Sorozatok & TV-műsorok

Ami egyik témához sem kapcsolódik, avagy itt nyugodtan írhatsz mindenről kötetlenül.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2013.11.18. 00:13:54

bence-barca írta:
visca el barca írta:soa

2, a részhez nem köthető észrevételem van:
I. A Pope (vagy inkább már August) száll nagyon eltűnt, ugye még azt mondta ha megszerzi az íreket Tig szabad. Errefel hiába nem szerezte meg az íreket, nem is kell aggódni Tig miatt, mert amúgy is eltűntek.
II. már részek óta figyelem, de valaki megtudná mondani Taranak mióta nőttek meg így a mellei? :mrgreen:

sztem csak látványosabban kiteszi őket :lol: nah meg két gyerek után jo h megnőtt, itt figyelnek mindenre apró részletre :lol: . pope vonalon meg meg sem lepődöm, néha ugy el tud tűnni egy-egy szál h ihaj. kínaiak sem voltak egy csomó részen át, ráadásul a mostani főmuftit eddig nem is láttam. én már azon sem lepődnék meg ha kövi részben a mayans visszatérne :lol:
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
bence-barca
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5465
Csatlakozott: 2007.06.14. 17:19:38
Tartózkodási hely: Budapest

2013.11.17. 23:47:16

visca el barca írta:soa

2, a részhez nem köthető észrevételem van:
I. A Pope (vagy inkább már August) száll nagyon eltűnt, ugye még azt mondta ha megszerzi az íreket Tig szabad. Errefel hiába nem szerezte meg az íreket, nem is kell aggódni Tig miatt, mert amúgy is eltűntek.
II. már részek óta figyelem, de valaki megtudná mondani Taranak mióta nőttek meg így a mellei? :mrgreen:
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2013.11.17. 23:31:06

Breaking Bad Season 5 - Alternate Ending:
http://youtu.be/9kZivVxB3vU" target="_blank
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2013.11.16. 19:35:54

soa 0610

ejj de kis fajintos rész volt ez megint :lol: remélem tara a következő epizódban fejbe lövi magát, szerencsétlen annyira beesett két szék közé, hogy öröm volt nézni :lol: hát még mikor rajta kapta jaxet miss diosával :lol: =D> remélem kövi részben lerendezik az ira-t, na meg velük egy kalap alatt a kínaiajat is... bár még van 3 rész, tuti húzni fogják vhogy.... :? de a legnagyobb ahogy mano meg a spanglis wayne egymásra találtak... :D
- gyerünk, én vezetek
- azt?
- végre kitörhed belőled egy kis latin vér :lol:
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
messideco
Presidente del Barça
Hozzászólások: 12235
Csatlakozott: 2008.07.08. 16:49:07

2013.11.16. 13:10:55

Les Revenants (A visszajárók) S1E1

Követi még valaki?

Jó is volt, meg nem is. Megnézek még egy-két részt, de ha nem vesz le a lábamról, nem folytatom.


Carnivale
Egyszer már el kezdtem nézni, akkor abbahagytam, most újra kezdtem. Jó lesz, hétvégén ledarálom szerintem az első évadot (12 rész).
"And my heart will leave you never."
bence-barca
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5465
Csatlakozott: 2007.06.14. 17:19:38
Tartózkodási hely: Budapest

2013.11.16. 12:49:32

http://www.origo.hu/teve/20131116-keszu ... html?sec-5" target="_blank

Nem tudom mennyire lenne sikeres, azért a nagyrésze a HIMYM rajongóknak már az utóbbi évadokat is csak kíváncsiságból nézi.
Avatar
Facsy
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 255
Csatlakozott: 2010.11.30. 21:53:16
Tartózkodási hely: Tószeg

2013.11.15. 16:07:24

davi10 írta:
Facsy írta:Sziasztok!

Mostanába fogtam hozzá a Breaking Bad-hez és végeztem a 3. évaddal. az lenne a kérdésem, hogy a 4. évad lelett szinkronizálva? mert az nMagon nincs fent, csak 3. és ha van a 4. szinkronosan leírnátok hol tudok hozzá jutni? nagyon érdekelne :cry: :shock:
Csatlakozom az előttem szólóhoz, én is szinkronpárti vagyok, de Breaking Bad esetében ég és föld a szinkron és az eredeti hang...

