Segítség kéne

Ami egyik témához sem kapcsolódik, avagy itt nyugodtan írhatsz mindenről kötetlenül.
Gareth Tello
Az Év fórumozója 2013
Hozzászólások: 5728
Csatlakozott: 2012.03.03. 19:01:12
Tartózkodási hely: Budapest

2013.11.19. 14:01:05

MQuC írta:Sziasztok!

Kérnék szépen mindenkit, hogy szánjon a kérdőívre 5 percet. Szakdogához nagy segítség lenne. Köszönöööm.

http://www.kerdoivem.hu/kerdoiv/693707046/" target="_blank
Megcsináltam, talán még öt perc sem volt. :D

Sok sikert a szakdolgozathoz! 8)
Avatar
MQuCsabi
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6340
Csatlakozott: 2007.07.12. 14:50:03
Tartózkodási hely: Budapest

2013.11.19. 13:45:00

Sziasztok!

Kérnék szépen mindenkit, hogy szánjon a kérdőívre 5 percet. Szakdogához nagy segítség lenne. Köszönöööm.

http://www.kerdoivem.hu/kerdoiv/693707046/" target="_blank
Kép
Avatar
shutterisland
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4070
Csatlakozott: 2011.07.09. 22:54:27
Tartózkodási hely: bcs.

2013.11.14. 01:56:18

én egyszer berendeltem onnan egy nagy pakkot, és megszívtam velük kicsit, mert a mérettáblázatuk nincs specializálva az összes márkára, és a lee cooper póló vagy a lonsdale póló között voltak méretkülönbségek, holott mind a kettő m-es méretű volt.
ugyanez 1-1 pulcsinál is előfordult, volt, amelyik picit nagy lett, edz széldzseki ujja pedig rövid.

egyébként minden oké, megbízhatóak, relatíve gyorsak és jó minőséget árulnak megfizethető áron.
bár annak idején 5000 volt a posta, ezért rendeltem felesben ismerőssel, hogy azt felezzük.
csak a méretekkel kell vigyázni, főleg egy kabátnál.
Avatar
Tim
Mezei fórumozó
Hozzászólások: 3213
Csatlakozott: 2007.06.15. 21:52:33

2013.11.13. 23:10:29

TrogAir írta:
Köszi, itt kb. mennyi a kiszállítási díj? Nem látom át nagyon ezt a dolgot, nem akarok bukni, viszont árra jók, ezt az oldalt már láttam. :)
Alapesetben 2130 ft a szállítás,DHL hozza házhoz. Ha sok cuccot rendelsz valamivel több,de az sem vészes. Egyébként külön feltüntetik a rendelésnél,ne aggódj. És mivel unión belül vásárolsz,nincs vám,áfa stb..Rohadt EU :D Én is ajánlom a boltot egyébként,rendszeresen vásárolok itt.
Kép
Avatar
TrogAir
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 276
Csatlakozott: 2010.12.01. 14:05:13
Tartózkodási hely: Budapest

2013.11.13. 22:10:28

Unicef írta:
TrogAir írta:Sziasztok!

Segítséget szeretnék kérni...Lonsdale márkájú kabátot szeretnék vásárolni, de kis hazánkban elég csekély a választási lehetőség. Szóval külföldi boltokat szeretnék keresni, amikben kapható a fent említett márka. Ebben kérném tehát a segítségeteket. Ha van olyan aki tud ilyen boltot külföldön ahonnan lehet rendelni Magyarországról is és viszonylag olcsó, az megoszthatná velem. Előre is köszönöm!
Itt nézz körül. Rendeltem már innen többször is, megbízhatóak:

http://www.sportsdirect.com
Köszi, itt kb. mennyi a kiszállítási díj? Nem látom át nagyon ezt a dolgot, nem akarok bukni, viszont árra jók, ezt az oldalt már láttam. :)
Kép


"The other day I watched him make this goal. They say it was like Maradona. I think he is better. (Salvador Aparicio)
Unicef
Jugador del Barça
Hozzászólások: 123
Csatlakozott: 2009.12.14. 17:21:16

2013.11.13. 20:27:34

TrogAir írta:Sziasztok!

Segítséget szeretnék kérni...Lonsdale márkájú kabátot szeretnék vásárolni, de kis hazánkban elég csekély a választási lehetőség. Szóval külföldi boltokat szeretnék keresni, amikben kapható a fent említett márka. Ebben kérném tehát a segítségeteket. Ha van olyan aki tud ilyen boltot külföldön ahonnan lehet rendelni Magyarországról is és viszonylag olcsó, az megoszthatná velem. Előre is köszönöm!
Itt nézz körül. Rendeltem már innen többször is, megbízhatóak:

http://www.sportsdirect.com
Avatar
TrogAir
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 276
Csatlakozott: 2010.12.01. 14:05:13
Tartózkodási hely: Budapest

2013.11.13. 18:43:08

Sziasztok!

