Segítség kéne

Ami egyik témához sem kapcsolódik, avagy itt nyugodtan írhatsz mindenről kötetlenül.
Sipi24
Jugador del Barça
Hozzászólások: 109
Csatlakozott: 2012.08.20. 08:05:32
Tartózkodási hely: Kunmadaras

2013.08.12. 18:31:33

Én nekem is volt hasonló problémám, hogy újraindította magát a gép, először olyan 2-3 óránkét újraindult, ez volt délelőtt, délután már olyan 1-2 óránként indult újra, estére már odáig jutottam, hogy pár percenként újraindította magát, aztán fogtam és újra telepítettem, azt hittem minden frankó, de kb 5 perc múlva megint újra indult, aztán már újra se lehetett telepíteni, aztán végül csak az alaplap csere oldotta meg a problémát. Remélem neked nem ilyen gond lesz vele
Rohamcsiga
Jugador del Barça
Hozzászólások: 123
Csatlakozott: 2010.04.28. 23:11:52
Tartózkodási hely: Percenként változó

2013.08.12. 18:02:50

Van, mikor még a windows betöltésig se jut el, azonnal leáll. Akkor is érdemes windowst újratenni?
Igen,lassú formázás és telepítés.Semmi egyebet ne rakj fel,netet húzd ki és telepítés után járasd a gépet.Ha nem indulgat újra vírusod volt.
Avatar
Lionel85
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7126
Csatlakozott: 2007.08.11. 10:38:38
Tartózkodási hely: Budapest, Pestszenterzsébet

2013.08.12. 17:53:13

krosz31 írta:
Lionel85 írta:Kb. másfél órát működött a számítógépem, mikor egy pillanat alatt kikapcsolt. Újra bekapcsolt magától (!), majd megint ki. Ezt kb. 3-szor eljátszotta, majd áramtalanítottam, kifújtam kompresszorral. Jött ki egy kis por, az oldalát se tettem vissza, hátha túlmelegedett, de azóta is ezt csinálja. Megnéztem a bekapcs gombot, nincs beragadva, ahogy a restart sem. Ki mit tudna mondani?
vírus csinálja,nekem is volt ilyen régebben...formázás+windows telepítés a megoldás
Van, mikor még a windows betöltésig se jut el, azonnal leáll. Akkor is érdemes windowst újratenni?
Kép
Kép
Kép
Avatar
shutterisland
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4070
Csatlakozott: 2011.07.09. 22:54:27
Tartózkodási hely: bcs.

2013.08.12. 17:52:32

Lionel85 írta:Kb. másfél órát működött a számítógépem, mikor egy pillanat alatt kikapcsolt. Újra bekapcsolt magától (!), majd megint ki. Ezt kb. 3-szor eljátszotta, majd áramtalanítottam, kifújtam kompresszorral. Jött ki egy kis por, az oldalát se tettem vissza, hátha túlmelegedett, de azóta is ezt csinálja. Megnéztem a bekapcs gombot, nincs beragadva, ahogy a restart sem. Ki mit tudna mondani?
nem kizárt, hogy valami vírus.

én valami hülye boxolós játékkal (nem is tudom, minek töltöttem le, nem is szeretem az olyat) szórakoztam, ahogy feltelepítette, újraindult a gép (azt hittem, hogy a szokásos telepítési procedúra része) aztán mikor behozta az asztalt, újra...és így tovább addig, amíg ki nem nyomtam.

utólag derült ki, hogy egy olyan vírust tartalmazott az exe file, amely ezt a hatást váltotta ki.
Rohamcsiga
Jugador del Barça
Hozzászólások: 123
Csatlakozott: 2010.04.28. 23:11:52
Tartózkodási hely: Percenként változó

