Eurobarca találkozók!

Ami egyik témához sem kapcsolódik, avagy itt nyugodtan írhatsz mindenről kötetlenül.
Avatar
Barcaman14
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4373
Csatlakozott: 2008.04.15. 16:40:28
Tartózkodási hely: Debrecen

2011.03.25. 19:36:44

Így van én is debreceni vagyok! :) És én is támogatom az ötletet! :D Már lejátszottam magamban a dolgokat, és arra jutottam hogy ott a helyem! :D Ha addig nem jön közbe semmi akkor az én társaságomra is számíthattok! :wink:
Kép
„Ez a Barça ezzel a generációval értékesebbé teszi a labdarúgást, egyedülállóbb rangot ad neki." Josep Guardiola-GRÁCIES PEP!

Fc Barcelona ***-Més Que un Club-***
Avatar
MessiFan
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7284
Csatlakozott: 2008.02.06. 16:17:19

2011.03.25. 19:32:18

bowlinggolyo írta:Miért ne illemnél a képbe? :O

senki nem fogja leharapni a fejed mi sem vagyunk olyan öreg rókák én 18 vagyok Mihu is még csak 20 szóval bőven beleillesz a képbe :wink: Max annyi h nem téged küldünk sörért XD

Üdv,Szabi
Mondjuk én mindig jobban érzem magam idősebbekkel mert velük lehet beszélgetni.. :D
Április 20 az ugye szerda? És 21:30-kor kezdődik a meccs. Szerintem benne vagyok bár nem tudom hogy történne az utazást mert én eltudok buszozni meg vissza is azzal nincs gond :D
Végre nem egy "hát majd meglátjuk, sok idő van még addig, nemtudom, majd eldöntöm" típusú társaság Smile
Attól tartok egyenlőre én ilyen vagyok.. :D
Avatar
Rinku
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2562
Csatlakozott: 2009.08.02. 14:28:48

2011.03.25. 19:23:41

Természetesen ott leszek én is, ámbár hatalmas áldozatot, mondhatni vezéráldozatot vállalok, mert kihagyok egy Irie maffia koncertet... De ha arra megyek, akkor ez is az... Úgy döntöttem, hogy Irie lesz Hegyalján, de megnézni, ahogy szétesik a real a döntőben, sokkal jobb program! :) Beszervezek én is néhány embert! :P Az ötlet marha jó, miazhogy!!! részt veszek! :)
Football, bloody hell. /SAF/
bowlinggolyo
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1984
Csatlakozott: 2006.05.10. 11:15:00

2011.03.25. 19:09:47

MessiFan írta:Ez egész jól hangzik csak nem tudom mennyire illenék bele a képbe mivel 15 éves vagyok.. :D Debreceni vagyok én is és már nagyon régen voltam közös meccsnézésen.
Miért ne illemnél a képbe? :O

senki nem fogja leharapni a fejed mi sem vagyunk olyan öreg rókák én 18 vagyok Mihu is még csak 20 szóval bőven beleillesz a képbe :wink: Max annyi h nem téged küldünk sörért XD

Üdv,Szabi
Visca el Barca!!!
GO Colts GO!!!
Avatar
Mihu
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4094
Csatlakozott: 2005.02.12. 21:35:42
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

2011.03.25. 16:41:51

kudu írta:
kudu írta: És Te is jönnél? :)
Hát Lacival (barca99) már beszéltük, hogy menjünk valahova Barca meccset nézni közösen Debrecenben akár, szóval sztem benne vagyok :)
Végre nem egy "hát majd meglátjuk, sok idő van még addig, nemtudom, majd eldöntöm" típusú társaság :)
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2011.03.25. 16:26:28

kudu írta:Hát Lacival (barca99) már beszéltük, hogy menjünk valahova Barca meccset nézni közösen Debrecenben akár, szóval sztem benne vagyok :)
OFF: ő miért nem ír már?
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Avatar
kudu
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1485
Csatlakozott: 2007.08.30. 16:49:36