Segítséget szeretnék kérni...Lonsdale márkájú kabátot szeretnék vásárolni, de kis hazánkban elég csekély a választási lehetőség. Szóval külföldi boltokat szeretnék keresni, amikben kapható a fent említett márka. Ebben kérném tehát a segítségeteket. Ha van olyan aki tud ilyen boltot külföldön ahonnan lehet rendelni Magyarországról is és viszonylag olcsó, az megoszthatná velem. Előre is köszönöm!
Kép


"The other day I watched him make this goal. They say it was like Maradona. I think he is better. (Salvador Aparicio)
Avatar
MQuCsabi
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6340
Csatlakozott: 2007.07.12. 14:50:03
Tartózkodási hely: Budapest

2013.11.12. 12:43:36

MEgtettem :)

Annyit kérdeznék, hogy ezen az oldalon fizetett a regisztrációnál? Vagy kisebb létszámú csoportot elemez, mert nekem is kell ksézítenem kérdőívet.
Kép
Avatar
shutterisland
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4070
Csatlakozott: 2011.07.09. 22:54:27
Tartózkodási hely: bcs.

2013.11.02. 17:45:14

annyiban kérném a fórum segítségét, hogy asszonynak kellene kitölteni a szakdolgozathoz szükséges állatkertes kérdőívét.
ugye minél több a kitöltő, annál jobb.
köszönet. :)
LINK
Avatar
barca6
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 315
Csatlakozott: 2009.05.06. 16:08:42
Tartózkodási hely: Lélekben Camp Nou

2013.10.28. 23:27:30

sziasztok van itt olyan aki jártas az elektronikában?
segitségre szorulnék(pü)..koszi:)
Kép
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2013.10.11. 22:21:32

én nem értem amit spoilerbe írtál :lol:

szerk: jah, de, megvan :D
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6775
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2013.10.11. 21:06:48

barca6 írta:http://www.rendszam.hu/kedv/rsz2/01.htm
valaki mondja meg ez hogy mukodik??? :twisted:
MEGVAN!!!!

Bead az elején 6 lapot, és a végén 5 van. Nem ugyanazok a lapok, csak a színük ugyanaz, a kőrből káró lesz, a treffből pikk és ez oda-vissza. Vagyis semmiképp nem lesz ott a kiválasztott kártyád, mert egyik kártya se lesz ott!

a 6 kártyából egy sincs ott az 5-ben.
Na most rohadtul büszke vagyok magamra :D

Szer.: Na leírtam egyszerűbben :D
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára davi10 2013.10.11. 22:53:31-kor.
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
Avatar
barca6
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 315
Csatlakozott: 2009.05.06. 16:08:42
Tartózkodási hely: Lélekben Camp Nou

2013.10.11. 20:09:06

http://www.rendszam.hu/kedv/rsz2/01.htm" target="_blank
valaki mondja meg ez hogy mukodik??? :twisted:
Kép
Avatar
ZBarca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2717
Csatlakozott: 2013.07.18. 18:18:47
Kapcsolat:

2013.10.07. 16:59:22

Szeretnék egy zsír gameplay-t csinálni, de ha a tv képernyőjét csatlakoztatom a monitorhoz és beindítom a Fraps-et, sikerülhet felvenni a játékmenetet kommentárral? (Mármint headsettel?) :D
A válaszokat előre is köszönöm! :)
Kép
Sipi24
Jugador del Barça
Hozzászólások: 109
Csatlakozott: 2012.08.20. 08:05:32
Tartózkodási hely: Kunmadaras

2013.10.03. 19:40:50

Hali!
Lenne egy olyan problémám, hogy van egy dlink dir 600-as routerom, ma a menüjében állítgattam valamit és úgy el állítottam, hogy azóta nem működik a wifi, a routeron minden led világít a vezetékek is jól vannak bedugva, biztos nem ott van a baj, de a címsorba hiába írom be, hogy 192.168.0.1 nem jön be a dlink kezelőfelülete. Már próbáltam újra indítani az se segített. Valaki esetleg valami megoldást tud erre a problémára?