2013.08.12. 17:52:31

Lionel85 írta:Kb. másfél órát működött a számítógépem, mikor egy pillanat alatt kikapcsolt. Újra bekapcsolt magától (!), majd megint ki. Ezt kb. 3-szor eljátszotta, majd áramtalanítottam, kifújtam kompresszorral. Jött ki egy kis por, az oldalát se tettem vissza, hátha túlmelegedett, de azóta is ezt csinálja. Megnéztem a bekapcs gombot, nincs beragadva, ahogy a restart sem. Ki mit tudna mondani?
Lehet hardver hiba vagy ütközés abban az esetben,ha kicseréltél valamit benne.Lehet szoftver hiba is bár nagyon ritka.Az eszközkezelőben ellenőrizheted,hogy nincs-e hiányzó vagy elavult drivered.
Bekapcsolásnál lépj be a biosba és maradj ott pár percig,ha nem indul újra akkor a bios tiszta és az op rendszered is lehet a ludas.
Lehet még vírus,vagy túl melegedés is.Csekkold le a biosban a biztonsági leállítás paramétereit,pl milyen hőfoknál kell kikapcsolnia.Lehet,hogy túl alacsonyra van állítva a hőfok küszöb.
Avatar
krosz31
Jugador del Barça
Hozzászólások: 147
Csatlakozott: 2010.11.04. 13:08:01
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

2013.08.12. 17:49:28

Lionel85 írta:Kb. másfél órát működött a számítógépem, mikor egy pillanat alatt kikapcsolt. Újra bekapcsolt magától (!), majd megint ki. Ezt kb. 3-szor eljátszotta, majd áramtalanítottam, kifújtam kompresszorral. Jött ki egy kis por, az oldalát se tettem vissza, hátha túlmelegedett, de azóta is ezt csinálja. Megnéztem a bekapcs gombot, nincs beragadva, ahogy a restart sem. Ki mit tudna mondani?
vírus csinálja,nekem is volt ilyen régebben...formázás+windows telepítés a megoldás
Avatar
Lionel85
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7126
Csatlakozott: 2007.08.11. 10:38:38
Tartózkodási hely: Budapest, Pestszenterzsébet

2013.08.12. 17:37:58

Kb. másfél órát működött a számítógépem, mikor egy pillanat alatt kikapcsolt. Újra bekapcsolt magától (!), majd megint ki. Ezt kb. 3-szor eljátszotta, majd áramtalanítottam, kifújtam kompresszorral. Jött ki egy kis por, az oldalát se tettem vissza, hátha túlmelegedett, de azóta is ezt csinálja. Megnéztem a bekapcs gombot, nincs beragadva, ahogy a restart sem. Ki mit tudna mondani?
Kép
Kép
Kép
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6775
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2013.08.09. 19:06:21

Sziasztok!
Az előző kérdésem még mindíg él (samsung galaxy s3 tapasztalatok), most viszont expresszbe kéne nekem egy jóféle Youtube-letöltő program.

Előre is kösz.
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
Avatar
Alfa
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2126
Csatlakozott: 2013.04.05. 14:54:14

2013.08.09. 11:10:44

ZBarca írta:
Alfa írta:Sziasztok!
Azt szeretném kérdezni azoktól akiknek megvan a PES2013 h 1.TÉnyleg nincs rá magyar fordítás 2.Frankón nincs benne a Bundesliga?
előre is koszi
1. Van hozzá magyarosítás, a Pes Hungary-ról le lehet tölteni! Link:
http://www.peshungary.hu/letoltes/PES_2 ... an_frissul

2. Patch-ekben van Bundesliga, a Pes Hungary-n azt is tudsz keresni! :wink:

Nagyon szívesen és sok sikert! :)

Ui: Van egy külön Pes topic is a fórumon, hasonló Pes-es kérdésnél azt is használhatod!
Köszi szépen:)!
Avatar
ZBarca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2717
Csatlakozott: 2013.07.18. 18:18:47
Kapcsolat:

2013.08.09. 11:02:30

Alfa írta:Sziasztok!
Azt szeretném kérdezni azoktól akiknek megvan a PES2013 h 1.TÉnyleg nincs rá magyar fordítás 2.Frankón nincs benne a Bundesliga?
előre is koszi
1. Van hozzá magyarosítás, a Pes Hungary-ról le lehet tölteni! Link:
http://www.peshungary.hu/letoltes/PES_2 ... an_frissul

2. Patch-ekben van Bundesliga, a Pes Hungary-n azt is tudsz keresni! :wink:

Nagyon szívesen és sok sikert! :)

Ui: Van egy külön Pes topic is a fórumon, hasonló Pes-es kérdésnél azt is használhatod!
Kép
Avatar
Alfa
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2126
Csatlakozott: 2013.04.05. 14:54:14

2013.08.09. 10:53:23

Sziasztok!
Azt szeretném kérdezni azoktól akiknek megvan a PES2013 h 1.TÉnyleg nincs rá magyar fordítás 2.Frankón nincs benne a Bundesliga?
előre is koszi
Avatar
10Messi4ever
Jugador del Barça
Hozzászólások: 168
Csatlakozott: 2009.05.24. 22:46:47
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

2013.08.09. 00:12:09

davi10 írta:Sziasztok!
Telóvásárlás előtt vagyok, és kinéztem magamnak egy Samsung Galaxy S3-t. Van valakinek tapasztalata? Mennyire hibásodik (mert inkább neten vennék használtat, pár 10 ezrest megtakarítva) ? Mennyire van megelégedve vele? Mennyire jó ár-érték arányban stb.