2011.03.25. 15:51:00

kudu írta: És Te is jönnél? :)
Hát Lacival (barca99) már beszéltük, hogy menjünk valahova Barca meccset nézni közösen Debrecenben akár, szóval sztem benne vagyok :)
"Nem csak az a nagy sportoló, aki nyerni tud, hanem az is, aki egy pofon után fel tud állni!"
Avatar
MessiFan
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7284
Csatlakozott: 2008.02.06. 16:17:19

2011.03.25. 13:23:31

Ez egész jól hangzik csak nem tudom mennyire illenék bele a képbe mivel 15 éves vagyok.. :D Debreceni vagyok én is és már nagyon régen voltam közös meccsnézésen.
bowlinggolyo
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1984
Csatlakozott: 2006.05.10. 11:15:00

2011.03.25. 13:04:49

Mihu írta:fcjoc
Sanama
antiimperalista
bowlinggolyo
sjay
Titinho
és Rinku és én vagyunk azok akik viszonylag sokat kommentelnek is.
Sanama sajnos kilőve vele beszéltem ma a dologról :(

Rinkuval nem sokára beszélek ő még talán tud hozni emberkét de nem biztos.Szóljatok előre h hányan lennénk mert akk megyek foglalni.

Egyébként nem kel attól tartani h nagyon tele lenne a hely mert a városban nem csak ez az egyetlen ilyen kis sport kávézó ahol lehet meccset nézni és nem is nagyon szokott tömeg lenni ezen a helyen.
Visca el Barca!!!
GO Colts GO!!!
Avatar
Mihu
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4094
Csatlakozott: 2005.02.12. 21:35:42
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

2011.03.25. 00:35:29

kudu írta: A debreceni listát még kiegészíteném jómagammal :)
Na igen, az ilyenekre is gondoltam, akiknek két város van megadva és a második Debrecen :D Ezeket az embereket ugye nem tudom a taglistából kikeresni :)


És Te is jönnél? :)
Avatar
kudu
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1485
Csatlakozott: 2007.08.30. 16:49:36

2011.03.25. 00:25:43

Mihu írta::D :D :D Ha összejönne mondjuk az az egy kocsi Debrecenből, meg innen Nyiregyről is legalább vagy 4 ember, akkor én szívesen vállalom hogy elmegyek és lerendezem az asztalfoglalást meg ilyeneket a tulajjal. Majd bemegyek a barcás melegítőmben, azt szerintem le is van rendezve :lol: :lol: :lol:

Szerk: Most nézem, hogy Nyiregyről itt a fórumon

fcjoc
Sanama
antiimperalista
bowlinggolyo
sjay
Titinho
és Rinku és én vagyunk azok akik viszonylag sokat kommentelnek is.

Debrecen:

kennyke
barca99
Barcaman14
Colin aki madridista :D
Zozzy
kudu

Akit a taglistából kinéztem tartózkodási hely alapján. Persze ez szerintem bőven több, mert pl neked sincs kirakva semmi, és nem is tudtam hogy itt laksz a környéken :D De persze még ehhez hozzájönnek a környező városokból az emberkék, úgyhogy szerintem ha komoly lenne a dolog akkor azért lennénk :)
A debreceni listát még kiegészíteném jómagammal :)
"Nem csak az a nagy sportoló, aki nyerni tud, hanem az is, aki egy pofon után fel tud állni!"
Avatar
Mihu
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4094
Csatlakozott: 2005.02.12. 21:35:42
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