Szerk: megoldódott :)
Avatar
zsulter
Jugador del Barça
Hozzászólások: 132
Csatlakozott: 2005.12.24. 14:50:02

2013.10.03. 16:04:27

El fanático írta:
zsulter írta:Valaki nem tudja véletlenül, hogy angolul mi áll a legközelebb "mérlegképes könyvelő" fogalmához?
Angol önéletrajzba kellene beírnom, de mivel az angoloknál nincsen ilyen, így konkrét szó a szótárakban nincsen rá...ha valaki tud ajánlani valamit, amit HIVATALOS-nak megfelel, vagy biztos benne, hogy ezt és ezt szokták írni, azt megköszönném...
Accountant - könyvelő. Apám könyvelőjének a névjegykártyáján is ez van, mert külföldieknek is dolgozik. Amúgy használják a "business accountant" kifejezést is.
Köszi, akkor maradok ennél és beírok egy "accountant"-ot...
Kép
Los Equipos de Leyenda: (Ramallets, Olivella, Gracia, Segarra, Tejada, Gensana, Kocsis, Kubala, Czibor, Suarez, Eu. Martínez. El entrenador era: Helenio Herrera)
Avatar
El fanático
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1417
Csatlakozott: 2009.09.08. 12:36:46
Tartózkodási hely: Valahol a nagyon közel és a nagyon távol között...

2013.10.02. 15:22:34

zsulter írta:Valaki nem tudja véletlenül, hogy angolul mi áll a legközelebb "mérlegképes könyvelő" fogalmához?
Angol önéletrajzba kellene beírnom, de mivel az angoloknál nincsen ilyen, így konkrét szó a szótárakban nincsen rá...ha valaki tud ajánlani valamit, amit HIVATALOS-nak megfelel, vagy biztos benne, hogy ezt és ezt szokták írni, azt megköszönném...
Accountant - könyvelő. Apám könyvelőjének a névjegykártyáján is ez van, mert külföldieknek is dolgozik. Amúgy használják a "business accountant" kifejezést is.
Kép
Avatar
zsulter
Jugador del Barça
Hozzászólások: 132
Csatlakozott: 2005.12.24. 14:50:02

2013.10.02. 14:51:19

Valaki nem tudja véletlenül, hogy angolul mi áll a legközelebb "mérlegképes könyvelő" fogalmához?
Angol önéletrajzba kellene beírnom, de mivel az angoloknál nincsen ilyen, így konkrét szó a szótárakban nincsen rá...ha valaki tud ajánlani valamit, amit HIVATALOS-nak megfelel, vagy biztos benne, hogy ezt és ezt szokták írni, azt megköszönném...
Kép
Los Equipos de Leyenda: (Ramallets, Olivella, Gracia, Segarra, Tejada, Gensana, Kocsis, Kubala, Czibor, Suarez, Eu. Martínez. El entrenador era: Helenio Herrera)
StickyFingaz
Capitá del Barça
Hozzászólások: 808
Csatlakozott: 2012.07.12. 20:38:58

2013.09.28. 09:37:26

johdepp írta:Az Assassin's Creed-szériát Xbox-on vagy Xbox kontrollerrel (végig)játszóktól szeretném kérdezni, hogy mennyire kényelmes a kontroller a játékhoz? Én csak billentyűzet+egér kombóval játszottam eddig, ebből kiindulva meg nehezen tudom elképzelni, hogy hogyan mászol épületekre, vagy ugrálsz épületről épületre a kamerát is mozgatva. Ha jól tudom, akkor ugye a sprint/'szabadfutás' úgy megy a kontrollerrel (AC2-re kihegyezve most a dolgot, mivel a harmadik rész változott kezelésben), hogy a LS Ezio mozgása, a RT+A együtt nyomva tartva pedig a futás/mászás/satöbbi. Mivel nem volt kezemben még kontroller, így nehéz elképzelnem, hogy hogyan nyomod az A-t a jobb hüvelykujjaddal és közben hogyan mozgatod a kamerát célra (hogy általánosan navigáld, hogy merre is akarsz menni, pl.) szintén a jobb hüvelykujjaddal a RS-et használva.

Erősen gondolkodom egy kontroller vásárlásán, szóval általános véleményeket is szívesen vennék, hogy miért jó a kontroller, vagy ellenvéleményt, hogy miért egy rakás meleg barna a billentyűzet+egérhez képest.
Kontrollerrel sokkal jobb,hidd el. :) A Revelationst még bill+egérrrel nyomtam,de az ACIII-ra már beszereztem egy kontrollert.Össze sem hasonlítható a billentyűzettel.Olyan kombókat nyomtam le,amiről azt sem tudtam,hogy létezik.A kamerát pedig könnyen tudod ezzel is forgatni.
johdepp
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 273
Csatlakozott: 2009.10.02. 18:23:01

2013.09.28. 02:38:47

Az Assassin's Creed-szériát Xbox-on vagy Xbox kontrollerrel (végig)játszóktól szeretném kérdezni, hogy mennyire kényelmes a kontroller a játékhoz? Én csak billentyűzet+egér kombóval játszottam eddig, ebből kiindulva meg nehezen tudom elképzelni, hogy hogyan mászol épületekre, vagy ugrálsz épületről épületre a kamerát is mozgatva. Ha jól tudom, akkor ugye a sprint/'szabadfutás' úgy megy a kontrollerrel (AC2-re kihegyezve most a dolgot, mivel a harmadik rész változott kezelésben), hogy a LS Ezio mozgása, a RT+A együtt nyomva tartva pedig a futás/mászás/satöbbi. Mivel nem volt kezemben még kontroller, így nehéz elképzelnem, hogy hogyan nyomod az A-t a jobb hüvelykujjaddal és közben hogyan mozgatod a kamerát célra (hogy általánosan navigáld, hogy merre is akarsz menni, pl.) szintén a jobb hüvelykujjaddal a RS-et használva.