Köszönöm
Nekem S3 LTE-m van április óta, tökéletesen működik. Szerintem ár-érték arányt tekintve sokkal jobban megéri, mint pl. az S4, a csúcs HTC vagy akármelyik iPhone. Hosszútávú tapasztalatom még nincs róla, de az eddigi pár hónap alapján csak ajánlani tudom.
J.S.Bach - J. Haydn - Liszt F. - E. Satie - Dukay B.

"Ne féljetek!"
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6775
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2013.08.08. 23:06:38

Sziasztok!
Telóvásárlás előtt vagyok, és kinéztem magamnak egy Samsung Galaxy S3-t. Van valakinek tapasztalata? Mennyire hibásodik (mert inkább neten vennék használtat, pár 10 ezrest megtakarítva) ? Mennyire van megelégedve vele? Mennyire jó ár-érték arányban stb.

Köszönöm
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2013.08.07. 14:07:19

krosz31 írta:
S.Agüero írta:Az mitől lehet, hogy ha rákattintok valamire, kétszer nyitja meg? Meg például megállítanám a videót és kinagyítja, mert kettőnek érzékeli... Minden oldalon ez van, rányomok valamire és kijelöli az egész oldalt, nagyon felszab, ha valaki tud megoldást, azt megköszönném.

Egyszer rákattintok valamire, és kettőnek érzékeli, nem tudok vele mit csinálni.
lehet egérhiba vagy vezérlőpultban be van állítva...mappa beállításoknál nézd
meg ,hogy dupla kattintás vagy egy kattintás van beállítva
Köszönöm szépen, megoldódott. :wink: :)
Avatar
krosz31
Jugador del Barça
Hozzászólások: 147
Csatlakozott: 2010.11.04. 13:08:01
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

2013.08.07. 14:01:17

S.Agüero írta:Az mitől lehet, hogy ha rákattintok valamire, kétszer nyitja meg? Meg például megállítanám a videót és kinagyítja, mert kettőnek érzékeli... Minden oldalon ez van, rányomok valamire és kijelöli az egész oldalt, nagyon felszab, ha valaki tud megoldást, azt megköszönném.

Egyszer rákattintok valamire, és kettőnek érzékeli, nem tudok vele mit csinálni.
lehet egérhiba vagy vezérlőpultban be van állítva...mappa beállításoknál nézd
meg ,hogy dupla kattintás vagy egy kattintás van beállítva
Avatar
MQuCsabi
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6340
Csatlakozott: 2007.07.12. 14:50:03
Tartózkodási hely: Budapest

2013.08.07. 13:53:08

A régi gépemnél volt ilyen probléma emlékszem, csak arra nem, hogy mitől oldódott meg. :roll: Az biztos, hogy egy reinstall megold sok mindent, kérdés, hogy milyen lehetőségeid vannak adatmentésre.
Kép
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2013.08.07. 13:18:17

Az mitől lehet, hogy ha rákattintok valamire, kétszer nyitja meg? Meg például megállítanám a videót és kinagyítja, mert kettőnek érzékeli... Minden oldalon ez van, rányomok valamire és kijelöli az egész oldalt, nagyon felszab, ha valaki tud megoldást, azt megköszönném.

Egyszer rákattintok valamire, és kettőnek érzékeli, nem tudok vele mit csinálni.
Alcantara
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3991
Csatlakozott: 2011.08.30. 09:31:30

2013.08.06. 18:31:36

Barcaman14 írta: Mindegy, megcsináltatom, aztán maximum lesz mindenből kettő vagy nem tudom. :) :roll:

Köszönöm a válaszokat! :wink:
Egy kis segítség pluszba: Egy isteni csoda esetén előkerülne, nem használhatod mindkettőt, ugyanis az eltűnt irataid okmányszám alapján körözési rendszerben szerepelnek. Ilyenkor célszerű azonnal szólni ez ügyben, mert érhetnek meglepetések egy esetleges rendőri intézkedés esetén. Kivéve, ha a rendőrségen keresztül kerül elő, de akkor úgysem látod már mindkettőt egyszerre.