2011.03.25. 00:11:11

gergo9 írta:
ozsimiki írta:
nektek jó szervezkedést,és majd meccsnézést. Szabi, majd Gergőt készítsd fel a nyári talira :D no meg a többieket is.
Mentálisan és testileg ill májilag is erősnek érzem magam. :mrgreen:
Úgy rémlik hogy 10től lesz a meccs akkor azért nekiláthatnánk hamarabb mondjuk 6körül :)
Ha ilyen faxa idő lesz akkor a teraszon meccsig csillámdementorrá lehetne inni magunkat. Persze azért a kivetítőig jó lenne ellátni.
Csütörtökön délre (kéne) visszaérnem órára Miskolcra szval az teljesíthető feladat.
Pont dolgom is lenne nyíregyen így meccs napjára átpakolom.
Gondolom innen bjútiful Miskolcról is lenne pár tag aki átjönne pár ember rémlik innen.
Fú bmeg... :lol: :lol: :lol: Te se vagy egy gyenge arc úgylátom :lol: :lol: :lol: :lol: Már előre félek a visszaúttól Debrecenig :D Anyám kocsiját nem szétokádni :lol: :lol: :lol: :lol: csak viccelek :wink:

Szerk: Csak amúgy ahogy elnézem, elég hamar kellene asztalt foglalni...ahogy számolom, a terasszal együtt 71 fős a hely. Azért biztos lesznek bőven...
gergo9
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2902
Csatlakozott: 2007.10.02. 12:19:09
Tartózkodási hely: Miskolc

2011.03.24. 23:42:43

ozsimiki írta:
nektek jó szervezkedést,és majd meccsnézést. Szabi, majd Gergőt készítsd fel a nyári talira :D no meg a többieket is.
Mentálisan és testileg ill májilag is erősnek érzem magam. :mrgreen:
Úgy rémlik hogy 10től lesz a meccs akkor azért nekiláthatnánk hamarabb mondjuk 6körül :)
Ha ilyen faxa idő lesz akkor a teraszon meccsig csillámdementorrá lehetne inni magunkat. Persze azért a kivetítőig jó lenne ellátni.
Csütörtökön délre (kéne) visszaérnem órára Miskolcra szval az teljesíthető feladat.
Pont dolgom is lenne nyíregyen így meccs napjára átpakolom.
Gondolom innen bjútiful Miskolcról is lenne pár tag aki átjönne pár ember rémlik innen.
bowlinggolyo
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1984
Csatlakozott: 2006.05.10. 11:15:00

2011.03.24. 22:45:07

ozsimiki írta:
bowlinggolyo írta:
a wcben is a focista feleségek vannak kicsempézve szóval a férfi szerszámok sem maradnak szárazon :D
kis huncut...

Tetszik a hely, árak nagyon barátiak :D végülis tőlem is csak egy köpésre van, Budapest meg akkor egy félre. :D kár...

nektek jó szervezkedést,és majd meccsnézést. Szabi, majd Gergőt készítsd fel a nyári talira :D no meg a többieket is.
Úgy látom nem én vagyok a huncut hanem te vagy nagyon kanos.Szerezz sürgősen egy csajt magadnak!Már elvonási tüneteid vannak félre olvasol és félre írsz :D

Am megteszek minden tőlem telhetőt és még a tulajjal is próbálok beszélni h egy Realost se engedjen be :D :P
Visca el Barca!!!
GO Colts GO!!!
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2011.03.24. 22:29:41

bowlinggolyo írta:
a wcben is a focista feleségek vannak kicsempézve szóval a férfi szerszámok sem maradnak szárazon :D
kis huncut...

Tetszik a hely, árak nagyon barátiak :D végülis tőlem is csak egy köpésre van, Budapest meg akkor egy félre. :D kár...

nektek jó szervezkedést,és majd meccsnézést. Szabi, majd Gergőt készítsd fel a nyári talira :D no meg a többieket is.
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
bowlinggolyo
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1984
Csatlakozott: 2006.05.10. 11:15:00