Erősen gondolkodom egy kontroller vásárlásán, szóval általános véleményeket is szívesen vennék, hogy miért jó a kontroller, vagy ellenvéleményt, hogy miért egy rakás meleg barna a billentyűzet+egérhez képest.
Sipi24
Jugador del Barça
Hozzászólások: 109
Csatlakozott: 2012.08.20. 08:05:32
Tartózkodási hely: Kunmadaras

2013.09.23. 23:30:47

Rohamcsiga írta:
Hát elég gyenge gépem van...
Feladatkezelőben - Teljesítményre katt.Ha csúcsra jár a proci és/vagy a ram akkor túl van terhelve a gép.Ha nem akkor más lesz a gond,de nem jó ötlet virusírtó nélkül netezni.
CPU használat 0-15% de van amikor fentebb megy. Lapozófájlnál meg 369 MB-t ír.
Rohamcsiga
Jugador del Barça
Hozzászólások: 123
Csatlakozott: 2010.04.28. 23:11:52
Tartózkodási hely: Percenként változó

2013.09.23. 22:56:38

Hát elég gyenge gépem van...
Feladatkezelőben - Teljesítményre katt.Ha csúcsra jár a proci és/vagy a ram akkor túl van terhelve a gép.Ha nem akkor más lesz a gond,de nem jó ötlet virusírtó nélkül netezni.
Sipi24
Jugador del Barça
Hozzászólások: 109
Csatlakozott: 2012.08.20. 08:05:32
Tartózkodási hely: Kunmadaras

2013.09.23. 22:44:30

Rohamcsiga írta:
Sipi24 írta:Helló.
Olyan kérdésem lenne, hogy szerintetek érdemes-e a gépet vírusirtó nélkül használni? Újra telepítettem a gépemet és van egy olyan problémám hogyha felrakom a vírusirtót (avast) akkor elkezd lefagyni a gép. De ha nincs rajta vírusirtó akkor elég szépen megy. Vagy esetleg nem tudja valaki, hogy lehetne ezt a problémát megoldani, hogy vírusirtóval ne fagyjon le?
Próbálj ki valami mást pl eset smart security-t,ha azzal is fagy a gép akkor lehet,hogy kevés a ramod pl.Másik lehetőség,hogy az op rendszereddel van gond.
Hát elég gyenge gépem van. ASHrock G31M-VS, 1GB DDR 2 RAM, Integrált videókártya, De eddig simán elvitte a legújabb avastot. A gépet csak netezésre, zene hallgatásra, film nézésre használom. Na mindegy megpróbálom az eset smartot, ha annál is fagy, akkor vírustó nélkül kell használni, így legalább megy szépen.
Rohamcsiga
Jugador del Barça
Hozzászólások: 123
Csatlakozott: 2010.04.28. 23:11:52
Tartózkodási hely: Percenként változó

2013.09.23. 22:31:12

Sipi24 írta:Helló.
Olyan kérdésem lenne, hogy szerintetek érdemes-e a gépet vírusirtó nélkül használni? Újra telepítettem a gépemet és van egy olyan problémám hogyha felrakom a vírusirtót (avast) akkor elkezd lefagyni a gép. De ha nincs rajta vírusirtó akkor elég szépen megy. Vagy esetleg nem tudja valaki, hogy lehetne ezt a problémát megoldani, hogy vírusirtóval ne fagyjon le?
Próbálj ki valami mást pl eset smart security-t,ha azzal is fagy a gép akkor lehet,hogy kevés a ramod pl.Másik lehetőség,hogy az op rendszereddel van gond.
Sipi24
Jugador del Barça
Hozzászólások: 109
Csatlakozott: 2012.08.20. 08:05:32
Tartózkodási hely: Kunmadaras

2013.09.23. 22:10:48

Helló.
Olyan kérdésem lenne, hogy szerintetek érdemes-e a gépet vírusirtó nélkül használni? Újra telepítettem a gépemet és van egy olyan problémám hogyha felrakom a vírusirtót (avast) akkor elkezd lefagyni a gép. De ha nincs rajta vírusirtó akkor elég szépen megy. Vagy esetleg nem tudja valaki, hogy lehetne ezt a problémát megoldani, hogy vírusirtóval ne fagyjon le?
Válasz küldése