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1485
Csatlakozott: 2007.08.30. 16:49:36

2011.01.06. 19:57:58

Ha arra jártok, akkor már a kérdőívet is kitölthetitek :) :wink:

http://www.fourfourtwo.hu/kerdoiv/?reloaded=true
"Nem csak az a nagy sportoló, aki nyerni tud, hanem az is, aki egy pofon után fel tud állni!"
Avatar
messideco
Presidente del Barça
Hozzászólások: 12235
Csatlakozott: 2008.07.08. 16:49:07

2011.01.06. 19:54:35

Az enyém:

1. Lionel Messi
2. Wesley Sneijder
3. Xavi
4. Andrés Iniesta
5. Cristiano Ronaldo
6. Wayne Rooney
7. Samuel Eto'o
8. Arjen Robben
9. Zlatan Ibrahimovic
10. Andrei Arshavin
"And my heart will leave you never."
Avatar
fcbarca0827
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3238
Csatlakozott: 2007.08.30. 14:29:21
Tartózkodási hely: Sülysáp

2011.01.06. 19:44:53

http://www.fourfourtwo.hu/top10_eredmeny/218#G
Szavazzatok a világ 10 legjobb labdarúgójára. :wink:

Az én TOP 10-em:
1. Lionel Messi
2. Cristiano Ronaldo
3. Xavi
4. Andrés Iniesta
5. Steven Gerrard
6. Wayne Rooney
7. Michael Essien
8. Arjen Robben
9. Zlatan Ibrahimovic
10. Wesley Sneijder
KowalskymegaVega,Supernem,HollywoodUndead,Fish!
Hiperkarma,VadFruttik,EstiKornél,AWS
30Y,BagossyBrothersCompany,Useme,Elefánt
gergo9
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2902
Csatlakozott: 2007.10.02. 12:19:09
Tartózkodási hely: Miskolc

2011.01.06. 01:08:39

El fanático írta: Sajnálom amúgí, hogy csak a két végletben vagytok képesek gondolkodni - a szexi, ápolt és a tohonya, fogatlan között azért ott van a nők kb. 80 % -a, az egyszerű dolgozó nők és háziasszonyok, akik bár nem illegetik magukat, mint a topmodellek, de nem is igénytelenek - csupán átlagosak.
Azért beszabna ha mondjuk a nők 10%-a(ugye ha megfelezzük az általad becsült két végletet) lenne ugymond igazán igényes.
Mondjuk én is tuloztam az akárhány évvel de mondjuk 35-40 éves korig huznám meg a limitet.
Addig a hormonok ugymond normálisan dolgoznak szval addig tartsa már karba magát normális étkezésel és esetleg némi mozgással. :wink:
Nézzen már ki ugy mint egy nő , "kellemes" legyen ránézni.
Nem éppen egy megoldhatatlan feladat.
Avatar
barcafan0911
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1142
Csatlakozott: 2008.03.07. 17:40:36
Tartózkodási hely: Balassagyarmat

2011.01.05. 23:13:01

Én úgy tudtam hogy a milf szó középkorú bögyös nőt takar.
A felhasználó nevemben a 0911 nem arra utal hogy terrorista vagyok. Csupán akkor születtem. :wink:
Kalap1988
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2638
Csatlakozott: 2007.12.11. 12:29:11
Tartózkodási hely: Magyarország,Pest megye

2011.01.05. 23:01:07

MichaaBee írta:
A kövérség pedig alkalti kérdés is, nem csupán a lustaság jele, ahogy a középkorban hitték
A középkorban a gazdagság jele volt a kövérség. :)
Már amelyik úrnál a gazdagság jele volt. Ez azért nem teljesen igaz, inkább a későbbi pénzarisztokrácia hozta be ezt a divatba. A középkori urak azért lovagoltak és háborúztak, sokszor szükség is volt a jó fizikumra. Illetve persze a vallásos urak is sok esetben bűnnek tartották. Persze voltak kövér urak, de inkább marxista tétel a pöffeszkedő és kifosztó feudális nagyúr :D Sajnos a marxista történelem felfogás a mai tankönyvekben is még benne van, így ilyen kép jön le. Nem tartozik a témához, de a kritikai attitűdöm nem engedte, hogy csendben maradjak :D
Avatar
Tim
Mezei fórumozó
Hozzászólások: 3213
Csatlakozott: 2007.06.15. 21:52:33

2011.01.05. 22:53:35

El fanático írta:
Te sem tudod jól: a MILF az a középkorú / igaz, hogy 20 éven felüli, de sem 25 évesen, sem 35 évesen nem középkorú még senki /
Inkább a jó karban lévő 40es korabeli nőkre használják.