2011.03.24. 22:20:18

Mihu írta:
gergo9 írta:
Mihu írta:
Lehet róla szó. Sőt kifejezetten tetszik az ötlet.
De akkor legyünk annyian hogy elnyomjuk a trollkodó madridistákat. :mrgreen:
:D :D :D Ha összejönne mondjuk az az egy kocsi Debrecenből, meg innen Nyiregyről is legalább vagy 4 ember, akkor én szívesen vállalom hogy elmegyek és lerendezem az asztalfoglalást meg ilyeneket a tulajjal. Majd bemegyek a barcás melegítőmben, azt szerintem le is van rendezve :lol: :lol: :lol:
Ha az ötlet elnyeri másnak a tetszését is akk Misi ne foglalkozz a foglalással mivel megteszem én csak 100 méterre van a hely :D Egyébként nem rossz a hely a wcben is a focista feleségek vannak kicsempézve szóval a férfi szemek sem maradnak szárazon :D

Én tudok még pár embert hozni h erősítsük a Barca tábort :)
Visca el Barca!!!
GO Colts GO!!!
Avatar
Mihu
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4094
Csatlakozott: 2005.02.12. 21:35:42
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

2011.03.24. 22:13:34

gergo9 írta:
Mihu írta:
Lehet róla szó. Sőt kifejezetten tetszik az ötlet.
De akkor legyünk annyian hogy elnyomjuk a trollkodó madridistákat. :mrgreen:
:D :D :D Ha összejönne mondjuk az az egy kocsi Debrecenből, meg innen Nyiregyről is legalább vagy 4 ember, akkor én szívesen vállalom hogy elmegyek és lerendezem az asztalfoglalást meg ilyeneket a tulajjal. Majd bemegyek a barcás melegítőmben, azt szerintem le is van rendezve :lol: :lol: :lol:

Szerk: Most nézem, hogy Nyiregyről itt a fórumon

fcjoc
Sanama
antiimperalista
bowlinggolyo
sjay
Titinho
és Rinku és én vagyunk azok akik viszonylag sokat kommentelnek is.

Debrecen:

kennyke
barca99
Barcaman14
Colin aki madridista :D
Zozzy

Akit a taglistából kinéztem tartózkodási hely alapján. Persze ez szerintem bőven több, mert pl neked sincs kirakva semmi, és nem is tudtam hogy itt laksz a környéken :D De persze még ehhez hozzájönnek a környező városokból az emberkék, úgyhogy szerintem ha komoly lenne a dolog akkor azért lennénk :)
A hozzászólást 3 alkalommal szerkesztették, utoljára Mihu 2011.03.24. 22:45:57-kor.
gergo9
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2902
Csatlakozott: 2007.10.02. 12:19:09
Tartózkodási hely: Miskolc

2011.03.24. 22:11:55

[quote="Mihu"][/quote]

Lehet róla szó. Sőt kifejezetten tetszik az ötlet.
De akkor legyünk annyian hogy elnyomjuk a trollkodó madridistákat. :mrgreen:
Avatar
Mihu
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4094
Csatlakozott: 2005.02.12. 21:35:42
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

2011.03.24. 21:46:58

Debrecenieket és nyíregyháziakat kérdezném. Olvastam hogy április 20.-án lesz valami kupadöntő Spanyolországban. Meg azt is olvastam hogy valami Barca játszik aaaaa.....nem jut eszembe.....ja igen. Valami Real Madrid ha jól emlékszem. Mivel Budapest azért elég messze van mindkét várostól, így rendezhetnénk egy mini Eurobarca Találkozót aznap este mondjuk Nyíregyházán. Azt fel tudom ajánlani hogy én 4 embert el tudok hozni Nyiregyre, meg még aznap este vissza is tudom vinni őket Debrecenbe. Van itt egy egész jó hely, az a neve hogy Offside Sport Café. Ez egy igényes kávézó, ahol sporteseményeket lehet nézni 3 plazma tv-n. Nem mellesleg a tulaj Barca fan :D :D :D :D Be is linkelem az oldalukat.

http://offsidecafe.hu/

Sőt, most olvasom, hogy pont a kupadöntő és bajnoki alatt sörsátorral várják a vendégeket, italakciókkal és nyereményjátékkal. A nyeremény: a kedvenc csapatod eredeti 2011-es meze méretre szabva.