Az az okmány amit kaptál nem helyettesít igazából semmit, viszont arra jó, hogy az új okmányok elkészültéig ezzel igazolod magadat. Minden egyéb célra csak a jóindulatán múlik egy hivatalos személynek, hogy elfogadja.
Ennek is van kifutása, nem rémlik fejből mennyi, talán 30 nap dátumtól számítva (ez nem tuti, de az biztos, hogy nem a gergő9 által említett fél év).
Avatar
Barcaman14
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4373
Csatlakozott: 2008.04.15. 16:40:28
Tartózkodási hely: Debrecen

2013.08.06. 16:31:19

gergo9 írta:havernak volt ilyen ő bár ismerőse adta ki valószínűleg azért hivatalos volt(bár nem tuti) kapott egy igazolást amin rajta volt egy rendőrségi pecsét illetve hogy mit fújtak meg és ő azzal utazott, és igazolta magát.
Félévig volt azt hiszem érvényes.
Miután megtettem a feljelentést a kezembe nyomták az erről szóló jegyzőkönyvet és ennyi. Más nem nagyon adtak, bár ezen rajta vannak az eltűnt iratok illetve, hogy tanuló vagyok szóval elvileg jó lesz valamire.
Alcantara írta: Nem akarlak elkeseríteni, de csináltasd meg újra. Van elkövető a rendőrség szerint, viszont a tulajdonod (irataid) nincs meg, akkor az már régen landolt valahol a szeméttelepen, vízben stb... Sokat ne várj, mert nincs értelme. Persze 1000 alkalomból egyszer van olyan, hogy valaki megtalálja, de ez az eltelt időt figyelembe véve nem az.

A későbbi eljárásban akkor viszont megismerheted az elkövetőt lesz három választásod: belenyugszol, polgári pert indítasz költségeid megterítésére (csekély eséllyel, annál nagyobb költséggel), a sz.rt is kivered belőle (kockáztatva egy önbíráskodást)!

Ajánlom a legelső megoldást, azzal, hogy ez volt számodra a tanulópénz! :wink:
Igen, csak egy barátom is úgy járt, hogy rögtön megcsinálta az iratokat, aztán rá 1 hónapra megtalálták a pénztárcáját az összes irattal együtt. Mindegy, megcsináltatom, aztán maximum lesz mindenből kettő vagy nem tudom. :) :roll:

Köszönöm a válaszokat! :wink:
Kép
„Ez a Barça ezzel a generációval értékesebbé teszi a labdarúgást, egyedülállóbb rangot ad neki." Josep Guardiola-GRÁCIES PEP!

Fc Barcelona ***-Més Que un Club-***
gergo9
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2902
Csatlakozott: 2007.10.02. 12:19:09
Tartózkodási hely: Miskolc

2013.08.06. 13:29:27

Barcaman14 írta:Tegnap értem haza egy nyaralásból és pechemre ellopták a pénztárcámat, benne minden iratommal. :roll: Rögtön utána feljelentést tettem a rendőrségen kaptam egy jegyzőkönyvet róla és azt mondták, hogy miután visszanézték a biztonsági felvételeket egyértelműen megvan a tettes. Egyébként a Tescoban történt, múlt hét csütörtökön.

Tegnap mielőtt hazaindultunk bementem érdeklődni a rendőrségre, de nem találták meg illetve nem adta le senki az irataimat. Azt mondták majd értesítenek, ha van valami. :?

Az világos, hogy a pótlásuk elég sokba fog kerülni és elég hosszadalmas is lesz, de nem tudom, hogy mikor kezdjek neki, mennyit érdemes várni ezzel stb.. Mert lehet, hogy 2-3 hét múlva meg előkerülnek esetleg az irataim, viszont addig meg iratok nélkül mászkálni, utazni elég necces. :roll:

Aki esetleg került már ilyen helyzetbe, adhatna pár tanácsot, mert nekem "szerencsére" ez az első, hogy elloptak a pénztárcámat.
havernak volt ilyen ő bár ismerőse adta ki valószínűleg azért hivatalos volt(bár nem tuti) kapott egy igazolást amin rajta volt egy rendőrségi pecsét illetve hogy mit fújtak meg és ő azzal utazott, és igazolta magát.
Félévig volt azt hiszem érvényes.
Alcantara
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3991
Csatlakozott: 2011.08.30. 09:31:30

2013.08.06. 13:09:24

Barcaman14 írta:.......