Sajnálom amúgí, hogy csak a két végletben vagytok képesek gondolkodni - a szexi, ápolt és a tohonya, fogatlan között azért ott van a nők kb. 80 % -a, az egyszerű dolgozó nők és háziasszonyok, akik bár nem illegetik magukat, mint a topmodellek, de nem is igénytelenek - csupán átlagosak.
Az emberek persze azt veszik észre, ha vagy egy kirívóan csinos - vagy egy ordenáré módon lepukkant személy jön szembe, az átlagosra sokszor rá sem nézünk, csak rohanunk tovább, mindenki a dolgára.

A másik dolog: a családi életét mindenki úgy alakítja, ahogy tudja - az olyan nőknek, akiket említesz, a férje sem különb egy fokkal sem - nálunk a lakótelepen van lehetőségem napi szinten látni, hogy élnek egyesek. Olyan gyakrabban előfordul, hogy egyik sem dolgozik és mindketten isznak, mint a gödény.

A kövérség pedig alkalti kérdés is, nem csupán a lustaság jele, ahogy a középkorban hitték, de ebbe ne menjünk inkább bele, mert az emberek többsége csak a hüle sztereotípiákat tudja fújni, amit még az óvodában tanult. Aki pedig azt hiszi, hogy ami a Rubint Réka magával művel a terhessége alatt a saját gyereke egészséges fejlődését kockára téve csak, hogy ő maga ne hízzon meg, - hogy az normális, az inkább menjen remetének, jót fog tenni egy kis magány tv, net és rádió nélkül, hogy végre ne csak arra használja az agyát, hogy meg tudja valamivel jegyezni, mikor lesz a meccs.
Akkor lenne valaki középkorú 40évesen,ha az átlagéletkor 80 év lenne.
Ami akár igaz is lehet mondjuk Japánban,vagy a Kaukázusban,de itthon azért nem ez a jellemző,ugye? :wink: Bár ez tényleg részlet kérdés.
Vajon miért van hogy az emberek az átlagost nem veszik észre? Valószínűleg azért mert átlagos.Ha olvasol egy könyvet és nagyon tetszett
akkor biztos évek múlva is emlékszel rá,meg akkor is ha nagyon rossz volt.De ha teljesen átlagos mire emlékszel majd belőle? Olvastam ugyan,de már nem is emlékszem rá..A tisztességes családanyákat minden normális ember tiszteli,és elismeri de aligha fog benne szexszimbólumot látni(ha csak nincs ilyen perverziója)
És persze az is igaz hogy mi "férfiállatok" is le tudunk menni kutyába. Egy ápolatlan férfi ugyan olyan hervasztó tud lenni mint egy nő. Amivel még vitáznék az az,hogy szerintem a családi életét mindenki úgy irányítja ahogy akarja. Mindig arra van időd,amire akarod hogy időd legyen.
A párom is dolgozik,én is,gyerek is van,mégis meg tudjuk oldani hogy legyen szabadidő külön is,és együtt is. És egyáltalán nem kell elviselni bármit/bárkit csak azért mert már együtt vagyunk x éve,meg a gyerek..Az ember képes arra hogy megváltoztassa az életét. Ha férjem egy alkoholista állat elválok,ha az asszony ilyen,akkor szintén.
Elhízás..alkati kérdés persze,meg a hormonok,meg vastag csontok(mint Cartman esetében :lol: ) de valahogy ezekből az alkatokból,hormonokból valahogy mégsem jut Afrikába,az eszkimók közé,az aboriginálokhoz stb..
Nem lehet hogy esetleg teljesen másképp táplálkoznak? A szervezetben a zsír abból a tápanyagból alakul ki amit beviszel.Ha fölöslegesen sokat viszel be,elraktározza a szűkös időkre,vagy elégeti ha kell az energia. Rossz minőségű,és egészségtelen ételeket eszünk ez a baj inkább. És ehhez társul a mozgásszegény,stresszes életmód. És mindig könnyebb valami mást hibáztatni,mint beismerni hogy bennünk van a hiba.
Kép
Avatar
El fanático
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1417
Csatlakozott: 2009.09.08. 12:36:46
Tartózkodási hely: Valahol a nagyon közel és a nagyon távol között...

2011.01.05. 20:35:31

MichaaBee írta: A középkorban a gazdagság jele volt a kövérség. :)
Az uraknál igen. A köznépnél a Bibliai hét főbűn alapján elítélendő lett volna, mivel kevesebbért is küldtek máglyára az inkvizítorok.