Ahogy elnézem az árak teljesen korrektek. Most döbbentem rá konkrétan hogy a Paulaner milyen irreális árakon dolgozik :roll:


Amennyiben a közös meccsnézés ötlete nem nyerte el a társaság tetszését....hát abban az esetben....abban az esetben nem lesz közös meccsnézés :lol: :lol: :lol:
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13509
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2011.03.09. 00:16:56

Meghagytuk, meg meg. :)

Óriási hangulat volt, alig voltunk kevesebben mint az odavágón, de még nagyobb buli volt. Nagy szerencsénk van azzal a hellyel. :)
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Krojf
Az Év Forumozója 2007 & 2008 :)
Hozzászólások: 3182
Csatlakozott: 2006.05.25. 17:48:41
Tartózkodási hely: Balassagyarmat

2011.03.09. 00:12:52

Paulaneresek!
Megvan még a kezetek, lábatok?
Minden körmötök ép?
Idegrendszeri utókezelésre sem szorultok?
A berendezést meghagytátok a tulajnak?
K.
Blaugrana palocista maximalista!
Avatar
kudu
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1485
Csatlakozott: 2007.08.30. 16:49:36

2011.03.08. 20:00:33

Srácok, ha valaki Debrecenben jön meccset nézni, engem a Füredi Sörözőben megtalál a Hungarian Barca Ultras-os pólóban :) akinek van kedve jöjjön.
"Nem csak az a nagy sportoló, aki nyerni tud, hanem az is, aki egy pofon után fel tud állni!"
Atlantis
Capitá del Barça
Hozzászólások: 891
Csatlakozott: 2008.08.29. 13:25:29
Tartózkodási hely: Budapest

2011.03.08. 15:24:10

Egy kérdésem lenne:

Abba a különálló kis Eurobarca terembe külön kell helyet foglalni, vagy oda az megy be aki akar (és ameddig van ott hely)?
Avatar
Riadtribizli
Barça B
Hozzászólások: 41
Csatlakozott: 2009.12.16. 09:11:51
Tartózkodási hely: Hol itt, hol ott

2011.03.07. 15:20:41

Bocsássatok meg, leesett, hogy ezt ide kellett volna írnom, nem pedig a Barca a BLben topikba. Szal bevágom ide is. Sorry.

Sziasztok!
Igazából nemtudom hogy melyik topikba kéne írnom, (majd kérek javaslatokat) a Paulaner Sörházas meccsnézéssel kapcsolatban írnék.
Bár sajnos még nem aktuális a dolog, de jó az ilyet jó előre elkezdeni szervezni. Nos én vidéken élek, konkrétabban Pápán. De természetesen nagy kedvem lenne veletek együtt végignézni egy-egy nagy meccset. Ezen a héten még kivitelezhetetlen, de pl a következő körben már valószínű megoldható a dolog számomra. Igazából egy kis csapatot szeretnék összeverbuválni innen a környékről akik szivesen jönnének velem, így költséghatékonyabb tudna lenni a dolog. Nemtudom hogy ezzel kapcsolatban hol folytathatunk megbeszéléseket, melyik topikba, de várom a lelekes jelentkezőket. Autóm nekem van. Igazándiból két lehetséges útvonal létezik számomra: vagy az Ajka, Veszprém, Szfvár vonalon, vagy Győr irányába M1 felé tudok menni. De akár az is kivitelezhető, hogy valaki messzebről eljön Pápáig és innen megyünk együtt. Ezek részletkérdések. Ezt azért írom, mer tha jól rémlik a múltkor valaki Szombathelyről írta, hogy szivesen menne, de nemigen van lehetősége. Szal várom a lelekes jelentkezőket akár itt is. Nembiztos hogy 2-3 napon belül válaszolok mert még a munkám miatt külföldere kell mászkálnom egy két hétig.
Email: marcelinho@vipmail.hu
Badi
Isten császár
Hozzászólások: 4611
Csatlakozott: 2004.10.08. 21:17:02
Kapcsolat:

2011.03.07. 14:58:12

én ott leszek
Válasz küldése