De hogy a kérdésedre is válaszoljak, nincs, most adta az RTL a 3. évadot, max. 1 év múlva lesz a 4. évad szinkronnal, de mindenképp adj esélyt az eredeti hangnak!
hát igen, muszáj vagyok feliratosan nézni, pedig én gyűlölök feliratosan nézni bármit. ezért is akarok perfect angolul(ez viccesen ahngzik), hogy tudjam nézni eredeti nyelven a filmeket, de ha filmezni akarok akkor filmezek, ha olvasni akkor könyvet olvasok. mind1 is. ez a sorozat annyira de annyira tetszik, hogy nézem feliratosan is, és már a 5. évadot taposom... áh brutál :D nagyon kíváncsi vagyok a végére, direkt nem spoilereztem le semmit, de reménykedek, hogy a sorozatnak méltó vége lesz, nem valami elkapkodott, elcsépelt valami :) és köszönöm a válaszokat.
Avatar
sjd
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6400
Csatlakozott: 2007.07.09. 08:55:57

2013.11.15. 15:59:39

Hunter91 írta: Nem értem, hogy sokan miért vannak annyira oda ezért a sorozatért. Már régen letértek a helyes útról. Lassan elkaszálom, ha így megy tovább.
Azt hiszem a második évad táján született, de nagyon igaz még mindig :D :
Kép
bence-barca
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5465
Csatlakozott: 2007.06.14. 17:19:38
Tartózkodási hely: Budapest

2013.11.12. 16:39:46

HIMYM s09e09

Most egy egész jó részt sikerült összerakni, végre.
Drámai részre most több hangsóly fektettek, mint az erőltetett poénokra és bevált. :)
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6750
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2013.11.12. 16:03:07

Facsy írta:Sziasztok!

Mostanába fogtam hozzá a Breaking Bad-hez és végeztem a 3. évaddal. az lenne a kérdésem, hogy a 4. évad lelett szinkronizálva? mert az nMagon nincs fent, csak 3. és ha van a 4. szinkronosan leírnátok hol tudok hozzá jutni? nagyon érdekelne :cry: :shock:
Csatlakozom az előttem szólóhoz, én is szinkronpárti vagyok, de Breaking Bad esetében ég és föld a szinkron és az eredeti hang...

De hogy a kérdésedre is válaszoljak, nincs, most adta az RTL a 3. évadot, max. 1 év múlva lesz a 4. évad szinkronnal, de mindenképp adj esélyt az eredeti hangnak!
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
Avatar
Stalkyard
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3161
Csatlakozott: 2010.05.19. 19:10:30

2013.11.12. 14:36:57

Ezt a sorozatot szinkronosan nézni bűn az emberiség ellen!
Az éjjel soha nem érhet véget!

Klopp on Coutinho bid: "I think tomorrow they (Barcelona) will offer a McDonald's Happy Meal and we get the toy as well!?"
Avatar
Facsy
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 255
Csatlakozott: 2010.11.30. 21:53:16
Tartózkodási hely: Tószeg

2013.11.12. 14:03:47

Sziasztok!

Mostanába fogtam hozzá a Breaking Bad-hez és végeztem a 3. évaddal. az lenne a kérdésem, hogy a 4. évad lelett szinkronizálva? mert az nMagon nincs fent, csak 3. és ha van a 4. szinkronosan leírnátok hol tudok hozzá jutni? nagyon érdekelne :cry: :shock:
Avatar
Hunter91
Capitá del Barça
Hozzászólások: 916
Csatlakozott: 2008.08.27. 23:37:04
Tartózkodási hely: Ahol a denevér is lámpával jár!

2013.11.11. 17:14:10

TWD

Egyre esik a színvonal. A fél rész azzal telt el, hogy picsogtak.
Tele volt semmit nem érő mellékszereplőkkel. Bla bla...
Aztán beindult valamennyire. A kerítés végre bedőlt, de még mindig nem értem miért engedik, hogy ennyi járkáló összejöjjön. Már rég új helyet kellett volna keresniük.

A végén meg megjelenik a kormányzó, akinek semmi keresnivalója a sorozatban. Ismét jönnek a gyerekes részek. Az epic jelenetek, amiknek a zombikhoz semmi köze nem lesz.

Rick vs. Daryl
Kormányzó vs. Rick
Kormányzó vs. Michone stb.
Nem értem, hogy sokan miért vannak annyira oda ezért a sorozatért. Már régen letértek a helyes útról. Lassan elkaszálom, ha így megy tovább.

A facebookon futó TWD magyar rajongói oldal pedig vicc kategória. Ennyi gyagya embert még nem láttam egy helyen. Nem gondolkodnak csak írnak eszméletlen dolgokat.
Petr
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2144
Csatlakozott: 2013.10.31. 15:46:41
Tartózkodási hely: Az ország legszebb városának a legszebb utcája

2013.11.11. 16:19:03

Varatrix írta:Valaki arra vonatkozóan tud nekem valamit mondani hogy a laptopom/ vagy az általam használt médiaplayerek miért nem játsszák le normálisan az 'mkv kiterjesztésű videókat? Szóval elindul, de ilyen élvezhetetlenül zöld pikszelek jelennek meg.