Nem akarlak elkeseríteni, de csináltasd meg újra. Van elkövető a rendőrség szerint, viszont a tulajdonod (irataid) nincs meg, akkor az már régen landolt valahol a szeméttelepen, vízben stb... Sokat ne várj, mert nincs értelme. Persze 1000 alkalomból egyszer van olyan, hogy valaki megtalálja, de ez az eltelt időt figyelembe véve nem az.

A későbbi eljárásban akkor viszont megismerheted az elkövetőt lesz három választásod: belenyugszol, polgári pert indítasz költségeid megterítésére (csekély eséllyel, annál nagyobb költséggel), a sz.rt is kivered belőle (kockáztatva egy önbíráskodást)!

Ajánlom a legelső megoldást, azzal, hogy ez volt számodra a tanulópénz! :wink:
Avatar
Kash
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1960
Csatlakozott: 2011.06.28. 13:23:33
Tartózkodási hely: Dél-kelet

2013.08.06. 13:05:48

Nekem is kellene egy kis segitség.
2 napja próbáltam egy internetes játékba bejelentkezni (Aminek lekellett töltenem a kliensét a gépre) és amikor beakarok jelentkezni ezt a kettő hibaüzenetet dobja ki:
http://kepkezelo.com/images/46jhvm3aujnlg4vyjpz.jpg
http://kepkezelo.com/images/51ddsdto2wy8ai6exu.jpg

Aki esetleg tudna segiteni annak megköszönném. :?
Kép
Avatar
Barcaman14
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4373
Csatlakozott: 2008.04.15. 16:40:28
Tartózkodási hely: Debrecen

2013.08.06. 12:52:01

Tegnap értem haza egy nyaralásból és pechemre ellopták a pénztárcámat, benne minden iratommal. :roll: Rögtön utána feljelentést tettem a rendőrségen kaptam egy jegyzőkönyvet róla és azt mondták, hogy miután visszanézték a biztonsági felvételeket egyértelműen megvan a tettes. Egyébként a Tescoban történt, múlt hét csütörtökön.

Tegnap mielőtt hazaindultunk bementem érdeklődni a rendőrségre, de nem találták meg illetve nem adta le senki az irataimat. Azt mondták majd értesítenek, ha van valami. :?

Az világos, hogy a pótlásuk elég sokba fog kerülni és elég hosszadalmas is lesz, de nem tudom, hogy mikor kezdjek neki, mennyit érdemes várni ezzel stb.. Mert lehet, hogy 2-3 hét múlva meg előkerülnek esetleg az irataim, viszont addig meg iratok nélkül mászkálni, utazni elég necces. :roll:

Aki esetleg került már ilyen helyzetbe, adhatna pár tanácsot, mert nekem "szerencsére" ez az első, hogy elloptak a pénztárcámat.
Kép
„Ez a Barça ezzel a generációval értékesebbé teszi a labdarúgást, egyedülállóbb rangot ad neki." Josep Guardiola-GRÁCIES PEP!

Fc Barcelona ***-Més Que un Club-***
Avatar
TT
Capitá del Barça
Hozzászólások: 963
Csatlakozott: 2010.01.03. 15:09:29

2013.08.03. 00:03:21

na azér olyan jól sajnos nem állok anyagilag, hogy versenyezzek a bitang szurkolókkal, akik felmennek a csillagokig ilyenkor :D kár, pedig nagyon tetszett :? még sosem vettem, csak kaptam mezt, de most elszántam volna magam egy szolidabb összeg keretein belül
Rumig
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1320
Csatlakozott: 2005.08.26. 21:49:04
Tartózkodási hely: EU

2013.08.02. 23:43:10

Capon írta:
TT írta:valaki tudja honnan lehet rendelni olyan mezt ami most volt a gamperen? Magyarországra küldenek ebből a készletből egyáltalán, vagy csak egyszeri alkalom volt?
Azt hiszem egyszeri alkalom volt.
Szerencsére igen. :P

Amúgy elárverezik a mezeket, szal végül is megveheted az egyiket. Hajrá :wink:
2006. május 17., 2009. május 27.,
2011. május 28., 2015. június 6.
Válasz küldése