Abban, amit leírtam egyáltalán nem ez volt a lényeg.
Kép
Avatar
MichaaBee
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5727
Csatlakozott: 2007.11.09. 15:12:26

2011.01.05. 20:28:27

A kövérség pedig alkalti kérdés is, nem csupán a lustaság jele, ahogy a középkorban hitték
A középkorban a gazdagság jele volt a kövérség. :)
H a t t r i c k
NBA Fantasy: EuroBarca League 2013: #1
EuroBarca Keeper League 2014, 2018, 2020: #2
Avatar
El fanático
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1417
Csatlakozott: 2009.09.08. 12:36:46
Tartózkodási hely: Valahol a nagyon közel és a nagyon távol között...

2011.01.05. 20:13:35

Lehet, hogy a saját megítélésed és a saját életkorod alapján végzett viszonyítás szerint a 35 éves ember számodra már középkorú, de valójában nem.
A felnőttkort 20-60 éves korig számolják a legtöbb helyen, de a középkorú jelzőt általában a 40-55 éves korosztályra használják.
Majd közel a 30.életévedhez még te is túl fiatalnak fogod magad érezni és rosszul fog esni, ha a 16 évesek csókolomot köszönnek :D
Kép
bowlinggolyo
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1984
Csatlakozott: 2006.05.10. 11:15:00

2011.01.05. 20:07:16

El fanático írta:...
Először is teljesen egyetértek veled mert az emberek nem veszik észre az átlagosat csak is a kihívó "értékekkel" rendelkező embert társait nézik meg.Viszont én 18 évesen úgy gondlom h egy lánynak legyen meg a magához való esze és nagyon fontos h tudjak vele beszélgetni mindenről.

Egyébként Like gombot eurobarcára XD
Visca el Barca!!!
GO Colts GO!!!
Avatar
sjd
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6400
Csatlakozott: 2007.07.09. 08:55:57

2011.01.05. 20:03:07

El fanático írta: de sem 25 évesen, sem 35 évesen nem középkorú még senki
Ez attól is függ, hogy te hány éves vagy :twisted: nekem pl. a 35 simán középkorú :D

A kövérségről: sztem csak részben alkati kérdés, van akinél tényleg az, de van olyan, aki 21-22 évesen nem kövér egyáltalán, aztán meg lustaságból az lesz
Avatar
El fanático
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1417
Csatlakozott: 2009.09.08. 12:36:46
Tartózkodási hely: Valahol a nagyon közel és a nagyon távol között...

2011.01.05. 19:52:33

Tim írta:Szerintem félreérted. A milf olyan nő akit a férfiak vonzónak tartanak,annak ellenére hogy elmúlt 20 éves,és gyereket nevel.haza.
Te sem tudod jól: a MILF az a középkorú / igaz, hogy 20 éven felüli, de sem 25 évesen, sem 35 évesen nem középkorú még senki /
Inkább a jó karban lévő 40es korabeli nőkre használják.

Sajnálom amúgí, hogy csak a két végletben vagytok képesek gondolkodni - a szexi, ápolt és a tohonya, fogatlan között azért ott van a nők kb. 80 % -a, az egyszerű dolgozó nők és háziasszonyok, akik bár nem illegetik magukat, mint a topmodellek, de nem is igénytelenek - csupán átlagosak.
Az emberek persze azt veszik észre, ha vagy egy kirívóan csinos - vagy egy ordenáré módon lepukkant személy jön szembe, az átlagosra sokszor rá sem nézünk, csak rohanunk tovább, mindenki a dolgára.

A másik dolog: a családi életét mindenki úgy alakítja, ahogy tudja - az olyan nőknek, akiket említesz, a férje sem különb egy fokkal sem - nálunk a lakótelepen van lehetőségem napi szinten látni, hogy élnek egyesek. Olyan gyakrabban előfordul, hogy egyik sem dolgozik és mindketten isznak, mint a gödény.

A kövérség pedig alkalti kérdés is, nem csupán a lustaság jele, ahogy a középkorban hitték, de ebbe ne menjünk inkább bele, mert az emberek többsége csak a hüle sztereotípiákat tudja fújni, amit még az óvodában tanult. Aki pedig azt hiszi, hogy ami a Rubint Réka magával művel a terhessége alatt a saját gyereke egészséges fejlődését kockára téve csak, hogy ő maga ne hízzon meg, - hogy az normális, az inkább menjen remetének, jót fog tenni egy kis magány tv, net és rádió nélkül, hogy végre ne csak arra használja az agyát, hogy meg tudja valamivel jegyezni, mikor lesz a meccs.
Kép
Avatar
messideco
Presidente del Barça
Hozzászólások: 12235
Csatlakozott: 2008.07.08. 16:49:07

2011.01.05. 17:17:17

Régebb a Barca hivatalos oldalán volt egy olyan, hogy FCB Live. Az most nincs, vagy csak én nem látom :S :oops:
"And my heart will leave you never."
Válasz küldése