Mondanom sem kell egyátalán nem értek a videó fájlokhoz, és az általam látogatott videótékában, nem érhető el más formátum abból amit ki szeretnék kölcsönözni.

A KMPlayernek van egy olyan funkciója, hogy a processzor terhelését csökkenti az Alt+F gombkombóval. Valószínűleg gyenge ezekhez az mkv fájlokhoz a géped. Ha 1080p-ben nézed akkor 720p-eset szerezz, ha 720p-es és nem jó kombó amit leírtam akkor hanyagold a .mkv fájlokat.
Remélem érthető, ha nem akkor írj pü.-t és elmagyarázom.
Avatar
soadroli
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5215
Csatlakozott: 2008.05.17. 19:50:58

2013.11.11. 16:14:10

Walking Dead
Eddigi legjobb rész az évadban, ezért szeretem ezt a sorozatot 8)

a végére valami rick vs daryl jelenetet vártam, erre ott kukkol a kormányzó. mit keres az ott egyedül? :D Glenn szerintem kipurcan hamarosan
én már nem is emlékszek ezekre :lol:
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára soadroli 2013.11.11. 16:20:52-kor.
Kép
Avatar
Varatrix
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4857
Csatlakozott: 2007.12.26. 14:18:11
Tartózkodási hely: Böpö

2013.11.11. 16:10:39

Valaki arra vonatkozóan tud nekem valamit mondani hogy a laptopom/ vagy az általam használt médiaplayerek miért nem játsszák le normálisan az 'mkv kiterjesztésű videókat? Szóval elindul, de ilyen élvezhetetlenül zöld pikszelek jelennek meg.

Mondanom sem kell egyátalán nem értek a videó fájlokhoz, és az általam látogatott videótékában, nem érhető el más formátum abból amit ki szeretnék kölcsönözni.
Kép
"Gavi egy porszívó hangja egy másnapos reggelen. Egy sirály, aki ellopja a halat, amikor már a zsinóron tekered. A villám, amit nem lehet megállítani. Egy vuvuzela a nagymamád temetésén. "- Javier Aznar
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2013.11.11. 16:00:18

walking dead

jó kis rész volt főleg a második fele :D

ezeket a mellékszereplők drámái részeket kihagyhatnák, mert a kutyát nem érdekli a sorsuk :D örülök h a végé volt egy kis akció, vártam már h beborítsák a kerítést :D és persze governor barátunk is megjelent :D hersh amugy a legnagyobb arc a sorozatban, kb az egyetelen akinek nem borult meg még agya :D
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
miihii
KHAL
Hozzászólások: 8429
Csatlakozott: 2008.04.23. 01:11:00
Tartózkodási hely: Zeg-Zeg-Zeg ZALAEGERSZEG

2013.11.10. 22:27:30

A GoT 2. évadának egy kimaradt jelenete.

Nincs egy perc, de még ebben is van elhalálozás :mrgreen:
There is only one god, and his name is death~Syrio Forel
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6750
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2013.11.09. 15:20:41

S.Agüero írta:Na, tegnap elkezdtem nézni a BMS-t. Egy részt láttam még csak, de már tetszik. :D
Csak 2 évad van belőle? :?
Világ legjobb vígjátéksorozata, vagy 7x láttam :D
3 évad van, de csak 2 szinkronos, az MTV azt mondta, hogy lejártak a jogok, mire leszinkronizálták volna a 3. évadot, és a jogkérdésben a nemzetközi fejesek döntenek.

Valószínűleg azért álltak le, mert ugye ez fősuli, ott mindenkinek 4 éve van, és a 3. évad végén már mindenki mondja, hogy jövőre nem lesznek már itt.

Meg ugye

Thad már a 2. évad után profinak ment volna, csak valami senior-ként lehúzott még egy évet.
Nem igazán vágom az Amerikai sportösztöndíjas rendszert, de valami ilyesmi jött le.

De bizonyos pletykák szerint már készül a BMS film, legalábbis az angol Wikipédián ez van, meg Ed Marinaro (Edző bá') is valami ilyesmiről beszélt egy interjúban.
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
Avatar
Rinku
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2560
Csatlakozott: 2009.08.02. 14:28:48

2013.11.09. 15:08:11

S.Agüero írta:Na, tegnap elkezdtem nézni a BMS-t. Egy részt láttam még csak, de már tetszik. :D
Csak 2 évad van belőle? :?
3. Nem tudom miért álltak le vele, nekem nagy kedvencem volt, kár érte.
Football, bloody hell. /SAF/
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2013.11.09. 14:59:05

Na, tegnap elkezdtem nézni a BMS-t. Egy részt láttam még csak, de már tetszik. :D
Csak 2 évad van belőle? :?
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2013.11.08. 19:58:18

bence-barca írta:

Igen, ln is erre gondoltam rész közben. Úgy nyomja el őket az IRA, mint a legyet. Bár biztos valahogy kimásznak belőle (az egyszerűen nem történhet meg, h megússzák), de elég hihetetlennek tűnik.
Clay elég komoly vt, mikor ott a kápolnában alakított, mintha egy teljesen új szereplőt látnék. :D Aztán mikor leharapta a rendőr orrát... komoly vt, Otto jutott eszembe. :D
Tarára is kiváncsi leszek, azt hittem több ideig húzzák majd az ellentétet, de aztán rá kellett eszmélnem megint SoA-ban hamar előkerülnek a dolgok.

szerintem jax simán sittre küldi az asszonyt. távoltartási semmis lesz, nála maradnak a gyerekek aztán csá. kövi évadban lehet komoly dolgokra koncentrálni :lol:
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
bence-barca
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5465
Csatlakozott: 2007.06.14. 17:19:38
Tartózkodási hely: Budapest

2013.11.08. 18:58:32

visca el barca írta:soa 0609

örülök h végre lebukott az a hülye picsa, reméltem h nem huzzák sokáig :lol: amit viszont nem értek, hogy most komolyan az ira-t akarják feldobni? :? egészen eddig azon ment a kinlódás, hogy kiszálljanak, béke legyen erre most kitalálták ezt... komolyan azt gondolják, hogy nem jönnek majd rá vagy egy ejnye-bejnyével megússzák? :-k

Igen, ln is erre gondoltam rész közben. Úgy nyomja el őket az IRA, mint a legyet. Bár biztos valahogy kimásznak belőle (az egyszerűen nem történhet meg, h megússzák), de elég hihetetlennek tűnik.
Clay elég komoly vt, mikor ott a kápolnában alakított, mintha egy teljesen új szereplőt látnék. :D Aztán mikor leharapta a rendőr orrát... komoly vt, Otto jutott eszembe. :D
Tarára is kiváncsi leszek, azt hittem több ideig húzzák majd az ellentétet, de aztán rá kellett eszmélnem megint SoA-ban hamar előkerülnek a dolgok.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2013.11.08. 12:41:53

soa 0609

=D>

huh, az egyik legdrámaibb rész volt ez a sorozatból, óriási párbeszédekkel, nagyon nagyon jó volt. áh mi lesz még itt te jó ég :D

örülök h végre lebukott az a hülye picsa, reméltem h nem huzzák sokáig :lol: amit viszont nem értek, hogy most komolyan az ira-t akarják feldobni? :? egészen eddig azon ment a kinlódás, hogy kiszálljanak, béke legyen erre most kitalálták ezt... komolyan azt gondolják, hogy nem jönnek majd rá vagy egy ejnye-bejnyével megússzák? :-k
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
Stalkyard
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3161
Csatlakozott: 2010.05.19. 19:10:30

2013.11.06. 00:24:36

Na, úgy látom rendesen megosztja a tábort ez a döntés, de ez természetes. :) Kíváncsi vagyok mit hoznak ki ebből,

ugyanis Daryl szerintem iszonyat pipa lesz, már az alkesz csávó is rendesen felhúzta, mi lesz, mikor vissza ér és megtudja, hogy döntött Rick? Szerintem lesz egy kis súrlódás közöttük. Remélem, hogy legalább egy rövid időre visszatér Daryl régi énje, mert ez a szelíd jófiú szerep ami főleg a 3. évadban jellemezte már nem állt olyan jól neki.

Egyébként tényleg remek rész volt, az elején az a párbeszéd Carol és a kiscsaj között szerintem frenetikus volt, ezekért a pillanatokért szeretem annyira ezt a sorozatot. Na meg a Carol-Rick féle kirándulás, amit ismét belengett a jó öreg poszt-apokaliptikus hangulat, amit annyira hiányoltam már a "börtön ahol élünk" epizódokból. Remélem hamarosan ismét kikerülnek a szabadba, mert ezek részek adják a sorozat savát-borsát. Visszahozhatnák ezzel kicsit az első évad feelingjét.
Az éjjel soha nem érhet véget!

Klopp on Coutinho bid: "I think tomorrow they (Barcelona) will offer a McDonald's Happy Meal and we get the toy as well!?"
Válasz küldése